Hráč Nekvapil Pavel

Nekvapil Pavel

User Pic
Jméno: Nekvapil Pavel
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2031
Elo mezinárodní: 1940
ID: 1281
FIDE ID: 321702
Rok narození: 1954
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2007/2008 6 SK Lokomotiva Brno E 2036 Chloupek Libor Makkabi Boskovice 2104 0
2007/2008 5 SK Lokomotiva Brno E 2036 Klinkovský Jiří Sokol Rudice C 1748 1
2006/2007 10 ŠK Lokomotiva Brno E 2039 Vratislavský Ivo TJ Sokol Bzenec 1872 ½
2006/2007 9 ŠK Lokomotiva Brno E 2039 Řehůřek Karel BK Moravská Slavia Brno 2015 1
2006/2007 7 ŠK Lokomotiva Brno E 2039 Markovič Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče 2209 0
2006/2007 6 ŠK Lokomotiva Brno E 2039 Dočekal Jan SPgŠ+G Znojmo 2143 1
2006/2007 5 ŠK Lokomotiva Brno E 2039 Handl Martin Sokol Rudice 2059 ½
2006/2007 3 ŠK Lokomotiva Brno E 2039 Tláskal Martin ŠK Tetčice 2010 0
2006/2007 2 ŠK Lokomotiva Brno E 2039 Uřičář Jakub TJ ŠK Veselí nad Moravou 2102 0
2006/2007 1 ŠK Lokomotiva Brno E 2039 Kalendovský Jan ŠK Lokomotiva Brno D 2080 ½
2005/2006 11 Lokomotiva Brno E 2054 Kocáb Jan TJ Tatran Poštorná B 1986 1
2005/2006 9 Lokomotiva Brno E 2054 Pešák Roman SK Horáček Sudoměřice 2148 0
2005/2006 8 Lokomotiva Brno E 2054 Švihel Karel Duras BVK Brno D 2040 0
2005/2006 6 Lokomotiva Brno E 2054 Fojtík Tomáš TJ Tatran Poštorná A 2037 ½
2005/2006 5 Lokomotiva Brno E 2054 Žabenský Jaroslav TJ Bučovice 1913 ½
2005/2006 4 Lokomotiva Brno E 2054 Masák Pavel ŠK KME DDM Kuřim 2118 ½
2005/2006 3 Lokomotiva Brno E 2054 Symerský Petr ŠK Veselí nad Moravou 2101 ½
2005/2006 2 Lokomotiva Brno E 2054 Páral Stanislav TJ Vinohrady Brno 2064 0
2005/2006 1 Lokomotiva Brno E 2054 Kratochvíl Karel Lokomotiva Brno D 2077 ½
2004/2005 10 První Brno B 2027 Kupčík Zdeněk MKS Vyškov A 2053 ½
2004/2005 6 První Brno B 2027 Smištík Milan Lokomotiva Brno D 2273 1
2004/2005 5 První Brno B 2027 Janota Jiří Mor. Slávia Brno A 2004 ½
2004/2005 1 První Brno B 2027 Slepánková Radka TJ Komořany A 1928 0
2004/2005 11 I. brněnská Brno 2027 Němec Miloslav Tatran Poštorná A 2061 0
2004/2005 9 I. brněnská Brno 2027 Žabenský Jaroslav TJ Bučovice 1968 1
2004/2005 8 I. brněnská Brno 2027 Habina Martin Garde Lipovec 2077 ½
2004/2005 7 I. brněnská Brno 2027 Uřičář Jakub ŠK Veselí nad Mor. 2133 1
2004/2005 5 I. brněnská Brno 2027 Riška Lubomír Lokomotiva Brno B 2205 ½
2003/2004 11 I. brněnská Brno 2003 Ling Bronislav ŠK Hodonín 2053 ½
2003/2004 10 I. brněnská Brno 2003 Masák Pavel TJ Sloup 2129 0
2003/2004 9 I. brněnská Brno 2003 Urban Vlastimil ŠK Hustopeče 2106 ½
2003/2004 8 I. brněnská Brno 2003 Němec Miloslav Tatran Poštorná B 2026 ½
2003/2004 7 I. brněnská Brno 2003 Skřenek Jiří TJ Znojmo B 2006 1
2003/2004 4 I. brněnská Brno 2003 Košata Jan KME DDM Kuřim 2131 ½
2003/2004 2 I. brněnská Brno 2003 Riška Lubomír TJ Bučovice 2218 1