Hráč Slepánková Radka

Slepánková Radka

User Pic
Jméno: Slepánková Radka
Oddíl: Sportovní klub Vyškov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1906
Elo mezinárodní: 1953
ID: 2218
FIDE ID: 309923
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 1 Sportovní klub Vyškov A 1953 1906 Provazník Zdeněk Sportovní klub Vyškov C 0 0 1
2018/2019 9 MKS Vyškov "B" 1948 1904 Pokladník Martin TJ Sloup 1979 1983 0
2018/2019 7 MKS Vyškov "B" 1948 1904 Rozumek Vlastimil ŠK Lipůvka 1948 1954 ½
2018/2019 5 MKS Vyškov "B" 1959 1911 Loubal Pavel Slavia Boskovice "B" 1998 1983 ½
2018/2019 4 MKS Vyškov 1959 1911 Nekula Richard TJ Znojmo 1941 1907 0
2017/2018 5 MKS Vyškov 2025 1977 Dryšl Radek ŠK Podlužan Prušánky B 1889 1879 1
2017/2018 1 MKS Vyškov "B" 2025 1977 Dvořáček Filip Slavia Boskovice 1761 1857 0
2016/2017 10 MKS Vy�kov 1972 1937 Krejča Jakub �achy Ho���lkov� 1996 1971 0
2016/2017 4 MKS Vy�kov 1972 1937 Šudřich Radek Slavia Krom��� B 1997 2017 ½
2016/2017 1 MKS Vy�kov 1972 1937 Šípek Michal Jezdci Jundrov 1985 2004 ½
2015/2016 9 Sportovní klub Vyškov B 1972 1937 Čermák Tomáš MKS Vyškov S 1705 1727 ½
2015/2016 6 Sportovní klub Vyškov B 1972 1937 Hvozdovič Jan ŠK Svornost Rousínovec 1629 1503 1
2015/2016 5 Sportovní klub Vyškov B 1972 1937 Majetič Radim MKS Vyškov C 1735 ½
2015/2016 10 MKS Vyškov 1972 1937 Jalůvka Josef VSK Universita Brno 1939 1962 ½
2015/2016 5 MKS Vyškov 1972 1937 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče 1980 1966 1
2015/2016 1 MKS Vyškov 1972 1937 Ševčík Leoš TJ Spartak Adamov 1931 1995 ½
2014/2015 1 Sportovní klub Vyškov B 2011 1948 Slepánek Jan Sportovní klub Vyškov A 1732 ½
2014/2015 7 MKS Vyškov 2011 1948 Kubíček Jiří ŠK Bystrc Oilers 1859 1918 0
2014/2015 3 MKS Vyškov 2011 1948 Hubený Pavel TJ Spartak Adamov 1969 1874 1
2014/2015 1 MKS Vyškov 2011 1948 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno C 2106 2104 0
2013/2014 7 MKS Vyškov D 1997 1919 Sedlář Vlastimil TJ Bucovice 1610 0
2013/2014 6 MKS Vyškov D 1997 1919 Kočař Svatopluk ŠO TP Habrovany B 1540 1
2013/2014 3 MKS Vyškov D 1997 1919 Jeřábek Petr ŠK DDM Slavkov u Brna 1448 1
2013/2014 8 MKS Vyškov B 1997 1919 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky B 2003 1934 ½
2013/2014 7 MKS Vyškov B 1997 1919 Křápek Miroslav KŠ TJ Bučovice 1802 1
2013/2014 5 MKS Vyškov B 1997 1919 Vrtal Jaroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2090 2095 0
2013/2014 4 MKS Vyškov B 1997 1919 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná 1980 1946 1
2013/2014 3 MKS Vyškov B 1997 1919 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2117 2097 ½
2013/2014 2 MKS Vyškov B 1997 1919 Slepov Kyryl VSK Univerzita Brno 1825 0
2013/2014 1 MKS Vyškov B 1997 1919 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1880 1895 1
2012/2013 11 MKS Vyškov 2007 1925 Růžička Martin ŠK Lokomotiva Brno D 1829 1829 ½
2012/2013 8 MKS Vyškov 2007 1925 Fojtík Tomáš ŠK Garde Lipovec 2043 2050 0
2012/2013 11 MKS Vyškov "C" 2007 1925 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1849 1912 1
2012/2013 10 MKS Vyškov "C" 2007 1925 Trmač Radek Spartak Adamov "B" 1774 1756 ½
2012/2013 9 MKS Vyškov "C" 2007 1925 Veselý Jaromír ŠK Sokol Tišnov 1971 1980 0
2012/2013 8 MKS Vyškov "C" 2007 1925 Pokladník Martin TJ Sloup 1892 ½
2012/2013 7 MKS Vyškov "C" 2007 1925 Rubeš Pavel ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1940 1895 ½
2012/2013 5 MKS Vyškov "C" 2007 1925 Petr Ladislav Makkabi Boskovice 1803 1
2012/2013 4 MKS Vyškov "C" 2007 1925 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1827 1816 ½
2012/2013 3 MKS Vyškov "C" 2007 1925 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec "C" 1896 ½
2012/2013 1 MKS Vyškov "C" 2007 1925 Moc Roman ASK Blansko 1777 1
2011/2012 7 MKS Vyškov "A" 2007 1937 Vavřínek Tomáš ŠK Garde Lipovec "B" 1895 1903 ½
2011/2012 3 MKS Vyškov "A" 2007 1937 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov "B 1927 1848 ½
2011/2012 2 MKS Vyškov "A" 2007 1937 Polách Daneš Sokol Rudice 1983 1977 ½
2011/2012 1 MKS Vyškov "A" 2007 1937 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1795 1817 ½
2010/2011 7 Sportovní klub DDM Vyškov 1954 Smísitel Petr TJ Bucovice C 1000 1
2010/2011 6 Sportovní klub DDM Vyškov 1954 Pokorný Tomáš TJ Bucovice B 1567 1
2010/2011 4 Sportovní klub DDM Vyškov 1954 Fabian Zdeněk MKS Vyškov C 1758 ½
2010/2011 3 Sportovní klub DDM Vyškov 1954 Kocman Richard ŠO TP Habrovany A 1762 0
2010/2011 1 Sportovní klub DDM Vyškov 1954 Cupák Břetislav ŠK DDM Slavkov u Brna 1736 ½
2010/2011 11 MKS Vyškov "B" 1954 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1947 ½
2010/2011 10 MKS Vyškov "B" 1954 Palaš Milan ASK Blansko 1785 1
2010/2011 8 MKS Vyškov "B" 1954 Bednář Petr Spartak Adamov "B" 1778 ½
2010/2011 2 MKS Vyškov "B" 1954 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim "B" 2081 ½
2010/2011 1 MKS Vyškov "B" 1954 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov "A" 1996 0
2009/2010 9 DDM Vyskov A 1977 Matula Tomáš TJ Bucovice B 1661 ½
2009/2010 8 DDM Vyskov A 1977 Lánský Stanislav TJ Bucovice C 1628 ½
2009/2010 5 DDM Vyskov A 1977 Kocman Richard SOTP Habrovany A 1823 ½
2009/2010 4 DDM Vyskov A 1977 Fabian Zdeněk MKS Vyskov C 1735 ½
2009/2010 3 DDM Vyskov A 1977 Němec Josef SOTP Habrovany B 1647 ½
2009/2010 2 DDM Vyskov A 1977 Hejdušek Ondřej DDM Slavkov B 1632 1
2009/2010 1 DDM Vyskov A 1977 Slepánek Jan DDM Vyskov B 1809 ½
2009/2010 11 MKS Vyskov A 1977 Dvořáček Milan Sokol Rudice B 1677 ½
2009/2010 10 MKS Vyskov A 1977 Saida Jan ASK Blansko 1833 1
2009/2010 9 MKS Vyskov A 1977 Zemánek Jan SK Jevicko 1839 ½
2009/2010 8 MKS Vyskov A 1977 Masák Pavel TJ Spartak Adamov B 2084 ½
2009/2010 5 MKS Vyskov A 1977 Kopřiva Oldřich SK Garde Lipovec A 2149 ½
2009/2010 4 MKS Vyskov A 1977 Pokladník Martin TJ Sloup 1867 ½
2009/2010 3 MKS Vyskov A 1977 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2119 0
2009/2010 2 MKS Vyskov A 1977 Gubáš Jan SK Sokol Tisnov 2104 1
2008/2009 11 MKS Vyskov "A" 1978 Keprt Jaroslav Sokol Rudice "B" 1376 1
2008/2009 10 MKS Vyskov "A" 1978 Hloušek Zdeněk SK GARDE Lipovec "B" 1883 1
2008/2009 9 MKS Vyskov "A" 1978 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2092 ½
2008/2009 8 MKS Vyskov "A" 1978 Žitný Petr SK Lokomotiva Brno "E" 1912 ½
2008/2009 7 MKS Vyskov "A" 1978 Zapletal Karel SK Jevicko 1693 1
2008/2009 6 MKS Vyskov "A" 1978 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 1984 ½
2008/2009 3 MKS Vyskov "A" 1978 Ševčík Josef SK GARDE Lipovec "C" 1643 1
2008/2009 2 MKS Vyskov "A" 1978 Klinkovský Jiří Sokol Rudice "A" 1717 1
2008/2009 1 MKS Vyskov "A" 1978 Odrazil Luděk MKS Vyskov "B" 1697 1
2008/2009 10 DDM Vyskov 1978 Kocman Richard SO TP Habrovany 1871 ½
2008/2009 8 DDM Vyskov 1978 Orálek Radek DDM Slavkov 1763 1
2008/2009 7 DDM Vyskov 1978 Matula Tomáš TJ Bucovice B 1677 1
2008/2009 6 DDM Vyskov 1978 Zbořil Radomír MKS Vyskov C 1653 ½
2008/2009 5 DDM Vyskov 1978 Kocman Richard SO TP Habrovany 1871 ½
2008/2009 3 DDM Vyskov 1978 Orálek Radek DDM Slavkov 1763 0
2008/2009 2 DDM Vyskov 1978 Pokorný Tomáš TJ Bucovice B 1573 1
2007/2008 11 MKS Vyskov B 1964 Sysel Michal KS TJ Bucovice 1986 ½
2007/2008 10 MKS Vyskov B 1964 Češek Liboslav SK Lokomotiva Brno E 1924 1
2007/2008 8 MKS Vyskov B 1964 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2104 0
2007/2008 7 MKS Vyskov B 1964 Klinkovský Jiří Sokol Rudice C 1748 1
2007/2008 6 MKS Vyskov B 1964 Holas Jaroslav Sokol Rudice B 1893 1
2007/2008 5 MKS Vyskov B 1964 Sekanina Jiří SK Garde Lipovec B 2128 ½
2007/2008 3 MKS Vyskov B 1964 Zemánek Jan SK Jevicko 1859 ½
2007/2008 2 MKS Vyskov B 1964 Košata Jan SK KME-DDM Kurim B 2115 0
2007/2008 1 MKS Vyskov B 1964 Moučka Jiří MKS Vyskov A 2017 ½
2006/2007 5 ŠK TJ Komořany 1971 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1897 0
2006/2007 2 ŠK TJ Komořany 1971 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov A 1991 0
2006/2007 1 ŠK TJ Komořany 1971 Kavalír Jan TJ Sloup 1979 0
2005/2006 11 TJ KOMOŘANY 1962 Drahovzal Milan GARDE LIPOVEC B 1781 1
2005/2006 10 TJ KOMOŘANY 1962 Košata Jan SOKOL TIŠNOV 2141 ½
2005/2006 8 TJ KOMOŘANY 1962 Šmehlík Jaroslav SOKOL RUDICE B 1892 ½
2005/2006 7 TJ KOMOŘANY 1962 Hyrš Martin DURAS BRNO E 1928 ½
2005/2006 6 TJ KOMOŘANY 1962 Chloupek Libor MAKKABI BOSKOVICE 1949 ½
2005/2006 5 TJ KOMOŘANY 1962 Majer Jiří KME-DDM KUŘIM B 2110 ½
2005/2006 4 TJ KOMOŘANY 1962 Jaroš Mojmír ŠK JEVÍČKO 2135 ½
2005/2006 3 TJ KOMOŘANY 1962 Kavalír Jan TJ SLOUP 1924 1
2005/2006 2 TJ KOMOŘANY 1962 Šrámek Josef MORAVSKÁ SLAVIA A 1990 1
2005/2006 1 TJ KOMOŘANY 1962 Drochytka Josef ČKD BLANSKO 1760 1
2004/2005 11 TJ Komořany A 1928 Smištík Milan Lokomotiva Brno D 2273 ½
2004/2005 10 TJ Komořany A 1928 Polách Daneš Sokol Rudice B 1941 ½
2004/2005 9 TJ Komořany A 1928 Janota Jiří Mor. Slávia Brno A 2004 ½
2004/2005 8 TJ Komořany A 1928 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov A 2053 ½
2004/2005 7 TJ Komořany A 1928 Veselý Jaromír Sokol Tišnov A 2046 ½
2004/2005 6 TJ Komořany A 1928 Pech Václav MKS Vyškov B 2124 ½
2004/2005 5 TJ Komořany A 1928 Sekanina Jiří Garde Lipovec B 2096 0
2004/2005 4 TJ Komořany A 1928 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 1892 0
2004/2005 3 TJ Komořany A 1928 Zemánek Jan ŠK Jevíčko A 1835 0
2004/2005 2 TJ Komořany A 1928 Nadrchal Tomáš Univerzita Brno B 2022 1
2004/2005 1 TJ Komořany A 1928 Nekvapil Pavel První Brno B 2027 1
2003/2004 10 ŠK Komořany 1965 Kocman Richard ŠOTP Habrovany 1844 1
2003/2004 9 ŠK Komořany 1965 Němčák Jiří KŠ Bučovice C 1
2003/2004 8 ŠK Komořany 1965 Čuprová Iva ŠK ZŠ Brankovice B 1669 ½
2003/2004 7 ŠK Komořany 1965 Cendelín Vladislav MKS Vyškov C 1716 1
2003/2004 6 ŠK Komořany 1965 Brück Roman DDM Slavkov 1617 ½
2003/2004 5 ŠK Komořany 1965 Kocman Richard ŠOTP Habrovany 1844 ½
2003/2004 4 ŠK Komořany 1965 Srna Martin KŠ Bučovice C 1650 1
2003/2004 3 ŠK Komořany 1965 Čuprová Iva ŠK ZŠ Brankovice B 1669 1
2003/2004 2 ŠK Komořany 1965 Dufek Jaroslav MKS Vyškov C 1679 1
2003/2004 1 ŠK Komořany 1965 Poláček Jaroslav DDM Slavkov 1675 ½
2003/2004 10 MKS Vyškov B 1965 Pučálka Vojtěch Sokol Tišnov A 2001 0
2003/2004 6 MKS Vyškov B 1965 Vykydal František Lokomotiva Brno B 2132 ½
2003/2004 2 MKS Vyškov B 1965 Smištík Milan Bydo Zakřany 2204 0
2003/2004 1 MKS Vyškov B 1965 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 1958 ½