Hráč Juriga Tomáš

Juriga Tomáš

User Pic
Jméno: Juriga Tomáš
Oddíl: Šachový klub Lokomotiva Brno, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1841
Elo mezinárodní: 1730
ID: 8949
FIDE ID: 366889
Rok narození: 1985
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno C 1730 1853 Hemala Luboš SK GPOA Znojmo 1863 1830 0
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno C 1730 1853 Kopkan Pavel ŠK Bystrc Oilers 1885 1847 ½
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1730 1853 Přibyl Radek Jezdci Jundrov B 1923 1911 ½
2015/2016 9 Lokomotiva Brno F 1730 1853 Vičar Lubomír ŠK Veselí nad Moravou B 1809 1826 1
2015/2016 7 Lokomotiva Brno F 1730 1853 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Královo Pole C 2037 1959 0
2015/2016 6 Lokomotiva Brno F 1730 1853 Ling Bronislav Šachový klub Hodonín 1905 1897 0
2015/2016 5 Lokomotiva Brno F 1730 1853 Matula Roman Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1907 0
2015/2016 4 Lokomotiva Brno F 1730 1853 Mareš Jaroslav ŠK 64 Brno A 2029 1987 ½
2015/2016 2 Lokomotiva Brno F 1730 1853 Kuchynka Luboš ŠK HPM TEC Hustopeče B 1980 1966 0
2015/2016 1 Lokomotiva Brno F 1730 1853 Janků Luboslav Moravská Slavia Brno C 1825 1
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1826 Vrtal Jaroslav Š. K. 1923 Sokol Kyjov 2053 2057 1
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1826 Matula Tomáš KŠ TJ Bučovice 1676 ½
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1826 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 1997 1962 ½
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1826 Myšulka Jiří ŠK Hodonín 1895 1854 ½
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1826 Kocáb Jan TJ Podlužan Prušánky B 1995 1909 0
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1826 Píštěk Jan ŠK Veselí nad Moravou B 1880 1871 1
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1826 Věžník Michael ŠK Duras BVK Královo Pole D 1866 1858 ½
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1826 Kučera Petr ŠK "64" Brno 1981 1987 1
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1800 Horáček Petr KŠ TJ Bučovice 1667 ½
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1800 Pochylý Bronislav TJ Tatran Poštorná 1892 ½
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1800 Matula Roman Š.K. 1923 Sokol Kyjov 1864 1
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1800 Dočkal Stanislav MKS Vyškov B 1697 1
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1800 Makovička Martin ŠK Hodonín 1970 1980 1
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1800 Kacálek Tomáš VSK Univerzita Brno 1760 0
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1800 Uřičář Zdeněk TJ ŠK Veselí nad Moravou B 1982 1940 0
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1800 Prokůpek Marek ŠK Slavoj Velké Pavlovice 1976 ½
2013/2014 1 ŠK Lokomotiva Brno F 1726 1800 Dryšl Radek TJ Podlužan Prušánky B 1948 1956 1
2012/2013 11 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1726 1768 Farář Václav Sokol Střelice A 1834 1
2012/2013 10 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1726 1768 Slezák Jan ŠK Kuřim C 1686 ½
2012/2013 8 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1726 1768 Glacner Karel TJ Čechie Zastávka 1600 1624 1
2012/2013 7 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1726 1768 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1896 1896 1
2012/2013 6 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1726 1768 Zerdaloglu Vasilis VSK Univerzita Brno 1840 1
2012/2013 5 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1726 1768 Michalčák Lubomír SPgŠ + G Znojmo A 2074 2074 0
2012/2013 4 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1726 1768 Točev Dosi Šachový klub Lokomotiva Brno F 1774 1774 ½
2012/2013 3 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1726 1768 Přibyl René ŠK Tetčice B 2003 2001 0
2012/2013 2 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1726 1768 Doležal Ladislav TJ Znojmo B 1854 ½
2012/2013 1 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1726 1768 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole D 1796 1931 ½
2011/2012 10 Lokomotiva Brno E 1726 1726 Glacner Karel TJ ČECHIE Zastávka 1669 1611 1
2011/2012 9 Lokomotiva Brno E 1726 1726 Kolek Josef TJ Slovan Ivančice 1864 1
2011/2012 8 Lokomotiva Brno E 1726 1726 Tomíška Miroslav SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1930 0
2011/2012 7 Lokomotiva Brno E 1726 1726 Porč Pavel Sokol Střelice B 1794 1796 1
2011/2012 6 Lokomotiva Brno E 1726 1726 Kubíček Pavel Sokol Střelice A 1972 1965 1
2011/2012 5 Lokomotiva Brno E 1726 1726 Jelen Jiří TJ Znojmo B 1849 1901 ½
2011/2012 4 Lokomotiva Brno E 1726 1726 Číhal Jan SK KME-DDM Kuřim C 1901 1918 0
2011/2012 2 Lokomotiva Brno E 1726 1726 Přibyl Radek SK Tetčice 1713 1867 0
2008/2009 11 Spartak Uherský Brod 1731 Richter Michael TJ Sokol Postoupky C 1285 0
2008/2009 2 Spartak Uherský Brod 1731 Hurdes Josef TJ Polešovice 1745 0
2006/2007 10 Spartak Uherský Brod 1744 Zicháček Josef TJ Bystřice p.Hostýnem A 1671 1
2006/2007 9 Spartak Uherský Brod 1744 Krátký Ctibor TJ Bojkovice A 1660 0
2006/2007 3 Spartak Uherský Brod 1744 Peléšek Zdeněk Sokol ORA SV Slavičín A 1650 0
2005/2006 8 Spartak Uherský Brod 1749 Jestříbek Martin TJ Napajedla 1331 ½
2005/2006 1 Spartak Uherský Brod 1749 Závodský Jiří Slavia Kroměříž C 1804 ½