Hráč Unzeitig Libor

Unzeitig Libor

User Pic
Jméno: Unzeitig Libor
Oddíl: Šachový klub Olomouc z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1736
Elo mezinárodní: 1765
ID: 11704
FIDE ID: 388050
Rok narození: 1984
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Olomouc A 1781 1767 Adámek Vladimír ROŠÁDA Prostějov A 1845 1846 0
2018/2019 11 Šachový klub Olomouc C 1781 1767 Hampl Martin TJ Tatran Litovel C 1373 1392 ½
2018/2019 9 Šachový klub Olomouc C 1781 1767 Chrascina Jan Matador Přáslavice ŠK 0 1533 1
2018/2019 5 Šachový klub Olomouc C 1781 1767 Peřina Josef ŠK Bohuňovice C 0 1635 ½
2018/2019 4 Šachový klub Olomouc C 1781 1767 Pinďura Vladimír Sigmia Olomouc C 1561 1469 1
2018/2019 2 Šachový klub Olomouc C 1781 1767 Hořák Radek ŠK Šternberk C 0 1651 0
2018/2019 11 Šachový klub Olomouc B 1781 1767 Šubert Josef T.J. Sokol Přemyslovice 1740 1731 ½
2018/2019 10 Šachový klub Olomouc B 1781 1767 Dragón Pavel T.J. Sokol Skalička B 1810 1769 1
2018/2019 9 Šachový klub Olomouc B 1781 1767 Pavel Richard Sigmia Olomouc A 1901 1907 0
2018/2019 8 Šachový klub Olomouc B 1781 1767 Vašek Rostislav Sigmia Senior Olomouc B 1484 1470 1
2018/2019 7 Šachový klub Olomouc B 1781 1767 Kment Michal SK Prostějov C 1676 1682 0
2018/2019 6 Šachový klub Olomouc B 1781 1767 Jirák Miroslav T.J. Sokol Tovačov 0 1372 1
2018/2019 5 Šachový klub Olomouc B 1781 1767 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1819 1793 ½
2018/2019 4 Šachový klub Olomouc B 1781 1767 Kučera Bohuslav Sokol Konice 0 1746 ½
2018/2019 3 Šachový klub Olomouc B 1781 1767 Štec František Meopta Přerov Vinary 1885 1850 ½
2018/2019 2 Šachový klub Olomouc B 1781 1767 Londin Martin SK Prostějov B 1410 1513 ½
2018/2019 1 Šachový klub Olomouc B 1781 1767 Opletal Josef Sokol Citov 1772 1757 ½
2017/2018 11 AŠK DA Olomouc C 1781 1762 Bluma Jiří SK Prostějov C 0 1147 ½
2017/2018 10 AŠK DA Olomouc C 1781 1762 Geryk Milan Spartak Přerov 0 1611 ½
2017/2018 9 AŠK DA Olomouc C 1781 1762 Král Vojtěch SK Prostějov B 1731 1667 ½
2017/2018 8 AŠK DA Olomouc C 1781 1762 Krejsa David SK ROŠÁDA Prostějov B 1660 1532 1
2017/2018 7 AŠK DA Olomouc C 1781 1762 Říha Marek T.J. Sokol Citov 0 1425 ½
2017/2018 6 AŠK DA Olomouc C 1781 1762 Křížan Michal ŠK SIGMIA Olomouc A 0 1406 1
2017/2018 5 AŠK DA Olomouc C 1781 1762 Losse Josef A64 PŘF UP Olomouc 0 1111 1
2017/2018 4 AŠK DA Olomouc C 1781 1762 Bednář Martin T.J. Sokol Skalička 1727 1736 ½
2017/2018 3 AŠK DA Olomouc C 1781 1762 Dočkal Petr ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 0 1250 1
2017/2018 2 AŠK DA Olomouc C 1781 1762 Nedomanský Leopold T.J. Sokol Konice 0 1423 1
2017/2018 1 AŠK DA Olomouc C 1781 1762 Böhm Vilém T.J. Sokol Přemyslovice B 1620 1640 1
2017/2018 9 AŠK Olomouc D 1781 1762 Pospíšil Marek ŠK Šternberk C 0 1488 ½
2017/2018 8 AŠK Olomouc D 1781 1762 Poprach Karel ŠK Bohuňovice B 0 1114 1
2017/2018 6 AŠK Olomouc D 1781 1762 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov 2014 2019 1
2017/2018 5 AŠK Olomouc D 1781 1762 Coufal František Matadoor Přáslavice ŠK 0 0 1
2017/2018 4 AŠK Olomouc D 1781 1762 Steklý Milan Sigmia Olomouc C 0 0 1
2017/2018 3 AŠK Olomouc D 1781 1762 Krejčí Pavel ŠK Žerotín 0 1405 1
2017/2018 2 AŠK Olomouc D 1781 1762 Opravil Jan ŠK Luká Bouzov 0 1654 1
2017/2018 1 AŠK Olomouc D 1781 1762 Putna Lukáš TJ Tatran Litovel D 1
2015/2016 11 AŠK DA Olomouc B 1765 Klimeš Jiří TJ Sokol Šumperk A 1841 1860 ½
2015/2016 10 AŠK DA Olomouc B 1765 Dragón Pavel TJ Sokol Skalička 1738 1721 ½
2015/2016 7 AŠK DA Olomouc B 1765 Kučera Jiří Sigmia Olomouc A 1948 1967 0
2015/2016 6 AŠK DA Olomouc B 1765 Švéda Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov A 1884 1923 0
2015/2016 5 AŠK DA Olomouc B 1765 Kubíček Antonín TJ Sokol Velké Losiny B 2179 2181 0
2015/2016 3 AŠK DA Olomouc B 1765 Opletal Josef ŠK Šternberk 1739 1759 ½
2015/2016 2 AŠK DA Olomouc B 1765 Konečný Martin AŠK DA Olomouc A 1919 1924 0
2015/2016 1 AŠK DA Olomouc B 1765 Gondek Radovan ŠK Jeseník A 1844 ½
2014/2015 11 AŠK DA Olomouc B 1779 Brablec Leoš T. J. Sokol Přemyslovice B 1709 ½
2014/2015 10 AŠK DA Olomouc B 1779 Dragón Pavel T. J. Sokol Skalička B 1774 1774 ½
2014/2015 9 AŠK DA Olomouc B 1779 Zatloukal Miroslav T. J. Sokol Konice 1680 ½
2014/2015 7 AŠK DA Olomouc B 1779 Filouš Jiří Spartak Přerov 1814 1854 ½
2014/2015 6 AŠK DA Olomouc B 1779 Lavrinčík Petr ŠK Vinary 1427 1
2014/2015 5 AŠK DA Olomouc B 1779 Grbin Daniel SK Junior Prostějov 1305 ½
2014/2015 4 AŠK DA Olomouc B 1779 Kozubík Antonín T. J. Sokol Hranice 1578 1
2014/2015 3 AŠK DA Olomouc B 1779 Trimmel Bohuslav SK Prostějov B 1740 1682 0
2014/2015 2 AŠK DA Olomouc B 1779 Malenovský Martin SK ROŠÁDA Prostějov B 1609 1609 ½
2014/2015 1 AŠK DA Olomouc B 1779 Karger Ivo ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1687 1
2013/2014 9 AŠK DA Olomouc B 1775 Brablec Leoš T.J. Sokol Přemyslovice B 1701 ½
2013/2014 7 AŠK DA Olomouc B 1775 Sapík Miloslav ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1768 ½
2013/2014 6 AŠK DA Olomouc B 1775 Novák Miroslav T.J. Sokol Hranice 1523 1502 ½
2013/2014 5 AŠK DA Olomouc B 1775 Kyselý Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1756 ½
2013/2014 4 AŠK DA Olomouc B 1775 Vinklárek Antonín T.J. Sokol Skalička B 1689 ½
2013/2014 3 AŠK DA Olomouc B 1775 Král Jan T.J. Sokol Konice 1677 ½
2013/2014 2 AŠK DA Olomouc B 1775 Dosoudil Pavel SK Přerov 1696 1597 ½
2013/2014 1 AŠK DA Olomouc B 1775 Meissel Karel SK Prostějov B 1775 1819 ½
2013/2014 11 AŠK DA Olomouc 1775 Kubíček Miroslav ROŠÁDA Prostějov 1916 ½
2013/2014 5 AŠK DA Olomouc 1775 Filouš Jiří Spartak Přerov 1875 1875 ½
2013/2014 4 AŠK DA Olomouc 1775 Prucek Ladislav Sokol Přemyslovice 1896 1856 ½
2013/2014 3 AŠK DA Olomouc 1775 Dragón Pavel Sokol Skalička 1752 ½
2013/2014 2 AŠK DA Olomouc 1775 Oral Josef Sigmia Olomouc 1911 1847 1
2012/2013 11 AŠK DA Olomouc 1785 Hrabal Jiří ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1713 1
2012/2013 10 AŠK DA Olomouc 1785 Drtil Lubomír TJ Sokol Tovačov 1703 ½
2012/2013 9 AŠK DA Olomouc 1785 Kincl Dobromir TJ Sokol Skalička B 1769 1733 ½
2012/2013 8 AŠK DA Olomouc 1785 Doubravová Olga TJ Sokol Hranice 1598 ½
2012/2013 7 AŠK DA Olomouc 1785 Virgler Karel SK Prostějov B 1863 1854 0
2012/2013 6 AŠK DA Olomouc 1785 Král Jan TJ Sokol Konice 1692 ½
2012/2013 5 AŠK DA Olomouc 1785 Roháč Miloslav GARDE Calcio Olomouc B 1755 ½
2012/2013 4 AŠK DA Olomouc 1785 Brablec Leoš TJ Sokol Přemyslovice B 1709 ½
2012/2013 3 AŠK DA Olomouc 1785 Kracík Zbyněk SK Junior A 1680 1
2012/2013 2 AŠK DA Olomouc 1785 Lukša Zdeněk SK Přerov 1968 1919 0
2012/2013 1 AŠK DA Olomouc 1785 Zajíček Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1710 1776 ½
2011/2012 11 AŠK DA Olomouc 1801 Virgler Karel SK Prostějov B 1927 1899 0
2011/2012 9 AŠK DA Olomouc 1801 Pospíšil Ignác SK Přerov 1925 0
2011/2012 8 AŠK DA Olomouc 1801 Sýkora Jan Sokol Skalička B 2149 2121 0
2011/2012 7 AŠK DA Olomouc 1801 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1750 ½
2011/2012 6 AŠK DA Olomouc 1801 Svoboda Otakar Sigmia Senior klub Olomouc B 1765 1763 1
2011/2012 5 AŠK DA Olomouc 1801 Zapletal Stanislav TJ Sokol Hranice 1627 ½
2011/2012 4 AŠK DA Olomouc 1801 Ďatel Oldřich TJ Sokol Tovačov 1250 1
2011/2012 2 AŠK DA Olomouc 1801 Zatloukal Petr A64 PřF UP Olomouc 2139 2132 0
2011/2012 1 AŠK DA Olomouc 1801 Rickardt Roman GARDE Calcio Olomouc B 1885 0
2010/2011 11 AŠK DA Olomouc 1802 Homola Jan Tatran Litovel C 1618 ½
2010/2011 10 AŠK DA Olomouc 1802 Musil Vítězslav TJ Sokol Skalička 1979 ½
2010/2011 9 AŠK DA Olomouc 1802 Odstrčil Jan LOKO Zábřeh 1794 ½
2010/2011 8 AŠK DA Olomouc 1802 Fiala Jiří Garde Calcio Olomouc 1937 ½
2010/2011 6 AŠK DA Olomouc 1802 Pavel Richard SK ROŠÁDA Prostějov 1916 0
2010/2011 5 AŠK DA Olomouc 1802 Fišer Miloš ŠK Šternberk 1785 ½
2010/2011 1 AŠK DA Olomouc 1802 Klimeš Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1896 ½
2009/2010 11 AŠK Olomouc B 1781 Hradský Aleš SK Prostějov B 1765 ½
2009/2010 10 AŠK Olomouc B 1781 Bláha Jiří ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1638 1
2009/2010 9 AŠK Olomouc B 1781 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1855 ½
2009/2010 8 AŠK Olomouc B 1781 Hons Bohuslav TJ Sokol Hranice 1580 1
2009/2010 7 AŠK Olomouc B 1781 Bednář Václav TJ Sokol Skalička B 1767 ½
2009/2010 6 AŠK Olomouc B 1781 Doubek Tomáš A64 DDM Olomouc 1951 1
2009/2010 4 AŠK Olomouc B 1781 Hejnar Petr Garde Calcio Olomouc B 1854 ½
2009/2010 3 AŠK Olomouc B 1781 Geryk Milan Spartak Přerov B 1670 1
2009/2010 2 AŠK Olomouc B 1781 Kučera Bohuslav TJ Sokol Konice 1750 ½
2009/2010 6 AŠK DA Olomouc 1781 Šmudla Jan SK ROŠÁDA Prostějov 1921 0
2008/2009 11 AŠK DA Olomouc B 1767 Brablec Leoš TJ Sokol Přemyslovice 1766 ½
2008/2009 10 AŠK DA Olomouc B 1767 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2144 0
2008/2009 9 AŠK DA Olomouc B 1767 Musil Vítězslav GARDE Calcio Olomouc 2039 ½
2008/2009 8 AŠK DA Olomouc B 1767 Virgler Karel SK Prostějov 1861 ½
2008/2009 7 AŠK DA Olomouc B 1767 Vychodil Oldřich SK ROŠÁDA Prostějov 1518 ½
2008/2009 6 AŠK DA Olomouc B 1767 Pišl Ondřej DDM&TJ Mohelnice 1628 0
2008/2009 5 AŠK DA Olomouc B 1767 Hrabal Michal TJ UNEX ŠK Uničov 1907 1
2008/2009 4 AŠK DA Olomouc B 1767 Lukša Zdeněk Spartak Přerov 1985 0
2008/2009 3 AŠK DA Olomouc B 1767 Vašek Rostislav Sigmia Olomouc 1720 1
2008/2009 2 AŠK DA Olomouc B 1767 Švécar František T.J. Sokol Šumperk B 1802 ½
2008/2009 1 AŠK DA Olomouc B 1767 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh 2089 ½
2007/2008 10 AŠK DA Olomouc B 1768 Andree Jiří ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1758 1
2007/2008 9 AŠK DA Olomouc B 1768 Šťastný Petr Spartak Přerov B 1494 1
2007/2008 8 AŠK DA Olomouc B 1768 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice B 1456 1
2007/2008 7 AŠK DA Olomouc B 1768 Koutný Josef TJ Sokol Konice 1407 1
2007/2008 6 AŠK DA Olomouc B 1768 Doubravová Olga TJ Sokol Hranice 1529 0
2007/2008 5 AŠK DA Olomouc B 1768 Sedlák Emil Sportovní klub Přerov 1708 1
2007/2008 4 AŠK DA Olomouc B 1768 Novák Jiří SK ROŠÁDA Prostějov B 1599 ½
2007/2008 3 AŠK DA Olomouc B 1768 Zavadil Stanislav Agentura GARDE Calcio Olomouc B 1619 ½
2007/2008 2 AŠK DA Olomouc B 1768 Dočekalová Alexandra Sportovní klub Prostějov C 1700 ½
2007/2008 1 AŠK DA Olomouc B 1768 Orava Milan TJ Sokol Skalička 1746 ½
2005/2006 3 AŠK DA Olomouc 1701 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1799 ½
2003/2004 6 AŠK DA Olomouc 1686 Švéda Jiří TJ Unex Uničov 1891 0