Hráč Keprt Tomáš

Keprt Tomáš

User Pic
Jméno: Keprt Tomáš
Oddíl: ŠK Kuřim, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1750
Elo mezinárodní: 1539
ID: 38513
FIDE ID: 23703091
Rok narození: 2004
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 3 ŠK Kuřim 1560 1750 Všetulová Viktorie ŠO Kunovice 1508 1522 0 soutěž
2020/2021 2 ŠK Kuřim 1560 1750 Buchta Bartoloměj BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1637 1650 ½ soutěž
2020/2021 1 ŠK Kuřim 1560 1750 Matusík Ondřej BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1508 1523 ½ soutěž
2020/2021 1 ŠK Kuřim "E" 1560 1750 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice "B" 1330 1561 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Kuřim C 1531 1601 Brychta Jan VSK Universita Brno B 1494 1688 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Kuřim C 1531 1601 Kaplan Milan ŠK Střelice 1787 1809 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Kuřim C 1519 1601 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 0 1665 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Kuřim C 1519 1601 Marek Jakub ŠK GPOA Znojmo 1693 1749 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Kuřim C 1602 1726 Hladký Tadeáš ŠK Duras BVK C 1797 1762 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Kuřim C 1602 1726 Hora Vladimír Optika Medek TJ Hodonice 0 1505 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Kuřim C 1602 1726 Pop Bohumil TJ Znojmo B 0 1733 ½ soutěž
2019/2020 1 ŠK Kuřim C 1642 1726 Hurta Miroslav ŠK Lokomotiva Brno C 1737 1846 0 soutěž
2019/2020 9 ŠK Kuřim 1531 1601 Šádek Vojtěch ŠK Lípa B - DDM Hradec Králové 1911 1832 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Kuřim 1531 1601 Brožka Karel 2222 ŠK Polabiny C 1983 1964 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Kuřim 1519 1601 Vaculík Martin ŠK Lokomotiva Brno 1754 1749 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Kuřim 1553 1726 Hrádek Matyáš TJ Náměšť n/Oslavou 1499 1501 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK Kuřim 1553 1726 Stejskal Michal TJ Štefanydes Polička 1737 1713 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK Kuřim 1642 1726 Pejřimovská Viola Ruby TJ CHS Chotěboř 1583 1636 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Kuřim 1642 1726 Kačírek Pavel Region Panda 1689 1609 0 soutěž
2019/2020 11 ŠK Kuřim B 1531 1601 Chmelíček Bronislav Jezdci Jundrov B 1899 1856 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Kuřim B 1531 1601 TJ Sloup 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Kuřim E 1531 1601 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov B 0 1673 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Kuřim E 1519 1601 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno F 1978 1975 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK Kuřim E 1553 1726 Kubíček Pavel ŠK Střelice B 1928 1935 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Kuřim E 1602 1726 Šustr Radomil TJ Slovan Ivančice B 1884 1876 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Kuřim E 1602 1726 Krupica Pavel ŠK Kuřim D 1871 1847 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Kuřim E 1642 1726 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim K 1880 1834 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Kuřim "C" 1454 1577 Kunc Alois Sokol Rudice 0 1682 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Kuřim "C" 1454 1577 Masáková Petra Spartak Adamov "B" 1552 1552 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Kuřim "C" 1440 1577 Hladký Jiří ŠK Lokomotiva Brno "B" 1414 1431 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Kuřim "C" 1440 1577 Sedlák Ivo TJ Sloup 0 1779 1 soutěž
2018/2019 5 ŠK Kuřim "C" 1450 1610 Dufek Petr ASK Blansko 0 1569 1 soutěž
2018/2019 4 ŠK Kuřim "C" 1450 1610 Kocman Richard MKS Vyškov "B" 0 1787 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Kuřim "C" 1448 1610 Hloušek Zdeněk ŠK Garde Lipovec "B" 1874 1885 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Kuřim "C" 1448 1610 Zapletal Karel Slavia Boskovice "B" 0 1627 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Kuřim "C" 1452 1610 Kovář Libor ŠK Lipůvka 0 1611 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Kuřim B 1454 1577 Kučera Tomáš TJ Lokomotiva Krnov 1961 1873 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Kuřim B 1454 1577 Kopec Ladislav TJ Ostrava 1742 1707 0 soutěž
2018/2019 9 ŠK Kuřim B 1454 1577 Urbanová Daniela SK Prostějov 1756 1786 0 soutěž
2018/2019 8 ŠK Kuřim B 1454 1577 Vávra Jan ŠK Staré Město B 1357 1430 1 soutěž
2018/2019 7 ŠK Kuřim B 1440 1577 Vojtek Pavel ŠK Kuřim C 1278 1390 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Kuřim B 1440 1577 Barák David ŠK Duras BVK Královo Pole 2012 1947 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Kuřim B 1450 1610 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠK Zlín-Malenovice 1973 1914 0 soutěž
2018/2019 4 ŠK Kuřim B 1450 1610 Mrázek Roman SK Slavia Orlová B 1451 1333 1 soutěž
2018/2019 3 ŠK Kuřim B 1452 1610 Mavrev David BŠŠ Frýdek-Místek C 1788 1785 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Kuřim B 1452 1610 Vraj Ondřej TJ Sokol Ústí 1985 2050 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Kuřim B 1452 1610 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim A 1895 1886 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Kuřim F 1454 1577 Čepeš Ladislav ŠK Tišnov B 0 1702 1 soutěž
2018/2019 9 ŠK Kuřim F 1454 1577 Doležal Petr Slovan Ivančice B 0 1675 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Kuřim F 1454 1577 Peška Jan ŠK Střelice B 0 1639 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Kuřim F 1454 1577 Kubíček Jiří Šachy Zastávka A 1880 1787 1 soutěž
2018/2019 6 ŠK Kuřim F 1440 1577 Gubáš Jan ŠK Tišnov A 2071 1992 0 soutěž
2018/2019 5 ŠK Kuřim F 1440 1577 Kudláček Jaroslav ŠK Kuřim K 1880 1841 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Kuřim F 1448 1610 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno F 1593 1559 0 soutěž
2018/2019 2 ŠK Kuřim F 1448 1610 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno E 1873 1900 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Kuřim F 1452 1610 Bauer Miroslav ŠK Kuřim E 1611 1636 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Kuřim B 1500 1900 Lúč Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 0 1036 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim B 1500 1900 Lang Šimon Šachový klub Světlá nad Sázavou 1308 1415 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Kuřim B 1500 1900 Dolejš Vojtěch Jiskra Humpolec 0 1097 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Kuřim B 1488 1996 Pejřimovský Tadeáš Rubel TJ CHS Chotěboř 1254 1224 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Kuřim B 1488 1996 Bednář Miloš ŠŠPM Lipky HK 1334 1333 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Kuřim B 1488 1996 Šafář Václav TJ Štefanydes Polička 0 1076 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Kuřim B 1488 1996 Málková Barbora ŠKM TJ Lanškroun 1136 1161 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Kuřim "E 1500 1900 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 0 1558 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Kuřim "E 1500 1900 Kubíček Jiří Šachy Zastávka "A" 1880 1850 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Kuřim "E 1500 1900 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "F" 1747 1836 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim "E 1500 1900 Hrdlička Vladan ŠK Střelice "B" 1834 1813 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Kuřim "E 1500 1900 Dumek David Šachy Zastávka "B" 1390 1429 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Kuřim "E 1500 1900 Boček Tadeáš ŠK Kuřim "K" 1800 1822 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Kuřim "E 1488 1996 Krupica Pavel ŠK Kuřim "D" 1878 1869 0 soutěž
2017/2018 9 ŠK Kuřim "B" 1500 1900 Khadash Samuel ŠK Lokomotiva Brno "D" 1595 1619 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Kuřim "B" 1500 1900 Rachůnek Miroslav ŠK Břežany 0 1561 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Kuřim "B" 1500 1900 Diviš Libor TJ Slovan Ivančice 1855 1852 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Kuřim "B" 1500 1900 Peša Ladislav ŠK Střelice 1970 1870 ½ soutěž
2017/2018 4 ŠK Kuřim "B" 1500 1900 Všetečka Milan ŠK 64 Brno 0 1663 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Kuřim "B" 1500 1900 Koblížek Antonín ŠK Duras BVK Královo Pole "D" 1999 1917 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠK Kuřim "B" 1500 1900 Pop Bohumil TJ Znojmo "B" 0 1735 0 soutěž
2017/2018 1 ŠK Kuřim "B" 1488 1996 Šípek Oldřich Jezdci Jundrov "B" 1890 1875 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Kuřim "E" 1569 1569 Dumek David Šachy Zastávka "B" 1414 1465 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Kuřim "E" 1569 1569 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov "B" 1745 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Kuřim "E" 1569 1569 Šťastný Pavel ŠK Lokomotiva Brno "K" 1789 1754 0 soutěž
2016/2017 4 ŠK Kuřim "E" 1569 1569 Němec David ŠK Kuřim "D" 1709 1612 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Kuřim "E" 1569 1569 Laštovička František ŠK Kuřim "C" 1853 1709 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Kuřim "E" 1569 1569 Kubíček Jiří Šachy Zastávka "A" 1890 1924 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Kuřim "E" 1569 1569 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno "J" 1540 1551 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Kuřim "D" 1569 1569 Baláž František TJ Sloup 1705 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Kuřim "D" 1569 1569 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov 1716 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Kuřim "B" 1569 1569 Kopcová Ludmila OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Kuřim "B" 1569 1569 Demko Robert Interchess FM 1732 1717 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Kuřim "B" 1569 1569 Kovařík David A64 Grygov 1663 1662 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Kuřim "B" 1569 1569 Nekarda Jan ŠK Staré Město "B" 1589 1627 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Kuřim "B" 1569 1569 Martyniuk Vladislav ŠK Lokomotiva Brno "B" 1283 1504 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠK Kuřim "B" 1569 1569 Volák Šimon ŠK Lokomotiva Brno "C" 1622 1298 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Kuřim "B" 1569 1569 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "A" 1579 1605 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Kuřim "B" 1569 1569 Mavrev David Beskydská šachová škola FM C 1601 1531 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Kuřim "B" 1569 1569 Gnojek Petr Beskydská šachová škola FM B 1744 1822 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Kuřim "F" 1569 1569 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov "B" 1745 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Kuřim "F" 1569 1569 Kubíček Jiří Šachy Zastávka "A" 1890 1924 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Kuřim "F" 1569 1569 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "K" 1637 1670 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Kuřim "F" 1569 1569 Prokeš Karel TJ Slovan Ivančice "B" 1666 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Kuřim "F" 1569 1569 Vrbík Petr Šachy Zastávka "B" 1250 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Kuřim "F" 1569 1569 Laštovička František ŠK Kuřim "E" 1853 1709 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Kuřim "F" 1569 1569 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "G" 1269 1324 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Kuřim "D" 1100 1254 Zemánková Gabriela ŠK ZŠ a MŠ Ratíškovice 1261 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Kuřim "D" 1100 1254 Kilberger Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "D" 1253 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Kuřim "D" 1100 1254 Dumek David Šachy Zastávka 1452 1452 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Kuřim "D" 1100 1254 Bačík Michal ŠK Veselí nad Moravou 1307 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Kuřim "D" 1100 1254 Vémola Štěpán Sportovní klub Vyškov 1345 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Kuřim "D" 1100 1254 Probošt Jakub Makkabi Boskovice 1242 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Kuřim "D" 1100 1254 Prokop Martin ŠK Kuřim "C" 1100 1292 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Kuřim "D" 1100 1254 Brož Jan ŠK Duras BVK "C" 1000 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Kuřim "D" 1100 1254 Bauer Miroslav ŠK Kuřim "B" 1328 1488 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK KME - DDM Kuřim C 1100 1100 Kudlička Robert Sportovní klub Vyškov B 1100 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK KME - DDM Kuřim C 1100 1100 Londin Lukáš Vojtěch Šachový klub Kvasaco Vacenovice 1000 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK KME - DDM Kuřim C 1100 1100 Bílý Richard ŠK Svornost Rousínovec 1100 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK KME - DDM Kuřim C 1100 1100 Shylov Serhii Sportovní klub Vyškov C 1100 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK KME - DDM Kuřim C 1100 1100 Košuličová Klára ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1000 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK KME - DDM Kuřim C 1100 1100 Palas Vladimír SPgŠ+G Znojmo 1100 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK KME - DDM Kuřim C 1100 1100 Musil Radim Šachový klub Lokomotiva Brno C 1100 1 soutěž
2013/2014 7 ŠK KME - DDM Kuřim C 1100 1100 Musil Radim Šachový klub Lokomotiva Brno C 1100 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK KME - DDM Kuřim C 1100 1100 Košuličová Klára ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1000 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK KME - DDM Kuřim C 1100 1100 Brázda Richard Šachy Zastávka 1100 1 soutěž
2013/2014 4 ŠK KME - DDM Kuřim C 1100 1100 Štoudek Michal Šachový klub Lokomotiva Brno E 1250 1250 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK KME - DDM Kuřim C 1100 1100 Palas Vladimír SPgŠ+G Znojmo 1100 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK KME - DDM Kuřim C 1100 1100 Dvořáček Jan Matyáš Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 0 soutěž
2013/2014 1 ŠK KME - DDM Kuřim C 1100 1100 Pavlík Vladimír ŠK KME - DDM Kuřim B 1250 1250 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Kuřim "F" 1100 1100 Janků Michal ŠK Lokomotiva Brno "M" 1389 1389 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Kuřim "F" 1100 1100 Vašek Gabriel ŠK Kuřim "G" 1250 1250 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Kuřim "F" 1100 1100 Perutka Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "M" 1000 0 soutěž
2012/2013 11 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Liška Robert Sokol Vranovice 1250 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Pavlica Tomáš TJ ŠK Veselí nad Moravou 1100 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Vinkler Tomáš SK Vyškov 1100 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Brázda Richard TJ Sokol Zastávka 1100 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Březina Tomáš SK Gym. a Střední pedagog. škola Znojmo 1100 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Bobová Veronika ŠK Svornost Rousínovec 1100 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Šimečková Kateřina ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice B 1000 ½ soutěž
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Musil Radim ŠK Lokomotiva Brno E 1000 1 soutěž
2012/2013 3 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Novotný Tomáš ŠK Lokomotiva Brno D 1000 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Toman Jan ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice A 1100 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK KME-DDM Kuřim C 1100 Tajovský Matěj ŠK KME-DDM Kuřim B 1250 1 soutěž
2012/2013 10 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1100 Sobocik František VSK Universita Brno "B" 1250 0 soutěž
2012/2013 9 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1100 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1100 Sýkorová Soňa Sokol Zastávka "B" 1000 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1100 Sobotka Václav VSK Universita Brno "B" 1000 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1100 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "M" 1250 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1100 Lacko Dušan Sokol Zastávka "B" 1422 0 soutěž