Hráč Burda Josef

Burda Josef

User Pic
Jméno: Burda Josef
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1859
Elo mezinárodní: 1845
ID: 1930
FIDE ID: 331686
Rok narození: 1950
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 ŠK Staré Město C 1841 1854 Krča Milan ŠK Staré Město D 1985 1966 ½
2018/2019 6 ŠK Staré Město C 1843 1854 Gergela Antonín ŠK Zlín-Malenovice A 1762 1735 ½
2018/2019 8 ŠK Staré Město E 1841 1854 Zpěváková Kateřina ŠK Dolní Němčí A 1872 1838 ½
2018/2019 7 ŠK Staré Město E 1843 1854 Ficenc Libor TJ Vlčnov B 1924 1910 ½
2018/2019 5 ŠK Staré Město E 1843 1854 Major Robert TJ Bojkovice A 0 1760 0
2018/2019 4 ŠK Staré Město E 1843 1854 Vidlář Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1986 1987 ½
2018/2019 2 ŠK Staré Město E 1843 1854 Frýbort Pavel SK Boršice B 1777 1801 1
2018/2019 1 ŠK Staré Město E 1843 1854 Šácha Milan ŠO Kunovice B 0 1683 1
2017/2018 11 ŠK Staré Město E 1803 1840 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice A 1984 1982 0
2017/2018 7 ŠK Staré Město E 1831 1840 Martinka Jakub ŠK Zlín C 1844 1804 ½
2017/2018 5 ŠK Staré Město E 1816 1840 Jánek Jiří Slavia Kroměříž D 1844 1842 ½
2017/2018 2 ŠK Staré Město E 1816 1840 Sedláček Roman TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1759 1708 ½
2017/2018 11 ŠK Staré Město C 1803 1840 Ševela Vladimír ŠK Holešov A 1781 1784 1
2017/2018 10 ŠK Staré Město C 1816 1840 Šaňák František SK Boršice A 1828 1808 0
2017/2018 9 ŠK Staré Město C 1816 1840 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín B 2115 2110 0
2017/2018 5 ŠK Staré Město C 1831 1840 Vančura Jakub Sokol Postoupky A 1626 1748 0
2017/2018 4 ŠK Staré Město C 1816 1840 Rachůnek Milan ŠK Staré Město D 1931 1958 ½
2017/2018 2 ŠK Staré Město C 1816 1840 Hudaček Josef ŠO Kunovice A 2061 2077 0
2017/2018 1 ŠK Staré Město C 1822 1833 Navrátil Marek Slavia Kroměříž C 1868 1874 1
2016/2017 4 ŠK Staré Město F 1838 1849 Churý Petr KK-ŠK Osvětimany A 1836 1773 ½
2016/2017 9 ŠK Staré Město E 1838 1849 Tomek Josef ŠK Zlín-Malenovice A 1836 1861 ½
2016/2017 7 ŠK Staré Město E 1838 1849 Štencel Karel Slavia Kroměříž D 1836 ½
2016/2017 6 ŠK Staré Město E 1838 1849 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1834 ½
2016/2017 4 ŠK Staré Město E 1838 1849 Charčenko Valerij Sokol Postoupky B ½
2016/2017 1 ŠK Staré Město E 1838 1849 Zpěváková Kateřina TJ Spartak Uherský Brod 1476 1476 1
2016/2017 10 ŠK Staré Město C 1838 1849 Zajíček Radek ŠK Holešov A 1803 1832 ½
2016/2017 7 ŠK Staré Město C 1838 1849 Novák Libor TJ Valašské Meziříčí A 1588 1521 1
2016/2017 3 ŠK Staré Město C 1838 1849 Kolomazník Ladislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 ½
2016/2017 2 ŠK Staré Město C 1838 1849 Jurča Marek ŠK Zbrojovka Vsetín B 1881 1953 ½
2016/2017 1 ŠK Staré Město C 1838 1849 Šaňák František SK Boršice A 1882 1835 ½
2015/2016 9 ŠK Staré Město C 1838 1849 Navrátil Marek Slavia Kroměříž C 1876 1897 1
2015/2016 7 ŠK Staré Město C 1838 1849 Doležal Karel Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2002 1994 0
2015/2016 5 ŠK Staré Město C 1838 1849 Sedláček Roman Fatra-Slavia Napajedla A 1721 1460 1
2015/2016 3 ŠK Staré Město C 1838 1849 Štefek Jan Sokol Postoupky B 1573 1614 ½
2015/2016 2 ŠK Staré Město C 1838 1849 Mamica Petr ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1263 1
2015/2016 1 ŠK Staré Město C 1838 1849 Stančík Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín B 1956 1968 0
2015/2016 9 ŠK Staré Město F 1838 1849 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1924 1874 ½
2015/2016 7 ŠK Staré Město F 1838 1849 Major Robert TJ Bojkovice 1800 1
2015/2016 6 ŠK Staré Město F 1838 1849 Kadlec Pavel ŠO Kunovice A 1826 1844 ½
2015/2016 5 ŠK Staré Město F 1838 1849 Macura Emil TJ Vlčnov A 2004 1935 ½
2015/2016 4 ŠK Staré Město F 1838 1849 Mrkus František ŠK Staré Město E 1842 1850 ½
2015/2016 3 ŠK Staré Město F 1838 1849 Jakubál Petr Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1852 ½
2015/2016 1 ŠK Staré Město F 1838 1849 Jánek Jiří Slavia Kroměříž D 1833 1814 0
2014/2015 11 ŠK Staré Město E 1837 1862 Košata Jiří SK EMKaD Holešov A 1497 1
2014/2015 9 ŠK Staré Město E 1837 1862 Ludvíček Josef SK Boršice B 1855 1866 0
2014/2015 7 ŠK Staré Město E 1837 1862 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1817 0
2014/2015 5 ŠK Staré Město E 1837 1862 Šťuka Josef TJ Dolní Němčí A 1711 ½
2014/2015 9 ŠK Staré Město C 1837 1862 Válek František Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1908 1845 0
2014/2015 6 ŠK Staré Město C 1837 1862 Schwab Zdeněk ŠK Zlínterm Zlín A 1616 1
2014/2015 5 ŠK Staré Město C 1837 1862 Ambros Zdenek CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1838 1802 ½
2013/2014 8 TJ Mařatice 1877 1882 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1801 1802 1
2013/2014 5 TJ Mařatice 1877 1882 Mikulčík Josef TJ Bojkovice B 1847 1896 ½
2013/2014 11 ŠK Staré Město D 1877 1882 Chutný Tomáš ŠK Holešov A 1798 1
2013/2014 10 ŠK Staré Město D 1877 1882 Opluštil Vladimír Sokol Postoupky B 1864 1872 0
2013/2014 9 ŠK Staré Město D 1877 1882 Butula Miroslav Slavia Kroměříž C 1963 1897 ½
2013/2014 7 ŠK Staré Město D 1877 1882 Hájek Čestmír TJ Sokol Francova Lhota A 1940 1981 ½
2013/2014 6 ŠK Staré Město D 1877 1882 Šaňák František SK Boršice A 1871 1836 ½
2013/2014 4 ŠK Staré Město D 1877 1882 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1887 1894 ½
2013/2014 3 ŠK Staré Město D 1877 1882 Jurča Marek ŠK Zbrojovka Vsetín A 1875 1944 ½
2013/2014 11 ŠK Staré Město E 1877 1882 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí A 1838 ½
2013/2014 10 ŠK Staré Město E 1877 1882 Šebela Ladislav SK Boršice B 1822 1832 ½
2013/2014 9 ŠK Staré Město E 1877 1882 Major Robert TJ Bojkovice A 1809 1
2013/2014 7 ŠK Staré Město E 1877 1882 Stojan František ŠK Zlín D 1825 1
2013/2014 6 ŠK Staré Město E 1877 1882 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1815 1833 0
2013/2014 5 ŠK Staré Město E 1877 1882 Petřík Petr ŠO TJ Zborovice A 1966 2015 ½
2013/2014 4 ŠK Staré Město E 1877 1882 Lapčík Václav ŠK Staré Město F 1734 1777 1
2013/2014 3 ŠK Staré Město E 1877 1882 Polášek Libor TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1626 1
2013/2014 2 ŠK Staré Město E 1877 1882 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž D 2023 1945 ½
2013/2014 1 ŠK Staré Město E 1877 1882 Šťuka Josef TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1719 1
2012/2013 11 ŠK Staré Město C 1886 1901 Píše Jan TJ Spartak Adamov 2078 2071 0
2012/2013 8 ŠK Staré Město C 1886 1901 Kredl Karel Moravská Slavia Brno 2133 2123 ½
2012/2013 6 ŠK Staré Město C 1886 1901 Fojtík Tomáš TJ Podlužan Prušánky 2043 2050 0
2012/2013 3 ŠK Staré Město C 1886 1901 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno A 2159 2147 0
2012/2013 2 ŠK Staré Město C 1886 1901 Klenner Richard TJ ŠK Veselí nad Moravou 2026 2025 0
2012/2013 1 ŠK Staré Město C 1886 1901 Meduna Eduard ŠK HPM TEC Hustopeče 2034 2002 0
2012/2013 11 ŠK Staré Město E 1886 1901 Večeřa Petr TJ Sokol Hošťálková A 2028 2046 0
2012/2013 10 ŠK Staré Město E 1886 1901 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín A 2165 2152 0
2012/2013 9 ŠK Staré Město E 1886 1901 Uhlíř Jiří ŠK Holešov A 1920 1888 ½
2012/2013 8 ŠK Staré Město E 1886 1901 Škrobák Petr TJ Gumárny Zubří 1885 1876 1
2012/2013 7 ŠK Staré Město E 1886 1901 Raška Václav TJ Sokol Francova Lhota A 1919 1962 ½
2012/2013 6 ŠK Staré Město E 1886 1901 Foukal František ŠK Zlín C 2014 1901 0
2012/2013 5 ŠK Staré Město E 1886 1901 Malčánek Jan CHESSMONT Rožnov p.R. A 1991 2050 ½
2012/2013 4 ŠK Staré Město E 1886 1901 Rachůnek Milan ŠK Staré Město D 2009 2003 0
2012/2013 3 ŠK Staré Město E 1886 1901 Volčík Luděk SK Boršice A 2035 2047 ½
2012/2013 2 ŠK Staré Město E 1886 1901 Vrtal Jaroslav Slavia Kroměříž C 2109 2110 1
2012/2013 1 ŠK Staré Město E 1886 1901 Gabriel Lubomír ŠK Zlínterm Zlín A 2049 0
2011/2012 11 ŠK Staré Město E 1906 1923 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín A 1856 1882 1
2011/2012 10 ŠK Staré Město E 1906 1923 Náplava Petr SK Boršice B 1882 1891 1
2011/2012 8 ŠK Staré Město E 1906 1923 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky A 1902 1893 0
2011/2012 7 ŠK Staré Město E 1906 1923 Beneš Miroslav ŠK Zlín D 1967 1961 0
2011/2012 6 ŠK Staré Město E 1906 1923 Běhunčík Josef TJ Sokol Francova Lhota A 1991 1963 1
2011/2012 5 ŠK Staré Město E 1906 1923 Pyš Zbyněk CHESSMONT Rožnov p. R. A 1987 1985 ½
2011/2012 4 ŠK Staré Město E 1906 1923 Macura Emil TJ FS Napajedla A 2025 2078 0
2011/2012 3 ŠK Staré Město E 1906 1923 Sochna Dušan ŠK Staré Město D 2139 2115 ½
2011/2012 2 ŠK Staré Město E 1906 1923 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1800 1738 0
2011/2012 1 ŠK Staré Město E 1906 1923 Šudřich Radek ŠK Holešov A 2078 2077 ½
2011/2012 5 ŠK Staré Město C 1906 1923 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno B 2134 2149 0
2011/2012 1 ŠK Staré Město C 1906 1923 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky 1996 1953 0
2010/2011 11 ŠK Staré Město C 1915 Trmač Radek TJ Spartak Adamov 1724 ½
2010/2011 10 ŠK Staré Město C 1915 Petřík Petr Slavia Kroměříž 2006 1
2010/2011 8 ŠK Staré Město C 1915 Daněk Libor TJ Sokol Postoupky 2024 ½
2010/2011 5 ŠK Staré Město C 1915 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou 1989 ½
2010/2011 3 ŠK Staré Město C 1915 Trunda Otakar SK Prostějov 1905 0
2010/2011 2 ŠK Staré Město C 1915 Rachůnek Milan ŠK Staré Město B 2011 ½
2010/2011 1 ŠK Staré Město C 1915 Křížek František SK Boršice 2055 ½
2010/2011 11 ŠK Staré Město E 1915 Krčmář Milan ŠO TJ Francova Lhota A 1961 ½
2010/2011 10 ŠK Staré Město E 1915 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 2006 0
2010/2011 9 ŠK Staré Město E 1915 Náplava Pavel SK Boršice B 1901 ½
2010/2011 8 ŠK Staré Město E 1915 Krmela Aleš TJ Sokol Hošťálková A 2117 1
2010/2011 6 ŠK Staré Město E 1915 Navrátilík Pavel ŠK Holešov B 2156 0
2010/2011 5 ŠK Staré Město E 1915 Foukal František ŠK Zlín D 1898 0
2010/2011 4 ŠK Staré Město E 1915 Kolouch Jiří Spartak Uherský Brod 1858 ½
2010/2011 3 ŠK Staré Město E 1915 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín A 1909 ½
2010/2011 2 ŠK Staré Město E 1915 Vidlář Pavel TJ FS Napajedla A 1960 ½
2009/2010 11 SK Stare Mesto E 1969 Kopčil Milan SO Slavia-Fatra 2029 0
2009/2010 10 SK Stare Mesto E 1969 Votava Petr MKS Holesov B 2126 0
2009/2010 9 SK Stare Mesto E 1969 Hodovský Jiří SK Zlin D 2087 ½
2009/2010 8 SK Stare Mesto E 1969 Frýbort Pavel SK Borsice B 1814 0
2009/2010 7 SK Stare Mesto E 1969 Pyš Zbyněk CHESSMONT Roznov 1940 ½
2009/2010 6 SK Stare Mesto E 1969 Škrobák Petr TJ Gumarny Zubri 1829 0
2009/2010 5 SK Stare Mesto E 1969 Navrátilík Pavel TJ Sokol Postoupky 2183 0
2009/2010 4 SK Stare Mesto E 1969 Pukl Rostislav SK Stare Mesto D 2039 ½
2009/2010 3 SK Stare Mesto E 1969 Křížek František SK Borsice A 2056 ½
2009/2010 2 SK Stare Mesto E 1969 Koutný Petr SK Zlin C 2110 0
2009/2010 1 SK Stare Mesto E 1969 Hrabovský Vladimír TJ Sokol Franc. Lhota 2039 ½
2009/2010 9 ŠK Staré Město B 1969 Bednář Jakub ŠK Lokomotiva Brno C 2091 0
2009/2010 7 ŠK Staré Město B 1969 Zoufalý Tomáš Orel Ořechov 1100 1
2009/2010 5 ŠK Staré Město B 1969 Adam Petr SPgŠ+G Znojmo 2117 0
2008/2009 11 ŠK Staré Město D 1992 Strojil Jiří ŠK Zlín D 1834 1
2008/2009 10 ŠK Staré Město D 1992 Hošík Václav ŠO Brumov-Bylnice 1647 1
2008/2009 9 ŠK Staré Město D 1992 Herman Vladimír ŠO Sokol Bystřička 1733 1
2008/2009 8 ŠK Staré Město D 1992 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1834 0
2008/2009 7 ŠK Staré Město D 1992 Skalka Josef SK Boršice A 1898 1
2008/2009 6 ŠK Staré Město D 1992 Kolomazník Ladislav ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1703 ½
2008/2009 5 ŠK Staré Město D 1992 Petřík Petr Slavie Kroměříž B 2019 0
2008/2009 4 ŠK Staré Město D 1992 Fusek Lukáš ŠK Staré Město E 1938 0
2008/2009 3 ŠK Staré Město D 1992 Pfeffer Erik SK Boršice B 1769 ½
2008/2009 2 ŠK Staré Město D 1992 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky 1647 1
2008/2009 1 ŠK Staré Město D 1992 Krajcar Pavel MKS Holešov B 1724 1
2008/2009 10 ŠK Staré Město B 1992 Matoušek Petr A64 PROCLIENT Grygov B 2126 0
2008/2009 9 ŠK Staré Město B 1992 ŠK DURAS BVK Královo Pole C 1
2008/2009 7 ŠK Staré Město B 1992 Šmíd Jan ŠK Staré Město C 1994 ½
2008/2009 5 ŠK Staré Město B 1992 Rubal Adam ŠK Zlín B 2221 0
2008/2009 3 ŠK Staré Město B 1992 Uhmann Jan ŠK Lokomotiva Brno C 1975 0
2008/2009 1 ŠK Staré Město B 1992 Krejčí Jan TJ Tatran Litovel B 2117 0
2007/2008 11 ŠK Staré Město D 1999 Pagáč Jaroslav CHESSMONT Rožnov p.R. 1918 ½
2007/2008 9 ŠK Staré Město D 1999 Filák Josef ŠO Brumov Bylnice 1788 1
2007/2008 8 ŠK Staré Město D 1999 Svítek Jiří ŠK Zlín C 2059 1
2007/2008 6 ŠK Staré Město D 1999 Blahynka Svatopluk ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1590 0
2007/2008 5 ŠK Staré Město D 1999 Frýbort Pavel SK Boršice B 1826 1
2007/2008 4 ŠK Staré Město D 1999 Opluštil Vladimír TJ Sokol Postoupky 1849 0
2007/2008 3 ŠK Staré Město D 1999 Kolomazníková Barbora ŠK Zlín D 1826 0
2007/2008 2 ŠK Staré Město D 1999 Trubačík Josef ŠK Staré Město E 1825 ½
2007/2008 1 ŠK Staré Město D 1999 Piskač Ondřej MKS Holešov B 1810 ½
2007/2008 11 ŠK Staré Město F 1999 Svítek Jiří ŠK Zlín E 2059 0
2007/2008 10 ŠK Staré Město F 1999 Hora Miroslav ŠK Rapos Sulimov 1746 ½
2007/2008 8 ŠK Staré Město F 1999 Šimčík Jan TJ Vlčnov A 1820 1
2007/2008 7 ŠK Staré Město F 1999 Kunc Miroslav Fatra-Slavia Napajedla B 2087 0
2007/2008 2 ŠK Staré Město F 1999 Petrželka Josef TJ Polešovice 2230 ½
2007/2008 1 ŠK Staré Město F 1999 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1948 0
2006/2007 11 ŠK Staré Město D 2065 Zicháček Libor MKS Holešov B 2034 ½
2006/2007 10 ŠK Staré Město D 2065 Růčka Petr TJ Sokol Hutisko-Solanec 2025 ½
2006/2007 9 ŠK Staré Město D 2065 Straděj Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín 2096 0
2006/2007 8 ŠK Staré Město D 2065 Hruška Karel TJ Loko Uh. Ostroh 1824 0
2006/2007 7 ŠK Staré Město D 2065 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1827 ½
2006/2007 6 ŠK Staré Město D 2065 Kozojed Vlastislav Fatra-Slavia Napajedla 2002 0
2006/2007 5 ŠK Staré Město D 2065 Hodovský Jiří ŠK Zlin D 2115 0
2006/2007 4 ŠK Staré Město D 2065 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov 1796 ½
2006/2007 3 ŠK Staré Město D 2065 Ambros Zdenek TJ Rožnov pod Radh. 1849 ½
2006/2007 2 ŠK Staré Město D 2065 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 1956 ½
2006/2007 1 ŠK Staré Město D 2065 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1916 ½
2005/2006 10 ŠK Staré Město D 1888 Pfeffer Dominik TJ Polešovice 1390 1
2005/2006 9 ŠK Staré Město D 1888 Polášek Libor TJ Napajedla 1662 1
2005/2006 8 ŠK Staré Město D 1888 Konečný Otto LOKO Uherský Ostroh B 1315 1
2005/2006 7 ŠK Staré Město D 1888 Frýbort Pavel SK Boršice B 1824 0
2005/2006 6 ŠK Staré Město D 1888 Marek Jiří ŠK Staré Město E 1781 0
2005/2006 4 ŠK Staré Město D 1888 Zpěváková Kateřina Spartak Uherský Brod 1853 1
2005/2006 3 ŠK Staré Město D 1888 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov 1653 1
2005/2006 1 ŠK Staré Město D 1888 Staufčík Michal ŠK Staré Město C 2023 ½
2005/2006 9 Mařatice "A" 1888 Tomek Jiří Osvětimany "A" 1695 1
2005/2006 8 Mařatice "A" 1888 Kunčík Petr Dolní Němčí 1677 ½
2005/2006 7 Mařatice "A" 1888 Vychorec Miroslav Hluk "A" 1568 0
2005/2006 6 Mařatice "A" 1888 Valešová Šárka Staré Město "F" 1817 1
2005/2006 5 Mařatice "A" 1888 Oharek Josef Vlčnov "B" 1736 0
2005/2006 4 Mařatice "A" 1888 Mikulčík Josef Bojkovice "A" 1818 0
2005/2006 2 Mařatice "A" 1888 Tomášů Radek Boršice "C" 1755 ½
2005/2006 1 Mařatice "A" 1888 Zemčík Jan Kunovice 1557 ½
2004/2005 9 Mařatice A 1927 Volčík Stanislav Boršice C 1615 1
2004/2005 8 Mařatice A 1927 Frýbort Pavel Boršice B 1848 1
2004/2005 7 Mařatice A 1927 Oharek Josef Vlčnov B 1723 ½
2004/2005 6 Mařatice A 1927 Kolouch Jiří Bojkovice A 1742 ½
2004/2005 5 Mařatice A 1927 Martinák Josef Kunovice ŠO 1835 ½
2004/2005 4 Mařatice A 1927 Šmíd Jan Staré Město F 1929 0
2004/2005 3 Mařatice A 1927 Kunc Pavel Osvětimany 1743 0
2004/2005 2 Mařatice A 1927 Kadlček Petr Dol. Němčí 1715 ½
2004/2005 1 Mařatice A 1927 Hruška Karel Uherský Ostroh C 1793 ½