Hráč Ciprys David

Ciprys David

User Pic
Jméno: Ciprys David
Oddíl: Tatran Poštorná
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1956
Elo mezinárodní: 1997
ID: 1701
FIDE ID: 329045
Rok narození: 1967
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 6 Poštorná 1997 1951 Machuča Miloslav Velké Bílovice 0 1446 1
2018/2019 3 Poštorná 1997 1951 Kynický František Velké Pavlovice 'A' 1874 1798 1
2017/2018 9 TJ Tatran Poštorná 1997 1952 Bednář Jakub Jezdci Jundrov C 2181 2171 0
2017/2018 8 TJ Tatran Poštorná 1997 1952 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1892 1965 ½
2017/2018 7 TJ Tatran Poštorná 1997 1952 Pribila Gerhard Jiskra Strážnice 2117 0 0
2017/2018 6 TJ Tatran Poštorná 1997 1952 Kunčar Petr Klub šachistů TJ Bučovice 2125 2168 0
2017/2018 5 TJ Tatran Poštorná 1997 1952 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno E 2196 2215 0
2017/2018 4 TJ Tatran Poštorná 1997 1952 Mayer Josef Galerie Závodný Mikulov 2012 2032 0
2017/2018 3 TJ Tatran Poštorná 1997 1952 Pelikán Ctibor VSK Univerzita Brno B 0 2033 1
2017/2018 2 TJ Tatran Poštorná 1997 1952 Barák David ŠK Duras BVK Královo Pole C 1847 1849 ½
2017/2018 1 TJ Tatran Poštorná 1997 1952 Zubalík Miroslav Š.K. 1923 Sokol Kyjov 0 2015 1
2016/2017 9 TJ Tatran Poštorná 1997 1978 Misorin Vladimír Šachový klub Hodonín 1631 1650 ½
2016/2017 8 TJ Tatran Poštorná 1997 1978 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 0
2016/2017 7 TJ Tatran Poštorná 1997 1978 Palovský Ladislav ŠK Duras BVK Královo Pole C 2031 1990 ½
2016/2017 6 TJ Tatran Poštorná 1997 1978 Švestka Jiří Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1771 ½
2016/2017 5 TJ Tatran Poštorná 1997 1978 Kladňák Martin Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1927 1906 ½
2016/2017 4 TJ Tatran Poštorná 1997 1978 Votava Jan ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1758 1
2016/2017 3 TJ Tatran Poštorná 1997 1978 Křížek František ŠK Veselí nad Moravou B 1939 1953 0
2016/2017 2 TJ Tatran Poštorná 1997 1978 Straka Vojtěch Lokomotiva Brno F 1803 1840 ½
2016/2017 1 TJ Tatran Poštorná 1997 1978 Krejčí Petr ŠK 64 Brno A 1972 2033 ½
2015/2016 9 TJ Tatran Poštorná 1997 1978 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 ½
2015/2016 8 TJ Tatran Poštorná 1997 1978 Kopkan Pavel Moravská Slavia Brno C 1885 1847 ½
2015/2016 7 TJ Tatran Poštorná 1997 1978 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou B 2054 2002 ½
2015/2016 6 TJ Tatran Poštorná 1997 1978 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky B 1996 2010 1
2015/2016 5 TJ Tatran Poštorná 1997 1978 Lamser Miroslav ŠK Duras BVK Královo Pole C 2007 2013 ½
2015/2016 4 TJ Tatran Poštorná 1997 1978 Vlčko Tomáš Šachový klub Hodonín 1873 1899 ½
2015/2016 3 TJ Tatran Poštorná 1997 1978 Straka Vojtěch Lokomotiva Brno F 1803 1840 0
2015/2016 2 TJ Tatran Poštorná 1997 1978 Krejčí Petr ŠK 64 Brno A 1972 2033 0
2015/2016 1 TJ Tatran Poštorná 1997 1978 Kladňák Martin Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1927 1906 1
2014/2015 9 TJ Tatran Poštorná 1997 1962 Sysel Michal KŠ TJ Bučovice 1970 1937 ½
2014/2015 8 TJ Tatran Poštorná 1997 1962 Pešák Roman ŠK Hodonín 1996 1955 1
2014/2015 7 TJ Tatran Poštorná 1997 1962 Juriga Tomáš ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1826 ½
2014/2015 6 TJ Tatran Poštorná 1997 1962 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky B 1995 1909 ½
2014/2015 5 TJ Tatran Poštorná 1997 1962 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1733 1797 ½
2014/2015 3 TJ Tatran Poštorná 1997 1962 Šípek Michal Jezdci Jundrov B 1980 2021 ½
2014/2015 2 TJ Tatran Poštorná 1997 1962 Mareš Jaroslav ŠK "64" Brno 2029 1993 1
2014/2015 1 TJ Tatran Poštorná 1997 1962 Racek Michal Š. K. 1923 Sokol Kyjov 1949 1
2013/2014 3 TJ Tatran Poštorná "B" 1997 1956 Ševela Josef TJ Sokol Brumovice 1441 1
2013/2014 9 TJ Tatran Poštorná 1997 1956 Slepov Kyryl VSK Univerzita Brno 1825 0
2013/2014 8 TJ Tatran Poštorná 1997 1956 Sikora Lukáš ŠK Lokomotiva Brno F 1954 1957 1
2013/2014 7 TJ Tatran Poštorná 1997 1956 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1982 1940 1
2013/2014 6 TJ Tatran Poštorná 1997 1956 Matula Roman Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1864 ½
2013/2014 5 TJ Tatran Poštorná 1997 1956 Prokůpek Marek ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1976 ½
2013/2014 4 TJ Tatran Poštorná 1997 1956 Čermák Tomáš MKS Vyškov B 1805 1768 1
2013/2014 3 TJ Tatran Poštorná 1997 1956 Dryšl František TJ Podlužan Prušánky B 1722 1716 1
2013/2014 2 TJ Tatran Poštorná 1997 1956 Pešák Roman ŠK Hodonín 1996 1966 0
2013/2014 1 TJ Tatran Poštorná 1997 1956 Švestka Jiří KŠ TJ Bučovice 1753 1
2012/2013 9 TJ Tatran Poštorná A 1997 1978 Paulík Martin ŠK Lokomotiva Brno G 1835 1934 0
2012/2013 8 TJ Tatran Poštorná A 1997 1978 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí n. Moravou B 1990 1942 ½
2012/2013 7 TJ Tatran Poštorná A 1997 1978 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1875 ½
2012/2013 6 TJ Tatran Poštorná A 1997 1978 Korcián Jan TJ Tatran Poštorná B 1805 1
2012/2013 5 TJ Tatran Poštorná A 1997 1978 Blažek Pavel ŠK "64" Brno B 1857 1854 ½
2012/2013 4 TJ Tatran Poštorná A 1997 1978 Lapúník Pavel BK Moravská Slavia Brno B 1715 ½
2012/2013 3 TJ Tatran Poštorná A 1997 1978 Páral Adam Vinohrady Brno A 1927 1981 ½
2012/2013 2 TJ Tatran Poštorná A 1997 1978 Dryšl František TJ Podlužan Prušánky B 1660 1
2012/2013 1 TJ Tatran Poštorná A 1997 1978 Prokůpek Marek ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1957 0
2011/2012 11 TJ Tatran Poštorná A 2010 Sysel Michal KŠ TJ Bučovice 1970 1975 ½
2011/2012 10 TJ Tatran Poštorná A 2010 Masařík Jan ŠK 64 Brno B 2014 2014 0
2011/2012 9 TJ Tatran Poštorná A 2010 Žitný Petr ŠK Lokomotiva Brno G 1949 ½
2011/2012 8 TJ Tatran Poštorná A 2010 Trávníček Petr ŠK Hodonín 2117 ½
2011/2012 6 TJ Tatran Poštorná A 2010 Běloušek Michal ŠK Slavoj Velké Pavlovice 2088 2059 ½
2011/2012 5 TJ Tatran Poštorná A 2010 Racek Michal Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1905 0
2011/2012 4 TJ Tatran Poštorná A 2010 Chmelíček Bronislav BK Moravská Slavia Brno B 1935 1906 ½
2011/2012 2 TJ Tatran Poštorná A 2010 Veverka František TJ Tatran Poštorná B 1826 ½
2011/2012 1 TJ Tatran Poštorná A 2010 Píštěk Jan TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1879 1891 0
2010/2011 11 TJ Tatran Poštorná 2021 Kopuletý Jan ŠK 64 Brno B 1719 ½
2010/2011 10 TJ Tatran Poštorná 2021 Halámka Radek ŠK Lokomotiva Brno G 1755 1
2010/2011 9 TJ Tatran Poštorná 2021 Šmíd Vladimír Š.K.1923 Sokol Kyjov 1845 1
2010/2011 8 TJ Tatran Poštorná 2021 Motáček Vladimír ŠK Slavoj Velké Pavlovice A 2034 ½
2010/2011 7 TJ Tatran Poštorná 2021 Michna Jan ŠK Slavoj Velké Pavlovice B 1775 1
2010/2011 6 TJ Tatran Poštorná 2021 Maršálek Bohumil BK Moravská Slavia Brno B 1758 1
2010/2011 5 TJ Tatran Poštorná 2021 Šebesta Pavel SK Horáček Sudoměřice A 1000 1
2010/2011 4 TJ Tatran Poštorná 2021 Piťo Vojtěch ŠK Hodonín 1832 0
2010/2011 3 TJ Tatran Poštorná 2021 Mourycová Jana KŠ TJ Bučovice 1534 1
2010/2011 2 TJ Tatran Poštorná 2021 Skála Přemysl Vinohrady Brno A 1690 ½
2010/2011 1 TJ Tatran Poštorná 2021 Pavka Antonín TJ ŠK Veselí na Moravou B 1737 1
2009/2010 11 TJ Tatran Poštorná 2031 Žabenský Jaroslav ŠK Duras BVK Královo Pole C 1925 0
2009/2010 10 TJ Tatran Poštorná 2031 Hampel David ŠK Tetčice 1940 ½
2009/2010 9 TJ Tatran Poštorná 2031 Kratochvíl Milan ŠK Lokomotiva Brno D 2133 0
2009/2010 8 TJ Tatran Poštorná 2031 Masák Pavel TJ Spartak Adamov 2084 0
2009/2010 7 TJ Tatran Poštorná 2031 Petruška Miroslav ŠK Lokomotiva Brno E 2008 ½
2009/2010 6 TJ Tatran Poštorná 2031 Dvořák Libor TJ Znojmo 2075 0
2009/2010 5 TJ Tatran Poštorná 2031 Galuška Josef TJ ŠK Veselí nad Moravou 2077 0
2009/2010 4 TJ Tatran Poštorná 2031 Bobalík Petr ŠK Rosice 1921 ½
2009/2010 3 TJ Tatran Poštorná 2031 Majer Jiří ŠK KME-DDM Kuřim A 2127 1
2009/2010 2 TJ Tatran Poštorná 2031 Janás Josef ŠK KME-DDM Kuřim B 1752 1
2009/2010 1 TJ Tatran Poštorná 2031 Fojtík Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2095 0
2008/2009 11 Tatran Poštorná 2047 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 2115 0
2008/2009 10 Tatran Poštorná 2047 Doležel Jaromír T.J. Sokol Šumperk 2124 0
2008/2009 9 Tatran Poštorná 2047 Veselý Miroslav ŠK Zlín B 2062 0
2008/2009 8 Tatran Poštorná 2047 Stuchlý Radim ŠK Staré Město B 2019 1
2008/2009 7 Tatran Poštorná 2047 Janovský Jozef ŠK Lokomotiva Brno C 2162 0
2008/2009 6 Tatran Poštorná 2047 Svoboda Karel ŠK Lokomotiva Brno B 1984 1
2008/2009 5 Tatran Poštorná 2047 Trávníček Petr TJ Tatran Litovel B 2188 0
2008/2009 4 Tatran Poštorná 2047 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 2060 0
2008/2009 3 Tatran Poštorná 2047 Zvolánek Libor A64 PROCLIENT Grygov B 2225 0
2008/2009 2 Tatran Poštorná 2047 Fuchs Luděk ŠK DURAS BVK Královo Pole C 1968 1
2008/2009 1 Tatran Poštorná 2047 Navrátilík Pavel MKS Holešov 2164 ½
2007/2008 10 TJ Tatran Poštorná C 2078 Zubalík Miroslav TJ Baník Šardice 2049 1
2007/2008 9 TJ Tatran Poštorná C 2078 Provazník Michal ŠK Hodonín 2170 ½
2007/2008 8 TJ Tatran Poštorná C 2078 Fiala Zdeněk ŠK Slavoj Vel. Pavlovice 1948 ½
2007/2008 3 TJ Tatran Poštorná C 2078 Mráz Pavel ŠK Dubňany 1947 ½
2007/2008 11 TJ Tatran Poštorná 2078 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče 2021 1
2007/2008 8 TJ Tatran Poštorná 2078 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 2067 ½
2007/2008 7 TJ Tatran Poštorná 2078 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2061 ½
2007/2008 6 TJ Tatran Poštorná 2078 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město C 2171 1
2007/2008 5 TJ Tatran Poštorná 2078 Fiala Jiří SK Prostějov 2031 1
2007/2008 4 TJ Tatran Poštorná 2078 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2067 0
2007/2008 2 TJ Tatran Poštorná 2078 Hudaček Josef Slavia Kroměříž 2062 ½
2007/2008 1 TJ Tatran Poštorná 2078 Skalka Josef SK Boršice 1864 ½
2006/2007 11 TJ Tatran Poštorná C 2041 Pešák Roman Horáček Sudoměřice 2090 ½
2006/2007 10 TJ Tatran Poštorná C 2041 Mayer Josef TJ Podlužan Prušánky 2077 0
2006/2007 9 TJ Tatran Poštorná C 2041 Sysel Michal TJ Bučovice 1964 0
2006/2007 8 TJ Tatran Poštorná C 2041 Dirgas Josef Sokol Vranovice 1997 1
2006/2007 7 TJ Tatran Poštorná C 2041 Symerský Petr ŠK "Pod Věží" Strážnice 2121 1
2006/2007 6 TJ Tatran Poštorná C 2041 Pukl Rostislav Š.K.1923 Sokol Kyjov 1922 1
2006/2007 5 TJ Tatran Poštorná C 2041 Zubalík Miroslav Baník Šardice 2104 1
2006/2007 4 TJ Tatran Poštorná C 2041 Píštěk Jan ŠK Veselí nad Mor. B 1940 1
2006/2007 3 TJ Tatran Poštorná C 2041 Komprda Petr ŠK Dubňany 2026 ½
2006/2007 2 TJ Tatran Poštorná C 2041 Bohuslav Jan TJ Tatran Poštorná B 2061 0
2006/2007 1 TJ Tatran Poštorná C 2041 Votava Jan Šach Pavlov 1826 1
2006/2007 11 TJ Tatran Poštorná 2041 Provazník Ivan ŠK Hodonín 1970 1
2006/2007 10 TJ Tatran Poštorná 2041 Matejovič Juraj ŠK HPM TEC Hustopeče 0
2006/2007 9 TJ Tatran Poštorná 2041 Vlk Miroslav SPgŠ+G Znojmo 2049 1
2006/2007 8 TJ Tatran Poštorná 2041 Saida Jan Sokol Rudice 1851 1
2006/2007 7 TJ Tatran Poštorná 2041 Herec Jiří ŠK Lokomotiva Brno D 1989 1
2006/2007 6 TJ Tatran Poštorná 2041 Krupica Pavel ŠK Tetčice 1849 ½
2006/2007 5 TJ Tatran Poštorná 2041 Vičar Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 1983 0
2006/2007 4 TJ Tatran Poštorná 2041 Martišek Karel ŠK Lokomotiva Brno E 1844 1
2006/2007 3 TJ Tatran Poštorná 2041 Křena Bohuslav ŠK KME DDM Kuřim 1971 ½
2006/2007 2 TJ Tatran Poštorná 2041 Horák Jaroslav TJ Sokol Bzenec 1851 0
2006/2007 1 TJ Tatran Poštorná 2041 Vávra Michal BK Moravská Slavia Brno 1944 1
2005/2006 11 Tatran Poštorná C 1993 Mráz Pavel ŠK Dubňany 1946 1
2005/2006 10 Tatran Poštorná C 1993 Marek Jiří Prostor Břeclav 2002 1
2005/2006 9 Tatran Poštorná C 1993 Mayer Josef Podlužan Prušánky 2088 1
2005/2006 8 Tatran Poštorná C 1993 Zubalík Miroslav Baník Šardice 2049 ½
2005/2006 7 Tatran Poštorná C 1993 Tomek Milan MKS Vyškov B 1753 ½
2005/2006 6 Tatran Poštorná C 1993 Racek Michal STAK Domanín 1837 ½
2005/2006 5 Tatran Poštorná C 1993 Sysel Michal TJ Bučovice B 1967 ½
2005/2006 4 Tatran Poštorná C 1993 Votava Jan DDM Vel. Pavlovice 1774 ½
2005/2006 3 Tatran Poštorná C 1993 Provazník Michal ŠK Hodonín 2146 ½
2005/2006 2 Tatran Poštorná C 1993 Kusalík Roman Strážnice "Pod Věží" 1941 ½
2005/2006 1 Tatran Poštorná C 1993 Navrátil Josef Veselí n.M. B 2008 0
2005/2006 10 TJ Tatran Poštorná A 1993 Páral Adam TJ Vinohrady Brno 1840 1
2005/2006 9 TJ Tatran Poštorná A 1993 Tichý Miroslav TJ Bučovice 1965 0
2005/2006 8 TJ Tatran Poštorná A 1993 Krupica Pavel ŠK KME DDM Kuřim 1855 1
2005/2006 7 TJ Tatran Poštorná A 1993 Vičar Petr ŠK Veselí nad Moravou 1919 0
2005/2006 5 TJ Tatran Poštorná A 1993 Kratochvíl Milan Lokomotiva Brno D 1787 0
2005/2006 4 TJ Tatran Poštorná A 1993 Lokaj Aleš TJ Tatran Poštorná B 1828 ½
2005/2006 3 TJ Tatran Poštorná A 1993 Slavík Vladimír ŠK Bydo Zakřany 1778 1
2005/2006 2 TJ Tatran Poštorná A 1993 Kovárik Oto SK Horáček Sudoměřice 1879 1
2005/2006 1 TJ Tatran Poštorná A 1993 Fuchs Stanislav Duras BVK Brno D 1859 1
2004/2005 11 Tatran Poštorná A 2002 Němec Zdeněk I. brněnská Brno 1932 1
2004/2005 10 Tatran Poštorná A 2002 Hnilička Michal Sokol Rudice 1748 1
2004/2005 9 Tatran Poštorná A 2002 Hyrš Martin KME DDM Kuřim 1943 ½
2004/2005 8 Tatran Poštorná A 2002 Štursa Libor TJ Vinohrady Brno 1894 0
2004/2005 7 Tatran Poštorná A 2002 Hejný Jaroslav TJ Bučovice 1928 1
2004/2005 6 Tatran Poštorná A 2002 Habina Martin Garde Lipovec 2077 0
2004/2005 5 Tatran Poštorná A 2002 Kusalík Roman ŠK Veselí nad Mor. 1942 0
2004/2005 4 Tatran Poštorná A 2002 Kopr Eduard Tatran Poštorná B 1703 1
2004/2005 3 Tatran Poštorná A 2002 Přibyl René Lokomotiva Brno B 2100 1
2004/2005 2 Tatran Poštorná A 2002 Špičák Petr TJ Sloup 1721 1
2004/2005 1 Tatran Poštorná A 2002 Mlénský Dalibor ŠK Hustopeče 2100 0
2004/2005 10 Tatran Poštorná E 2002 Korcián Jan MF Energy Mikulov 1785 ½
2004/2005 8 Tatran Poštorná E 2002 Michlovský Libor U Zemčíků Ladná 1544 1
2004/2005 4 Tatran Poštorná E 2002 Létal Ivan Sokol Hrušky 1737 1
2004/2005 2 Tatran Poštorná E 2002 Kynický František DDM V.Pavlovice C 1454 1
2004/2005 1 Tatran Poštorná E 2002 Válek Milan DDM V.Pavlovice B 1554 1
2003/2004 11 Tatran Poštorná B 2006 Moučka Jiří MKS Vyškov 2059 ½
2003/2004 10 Tatran Poštorná B 2006 Gubáš Jan KME DDM Kuřim 1983 ½
2003/2004 9 Tatran Poštorná B 2006 Sochna Dušan TJ Sokol Bzenec 2165 0
2003/2004 8 Tatran Poštorná B 2006 Peša Ladislav I. brněnská Brno 1973 1
2003/2004 7 Tatran Poštorná B 2006 Spodný Josef ŠK 64 Brno 2059 ½
2003/2004 6 Tatran Poštorná B 2006 Provazník Ivan ŠK Hodonín 2036 1
2003/2004 5 Tatran Poštorná B 2006 Handl Martin TJ Sloup 2058 ½
2003/2004 4 Tatran Poštorná B 2006 Markovič Milan ŠK Hustopeče 2135 0
2003/2004 3 Tatran Poštorná B 2006 Kunčar Petr TJ Bučovice 1956 1
2003/2004 2 Tatran Poštorná B 2006 Jelen Jiří TJ Znojmo B 1971 ½
2003/2004 1 Tatran Poštorná B 2006 Navrátil Josef TJ Veselí nad Mor. 2018 0
2003/2004 10 Tatran Poštorná E 2006 DDM V.Pavlovice B 1
2003/2004 9 Tatran Poštorná E 2006 Hanáček Zdeněk U Zemčíků Ladná 1629 1
2003/2004 7 Tatran Poštorná E 2006 Poul Stanislav DDM V.Pavlovice B 1863 ½
2003/2004 5 Tatran Poštorná E 2006 Trávníček Martin Sokol Brumovice 1802 ½
2003/2004 3 Tatran Poštorná E 2006 Makovička Martin DDM V.Pavlovice A 2014 1
2003/2004 2 Tatran Poštorná E 2006 Komosný Josef MFEnergy Mikulov B 1528 1