Hráč Hrtáň Vladislav

Hrtáň Vladislav

User Pic
Jméno: Hrtáň Vladislav
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1644
Elo mezinárodní: 1464
ID: 4758
FIDE ID: 23717440
Rok narození: 1967
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sokol Ústí 1464 1623 Kocián Tomáš ŠK Zlín C 0 1141 1
2018/2019 5 Sokol Ústí 1464 1623 Haboň Martin ŠO SK Pozlovice 0 1497 ½
2018/2019 3 Sokol Ústí 1464 1623 Kopecký Matěj ŠK Zbrojovka Vsetín C 1379 1409 ½
2018/2019 9 Sokol Ústí B 1464 1623 Kaminský Rudolf ŠK Rajnochovice 2029 2015 0
2018/2019 8 Sokol Ústí B 1464 1623 Múdrý Jan TJ Sokol Huslenky 1610 1669 1
2018/2019 4 Sokol Ústí B 1464 1623 Hromada Jakub TJ Sokol Valašská Polanka 0 1637 1
2018/2019 2 Sokol Ústí B 1464 1623 Staněk Jiří TJ Valašské Meziříčí B 0 1674 1
2018/2019 1 Sokol Ústí B 1464 1623 Vičan Jaromír KH Zašová 0 1814 ½
2017/2018 8 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1464 1625 Gut Rudolf ŠO TJ Karolinka 0 1681 ½
2017/2018 7 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1464 1625 Románek Zdeněk MEZ Vsetín 1598 1692 0
2017/2018 5 �st� 1464 1625 Křižák Eduard Vala�sk� Mezi���� 1791 1769 ½
2015/2016 7 Ústí C 1641 Pelc Stanislav Val. Meziříčí D 1000 1
2015/2016 6 Ústí C 1641 Feix Jiří Branky 1235 1
2015/2016 3 Ústí C 1641 Křenek Roman Karolinka B 1000 1
2015/2016 11 Ústí 1641 Horák Martin Val. Bystřice B 1702 1
2015/2016 8 Ústí 1641 Dvořák Martin ŠKZ Vsetín D 1424 1206 0
2015/2016 7 Ústí 1641 Šťastný Josef MEZ Vsetín 1264 1
2015/2016 6 Ústí 1641 Smutek Jiří Val. Bystřice C 1430 1451 1
2014/2015 7 Ústí B 1641 Vrábel Petr Karolinka A 1530 ½
2014/2015 6 Ústí B 1641 Feix Jiří Branky 1000 1
2014/2015 5 Ústí B 1641 Měrka Josef Huslenky B 1527 ½
2014/2015 4 Ústí B 1641 Rapant Vlastimil Karolinka B 1474 1
2014/2015 3 Ústí B 1641 Matúš Rudolf Francova Lhota B 1529 1
2014/2015 1 Ústí B 1641 Vávra Vladimír Val. Bystřice D 1552 ½
2013/2014 11 Ústí 1618 Haboň Martin Val. Klobouky 1419 ½
2013/2014 10 Ústí 1618 Skalík Milan Val. Bystřice 1800 1
2013/2014 9 Ústí 1618 Kovařík Matyáš ŠKZ Vsetín B 1584 1630 ½
2013/2014 4 Ústí 1618 Valenta Josef Rajnochovice 1602 1626 1
2013/2014 3 Ústí 1618 Sedlářová Ivana EMKaD Holešov 1667 0
2013/2014 10 Ústí B 1618 Lovas Petr Val. Bystřice B 1000 ½
2013/2014 9 Ústí B 1618 Krejča Jakub Hošťálková B 1812 1771 ½
2013/2014 7 Ústí B 1618 Bil Vladimír Rožnov B 1695 1
2013/2014 5 Ústí B 1618 Smutek Vladimír Val. Bystřice C 1608 ½
2013/2014 1 Ústí B 1618 Kovář Ladislav Karolinka 1732 ½
2012/2013 5 Ústí B 1634 Černý Ladislav Val. Meziříčí C 1506 0
2012/2013 1 Ústí B 1634 Rýdl Vladimír Branky 1705 0
2011/2012 7 Ústí 1648 Šťastný Josef MEZ Vsetín 1250 ½
2011/2012 4 Ústí 1648 Hovořák Josef Lužná 1609 1
2011/2012 3 Ústí 1648 Kramer Břetislav Valašské Meziříčí B 1676 ½
2011/2012 1 Ústí 1648 Trčálek David Valašská Polanka 1301 0
2011/2012 6 Ústí B 1648 Krejča Jakub Hošťálková C 1829 1673 0
2011/2012 4 Ústí B 1648 Múdrý Josef Huslenky B 1610 1
2011/2012 3 Ústí B 1648 Kramer Břetislav Valašské Meziříčí C 1676 0
2010/2011 11 Ústí 1640 Hošík Václav Brumov-Bylnice 1690 0
2010/2011 10 Ústí 1640 Múdrý Jan Huslenky 1771 0
2010/2011 9 Ústí 1640 Capil Dalibor Val.Bystřice 1572 1
2010/2011 8 Ústí 1640 Kokrda Vladimír Zlín E 1754 1
2010/2011 7 Ústí 1640 Zicháček Josef Bystřice p.H 1621 ½
2010/2011 6 Ústí 1640 Herman Vladimír Val. Meziříčí 1754 1
2010/2011 5 Ústí 1640 Valenta Josef Podhradní Lhota 1623 ½
2010/2011 4 Ústí 1640 Kývala Petr Vizovice 1636 0
2010/2011 3 Ústí 1640 Kroutil Zdeněk Slavičín 1613 ½
2010/2011 2 Ústí 1640 Velčovský Josef Zubří 1859 0
2010/2011 1 Ústí 1640 Kovařík Matyáš Vsetín B 1558 1
2009/2010 11 Valašská Polanka 1566 Brunda Karel A 64 Valašský 1538 1
2009/2010 10 Valašská Polanka 1566 Hurta Jan Bystřička 1624 1
2009/2010 9 Valašská Polanka 1566 Čáňová Dagmar Zašová 1630 ½
2009/2010 7 Valašská Polanka 1566 Švagera Jaroslav MEZ Vsetín 1665 ½
2009/2010 6 Valašská Polanka 1566 Růžička Jiří ŠKZ Vsetín B 1752 1
2009/2010 4 Valašská Polanka 1566 Hromada Jan Lužná 1742 ½
2009/2010 3 Valašská Polanka 1566 Michálek Josef Karolinka 1572 1
2009/2010 1 Valašská Polanka 1566 Jurča Zdeněk Vidče 1663 ½
2009/2010 11 TJ Sokol Usti 1566 Gorčík Jiří TJ Sokol Vizovice 1688 1
2009/2010 8 TJ Sokol Usti 1566 Herman Vladimír TJ Valasske Mezirici 1770 ½
2009/2010 7 TJ Sokol Usti 1566 Surý Jaroslav TJ Sokol Hostalkova 1770 ½
2009/2010 3 TJ Sokol Usti 1566 Sokol ORA SV Slavicin 1
2009/2010 1 TJ Sokol Usti 1566 Hapka Tomáš TJ Sokol Podhr. Lhota 1776 1
2008/2009 10 Ústí B 1580 Kořístka Antonín Hošťálková B 1678 ½
2008/2009 6 Ústí B 1580 Capil Dalibor Valašská Bystřice B 1
2008/2009 3 Ústí B 1580 Pobořil František Rožnov C 1507 ½
2008/2009 2 Ústí B 1580 Kalvas Jaroslav Karolinka B 1558 1
2008/2009 11 TJ Sokol Ústí 1580 Zátopek Jaroslav ŠK Zbrojovka Vsetín B 1688 1
2008/2009 9 TJ Sokol Ústí 1580 Valeš Josef TJ Zeveta Bojkovice 1567 0
2008/2009 5 TJ Sokol Ústí 1580 Gut Rudolf TJ Valašské Meziříčí 1690 ½
2008/2009 1 TJ Sokol Ústí 1580 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín E 1794 0
2007/2008 11 TJ Sokol Ústí 1594 Sucháčková Petra TJ Sokol Francova Lhota 1
2007/2008 9 TJ Sokol Ústí 1594 Kramer Břetislav TJ Valašské Meziříčí 1647 0
2007/2008 7 TJ Sokol Ústí 1594 Valenta Josef TJ Sokol Podhr. Lhota 1620 ½
2007/2008 4 TJ Sokol Ústí 1594 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1800 0
2007/2008 2 TJ Sokol Ústí 1594 Růčka Ondřej ŠO Sokol Bystřička 1651 ½
2007/2008 1 TJ Sokol Ústí 1594 Machálek Petr TJ Sokol Hošťálková 1325 0
2007/2008 8 S. Valašská Polanka 1594 Hegar Antonín TJ Jasenice 1693 ½
2007/2008 7 S. Valašská Polanka 1594 Mieres Petr S. Huslenky 1711 ½
2007/2008 6 S. Valašská Polanka 1594 Poruba Roman A 64 Valašský 1660 1
2007/2008 5 S. Valašská Polanka 1594 Vávra Vladimír S. Vidče 1617 ½
2007/2008 4 S. Valašská Polanka 1594 Smílek Jan S. Lužná 1673 0
2007/2008 2 S. Valašská Polanka 1594 Vykydal Bohuslav Valašské Meziříčí B 1
2006/2007 9 Sokol Ústí 1578 Čáňová Dagmar TJ Zašová 1630 1
2006/2007 7 Sokol Ústí 1578 Kramer Břetislav TJ Valašské Meziříčí B 1659 1
2006/2007 6 Sokol Ústí 1578 Hegar Antonín TJ Jasenice 1699 ½
2006/2007 5 Sokol Ústí 1578 Karlík Ondřej ŠKZ Vsetín C 1366 ½
2006/2007 4 Sokol Ústí 1578 Mieres Petr Sokol Huslenky 1693 0
2006/2007 3 Sokol Ústí 1578 Smilek Petr Sokol Lužná 1636 ½
2006/2007 2 Sokol Ústí 1578 Michálek Josef TJ Karolinka 1593 1
2006/2007 1 Sokol Ústí 1578 Vávra Vladimír TJ Vidče 1638 ½
2005/2006 11 Sokol Ústí 1593 Hovořák Josef Sokol Lužná 0
2005/2006 10 Sokol Ústí 1593 Kulišťák Milan TJ Rožnov B 1773 ½
2005/2006 9 Sokol Ústí 1593 Malina Zdenek TJ Zašová 1756 0
2005/2006 8 Sokol Ústí 1593 Jurča Zdeněk TJ Vidče 1652 ½
2005/2006 7 Sokol Ústí 1593 Surý Jaroslav S.Hošťálková 1729 0
2005/2006 6 Sokol Ústí 1593 Hegar Antonín TJ Jasenice 1690 ½
2005/2006 4 Sokol Ústí 1593 Múdrý Jan Sokol Huslenky 1786 0
2005/2006 2 Sokol Ústí 1593 Bambušek Vladislav TJ Karolinka 1695 0
2005/2006 1 Sokol Ústí 1593 Machalec Pavel MEZ Vsetín 1824 0