Hráč Trčálek Lukáš

Trčálek Lukáš

User Pic
Jméno: Trčálek Lukáš
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1712
Elo mezinárodní: 1701
ID: 36265
FIDE ID: 394181
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 Sokol Ústí 1701 1713 Šimek Viktor ŠK Zlín C 1460 1455 1
2018/2019 8 Sokol Ústí 1701 1713 Bártek Jaromír ŠO Sokol Bystřička 0 1689 0
2018/2019 7 Sokol Ústí 1701 1713 Sewiola Petr TJ Sokol Valašská Bystřice B 1709 1662 ½
2018/2019 6 Sokol Ústí 1701 1713 Karlík Jáchym Šachy Hošťálková B 1462 1522 0
2018/2019 5 Sokol Ústí 1701 1713 Hlavička Roman ŠO SK Pozlovice 0 1669 ½
2018/2019 4 Sokol Ústí 1701 1713 Daněk Ivan TJ Gumárny Zubří 1884 1840 1
2018/2019 3 Sokol Ústí 1701 1713 Dvořák Martin ŠK Zbrojovka Vsetín C 1492 1553 ½
2018/2019 2 Sokol Ústí 1701 1713 Surovec Vladimír ŠO TJ Sokol Lužná 1651 1664 1
2018/2019 1 Sokol Ústí 1701 1713 Jedlička František SK Brumov-Bylnice 0 1541 1
2018/2019 8 Sokol Ústí B 1701 1713 Valo Rudolf TJ Sokol Huslenky 0 1824 0
2018/2019 6 Sokol Ústí B 1701 1713 Parák František MEZ Vsetín 1642 1664 ½
2018/2019 5 Sokol Ústí B 1701 1713 Galetka Jaromír ŠK Zbrojovka Vsetín D 0 1638 1
2017/2018 11 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1699 1735 Koňařík Alois KH Zašová 0 1745 ½
2017/2018 10 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1699 1735 Capil Dalibor ŠK Rajnochovice 1602 1608 1
2017/2018 9 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1699 1735 Hromada Jakub TJ Sokol Huslenky 0 1670 1
2017/2018 8 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1699 1735 Křižák Eduard ŠO TJ Karolinka 1791 1769 ½
2017/2018 7 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1699 1735 Vičan Jaromír MEZ Vsetín 0 1822 0
2017/2018 6 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1699 1735 Ryšánek Jakub Valašské Meziříčí C 1800 1804 0
2017/2018 5 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1699 1735 Filák František TJ Sokol Valašská Polanka 0 1759 0
2017/2018 3 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1699 1735 Herman Vladimír TJ Sokol Valašská Polanka 0 1763 1
2017/2018 1 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1699 1735 Bambušek Vladislav Sokol Ústí B 1601 1608 0
2017/2018 4 KH Zašová 1699 1735 Vaculík Jiří ŠK Zbrojovka Vsetín D 0 1815 0
2017/2018 11 �st� 1699 1735 Surovec Vladimír Lu�n� 1649 1685 1
2017/2018 10 �st� 1699 1735 Galda TomᚠHo���lkov� B 1463 1480 1
2017/2018 9 �st� 1699 1735 Vítek Karel Brumov-Bylnice 1832 1730 ½
2017/2018 7 �st� 1699 1735 Peterka Josef Vala�sk� Byst�ice B 1818 1811 0
2017/2018 5 �st� 1699 1735 Horný Jaroslav Vala�sk� Mezi���� 0 1854 1
2017/2018 4 �st� 1699 1735 Valenta Josef Rajnochovice 1524 1561 1
2017/2018 3 �st� 1699 1735 Peška Antonín EMKaD Hole�ov 0 1677 ½
2017/2018 2 �st� 1699 1735 Žižka Petr �KZ Vset�n C 1574 1610 1
2017/2018 1 �st� 1699 1735 Burdík Miloslav Zub�� 0 1754 0
2015/2016 11 Ústí 1618 Sewiola Petr Val. Bystřice B 1749 1686 0
2015/2016 10 Ústí 1618 Štefka Bohumil Val. Polanka 1607 1
2015/2016 9 Ústí 1618 Čáňová Dagmar Bystřička 1574 1
2015/2016 8 Ústí 1618 Klímek David ŠKZ Vsetín D 1573 ½
2015/2016 6 Ústí 1618 Komínek Martin Val. Bystřice C 1533 1
2015/2016 5 Ústí 1618 Gvozdek Jiří Val. Meziříčí B 1000 1
2015/2016 4 Ústí 1618 Hrbáček Pavel Huslenky 1389 1
2015/2016 3 Ústí 1618 Michálek Josef Karolinka 1534 1
2015/2016 1 Ústí 1618 Kachtík Karel Hošťálková C 1565 ½
2015/2016 11 Ústí B 1618 Múdrý Jan Huslenky B 1737 1766 ½
2015/2016 9 Ústí B 1618 Lev František Val. Meziříčí D 1668 ½
2015/2016 3 Ústí B 1618 Černý Ladislav Val. Meziříčí C 1530 1
2015/2016 1 Ústí B 1618 Řezníček Štěpán ŠKZ Vsetín E 1230 ½
2015/2016 10 Hošťálková B 1618 Nekvapil Jiří Vizovice 1546 1
2015/2016 8 Hošťálková B 1618 Káňa Zdeněk Rajnochovice 1765 1
2015/2016 7 Hošťálková B 1618 Hradil Karel ŠKZ Vsetín C 1847 1838 ½
2015/2016 6 Hošťálková B 1618 Krupa Jaroslav Gumárny Zubří 1866 1837 ½
2015/2016 5 Hošťálková B 1618 Čokavec Milan Lužná 1782 0
2015/2016 4 Hošťálková B 1618 Románek Zdeněk Zašová 1593 1643 ½
2015/2016 2 Hošťálková B 1618 Růčka Petr Val.Bystřice 1915 1887 0
2014/2015 11 Ústí 1508 Smutek Jiří Val.Bystřice C 1426 1
2014/2015 10 Ústí 1508 Krátký Pavel Huslenky 1609 0
2014/2015 9 Ústí 1508 Bil Vladimír Rožnov B 1683 0
2014/2015 8 Ústí 1508 Malina Zdenek Bystřička 1746 ½
2014/2015 7 Ústí 1508 Budík Pavel ŠKZ Vsetín C 1616 ½
2014/2015 5 Ústí 1508 Štefka Bohumil Valašská Polanka 1644 1
2014/2015 4 Ústí 1508 Trávníček Zdeněk MEZ Vsetín 1574 ½
2014/2015 3 Ústí 1508 Kachtík Karel Hošťálková C 1549 1
2014/2015 2 Ústí 1508 Ryšánek Jakub Valašské Meziříčí B 1435 1
2014/2015 1 Ústí 1508 Klímek David ŠKZ Vsetín D 1582 ½
2014/2015 7 Ústí B 1508 Kovář Ladislav Karolinka A 1703 1
2014/2015 6 Ústí B 1508 Feix Vilém Branky 1399 ½
2014/2015 5 Ústí B 1508 Chrástecký Václav Huslenky B 1500 ½
2014/2015 3 Ústí B 1508 Martinka Ladislav Francova Lhota B 1583 1
2014/2015 2 Ústí B 1508 Ryšánek Jakub Val. Meziříčí C 1435 ½
2014/2015 1 Ústí B 1508 Švec Martin Val. Bystřice D 1558 ½
2014/2015 11 Hošťálková B 1508 Hošík Václav Brumov-Bylnice 1746 0
2014/2015 9 Hošťálková B 1508 Hurta Karel Zašová 1800 0
2014/2015 8 Hošťálková B 1508 Cverna Pavel Val. Meziříčí 1812 ½
2014/2015 4 Hošťálková B 1508 Kývala Petr Vizovice 1671 1
2013/2014 10 Ústí 1398 Sewiola Petr Val. Bystřice 1737 1704 1
2013/2014 9 Ústí 1398 Galetka Jaromír ŠKZ Vsetín B 1722 0
2013/2014 4 Ústí 1398 Adame Patrik Rajnochovice 1100 1
2013/2014 11 Ústí B 1398 Trávníček Zdeněk MEZ Vsetín 1601 ½
2013/2014 10 Ústí B 1398 Růčka Josef Val. Bystřice B 1699 0
2013/2014 9 Ústí B 1398 Červenka Emil Hošťálková B 1763 1
2013/2014 8 Ústí B 1398 Malina Zdenek Bystřička 1753 0
2013/2014 7 Ústí B 1398 Pobořil František Rožnov B 1519 ½
2013/2014 6 Ústí B 1398 Gut Rudolf Val. Meziříčí B 1688 1
2013/2014 5 Ústí B 1398 Biolková Jana Val. Bystřice C 1340 ½
2013/2014 4 Ústí B 1398 Zátopek Jaroslav ŠKZ Vsetín C 1645 ½
2013/2014 3 Ústí B 1398 Liška Pavel Val. Polanka 1616 ½
2013/2014 2 Ústí B 1398 Koňařík Alois Huslenky 1746 0
2013/2014 1 Ústí B 1398 Klíma Martin Karolinka 1640 1646 0
2012/2013 9 Sokol Ústí 1316 Kolačný David ŠK Staré Město B 1448 1470 0
2012/2013 8 Sokol Ústí 1316 Opluštil David SVČ Šipka Kroměříž 1459 1554 0
2012/2013 7 Sokol Ústí 1316 Hronek Martin ŠK Zlín 1413 1
2012/2013 5 Sokol Ústí 1316 Drábek Pavel ŠK Zlínterm 1250 ½
2012/2013 4 Sokol Ústí 1316 Húsek Martin ŠK Ostrožská Nová Ves 1250 0
2012/2013 3 Sokol Ústí 1316 Vašek Ondřej KK-ŠK Osvětimany 1250 0
2012/2013 2 Sokol Ústí 1316 Jelínek Daniel SK Boršice 1250 0
2012/2013 1 Sokol Ústí 1316 Budík Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín B 1585 ½
2012/2013 8 Ústí B 1316 Klíma Martin Huslenky B 1622 1635 ½
2012/2013 7 Ústí B 1316 Janouš Libor Bystřička B 1572 0
2012/2013 6 Ústí B 1316 Smutek Jiří Val. Bystřice C 1000 ½
2012/2013 5 Ústí B 1316 Prda Jan Val. Meziříčí C 1000 1
2012/2013 4 Ústí B 1316 Vrábel Petr Karolinka B 1419 1
2012/2013 3 Ústí B 1316 Gálík Jakub Hošťálková C 1578 1617 1
2012/2013 2 Ústí B 1316 Martinka Ladislav Francova Lhota B 1586 0
2012/2013 1 Ústí B 1316 Polášek Petr Branky 1514 1
2012/2013 10 Ústí 1316 Stančík Jakub ŠKZ Vsetín B 1582 0
2011/2012 9 Sokol Ústí 1261 Mašíček Michal ŠO Kunovice 1263 1
2011/2012 8 Sokol Ústí 1261 Suchánek Kryštof ŠK Zlín 1250 1
2011/2012 7 Sokol Ústí 1261 Vašek Ondřej KK-ŠK Osvětimany 1000 1
2011/2012 6 Sokol Ústí 1261 Eliáš Matěj Slavia Kroměříž 1000 1
2011/2012 5 Sokol Ústí 1261 Šimčáková Julie TJ Sokol Postoupky B 1353 ½
2011/2012 4 Sokol Ústí 1261 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město C 1100 ½
2011/2012 3 Sokol Ústí 1261 Húsek Martin ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 1
2011/2012 2 Sokol Ústí 1261 Drábek Pavel ŠK ZLINTERM 1250 1
2011/2012 1 Sokol Ústí 1261 Vraj Ondřej Sokol Hošťálková B 1100 1
2011/2012 11 Ústí 1261 Krejča Jakub Hošťálková B 1829 1673 0
2011/2012 9 Ústí B 1261 Marek Michal Branky 1000 ½
2011/2012 8 Ústí B 1261 Černotík Jaroslav Bystřička B 1000 1
2011/2012 7 Ústí B 1261 Vraj Ondřej Hošťálková D 1100 1
2011/2012 6 Ústí B 1261 Halmazňa Jiří Hošťálková C 1495 0
2011/2012 5 Ústí B 1261 Matúš Erik Francova Lhota B 1000 0
2011/2012 4 Ústí B 1261 Hrbáček Pavel Huslenky B 1000 1
2011/2012 3 Ústí B 1261 Daniš Petr Valašské Meziříčí C 1000 1
2011/2012 2 Ústí B 1261 Morávek Štěpán Karolinka B 1396 ½
2011/2012 1 Ústí B 1261 Peterka Josef Vidče B 1413 0
2010/2011 7 Sokol Ústí 1000 Mašíček Michal ŠO Kunovice 1250 1
2010/2011 5 Sokol Ústí 1000 Stoklásek Ondřej ŠK Staré Město C 1100 1
2010/2011 3 Sokol Ústí 1000 Gabryš Lukáš Zbrojovka Vsetín 1544 0
2010/2011 1 Sokol Ústí 1000 Vraj Ondřej Sokol Hošťálková B 1100 0
2010/2011 11 Ústí B 1000 Hajda Lukáš Zašová B 1000 1
2010/2011 8 Ústí B 1000 Červínka Viktor Rožnov B 1000 1
2010/2011 7 Ústí B 1000 Drápala Eduard A64 Rožnov 1575 1
2010/2011 6 Ústí B 1000 Peterka Josef Vidče B 1395 0
2010/2011 5 Ústí B 1000 Měrka Josef Huslenky B 1582 ½
2010/2011 4 Ústí B 1000 Dolina Václav Francova Lhota B 1489 0
2010/2011 3 Ústí B 1000 Orság Josef Karolinka B 1434 0
2010/2011 10 Ústí 1000 Krátký Pavel Huslenky 1642 0
2010/2011 2 Ústí 1000 Krupa Josef Zubří 1878 0
2009/2010 11 Ústí B Hajda Michal Zašová B 1
2009/2010 10 Ústí B Filák Michal Francova Lhota B 1440 ½
2009/2010 9 Ústí B Šustek Eduard Karolinka B 1615 0
2009/2010 7 Ústí B Mlnařík Jan Vidče B 0
2009/2010 6 Ústí B Bělíček Miroslav Huslenky B 1432 0
2009/2010 5 Ústí B Bill Josef Rožnov B 1
2009/2010 4 Ústí B Dohnal Lukáš Branky ½
2009/2010 3 Ústí B Pavelka Jan Karolinka C 0
2009/2010 2 Ústí B Černotík Jaroslav Bystřička B 0
2009/2010 1 Ústí B Kovařík Matyáš ŠKZ Vsetín C 1452 0
2009/2010 9 Sokol Ústí Drulák Milan ŠK Zlín B 1
2009/2010 8 Sokol Ústí Kachtík Karel Sokol Hošťálková 1000 0
2009/2010 7 Sokol Ústí Křivák Tomáš ŠK Staré Město D 1000 0
2009/2010 6 Sokol Ústí Kuciánová Martina TJ Zborovice 1250 0
2009/2010 5 Sokol Ústí Mašíček Michal ŠO Kunovice 1100 ½
2009/2010 4 Sokol Ústí Ondřejík Daniel Zbrojovka Vsetín 1
2009/2010 3 Sokol Ústí Bařina Marek TJ Vlčnov 1000 ½
2009/2010 2 Sokol Ústí Sedlačík Martin ŠK Staré Město C ½
2009/2010 1 Sokol Ústí Černochová Leona ŠK-KK Osvětimany 1