Hráč Dorňák Pavel

Dorňák Pavel

User Pic
Jméno: Dorňák Pavel
Oddíl: TJ Valašské Meziříčí
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1894
Elo mezinárodní: 1889
ID: 7496
FIDE ID: 23710969
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 9 TJ Valašské Meziříčí A 1889 1894 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 1962 2007 0
2018/2019 8 TJ Valašské Meziříčí A 1895 1894 Juříček Stanislav ŠK Zbrojovka Vsetín B 2075 2048 ½
2018/2019 7 TJ Valašské Meziříčí A 1895 1894 Hrtánek Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1979 2011 0
2018/2019 6 TJ Valašské Meziříčí A 1892 1894 Foukal Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice A 1847 1847 1
2018/2019 5 TJ Valašské Meziříčí A 1892 1894 Babula Vlastimil ŠK Staré Město C 1984 1960 0
2018/2019 4 TJ Valašské Meziříčí A 1866 1897 Pfeffer Erik SK Boršice A 1974 1965 1
2018/2019 3 TJ Valašské Meziříčí A 1901 1897 Navrátilík Pavel Slavia Kroměříž C 2047 2058 0
2018/2019 2 TJ Valašské Meziříčí A 1901 1897 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky A 1850 1864 0
2018/2019 1 TJ Valašské Meziříčí A 1897 1897 Chutný Aleš ŠK Holešov A 1967 1934 ½
2017/2018 5 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1897 1920 Mladý Pavel Sokol Ústí B 1646 1695 1
2017/2018 1 ŠK Zbrojovka Vsetín D 1897 1920 Martiňák Cyril ŠO TJ Karolinka 0 1918 0
2017/2018 11 Valašské Meziříčí C 1897 1920 Bělunek Zdeněk MEZ Vsetín 1901 1955 0
2017/2018 9 Valašské Meziříčí C 1897 1920 Sagánek Miroslav TJ Valašské Meziříčí B 0 1807 1
2017/2018 6 Valašské Meziříčí C 1897 1920 Matůš Filip TJ Sokol Valašská Bystřice C 1713 1655 0
2017/2018 4 Valašské Meziříčí C 1897 1920 Juříček Stanislav KH Zašová 2097 2060 ½
2017/2018 2 Valašské Meziříčí C 1897 1920 Hromada Petr TJ Sokol Huslenky 0 1873 0
2017/2018 11 Vala�sk� Mezi���� 1897 1920 Válek František Brumov-Bylnice 1901 1808 ½
2017/2018 10 Vala�sk� Mezi���� 1897 1920 Kroutil Zdeněk Slavi��n 0 1627 1
2017/2018 8 Vala�sk� Mezi���� 1897 1920 Blaha Antonín Vizovice 0 1775 1
2017/2018 7 Vala�sk� Mezi���� 1897 1920 Šašek Jaroslav EMKaD Hole�ov 1770 1800 0
2017/2018 6 Vala�sk� Mezi���� 1897 1920 Petr Zdeněk Rajnochovice 0 1728 1
2017/2018 5 Vala�sk� Mezi���� 1897 1920 Mieres Petr �st� 1754 1746 ½
2017/2018 4 Vala�sk� Mezi���� 1897 1920 Bartošek Ivan �KZ Vset�n C 1742 1745 1
2017/2018 3 Vala�sk� Mezi���� 1897 1920 Krupa Josef Zub�� 1795 1885 1
2017/2018 2 Vala�sk� Mezi���� 1897 1920 Smílek Jan Lu�n� 0 1734 ½
2016/2017 11 TJ Valašské Meziříčí A 1922 Stančík Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín B 1956 1968 ½
2016/2017 10 TJ Valašské Meziříčí A 1922 Hlúšek Pavel SK Boršice A 1870 1933 ½
2016/2017 9 TJ Valašské Meziříčí A 1922 Dungl Martin Sokol Postoupky A 2087 2068 1
2016/2017 8 TJ Valašské Meziříčí A 1922 Zicháček Libor ŠK Holešov A 2040 2006 ½
2016/2017 7 TJ Valašské Meziříčí A 1922 Vránová Zdeňka ŠK Staré Město C 1991 1950 0
2016/2017 6 TJ Valašské Meziříčí A 1922 Kičmer Petr TJ Vlčnov A 2206 2197 ½
2016/2017 5 TJ Valašské Meziříčí A 1922 Hrtánek Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2025 2030 0
2016/2017 4 TJ Valašské Meziříčí A 1922 Balážec Ludovít ŠK Zlín B 1918 1869 ½
2016/2017 3 TJ Valašské Meziříčí A 1922 Navrátil Marek Slavia Kroměříž C 1876 1897 0
2016/2017 2 TJ Valašské Meziříčí A 1922 Mrkus František ŠK Staré Město D 1842 1850 ½
2016/2017 1 TJ Valašské Meziříčí A 1922 Kozojed Vlastislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1889 1892 ½
2015/2016 11 Val. Meziříčí 1922 Motúzová Marta ŠKZ Vsetín C 1836 1837 ½
2015/2016 10 Val. Meziříčí 1922 Krupa Josef Gumárny Zubří 1795 1874 0
2015/2016 9 Val. Meziříčí 1922 Doležal Karel Lužná 2002 1994 0
2015/2016 8 Val. Meziříčí 1922 Sadílek Jaromír Zašová 1768 1
2015/2016 7 Val. Meziříčí 1922 Brzobohatý Petr Vizovice 1857 1
2015/2016 6 Val. Meziříčí 1922 Foukal Jiří Val.Bystřice 1885 1877 ½
2015/2016 5 Val. Meziříčí 1922 Strojil Jiří Zlín C 1744 1787 0
2015/2016 4 Val. Meziříčí 1922 Procházka Ludvík Slavičín 1646 1674 1
2015/2016 3 Val. Meziříčí 1922 Veselský František Hošťálková B 1943 1943 ½
2015/2016 2 Val. Meziříčí 1922 Častulík Jiří Brumov-Bylnice 1797 1795 ½
2015/2016 1 Val. Meziříčí 1922 Myška Dušan Rajnochovice 1699 1
2014/2015 11 Val. Meziříčí 1923 Stančík Jakub ŠKZ Vsetín B 1864 1882 0
2014/2015 10 Val. Meziříčí 1923 Hapka Tomáš Rajnochovice 1952 1839 ½
2014/2015 8 Val. Meziříčí 1923 Krejča Jakub Hošťálková B 1887 1923 ½
2014/2015 7 Val. Meziříčí 1923 Janál Vladimír Vizovice 2122 2038 ½
2014/2015 6 Val. Meziříčí 1923 Růčka Petr Val. Bystřice B 1925 1887 0
2014/2015 5 Val. Meziříčí 1923 Fojtů Vojtěch Val. Klobouky 1758 1
2014/2015 4 Val. Meziříčí 1923 Smílek Jan Lužná 1784 1
2014/2015 3 Val. Meziříčí 1923 Hrabovský Vladimír Brumov-Bylnice 1976 1995 ½
2014/2015 2 Val. Meziříčí 1923 Pecl Jaroslav Bystřice p. Hostýnem 1804 1
2014/2015 1 Val. Meziříčí 1923 Vičan Jaromír Zašová 1860 ½
2013/2014 11 Val. Meziříčí 1911 Chutný Aleš ŠK Holešov B 1867 0
2013/2014 10 Val. Meziříčí 1911 Petržela Pavel EMKaD Holešov 2008 2042 ½
2013/2014 9 Val. Meziříčí 1911 Doležal Karel Lužná 2005 2006 1
2013/2014 8 Val. Meziříčí 1911 Foukal Jiří Val. Bystřice 1959 1938 1
2013/2014 7 Val. Meziříčí 1911 Hrabovský Vladimír Brumov - Bylnice 1936 1934 ½
2013/2014 6 Val. Meziříčí 1911 Parák František Ústí 1760 1766 1
2013/2014 5 Val. Meziříčí 1911 Pecl Jaroslav Rajnochovice 1810 1
2013/2014 4 Val. Meziříčí 1911 Čáň Václav Zašová 1886 1921 0
2013/2014 3 Val. Meziříčí 1911 Jakubál Petr Val. Klobouky 1865 ½
2013/2014 2 Val. Meziříčí 1911 Jurča Marek ŠKZ Vsetín B 1875 1944 0
2013/2014 1 Val. Meziříčí 1911 Bařinka Miroslav Vizovice 1735 1763 1
2012/2013 11 Val. Meziříčí 1941 Růčka Petr Val. Bystřice 1942 1983 1
2012/2013 10 Val. Meziříčí 1941 Špaňhel Petr Vizovice 2205 2128 ½
2012/2013 9 Val. Meziříčí 1941 Hrabovský Vladimír Brumov-Bylnice 1953 1934 1
2012/2013 8 Val. Meziříčí 1941 Chutný Aleš Holešov B 1873 ½
2012/2013 7 Val. Meziříčí 1941 Vičan Jaromír Zašová 1869 ½
2012/2013 6 Val. Meziříčí 1941 Myška Dušan Bystřice p.H. 1742 ½
2012/2013 5 Val. Meziříčí 1941 Lukaštík Jaroslav Ústí 1668 ½
2012/2013 4 Val. Meziříčí 1941 Janček Milan Val. Klobouky 1742 1
2012/2013 3 Val. Meziříčí 1941 Lamper Vlastimil Rajnochovice 1873 1962 0
2012/2013 2 Val. Meziříčí 1941 Jurča Marek ŠKZ Vsetín B 1893 1919 0
2012/2013 1 Val. Meziříčí 1941 Phamová Xuan Mai Zlín D 1769 1901 ½
2012/2013 11 Valašské Meziříčí B 1941 Šulák Radomír MEZ Vsetín 1680 1
2012/2013 10 Valašské Meziříčí B 1941 Mieres Petr Huslenky 1794 0
2012/2013 8 Valašské Meziříčí B 1941 Jasný Stanislav Valašská Bystřice B 1838 1806 0
2012/2013 7 Valašské Meziříčí B 1941 Doležal Karel Lužná 2005 2015 0
2012/2013 5 Valašské Meziříčí B 1941 Vaculík Jiří Hošťálková B 1858 0
2012/2013 4 Valašské Meziříčí B 1941 Horák Martin Rožnov B 1721 1
2012/2013 3 Valašské Meziříčí B 1941 Gabryš Lukáš ŠKZ Vsetín C 1720 1
2012/2013 2 Valašské Meziříčí B 1941 Hromada Petr Valašská Polanka 1890 ½
2012/2013 1 Valašské Meziříčí B 1941 Lev Pavel Bystřička 2169 2149 ½
2011/2012 11 Valašské Meziříčí B 1938 Burdík Miloslav Bystřička 1807 ½
2011/2012 10 Valašské Meziříčí B 1938 Galetka Jaromír ŠKZ Vsetín C 1681 1
2011/2012 9 Valašské Meziříčí B 1938 Smílek Jan Lužná 1732 ½
2011/2012 8 Valašské Meziříčí B 1938 Románek Zdeněk Valašská Bystřice B 1722 1709 1
2011/2012 7 Valašské Meziříčí B 1938 Plšek Pavel Hošťálková B 2026 1999 1
2011/2012 6 Valašské Meziříčí B 1938 Horák Martin Rožnov B 1735 1
2011/2012 5 Valašské Meziříčí B 1938 Sagánek Miroslav MEZ Vsetín 1896 ½
2011/2012 4 Valašské Meziříčí B 1938 Vlachopulos Elefteris Karolinka 1735 1762 1
2011/2012 3 Valašské Meziříčí B 1938 Mieres Petr Ústí 1781 ½
2011/2012 2 Valašské Meziříčí B 1938 Štefka Bohumil Valašská Polanka 1663 ½
2011/2012 1 Valašské Meziříčí B 1938 Jasný Igor Vidče 1994 ½
2011/2012 11 Valašské Meziříčí 1938 Sadílek Jaromír Zašová 1849 ½
2011/2012 10 Valašské Meziříčí 1938 Novák Zdeněk Bystřice p.H. 1853 1777 1
2011/2012 9 Valašské Meziříčí 1938 Parák František Vsetín B 1758 1799 ½
2011/2012 8 Valašské Meziříčí 1938 Janál Vladimír Vizovice 2122 1981 0
2011/2012 7 Valašské Meziříčí 1938 Foukal Jiří Valašská Bystřice 1915 1941 1
2011/2012 6 Valašské Meziříčí 1938 Hapka Tomáš Rajnochovice 1952 1968 ½
2011/2012 5 Valašské Meziříčí 1938 Zajíček Radek Holešov B 1812 1820 0
2011/2012 4 Valašské Meziříčí 1938 Zapletal Oldřich Zlínterm 1997 0
2011/2012 3 Valašské Meziříčí 1938 Dubovecký Josef Zlín E 1800 1
2011/2012 2 Valašské Meziříčí 1938 Válek František Brumov-Bylnice 1869 1847 1
2011/2012 1 Valašské Meziříčí 1938 Krejčí Petr Huslenky 1745 1
2010/2011 11 Val. Meziříčí 1931 Pecl Jaroslav Bystřice p.H 1734 1
2010/2011 10 Val. Meziříčí 1931 Ambros Zdenek Zubří 1897 ½
2010/2011 9 Val. Meziříčí 1931 Janíček Jindřich Podhradní Lhota 2049 ½
2010/2011 8 Val. Meziříčí 1931 Janál Vladimír Vizovice 1997 ½
2010/2011 7 Val. Meziříčí 1931 Křek Pavel Slavičín 1965 0
2010/2011 6 Val. Meziříčí 1931 Parák František Ústí 1760 ½
2010/2011 5 Val. Meziříčí 1931 Hradil Karel Vsetín B 1909 ½
2010/2011 4 Val. Meziříčí 1931 Častulík Jiří Brumov-Bylnice 1811 1
2010/2011 3 Val. Meziříčí 1931 Vlachopulos Elefteris Huslenky 1839 ½
2010/2011 2 Val. Meziříčí 1931 Růčka Petr Val.Bystřice 1959 ½
2010/2011 1 Val. Meziříčí 1931 Phamová Xuan Mai Zlín E 1900 1
2009/2010 11 TJ Valasske Mezirici 1924 Valo Rudolf TJ Sokol Huslenky 1893 ½
2009/2010 10 TJ Valasske Mezirici 1924 Foukal Jiří TJ Sokol V. Bystrice 1775 1
2009/2010 9 TJ Valasske Mezirici 1924 Veselský František TJ Sokol Hostalkova 1980 ½
2009/2010 8 TJ Valasske Mezirici 1924 Šrámek Petr TJ Sokol Usti 1799 0
2009/2010 7 TJ Valasske Mezirici 1924 Častulík Jiří SO Brumov-Bylnice 1826 1
2009/2010 6 TJ Valasske Mezirici 1924 Prchla Jaromír TJ Bojkovice 1752 ½
2009/2010 5 TJ Valasske Mezirici 1924 Janček Milan Sokol ORA SV Slavicin 1673 1
2009/2010 4 TJ Valasske Mezirici 1924 Stojan František SK Zlin E 1787 1
2009/2010 3 TJ Valasske Mezirici 1924 Lamper Vlastimil TJ Sokol Podhr. Lhota 1988 0
2009/2010 2 TJ Valasske Mezirici 1924 Bařinka Miroslav TJ Sokol Vizovice 1715 1
2009/2010 1 TJ Valasske Mezirici 1924 Jakubál Petr TJ Spartak V. Klobouky 1861 1
2008/2009 9 TJ Valašské Meziříčí B 1915 Dvořáček Roman Sokol Valašská Polanka 1758 1
2008/2009 8 TJ Valašské Meziříčí B 1915 Bambušek Ivan Chessmont Rožnov pR B 1761 1
2008/2009 6 TJ Valašské Meziříčí B 1915 Karlík Ondřej ŠKZ Vsetín C 1905 ½
2008/2009 4 TJ Valašské Meziříčí B 1915 Smílek Jan Sokol Lužná 1693 1
2008/2009 3 TJ Valašské Meziříčí B 1915 Vlachopulos Elefteris TJ Karolinka 1825 0
2008/2009 2 TJ Valašské Meziříčí B 1915 Jasný Stanislav TJ Vidče 1858 ½
2008/2009 1 TJ Valašské Meziříčí B 1915 Maňák Antonín Sokol Huslenky 1902 0
2008/2009 11 TJ Valašské Meziříčí 1915 Strojil Jiří ŠK Zlín E 1834 ½
2008/2009 10 TJ Valašské Meziříčí 1915 Galetka Jaromír ŠK Zbrojovka Vsetín B 1753 1
2008/2009 9 TJ Valašské Meziříčí 1915 Slámečka Karel Sokol ORA SV Slavičín 1825 ½
2008/2009 8 TJ Valašské Meziříčí 1915 Kolouch Jiří TJ Zeveta Bojkovice 1869 1
2008/2009 7 TJ Valašské Meziříčí 1915 Vrátný Radim TJ Sokol Francova Lhota 2194 ½
2008/2009 6 TJ Valašské Meziříčí 1915 Karlík Ondřej TJ Sokol Hošťálková 1905 ½
2008/2009 5 TJ Valašské Meziříčí 1915 Koňařík Alois TJ Sokol Ústí 1783 ½
2008/2009 4 TJ Valašské Meziříčí 1915 Hurta Karel TJ Sokol Valašská Bystřice 1851 ½
2008/2009 3 TJ Valašské Meziříčí 1915 Špaňhel Petr TJ Sokol Vizovice 2114 ½
2008/2009 2 TJ Valašské Meziříčí 1915 Valo Rudolf TJ MEZ Vsetín 1897 1
2008/2009 1 TJ Valašské Meziříčí 1915 Lamper Vlastimil TJ Sokol Podhradní Lhota 1943 0
2007/2008 11 TJ Valašské Meziříčí 1901 Bařinka Miroslav TJ Sokol Vizovice 1728 1
2007/2008 10 TJ Valašské Meziříčí 1901 Galetka Jaromír ŠKZ Vsetín B 1743 ½
2007/2008 9 TJ Valašské Meziříčí 1901 Parák František TJ Sokol Ústí 1824 ½
2007/2008 8 TJ Valašské Meziříčí 1901 Kaminský Rudolf TJ Sokol Podhr. Lhota 2104 ½
2007/2008 7 TJ Valašské Meziříčí 1901 Jakubál Petr TJ Spartak Val. Klobouky 1867 1
2007/2008 6 TJ Valašské Meziříčí 1901 Machalec Pavel TJ MEZ Vsetín 1736 1
2006/2007 11 TJ Valašské Meziříčí 1876 Uhlíř Jiří Sokol Podhradní Lhota 1825 ½
2006/2007 10 TJ Valašské Meziříčí 1876 Veselský František Sokol Hošťálková 2031 0
2006/2007 8 TJ Valašské Meziříčí 1876 Matocha Josef Spartak Valašské Klobouky ½
2006/2007 7 TJ Valašské Meziříčí 1876 Pyš Zbyněk TJ Gumárny Zubří 1938 0
2006/2007 6 TJ Valašské Meziříčí 1876 Hurta Karel Sokol Bystřička 1845 ½
2006/2007 5 TJ Valašské Meziříčí 1876 Šulák Radomír TJ MEZ Vsetín 1761 1
2006/2007 4 TJ Valašské Meziříčí 1876 Válek František ŠO Brumov-Bylnice 1846 0
2006/2007 3 TJ Valašské Meziříčí 1876 Hradil Karel ŠKZ Vsetín B 1874 ½
2006/2007 2 TJ Valašské Meziříčí 1876 Bařinka Miroslav TJ Sokol Vizovice 1734 1
2006/2007 1 TJ Valašské Meziříčí 1876 Papšík Miroslav Sokol Valašská Polanka 1725 1
2006/2007 9 TJ Valašské Meziříčí B 1876 Galetka Jaromír ŠKZ Vsetín C 1724 0
2006/2007 8 TJ Valašské Meziříčí B 1876 Múdrý Jan Sokol Huslenky 1742 1
2006/2007 7 TJ Valašské Meziříčí B 1876 Parák František Sokol Ústí 1848 1
2006/2007 6 TJ Valašské Meziříčí B 1876 Vlachopulos Elefteris TJ Karolinka 1806 1
2006/2007 5 TJ Valašské Meziříčí B 1876 Jasný Stanislav TJ Vidče 1868 1
2006/2007 4 TJ Valašské Meziříčí B 1876 Vičan Jaromír TJ Zašová 1902 1
2006/2007 3 TJ Valašské Meziříčí B 1876 Horák Martin A 64 Valašský 1731 1
2006/2007 2 TJ Valašské Meziříčí B 1876 Hromada Jan Sokol Lužná 1
2006/2007 1 TJ Valašské Meziříčí B 1876 Herman Vladimír TJ Jasenice 1772 1
2005/2006 11 TJ Val. Meziříčí 1885 Herec Jiří ORA SV Slavičín 1993 0
2005/2006 10 TJ Val. Meziříčí 1885 Smetana Rostislav Sokol Franc. Lhota 1717 1
2005/2006 2 TJ Val. Meziříčí 1885 Válek František ŠO Brumov-Bylnice 1852 0
2004/2005 11 TJ Val. Meziříčí 1829 Toman David TJ Sokol Bystřička 1838 ½
2004/2005 10 TJ Val. Meziříčí 1829 Blaha Antonín TJ Sokol Vizovice 1771 1
2004/2005 9 TJ Val. Meziříčí 1829 Hromada Petr Sokol Franc. Lhota 1943 1
2004/2005 8 TJ Val. Meziříčí 1829 Kocián Miroslav ŠK Trinom Zlín C 1962 1
2004/2005 7 TJ Val. Meziříčí 1829 Pagáč Jaroslav TJ Rožnov p.Radh. 1899 ½
2004/2005 5 TJ Val. Meziříčí 1829 Vítek Karel ŠO Brumov-Bylnice 1696 1
2004/2005 4 TJ Val. Meziříčí 1829 Herec Jiří S. ORA SV Slavičín 1980 ½
2004/2005 3 TJ Val. Meziříčí 1829 Zajíček Petr ŠKZ Vsetín B 2046 1
2004/2005 1 TJ Val. Meziříčí 1829 Velčovský Josef TJ Gumárny Zubří 1879 1