Hráč Antoniewski Rafal

Antoniewski Rafal

User Pic
Jméno: Antoniewski Rafal
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2524
ID: 23715
FIDE ID: 1111078
Rok narození: 1980
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 11 Č BSS Frydek-Mistek 2528 0 Jakubowski Krzysztof SK Slavoj Poruba 2515 0 0
2017/2018 10 B BSS Frydek-Mistek 2528 0 Jakubiec Artur Labortech Ostrava 2520 0 ½
2017/2018 8 B BSS Frydek-Mistek 2531 0 Červený Martin SK mesta Lysa nad Labem 2392 2368 ½
2017/2018 7 Č BSS Frydek-Mistek 2531 0 Yemelin Vasily Vladimirovich Vystaviste Lysa nad Labem 2542 0 ½
2017/2018 6 Č BSS Frydek-Mistek 2529 0 Cyborowski Lukasz SK Zikuda Turnov 2510 0 ½
2017/2018 5 B BSS Frydek-Mistek 2529 0 Kempinski Robert GASCO Pardubice 2568 0 ½
2017/2018 4 B BSS Frydek-Mistek 2529 0 Dragnev Valentin SK DURAS BVK Kralovo Pole 2493 0 ½
2017/2018 3 Č BSS Frydek-Mistek 2529 0 Heberla Bartolomiej Moravska Slavia Brno 2570 0 ½
2016/2017 11 Č BSS Frydek Mistek 2533 2604 Burdalev Kirill Lokomotiva Brno 2351 ½
2016/2017 10 B BSS Frydek Mistek 2533 2604 Polák Tomáš SK DURAS BVK Kralovo Pole 2511 2518 1
2016/2017 9 B BSS Frydek Mistek 2533 2604 Stachowiak Kamil Tatran Litovel 2416 2404 ½
2016/2017 8 B BSS Frydek Mistek 2533 2604 Štoček Jiří Vystaviste Lysa nad Labem 2534 2537 ½
2016/2017 7 Č BSS Frydek Mistek 2533 2604 Londýn Radek SK mesta Lysa nad Labem 2401 2388 1
2016/2017 4 Č BSS Frydek Mistek 2533 2604 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2511 2498 ½
2016/2017 3 B BSS Frydek Mistek 2533 2604 Jakubowski Krzysztof SK Slavoj Poruba 2573 2502 ½
2015/2016 11 B BŠŠ Frýdek-Místek 2533 2604 Pakleza Zbigniew Labortech Ostrava 2511 2498 1
2015/2016 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2533 2604 Jakubowski Krzysztof ŠK Slavoj Poruba 2573 2502 1
2015/2016 9 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2533 2604 Biolek Richard TŽ Třinec 2421 2409 0
2015/2016 8 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2533 2604 Shirov Alexej 1. Novoborský ŠK 2686 0
2015/2016 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2533 2604 Šimáček Pavel Zikuda Turnov 2455 2450 ½
2015/2016 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2533 2604 Khenkin Igor ŠK města Lysá nad Labem B 2586 ½
2015/2016 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2533 2604 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 1
2014/2015 11 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2543 2604 Cyborowski Lukasz Zikuda Turnov 2512 ½
2014/2015 10 B BŠŠ Frýdek-Místek 2543 2604 Shirov Alexej 1. ŠK Novoborský 2683 ½
2014/2015 9 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2543 2604 Studnička Tomáš Ancora Tatran Litovel 2359 2378 ½
2014/2015 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2543 2604 Štoček Jiří Výstaviště Lysá nad Labem 2554 2550 ½
2014/2015 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2543 2604 Bulski Krzysztof AD Mahrla Praha 2520 ½
2014/2015 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2543 2604 Rašík Vítězslav Labortech Ostrava 2437 2446 ½
2014/2015 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2543 2604 Jakubowski Krzysztof Slavoj Ostrava - Poruba 2560 2502 ½
2013/2014 8 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2550 2604 Heberla Bartolomiej Rapid Pardubice 2556 2538 ½
2013/2014 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2550 2604 Kuchynka Lukáš ANCORA Tatran Litovel 2304 2331 1
2013/2014 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2550 2604 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2677 2640 ½
2013/2014 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2550 2604 Jaracz Pavel ŠK Zikuda Turnov 2502 2543 ½
2013/2014 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2550 2604 Sergeev Vladimir ŠK Karviná 2421 2474 ½
2013/2014 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2550 2604 Petrík Tomáš TŽ Třinec 2519 2536 1
2013/2014 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2550 2604 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2558 2572 ½
2013/2014 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2550 2604 Jirka Jiří ŠK ERA Poštovní spořitelna 2453 2428 0
2012/2013 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2557 2604 Yemelin Vasily Vladimirovich Výstaviště Lysá nad Labem 2574 2572 ½
2012/2013 5 B BŠŠ Frýdek-Místek 2557 2604 Votava Jan Rapid Pardubice 2534 2527 ½
2012/2013 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 2557 2604 Bureš Jaroslav A64 VALOZ Grygov 2397 2359 ½
2012/2013 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2557 2604 Bulski Krzysztof TJ Tatran Litovel 2549 ½
2011/2012 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2585 2604 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2462 2483 1
2011/2012 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2585 2604 Žilka Štěpán Tatran Litovel 2517 2518 ½
2011/2012 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2585 2604 Petr Martin ŠK Rapid Pardubice 2526 2486 ½
2011/2012 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2585 2604 Červený Martin 2222 ŠK Polabiny 2347 2360 ½
2010/2011 11 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2604 Rogozenco Dorian Výstaviště Lysá nad Labem 2534 1
2010/2011 10 B BŠŠ Frýdek-Místek 2604 Stefansson Hlifar Hannes ŠK Mahrla Praha 2573 ½
2010/2011 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2604 Tazbir Marcin Tatran Litovel 2527 ½
2010/2011 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2604 Šimáček Pavel A64 VALOZ Grygov 2469 ½
2010/2011 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2604 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2502 ½
2010/2011 4 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2604 Jaracz Pavel ŠK Zikuda Turnov 2543 ½
2010/2011 3 B BŠŠ Frýdek-Místek 2604 Láznička Viktor 1. Novoborský ŠK 2688 0
2010/2011 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2604 Polák Tomáš ŠK Zlín 2532 ½
2010/2011 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2604 Miton Kamil ŠK Labortech Ostrava 2616 ½
2009/2010 10 Č Tatran Litovel A 2558 Jaworski Miroslaw ŠK Labortech Ostrava 2320 ½
2009/2010 6 Č Tatran Litovel A 2558 Rašík Vítězslav ŠK Slavoj Poruba 2464 1
2009/2010 9 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2558 Jedynak Radoslaw ŠK Geofin Ostrava 2497 ½
2009/2010 8 B BŠŠ Frýdek-Místek 2558 Luch Michal A64 VALOZ Grygov 2402 ½
2009/2010 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2558 Neuman Petr ŠK Zikuda Turnov 2439 ½
2009/2010 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2558 Bartel Mateusz 1. Novoborský ŠK 2618 1
2009/2010 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2558 Jakubowski Krzysztof TŽ Třinec 2502 1
2009/2010 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 2558 Šuráň Jan TJ Bohemians Praha 2381 1
2009/2010 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2558 Oral Tomáš ŠK Mahrla Praha 2546 1
2009/2010 2 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2558 Bobras Piotr SAGINA Pardubice 2554 0
2009/2010 1 B BŠŠ Frýdek-Místek 2558 Konopka Michal 2222 ŠK Polabiny 2448 ½
2008/2009 9 B BŠŠ Frýdek-Místek 2508 Řehořek Martin Space" Poštovní spořitelna" 2329 1
2008/2009 8 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2508 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2443 ½
2008/2009 7 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2508 Jurčík Martin TŽ Třinec B 2355 1
2008/2009 6 B BŠŠ Frýdek-Místek 2508 Murdzia Piotr TŽ Třinec A 2479 ½
2008/2009 5 B BŠŠ Frýdek-Místek 2508 Jedynak Radoslaw ŠK GEOFIN Ostrava 2498 ½
2008/2009 4 B BŠŠ Frýdek-Místek 2508 Markoš Ján 1. Novoborský ŠK 2557 ½
2008/2009 3 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2508 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2519 ½
2007/2008 11 B BŠŠ Frýdek-Místek 2512 Jirka Jiří TJ Bohemians Praha 2385 0
2007/2008 10 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2512 Zezulkin Jurij ŠK Mahrla Praha 2452 ½
2007/2008 9 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2512 Balín Jan Sokol Plzeň I 2274 1
2007/2008 8 B BŠŠ Frýdek-Místek 2512 Bernášek Jan RC Sport Pardubice 2530 1
2007/2008 7 B BŠŠ Frýdek-Místek 2512 Pakleza Zbigniew Labortech-Geofin Ostrava 2483 ½
2007/2008 6 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2512 Walek Milan TŽ Třinec 2359 1
2007/2008 5 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2512 Mészaros Michal ŠK Zlín 2373 ½
2007/2008 2 B BŠŠ Frýdek-Místek 2512 Cvek Robert 1. Novoborský ŠK 2534 ½
2007/2008 1 Č BŠŠ Frýdek-Místek 2512 Sergeev Vladimir ŠK Zikuda Turnov 2507 1
2006/2007 11 Č Tatran Litovel "A" Polák Tomáš ŠK Duras Brno "A" 2482 ½
2006/2007 9 Č Tatran Litovel "A" Šimáček Pavel TŽ Třinec "B" 2492 ½
2006/2007 7 Č Tatran Litovel "A" Oral Tomáš Slavoj Poruba "A" 2540 ½
2006/2007 5 Č Tatran Litovel "A" Kalod Radek Orel Ořechov "A" 2468 ½