Hráč Kočí Karel

Kočí Karel

User Pic
Jméno: Kočí Karel
Oddíl: ŠK Hustopeče
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1818
Elo mezinárodní: 1829
ID: 7578
FIDE ID: 337021
Rok narození: 1949
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 9 ŠK Agrotec Hustopeče B 1829 1880 Hejdušek Ondřej ŠK DDM Slavkov 0 1646 0
2019/2020 8 ŠK Agrotec Hustopeče B 1829 1880 Vičar Lubomír ŠK Veselí nad Mor. "B" 1817 1846 0
2019/2020 5 ŠK Agrotec Hustopeče B 1829 1880 Vachek Jiří ŠK Lokomotiva Brno "D" 1785 1719 0
2019/2020 4 ŠK Agrotec Hustopeče B 1829 1880 Solařík Pavel ŠO Jiskra Strážnice 1804 1764 0
2019/2020 3 ŠK Agrotec Hustopeče B 1829 1880 Růžička Petr ŠK Galerie Závodný Mikulov 0 1428 0
2019/2020 2 ŠK Agrotec Hustopeče B 1829 1880 Janků Luboslav Moravská Slávia Brno "C" 0 1813 0
2019/2020 1 ŠK Agrotec Hustopeče B 1829 1880 Bezdíček Miloš ŠK 64 Brno "A" 1677 1658 1
2018/2019 9 ŠK Agrotec Hustopeče 1854 1890 Havel František Slavia Boskovice 1750 1772 0
2018/2019 9 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1854 1890 Ivanov Mikhail ŠK Duras BVK "C" 1460 1533 1
2018/2019 8 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1854 1890 Solařík Pavel ŠO Jiskra Strážnice 1804 1764 1
2018/2019 6 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1854 1890 Rokos Jiří VSK Univerzita Brno "B" 0 1812 1
2018/2019 5 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1854 1890 Kubíček Jiří ŠK Bystrc Oilers 1880 1787 0
2018/2019 3 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1854 1890 Machala Libor Š.K. 1923 Sokol Kyjov 0 1747 1
2018/2019 2 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1854 1890 Jeřábek Petr Klub šachistů TJ Bučovice 0 1396 1
2018/2019 1 ŠK Agrotec Hustopeče "B" 1854 1890 Hošková Jana Jezdci Jundrov "C" 2002 1968 0
2017/2018 6 ŠK Agrotec Hustopeče 1860 1893 Kredl Karel Moravská Slavia Brno B 2142 2124 0
2017/2018 5 ŠK Agrotec Hustopeče 1854 1893 Moštěk Jan TJ Vlčnov 1810 1750 0
2016/2017 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 1937 1937 Šebek Jan VSK Universita Brno 1919 1794 0
2016/2017 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 1937 1937 Malár Josef ŠK GPOA Znojmo 1541 1
2016/2017 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 1937 1937 ŠK Lokomotiva Brno C 1
2016/2017 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 1937 1937 Mlénský Dalibor SK Podlužan Prušánky B 2134 2137 0
2016/2017 9 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1937 1937 Petráň Tomáš ŠK 64 Brno A 1899 0
2016/2017 8 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1937 1937 Veverka František TJ Tatran Poštorná 1864 1899 1
2016/2017 7 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1937 1937 Horáček Petr Klub šachistů TJ Sport Bučovice 1681 0
2016/2017 6 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1937 1937 Hlávka Stanislav ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1746 1
2016/2017 5 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1937 1937 Haupt Jaromír Lokomotiva Brno F 1740 1754 ½
2016/2017 4 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1937 1937 Vlčko Tomáš Šachový klub Hodonín 1873 1899 0
2016/2017 3 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1937 1937 Vojáček Zdeněk ŠK Duras BVK Královo Pole C 1840 1870 1
2016/2017 1 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1937 1937 Vičar Lubomír ŠK Veselí nad Moravou B 1809 1826 1
2015/2016 11 ŠK Hustopeče 1937 1937 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2054 2002 0
2015/2016 9 ŠK Hustopeče 1937 1937 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2173 2159 0
2015/2016 9 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1937 1937 Veverka František TJ Tatran Poštorná 1864 1899 0
2015/2016 8 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1937 1937 Šmíd Vladimír Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1860 0
2015/2016 7 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1937 1937 Janků Luboslav Moravská Slavia Brno C 1825 1
2015/2016 6 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1937 1937 Hrabal Radek ŠK Veselí nad Moravou B 1838 1833 1
2015/2016 2 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1937 1937 Zikan Karel Lokomotiva Brno F 1735 1737 1
2015/2016 1 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1937 1937 Čáp Martin ŠK 64 Brno A 2054 2068 0
2014/2015 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 'B' 1756 Hlávka Miroslav TJ Slavoj Velké Pavlovice 1697 0
2014/2015 2 ŠK HPM TEC Hustopeče 'B' 1756 Sláma Miroslav TJ Sokol Lanžhot 1697 0
2014/2015 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 'B' 1756 Strouhal Jan Šach Pavlov 1539 1
2014/2015 7 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1756 Ciprys Jiří TJ Sokol Lanžhot 1461 1
2014/2015 6 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1756 Macinka Václav Penzion Mlýn Velké Bílovice 1669 1
2014/2015 5 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1756 Pospíšil Antonín TJ Tatran Poštorná "B" 1584 1
2014/2015 4 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1756 Hálka Pavel TJ Sokol Brumovice 1466 0
2014/2015 3 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1756 Pavlíček Miroslav Šach Pavlov 1485 1
2014/2015 2 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1756 Ondráček Jiří Galerie Závodný Mikulov na Moravě 1000 1
2014/2015 1 ŠK HPM TEC Hustopeče "B" 1756 Valoušek Petr TJ Slavoj Velké Pavlovice 1516 1
2014/2015 10 ŠK Hustopeče 1756 Marek Jiří TJ Podlužan Prušánky 2033 2052 0
2014/2015 9 ŠK Hustopeče 1756 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1930 1928 1
2014/2015 6 ŠK Hustopeče 1756 Bureš Vít Moravská Slavia Brno 2155 2155 0
2014/2015 4 ŠK Hustopeče 1756 Staněk Stanislav OREL Ořechov 1938 1948 0
2014/2015 3 ŠK Hustopeče 1756 Ciešlak Leszek ŠK Caissa Pivovar Dalešice 2003 2000 1
2014/2015 1 ŠK Hustopeče 1756 Mičulka Petr ŠK Lokomotiva Brno B 2050 2054 0
2013/2014 3 ŠK Hustopeče "B" 1731 Hlávka Miroslav ŠK Velké Pavlovice "B" 1698 1
2013/2014 2 ŠK Hustopeče "B" 1731 Košťál Josef PM Velké Bílovice 1466 1
2013/2014 1 ŠK Hustopeče "B" 1731 Strouhal Jaroslav Šach Pavlov 1584 0
2013/2014 7 ŠK Hustopeče 'B' 1731 Adámek Svatopluk Sokol Lanžhot 1432 0
2013/2014 6 ŠK Hustopeče 'B' 1731 Hálka Pavel Sokol Brumovice 1491 1
2013/2014 5 ŠK Hustopeče 'B' 1731 Svoboda Vladimír PM Velké Bílovice 1561 1
2013/2014 4 ŠK Hustopeče 'B' 1731 Krystián Josef Tatran Poštorná 'B' 1763 1753 1
2013/2014 3 ŠK Hustopeče 'B' 1731 Šlosar Jan Šach Pavlov 1554 1
2013/2014 2 ŠK Hustopeče 'B' 1731 Valoušek Petr ŠK Velké Pavlovice 'B' 1542 1
2013/2014 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 1731 Kozojed Vlastislav TJ FS Napajedla 1897 1924 1
2013/2014 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 1731 Opluštil Vladimír Sokol Postoupky 1864 1872 0
2013/2014 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 1731 Pukl Rostislav ŠK Staré Město B 1961 1996 1
2012/2013 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 1753 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1988 1999 ½
2012/2013 7 ŠK Hustopeče "B" 1753 Režný František ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1623 1585 ½
2012/2013 6 ŠK Hustopeče "B" 1753 Hálka Pavel Sokol Brumovice 1509 1
2012/2013 5 ŠK Hustopeče "B" 1753 Šlosar Jan Šach Pavlov 1546 ½
2012/2013 3 ŠK Hustopeče "B" 1753 Tuček Zbyněk Sokol Lanžhot 1348 0
2012/2013 2 ŠK Hustopeče "B" 1753 Osička Jaroslav PM Velké Bílovice 1351 1
2012/2013 1 ŠK Hustopeče "B" 1753 Kuřil Rudolf TJ Tatran Poštorná "C" 1495 1510 1
2012/2013 3 ŠK Hustopeče "B" 1753 Válek Milan ŠK Slavoj Velké Pavlovice"B" 1710 0
2012/2013 1 ŠK Hustopeče "B" 1753 Michalík David TJ Tatran Poštorná C 1535 ½
2011/2012 3 ŠK Hustopeče 'B' 1742 Tuček Zbyněk Sokol Lanžhot 1313 1
2011/2012 2 ŠK Hustopeče 'B' 1742 Hicl Zdeněk Slavoj Velké Pavlovice 'B' 1710 1
2011/2012 1 ŠK Hustopeče 'B' 1742 Němeček Jaroslav Tatran Poštorná 'C' 1431 1
2011/2012 7 ŠK Hustopeče "B" 1742 Skoupil Lubomír PM Velké Bílovice 1484 1
2011/2012 6 ŠK Hustopeče "B" 1742 Ciprys Jiří Sokol Lanžhot 1414 0
2011/2012 5 ŠK Hustopeče "B" 1742 Trávníček Martin Sokol Brumovice 1718 1
2011/2012 4 ŠK Hustopeče "B" 1742 Hicl Zdeněk Slavoj Velké Pavlovice "B" 1710 0
2011/2012 3 ŠK Hustopeče "B" 1742 Kuřil Rudolf Tatran Poštorná "C" 1512 1
2011/2012 2 ŠK Hustopeče "B" 1742 Švásta Jaroslav Šach Pavlov 1549 1
2011/2012 11 ŠK HPM TEC Hustopeče 1742 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk 1856 0
2011/2012 4 ŠK HPM TEC Hustopeče 1742 Kašík Miroslav Slavia Kroměříž B 1988 1982 1
2010/2011 3 ŠK Hustopeče 'B' 1712 Režný František ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1620 1
2010/2011 2 ŠK Hustopeče 'B' 1712 Souček Zdeněk Tatran Poštorná 'B' 1710 1
2010/2011 1 ŠK Hustopeče 'B' 1712 Šlosar Jan Šach Pavlov 1579 1
2010/2011 6 ŠK Hustopeče 'B' 1712 Šesták Josef Sokol Lanžhot 1747 1
2010/2011 5 ŠK Hustopeče 'B' 1712 Ševela Josef Sokol Brumovice 1458 1
2010/2011 4 ŠK Hustopeče 'B' 1712 Souček Zdeněk Tatran Poštorná 'B' 1710 1
2010/2011 3 ŠK Hustopeče 'B' 1712 Jedlička Petr Penzion Mlýn Velké Bílovice 1439 1
2010/2011 2 ŠK Hustopeče 'B' 1712 Válek Milan ŠK Slavoj Velké Pavlovice 'C' 1722 1
2010/2011 1 ŠK Hustopeče 'B' 1712 Strouhal Jan Šach Pavlov 1543 0
2010/2011 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 1712 Skalka Josef SK Boršice 1882 0
2009/2010 9 ŠK HPM TEC Hustopeče 1714 Čáp Martin ŠK 64 Brno 2079 0
2009/2010 6 ŠK Hustopeče 'B' 1714 Smutný Kamil Penzion Mlýn Velké Bílovice 1
2009/2010 4 ŠK Hustopeče 'B' 1714 Mydlo Slavomír Sokol Brumovice 1436 1
2009/2010 1 ŠK Hustopeče 'B' 1714 Němeček Jaroslav Prostor Břeclav 1412 0
2008/2009 11 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1715 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1845 0
2008/2009 10 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1715 Drgáč Lubor ŠK Dubňany A 1712 0
2008/2009 9 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1715 Křápek Miroslav KŠ TJ Bučovice 1802 0
2008/2009 8 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1715 Strmiska Pavel Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1794 1
2008/2009 7 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1715 Kalod Michal ŠK Lokomotiva Brno F 1897 1
2008/2009 6 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1715 Fiala Zdeněk ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1941 0
2008/2009 5 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1715 Petráňová Teresa Šach Pavlov 1749 1
2008/2009 4 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1715 Vičar Lubomír TJ ŠK Veselí n./M B 1759 ½
2008/2009 3 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1715 Šebesta Josef SK STAK Domanín 1959 0
2008/2009 2 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1715 Janás Vladimír S.K. Horáček Sudoměřice 1884 0
2008/2009 1 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1715 Malá Anna TJ Tatran Poštorná B 1886 0
2008/2009 10 ŠK HPM TEC Hustopeče 1715 Hodovský Michal Pila Ořechov B 1562 1
2008/2009 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 1715 Bílek Petr TJ ŠK Veselí nad Moravou 1870 1
2008/2009 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 1715 Rubeš Pavel ŠK KME-DDM Kuřim B 1866 0
2007/2008 9 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1721 Petráňová Teresa Šach Pavlov 1739 0
2007/2008 8 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1721 Pospíšil Antonín Tatran Poštorná D 1523 ½
2007/2008 7 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1721 Skoupil Lubomír Velké Bílovice 1
2007/2008 6 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1721 Mydlo Slavomír Sokol Brumovice 1444 1
2007/2008 5 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1721 Kostrhoun Petr Sokol Šakvice 1432 1
2007/2008 4 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1721 Tatran Poštorná E 1
2007/2008 3 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1721 Šesták Josef Sokol Lanžhot 1710 1
2007/2008 1 ŠK HPM TEC Hustopeče B 1721 Janošek Martin Prostor Břeclav 1690 0
2007/2008 8 ŠK HPM TEC Hustopeče 1721 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2084 0
2007/2008 6 ŠK HPM TEC Hustopeče 1721 Stánec Stanislav Slavia Kroměříž 2180 0
2006/2007 5 ŠK HPM TEC Hustopeče 1720 Klenner Richard TJ Sokol Bzenec 1
2006/2007 3 ŠK HPM TEC Hustopeče 1720 Taptič Filip ŠK Hodonín 1487 0
2006/2007 1 ŠK HPM TEC Hustopeče 1720 Schirmbeck Štěpánka SPgŠ+G Znojmo 2038 0
2006/2007 9 ŠK Hustopeče B 1720 Hanáček Zdeněk Tatran Poštorná E 1612 1
2006/2007 8 ŠK Hustopeče B 1720 Sláma Miroslav Sokol Lanžhot 1773 0
2006/2007 7 ŠK Hustopeče B 1720 Bártů Jiří MF Energy Mikulov 1584 1
2006/2007 6 ŠK Hustopeče B 1720 Dirgas Josef Sokol Šakvice 1997 0
2006/2007 4 ŠK Hustopeče B 1720 Kratochvíl Jiří Tatran Poštorná D 1878 1
2006/2007 2 ŠK Hustopeče B 1720 Ševela Josef Sokol Brumovice 1430 1
2005/2006 9 HPM TEC HUSTOPEČE 1725 Fojtík Tomáš SPgŠ+G ZNOJMO 2037 1
2005/2006 8 HPM TEC HUSTOPEČE 1725 Binder Jaroslav ŠK 64 BRNO 1974 0
2005/2006 6 HPM TEC HUSTOPEČE 1725 Mudra Tomáš DURAS BRNO B 2135 0
2005/2006 3 HPM TEC HUSTOPEČE 1725 Kratochvíl Karel LOKOMOTIVA BRNO C 2077 0
2005/2006 10 ŠK Hustopeče B 1725 Strouhal Jaroslav Šach Pavlov 1568 1
2005/2006 9 ŠK Hustopeče B 1725 Šesták Josef Sokol Lanžhot 1667 1
2005/2006 8 ŠK Hustopeče B 1725 Vajbar Libor Tatran Poštorná D 1650 0
2005/2006 7 ŠK Hustopeče B 1725 Horák Miroslav Sokol Šakvice 1497 0
2005/2006 6 ŠK Hustopeče B 1725 Macinka Václav Velké Bílovice 1661 1
2005/2006 5 ŠK Hustopeče B 1725 Vajbar Libor Tatran Poštorná D 1650 0
2005/2006 4 ŠK Hustopeče B 1725 Ševela Josef Sokol Brumovice 1455 1
2005/2006 3 ŠK Hustopeče B 1725 Válek Milan DDM V. Pavlovice B 1558 1
2005/2006 2 ŠK Hustopeče B 1725 Sláma Miroslav Sokol Lanžhot 1797 0
2005/2006 1 ŠK Hustopeče B 1725 Bártů Jiří Šach Pavlov 1570 ½
2004/2005 11 ŠK Hustopeče B 1727 Pochylý Bronislav Tatran Poštorná C 1683 0
2004/2005 10 ŠK Hustopeče B 1727 Hlaváč Dalibor SK STAK Domanín 1594 1
2004/2005 9 ŠK Hustopeče B 1727 Sasín Josef ŠK Veselí n.Mor. B 1804 ½
2004/2005 8 ŠK Hustopeče B 1727 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1828 ½
2004/2005 7 ŠK Hustopeče B 1727 Švestka Jiří TJ Bučovice B 1775 ½
2004/2005 6 ŠK Hustopeče B 1727 Šimek Radek Podlužan Prušánky 1699 1
2004/2005 5 ŠK Hustopeče B 1727 Bělík Evžen ŠK Dubňany 1807 0
2004/2005 4 ŠK Hustopeče B 1727 Pláteník Tomáš Prostor Břeclav 1775 0
2004/2005 3 ŠK Hustopeče B 1727 Zavadilová Barbora ŠK ZŠ Brankovice 1691 0
2004/2005 2 ŠK Hustopeče B 1727 Čechal Jan TJ Baník Šardice 1792 0
2004/2005 1 ŠK Hustopeče B 1727 Londin Martin Horáček Sudoměřice 1928 0
2004/2005 10 ŠK Hustopeče C 1727 Bártů Jiří Šach Pavlov 1586 1
2004/2005 9 ŠK Hustopeče C 1727 Válek Milan DDM Vel. Pavlovice 1554 1
2004/2005 8 ŠK Hustopeče C 1727 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1671 0
2004/2005 7 ŠK Hustopeče C 1727 Forman Zdeněk Tatran Poštorná D 1540 1
2004/2005 6 ŠK Hustopeče C 1727 Štrubl Zdeněk Sokol Šakvice 1541 1
2004/2005 5 ŠK Hustopeče C 1727 Ševela Josef Sokol Brumovice 1484 1
2004/2005 4 ŠK Hustopeče C 1727 Smutný Václav Velké Bílovice 1
2004/2005 3 ŠK Hustopeče C 1727 Ciprys Radim Sokol Lanžhot 1671 1
2004/2005 2 ŠK Hustopeče C 1727 Piťo Vojtěch DDM Vel. Pavlovice 1634 1
2004/2005 1 ŠK Hustopeče C 1727 Bártů Jiří Šach Pavlov 1586 1
2003/2004 4 ŠK Hustopeče 1706 Kopr Eduard Tatran Poštorná B 1781 1