Hráč Seibt Josef

Seibt Josef

User Pic
Jméno: Seibt Josef
Oddíl: Šachklub města Dobrovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1419
Elo mezinárodní: 1449
ID: 6907
FIDE ID: 23725109
Rok narození: 1942
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Šachklub města Dobrovice D 1449 1449 Košičár Milan TJ Kralupy nad Vltavou B 0 1699 0
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice D 0 1449 Skalný Petr Šachklub města Dobrovice C 1599 1631 0
2018/2019 5 Šachklub města Dobrovice D 0 1449 Štěrba Antonín TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 0 1637 0
2018/2019 2 Šachklub města Dobrovice D 0 1449 Jankovská Hana ŠK Spartak Čelákovice B 1184 1440 0
2018/2019 10 Šachklub města Dobrovice F 0 1449 Dobiáš Jaroslav TJ Sokol Pečky B 0 1396 0
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice F 0 1449 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice E 1545 1541 0
2018/2019 6 Šachklub města Dobrovice F 0 1449 Dušek Vladimír Sokol Kolín D 1635 1644 0
2018/2019 5 Šachklub města Dobrovice F 0 1449 Buryan Petr ŠK Rožďalovice A 0 1677 ½
2018/2019 2 Šachklub města Dobrovice F 0 1449 Brandejský Vít ŠK Český Brod B 1563 1570 ½
2018/2019 1 Šachklub města Dobrovice F 0 1449 Šafránek Jan DDM Symfonie Poděbrady B 1571 1646 0
2017/2018 9 Sokol Mladá Boleslav C 0 1458 Verner Jan Cayman Pharma Neratovice E 1844 1776 0
2017/2018 8 Sokol Mladá Boleslav C 0 1458 Morávek Jakub TJ Kralupy nad Vltavou B 0 1589 0
2017/2018 7 Sokol Mladá Boleslav C 0 1458 Kolman Petr Sokol Bakov nad Jizerou C 0 0 1
2017/2018 2 Sokol Mladá Boleslav C 0 1458 Šoltys Roman Šachklub města Dobrovice C 1634 1616 0
2017/2018 1 Sokol Mladá Boleslav C 0 1458 Hoch Václav Cayman Pharma Neratovice F 1691 1691 1
2017/2018 11 ŠK Dobrovice F 0 1458 Kmec Ján DDM Sokol Nymburk D 0 1292 0
2017/2018 10 ŠK Dobrovice F 0 1458 Černý Jaroslav Karbo Benátky nad Jizerou B 0 1701 0
2017/2018 9 ŠK Dobrovice F 0 1458 Utratil Ferdinand TJ Neratovice H 0 1439 ½
2017/2018 8 ŠK Dobrovice F 0 1458 Gabrielová Markéta Autoškoda Mladá Boleslav C 1381 1537 ½
2017/2018 7 ŠK Dobrovice F 0 1458 Kliment Jiří TJ Neratovice G 1648 1672 ½
2017/2018 6 ŠK Dobrovice F 0 1458 Zoufalý Jiří ŠK Dobrovice D 1498 1593 ½
2017/2018 5 ŠK Dobrovice F 0 1458 Stará Tryhubová Pavla Pravý Hradec 0 1366 0
2017/2018 3 ŠK Dobrovice F 0 1458 Kohoutek Tomáš ŠK Spartak Čelákovice C 0 1042 1
2017/2018 2 ŠK Dobrovice F 0 1458 Rádl Jaroslav Sokol Brandýs nad Labem B 0 1560 1
2015/2016 8 Šachklub města Dobrovice „F“ 1480 Křeček Michal DDM Sokol Nymburk „D“ 1441 0
2015/2016 7 Šachklub města Dobrovice „F“ 1480 Eliáš Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav „C“ 1484 1475 ½
2015/2016 6 Šachklub města Dobrovice „F“ 1480 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice „D“ 1498 1576 1
2015/2016 5 Šachklub města Dobrovice „F“ 1480 Košnář Rudolf JOLY Lysá nad Labem „H“ 1607 0
2015/2016 3 Šachklub města Dobrovice „F“ 1480 Koranda Jaroslav Karbo Benátky „B“ 1550 0
2015/2016 2 Šachklub města Dobrovice „F“ 1480 Niko Viliam Šachklub města Dobrovice „E“ 1437 ½
2015/2016 1 Šachklub města Dobrovice „F“ 1480 Flek Lukáš ŠO Sokol Bakov nad Jizerou „C“ 1354 0
2015/2016 3 ŠK města Dobrovice C 1480 Vrána Karel Cayman Pharma Neratovice D 1683 0
2014/2015 11 Šachklub města Dobrovice F 1514 Stránský Roman TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1000 ½
2014/2015 10 Šachklub města Dobrovice F 1514 Fiedler Karel Šachklub města Dobrovice D 1538 1
2014/2015 9 Šachklub města Dobrovice F 1514 Harcuba Adam TJ Auto Škoda Mladá Boleslav C 1227 ½
2014/2015 8 Šachklub města Dobrovice F 1514 Švec Jiří Karbo Benátky „B“ 1581 0
2014/2015 7 Šachklub města Dobrovice F 1514 Hoch Václav TJ Neratovice E 1653 ½
2014/2015 6 Šachklub města Dobrovice F 1514 Suchomel Oldřich Sokol Bakov nad Jizerou C 1655 1587 0
2014/2015 4 Šachklub města Dobrovice F 1514 Mrozinski Libor ŠK Spartak Čelákovice B 1474 0
2014/2015 3 Šachklub města Dobrovice F 1514 Mikulík Eduard TJ Sokol na Mělníce C 1560 0
2014/2015 2 Šachklub města Dobrovice F 1514 Nejedlý Martin Tj Neratovice F 1552 ½
2014/2015 1 Šachklub města Dobrovice F 1514 Dubnička Augustín Šachklub města Dobrovice E 1284 0
2014/2015 11 ŠK Dobrovice C 1514 Hoch Václav TJ Sokol Brandýs n. L. A 1653 1
2014/2015 9 ŠK Dobrovice C 1514 Orel Aleš TJ Sokol na Mělníce B 1705 0
2014/2015 1 ŠK Dobrovice C 1514 Jirounek Miroslav ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1738 0
2013/2014 11 ŠK Města Dobrovice "C" 1567 Hons Petr Sparta Kutná Hora "B" 1752 0
2013/2014 10 ŠK Města Dobrovice "C" 1567 Eliáš Jakub TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1299 ½
2013/2014 8 ŠK Města Dobrovice "C" 1567 Kubíček Miloš TJ Sokol Pečky "B" 1636 0
2013/2014 7 ŠK Města Dobrovice "C" 1567 Šedivý Ondřej Sokol Český Brod 1764 1799 0
2013/2014 6 ŠK Města Dobrovice "C" 1567 Lukša Aleš TJ Sokol Sendražice "B" 1728 1661 0
2013/2014 3 ŠK Města Dobrovice "C" 1567 Vančura Milan TJ Slavoj Čáslav 1752 1
2013/2014 11 Šachklub města Dobrovice F 1567 Döme Michal Joly Lysá nad Labem H 1100 1
2013/2014 10 Šachklub města Dobrovice F 1567 Eliáš Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav 1299 ½
2013/2014 9 Šachklub města Dobrovice F 1567 Pelant Martin Sokol Bakov n/Jiz. C 1540 1
2013/2014 8 Šachklub města Dobrovice F 1567 Střelba Ivo TJ AERO Odolena Voda B 1369 0
2013/2014 7 Šachklub města Dobrovice F 1567 Zolman Pavel TJ Sokol Brandýs nad Labem B 1648 ½
2013/2014 5 Šachklub města Dobrovice F 1567 Matuška Pavel Joly Lysá nad Labem G 1535 0
2013/2014 4 Šachklub města Dobrovice F 1567 Zoufalý Jiří Šachklub města Dobrovice E 1528 0
2013/2014 3 Šachklub města Dobrovice F 1567 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice G 1491 0
2013/2014 2 Šachklub města Dobrovice F 1567 Odnoha David TJ Sokol na Mělníce C 1678 ½
2013/2014 1 Šachklub města Dobrovice F 1567 Viktorín Rudolf Karbo Benátky nad Jizerou B 1487 ½
2012/2013 8 Sokol Mladá Boleslav C 1581 Sokol Bakov B 1
2012/2013 7 Sokol Mladá Boleslav C 1581 Dubnička Augustín ŠK města Dobrovice D 1250 1
2012/2013 5 Sokol Mladá Boleslav C 1581 Matuška Pavel ŠK JOLY Lysá F 1535 ½
2010/2011 9 ŠK města Dobrovice F 1580 Matuška Pavel Joly Lysá n/Labem F 1504 ½
2010/2011 11 ŠK města Dobrovice D 1580 Fokt Michele Sokol ČeskýBrod B 1468 1
2010/2011 10 ŠK města Dobrovice D 1580 Pech Hynek Sokol Kolín D 1778 0
2009/2010 11 ŠK města Dobrovice C 1580 Krbeček Václav ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1887 0
2009/2010 10 ŠK města Dobrovice C 1580 Grüner Robert ŠK Joly Lysá n/L. F 0
2009/2010 9 ŠK města Dobrovice C 1580 Voborník Bořivoj ŠK Joly Lysá n/L. E 1857 0
2009/2010 8 ŠK města Dobrovice C 1580 Tesař Patrik TJ Sokol Nymburk B 1596 ½
2009/2010 1 ŠK města Dobrovice C 1580 Jiskra Lubomír ŠK města Dobrovice B 1339 ½
2006/2007 1 ŠK měs.Dobrovice D 1578 Kopřiva Pavel Sokol na Mělníce B 1515 0
2006/2007 2 ŠK Dobrovice B 1578 Vataha Josef ŠO Stochov 1526 1
2006/2007 1 ŠK Dobrovice B 1578 Voráček Pavel SK DDM Slaný 1789 ½
2005/2006 11 ŠK měs.Dobrovice D 1606 Řezáč Jindřich Autoškoda MB C 1637 ½
2005/2006 10 ŠK měs.Dobrovice D 1606 Mühl Josef Sokol Emerge MB D 1824 ½
2005/2006 9 ŠK měs.Dobrovice D 1606 Formánek Jan HP Neratovice 1655 1
2005/2006 8 ŠK měs.Dobrovice D 1606 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/J D 1550 1
2005/2006 7 ŠK měs.Dobrovice D 1606 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky C 1811 0
2005/2006 6 ŠK měs.Dobrovice D 1606 Karafiát Václav ŠK měs.Dobrovice E 1480 1
2005/2006 5 ŠK měs.Dobrovice D 1606 Hájek Karel Brandýs n/L B 1532 1
2005/2006 4 ŠK měs.Dobrovice D 1606 Suchý František ŠK měs.Dobrovice C 1736 0
2005/2006 2 ŠK měs.Dobrovice D 1606 Hejdrych Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1637 ½
2005/2006 1 ŠK měs.Dobrovice D 1606 Blechta Václav Sokol Tišice C 0
2005/2006 11 ŠK měs.Dobrovice B 1606 Suchý František ŠK měs.Dobrovice A 1736 ½
2005/2006 10 ŠK měs.Dobrovice B 1606 Gabriel Jan Sok.Polabí Kolín C 1866 0
2005/2006 9 ŠK měs.Dobrovice B 1606 Pavlíček Jan Bohemia PoděbradyB 1808 0
2005/2006 8 ŠK měs.Dobrovice B 1606 Havlík Lumír Sokol Bakov C 1608 0
2005/2006 7 ŠK měs.Dobrovice B 1606 Nekvinda Aleš ŠK Karbo Benátky A 1790 1
2005/2006 6 ŠK měs.Dobrovice B 1606 Jílek Vladimír St.Kutná Hora B 1690 0
2005/2006 4 ŠK měs.Dobrovice B 1606 Křenek Pavel Sokol Sendražice B 1684 ½
2005/2006 3 ŠK měs.Dobrovice B 1606 Jirk Jindřich Joly Lysá C 1847 0
2005/2006 2 ŠK měs.Dobrovice B 1606 Daniel Jiří Sokol Nymburk B 1506 0
2005/2006 1 ŠK měs.Dobrovice B 1606 Hampl Jiří Autoškoda Ml.Bol.B 1727 0
2004/2005 11 ŠK měs.Dobrovice A 1626 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky A 1787 ½
2004/2005 10 ŠK měs.Dobrovice A 1626 Střelba Ivo AERO Odolená VodaA 1829 ½
2004/2005 9 ŠK měs.Dobrovice A 1626 Linhart Ondřej Čelakovice A ½
2004/2005 8 ŠK měs.Dobrovice A 1626 Pilinský Michal Sokol Tišice A 1797 0
2004/2005 7 ŠK měs.Dobrovice A 1626 Kabát Josef Sokol Brandýs A 1851 0
2004/2005 6 ŠK měs.Dobrovice A 1626 Klain Václav Sokol Emerge MB C 1920 ½
2004/2005 3 ŠK měs.Dobrovice A 1626 Jirk Jindřich Joly Lysá C 1830 0
2004/2005 2 ŠK měs.Dobrovice A 1626 Redek František ŠK měs.Dobrovice B 1398 0
2004/2005 1 ŠK měs.Dobrovice A 1626 Diviš Jaroslav Autoškoda Ml.Bol.B 1705 0
2004/2005 11 ŠK měs.Dobrovice D 1626 Sokol Emerge MB D 1
2004/2005 9 ŠK měs.Dobrovice D 1626 Heřmanský Milan ŠK měs.Dobrovice E 1471 1
2004/2005 8 ŠK měs.Dobrovice D 1626 Rataj Jiří Autoškoda MB C 1515 1
2004/2005 7 ŠK měs.Dobrovice D 1626 Daniel Jiří Joly Lysá n/L D 1374 ½
2004/2005 6 ŠK měs.Dobrovice D 1626 Slabý Tomáš Autoškoda MB D 1
2004/2005 5 ŠK měs.Dobrovice D 1626 Hodač Ladislav ŠK Karbo Benátky B 1465 ½
2004/2005 2 ŠK měs.Dobrovice D 1626 Havlík Lumír Sokol Bakov n/J C 1616 ½
2004/2005 1 ŠK měs.Dobrovice D 1626 Šulc František ŠK měs.Dobrovice C 1570 0
2003/2004 11 ŠK měs.Dobrovice A 1660 Vajčner Jiří Joly Lysá C 1895 ½
2003/2004 10 ŠK měs.Dobrovice A 1660 Švehla Václav Sokol Emerge MB C 1904 ½
2003/2004 9 ŠK měs.Dobrovice A 1660 Pavlíček Jan Bohemia PoděbradyA 1863 1
2003/2004 8 ŠK měs.Dobrovice A 1660 Navrátil Oldřich Autoškoda Ml.Bol.B 1663 1
2003/2004 6 ŠK měs.Dobrovice A 1660 Krejcárek Antonín Sokol Brandýs A 1725 0
2003/2004 5 ŠK měs.Dobrovice A 1660 Nekvinda Aleš ŠK Karbo Benátky A 1828 ½
2003/2004 4 ŠK měs.Dobrovice A 1660 Houška Bohumil Sokol Nymburk B 1859 0
2003/2004 3 ŠK měs.Dobrovice A 1660 Richter Martin Sokol Bakov B 1962 0
2003/2004 2 ŠK měs.Dobrovice A 1660 Redek Daniel ŠK měs.Dobrovice B 1328 0
2003/2004 1 ŠK měs.Dobrovice A 1660 Partl Miloslav Sokol Tišice A 1692 0
2003/2004 9 ŠK měs.Dobrovice D 1660 Kočí Josef ŠK Karbo Benátky B 1583 1
2003/2004 8 ŠK měs.Dobrovice D 1660 Herčík Petr Sokol Emerge MB D 1592 ½
2003/2004 7 ŠK měs.Dobrovice D 1660 Cerha Jan ŠK Karbo Benátky C 1655 1
2003/2004 6 ŠK měs.Dobrovice D 1660 Zima Tomáš Sokol Nymburk C 1829 1
2003/2004 5 ŠK měs.Dobrovice D 1660 Paldus Jan Sokol Bakov n/J C 1
2003/2004 4 ŠK měs.Dobrovice D 1660 Štěrba Antonín Autoškoda Ml.Bol.C 1644 0
2003/2004 3 ŠK měs.Dobrovice D 1660 Postupa Martin Joly Lysá n/L D 1699 ½
2003/2004 2 ŠK měs.Dobrovice D 1660 Novotný Petr ŠK měs.Dobrovice C 1675 ½