Hráč Uherek Michal

Uherek Michal

User Pic
Jméno: Uherek Michal
Oddíl: Beskydská šachová škola z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1883
Elo mezinárodní: 1870
ID: 15410
FIDE ID: 322547
Rok narození: 1992
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2005/2006 4 ŠK Frýdek-Místek "B" 1892 Churová Ivana ŠK TP Hrabyně "A" 2100 ½
2005/2006 6 BŠŠ Frýdek-Místek C 1892 Kleberc Karel LaborTech Ostrava B 2268 0
2005/2006 3 BŠŠ Frýdek-Místek C 1892 Olšar Robin Slezan Opava B 1983 0
2005/2006 2 BŠŠ Frýdek-Místek C 1892 Durčák Zdeněk Jakl Karviná B 1903 0
2005/2006 1 BŠŠ Frýdek-Místek C 1892 Hrbáček Miroslav Lokomotiva Krnov 1927 1
2005/2006 7 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1892 Svoboda Karel LOKOMOTIVA BRNO 1675 1
2005/2006 6 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1892 Šťastný Radek ZŠ BRANKOVICE 1994 0
2005/2006 4 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1892 Dvouletý Pavel ŠK SŠŠ STARÉ MĚSTO 1996 1
2005/2006 3 BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "B" 1892 Kočiščák Jiří BŠŠ FRÝDEK-MÍSTEK "A" 2033 1
2004/2005 7 Frýdek-Místek 1945 Němec Václav OAZA Praha 1594 ½
2004/2005 6 Frýdek-Místek 1945 Braun Marek Liberec 1677 1
2004/2005 5 Frýdek-Místek 1945 Petrová Kristýna Plzeň A 1648 ½
2004/2005 4 Frýdek-Místek 1945 Fučíková Leona Tábor 1648 1
2004/2005 3 Frýdek-Místek 1945 Šudoma Marek Zlín 1330 1
2004/2005 2 Frýdek-Místek 1945 Šmíd Jan Staré Město 1929 1
2004/2005 1 Frýdek-Místek 1945 Hrabal Michal Grygov 1657 1
2004/2005 11 ŠK Frýdek Místek C 1945 Stračánek Vladimír TJ Sokol Dobrá B 1947 1
2004/2005 9 ŠK Frýdek Místek C 1945 Sykala Vladislav ŠK ASK Kopřivnice 1848 ½
2004/2005 7 Frýdek Místek 1945 Mourycová Jana Brankovice 1518 1
2004/2005 6 Frýdek Místek 1945 Hrabal Michal Grygov 1657 1
2004/2005 5 Frýdek Místek 1945 Svoboda Karel Loko Brno 1559 1
2004/2005 4 Frýdek Místek 1945 Ondrák Marek Havlíčkův Brod 1440 1
2004/2005 3 Frýdek Místek 1945 Šudoma Marek Zlín 1330 1
2004/2005 2 Frýdek Místek 1945 Šmíd Jan Staré Město u U.H. 1929 1
2004/2005 1 Frýdek Místek 1945 Ondrová Michaela Bruntál 1805 1
2004/2005 11 Frýdek-Místek D 1760 Barcuch Radek Rychvald A 1829 0
2004/2005 10 Frýdek-Místek D 1760 Valíčková Martina Třinec C 2034 ½
2004/2005 9 Frýdek-Místek D 1760 Šincl Josef Třinec D 1884 0
2004/2005 8 Frýdek-Místek D 1760 Novák Bohdan Fryčovice 1934 1
2004/2005 7 Frýdek-Místek D 1760 Drbůl Pavel Baník Havířov C 1893 1
2004/2005 6 Frýdek-Místek D 1760 Sobek Rostislav Petrovice A 2004 0
2004/2005 5 Frýdek-Místek D 1945 Olšarová Karolína Slavia Orlová C 1845 1
2004/2005 3 Frýdek-Místek D 1945 Maroszczyk Wieslaw Třinec E 2048 0
2004/2005 2 Frýdek-Místek D 1945 Kukuczka Milan Vendryně 2016 ½
2004/2005 1 Frýdek-Místek D 1945 Kubeczka Aleš Slavia Havířov A 1933 0
2003/2004 9 BŠŠ+DDM FM B 1760 Vrzal Tomáš TJ Tatran Poštorná 1766 0
2003/2004 8 BŠŠ+DDM FM B 1760 Matuška Jan Sokol Jedovnice 1391 0
2003/2004 7 BŠŠ+DDM FM B 1760 Náplava Petr ŠK Boršice 1
2003/2004 6 BŠŠ+DDM FM B 1760 Čuprová Iva ŠK ZŠ Brankovice B 1669 0
2003/2004 5 BŠŠ+DDM FM B 1760 Novotný Petr SŠŠ Staré Město B 1364 0
2003/2004 4 BŠŠ+DDM FM B 1760 Machalík Marek Sokol Postoupky C 1
2003/2004 3 BŠŠ+DDM FM B 1760 Šikula František BŠS+DDM FM C 1578 1
2003/2004 2 BŠŠ+DDM FM B 1760 Bleha Pavel A64 Grygov B 1
2003/2004 1 BŠŠ+DDM FM B 1760 Holoubková Kamila A64 Grygov A 1712 ½
2003/2004 11 ŠK Frýdek-MístekC 1760 Kaminský Rudolf Ritmus Ostrava 2192 0
2003/2004 10 ŠK Frýdek-MístekC 1760 Volčík Milan ŠKTP Hrabyně B 1701 1
2003/2004 9 ŠK Frýdek-MístekC 1760 Nepožítek Svatomír TJ Břidličná A 1847 1
2003/2004 7 ŠK Frýdek-MístekC 1760 Hudziak Pawel Mořkov A 0
2003/2004 6 ŠK Frýdek-MístekC 1760 Klimša Pavel ŠKTP Hrabyně A 1957 1