Hráč Nejezchleba Josef

Nejezchleba Josef

User Pic
Jméno: Nejezchleba Josef
Oddíl: ŠK Nové Losiny
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1977
Elo mezinárodní: 2089
ID: 996
FIDE ID: 319503
Rok narození: 1947
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2014/2015 11 ŠK Nové Losiny 2089 1974 Opravil Jan ŠK Luká 1195 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Nové Losiny 2089 1974 Telařík Mojmír ŠK Bohuňovice 1586 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Nové Losiny 2089 1974 Střecha Zdenek ŠK Jeseník 1744 1735 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Nové Losiny 2089 1974 Rábek Vlastimil ŠK Loštice A 1773 1759 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Nové Losiny 2089 1974 Šindler Jan ŠK Šternberk B 1577 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Nové Losiny 2089 1974 Nesporý Šimon ŠK 1921 Zábřeh B 1497 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Nové Losiny 2089 1974 Klapka Josef Tatran Litovel C 1510 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Nové Losiny 2089 1974 Hartinger Nikola TJ Libina 1704 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Nové Losiny 2089 1974 Till Eduard Řetězárna Česká Ves 1694 1675 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Nové Losiny 2089 1974 Milfort Václav ŠK 1921 Zábřeh C 1604 1509 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK 1921 Zábřeh C 2089 2017 Hanousek Vojtěch ŠK SDH Stavenice 1677 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK 1921 Zábřeh C 2089 2017 Hartinger Antonín TJ Libina B 1353 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Nové Losiny 2089 2017 Rozman Vojtěch TJ Libina 1822 0 soutěž
2013/2014 10 ŠK Nové Losiny 2089 2017 Chromčák Pavel ŠK Bohuňovice 1768 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Nové Losiny 2089 2017 Vraspír Petr ŠK Jeseník 1000 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Nové Losiny 2089 2017 Mlýnský Vojtěch ŠK Luká 1675 1689 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Nové Losiny 2089 2017 Skácel Ondřej ŠK Šternberk B 1796 1798 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Nové Losiny 2089 2017 Siekaniec Jan TJ Zlaté Hory 2079 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Nové Losiny 2089 2017 Volek Karel Řetězárna Česká Ves 1923 1880 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Nové Losiny 2089 2017 Reichl Roman ŠK 1921 Zábřeh B 1820 1798 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Nové Losiny 2089 2017 Rábek Vlastimil ŠK Loštice A 1773 1773 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Nové Losiny 2089 2017 Haderka Karel Tatran Litovel C 1890 1858 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK Nové Losiny 2089 2014 Horák David LOKO Zábřeh B 1458 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Nové Losiny 2089 2014 Müller Michal TJ Zlaté Hory 1809 1776 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Nové Losiny 2089 2014 Mlýnský Vojtěch ŠK Luká 1675 1688 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Nové Losiny 2089 2014 Chromčák Pavel ŠK Bohuňovice 1789 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Nové Losiny 2089 2014 Havlíček Tomáš ŠK Loštice B 1473 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Nové Losiny 2089 2014 Gawlas Roman Řetězárna Česká Ves 1808 1761 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Nové Losiny 2089 2014 Hartinger Nikola TJ Libina 1698 1 soutěž
2008/2009 8 LOKO Zábřeh B 2089 Mička David TJ ŠK Libina 1708 ½ soutěž
2008/2009 6 LOKO Zábřeh B 2089 Robenek Jiří ŠK Jeseník 1772 1 soutěž
2008/2009 5 LOKO Zábřeh B 2089 Gawlas Roman TJ Řetězárna Česká Ves 1450 1 soutěž
2008/2009 3 LOKO Zábřeh B 2089 Hudský Miloš TJ Zlaté Hory 1720 1 soutěž
2008/2009 10 LOKO Zábřeh 2089 Navrátil Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1841 ½ soutěž
2008/2009 9 LOKO Zábřeh 2089 Čechovský Zdeněk Spartak Přerov 1659 ½ soutěž
2008/2009 8 LOKO Zábřeh 2089 Smékal Zdeněk Sigmia Olomouc 1954 ½ soutěž
2008/2009 7 LOKO Zábřeh 2089 Slavík Miroslav T.J. Sokol Šumperk B 1812 1 soutěž
2008/2009 6 LOKO Zábřeh 2089 Vychodil Oldřich SK ROŠÁDA Prostějov 1518 1 soutěž
2008/2009 4 LOKO Zábřeh 2089 Klézl František TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1612 1 soutěž
2008/2009 2 LOKO Zábřeh 2089 Sýkora Jan SK Prostějov 2050 0 soutěž
2008/2009 1 LOKO Zábřeh 2089 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc B 1767 ½ soutěž
2007/2008 11 LOKO Zábřeh A 2063 Gerych Jan Garde Calcio Olomouc 2061 ½ soutěž
2007/2008 10 LOKO Zábřeh A 2063 Maláč Pavel Sigmia Olomouc 2012 ½ soutěž
2007/2008 9 LOKO Zábřeh A 2063 Glöckner Jaromír DDM&TJ Mohelnice 1909 ½ soutěž
2007/2008 8 LOKO Zábřeh A 2063 Čížek Petr ŠK Sokol Šumperk B 1655 ½ soutěž
2007/2008 7 LOKO Zábřeh A 2063 Štec František Spartak Přerov 1949 1 soutěž
2007/2008 6 LOKO Zábřeh A 2063 Sýkora Jan SK Prostějov B 2055 ½ soutěž
2007/2008 5 LOKO Zábřeh A 2063 Kočí Ladislav TJ UNEX ŠK Uničov 1967 ½ soutěž
2007/2008 4 LOKO Zábřeh A 2063 Vaculka Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1843 1 soutěž
2007/2008 3 LOKO Zábřeh A 2063 Stratil Petr ŠK Sokol Šumperk A 2122 0 soutěž
2007/2008 2 LOKO Zábřeh A 2063 Válka Tomáš LOKO Zábřeh B 1 soutěž
2007/2008 1 LOKO Zábřeh A 2063 Štaffa Lubomír TJ Sokol Přemyslovice 2051 0 soutěž
2007/2008 11 LOKO Zábřeh C 2063 Smékal Zdeněk ŠK Sigmia Olomouc C 1903 ½ soutěž
2007/2008 10 LOKO Zábřeh C 2063 Robenek Jiří ŠK Jeseník 1799 1 soutěž
2007/2008 9 LOKO Zábřeh C 2063 Dobeš Jaroslav TJ Sokol Lázně Velké Losiny A 1741 1 soutěž
2007/2008 8 LOKO Zábřeh C 2063 Grúz Jiří ŠK Bohuňovice 1737 ½ soutěž
2007/2008 7 LOKO Zábřeh C 2063 Šuba Miroslav ŠK Šternberk B 1763 1 soutěž
2007/2008 6 LOKO Zábřeh C 2063 Homola Jiří Tatran Litovel C 1969 ½ soutěž
2007/2008 5 LOKO Zábřeh C 2063 Čecháček Miroslav TJ Řetězárna Česká Ves 1638 ½ soutěž
2007/2008 4 LOKO Zábřeh C 2063 Gandziarowski Jan TJ Zlaté Hory 1 soutěž
2007/2008 3 LOKO Zábřeh C 2063 Glanc Miroslav TJ ŠK Libina 1648 1 soutěž
2007/2008 2 LOKO Zábřeh C 2063 Oliverius Roman ŠK Loštice 1646 1 soutěž
2007/2008 1 LOKO Zábřeh C 2063 Vymětalík Ivo ŠK Šternberk A 1951 ½ soutěž
2006/2007 11 LOKO Zábřeh 2052 Balážec Ludovít ŠK SK Zlín C 2014 ½ soutěž
2006/2007 10 LOKO Zábřeh 2052 Botur Michal A64 Grygov B 2041 1 soutěž
2006/2007 9 LOKO Zábřeh 2052 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2168 1 soutěž
2006/2007 8 LOKO Zábřeh 2052 Zdražil Tomáš AŠK DA Olomouc 1964 0 soutěž
2006/2007 7 LOKO Zábřeh 2052 Petržela Pavel MKS Holešov 2022 1 soutěž
2006/2007 6 LOKO Zábřeh 2052 Svoboda Rostislav ŠK SK Zlín B 2073 1 soutěž
2006/2007 5 LOKO Zábřeh 2052 Lacko Jan ŠK DURAS BVK Brno B 2191 ½ soutěž
2006/2007 4 LOKO Zábřeh 2052 Adamčík Martin SK Prostějov 2178 ½ soutěž
2006/2007 3 LOKO Zábřeh 2052 Binder Jaroslav ŠK 64 Brno 2004 ½ soutěž
2006/2007 2 LOKO Zábřeh 2052 Hudaček Josef Slavia Kroměříž B 2004 0 soutěž
2006/2007 1 LOKO Zábřeh 2052 Šaňák František SK Boršice 1959 ½ soutěž
2006/2007 11 LOKO Zábřeh B 2052 Pavlík Petr ŠK Šternberk 1995 1 soutěž
2006/2007 10 LOKO Zábřeh B 2052 Šobáň Jaroslav Garde Calcio Olomouc 2111 0 soutěž
2006/2007 9 LOKO Zábřeh B 2052 Klofáč Dimitrij Spartak Přerov 1971 1 soutěž
2006/2007 8 LOKO Zábřeh B 2052 Doležel Jaromír ŠK Sokol Šumperk 2067 ½ soutěž
2006/2007 7 LOKO Zábřeh B 2052 Přikryl Tomáš SK Přerov 2034 1 soutěž
2006/2007 6 LOKO Zábřeh B 2052 Zbořil Tomáš ŠK Sigmia Olomouc 2015 0 soutěž
2006/2007 5 LOKO Zábřeh B 2052 Tichý David DDM&TJ Mohelnice 1964 ½ soutěž
2006/2007 4 LOKO Zábřeh B 2052 Lejsal Slavomír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1959 ½ soutěž
2006/2007 3 LOKO Zábřeh B 2052 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1797 0 soutěž
2006/2007 2 LOKO Zábřeh B 2052 Matoušek Petr SK Prostějov B 2091 0 soutěž
2006/2007 1 LOKO Zábřeh B 2052 Filipík Jaroslav TJ UNEX ŠK Uničov 2042 1 soutěž
2005/2006 11 LOKO Zábřeh 2012 Virgler Karel SK Prostějov 1806 1 soutěž
2005/2006 10 LOKO Zábřeh 2012 Ludvíček Josef SK Boršice 1954 1 soutěž
2005/2006 9 LOKO Zábřeh 2012 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2084 ½ soutěž
2005/2006 8 LOKO Zábřeh 2012 Štverák Milan ŠKZ Vsetín 2077 1 soutěž
2005/2006 6 LOKO Zábřeh 2012 Vymětal Milan MKS Holešov 1947 ½ soutěž
2005/2006 5 LOKO Zábřeh 2012 Pavlík Petr Tatran Litovel B 2020 1 soutěž
2005/2006 4 LOKO Zábřeh 2012 Kunovjánek Milan TJ Loko Uherský Ostroh 1810 1 soutěž
2005/2006 3 LOKO Zábřeh 2012 Šafář Eduard TJ Sokol Bzenec 1773 ½ soutěž
2005/2006 2 LOKO Zábřeh 2012 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 1996 0 soutěž
2005/2006 1 LOKO Zábřeh 2012 Hrabal Michal A64 MIPAP Grygov B 1786 1 soutěž
2005/2006 11 LOKO Zábřeh B 2012 Doležel Jaromír ŠK Šumperk 2087 ½ soutěž
2005/2006 10 LOKO Zábřeh B 2012 Fiala Jiří SK Prostějov B 2019 ½ soutěž
2005/2006 9 LOKO Zábřeh B 2012 Tichý David DDM+TJ Mohelnice 1983 1 soutěž
2005/2006 8 LOKO Zábřeh B 2012 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2022 1 soutěž
2005/2006 7 LOKO Zábřeh B 2012 Přikryl Tomáš SK Přerov 1986 ½ soutěž
2005/2006 6 LOKO Zábřeh B 2012 Kočí Ladislav TJ UNEX ŠK Uničov 1984 0 soutěž
2005/2006 5 LOKO Zábřeh B 2012 Mohapl Petr ŠK Šternberk 2074 ½ soutěž
2005/2006 4 LOKO Zábřeh B 2012 Sochor Stanislav A64 Grygov C 2139 1 soutěž
2005/2006 3 LOKO Zábřeh B 2012 Maláč Pavel ŠK Sigmia Olomouc 2017 ½ soutěž
2005/2006 2 LOKO Zábřeh B 2012 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice 1855 ½ soutěž
2005/2006 1 LOKO Zábřeh B 2012 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2019 ½ soutěž
2004/2005 11 LOKO Zábřeh 2088 Staufčík Robert ŠK Staré Město B 2105 ½ soutěž
2004/2005 10 LOKO Zábřeh 2088 Axman Oldřich TJ Unex ŠK Uničov 1924 ½ soutěž
2004/2005 9 LOKO Zábřeh 2088 Svítek Jiří ŠK Trinom Zlín B 2063 1 soutěž
2004/2005 8 LOKO Zábřeh 2088 Skalka Josef SK Boršice 1864 0 soutěž
2004/2005 7 LOKO Zábřeh 2088 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2109 0 soutěž
2004/2005 6 LOKO Zábřeh 2088 Petřík Petr Slavia Kroměříž C 1903 0 soutěž
2004/2005 5 LOKO Zábřeh 2088 Krča Milan ŠK Staré Město C 2015 1 soutěž
2004/2005 4 LOKO Zábřeh 2088 Šilar Ladislav TJ Lanškroun 1976 0 soutěž
2004/2005 3 LOKO Zábřeh 2088 Vávra Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín 2154 0 soutěž
2004/2005 2 LOKO Zábřeh 2088 Musil Vítězslav A64 Mipap Grygov B 2000 0 soutěž
2004/2005 1 LOKO Zábřeh 2088 Firych Miroslav Slavia Kroměříž B 2018 1 soutěž
2004/2005 11 LOKO Zábřeh B 2088 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2002 ½ soutěž
2004/2005 10 LOKO Zábřeh B 2088 Fuksík Jakub A64 Valoz Grygov C 2226 0 soutěž
2004/2005 9 LOKO Zábřeh B 2088 Fiala Vlastimil Sigmia Olomouc 2061 0 soutěž
2004/2005 8 LOKO Zábřeh B 2088 Urbášek Oleg DDM&TJ Mohelnice 2053 ½ soutěž
2004/2005 7 LOKO Zábřeh B 2088 Vymětalík Ivo Tatran Litovel C 1919 ½ soutěž
2004/2005 6 LOKO Zábřeh B 2088 Jemelka Jan SK Přerov 2016 1 soutěž
2004/2005 5 LOKO Zábřeh B 2088 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 1951 0 soutěž
2004/2005 4 LOKO Zábřeh B 2088 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice A 2094 0 soutěž
2004/2005 3 LOKO Zábřeh B 2088 Jančík Rostislav TJ Sokol Přemyslovice B 1795 1 soutěž
2004/2005 2 LOKO Zábřeh B 2088 Doležel Jaromír ŠK Šumperk 2100 0 soutěž
2004/2005 1 LOKO Zábřeh B 2088 Mlčoch David SK Prostějov 2117 0 soutěž
2003/2004 10 Loko Zábřeh B 2015 Kozák Petr AŠK DA Olomouc 2117 ½ soutěž
2003/2004 8 Loko Zábřeh B 2015 Jemelka Jan SK Přerov 2001 1 soutěž
2003/2004 7 Loko Zábřeh B 2015 Zatloukal Petr SK Prostějov B 2076 1 soutěž
2003/2004 6 Loko Zábřeh B 2015 Krejčí Jan Tatran Litovel C 2049 0 soutěž
2003/2004 5 Loko Zábřeh B 2015 Štec František Spartak Přerov 2057 ½ soutěž
2003/2004 4 Loko Zábřeh B 2015 Formánek Martin DDM+TJ Mohelnice 2144 0 soutěž
2003/2004 3 Loko Zábřeh B 2015 Navrátil Jiří TJ Unex Uničov 2163 ½ soutěž
2003/2004 11 Loko Zábřeh 2015 Krčál Michal ŠK Zlín B 2115 ½ soutěž
2003/2004 10 Loko Zábřeh 2015 Vávra Pavel ŠK Zbroj Vsetín 2217 0 soutěž
2003/2004 9 Loko Zábřeh 2015 Dopita Bohumil A64 Grygov B 2056 1 soutěž
2003/2004 8 Loko Zábřeh 2015 Pecina Michal Slavia Kroměříž A 2154 0 soutěž
2003/2004 7 Loko Zábřeh 2015 Havránek Michal SK Boršice 1955 0 soutěž
2003/2004 6 Loko Zábřeh 2015 Bureš Jaroslav SK Prostějov 1757 ½ soutěž
2003/2004 5 Loko Zábřeh 2015 Plšek Miroslav ŠK Staré Město B 2137 1 soutěž
2003/2004 4 Loko Zábřeh 2015 Mohapl Petr Tatran Litovel B 2097 ½ soutěž
2003/2004 3 Loko Zábřeh 2015 Hudaček Josef Slavia Kroměříž B 2057 ½ soutěž
2003/2004 2 Loko Zábřeh 2015 Petržela Pavel MKS Holešov 2057 0 soutěž