Hráč Najer Evgeniy

Najer Evgeniy

User Pic
Jméno: Najer Evgeniy
Oddíl: Cizinci
Výkonnostní třída / Titul: GM
Elo národní: 0
Elo mezinárodní: 2668
ID: 32713
FIDE ID: 4118987
Rok narození: 1977
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Vystaviste Lysa nad Labem 2668 0 Biolek Richard Labortech Ostrava 2442 2440 1
2018/2019 10 Vystaviste Lysa nad Labem 2668 0 Markowski Tomasz SK Slavoj Poruba 2561 0 1
2018/2019 9 Vystaviste Lysa nad Labem 2668 0 Jurčík Martin Siesta Solution Unichess B 2331 0 1
2018/2019 8 Vystaviste Lysa nad Labem 2668 0 Štohl Igor Moravska Slavia Brno 2500 0 ½
2018/2019 7 Vystaviste Lysa nad Labem 2668 0 Ponížil Cyril SK DURAS BVK Kralovo Pole 2503 2475 1
2018/2019 6 Vystaviste Lysa nad Labem 2668 0 Alekseenko Kirill GASCO Pardubice 1
2018/2019 5 Vystaviste Lysa nad Labem 2668 0 Ftáčník Lubomír SK ZIKUDA Turnov 2514 0 1
2018/2019 4 Vystaviste Lysa nad Labem 2668 0 Ragger Markus 1. Novoborsky SK 2685 0 ½
2018/2019 3 Vystaviste Lysa nad Labem 2668 0 Černoušek Lukáš Siesta Solution Unichess A 2436 2428 ½
2018/2019 2 Vystaviste Lysa nad Labem 2668 0 Molenda Marcin Slavoj Cesky Tesin 2382 0 1
2018/2019 1 Vystaviste Lysa nad Labem 2668 0 Korobov Anton Beskydska sachova skola 2664 0 1
2017/2018 11 Vystaviste Lysa nad Labem 2674 0 Černoušek Lukáš Unichess 2464 2444 ½
2017/2018 10 Vystaviste Lysa nad Labem 2674 0 Wojtaszek Radoslaw 1. Novoborsky SK 2744 0 0
2017/2018 6 Vystaviste Lysa nad Labem 2691 0 Mišta Alexander SK Slavoj Poruba 2582 0 ½
2017/2018 5 Vystaviste Lysa nad Labem 2691 0 Miton Kamil Labortech Ostrava 2585 0 0
2017/2018 4 Vystaviste Lysa nad Labem 2683 0 Rodshtein Maxim SK Zikuda Turnov 2683 0 ½
2017/2018 3 Vystaviste Lysa nad Labem 2683 0 Duda Jan-Krzysztof GASCO Pardubice 2724 0 0
2017/2018 2 Vystaviste Lysa nad Labem 2683 0 Sadzikowski Daniel SK DURAS BVK Kralovo Pole 2583 0 1
2017/2018 1 Vystaviste Lysa nad Labem 2683 0 Balogh Csaba Moravska Slavia Brno 2631 0 ½
2016/2017 11 Vystaviste Lysa nad Labem 2682 Černoušek Lukáš Prestige Photo Unichess 2466 2458 1
2016/2017 10 Vystaviste Lysa nad Labem 2682 Vitiugov Nikita 1. Novoborsky SK 2725 2709 ½
2016/2017 6 Vystaviste Lysa nad Labem 2682 Oleksiyenko Mykhaylo SK AD Jicin ½
2016/2017 5 Vystaviste Lysa nad Labem 2682 Rodshtein Maxim SK Rapid Pardubice 2680 0
2016/2017 4 Vystaviste Lysa nad Labem 2682 Ponížil Cyril SK DURAS BVK Kralovo Pole 2487 2451 ½
2016/2017 3 Vystaviste Lysa nad Labem 2682 Biolek Richard Lokomotiva Brno 2421 2409 1
2016/2017 2 Vystaviste Lysa nad Labem 2682 Markowski Tomasz SK Slavoj Poruba 2584 1
2016/2017 1 Vystaviste Lysa nad Labem 2682 Kovalev Andrei Labortech Ostrava 2520 2542 1
2015/2016 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2682 Navara David 1. Novoborský ŠK 2726 2736 ½
2015/2016 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2682 Bindrich Falko Zikuda Turnov 2574 2504 ½
2015/2016 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2682 Shengelia David ŠK Duras BVK 2566 ½
2015/2016 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2682 Dragun Kamil Tatran Litovel 2597 0
2015/2016 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2682 Michalík Peter TŽ Třinec 2552 2455 ½
2015/2016 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2682 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2589 2601 ½
2015/2016 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2682 Miton Kamil Labortech Ostrava 2625 2616 1
2015/2016 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2682 Mišta Alexander ŠK Slavoj Poruba 2577 2565 ½
2014/2015 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2634 Bureš Jaroslav 2222 ŠK Polabiny 2395 2399 1
2014/2015 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2634 Kryvoruchko Yuriy Rapid Pardubice 2706 0
2014/2015 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2634 Láznička Viktor 1. ŠK Novoborský 2667 2635 ½
2014/2015 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2634 Cyborowski Lukasz Zikuda Turnov 2512 ½
2014/2015 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2634 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2635 2601 1
2014/2015 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2634 Piorun Kacper Ancora Tatran Litovel 2523 ½
2014/2015 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2634 Michalík Peter TŽ Třinec 2571 2455 1
2014/2015 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2634 Jurčík Marián ŠK Karviná 2466 2466 ½
2013/2014 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2641 Cyborowski Lukasz ŠK Zikuda Turnov 2526 1
2013/2014 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2641 Wojtaszek Radoslaw 1. Novoborský ŠK 2711 2726 1
2013/2014 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2641 Carlsson Pontus ŠK ERA Poštovní spořitelna 2499 ½
2013/2014 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2641 Miton Kamil Labortech Ostrava 2597 2616 ½
2013/2014 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2641 Mišta Alexander Slavoj Ostrava - Poruba 2582 2565 0
2013/2014 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2641 Michalík Peter TŽ Třinec 2576 2455 ½
2013/2014 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2641 Jurčík Marián ŠK Karviná 2481 2466 1
2013/2014 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2641 Swiercz Dariusz ANCORA Tatran Litovel 2627 2522 1
2013/2014 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2641 Kempinski Robert Rapid Pardubice 2590 2597 ½
2012/2013 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2647 Tazbir Marcin TJ Tatran Litovel 2555 2527 1
2012/2013 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2647 Babula Vlastimil A64 VALOZ Grygov 2585 2583 1
2012/2013 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2647 Movsesian Sergei Rapid Pardubice 2688 2721 ½
2012/2013 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2647 Azarov Sergei BŠŠ Frýdek-Místek 2618 2601 1
2012/2013 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2647 Michalík Peter TŽ Třinec 2508 2455 ½
2012/2013 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2647 Khenkin Igor ŠK Zikuda Turnov 2650 ½
2012/2013 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2647 Vitiugov Nikita 1. Novoborský ŠK 2700 2709 0
2012/2013 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2647 Navara David AD Mahrla Praha 2722 2690 0
2012/2013 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2647 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2419 2438 1
2011/2012 11 Výstaviště Lysá nad Labem 2637 Jakubiec Artur ŠK Labortech Ostrava 2528 2547 ½
2011/2012 10 Výstaviště Lysá nad Labem 2637 Michalík Peter ŠK Zlín 2511 2455 ½
2011/2012 9 Výstaviště Lysá nad Labem 2637 Zvára Petr TJ Bohemians Praha 2388 2413 1
2011/2012 8 Výstaviště Lysá nad Labem 2637 Kaňovský David A64 VALOZ Grygov 2462 2467 1
2011/2012 7 Výstaviště Lysá nad Labem 2637 Swiercz Dariusz Tatran Litovel 2585 2522 ½
2011/2012 6 Výstaviště Lysá nad Labem 2637 Movsesian Sergei ŠK Rapid Pardubice 2715 2721 ½
2011/2012 5 Výstaviště Lysá nad Labem 2637 Pacher Milan 2222 ŠK Polabiny 2403 1
2011/2012 4 Výstaviště Lysá nad Labem 2637 Jaracz Pavel ŠK Zikuda Turnov 2558 2543 ½
2011/2012 3 Výstaviště Lysá nad Labem 2637 Navara David 1. Novoborský ŠK 2705 2664 0
2011/2012 2 Výstaviště Lysá nad Labem 2637 Korobov Anton BŠŠ Frýdek-Místek 2671 2670 0
2011/2012 1 Výstaviště Lysá nad Labem 2637 Mišta Alexander Slavoj Ostrava - Poruba 2561 2565 1