Hráč Hrůza Dominik

Hrůza Dominik

User Pic
Jméno: Hrůza Dominik
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1901
Elo mezinárodní: 1873
ID: 35877
FIDE ID: 365661
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1873 1901 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1847 1873 1
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1873 1900 Pečenka Petr Šachy Zastávka B 0 1427 1
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1873 1900 Čepeš Ladislav ŠK Tišnov B 0 1702 1
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1873 1900 Keprt Tomáš ŠK Kuřim F 1448 1610 1
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno C 1873 1900 Košata Jan ŠK Kuřim B 2085 2092 0
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1873 1900 Petříček Lukáš ŠK Kuřim D 1861 1858 ½
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1873 1900 Škaroupka Jiří TJ Znojmo B 2170 2159 0
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1873 1900 Tláskal Martin TJ Slovan Ivančice 2113 2094 ½
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1865 1915 Flašar Roman ŠK Garde Lipovec B 1936 1910 1
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1864 1915 Tůma Miroslav ŠK Duras BVK Královo Pole B 1901 1909 ½
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1877 1915 Píše Jan Spartak Adamov 2032 1996 ½
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1877 1915 Skalka Jan ŠK Veselí nad Moravou 1920 1965 ½
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1865 1915 Rubeš Pavel ŠK Kuřim "B" 1898 1887 ½
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1877 1915 Moulis Rudolf ŠK Duras BVK Královo Pole "D" 0 1891 0
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1877 1915 Dvořák Libor TJ Znojmo "B" 2091 2073 0
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1877 1915 Tláskal Martin TJ Slovan Ivančice 2113 2095 0
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1858 1911 Forman Lubomír ŠK Břežany 0 1826 1
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1658 1747 Kopeček Ivan ŠK Duras BVK D 1913 1933 ½
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno E 1658 1747 Kubát Pavel ŠK Střelice B 1998 1986 ½
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno E 1658 1747 Petlák Josef TJ Znojmo B 1974 1891 ½
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1658 1747 Šustr Radomil TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1884 1884 1
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1658 1747 Hrdlička Vladan ŠK Střelice A 1808 1814 ½
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno E 1658 1747 Růžička František Jezdci Jundrov C 2086 2090 ½
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1658 1747 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2180 2174 ½
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno E 1658 1747 Pelikán Ctibor VSK Univerzita Brno B 1
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1658 1747 Doležal Petr TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1679 1
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1658 1747 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1792 0
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1658 1747 Lapúník Pavel ŠK Lokomotiva Brno "K" 1721 ½
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno G 1658 1747 Pokorný Radovan ŠK Střelice A 1714 1
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno G 1658 1747 Vojáček Zdeněk Duras Brno D 1840 1870 1
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno G 1658 1747 Diviš Libor TJ Slovan - Gold reklama Ivančice 1887 1869 1
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno G 1658 1747 Pop Bohumil TJ Znojmo B 1742 1
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno G 1658 1747 Richterová Julie ŠK Kuřim C 1616 1552 1
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno G 1658 1747 Brychta Jan Univerzita Brno B 1627 1
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1658 1747 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno E 1681 1747 0
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1658 1747 Pešl Jan ŠK Kuřim "E" 1801 1816 ½
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1658 1747 Pehal Luděk ŠK Střelice "B" 1784 1753 1
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1658 1747 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "K" 1637 1670 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 Pivoňka Michael Sokol Buštěhrad 1690 1771 1
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 Sucharda David ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1825 1837 0
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1641 1933 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 Sýkora Marek Desko Liberec 1873 1985 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1847 1825 0
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 1932 1943 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 Húsek Martin ŠK Staré Město 1883 1944 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno G 1635 1665 Prokeš Karel ŠK Tetčice B 1674 1
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno G 1635 1665 Turza Pavel Moravská Slavia Brno B 1777 1802 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno G 1635 1665 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno E 1609 1445 1
2014/2015 11 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1635 1665 Krupica Aleš ŠK Kuřim "D" 1769 1715 1
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1635 1665 Lapúník Pavel ŠK Lokomotiva Brno "K" 1704 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1635 1665 Němec David ŠK Kuřim "E" 1506 1559 ½
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1635 1665 Prokeš Karel Šachy Zastávka "B" 1674 1
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1635 1665 Menšík František ŠK Sokol Tišnov "B" 1637 1699 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1635 1665 Krupica Aleš ŠK Kuřim "D" 1769 1715 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1635 1665 Blahák Jan ŠK Střelice "B" 1700 ½
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1635 1665 Krystl Jaromír TJ Slovan Ivančice 1821 1
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1635 1665 Straka Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "K" 1717 1728 0
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno D 1635 1665 Kudla Vladimír ŠK Kuřim B 1925 1867 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1635 1665 Hrbata Jaroslav ŠK Jevíčko 1525 ½
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1635 1665 Zbořil Radomír MKS Vyškov B 1684 1626 ½
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1635 1665 Bartoň Jan ŠK Sokol Tišnov 1731 1
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1847 1825 0
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 0
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 Mičulka David ŠK Lokomotiva Brno A 2056 2042 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 1932 1943 ½
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová 1863 1940 ½
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1909 1864 0
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 Húsek Martin ŠK Staré Město 1883 1944 0
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno 1642 1624 Sýkora Marek Desko Liberec 1674 1704 ½
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno 1642 1624 Široký Richard ŠACHklub SIMOPT Tábor 1652 1588 0
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno 1642 1624 Daňhel Lukáš TJ Bohemians Praha 1670 1692 ½
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno 1642 1624 Pech David TJ Sokol Údlice 1525 0
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno 1642 1624 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová B 1558 1708 ½
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno 1642 1624 Sucharda David ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1712 1846 1
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno 1642 1624 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny B 1644 1581 1
2013/2014 14 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1642 1624 Krystl Jaromír TJ Slovan Ivančice 1818 0
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1642 1624 Slezák Jan ŠK Kuřim "D" 1698 ½
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1642 1624 Baťa Jiří ŠK Lokomotiva Brno "K" 1568 1634 ½
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1642 1624 Doležal Petr TJ Slovan Ivančice 1664 ½
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1642 1624 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov 1763 1
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1642 1624 Dumková Daniela Šachy Zastávka 1637 1761 ½
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1642 1624 Hrdina Jiří ŠK Kuřim "D" 1688 0
2013/2014 13 Lokomotiva I 1642 1624 Hloušek Milan ŠK Vinohrady B 1537 1537 1
2013/2014 12 Lokomotiva I 1642 1624 Brychta Jan Univerzita Brno B 1645 0
2013/2014 11 Lokomotiva I 1642 1624 Dvořák Ottokar Moravská Slávia D 1537 1
2013/2014 10 Lokomotiva I 1642 1624 Rybníček Otto ŠK 64 Brno B 1756 1
2013/2014 4 Lokomotiva I 1642 1624 Pospíšil Patrik Lokomotiva G 1499 0
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1642 1624 Gabrhel Zbyněk ŠK Sebranci RH 1482 1
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1642 1624 Blahák Jan ŠK Střelice "A" 1734 1
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1642 1624 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno "E" 1615 0
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno 1642 1624 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová B 1558 1708 ½
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno 1642 1624 Nytra Petr SK Slavia Orlová A 1756 1856 ½
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno 1642 1624 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek 1762 1856 0
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno 1642 1624 Zuziak Petr ŠK Duras BVK Královo Pole 1726 1851 0
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno 1642 1624 Sucharda David ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1712 1846 1
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno 1642 1624 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny B 1644 1581 1
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno 1642 1624 Liduch Filip 2222 ŠK Polabiny A 1856 1837 0
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno D 1437 Švejnoha Jakub ŠK Svornost Rousínovec 1250 1
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno D 1437 Toman David ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice A 1250 1
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno D 1437 Bauer Miroslav ŠK KME-DDM Kuřim B 1320 1
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno D 1437 Straka Vojtěch Sokol Vranovice 1364 ½
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1437 Němec Jakub ŠK KME-DDM Kuřim C 1256 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno D 1437 Toman Tibor ŠK při MŠ a ZŠ Ratíškovice B 1100 1
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno D 1437 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno E 1250 ½
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1437 Lacko Dušan Sokol Zastávka "B" 1422 1
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1437 Sobocik František VSK Universita Brno "B" 1250 1
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1437 Tajovský Matěj ŠK KME-DDM Kuřim "G" 1250 1
2012/2013 14 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1437 Smíšek Radovan ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1445 1
2012/2013 13 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1437 Richterová Julie Sokol Zastávka 1403 ½
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1437 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1654 0
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1437 Laštovička František ŠK KME-DDM Kuřim "E" 1853 1775 0
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1437 Doležal Pavel TJ Slovan Ivančice "B" 1337 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1437 Horák Miloš Sokol Střelice "B" 1546 1
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva Brno C 1437 Bodický Michal SK Pyrit Příbram 1960 1874 0
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva Brno C 1437 Vrecion Jiří ŠK Řevnice 1751 1827 0
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1437 Skořepa Jakub Šachklub Tábor B 1702 1790 0
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva Brno C 1437 Žilavý Jan Šachklub Tábor A 1736 1822 ½
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1437 Máslo Ondřej KŠ Říčany 1925 C 1699 0
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva Brno C 1437 Boček Lukáš KŠ Říčany 1925 B 1642 1656 1
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1437 Novák Martin QCC České Budějovice A 1689 1628 0
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1437 Dušek Miloslav QCC České Budějovice B 1344 1
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1437 Krajíček Filip ŠK Lokomotiva Brno B 1551 ½
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1437 Sadil Jan Spartak Vlašim B 1565 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1437 Sedlák Jiří Protect.cz Humpolec 1758 1758 ½
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Straka Vojtěch Sokol Vranovice 1358 ½
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Skalka Michal TJ ŠK Veselí nad Moravou\r\n\r\n 1464 1
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Dumková Daniela TJ Sokol Zastávka\r\n\r\n 1453 ½
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Očko Martin Šachový klub Hodonín 1623 1000 1
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Koukal Ondřej ŠK DURAS BVK C 1502 1443 1
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Zabloudil Radek Sportovní klub Vyškov 1358 0
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Němec Jakub ŠK KME-DDM Kurim B 1000 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Liška Martin ŠK KME-DDM Kurim A 1347 ½
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno D 1250 Fabík Václav ŠK Lokomotiv Brno E 1000 1
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno "O" 1250 Dumek Aleš Sokol Zastávka 1100 1
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 Prokeš Karel ŠK Tetčice "B" 1728 ½
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 Dumek Aleš TJ Sokol Zastávka 1100 1
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 Doležal Pavel TJ Slovan Ivančice "B" 1333 ½
2011/2012 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Tománek Pavel SK Boršice B 1656 ½
2011/2012 8 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Lessy Tomáš ŠK Staré Město B 1669 1686 ½
2011/2012 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Kamarád František A64 Grygov 1577 1667 0
2011/2012 6 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Pistovčáková Aneta TŽ Třinec 1541 1731 1
2011/2012 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Zuziak Petr Duras BVK Brno B 1577 0
2011/2012 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky 1756 1744 1
2011/2012 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno B 1465 ½
2011/2012 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Gabryš Lukáš Zbrojovka Vsetín 1640 0
2011/2012 1 ŠK Lokomotiva Brno C 1250 Krejča Jakub Sokol Hošťálková 1829 1673 0
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Křivánek Jakub ŠK KME-DDM Kuřim B 1000 1
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Jahn Filip ŠK KME-DDM Kuřim A 1000 1
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Motal Martin ŠK Duras BVK Kr. Pole C 1100 1
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Rapcová Adéla Sokol ČOS Vranovice 1000 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Dvořáček Filip Makkabi Boskovice 1000 1
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Dumek David Sokol Zastávka 1000 1
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno D 1000 Jireš Jan DDM Vyškov B 1100 1
2010/2011 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1000 Trunkát Jiří Sokol Zastávka 1100 1
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1000 Cik Vladimír Sokol Tišnov "B" 1000 1
2010/2011 11 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1000 Sedlačík Martin ŠK Staré Město "B" 1433 0
2010/2011 10 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1000 Skalka Michal SK Boršice "B" 1306 0
2010/2011 7 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1000 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 0
2010/2011 6 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1000 Zeman Radek ŠK Duras BVK Brno "A" 1704 0
2010/2011 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1000 Šperková Kristýna SK DDM Vyškov 1318 ½
2010/2011 4 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1000 Stanovský Arnold Sokol Bedřichov 1100 1
2010/2011 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1000 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 1
2010/2011 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1000 Bednařík Josef TJ Sokol Hošťálková 1451 0
2010/2011 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1000 Walica Roman SK Slavie Orlová "B" 1495 0
2009/2010 3 SK Lokomotiva Brno Q 1100 SK KME-DDM Kurim F 1
2008/2009 7 Lokomotiva Brno E 1000 Zeman Martin Vinohrady Brno 1000 1
2008/2009 6 Lokomotiva Brno E 1000 Bozay Jan Vyškov 1100 0
2008/2009 5 Lokomotiva Brno E 1000 Brzobohatý Lukáš Vranovice B 1000 1
2008/2009 4 Lokomotiva Brno E 1000 Pokorný Petr Vranovice A 1100 1
2008/2009 3 Lokomotiva Brno E 1000 Karapetyan David Lokomotiva Brno D 1309 ½
2008/2009 2 Lokomotiva Brno E 1000 Hájek Adam Duras BVK Brno C 1100 1
2008/2009 1 Lokomotiva Brno E 1000 Greger Jiří Moravská Slávia 1000 1