Hráč Frolek Pavel

Frolek Pavel

User Pic
Jméno: Frolek Pavel
Oddíl: TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1886
Elo mezinárodní: 0
ID: 28157
FIDE ID: 366188
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2013/2014 7 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1883 Stehlík Jiří Sokol Kolín "C" 2012 2031 ½
2013/2014 4 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1883 Šelder Jan ŠK Města Dobrovice "D" 1787 ½
2013/2014 3 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1883 Kubíček Jindřich TJ Sokol Pečky "B" 1778 1
2013/2014 2 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1883 Koller Martin Sokol Český Brod 1922 1926 0
2013/2014 1 TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1883 Sobotka Bohumil TJ Sokol Sendražice "B" 1728 1
2013/2014 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1883 Rubeš Zdeněk Sokol Pečky A 1839 1821 ½
2013/2014 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1883 Veselý Tomáš Sokol Struhařov A 1000 1
2013/2014 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1883 Němec Stanislav Sokol na Mělníce A 1902 1893 ½
2012/2013 8 AŠ Mladá Boleslav B 1889 Charous Zdeněk Sokol Pečky B 1666 ½
2012/2013 6 AŠ Mladá Boleslav B 1889 Havlík Lumír Sokol Bakov B 1605 1
2012/2013 5 AŠ Mladá Boleslav B 1889 Rastočný Josef ŠK města Dobrovice D 1527 1
2012/2013 4 AŠ Mladá Boleslav B 1889 Čermák Jan Sokol Český Brod B 1731 1758 1
2012/2013 3 AŠ Mladá Boleslav B 1889 Grüner Robert ŠK JOLY Lysá F 1610 1
2012/2013 2 AŠ Mladá Boleslav B 1889 Lažánek Jan ŠK JOLY Lysá E 1942 1899 ½
2012/2013 1 AŠ Mladá Boleslav B 1889 Chytrý Petr Karbo Benátky n/Jiz. A 1842 ½
2012/2013 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1889 Mejzr Jan Šachklub města Dobrovice B 1869 1764 0
2012/2013 1 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1889 Šilhánek Jindřich ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1728 1728 ½
2011/2012 11 AŠ Mladá Boleslav B 1890 Paldus Jan Sokol Bakov n/Jiz. B 1540 ½
2011/2012 10 AŠ Mladá Boleslav B 1890 Suchý František ŠK města Dobrovice C 1781 1
2011/2012 9 AŠ Mladá Boleslav B 1890 Rýdl Jiří TJ Neratovice C 2017 1988 0
2011/2012 8 AŠ Mladá Boleslav B 1890 Levinský Ladislav Sokol Nymburk B 1584 1
2011/2012 7 AŠ Mladá Boleslav B 1890 Jankovský Zbyněk Spartak Čelákovice A 1539 1
2011/2012 6 AŠ Mladá Boleslav B 1890 Zámorský Ladislav Sokol na Mělníce B 1757 1771 0
2011/2012 4 AŠ Mladá Boleslav B 1890 Píša Ivo Sokol Pečky B 1758 0
2011/2012 3 AŠ Mladá Boleslav B 1890 Partl Miloslav Sokol Brandýs n/L A 1920 1834 1
2011/2012 1 AŠ Mladá Boleslav B 1890 Plicka Petr Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1842 1843 1
2011/2012 11 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1890 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1863 1871 ½
2011/2012 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1890 Šachklub Města Dobrovice B 1
2011/2012 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1890 Hoch Václav TJ AERO Odolena Voda 1675 1
2011/2012 5 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1890 Krafka Jan ŠK Kladno B 2041 1950 ½
2011/2012 4 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1890 Zámorský Ladislav Sokol na Mělníce A 1757 1771 1
2010/2011 10 Autoškoda Ml.Boleslav B 1869 Klain Václav ŠK Sokol Ml.Boleslav C 1941 1
2010/2011 9 Autoškoda Ml.Boleslav B 1869 Valtera Jiří Sokol ČeskýBrod B 1982 ½
2010/2011 8 Autoškoda Ml.Boleslav B 1869 Tyko Josef Sokol Kolín D 1845 0
2010/2011 6 Autoškoda Ml.Boleslav B 1869 Pospíšil Jiří ŠK města Dobrovice B 2040 ½
2010/2011 5 Autoškoda Ml.Boleslav B 1869 Valenta Karel ŠK města Dobrovice D 1429 1
2010/2011 4 Autoškoda Ml.Boleslav B 1869 Štegl Petr TJ Sokol Pečky B 1814 1
2010/2011 3 Autoškoda Ml.Boleslav B 1869 Nový Jaroslav Sokol Bakov n/Jiz. B 1759 1
2010/2011 1 Autoškoda Ml.Boleslav B 1869 Skokan František ŠK města Dobrovice C 1839 0
2010/2011 10 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1869 Řezníček Jiří TJ Sokol Hostivice A 1701 1
2010/2011 9 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1869 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1941 0
2010/2011 7 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1869 Verner Jan TJ Neratovice B 1654 1
2010/2011 6 TJ AŠ Mladá Boleslav A 1869 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy B 1874 1
2009/2010 9 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1852 Krbeček Václav ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1887 0
2009/2010 8 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1852 Musil Stanislav ŠK Joly Lysá n/L. F 1535 1
2009/2010 7 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1852 Postupa Martin ŠK Joly Lysá n/L. E 2024 0
2009/2010 6 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1852 Mates Miroslav TJ Sokol Nymburk B 1663 ½
2009/2010 5 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1852 Niko Viliam ŠK města Dobrovice C 1316 1
2009/2010 4 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1852 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1762 1
2009/2010 3 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1852 Kopecký Petr TJ Sokol Brandýs n/L. A 1757 1
2009/2010 2 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1852 Nový Jaroslav Sokol Bakov n/Jiz B 1765 ½
2009/2010 1 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1852 Rubeš Zdeněk TJ Sokol Pečky B 1841 ½
2009/2010 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1852 Peřina Michal AŠK DA Olomouc 2020 1
2009/2010 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1852 Rickardt Roman GARDE Calcio Olomouc 1889 1
2008/2009 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1831 Slepička Ladislav AŠK DA Olomouc B 1724 1
2008/2009 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1831 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov 1925 1
2008/2009 5 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1831 Slavík Miroslav T.J. Sokol Šumperk B 1812 1
2008/2009 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1831 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice 1722 ½
2008/2009 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1831 Marek Milan GARDE Calcio Olomouc 1794 1
2008/2009 10 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1831 Tesař Martin Sokol Bakov n/J B 1559 1
2008/2009 9 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1831 Kišari Jan TJ Sokol Brandýs n/L. A 1812 1
2008/2009 8 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1831 Šoltys Roman ŠK města Dobrovice B 1556 0
2008/2009 7 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1831 Dudek Jaromír ŠK města Dobrovice A 1909 0
2008/2009 6 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1831 Mates Miroslav TJ Sokol Nymburk B 1631 1
2008/2009 4 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1831 Švehla Václav Sokol Mladá Boleslav C 1825 1
2008/2009 2 Auto Škoda Ml.Boleslav B 1831 Valtr Tomáš ŠK JOLY Lysá n/L. D 1927 0
2007/2008 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1830 Novák Petr LOKO Zábřeh C 1715 1
2007/2008 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1830 Till Jaroslav TJ Řetězárna Česká Ves 1654 1
2007/2008 7 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1830 Motlíček Petr TJ Zlaté Hory 1
2007/2008 4 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1830 Procházka Stanislav ŠK Šternberk A 1774 ½
2007/2008 3 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1830 Novák Miroslav ŠK Sigmia Olomouc C 1536 1
2007/2008 2 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1830 Šmoldas Milan ŠK Jeseník 1609 1
2007/2008 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1830 Knajbl Michael Tatran Litovel C 1767 0
2006/2007 11 TJ Sokol Lázně Velké Losiny Reichmann Pavel ŠK Sokol Šumperk 1710 ½
2006/2007 10 TJ Sokol Lázně Velké Losiny Šlapák Vladislav SK Přerov 1544 ½
2006/2007 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny Vašek Rostislav ŠK Sigmia Olomouc 1707 1
2006/2007 8 TJ Sokol Lázně Velké Losiny Hájek Milan DDM&TJ Mohelnice 1746 ½
2006/2007 6 TJ Sokol Lázně Velké Losiny Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice 1867 1
2006/2007 1 TJ Sokol Lázně Velké Losiny Vágner Marek Spartak Přerov 1704 ½
2004/2005 9 TJ Sokol Lázně Velké Losiny Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice A 1842 0