Hráč Laštovička František

Laštovička František

User Pic
Jméno: Laštovička František
Oddíl: ŠK Kuřim, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1654
Elo mezinárodní: 1853
ID: 3655
FIDE ID: 348104
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠK Kuřim K 1853 1702 Polák Zdeněk ŠK Tišnov B 0 1539 0
2018/2019 10 ŠK Kuřim K 1853 1702 Doležal Petr Slovan Ivančice B 0 1675 ½
2018/2019 9 ŠK Kuřim K 1853 1702 Peška Jan ŠK Střelice B 0 1639 1
2018/2019 8 ŠK Kuřim K 1853 1702 Karber Jan Šachy Zastávka A 0 1572 0
2018/2019 7 ŠK Kuřim K 1853 1702 Pučálka Vojtěch ŠK Tišnov A 1919 1900 0
2018/2019 5 ŠK Kuřim K 1853 1702 Matula Jakub ŠK Kuřim F 1148 1285 1
2018/2019 4 ŠK Kuřim K 1853 1702 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno F 1529 1625 1
2018/2019 3 ŠK Kuřim K 1853 1702 Balák Jakub ŠK Lokomotiva Brno E 1577 1577 0
2018/2019 2 ŠK Kuřim K 1853 1702 Matějů Roman ŠK Kuřim E 1251 1270 1
2018/2019 1 ŠK Kuřim K 1853 1702 Kroutil Matěj Šachy Zastávka B 0 1129 1
2018/2019 3 ŠK Kuřim B 1853 1702 Kirš Dušan Moravská Slavia Brno C 0 1623 ½
2018/2019 2 ŠK Kuřim B 1853 1702 Šimík František Optika Medek TJ Hodonice 0 1751 0
2018/2019 1 ŠK Kuřim B 1853 1702 Ševčík Pavel ŠK Kuřim D 1004 1124 0
2017/2018 8 ŠK Kuřim "K" 1853 1696 Hrůza Martin ŠK Lokomotiva Brno "F" 0 1378 1
2017/2018 7 ŠK Kuřim "K" 1853 1696 Blahák Jan ŠK Střelice "B" 0 1722 1
2017/2018 6 ŠK Kuřim "K" 1853 1696 Strnad Jiří ŠK Lokomotiva Brno "G" 1632 1652 1
2017/2018 5 ŠK Kuřim "K" 1853 1696 Pečenka Petr Šachy Zastávka "B" 0 1418 1
2017/2018 3 ŠK Kuřim "K" 1853 1696 Habinová Alice ŠK Kuřim "E 1327 1330 0
2017/2018 2 ŠK Kuřim "K" 1853 1696 Krupica Aleš ŠK Kuřim "D" 1769 1676 1
2017/2018 1 ŠK Kuřim "K" 1853 1696 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1551 1
2017/2018 9 ŠK Kuřim "B" 1853 1696 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno "D" 1469 1601 ½
2017/2018 8 ŠK Kuřim "B" 1853 1696 Losík Vladimír ŠK Břežany 0 1248 1
2017/2018 6 ŠK Kuřim "B" 1853 1696 Pokorný Radovan ŠK Střelice 0 1707 ½
2017/2018 5 ŠK Kuřim "B" 1853 1696 Prokop Jiří Moravská Slavia Brno "C" 1683 1709 1
2017/2018 3 ŠK Kuřim "B" 1853 1696 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole "D" 1564 1636 ½
2017/2018 2 ŠK Kuřim "B" 1853 1696 Konvičková Dana TJ Znojmo "B" 0 1788 0
2017/2018 1 ŠK Kuřim "B" 1853 1696 Vojtek Pavel Jezdci Jundrov "B" 1140 1140 ½
2016/2017 9 ŠK Kuřim "C" 1853 1709 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1628 1
2016/2017 8 ŠK Kuřim "C" 1853 1709 Šťastný Pavel ŠK Lokomotiva Brno "K" 1789 1754 0
2016/2017 7 ŠK Kuřim "C" 1853 1709 Němec David ŠK Kuřim "D" 1709 1612 0
2016/2017 5 ŠK Kuřim "C" 1853 1709 Karber Jan Šachy Zastávka "A" 1571 1
2016/2017 4 ŠK Kuřim "C" 1853 1709 Hladký Tadeáš ŠK Lokomotiva Brno "J" 1000 ½
2016/2017 3 ŠK Kuřim "C" 1853 1709 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "E" 1569 1569 1
2016/2017 2 ŠK Kuřim "C" 1853 1709 Dumek David Šachy Zastávka "B" 1414 1465 ½
2016/2017 1 ŠK Kuřim "C" 1853 1709 Kočí Jiří TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1647 1
2015/2016 9 ŠK Kuřim C 1853 1709 Sysel Jiří TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1996 1994 0
2015/2016 8 ŠK Kuřim C 1853 1709 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno E 1730 1663 1
2015/2016 6 ŠK Kuřim C 1853 1709 Pecha Tomáš Moravská Slavia Brno B 2167 2195 0
2015/2016 2 ŠK Kuřim C 1853 1709 Strnad Ondřej Duras Brno D 1816 1837 0
2015/2016 9 ŠK Kuřim "E" 1853 1709 Jahn Karel Šachy Zastávka "A" 2051 1
2015/2016 8 ŠK Kuřim "E" 1853 1709 Blahák Jan ŠK Střelice "B" 1705 1
2015/2016 7 ŠK Kuřim "E" 1853 1709 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "K" 1637 1670 1
2015/2016 6 ŠK Kuřim "E" 1853 1709 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice "B" 1658 0
2015/2016 4 ŠK Kuřim "E" 1853 1709 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno "L" 1832 1862 1
2015/2016 3 ŠK Kuřim "E" 1853 1709 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "F" 1569 1569 0
2015/2016 1 ŠK Kuřim "E" 1853 1709 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov "B" 1745 ½
2015/2016 7 ŠK Kuřim "B" 1853 1709 Toulec Richard Sokol Rudice 1666 ½
2015/2016 5 ŠK Kuřim "B" 1853 1709 Jandl Miroslav MKS Vyškov "B" 1784 1
2015/2016 4 ŠK Kuřim "B" 1853 1709 Baláž František TJ Sloup 1705 1
2015/2016 3 ŠK Kuřim "B" 1853 1709 Ševčík Josef ŠK GARDE Lipovec "C" 1582 0
2015/2016 1 ŠK Kuřim "B" 1853 1709 Svoboda Filip ŠK Kuřim "D" 1429 1537 0
2014/2015 9 ŠK Kuřim C 1853 1752 Kadeřábek Pavel Šachy Zastávka 1601 1
2014/2015 8 ŠK Kuřim C 1853 1752 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno G 1832 1858 0
2014/2015 7 ŠK Kuřim C 1853 1752 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1699 0
2014/2015 6 ŠK Kuřim C 1853 1752 Prášek Ladislav ŠK Tetčice B 1612 1
2014/2015 5 ŠK Kuřim C 1853 1752 Matula Roman ŠK Sebranci RH 1779 0
2014/2015 3 ŠK Kuřim C 1853 1752 Šaršon Otakar ŠK Lokomotiva Brno E 1728 1699 1
2014/2015 2 ŠK Kuřim C 1853 1752 Petlák Josef TJ Znojmo A 1974 1930 1
2014/2015 1 ŠK Kuřim C 1853 1752 Pehal Luděk ŠK Střelice A 1784 1756 1
2014/2015 11 ŠK Kuřim "D" 1853 1752 Strnad Jiří ŠK Lokomotiva Brno "L" 1632 1678 0
2014/2015 4 ŠK Kuřim "D" 1853 1752 Pospíšil Patrik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1671 0
2014/2015 2 ŠK Kuřim "D" 1853 1752 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov "B" 1745 0
2014/2015 4 ŠK Kuřim B 1853 1752 Maláska Karel ŠK Sokol Tišnov 1738 1
2013/2014 9 ŠK Kuřim "C" 1853 1783 Šaršon Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "E" 1778 1769 ½
2013/2014 6 ŠK Kuřim "C" 1853 1783 Novotný Jan ŠK Lokomotiva Brno "D" 1997 0
2013/2014 3 ŠK Kuřim "C" 1853 1783 Lamser Miroslav ŠK Duras Královo Pole "D" 2069 2025 0
2013/2014 2 ŠK Kuřim "C" 1853 1783 Řehůřek Karel Moravská Slavia Brno "B" 1909 1932 0
2013/2014 1 ŠK Kuřim "C" 1853 1783 Růžička František Jezdci Jundrov 2127 2109 0
2013/2014 14 ŠK Kuřim "E" 1853 1783 Klapal Rudolf Šachy Zastávka 1653 0
2013/2014 12 ŠK Kuřim "E" 1853 1783 Sojka Oldřich ŠK Střelice "B" 1607 1628 1
2013/2014 8 ŠK Kuřim "E" 1853 1783 Šilha Josef ŠK Sokol Tišnov 1638 1
2013/2014 7 ŠK Kuřim "E" 1853 1783 Dumková Daniela Šachy Zastávka 1637 1761 1
2013/2014 6 ŠK Kuřim "E" 1853 1783 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "K" 1542 1
2013/2014 4 ŠK Kuřim "E" 1853 1783 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno "L" 1443 ½
2013/2014 3 ŠK Kuřim "E" 1853 1783 Adler Lubomír ŠK Kuřim "D" 1435 1
2013/2014 2 ŠK Kuřim "E" 1853 1783 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice 1673 ½
2013/2014 1 ŠK Kuřim "E" 1853 1783 Menšík František ŠK Sokol Tišnov 1637 1650 0
2013/2014 8 ŠK Kuřim B 1853 1783 Procházka Ivo TJ Sloup 1311 1
2013/2014 7 ŠK Kuřim B 1853 1783 Látal Dušan ASK Blansko 1797 ½
2013/2014 5 ŠK Kuřim B 1853 1783 Kratochvil Jiří ŠK Garde Lipovec C 1588 1
2013/2014 4 ŠK Kuřim B 1853 1783 Marcikán Tomáš ŠK Jevíčko 1540 0
2012/2013 14 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1853 1775 Čejka Jan ŠK Lokomotiva Brno "L" 1663 0
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1853 1775 Šudák Vít ŠK Sokol Tišnov "B" 1487 1
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1853 1775 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno "L" 1437 1
2012/2013 5 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1853 1775 Richterová Julie Sokol Zastávka 1403 1
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1853 1775 Něnička Jakub TJ Slovan Ivančice "B" 1547 0
2012/2013 3 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1853 1775 Dittrich Jiří ŠK Sokol Tišnov "B" 1741 1
2012/2013 2 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1853 1775 Hotař Petr Sokol Střelice "B" 1534 1
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1853 1775 Mrkos Jaroslav ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1399 1
2012/2013 9 ŠK Kuřim C 1853 1775 Sysel Jiří TJ Čechie Zastávka 2034 2029 1
2012/2013 8 ŠK Kuřim C 1853 1775 Hampel David TJ Slovan Ivančice 1946 1935 0
2012/2013 7 ŠK Kuřim C 1853 1775 Tvrdý Radovan VSK Univerzita Brno 1890 ½
2012/2013 6 ŠK Kuřim C 1853 1775 Dočekal Jan SPgŠ + G Znojmo A 2321 2296 0
2012/2013 5 ŠK Kuřim C 1853 1775 Vitula Jan Šachový klub Lokomotiva Brno F 1965 ½
2012/2013 4 ŠK Kuřim C 1853 1775 Přibyl Radek ŠK Tetčice B 1849 2076 0
2012/2013 3 ŠK Kuřim C 1853 1775 Dvořák Libor TJ Znojmo B 2088 2112 0
2012/2013 2 ŠK Kuřim C 1853 1775 Fencl Václav ŠK Duras BVK Královo Pole D 1999 0
2012/2013 1 ŠK Kuřim C 1853 1775 Peša Ladislav Sokol Střelice A 1970 1900 ½
2011/2012 9 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1853 1799 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice "B" 1604 0
2011/2012 8 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1853 1799 Slezák Jan ŠK KME-MDDM Kuřim "D" 1685 0
2011/2012 7 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1853 1799 Veselý Bohumil TJ Sokol Vranovice 1842 0
2011/2012 6 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1853 1799 Šustr Radomil ŠK Tetčice "B" 1897 0
2011/2012 5 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1853 1799 Čejka Jan ŠK Lokomotiva Brno "L" 1638 ½
2011/2012 4 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1853 1799 Peška Jan Sokol Střelice "C" 1683 ½
2011/2012 2 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1853 1799 Dumková Daniela TJ Sokol Zastávka 1453 1
2011/2012 1 ŠK KME-MDDM Kuřim "E" 1853 1799 Dittrich Jiří ŠK Sokol Tišnov "B" 1731 1
2011/2012 11 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1853 1799 Matuška Jan Sokol Rudice 1716 ½
2011/2012 10 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1853 1799 Majetič Radim MKS Vyškov "B" 1750 1
2011/2012 9 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1853 1799 Čermák Jan MKS Vyškov "A" 1544 1650 0
2011/2012 8 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1853 1799 Helebrand Zdeněk TJ Sloup 1524 1
2011/2012 6 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1853 1799 Vašíček Michal ŠK Jevíčko 1000 1
2011/2012 5 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1853 1799 Ševčík Milan ŠK Garde Lipovec "B" 1745 1
2011/2012 4 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1853 1799 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1623 1
2011/2012 3 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1853 1799 Svoboda Vratislav ŠK Garde Lipovec "C" 1470 1
2011/2012 2 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1853 1799 Senáši Martin ASK Blansko 1570 1
2011/2012 1 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1853 1799 Ležáková Dana Spartak Adamov "B 1538 1523 1
2010/2011 9 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1854 Šťastný Pavel Sokol Vranovice 1822 1
2010/2011 8 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1854 Hlavsa Vladimír Sokol Tišnov "B" 1703 0
2010/2011 7 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1854 Pokorný Radovan Sokol Střelice "C" 1683 0
2010/2011 6 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1854 Richterová Nataša Sokol Zastávka 1624 0
2010/2011 5 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1854 Šaršon Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "L" 1750 1
2010/2011 4 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1854 Kábela Milan TJ Slovan Ivančice B 1848 0
2010/2011 3 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1854 Kočí Jiří ŠK Tetčice "B" 1697 0
2010/2011 1 ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1854 Slezák Jan ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1686 1
2010/2011 10 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1854 Mikulášek Petr TJ Sloup 1645 1
2010/2011 9 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1854 Wiezner Jiří Spartak Adamov "B" 1731 1
2010/2011 8 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1854 Drahovzal Milan ŠK Garde Lipovec "B" 1742 ½
2010/2011 7 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1854 Kratochvíl Martin ŠK Garde Lipovec "C" 1499 1
2010/2011 6 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1854 Janás Josef ŠK Sokol Tišnov 1796 0
2010/2011 5 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1854 Dvořáček Milan Sokol Rudice 1697 1
2010/2011 4 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1854 Liebl Pavel ŠK Jevíčko 1627 ½
2010/2011 3 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1854 Kudlička Robert MKS Vyškov "A" 1826 ½
2010/2011 2 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1854 Jandl Miroslav MKS Vyškov "B" 1811 1
2010/2011 1 ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1854 Walletzký Radomír Makkabi Boskovice 1598 0
2009/2010 11 ŠK KME-DDM Kuřim B 1795 Hruška Vladimír ŠK Rosice 1965 0
2009/2010 10 ŠK KME-DDM Kuřim B 1795 Fojtík Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2095 0
2009/2010 9 ŠK KME-DDM Kuřim B 1795 Fuchs Luděk ŠK Duras BVK Královo Pole C 2038 0
2009/2010 8 ŠK KME-DDM Kuřim B 1795 Nikodém Gustav ŠK Tetčice 1911 0
2009/2010 7 ŠK KME-DDM Kuřim B 1795 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno D 2063 0
2009/2010 6 ŠK KME-DDM Kuřim B 1795 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2087 1
2009/2010 5 ŠK KME-DDM Kuřim B 1795 Petruška Miroslav ŠK Lokomotiva Brno E 2008 1
2009/2010 4 ŠK KME-DDM Kuřim B 1795 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2092 0
2009/2010 3 ŠK KME-DDM Kuřim B 1795 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou 2023 0
2009/2010 2 ŠK KME-DDM Kuřim B 1795 Věžník Petr TJ Tatran Poštorná 1957 ½
2009/2010 1 ŠK KME-DDM Kuřim B 1795 Košata Jan ŠK KME-DDM Kuřim A 2094 0
2009/2010 11 SK KME-DDM KURIM "C" 1795 Doškař Miloslav SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1664 0
2009/2010 10 SK KME-DDM KURIM "C" 1795 Patočka Roman TJ SLOVAN IVANCICE 1502 0
2009/2010 9 SK KME-DDM KURIM "C" 1795 Skoumal Bohumil BYSTRC OILERS 1842 0
2009/2010 8 SK KME-DDM KURIM "C" 1795 Konvičková Dana TJ ZNOJMO "B" 1848 1
2009/2010 7 SK KME-DDM KURIM "C" 1795 Horák Karel SOKOL STRELICE 1766 1
2009/2010 6 SK KME-DDM KURIM "C" 1795 Tóth Michal TJ HODONICE 1
2009/2010 5 SK KME-DDM KURIM "C" 1795 Zámečník Ondřej SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1617 1
2009/2010 4 SK KME-DDM KURIM "C" 1795 Pelikán Karel SK DURAS BVK KRALOVO POLE "D" 1766 1
2009/2010 3 SK KME-DDM KURIM "C" 1795 Novák Vítězslav VINOHRADY BRNO 1905 ½
2009/2010 2 SK KME-DDM KURIM "C" 1795 Prokop Jiří BK MORAVSKA SLAVIA BRNO "B" 1737 0
2009/2010 1 SK KME-DDM KURIM "C" 1795 Absolín Ladislav SK 64 BRNO "B" 1646 0
2008/2009 11 ŠK KME-DDM Kuřim B 1792 Hlavsa Vladimír ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1688 0
2008/2009 2 ŠK KME-DDM Kuřim B 1792 Předínský Vladan TJ Podlužan Prušánky 1753 0
2008/2009 9 SK Kurim KME-DDM "C" 1792 Šťastný Pavel Sokol COS Vranovice "A" 1816 1
2008/2009 8 SK Kurim KME-DDM "C" 1792 Sikora Lukáš SK Lokomotiva Brno "L" 1655 1
2008/2009 7 SK Kurim KME-DDM "C" 1792 Šic Miloš SK Tetcice "B" 1577 1
2008/2009 6 SK Kurim KME-DDM "C" 1792 Maláska Karel SK YCNEGA Sokol Tisnov "B" 1705 0
2008/2009 5 SK Kurim KME-DDM "C" 1792 Doležal Petr TJ Slovan Ivancice "B" 1671 1
2008/2009 4 SK Kurim KME-DDM "C" 1792 Koupil Lukáš COS Vranovice "B" & G Zidlochovice 1250 1
2008/2009 1 SK Kurim KME-DDM "C" 1792 Peška Jan Sokol Strelice "B" 1671 ½
2007/2008 11 SK KME-DDM Kurim B 1800 Haupt Jaromír SK Lokomotiva Brno E 1742 0
2007/2008 9 SK KME-DDM Kurim B 1800 Kocina Filip Makkabi Boskovice 1607 ½
2007/2008 8 SK KME-DDM Kurim B 1800 Jelínek Karel Sokol Rudice C 1306 1
2007/2008 7 SK KME-DDM Kurim B 1800 Rada Marek Sokol Rudice B 1626 1
2007/2008 6 SK KME-DDM Kurim B 1800 Ševčík Luboš SK Garde Lipovec B 1774 1
2007/2008 5 SK KME-DDM Kurim B 1800 Sedlák Ivo TJ Sloup 1778 0
2007/2008 4 SK KME-DDM Kurim B 1800 Liebl Pavel SK Jevicko 1673 1
2007/2008 3 SK KME-DDM Kurim B 1800 Odrazil Luděk MKS Vyskov A 1713 1
2007/2008 1 SK KME-DDM Kurim B 1800 Sedlář Vlastimil KS TJ Bucovice 1518 1
2007/2008 7 SK Kurim KME-DDM C 1800 Farář Václav Sokol Strelice B 1780 0
2007/2008 5 SK Kurim KME-DDM C 1800 Hurta Miroslav SK Lokomotiva Brno K 1876 0
2007/2008 4 SK Kurim KME-DDM C 1800 Přibyl Radek SK Tetcice B 1558 1
2007/2008 3 SK Kurim KME-DDM C 1800 Veselý Bohumil Sokol Vranovice 1927 1
2007/2008 2 SK Kurim KME-DDM C 1800 Bartoň Jan SK Sokol Tisnov B 1741 ½
2007/2008 1 SK Kurim KME-DDM C 1800 Dvořák Martin TJ Slovan Ivancice 1250 0
2006/2007 11 ŠK KME-DDM Kuřim B 1765 Ševčík Luboš ŠK Garde Lipovec B 1765 1
2006/2007 10 ŠK KME-DDM Kuřim B 1765 ŠK TJ Komořany 1
2006/2007 9 ŠK KME-DDM Kuřim B 1765 Hronek Vladimír ŠK Jevíčko 1391 1
2006/2007 8 ŠK KME-DDM Kuřim B 1765 Brus Jiří Sokol Rudice C 1437 1
2006/2007 6 ŠK KME-DDM Kuřim B 1765 Kuník Ján TJ Spartak Adamov A 1365 1
2006/2007 5 ŠK KME-DDM Kuřim B 1765 Mikulášek Petr TJ Sloup 1659 1
2006/2007 3 ŠK KME-DDM Kuřim B 1765 Majetič Radim MKS Vyškov A 1777 ½
2006/2007 2 ŠK KME-DDM Kuřim B 1765 Zuzaňák Jiří MKS Vyškov B 1499 1
2006/2007 1 ŠK KME-DDM Kuřim B 1765 Točev Jiří ŠK Lokomotiva Brno F 1250 0
2006/2007 6 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1765 Staněk Tomáš TJ Slovan Ivančice 1822 1
2006/2007 3 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1765 Lach Zdeněk ŠK Tetčice "B" 1776 1
2006/2007 2 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1765 Janás Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1763 1
2006/2007 1 ŠK KME-DDM Kuřim "C" 1765 Kučera Vladislav Sokol Střelice "B" 1981 ½
2005/2006 11 KME-DDM KUŘIM B 1762 Hroza Jiří ČKD BLANSKO 1
2005/2006 9 KME-DDM KUŘIM B 1762 Krejčí Dalibor SOKOL TIŠNOV 1726 1
2005/2006 8 KME-DDM KUŘIM B 1762 Fabian Zdeněk MKS VYŠKOV A 1768 1
2005/2006 7 KME-DDM KUŘIM B 1762 Rada Marek SOKOL RUDICE B 1651 0
2005/2006 6 KME-DDM KUŘIM B 1762 Krč Milan DURAS BRNO E 1901 0
2005/2006 5 KME-DDM KUŘIM B 1762 Spáčil Leoš TJ KOMOŘANY 1757 0
2005/2006 4 KME-DDM KUŘIM B 1762 Konečný Ladislav MAKKABI BOSKOVICE 1656 1
2005/2006 3 KME-DDM KUŘIM B 1762 Novák David ŠK JEVÍČKO 1585 1
2005/2006 1 KME-DDM KUŘIM B 1762 Dvořáček Ladislav MORAVSKÁ SLAVIA A 1812 1
2004/2005 9 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1793 Hurta Miroslav Lokomotiva BrnoG"" 1909 0
2004/2005 4 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1793 Urbánek Petr ŠK Tetčice B"" 1448 1
2004/2005 3 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1793 Kvapil Michal ŠKKME-DDM KuřimC"" 1473 1
2004/2005 2 ŠKKME-DDM KuřimB"" 1793 Pehal Luděk Orel Ořechov B"" 1656 0
2004/2005 11 KME DDM Kuřim 1793 Hnilička Michal Sokol Rudice 1748 0
2004/2005 8 KME DDM Kuřim 1793 Kalendovský Jan Lokomotiva Brno B 2123 0
2004/2005 7 KME DDM Kuřim 1793 Řezník Miloslav TJ Vinohrady Brno 1728 0
2004/2005 6 KME DDM Kuřim 1793 Sedlák Ivo TJ Sloup 1744 1
2004/2005 5 KME DDM Kuřim 1793 Netopil Martin TJ Bučovice 1760 ½
2004/2005 1 KME DDM Kuřim 1793 Hrabal Radek ŠK Veselí nad Mor. 1838 0
2003/2004 11 KME DDM Kuřim 1776 Michna Jan ŠK Hustopeče 1802 1
2003/2004 10 KME DDM Kuřim 1776 Kopr Eduard Tatran Poštorná B 1781 ½
2003/2004 9 KME DDM Kuřim 1776 Antoš Jakub TJ Znojmo B 1758 0
2003/2004 8 KME DDM Kuřim 1776 Vičar Petr TJ Veselí nad Mor. 1731 0
2003/2004 7 KME DDM Kuřim 1776 Tomek Milan MKS Vyškov 1745 1
2003/2004 6 KME DDM Kuřim 1776 Sysel Michal TJ Bučovice 1865 1
2003/2004 5 KME DDM Kuřim 1776 Šafář Eduard TJ Sokol Bzenec 1812 1
2003/2004 4 KME DDM Kuřim 1776 Martišek Karel I. brněnská Brno 1784 1
2003/2004 3 ŠK KME DDM Kuřim B 1776 Nekuda Jaroslav TJ Slovan Ivančice 1780 0
2003/2004 2 ŠK KME DDM Kuřim B 1776 Endlicher Jiří ŠK Sokol Tišnov B 1761 0
2003/2004 1 ŠK KME DDM Kuřim B 1776 Del Favero Karel ŠK Bydo Zakřany B 1781 1