Hráč Vacula Pavel

Vacula Pavel

User Pic
Jméno: Vacula Pavel
Oddíl: Spartak Uherský Brod
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1966
Elo mezinárodní: 2016
ID: 4144
FIDE ID: 362107
Rok narození: 1981
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 10 TJ Spartak Uherský Brod 2016 2013 Kunc Miroslav TJ Fatra-Slavia Napajedla B 2032 2046 0
2016/2017 8 TJ Spartak Uherský Brod 2016 2013 Holub Stanislav ŠK Zlín-Malenovice A 1902 1979 0
2016/2017 6 TJ Spartak Uherský Brod 2016 2013 Kostka Michal Slavia Kroměříž D 1668 ½
2016/2017 5 TJ Spartak Uherský Brod 2016 2013 Vymětal Milan ŠO TJ Zborovice A 1905 1928 ½
2016/2017 4 TJ Spartak Uherský Brod 2016 2013 Macura Emil TJ Vlčnov B 2004 1935 0
2015/2016 11 Spartak Uherský Brod 2016 2013 Firych Miroslav Slavia Kroměříž D 2025 2079 0
2015/2016 7 Spartak Uherský Brod 2016 2013 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1834 0
2015/2016 6 Spartak Uherský Brod 2016 2013 Valeš Josef TJ Bojkovice 1581 1
2014/2015 8 Spartak Uherský Brod 2016 2026 Peška Antonín SK EMKaD Holešov A 1714 ½
2014/2015 4 Spartak Uherský Brod 2016 2026 Nezdařil Miroslav ŠO TJ Zborovice A 1827 ½
2014/2015 3 Spartak Uherský Brod 2016 2026 Náplava Petr SK Boršice B 1864 1853 ½
2013/2014 9 Spartak Uherský Brod 2016 2024 Malůš Petr TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1756 1
2013/2014 4 Spartak Uherský Brod 2016 2024 Dubovecký Josef ŠK Zlín D 1824 1
2013/2014 1 Spartak Uherský Brod 2016 2024 Sedlačík Martin ŠK Staré Město F 1668 1793 ½
2012/2013 6 Spartak Uherský Brod 2016 2019 Kunc Pavel KK-ŠK Osvětimany 1733 1
2012/2013 2 Spartak Uherský Brod 2016 2019 Sviták Josef TJ Bojkovice A 1893 1892 1
2012/2013 1 Spartak Uherský Brod 2016 2019 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 1910 1896 ½
2011/2012 11 TJ Vlčnov A 2021 Běhunčík Josef TJ Sokol Francova Lhota A 1991 1963 0
2011/2012 5 TJ Vlčnov A 2021 Bosák Jan ŠK Zbrojovka Vsetín A 2163 2153 ½
2011/2012 3 TJ Vlčnov A 2021 Růčka Petr TJ Gumárny Zubří 1942 1963 ½
2011/2012 2 TJ Vlčnov A 2021 Pukl Rostislav ŠK Staré Město E 1971 2017 1
2011/2012 9 Spartak Uherský Brod 2021 Kašpárek Ondřej TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1829 1
2011/2012 5 Spartak Uherský Brod 2021 Kunc Miroslav TJ FS Napajedla B 2094 2136 ½
2011/2012 2 Spartak Uherský Brod 2021 Esterka Jan TJ Vlčnov B 1839 ½
2011/2012 1 Spartak Uherský Brod 2021 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1829 ½
2010/2011 9 Spartak Uherský Brod 2013 Kopčil Milan TJ FS Napajedla A 2067 ½
2010/2011 8 Spartak Uherský Brod 2013 Rachůnek Milan ŠK Staré Město D 2011 1
2010/2011 4 Spartak Uherský Brod 2013 Fusek Lukáš ŠK Staré Město E 2004 0
2010/2011 3 Spartak Uherský Brod 2013 Kulišťák Milan CHESSMONT Rožnov p.R. A 2039 0
2010/2011 2 Spartak Uherský Brod 2013 Navrátilík Pavel ŠK Holešov B 2156 ½
2010/2011 1 Spartak Uherský Brod 2013 Beneš Miroslav ŠK Zlín D 1939 1
2010/2011 11 TJ Vlčnov A 2013 Šebela Ladislav SK Boršice C 1828 1
2010/2011 10 TJ Vlčnov A 2013 Lapčík Václav ŠK Staré Město F 1736 1
2010/2011 9 TJ Vlčnov A 2013 Žalčík Vincenc ŠO TJ Zborovice A 1776 1
2010/2011 8 TJ Vlčnov A 2013 Jaroš Vlastimil ZLÍNTERM Zlín A 1957 ½
2010/2011 4 TJ Vlčnov A 2013 Pálka Bronislav TJ Dolní Němčí 1834 ½
2010/2011 3 TJ Vlčnov A 2013 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1785 1
2010/2011 2 TJ Vlčnov A 2013 Hruška Karel TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1864 1
2010/2011 1 TJ Vlčnov A 2013 Mikulčík Josef TJ Bojkovice A 1857 ½
2009/2010 9 Vlčnov B 2026 Valeš Josef Bojkovice B 1571 1
2009/2010 5 Vlčnov B 2026 Kunčík Petr Dolní Němčí 1677 1
2009/2010 4 Vlčnov B 2026 Dičér František Hluk A 1720 1
2009/2010 11 Spartak Uherský Brod 2026 Partyš Petr SK Boršice C 1969 0
2009/2010 10 Spartak Uherský Brod 2026 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1881 1
2009/2010 8 Spartak Uherský Brod 2026 Kolomazníková Barbora TJ Sokol Postoupky B 1947 ½
2009/2010 7 Spartak Uherský Brod 2026 Moštěk Jan TJ Vlčnov A 1475 ½
2009/2010 6 Spartak Uherský Brod 2026 Fusek Lukáš ŠK Staré Město F 1796 ½
2009/2010 5 Spartak Uherský Brod 2026 Dvouletý Tomáš TJ Lokom. Uherský Ostroh 1813 1
2009/2010 4 Spartak Uherský Brod 2026 Balážec Ludovít TJ Sokol Kvasice 1969 0
2009/2010 3 Spartak Uherský Brod 2026 Martinák Josef ŠO Kunovice A 1830 1
2009/2010 2 Spartak Uherský Brod 2026 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1867 ½
2009/2010 1 Spartak Uherský Brod 2026 Holík Miroslav TJ Mařatice 1694 1
2008/2009 10 Spartak Uherský Brod 2025 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1854 1
2008/2009 9 Spartak Uherský Brod 2025 Chutný Tomáš Dům Kultury Kroměříž 1828 ½
2008/2009 8 Spartak Uherský Brod 2025 Polášek Libor TJ Fatra Slavia Napajedla B 1660 1
2008/2009 7 Spartak Uherský Brod 2025 Flekač Milan TJ Vlčnov A 1983 ½
2008/2009 6 Spartak Uherský Brod 2025 Partyš Petr SK Boršice C 1939 ½
2008/2009 5 Spartak Uherský Brod 2025 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Postoupky B 1861 1
2008/2009 4 Spartak Uherský Brod 2025 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1941 ½
2007/2008 11 Spartak Uherský Brod 2036 Kolouch Jiří TJ Bojkovice A 1842 ½
2007/2008 9 Spartak Uherský Brod 2036 Horsák Antonín ŠK Staré Město F 1874 1
2007/2008 8 Spartak Uherský Brod 2036 Kašný Miroslav ŠK Zlín E 1833 ½
2007/2008 7 Spartak Uherský Brod 2036 Šiška Alois ŠK Rapos Sulimov 1693 1
2007/2008 6 Spartak Uherský Brod 2036 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1821 0
2007/2008 5 Spartak Uherský Brod 2036 Šimčík Jan TJ Vlčnov A 1820 1
2007/2008 4 Spartak Uherský Brod 2036 Kolomazník Ladislav Fatra-Slavia Napajedla B 1704 1
2007/2008 3 Spartak Uherský Brod 2036 Bártek Jan DK Kroměříž 1829 1
2007/2008 2 Spartak Uherský Brod 2036 Náplava Petr SK Boršice C 1815 0
2007/2008 1 Spartak Uherský Brod 2036 Hlaváček Pavel TJ Sokol Postoupky B 1965 1
2006/2007 10 Spartak Uherský Brod 2016 Roček Vladimír TJ Bystřice p.Hostýnem A 1724 1
2006/2007 8 Spartak Uherský Brod 2016 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1825 ½
2006/2007 7 Spartak Uherský Brod 2016 Hlaváček Petr TJ Polešovice 1800 1
2006/2007 6 Spartak Uherský Brod 2016 Beil Martin TJ Sokol Postoupky A 2197 ½
2006/2007 5 Spartak Uherský Brod 2016 Strojil Jiří ŠK SK Zlín E 1836 1
2006/2007 4 Spartak Uherský Brod 2016 Gabriel Adam SK Boršice B 1775 1
2006/2007 3 Spartak Uherský Brod 2016 Tkáč Adam Sokol ORA SV Slavičín A 1527 1
2006/2007 2 Spartak Uherský Brod 2016 Javor Jan TJ Vlčnov B 1803 1
2006/2007 1 Spartak Uherský Brod 2016 Staňa Marek ŠK Staré Město F 1791 1
2005/2006 11 Spartak Uherský Brod 1989 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město C 1996 0
2005/2006 10 Spartak Uherský Brod 1989 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice 1820 1
2005/2006 9 Spartak Uherský Brod 1989 Míša Stanislav TJ Polešovice 1941 1
2005/2006 8 Spartak Uherský Brod 1989 Krejčiřík Radim TJ Napajedla 1933 ½
2005/2006 7 Spartak Uherský Brod 1989 Hruška Karel LOKO Uherský Ostroh B 1800 1
2005/2006 6 Spartak Uherský Brod 1989 Hora Vratislav SK Boršice B 2073 1
2005/2006 4 Spartak Uherský Brod 1989 Vávra Antonín ŠK Staré Město D 1988 1
2005/2006 3 Spartak Uherský Brod 1989 Bačák Petr TJ Sokol Postoupky 1907 ½
2005/2006 2 Spartak Uherský Brod 1989 Beneš Miroslav TJ Vlčnov 1951 1