Hráč Gubáš Jan

Gubáš Jan

User Pic
Jméno: Gubáš Jan
Oddíl: Spartak Velká Bíteš
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1940
Elo mezinárodní: 2071
ID: 1978
FIDE ID: 331961
Rok narození: 1963
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Tišnov A 2071 1992 Krystl Jaromír Slovan Ivančice B 1548 1738 1
2018/2019 10 ŠK Tišnov A 2071 1992 Blahák Jan ŠK Střelice B 0 1733 ½
2018/2019 9 ŠK Tišnov A 2071 1992 Klapal Rudolf Šachy Zastávka A 0 1594 1
2018/2019 7 ŠK Tišnov A 2071 1992 Hrdina Jiří ŠK Kuřim K 0 1742 ½
2018/2019 6 ŠK Tišnov A 2071 1992 Keprt Tomáš ŠK Kuřim F 1440 1577 1
2018/2019 3 ŠK Tišnov A 2071 1992 Krupica Pavel ŠK Kuřim E 1879 1854 ½
2018/2019 2 ŠK Tišnov A 2071 1992 Dumek Aleš Šachy Zastávka B 1287 1317 1
2018/2019 1 ŠK Tišnov A 2071 1992 Čepeš Ladislav ŠK Tišnov B 0 1702 ½
2018/2019 8 TJ Spartak Velká Bíteš 2071 1992 Teplý Stanislav Gambit Jihlava D 0 1613 ½
2018/2019 7 TJ Spartak Velká Bíteš 2071 1992 Polanský Jiří Gambit Jihlava C 1792 1768 ½
2018/2019 6 TJ Spartak Velká Bíteš 2071 1992 Žák Martin ŠK Caissa Třebíč C 0 1639 0
2018/2019 4 TJ Spartak Velká Bíteš 2071 1992 Brož Pavel ŠK Světlá nad Sázavou B 1822 1835 ½
2018/2019 3 TJ Spartak Velká Bíteš 2071 1992 Prášil Pavel TJ Žďár nad Sázavou z.s.C 1707 1709 ½
2018/2019 2 TJ Spartak Velká Bíteš 2071 1992 Provazník Ivo ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1815 1873 ½
2018/2019 1 TJ Spartak Velká Bíteš 2071 1992 Cháb Ondřej SŠK Cejle 0 1789 ½
2017/2018 6 ŠK Sokol Tišnov 2071 2006 Masák Pavel Spartak Adamov "B" 2055 2063 ½
2017/2018 4 ŠK Sokol Tišnov 2071 2006 Senáši Martin ASK Blansko 1854 1874 ½
2017/2018 3 ŠK Sokol Tišnov 2071 2006 Boháček Milan Slavia Boskovice 2119 2030 0
2017/2018 2 ŠK Sokol Tišnov 2071 2006 Fabian Zdeněk MKS Vyškov "B" 1742 1761 ½
2017/2018 1 ŠK Sokol Tišnov 2071 2006 Rozumek Vlastimil ŠK Lipůvka 2015 2000 ½
2015/2016 9 ŠK Sokol Tišnov 2071 2002 Hnilička Michal Sokol Rudice 1833 1787 ½
2015/2016 7 ŠK Sokol Tišnov 2071 2002 Hloušek Zdeněk ŠK GARDE Lipovec "C" 1909 1879 ½
2015/2016 6 ŠK Sokol Tišnov 2071 2002 Němec David ŠK Kuřim "D" 1709 1612 1
2015/2016 5 ŠK Sokol Tišnov 2071 2002 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec "B" 2025 2040 ½
2015/2016 3 ŠK Sokol Tišnov 2071 2002 Pokladník Martin TJ Sloup 1928 1
2015/2016 2 ŠK Sokol Tišnov 2071 2002 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "B" 1831 1925 1
2015/2016 1 ŠK Sokol Tišnov 2071 2002 Moc Martin ASK Blansko 1742 ½
2014/2015 9 ŠK Sokol Tišnov 2071 2017 Čermák Jan MKS Vyškov B 1773 1821 ½
2014/2015 8 ŠK Sokol Tišnov 2071 2017 Hampel David TJ Sloup 2041 2001 ½
2014/2015 7 ŠK Sokol Tišnov 2071 2017 Ševčík David ŠK Garde Lipovec C 1887 ½
2014/2015 6 ŠK Sokol Tišnov 2071 2017 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1990 1
2014/2015 5 ŠK Sokol Tišnov 2071 2017 Moc Martin ASK Blansko 1736 ½
2014/2015 4 ŠK Sokol Tišnov 2071 2017 Horák Bronislav ŠK Kuřim B 1968 1962 ½
2014/2015 3 ŠK Sokol Tišnov 2071 2017 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno D 2162 2154 0
2014/2015 2 ŠK Sokol Tišnov 2071 2017 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1849 1891 ½
2014/2015 1 ŠK Sokol Tišnov 2071 2017 Polách Daneš Sokol Rudice 1972 2009 ½
2013/2014 9 ŠK Sokol Tišnov A 2071 2023 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1849 1910 1
2013/2014 8 ŠK Sokol Tišnov A 2071 2023 Chládek Vlastimil ŠK Garde Lipovec B 2057 2081 ½
2013/2014 6 ŠK Sokol Tišnov A 2071 2023 Krejčí Petr ŠK Garde Lipovec C 1769 0
2013/2014 5 ŠK Sokol Tišnov A 2071 2023 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov C 2056 2015 0
2013/2014 3 ŠK Sokol Tišnov A 2071 2023 Saida Jan ASK Blansko 1815 1
2013/2014 2 ŠK Sokol Tišnov A 2071 2023 Sedláček Petr ŠK Brno 64 2090 2084 1
2013/2014 1 ŠK Sokol Tišnov A 2071 2023 Boček Tadeáš ŠK Kuřim B 1811 1838 ½
2012/2013 11 ŠK Sokol Tišnov 2071 2031 Boháček Milan Makkabi Boskovice 1821 ½
2012/2013 10 ŠK Sokol Tišnov 2071 2031 Fabian Zdeněk MKS Vyškov "B" 1903 1910 1
2012/2013 9 ŠK Sokol Tišnov 2071 2031 Čermák Jan MKS Vyškov "C" 1576 1718 1
2012/2013 8 ŠK Sokol Tišnov 2071 2031 Kunc Alois ŠK Garde Lipovec "B" 1664 1
2012/2013 4 ŠK Sokol Tišnov 2071 2031 Komprda Petr ŠK Garde Lipovec "C" 2054 ½
2012/2013 3 ŠK Sokol Tišnov 2071 2031 Hudec Zdeněk TJ Sloup 1813 0
2012/2013 2 ŠK Sokol Tišnov 2071 2031 Boček Tadeáš ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1812 1795 1
2012/2013 1 ŠK Sokol Tišnov 2071 2031 Nečas Aleš Sokol Rudice 1870 ½
2011/2012 11 ŠK Sokol Tišnov 2070 2023 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2134 2149 ½
2011/2012 10 ŠK Sokol Tišnov 2070 2023 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno D 2134 2126 1
2011/2012 8 ŠK Sokol Tišnov 2070 2023 Riška Lubomír ŠK Bystrc Oilers 2232 2229 0
2011/2012 6 ŠK Sokol Tišnov 2070 2023 Kredl Karel BK Moravská Slavia Brno 2110 2106 ½
2011/2012 4 ŠK Sokol Tišnov 2070 2023 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec 2146 2150 ½
2011/2012 3 ŠK Sokol Tišnov 2070 2023 Dvořák Libor TJ Znojmo 2108 2140 ½
2011/2012 2 ŠK Sokol Tišnov 2070 2023 Lamser Miroslav ŠK Vinohrady Brno 2078 2048 0
2011/2012 1 ŠK Sokol Tišnov 2070 2023 Sysel Jiří Orel Ořechov 2026 1999 ½
2010/2011 8 ŠK KME-DDM Kuřim 2052 Kunčar Petr ŠK Lokomotiva Brno D 2106 0
2010/2011 7 ŠK KME-DDM Kuřim 2052 Pekárková Eva ŠK Lokomotiva Brno C 1953 ½
2010/2011 6 ŠK KME-DDM Kuřim 2052 Sládek Vladislav ŠK 64 Brno 2060 ½
2010/2011 5 ŠK KME-DDM Kuřim 2052 Šebesta Josef TJ Sokol Bzenec 1915 ½
2010/2011 2 ŠK KME-DDM Kuřim 2052 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2058 ½
2010/2011 1 ŠK KME-DDM Kuřim 2052 Kubíček Jiří ŠK Bystrc Oilers 1898 ½
2010/2011 11 ŠK Sokol Tišnov 2052 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec "B" 1922 ½
2010/2011 9 ŠK Sokol Tišnov 2052 Kejík František MKS Vyškov "A" 2065 ½
2010/2011 8 ŠK Sokol Tišnov 2052 Polách Daneš Sokol Rudice 1973 ½
2010/2011 7 ŠK Sokol Tišnov 2052 Gajdoš Daniel ŠK Jevíčko 1838 ½
2010/2011 6 ŠK Sokol Tišnov 2052 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim "B" 2081 ½
2010/2011 5 ŠK Sokol Tišnov 2052 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1799 ½
2010/2011 4 ŠK Sokol Tišnov 2052 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1947 ½
2010/2011 3 ŠK Sokol Tišnov 2052 Hroza Jiří ASK Blansko 1801 1
2010/2011 2 ŠK Sokol Tišnov 2052 Baránek Tomáš TJ Sloup 1784 1
2010/2011 1 ŠK Sokol Tišnov 2052 Bednář Petr Spartak Adamov "B" 1778 ½
2009/2010 11 ŠK KME-DDM Kuřim A 2104 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2097 ½
2009/2010 10 ŠK KME-DDM Kuřim A 2104 Říha Otmar ŠK Duras BVK Královo Pole C 1945 ½
2009/2010 9 ŠK KME-DDM Kuřim A 2104 Kopkan Pavel ŠK Tetčice 1933 ½
2009/2010 8 ŠK KME-DDM Kuřim A 2104 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno D 2091 ½
2009/2010 7 ŠK KME-DDM Kuřim A 2104 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2087 0
2009/2010 6 ŠK KME-DDM Kuřim A 2104 Kalendovský Jan ŠK Lokomotiva Brno E 2082 ½
2009/2010 5 ŠK KME-DDM Kuřim A 2104 Petlák Josef TJ Znojmo 2027 1
2009/2010 4 ŠK KME-DDM Kuřim A 2104 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 1981 1
2009/2010 3 ŠK KME-DDM Kuřim A 2104 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná 1957 ½
2009/2010 2 ŠK KME-DDM Kuřim A 2104 Bobalík Petr ŠK Rosice 1921 ½
2009/2010 1 ŠK KME-DDM Kuřim A 2104 Šmíd Tomáš ŠK KME-DDM Kuřim B 1697 1
2009/2010 11 SK Sokol Tisnov 2104 Zemánek Jan SK Jevicko 1839 ½
2009/2010 10 SK Sokol Tisnov 2104 Šmehlík Jaroslav TJ Spartak Adamov B 1953 ½
2009/2010 8 SK Sokol Tisnov 2104 Rada Michal Sokol Rudice A 2088 0
2009/2010 7 SK Sokol Tisnov 2104 Kopřiva Oldřich SK Garde Lipovec A 2149 ½
2009/2010 6 SK Sokol Tisnov 2104 Pokladník Martin TJ Sloup 1867 ½
2009/2010 5 SK Sokol Tisnov 2104 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2119 ½
2009/2010 4 SK Sokol Tisnov 2104 Dvořáček Milan Sokol Rudice B 1677 ½
2009/2010 3 SK Sokol Tisnov 2104 Martinovič Aleš MKS Vyskov B 1824 ½
2009/2010 2 SK Sokol Tisnov 2104 Slepánková Radka MKS Vyskov A 1977 0
2009/2010 1 SK Sokol Tisnov 2104 Saida Jan ASK Blansko 1833 1
2008/2009 10 ŠK Kuřim KME-DDM A 2101 Sabol Marian ŠK Vysoké Mýto 2354 ½
2008/2009 6 ŠK Kuřim KME-DDM A 2101 Vašut Karel TJ Žďár n. Sázavou A 2153 0
2008/2009 4 ŠK Kuřim KME-DDM A 2101 Riška Lubomír SPgŠ+G Znojmo A 2232 1
2008/2009 11 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2101 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim B 2124 1
2008/2009 9 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2101 Mudra Tomáš ŠK Tetčice 2163 ½
2008/2009 8 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2101 Riška Lubomír ŠK Lokomotiva Brno D 2232 ½
2008/2009 7 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2101 Kopřiva Oldřich ŠK Garde Lipovec 2162 ½
2008/2009 6 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2101 Přibyl René ŠK Průkopník Petria Bystrc 2059 0
2008/2009 5 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2101 Jankó Zoltán ŠK HPM TEC Hustopeče 0
2008/2009 4 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2101 Číp Dalibor Pila Ořechov B 2197 0
2008/2009 3 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2101 Dvořák Libor TJ Znojmo 2123 ½
2008/2009 2 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2101 Symerský Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 2121 ½
2008/2009 1 ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 2101 Pisk Petr TJ Podlužan Prušánky 2322 0
2007/2008 11 ŠK Sokol Tišnov 2096 Symerský Petr ŠK pod Věží Strážnice 2090 ½
2007/2008 10 ŠK Sokol Tišnov 2096 Dvořák Libor TJ Znojmo 2084 1
2007/2008 9 ŠK Sokol Tišnov 2096 Pecha Juraj Moravská Slavia Brno 2104 ½
2007/2008 8 ŠK Sokol Tišnov 2096 Kopřiva Oldřich ŠK Garde Lipovec 2158 ½
2007/2008 7 ŠK Sokol Tišnov 2096 Dočekal Jan SPgŠ a G Znojmo 2201 0
2007/2008 6 ŠK Sokol Tišnov 2096 Rychtecký Miroslav ŠK Lokomotiva Brno D 2085 ½
2007/2008 5 ŠK Sokol Tišnov 2096 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Moravou 2103 0
2007/2008 4 ŠK Sokol Tišnov 2096 Holas Jaroslav Sokol Rudice 1893 1
2007/2008 3 ŠK Sokol Tišnov 2096 Majer Jiří ŠK DDM KME Kuřim 2275 0
2007/2008 2 ŠK Sokol Tišnov 2096 Přibyl René ŠK Tetčice 2048 1
2007/2008 1 ŠK Sokol Tišnov 2096 Číp Dalibor Orel Ořechov B 2195 ½
2006/2007 11 ŠK Sokol Tišnov A 2021 ŠK TJ Komořany 1
2006/2007 10 ŠK Sokol Tišnov A 2021 Liebl Pavel ŠK Jevíčko 1672 1
2006/2007 9 ŠK Sokol Tišnov A 2021 Matuška Jan Sokol Rudice C 1695 1
2006/2007 8 ŠK Sokol Tišnov A 2021 Šebela Petr Sokol Rudice B 1888 1
2006/2007 7 ŠK Sokol Tišnov A 2021 Palaš Milan TJ Spartak Adamov A 1802 1
2006/2007 6 ŠK Sokol Tišnov A 2021 Špičák Petr TJ Sloup 1799 1
2006/2007 5 ŠK Sokol Tišnov A 2021 Pech Václav MKS Vyškov A 2094 ½
2006/2007 4 ŠK Sokol Tišnov A 2021 Horák Bronislav ŠK KME-DDM Kuřim B 1957 ½
2006/2007 2 ŠK Sokol Tišnov A 2021 Dufek Martin ŠK Lokomotiva Brno F 1704 1
2006/2007 1 ŠK Sokol Tišnov A 2021 Drahovzal Milan ŠK Garde Lipovec B 1775 1
2006/2007 10 ŠK KME DDM Kuřim 2021 Kalendovský Jan ŠK Lokomotiva Brno D 2080 ½
2006/2007 9 ŠK KME DDM Kuřim 2021 Vratislavský Ivo TJ Sokol Bzenec 1872 1
2006/2007 8 ŠK KME DDM Kuřim 2021 Řehůřek Karel BK Moravská Slavia Brno 2015 1
2006/2007 7 ŠK KME DDM Kuřim 2021 Pešák Roman ŠK Hodonín 2090 ½
2006/2007 6 ŠK KME DDM Kuřim 2021 Federič Pavol ŠK HPM TEC Hustopeče ½
2006/2007 5 ŠK KME DDM Kuřim 2021 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo 2143 0
2006/2007 4 ŠK KME DDM Kuřim 2021 Handl Martin Sokol Rudice 2059 1
2006/2007 2 ŠK KME DDM Kuřim 2021 Přibyl René ŠK Tetčice 2063 ½
2006/2007 1 ŠK KME DDM Kuřim 2021 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2102 ½
2005/2006 11 SOKOL TIŠNOV 1964 Kudláček Jaroslav DURAS BRNO E 1883 ½
2005/2006 10 SOKOL TIŠNOV 1964 Zeman Libor TJ KOMOŘANY 1796 1
2005/2006 9 SOKOL TIŠNOV 1964 Kudla Vladimír KME-DDM KUŘIM B 1979 ½
2005/2006 8 SOKOL TIŠNOV 1964 Rumián Libor ŠK JEVÍČKO 1782 1
2005/2006 7 SOKOL TIŠNOV 1964 Hudec Zdeněk TJ SLOUP 1851 ½
2005/2006 6 SOKOL TIŠNOV 1964 Janota Jiří MORAVSKÁ SLAVIA A 1990 ½
2005/2006 5 SOKOL TIŠNOV 1964 Drochytka Josef ČKD BLANSKO 1760 1
2005/2006 4 SOKOL TIŠNOV 1964 Nečas Michal GARDE LIPOVEC B 1790 1
2005/2006 3 SOKOL TIŠNOV 1964 Hubený Pavel MAKKABI BOSKOVICE 1865 1
2005/2006 2 SOKOL TIŠNOV 1964 Pech Václav MKS VYŠKOV A 2119 ½
2005/2006 1 SOKOL TIŠNOV 1964 Crhonek Vítězslav SOKOL RUDICE B 1836 1
2005/2006 11 ŠK KME DDM Kuřim 1964 Kovárik Oto SK Horáček Sudoměřice 1879 0
2005/2006 10 ŠK KME DDM Kuřim 1964 Chmelíček Bronislav Duras BVK Brno D 1930 ½
2005/2006 8 ŠK KME DDM Kuřim 1964 Němec Miloslav TJ Tatran Poštorná A 2013 1
2005/2006 7 ŠK KME DDM Kuřim 1964 TJ Bučovice 1
2005/2006 6 ŠK KME DDM Kuřim 1964 Novák Vítězslav TJ Vinohrady Brno 1809 1
2005/2006 5 ŠK KME DDM Kuřim 1964 Fridrich Michal ŠK Veselí nad Moravou 1880 ½
2005/2006 3 ŠK KME DDM Kuřim 1964 Veselý Jaromír Lokomotiva Brno D 2082 ½
2005/2006 2 ŠK KME DDM Kuřim 1964 Fic Zbyněk TJ Tatran Poštorná B 1863 ½
2005/2006 1 ŠK KME DDM Kuřim 1964 Sysel Jiří ŠK Bydo Zakřany 1865 ½
2004/2005 11 Sokol Tišnov A 1942 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1798 ½
2004/2005 10 Sokol Tišnov A 1942 Navrátil Jiří Univerzita Brno B 1973 ½
2004/2005 9 Sokol Tišnov A 1942 Vymazal Bronislav Lokomotiva Brno D 2178 ½
2004/2005 8 Sokol Tišnov A 1942 Šrámek Josef Mor. Slávia Brno A 1979 0
2004/2005 7 Sokol Tišnov A 1942 Orálek Radek TJ Komořany A 1751 1
2004/2005 6 Sokol Tišnov A 1942 Mižák Ján Garde Lipovec B 1918 ½
2004/2005 5 Sokol Tišnov A 1942 Horák Jan ŠK Jevíčko A 1736 1
2004/2005 3 Sokol Tišnov A 1942 Crhonek Vítězslav Sokol Rudice B 1873 1
2004/2005 2 Sokol Tišnov A 1942 Kejík František MKS Vyškov A 2113 0
2004/2005 1 Sokol Tišnov A 1942 Tomek Milan MKS Vyškov B 1734 ½
2004/2005 11 KME DDM Kuřim 1942 Holas Jaroslav Sokol Rudice 1887 ½
2004/2005 10 KME DDM Kuřim 1942 Lokaj Aleš Tatran Poštorná B 1836 1
2004/2005 9 KME DDM Kuřim 1942 Malá Anna Tatran Poštorná A 1974 ½
2004/2005 7 KME DDM Kuřim 1942 Novák Vítězslav TJ Vinohrady Brno 1716 1
2004/2005 6 KME DDM Kuřim 1942 Špičák Petr TJ Sloup 1721 1
2004/2005 5 KME DDM Kuřim 1942 Žabenský Jaroslav TJ Bučovice 1968 1
2004/2005 4 KME DDM Kuřim 1942 Zavadil Michal ŠK Hustopeče 2054 ½
2004/2005 3 KME DDM Kuřim 1942 Handl Martin Garde Lipovec 2023 ½
2004/2005 2 KME DDM Kuřim 1942 Němec Zdeněk I. brněnská Brno 1932 ½
2004/2005 1 KME DDM Kuřim 1942 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Mor. 1942 ½
2003/2004 11 KME DDM Kuřim 1983 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče 2079 0
2003/2004 10 KME DDM Kuřim 1983 Ciprys David Tatran Poštorná B 2006 ½
2003/2004 9 KME DDM Kuřim 1983 Horký Jaroslav TJ Znojmo B 1937 ½
2003/2004 8 KME DDM Kuřim 1983 Navrátil Josef TJ Veselí nad Mor. 2018 ½
2003/2004 7 KME DDM Kuřim 1983 Moučka Jiří MKS Vyškov 2059 0
2003/2004 6 KME DDM Kuřim 1983 Kunčar Petr TJ Bučovice 1956 ½
2003/2004 5 KME DDM Kuřim 1983 Sochna Dušan TJ Sokol Bzenec 2165 ½
2003/2004 4 KME DDM Kuřim 1983 Peša Ladislav I. brněnská Brno 1973 ½
2003/2004 3 KME DDM Kuřim 1983 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno 2091 0
2003/2004 2 KME DDM Kuřim 1983 Makovička Martin ŠK Hodonín 2014 0
2003/2004 1 KME DDM Kuřim 1983 Loubal Pavel TJ Sloup 1980 ½
2003/2004 11 Sokol Tišnov A 1983 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1725 0
2003/2004 10 Sokol Tišnov A 1983 Kocman Richard MKS Vyškov B 1844 0
2003/2004 8 Sokol Tišnov A 1983 Bednář Jakub Lokomotiva Brno B 1978 0
2003/2004 7 Sokol Tišnov A 1983 Švarc Jiří Mor. Slávia Brno 1980 ½
2003/2004 5 Sokol Tišnov A 1983 Žabenský Jaroslav TJ Bučovice B 1860 ½
2003/2004 4 Sokol Tišnov A 1983 Ševčík Luboš Garde Lipovec B 1771 1
2003/2004 3 Sokol Tišnov A 1983 Tláskal Martin ŠK Tetčice 1795 1
2003/2004 2 Sokol Tišnov A 1983 Polách Daneš Sokol Rudice A 1961 ½
2003/2004 1 Sokol Tišnov A 1983 Sedláček Petr ŠK 64 Brno B 1960 ½