Hráč Krejčiřík Radim

Krejčiřík Radim

User Pic
Jméno: Krejčiřík Radim
Oddíl: Fatra Slavia Napajedla
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1907
Elo mezinárodní: 1923
ID: 1941
FIDE ID: 316890
Rok narození: 1967
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1937 1920 Kolouch Jiří TJ Bojkovice 1883 1862 ½
2016/2017 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1937 1920 Firych Miroslav Slavia Kroměříž D 2025 2079 ½
2016/2017 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1937 1920 Macura Emil TJ Vlčnov B 2004 1935 1
2016/2017 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1937 1920 Stuchlý Radim ŠK Staré Město D 1936 1933 ½
2016/2017 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1937 1920 Šimčáková Julie Sokol Postoupky A 1472 1511 ½
2016/2017 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1937 1920 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1905 1928 0
2016/2017 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1937 1920 Krča Milan ŠK Staré Město C 1961 2004 ½
2016/2017 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1937 1920 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1801 1794 1
2016/2017 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1937 1920 Novák Josef TJ Valašské Meziříčí A 1876 0
2015/2016 11 Fatra-Slavia Napajedla B 1937 1920 Macura Emil TJ Vlčnov A 2004 1935 ½
2015/2016 9 Fatra-Slavia Napajedla B 1937 1920 Trubačík Josef ŠK Staré Město E 1871 ½
2015/2016 8 Fatra-Slavia Napajedla B 1937 1920 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1847 1877 ½
2015/2016 7 Fatra-Slavia Napajedla B 1937 1920 Kudera Zbyněk Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1922 1
2015/2016 6 Fatra-Slavia Napajedla B 1937 1920 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1834 0
2015/2016 5 Fatra-Slavia Napajedla B 1937 1920 Šumšal Václav TJ Dolní Němčí A 1845 1848 ½
2015/2016 4 Fatra-Slavia Napajedla B 1937 1920 Mikulík Josef TJ Bojkovice 1935 0
2015/2016 2 Fatra-Slavia Napajedla B 1937 1920 Kadlec Pavel ŠO Kunovice A 1826 1844 1
2015/2016 10 Fatra-Slavia Napajedla A 1937 1920 Šimčáková Julie Sokol Postoupky B 1472 1511 1
2015/2016 9 Fatra-Slavia Napajedla A 1937 1920 Javora Stanislav ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1728 1751 ½
2015/2016 8 Fatra-Slavia Napajedla A 1937 1920 Stančík Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín B 1956 1968 ½
2015/2016 7 Fatra-Slavia Napajedla A 1937 1920 Křižák Eduard CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1791 1780 0
2015/2016 6 Fatra-Slavia Napajedla A 1937 1920 Volčík Stanislav SK Boršice A 1759 1793 1
2015/2016 4 Fatra-Slavia Napajedla A 1937 1920 Hromada Jiří ŠK Holešov A 1658 1
2015/2016 2 Fatra-Slavia Napajedla A 1937 1920 Kokrda Vladimír ŠK Zlín B 1839 1879 1
2014/2015 11 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1928 1919 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1898 1916 1
2014/2015 9 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1928 1919 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1934 1893 ½
2014/2015 8 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1928 1919 Šumšal Václav TJ Dolní Němčí A 1845 1845 ½
2014/2015 7 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1928 1919 Stuchlý Radim ŠK Staré Město F 1945 1933 ½
2014/2015 6 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1928 1919 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1848 1
2014/2015 4 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1928 1919 Skalka Josef SK Boršice B 1827 1819 ½
2014/2015 3 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1928 1919 Šašek Jaroslav SK EMKaD Holešov A 1700 1835 0
2014/2015 2 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1928 1919 Hasík Karel TJ Vlčnov A 1735 1
2014/2015 1 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1928 1919 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1870 1906 ½
2014/2015 11 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1928 1919 Nekarda Jan ŠK Staré Město C 1604 1617 ½
2014/2015 10 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1928 1919 Večeřa Petr Sokol Postoupky B 2025 2034 0
2014/2015 9 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1928 1919 Frýbort Pavel SK Boršice A 1853 1866 ½
2014/2015 8 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1928 1919 Zapletal Oldřich ŠK Zlínterm Zlín A 1878 1947 ½
2014/2015 7 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1928 1919 Pagáč Jaroslav CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1928 1911 1
2014/2015 6 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1928 1919 Pukl Rostislav ŠK Staré Město D 1974 2000 ½
2014/2015 4 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1928 1919 Skalík Milan TJ Sokol Valašská Bystřice A 1785 0
2014/2015 3 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1928 1919 Foukal František ŠK Zlín C 1998 1918 1
2014/2015 2 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1928 1919 Krčmář Milan Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1991 1996 0
2014/2015 1 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1928 1919 Šudřich Radek Slavia Kroměříž C 2043 2038 1
2013/2014 11 TJ FS Napajedla 1933 1922 Jurák Stanislav ŠK HPM TEC Hustopeče 1855 1845 1
2013/2014 10 TJ FS Napajedla 1933 1922 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1966 2015 0
2013/2014 9 TJ FS Napajedla 1933 1922 Kopeček Ivan Moravská Slavia Brno 1912 1894 0
2013/2014 8 TJ FS Napajedla 1933 1922 Krupica Pavel ŠK Kuřim 1948 1938 ½
2013/2014 7 TJ FS Napajedla 1933 1922 Handl Martin ŠK GARDE Lipovec 2088 2089 ½
2013/2014 6 TJ FS Napajedla 1933 1922 Mudra Tomáš ŠK Duras BVK Královo Pole B 2161 2158 0
2013/2014 5 TJ FS Napajedla 1933 1922 Vláčil Vladimír Sportovní Klub Prostějov 2058 2035 0
2013/2014 4 TJ FS Napajedla 1933 1922 Večeřa Petr Sokol Postoupky 2068 2062 0
2013/2014 2 TJ FS Napajedla 1933 1922 Partyš Petr ŠK Staré Město B 2027 2004 ½
2013/2014 1 TJ FS Napajedla 1933 1922 Seget Milan TJ Podlužan Prušánky 2116 2121 1
2012/2013 11 TJ FS NAPAJEDLA 1949 1930 Sládek Vladislav ŠK KME-DDM Kuřim 1966 1966 ½
2012/2013 10 TJ FS NAPAJEDLA 1949 1930 Krča Milan ŠK Staré Město C 2057 2038 ½
2012/2013 9 TJ FS NAPAJEDLA 1949 1930 Staněk Stanislav Moravská Slavia Brno 2011 2034 1
2012/2013 8 TJ FS NAPAJEDLA 1949 1930 Donnert Milan ŠK Duras BVK B 2144 2150 1
2012/2013 7 TJ FS NAPAJEDLA 1949 1930 Fojtík Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2043 2050 ½
2012/2013 6 TJ FS NAPAJEDLA 1949 1930 Svoboda Rostislav ŠK Zlín B 2035 2033 0
2012/2013 5 TJ FS NAPAJEDLA 1949 1930 Omelka Roman ŠK Staré Město B 2068 2069 0
2012/2013 4 TJ FS NAPAJEDLA 1949 1930 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno A 2159 2147 0
2012/2013 3 TJ FS NAPAJEDLA 1949 1930 Navrátil Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2070 2038 0
2012/2013 2 TJ FS NAPAJEDLA 1949 1930 Meduna Eduard ŠK HPM TEC Hustopeče 2034 2002 ½
2012/2013 1 TJ FS NAPAJEDLA 1949 1930 Loubal Pavel TJ Spartak Adamov 2013 2005 ½
2012/2013 9 Napajedla B 1949 1930 Fibich Ondřej Slavičín B 1400 1
2012/2013 7 Napajedla B 1949 1930 Surý Jaroslav Lukov 1000 1
2012/2013 4 Napajedla B 1949 1930 Hronek Martin Zlín E 1413 1
2012/2013 2 Napajedla B 1949 1930 Lekeš René Pozlovice 1695 1
2012/2013 1 Napajedla B 1949 1930 Žáček Lubomír Horní Lhota 1699 1
2011/2012 11 TJ FS Napajedla A 1846 1843 Kašík Jiří TJ Sokol Postoupky A 2010 2016 1
2011/2012 10 TJ FS Napajedla A 1846 1843 Lapčík Václav ŠK Staré Město D 1734 1769 1
2011/2012 9 TJ FS Napajedla A 1846 1843 Bartoš Karel TJ Vlčnov A 1680 1
2011/2012 8 TJ FS Napajedla A 1846 1843 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1876 1894 1
2011/2012 7 TJ FS Napajedla A 1846 1843 Bartošek Ivan ŠK Zbrojovka Vsetín A 1928 1897 ½
2011/2012 6 TJ FS Napajedla A 1846 1843 Šaňák František SK Boršice B 1929 1868 ½
2011/2012 5 TJ FS Napajedla A 1846 1843 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1878 1911 1
2011/2012 4 TJ FS Napajedla A 1846 1843 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město E 1678 1802 1
2011/2012 3 TJ FS Napajedla A 1846 1843 Stojan František ŠK Zlín D 1834 ½
2011/2012 2 TJ FS Napajedla A 1846 1843 Smetana Rostislav TJ Sokol Francova Lhota A 1687 0
2011/2012 1 TJ FS Napajedla A 1846 1843 Břoušek Jiří CHESSMONT Rožnov p. R. A 2066 2038 1
2011/2012 9 TJ FS Napajedla B 1846 1843 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 1921 1921 1
2011/2012 8 TJ FS Napajedla B 1846 1843 Kašpárek Ondřej TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1829 ½
2011/2012 7 TJ FS Napajedla B 1846 1843 Volčík Stanislav SK Boršice C 1822 1830 1
2011/2012 5 TJ FS Napajedla B 1846 1843 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1865 1
2011/2012 4 TJ FS Napajedla B 1846 1843 Sviták Josef TJ Bojkovice A 1868 1869 1
2011/2012 2 TJ FS Napajedla B 1846 1843 Kadlček Petr TJ Dolní Němčí 1688 1
2011/2012 1 TJ FS Napajedla B 1846 1843 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1800 1738 1
2010/2011 9 TJ FS Napajedla A 1833 Zpěváková Jana Spartak Uherský Brod 1765 0
2010/2011 8 TJ FS Napajedla A 1833 Závodný Jaroslav ŠK Zbrojovka Vsetín A 1748 1
2010/2011 7 TJ FS Napajedla A 1833 Vaculík Lubomír TJ Sokol Hošťálková A 1970 0
2010/2011 6 TJ FS Napajedla A 1833 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1945 ½
2010/2011 5 TJ FS Napajedla A 1833 Surovec Vladimír ŠO TJ Francova Lhota A 1662 ½
2010/2011 4 TJ FS Napajedla A 1833 Kašík Jiří Slavia Kroměříž B 1979 1
2010/2011 3 TJ FS Napajedla A 1833 Šaňák František SK Boršice B 1892 ½
2010/2011 2 TJ FS Napajedla A 1833 Vránová Jarmila ŠK Staré Město E 1691 1
2010/2011 1 TJ FS Napajedla A 1833 Konvička Martin CHESSMONT Rožnov p.R. A 1000 1
2009/2010 11 SO Slavia-Fatra 1877 Marek Jiří SK Stare Mesto E 1813 ½
2009/2010 10 SO Slavia-Fatra 1877 Foukal František SK Zlin D 1900 0
2009/2010 8 SO Slavia-Fatra 1877 Pagáč Jaroslav CHESSMONT Roznov 1930 0
2009/2010 7 SO Slavia-Fatra 1877 Daněk Ivan TJ Gumarny Zubri 1820 ½
2009/2010 6 SO Slavia-Fatra 1877 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky 1967 ½
2009/2010 5 SO Slavia-Fatra 1877 Štefanko Igor SK Stare Mesto D 1885 0
2009/2010 4 SO Slavia-Fatra 1877 Náplava Petr SK Borsice A 1847 ½
2009/2010 3 SO Slavia-Fatra 1877 Palica Jiří SK Zlin C 1908 0
2009/2010 2 SO Slavia-Fatra 1877 Gargulák Jaroslav TJ Sokol Franc. Lhota 1726 ½
2009/2010 1 SO Slavia-Fatra 1877 Zajíček Radek MKS Holesov B 1843 1
2008/2009 11 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1882 Pfeffer Erik SK Boršice B 1769 0
2008/2009 10 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1882 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky 1908 1
2008/2009 9 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1882 Zajíček Radek MKS Holešov B 1837 ½
2008/2009 7 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1882 Vítek Karel ŠO Brumov-Bylnice 1768 0
2008/2009 3 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1882 Toman David ŠO Sokol Bystřička 1821 1
2007/2008 10 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1897 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov p.R. 1937 ½
2007/2008 7 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1897 Hodovský Jiří ŠK Zlín C 2093 0
2007/2008 5 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1897 Šilhavík Antonín Loko Uherský Ostroh 2106 0
2007/2008 4 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1897 Partyš Petr SK Boršice B 1951 ½
2007/2008 2 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1897 Veselý Miroslav ŠK Zlín D 2027 0
2007/2008 1 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1897 Staufčík Michal ŠK Staré Město E 2017 ½
2007/2008 7 Fatra-Slavia Napajedla B 1897 Omelka Roman ŠK Staré Město F 2073 0
2007/2008 5 Fatra-Slavia Napajedla B 1897 Daněk Libor ŠK Rapos Sulimov 2028 ½
2007/2008 4 Fatra-Slavia Napajedla B 1897 Mikulčík Josef Spartak Uherský Brod 1866 1
2007/2008 3 Fatra-Slavia Napajedla B 1897 Koutný Petr TJ Vlčnov A 2024 0
2007/2008 2 Fatra-Slavia Napajedla B 1897 Petřík Petr ŠO TJ Zborovice A 1985 0
2007/2008 1 Fatra-Slavia Napajedla B 1897 Chutný Tomáš DK Kroměříž 1832 ½
2006/2007 11 Fatra-Slavia Napajedla 1919 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1949 ½
2006/2007 10 Fatra-Slavia Napajedla 1919 Studený Radovan ŠK Staré Město C 1989 0
2006/2007 9 Fatra-Slavia Napajedla 1919 Balážec Ludovít ŠK Zlin D 2014 1
2006/2007 8 Fatra-Slavia Napajedla 1919 Zemek Petr TJ Vlčnov 1849 ½
2006/2007 7 Fatra-Slavia Napajedla 1919 Pyš Zbyněk TJ Rožnov pod Radh. 1938 0
2006/2007 6 Fatra-Slavia Napajedla 1919 Blaha Petr ŠK Staré Město D 2066 0
2006/2007 5 Fatra-Slavia Napajedla 1919 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 2018 0
2005/2006 11 TJ Napajedla 1933 Hora Vratislav SK Boršice B 2073 ½
2005/2006 10 TJ Napajedla 1933 Štefanko Igor ŠK Staré Město E 1947 1
2005/2006 9 TJ Napajedla 1933 Studený Radovan ŠK Staré Město D 1950 ½
2005/2006 8 TJ Napajedla 1933 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 1989 ½
2005/2006 7 TJ Napajedla 1933 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov 1762 1
2005/2006 6 TJ Napajedla 1933 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 2010 ½
2005/2006 5 TJ Napajedla 1933 Staufčík Robert ŠK Staré Město C 2157 0
2005/2006 4 TJ Napajedla 1933 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice 1820 ½
2005/2006 3 TJ Napajedla 1933 Náplava Michal TJ Polešovice 1677 1
2005/2006 2 TJ Napajedla 1933 Bačák Petr TJ Sokol Postoupky 1907 ½
2005/2006 1 TJ Napajedla 1933 Dvouletý Tomáš LOKO Uherský Ostroh B 1780 ½