Hráč Předínský Vladan

Předínský Vladan

User Pic
Jméno: Předínský Vladan
Oddíl: SK Podlužan Prušánky z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1928
Elo mezinárodní: 1940
ID: 10028
FIDE ID: 348139
Rok narození: 1976
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 SK Podlužan Prušánky B 1929 1914 Růžička Martin Jezdci Jundrov B 1950 1922 1
2018/2019 5 SK Podlužan Prušánky B 1922 1914 Čermák Jan MKS Vyškov 1932 1964 1
2018/2019 3 SK Podlužan Prušánky B 1919 1923 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou B 2040 1988 ½
2018/2019 2 SK Podlužan Prušánky B 1919 1923 Veselý Miroslav Slavia Boskovice 0 1723 0
2018/2019 7 SK Podlužan Prušánky z.s. 1922 1914 Viktorin Petr ŠK Velké Losiny 1794 1804 ½
2018/2019 10 Prušánky C 1940 1914 Horňák Ondřej Veselí C 1495 1579 1
2017/2018 11 ŠK Podlužan Prušánky B 1912 1927 Vičar Lubomír ŠK Veselí nad Moravou 1816 1838 1
2017/2018 8 ŠK Podlužan Prušánky B 1938 1927 Skřenek Jiří TJ Znojmo 2013 2004 0
2017/2018 7 ŠK Podlužan Prušánky B 1938 1927 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2139 2080 0
2017/2018 6 ŠK Podlužan Prušánky B 1940 1927 Spodný Josef ŠK Bystrc Oilers 1869 1858 ½
2017/2018 5 ŠK Podlužan Prušánky B 1940 1927 Rozumek Vlastimil MKS Vyškov 1984 1967 ½
2017/2018 3 ŠK Podlužan Prušánky B 1912 1927 Pisk Petr ŠK Garde Lipovec B 2329 2314 0
2017/2018 2 ŠK Podlužan Prušánky B 1912 1927 Boháček Milan ŠK Duras BVK Královo Pole B 2119 2030 ½
2017/2018 4 Prušánky C 1912 1927 Vaněk Michal Kyjov B 0 1250 1
2017/2018 5 SK Podlužan Prušánky 1912 1927 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město B 2106 2094 0
2017/2018 1 SK Podlužan Prušánky 1948 1928 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1969 1971 ½
2016/2017 11 SK Podlužan Prušánky B 1957 1913 ŠK Lokomotiva Brno C 1
2016/2017 10 SK Podlužan Prušánky B 1957 1913 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2054 2002 0
2016/2017 9 SK Podlužan Prušánky B 1957 1913 Doležal Ladislav TJ Znojmo 1844 ½
2016/2017 8 SK Podlužan Prušánky B 1957 1913 Přibyl Radek Jezdci Jundrov B 1923 1911 1
2016/2017 5 SK Podlužan Prušánky B 1957 1913 Dirgas Josef ŠK Vinohrady Brno 1995 2026 ½
2016/2017 4 SK Podlužan Prušánky B 1957 1913 Rubeš Pavel ŠK Kuřim B 1940 1885 ½
2016/2017 3 SK Podlužan Prušánky B 1957 1913 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 1980 1966 ½
2016/2017 1 SK Podlužan Prušánky B 1957 1913 Nikodém Gustav Moravská Slavia Brno B 2004 2000 0
2015/2016 9 TJ Podlužan Prušánky B 1957 1913 Schöndorf Josef Šachový klub Hodonín 1766 1810 ½
2015/2016 8 TJ Podlužan Prušánky B 1957 1913 Vavřínková Eliška Lokomotiva Brno F 1739 1732 ½
2015/2016 7 TJ Podlužan Prušánky B 1957 1913 Blažek Pavel ŠK 64 Brno A 1771 1738 1
2015/2016 5 TJ Podlužan Prušánky B 1957 1913 Stuchlík Ivan ŠK HPM TEC Hustopeče B 1518 1
2015/2016 4 TJ Podlužan Prušánky B 1957 1913 Nekvapil Zdeněk Moravská Slavia Brno C 1763 ½
2015/2016 3 TJ Podlužan Prušánky B 1957 1913 Píštěk Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1857 1837 1
2015/2016 2 TJ Podlužan Prušánky B 1957 1913 Neduchal Jiří Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1717 1737 ½
2015/2016 1 TJ Podlužan Prušánky B 1957 1913 Koblížek Antonín ŠK Duras BVK Královo Pole C 1999 1946 1
2015/2016 9 Prušánky C 1957 1913 Konečný Pavel Dubňany 1754 1
2015/2016 6 Prušánky C 1957 1913 Horák Jaroslav Strážnice 1872 1851 1
2014/2015 4 Prušánky C 1925 1914 Šafařík Vojtěch Strážnice 2016 2002 ½
2014/2015 8 TJ Podlužan Prušánky 1925 1914 Svíženský Luboš ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1902 1884 ½
2014/2015 7 TJ Podlužan Prušánky 1925 1914 Fojtík Tomáš ŠK GARDE Lipovec 2053 2047 1
2014/2015 5 TJ Podlužan Prušánky 1925 1914 Šudřich Radek Slavia Kroměříž B 2043 2038 ½
2014/2015 5 Prušánky C 1925 1914 Hasík Zdeněk Hodonín B 1781 ½
2014/2015 9 TJ Podlužan Prušánky B 1925 1914 Kacálek Tomáš ŠK "64" Brno 1506 1721 ½
2014/2015 5 TJ Podlužan Prušánky B 1925 1914 Lisik Miroslav ŠK Lokomotiva Brno F 1678 1692 ½
2014/2015 4 TJ Podlužan Prušánky B 1925 1914 Vlčko Tomáš ŠK Hodonín 1873 1903 0
2014/2015 3 TJ Podlužan Prušánky B 1925 1914 Píštěk Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1880 1871 1
2014/2015 2 TJ Podlužan Prušánky B 1925 1914 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Královo Pole D 1486 1745 ½
2014/2015 1 TJ Podlužan Prušánky B 1925 1914 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov B 1973 1953 ½
2013/2014 4 Prušánky C 1943 1917 Šebesta Josef Vacenovice 2037 1834 1
2013/2014 7 TJ Podlužan Prušánky B 1943 1917 Pešák Roman ŠK Hodonín 1996 1966 1
2013/2014 4 TJ Podlužan Prušánky B 1943 1917 Václavík Aleš ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1949 1931 0
2013/2014 3 TJ Podlužan Prušánky B 1943 1917 Hájek Oskar TJ Tatran Poštorná 1918 1996 ½
2013/2014 1 TJ Podlužan Prušánky B 1943 1917 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno F 1954 1957 0
2013/2014 3 Prušánky C 1943 1917 Krolop Petr Hodonín B 1773 ½
2013/2014 1 Prušánky C 1943 1917 Vítek Milan Veselí C 1767 1
2013/2014 9 TJ Podlužan Prušánky 1943 1917 Chládek Václav ŠK GARDE Lipovec 2038 2028 0
2013/2014 5 TJ Podlužan Prušánky 1943 1917 Vykydal František ŠK Lokomotiva Brno B 2153 2138 0
2012/2013 4 TJ Podlužan Prušánky 1844 Zavadil Michal ŠK Duras BVK B 2078 2078 0
2012/2013 3 TJ Podlužan Prušánky 1844 Kudla Vladimír ŠK KME-DDM Kuřim 1958 1914 0
2012/2013 2 TJ Podlužan Prušánky 1844 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1988 1999 0
2012/2013 7 TJ Podlužan Prušánky B 1844 Trnka Tomáš TJ Tatran Poštorná B 1976 1976 ½
2012/2013 5 TJ Podlužan Prušánky B 1844 Tůma Miroslav BK Moravská Slavia Brno B 1893 0
2012/2013 1 TJ Podlužan Prušánky B 1844 Lička Vlastimil ŠK Lokomotiva Brno G 1959 1927 ½
2011/2012 7 Prušánky B 1797 Drgáč Lubor Dubňany 1720 1
2011/2012 6 Prušánky B 1797 Šafařík Vojtěch Strážnice 2016 2027 1
2011/2012 5 Prušánky B 1797 Kašpárek Zdeněk Ježov 1443 1
2011/2012 4 Prušánky B 1797 Jordán Josef Domanín 1973 0
2011/2012 3 Prušánky B 1797 Hala Gabriel Kněždub 1810 0
2011/2012 2 Prušánky B 1797 Zubalík Miroslav Kyjov B 2031 0
2011/2012 1 Prušánky B 1797 Hrabal Radek Veselí C 1831 1787 1
2011/2012 10 TJ Podlužan Prušánky 1797 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno B 2134 2149 1
2011/2012 6 TJ Podlužan Prušánky 1797 Urban Vlastimil ŠK HPM TEC Hustopeče 1994 1963 1
2011/2012 5 TJ Podlužan Prušánky 1797 Bačák Petr Slavia Kroměříž B 2015 2013 1
2011/2012 2 TJ Podlužan Prušánky 1797 Náplava Pavel SK Boršice 1980 2015 0
2010/2011 8 Prušánky B 1791 Borufka Roman Hodonín B 1911 1
2010/2011 6 Prušánky B 1791 Zubalík Miroslav Ždánice 2002 0
2010/2011 8 TJ Podlužan Prušánky 1791 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno B 1986 ½
2010/2011 6 TJ Podlužan Prušánky 1791 Kubát Pavel Orel Ořechov 1910 0
2010/2011 5 TJ Podlužan Prušánky 1791 Kopkan Pavel ŠK Bystrc Oilers 1925 1
2010/2011 4 TJ Podlužan Prušánky 1791 Krupica Pavel ŠK KME-DDM Kuřim 1874 ½
2010/2011 2 TJ Podlužan Prušánky 1791 ŠK Duras BVK Brno C 1
2009/2010 7 ŠK Prušánky 1776 Hala Gabriel Sokol Kněždub 1806 ½
2009/2010 5 ŠK Prušánky 1776 Bína Zdenko Jiskra Strážnice 1541 1
2009/2010 4 ŠK Prušánky 1776 Šebesta Josef Sokol Kyjov B 1912 ½
2009/2010 2 ŠK Prušánky 1776 Kašpárek František KOVO Ždánice 1775 1
2009/2010 1 ŠK Prušánky 1776 Hasík Zdeněk ŠK Hodonín B 1778 ½
2009/2010 7 TJ Podlužan Prušánky 1776 Kábela Milan ŠK Tetčice 1839 ½
2008/2009 9 TJ Podlužan Prušánky 1753 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec 1883 0
2008/2009 8 TJ Podlužan Prušánky 1753 Řehůřek Jiří ŠK Průkopník Petria Bystrc 1787 1
2008/2009 6 TJ Podlužan Prušánky 1753 Pila Ořechov B 1
2008/2009 5 TJ Podlužan Prušánky 1753 Horký Jaroslav TJ Znojmo 1939 ½
2008/2009 4 TJ Podlužan Prušánky 1753 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou 1942 0
2008/2009 2 TJ Podlužan Prušánky 1753 Laštovička František ŠK KME-DDM Kuřim B 1792 1
2008/2009 1 TJ Podlužan Prušánky 1753 Číhal Jan ŠK YCNEGA Sokol Tišnov 1746 ½
2008/2009 9 Podlužan Prušánky B 1753 Morávek Zdeněk TJ Veselí n.M. C 1742 ½
2008/2009 6 Podlužan Prušánky B 1753 Kašpárek Zdeněk SK Ježov 1438 1
2008/2009 2 Podlužan Prušánky B 1753 Racek Michal Sokol Kyjov B 1879 1
2007/2008 10 TJ Podlužan Prušánky 1754 Racek Kamil Š.K.1923 Sokol Kyjov 1521 ½
2007/2008 9 TJ Podlužan Prušánky 1754 Vičar Lubomír ŠK Veselí nad Mor. B 1783 1
2007/2008 8 TJ Podlužan Prušánky 1754 Skřivánek Oldřich ŠK Dubňany 1537 ½
2007/2008 7 TJ Podlužan Prušánky 1754 Růžička Richard TJ Tatran Poštorná B 1701 ½
2007/2008 6 TJ Podlužan Prušánky 1754 Just Jiří SK Horáček Sudoměřice 1574 0
2007/2008 5 TJ Podlužan Prušánky 1754 Peška Jan Sokol Střelice 1676 ½
2007/2008 4 TJ Podlužan Prušánky 1754 Doxanský Josef TJ Baník Šardice 1793 1
2007/2008 3 TJ Podlužan Prušánky 1754 Piťo Vojtěch ŠK Hodonín 1780 0
2007/2008 2 TJ Podlužan Prušánky 1754 Režný František ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1562 1
2007/2008 1 TJ Podlužan Prušánky 1754 Kašák Pavel TJ Tatran Poštorná C 1364 ½
2007/2008 9 Prušánky B 1754 Beránek Jaroslav Dubňany B 1655 1
2007/2008 8 Prušánky B 1754 Ledvina Libor Ždánice 1744 ½
2007/2008 7 Prušánky B 1754 Tomek Jiří Ježov 1688 1
2007/2008 6 Prušánky B 1754 Racek Kamil Kyjov B 1521 0
2007/2008 5 Prušánky B 1754 Tomčala Jan Veselí C 1532 1
2007/2008 4 Prušánky B 1754 Krolop Petr Hodonín B 1677 1
2007/2008 3 Prušánky B 1754 Šafář Eduard Domanín 1805 1
2006/2007 11 TJ Podlužan Prušánky 1758 Rujzl Bohumil Sokol Vranovice 1892 ½
2006/2007 9 TJ Podlužan Prušánky 1758 Ingr František Š.K.1923 Sokol Kyjov 1768 ½
2006/2007 8 TJ Podlužan Prušánky 1758 Ledvina Libor Baník Šardice 1735 ½
2006/2007 7 TJ Podlužan Prušánky 1758 Sasín Josef ŠK Veselí nad Mor. B 1777 0
2006/2007 5 TJ Podlužan Prušánky 1758 Kopr Eduard TJ Tatran Poštorná B 1734 ½
2006/2007 3 TJ Podlužan Prušánky 1758 Koliba Petr Horáček Sudoměřice 1
2006/2007 2 TJ Podlužan Prušánky 1758 Šmach Karel ŠK "Pod Věží" Strážnice 1735 0
2006/2007 1 TJ Podlužan Prušánky 1758 Pokorný Tomáš TJ Bučovice 1537 ½
2006/2007 9 TJ Podlužan Prušánky B 1758 Vašíček František ŠK Veselí n.M. C 1562 ½
2006/2007 8 TJ Podlužan Prušánky B 1758 Slováček Jan Strážnice pod Věží B 1683 1
2006/2007 6 TJ Podlužan Prušánky B 1758 Kučera Ivan ŠK Hodonín B 1704 ½
2006/2007 5 TJ Podlužan Prušánky B 1758 Beránek Jaroslav ŠK Dubňany B 1668 1
2006/2007 4 TJ Podlužan Prušánky B 1758 Mazouch Roman SK Ježov 1605 1
2006/2007 3 TJ Podlužan Prušánky B 1758 Hejda Jaroslav ŠO 1923 Sokol Kyjov B 1
2006/2007 2 TJ Podlužan Prušánky B 1758 Bartošek Miroslav SOKOL Kněždub 1544 1
2005/2006 11 Podlužan Prušánky 1741 Bažík Petr DDM Vel. Pavlovice 1476 1
2005/2006 10 Podlužan Prušánky 1741 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1827 ½
2005/2006 9 Podlužan Prušánky 1741 Korcián Jan Tatran Poštorná C 1809 1
2005/2006 8 Podlužan Prušánky 1741 Dvouletý Tomáš Veselí n.M. B 1780 ½
2005/2006 7 Podlužan Prušánky 1741 Beránek Jaroslav ŠK Dubňany 1675 ½
2005/2006 6 Podlužan Prušánky 1741 Trnka Tomáš Prostor Břeclav 1920 ½
2005/2006 4 Podlužan Prušánky 1741 Kašpárek František Baník Šardice 1780 1
2005/2006 3 Podlužan Prušánky 1741 Zbořil Radomír MKS Vyškov B 1659 1
2005/2006 2 Podlužan Prušánky 1741 Ingr František STAK Domanín 1781 ½
2005/2006 1 Podlužan Prušánky 1741 Švestka Jiří TJ Bučovice B 1746 ½
2005/2006 10 Prušánky B 1741 Formánek Vladimír ŠK Dubňany B 1608 1
2005/2006 7 Prušánky B 1741 Doležal Petr Ježov 1634 ½
2004/2005 11 Podlužan Prušánky 1777 Galuška Petr ŠK Dubňany 1630 ½
2004/2005 10 Podlužan Prušánky 1777 Zavadilová Barbora ŠK ZŠ Brankovice 1691 ½
2004/2005 8 Podlužan Prušánky 1777 Kachlík Vojtěch SK STAK Domanín 1679 ½
2004/2005 7 Podlužan Prušánky 1777 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1828 ½
2004/2005 6 Podlužan Prušánky 1777 Šedý Ctirad ŠK Hustopeče B 1845 ½
2004/2005 5 Podlužan Prušánky 1777 König Robert Prostor Břeclav 1746 0
2004/2005 3 Podlužan Prušánky 1777 Věžník Petr Tatran Poštorná C 1620 ½
2004/2005 2 Podlužan Prušánky 1777 Vítek Milan ŠK Veselí n.Mor. B 1810 0
2004/2005 1 Podlužan Prušánky 1777 Matula Tomáš TJ Bučovice B 1650 ½