Hráč Slepánková Radka

Slepánková Radka

User Pic
Jméno: Slepánková Radka
Oddíl: Sportovní klub Vyškov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1860
Elo mezinárodní: 1896
ID: 2218
FIDE ID: 309923
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: 2
Třída trenéra: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 8 Sportovní klub Vyškov A 1944 1906 Kocman Richard ŠO TP Habrovany 0 1756 ½ soutěž
2019/2020 7 Sportovní klub Vyškov A 1953 1906 Mezovský Stanislav ŠK DDM Slavkov u Brna B 1999 2014 0 soutěž
2019/2020 5 Sportovní klub Vyškov A 1953 1906 Čermák Tomáš ŠO MKS Vyškov S 1692 1681 ½ soutěž
2019/2020 4 Sportovní klub Vyškov A 1953 1906 Kudlička Robert ŠO MKS Vyškov T 1707 1796 1 soutěž
2019/2020 3 Sportovní klub Vyškov A 1953 1906 Trněný Jiří Sportovní klub Vyškov B 1251 1253 1 soutěž
2019/2020 1 Sportovní klub Vyškov A 1953 1906 Provazník Zdeněk Sportovní klub Vyškov C 0 0 1 soutěž
2018/2019 9 MKS Vyškov "B" 1948 1904 Pokladník Martin TJ Sloup 1979 1983 0 soutěž
2018/2019 7 MKS Vyškov "B" 1948 1904 Rozumek Vlastimil ŠK Lipůvka 1948 1954 ½ soutěž
2018/2019 5 MKS Vyškov "B" 1959 1911 Loubal Pavel Slavia Boskovice "B" 1998 1983 ½ soutěž
2018/2019 4 MKS Vyškov 1959 1911 Nekula Richard TJ Znojmo 1941 1907 0 soutěž
2017/2018 5 MKS Vyškov 2025 1977 Dryšl Radek ŠK Podlužan Prušánky B 1889 1879 1 soutěž
2017/2018 1 MKS Vyškov "B" 2025 1977 Dvořáček Filip Slavia Boskovice 1761 1857 0 soutěž
2016/2017 10 MKS Vy�kov 1972 1937 Krejča Jakub �achy Ho���lkov� 1996 1971 0 soutěž
2016/2017 4 MKS Vy�kov 1972 1937 Šudřich Radek Slavia Krom��� B 1997 2017 ½ soutěž
2016/2017 1 MKS Vy�kov 1972 1937 Šípek Michal Jezdci Jundrov 1985 2004 ½ soutěž
2015/2016 9 Sportovní klub Vyškov B 1972 1937 Čermák Tomáš MKS Vyškov S 1705 1727 ½ soutěž
2015/2016 6 Sportovní klub Vyškov B 1972 1937 Hvozdovič Jan ŠK Svornost Rousínovec 1629 1503 1 soutěž
2015/2016 5 Sportovní klub Vyškov B 1972 1937 Majetič Radim MKS Vyškov C 1735 ½ soutěž
2015/2016 10 MKS Vyškov 1972 1937 Jalůvka Josef VSK Universita Brno 1939 1962 ½ soutěž
2015/2016 5 MKS Vyškov 1972 1937 Kuchynka Luboš ŠK Hustopeče 1980 1966 1 soutěž
2015/2016 1 MKS Vyškov 1972 1937 Ševčík Leoš TJ Spartak Adamov 1931 1995 ½ soutěž
2014/2015 1 Sportovní klub Vyškov B 2011 1948 Slepánek Jan Sportovní klub Vyškov A 1732 ½ soutěž
2014/2015 7 MKS Vyškov 2011 1948 Kubíček Jiří ŠK Bystrc Oilers 1859 1918 0 soutěž
2014/2015 3 MKS Vyškov 2011 1948 Hubený Pavel TJ Spartak Adamov 1969 1874 1 soutěž
2014/2015 1 MKS Vyškov 2011 1948 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno C 2106 2104 0 soutěž
2013/2014 7 MKS Vyškov D 1997 1919 Sedlář Vlastimil TJ Bucovice 1610 0 soutěž
2013/2014 6 MKS Vyškov D 1997 1919 Kočař Svatopluk ŠO TP Habrovany B 1540 1 soutěž
2013/2014 3 MKS Vyškov D 1997 1919 Jeřábek Petr ŠK DDM Slavkov u Brna 1448 1 soutěž
2013/2014 8 MKS Vyškov B 1997 1919 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky B 2003 1934 ½ soutěž
2013/2014 7 MKS Vyškov B 1997 1919 Křápek Miroslav KŠ TJ Bučovice 1802 1 soutěž
2013/2014 5 MKS Vyškov B 1997 1919 Vrtal Jaroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 2090 2095 0 soutěž
2013/2014 4 MKS Vyškov B 1997 1919 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná 1980 1946 1 soutěž
2013/2014 3 MKS Vyškov B 1997 1919 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2117 2097 ½ soutěž
2013/2014 2 MKS Vyškov B 1997 1919 Slepov Kyryl VSK Univerzita Brno 1825 0 soutěž
2013/2014 1 MKS Vyškov B 1997 1919 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1880 1895 1 soutěž
2012/2013 11 MKS Vyškov 2007 1925 Růžička Martin ŠK Lokomotiva Brno D 1829 1829 ½ soutěž
2012/2013 8 MKS Vyškov 2007 1925 Fojtík Tomáš ŠK Garde Lipovec 2043 2050 0 soutěž
2012/2013 11 MKS Vyškov "C" 2007 1925 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1849 1912 1 soutěž
2012/2013 10 MKS Vyškov "C" 2007 1925 Trmač Radek Spartak Adamov "B" 1774 1756 ½ soutěž
2012/2013 9 MKS Vyškov "C" 2007 1925 Veselý Jaromír ŠK Sokol Tišnov 1971 1980 0 soutěž
2012/2013 8 MKS Vyškov "C" 2007 1925 Pokladník Martin TJ Sloup 1892 ½ soutěž
2012/2013 7 MKS Vyškov "C" 2007 1925 Rubeš Pavel ŠK KME-DDM Kuřim "B" 1940 1895 ½ soutěž
2012/2013 5 MKS Vyškov "C" 2007 1925 Petr Ladislav Makkabi Boskovice 1803 1 soutěž
2012/2013 4 MKS Vyškov "C" 2007 1925 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1827 1816 ½ soutěž
2012/2013 3 MKS Vyškov "C" 2007 1925 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec "C" 1896 ½ soutěž
2012/2013 1 MKS Vyškov "C" 2007 1925 Moc Roman ASK Blansko 1777 1 soutěž
2011/2012 7 MKS Vyškov "A" 2007 1937 Vavřínek Tomáš ŠK Garde Lipovec "B" 1895 1903 ½ soutěž
2011/2012 3 MKS Vyškov "A" 2007 1937 Šmehlík Jaroslav Spartak Adamov "B 1927 1848 ½ soutěž
2011/2012 2 MKS Vyškov "A" 2007 1937 Polách Daneš Sokol Rudice 1983 1977 ½ soutěž
2011/2012 1 MKS Vyškov "A" 2007 1937 Čermák Tomáš MKS Vyškov "B" 1795 1817 ½ soutěž
2010/2011 7 Sportovní klub DDM Vyškov 1954 Smísitel Petr TJ Bucovice C 1000 1 soutěž
2010/2011 6 Sportovní klub DDM Vyškov 1954 Pokorný Tomáš TJ Bucovice B 1567 1 soutěž
2010/2011 4 Sportovní klub DDM Vyškov 1954 Fabian Zdeněk MKS Vyškov C 1758 ½ soutěž
2010/2011 3 Sportovní klub DDM Vyškov 1954 Kocman Richard ŠO TP Habrovany A 1762 0 soutěž
2010/2011 1 Sportovní klub DDM Vyškov 1954 Cupák Břetislav ŠK DDM Slavkov u Brna 1736 ½ soutěž
2010/2011 11 MKS Vyškov "B" 1954 Ševčík Leoš Makkabi Boskovice 1947 ½ soutěž
2010/2011 10 MKS Vyškov "B" 1954 Palaš Milan ASK Blansko 1785 1 soutěž
2010/2011 8 MKS Vyškov "B" 1954 Bednář Petr Spartak Adamov "B" 1778 ½ soutěž
2010/2011 2 MKS Vyškov "B" 1954 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim "B" 2081 ½ soutěž
2010/2011 1 MKS Vyškov "B" 1954 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov "A" 1996 0 soutěž
2009/2010 9 DDM Vyskov A 1977 Matula Tomáš TJ Bucovice B 1661 ½ soutěž
2009/2010 8 DDM Vyskov A 1977 Lánský Stanislav TJ Bucovice C 1628 ½ soutěž
2009/2010 5 DDM Vyskov A 1977 Kocman Richard SOTP Habrovany A 1823 ½ soutěž
2009/2010 4 DDM Vyskov A 1977 Fabian Zdeněk MKS Vyskov C 1735 ½ soutěž
2009/2010 3 DDM Vyskov A 1977 Němec Josef SOTP Habrovany B 1647 ½ soutěž
2009/2010 2 DDM Vyskov A 1977 Hejdušek Ondřej DDM Slavkov B 1632 1 soutěž
2009/2010 1 DDM Vyskov A 1977 Slepánek Jan DDM Vyskov B 1809 ½ soutěž
2009/2010 11 MKS Vyskov A 1977 Dvořáček Milan Sokol Rudice B 1677 ½ soutěž
2009/2010 10 MKS Vyskov A 1977 Saida Jan ASK Blansko 1833 1 soutěž
2009/2010 9 MKS Vyskov A 1977 Zemánek Jan SK Jevicko 1839 ½ soutěž
2009/2010 8 MKS Vyskov A 1977 Masák Pavel TJ Spartak Adamov B 2084 ½ soutěž
2009/2010 5 MKS Vyskov A 1977 Kopřiva Oldřich SK Garde Lipovec A 2149 ½ soutěž
2009/2010 4 MKS Vyskov A 1977 Pokladník Martin TJ Sloup 1867 ½ soutěž
2009/2010 3 MKS Vyskov A 1977 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2119 0 soutěž
2009/2010 2 MKS Vyskov A 1977 Gubáš Jan SK Sokol Tisnov 2104 1 soutěž
2008/2009 11 MKS Vyskov "A" 1978 Keprt Jaroslav Sokol Rudice "B" 1376 1 soutěž
2008/2009 10 MKS Vyskov "A" 1978 Hloušek Zdeněk SK GARDE Lipovec "B" 1883 1 soutěž
2008/2009 9 MKS Vyskov "A" 1978 Dobeš Dušan Makkabi Boskovice 2092 ½ soutěž
2008/2009 8 MKS Vyskov "A" 1978 Žitný Petr SK Lokomotiva Brno "E" 1912 ½ soutěž
2008/2009 7 MKS Vyskov "A" 1978 Zapletal Karel SK Jevicko 1693 1 soutěž
2008/2009 6 MKS Vyskov "A" 1978 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 1984 ½ soutěž
2008/2009 3 MKS Vyskov "A" 1978 Ševčík Josef SK GARDE Lipovec "C" 1643 1 soutěž
2008/2009 2 MKS Vyskov "A" 1978 Klinkovský Jiří Sokol Rudice "A" 1717 1 soutěž
2008/2009 1 MKS Vyskov "A" 1978 Odrazil Luděk MKS Vyskov "B" 1697 1 soutěž
2008/2009 10 DDM Vyskov 1978 Kocman Richard SO TP Habrovany 1871 ½ soutěž
2008/2009 8 DDM Vyskov 1978 Orálek Radek DDM Slavkov 1763 1 soutěž
2008/2009 7 DDM Vyskov 1978 Matula Tomáš TJ Bucovice B 1677 1 soutěž
2008/2009 6 DDM Vyskov 1978 Zbořil Radomír MKS Vyskov C 1653 ½ soutěž
2008/2009 5 DDM Vyskov 1978 Kocman Richard SO TP Habrovany 1871 ½ soutěž
2008/2009 3 DDM Vyskov 1978 Orálek Radek DDM Slavkov 1763 0 soutěž
2008/2009 2 DDM Vyskov 1978 Pokorný Tomáš TJ Bucovice B 1573 1 soutěž
2007/2008 11 MKS Vyskov B 1964 Sysel Michal KS TJ Bucovice 1986 ½ soutěž
2007/2008 10 MKS Vyskov B 1964 Češek Liboslav SK Lokomotiva Brno E 1924 1 soutěž
2007/2008 8 MKS Vyskov B 1964 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2104 0 soutěž
2007/2008 7 MKS Vyskov B 1964 Klinkovský Jiří Sokol Rudice C 1748 1 soutěž
2007/2008 6 MKS Vyskov B 1964 Holas Jaroslav Sokol Rudice B 1893 1 soutěž
2007/2008 5 MKS Vyskov B 1964 Sekanina Jiří SK Garde Lipovec B 2128 ½ soutěž
2007/2008 3 MKS Vyskov B 1964 Zemánek Jan SK Jevicko 1859 ½ soutěž
2007/2008 2 MKS Vyskov B 1964 Košata Jan SK KME-DDM Kurim B 2115 0 soutěž
2007/2008 1 MKS Vyskov B 1964 Moučka Jiří MKS Vyskov A 2017 ½ soutěž
2006/2007 5 ŠK TJ Komořany 1971 Zemánek Jan ŠK Jevíčko 1897 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK TJ Komořany 1971 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov A 1991 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK TJ Komořany 1971 Kavalír Jan TJ Sloup 1979 0 soutěž
2005/2006 11 TJ KOMOŘANY 1962 Drahovzal Milan GARDE LIPOVEC B 1781 1 soutěž
2005/2006 10 TJ KOMOŘANY 1962 Košata Jan SOKOL TIŠNOV 2141 ½ soutěž
2005/2006 8 TJ KOMOŘANY 1962 Šmehlík Jaroslav SOKOL RUDICE B 1892 ½ soutěž
2005/2006 7 TJ KOMOŘANY 1962 Hyrš Martin DURAS BRNO E 1928 ½ soutěž
2005/2006 6 TJ KOMOŘANY 1962 Chloupek Libor MAKKABI BOSKOVICE 1949 ½ soutěž
2005/2006 5 TJ KOMOŘANY 1962 Majer Jiří KME-DDM KUŘIM B 2110 ½ soutěž
2005/2006 4 TJ KOMOŘANY 1962 Jaroš Mojmír ŠK JEVÍČKO 2135 ½ soutěž
2005/2006 3 TJ KOMOŘANY 1962 Kavalír Jan TJ SLOUP 1924 1 soutěž
2005/2006 2 TJ KOMOŘANY 1962 Šrámek Josef MORAVSKÁ SLAVIA A 1990 1 soutěž
2005/2006 1 TJ KOMOŘANY 1962 Drochytka Josef ČKD BLANSKO 1760 1 soutěž
2004/2005 11 TJ Komořany A 1928 Smištík Milan Lokomotiva Brno D 2273 ½ soutěž
2004/2005 10 TJ Komořany A 1928 Polách Daneš Sokol Rudice B 1941 ½ soutěž
2004/2005 9 TJ Komořany A 1928 Janota Jiří Mor. Slávia Brno A 2004 ½ soutěž
2004/2005 8 TJ Komořany A 1928 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov A 2053 ½ soutěž
2004/2005 7 TJ Komořany A 1928 Veselý Jaromír Sokol Tišnov A 2046 ½ soutěž
2004/2005 6 TJ Komořany A 1928 Pech Václav MKS Vyškov B 2124 ½ soutěž
2004/2005 5 TJ Komořany A 1928 Sekanina Jiří Garde Lipovec B 2096 0 soutěž
2004/2005 4 TJ Komořany A 1928 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 1892 0 soutěž
2004/2005 3 TJ Komořany A 1928 Zemánek Jan ŠK Jevíčko A 1835 0 soutěž
2004/2005 2 TJ Komořany A 1928 Nadrchal Tomáš Univerzita Brno B 2022 1 soutěž
2004/2005 1 TJ Komořany A 1928 Nekvapil Pavel První Brno B 2027 1 soutěž
2003/2004 10 ŠK Komořany 1965 Kocman Richard ŠOTP Habrovany 1844 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK Komořany 1965 Němčák Jiří KŠ Bučovice C 1 soutěž
2003/2004 8 ŠK Komořany 1965 Čuprová Iva ŠK ZŠ Brankovice B 1669 ½ soutěž
2003/2004 7 ŠK Komořany 1965 Cendelín Vladislav MKS Vyškov C 1716 1 soutěž
2003/2004 6 ŠK Komořany 1965 Brück Roman DDM Slavkov 1617 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠK Komořany 1965 Kocman Richard ŠOTP Habrovany 1844 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK Komořany 1965 Srna Martin KŠ Bučovice C 1650 1 soutěž
2003/2004 3 ŠK Komořany 1965 Čuprová Iva ŠK ZŠ Brankovice B 1669 1 soutěž
2003/2004 2 ŠK Komořany 1965 Dufek Jaroslav MKS Vyškov C 1679 1 soutěž
2003/2004 1 ŠK Komořany 1965 Poláček Jaroslav DDM Slavkov 1675 ½ soutěž
2003/2004 10 MKS Vyškov B 1965 Pučálka Vojtěch Sokol Tišnov A 2001 0 soutěž
2003/2004 6 MKS Vyškov B 1965 Vykydal František Lokomotiva Brno B 2132 ½ soutěž
2003/2004 2 MKS Vyškov B 1965 Smištík Milan Bydo Zakřany 2204 0 soutěž
2003/2004 1 MKS Vyškov B 1965 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 1958 ½ soutěž