Hráč Fiala Jiří

Fiala Jiří

User Pic
Jméno: Fiala Jiří
Oddíl: Oddíl šachů Sportovního klubu Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 1825
Elo mezinárodní: 1875
ID: 1645
FIDE ID: 311715
Rok narození: 1949
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 SK Prostějov 1867 1880 Vrtal Jaroslav SK Podlužan Prušánky z.s. 2023 2012 0
2018/2019 10 SK Prostějov 1867 1880 Slovák Pavel ŠK Zlín 2020 2028 1
2018/2019 7 SK Prostějov 1864 1880 Musil Vítězslav A64 PROCLIENT Grygov 1957 1945 ½
2018/2019 9 Sigmia Olomouc A 1867 1880 Přenosil Jiří Šachový klub Olomouc B 2070 2074 ½
2018/2019 8 Sigmia Olomouc A 1867 1880 Fréhar Jan Sokol Konice 1694 1657 1
2018/2019 5 Sigmia Olomouc A 1864 1880 Šneidr Radim Sokol Citov 0 1559 1
2018/2019 4 Sigmia Olomouc A 1864 1880 Popelka Josef T.J. Sokol Přemyslovice 1977 1974 ½
2018/2019 2 Sigmia Olomouc A 1864 1880 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1819 1793 ½
2018/2019 1 Sigmia Olomouc A 1864 1880 Karger Ivo Sigmia Senior Olomouc B 0 1620 ½
2017/2018 11 SK Prostějov B 1838 1854 Filouš Jiří Spartak Přerov 1814 1795 1
2017/2018 10 SK Prostějov B 1833 1854 Kment Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1676 1693 1
2017/2018 7 SK Prostějov B 1845 1854 Ondruch Jiří ŠK SIGMIA Olomouc A 1886 1894 ½
2017/2018 6 SK Prostějov B 1845 1854 Malenovský Martin A64 PŘF UP Olomouc 1620 1673 ½
2017/2018 5 SK Prostějov B 1833 1854 Vaculík Petr T.J. Sokol Skalička 1851 1790 1
2017/2018 4 SK Prostějov B 1833 1854 Pinďura Vladimír ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1593 1494 1
2017/2018 2 SK Prostějov B 1833 1854 Popelka Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1977 1967 1
2017/2018 1 SK Prostějov B 1841 1852 Urbanová Daniela SK Prostějov C 1679 1689 1
2017/2018 11 SK Prostějov 1838 1854 Peřina Michal AŠK Olomouc B 1964 1938 ½
2017/2018 10 SK Prostějov 1833 1854 Haderka Karel Tatran Litovel B 1794 1743 ½
2017/2018 9 SK Prostějov 1833 1854 Čecháček Miroslav Česká Ves 1682 1681 1
2017/2018 8 SK Prostějov 1834 1854 Hrabal Matěj A64 Grygov B 1804 1796 ½
2017/2018 7 SK Prostějov 1834 1854 Kočí Ladislav Uničov 1815 1835 ½
2017/2018 6 SK Prostějov 1845 1854 Viktorin Petr Velké Losiny B 1790 1797 0
2017/2018 5 SK Prostějov 1845 1854 Vaculka Pavel Rošáda Prostějov 1854 1905 ½
2017/2018 4 SK Prostějov 1833 1854 Trávníček Vladimír TJ SOKOL Přemyslovice 1934 1967 ½
2017/2018 3 SK Prostějov 1833 1854 Urbášek Oleg ŠK Zábřeh 1993 1979 0
2017/2018 2 SK Prostějov 1833 1854 Škovroň Josef Zlaté Hory 1835 1895 ½
2017/2018 1 SK Prostějov 1841 1852 Šuba Miroslav ŠK Šternberk 1751 1746 1
2015/2016 11 SK Prostějov 1912 1906 Handl Martin ŠK GARDE Lipovec 2090 2107 ½
2015/2016 10 SK Prostějov 1912 1906 Švanda Pavel ŠK GORDIC 2069 2083 ½
2015/2016 9 SK Prostějov 1912 1906 Kubát Pavel OREL Ořechov 1998 1986 ½
2015/2016 8 SK Prostějov 1912 1906 Bareš Jáchym A64 PROCLIENT Grygov B 1925 1949 1
2015/2016 7 SK Prostějov 1912 1906 Sládek Vladislav ŠK Kuřim 2009 1999 ½
2015/2016 6 SK Prostějov 1912 1906 Hejný Jaroslav Silko Gambit Jihlava 2118 2099 0
2015/2016 5 SK Prostějov 1912 1906 Staněk Stanislav Jezdci Jundrov 1971 2013 ½
2015/2016 4 SK Prostějov 1912 1906 Mlýnek Petr ŠK Duras BVK B 2125 2159 0
2015/2016 3 SK Prostějov 1912 1906 Hudaček Josef TJ Podlužan Prušánky 2057 2079 ½
2015/2016 2 SK Prostějov 1912 1906 Musil Jiří ŠK Lokomotiva Brno B 2126 2114 ½
2015/2016 1 SK Prostějov 1912 1906 Svíženský Luboš ŠK Caissa Pivovar Dalešice 1999 1958 ½
2015/2016 10 Sigmia Olomouc A 1912 1906 Sohr Vladimír TJ Sokol Šumperk A 2086 2101 ½
2015/2016 9 Sigmia Olomouc A 1912 1906 Musil Vítězslav TJ Sokol Skalička 1939 1948 ½
2015/2016 8 Sigmia Olomouc A 1912 1906 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice A 2068 2056 0
2015/2016 7 Sigmia Olomouc A 1912 1906 Kolmaš Oldřich AŠK DA Olomouc B 1896 1856 ½
2015/2016 6 Sigmia Olomouc A 1912 1906 Zajíček Tomáš ŠK ROŠÁDA Prostějov A 2011 1991 ½
2015/2016 5 Sigmia Olomouc A 1912 1906 Navrátil Jiří TJ ŠK DUE POP Uničov A 2045 2059 0
2015/2016 4 Sigmia Olomouc A 1912 1906 Malý Marek TJ Sokol Velké Losiny B 2178 2191 0
2015/2016 2 Sigmia Olomouc A 1912 1906 Mohapl Petr ŠK Šternberk 2101 2109 0
2015/2016 1 Sigmia Olomouc A 1912 1906 Zbořil Tomáš AŠK DA Olomouc A 2148 2111 0
2014/2015 11 SK Prostějov B 1957 1928 Vejmola Adam SK Junior Prostějov 1865 1837 ½
2014/2015 9 SK Prostějov B 1957 1928 Drtil Lubomír T. J. Sokol Tovačov 1690 1
2014/2015 8 SK Prostějov B 1957 1928 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1768 1858 ½
2014/2015 7 SK Prostějov B 1957 1928 Sapík Miloslav ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1776 ½
2014/2015 6 SK Prostějov B 1957 1928 Prucek Ladislav T. J. Sokol Přemyslovice B 1907 1832 ½
2014/2015 5 SK Prostějov B 1957 1928 Jiříček Vojtěch T. J. Sokol Skalička B 1570 1410 1
2014/2015 4 SK Prostějov B 1957 1928 Kučera Bohuslav T. J. Sokol Konice 1724 ½
2014/2015 3 SK Prostějov B 1957 1928 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc B 1991 1990 1
2014/2015 1 SK Prostějov B 1957 1928 Potrok Roman ŠK Vinary 1186 1
2014/2015 11 SK Prostějov 1957 1928 Kamarád František A64 PřF Olomouc 1890 1772 ½
2014/2015 10 SK Prostějov 1957 1928 Stančík Jaroslav SK ROŠÁDA Prostějov 1734 1
2014/2015 9 SK Prostějov 1957 1928 Ondruch Jiří Sigmia Olomouc 1887 ½
2014/2015 8 SK Prostějov 1957 1928 Hájek Zdeněk TJ Sokol Přemyslovice 1932 1906 ½
2014/2015 7 SK Prostějov 1957 1928 Kočí Ladislav TJ ŠK DUE POP Uničov 1915 1878 ½
2014/2015 6 SK Prostějov 1957 1928 Kočí Slavomír T.J.Sokol Šumperk 1909 1946 ½
2014/2015 5 SK Prostějov 1957 1928 Škovroň Josef TJ Zlaté Hory 1777 1915 1
2014/2015 4 SK Prostějov 1957 1928 Vozák Jaromír Sokol Skalička 1806 1852 1
2014/2015 3 SK Prostějov 1957 1928 Gerych Jan AŠK DA Olomouc 2024 1994 ½
2014/2015 2 SK Prostějov 1957 1928 Šuba Miroslav ŠK Šternberk 1777 1781 ½
2014/2015 1 SK Prostějov 1957 1928 Doležel Jiří Velké Losiny B 1783 1895 ½
2013/2014 9 SK Prostějov B 2012 1967 Pospíšil Ignác SK Přerov 1897 1938 0
2013/2014 6 SK Prostějov B 2012 1967 Sapík Miloslav ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1768 0
2013/2014 5 SK Prostějov B 2012 1967 Zapletal Stanislav T.J. Sokol Hranice 1693 1
2013/2014 4 SK Prostějov B 2012 1967 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1770 1803 ½
2013/2014 1 SK Prostějov B 2012 1967 Molnár Jiří AŠK DA Olomouc B 1871 1886 ½
2013/2014 11 Sportovní Klub Prostějov 2012 1967 Šudřich Radek Slavia Kroměříž B 2063 2059 ½
2013/2014 9 Sportovní Klub Prostějov 2012 1967 Zavacký Peter ŠK Lokomotiva Brno B 2118 2136 0
2013/2014 4 Sportovní Klub Prostějov 2012 1967 Švihel Karel Moravská Slavia Brno 2084 2078 0
2013/2014 3 Sportovní Klub Prostějov 2012 1967 Sládek Vladislav ŠK Kuřim 1987 2015 ½
2013/2014 11 Sigmia Olomouc 2012 1967 Matoušek Petr Sokol Přemyslovice 2107 2091 0
2013/2014 10 Sigmia Olomouc 2012 1967 Sýkora Jan Sokol Skalička 2132 2063 ½
2013/2014 9 Sigmia Olomouc 2012 1967 Vaculík Jakub Sokol Velké Losiny B 2026 2014 ½
2013/2014 8 Sigmia Olomouc 2012 1967 Švancara Petr ŠK DUE POP Uničov 2094 2092 ½
2013/2014 6 Sigmia Olomouc 2012 1967 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk 1950 1924 ½
2013/2014 5 Sigmia Olomouc 2012 1967 Valenta Vít ŠK 1921 Zábřeh 2156 2131 0
2013/2014 4 Sigmia Olomouc 2012 1967 Zapletal Milan ŠK Šternberk 1846 1888 ½
2013/2014 3 Sigmia Olomouc 2012 1967 Zatloukal Petr A64 PřF Olomouc 2114 2100 ½
2013/2014 2 Sigmia Olomouc 2012 1967 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2116 2009 ½
2013/2014 1 Sigmia Olomouc 2012 1967 Petr Jiří Spartak Přerov 1913 1956 ½
2012/2013 11 SK Prostějov 1994 1942 Doubek Tomáš A64 PřF UP Olomouc 1921 1954 0
2012/2013 10 SK Prostějov 1994 1942 Pavlík Petr Sigmia Olomouc 1949 1954 ½
2012/2013 9 SK Prostějov 1994 1942 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2056 2067 ½
2012/2013 8 SK Prostějov 1994 1942 Lužíková Nicola TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1796 1772 ½
2012/2013 7 SK Prostějov 1994 1942 Odstrčil Jan ŠK Loštice 1830 1845 1
2012/2013 6 SK Prostějov 1994 1942 Krahula Pavel LOKO Zábřeh 1874 1882 1
2012/2013 5 SK Prostějov 1994 1942 Čížek Petr T.J. Sokol Šumperk B 1897 1897 1
2012/2013 4 SK Prostějov 1994 1942 Filipík Jaroslav TJ ŠK DUE POP Uničov 2021 1947 ½
2012/2013 3 SK Prostějov 1994 1942 Vaculka Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1819 1890 1
2012/2013 2 SK Prostějov 1994 1942 Vozák Lukáš TJ Sokol Skalička 1835 1835 1
2012/2013 1 SK Prostějov 1994 1942 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov 1902 0
2012/2013 11 SK Prostějov B 1994 1942 Kubina Felix SK Junior A 1686 0
2012/2013 10 SK Prostějov B 1994 1942 Kašparovský Petr TJ Sokol Konice 1832 1
2012/2013 9 SK Prostějov B 1994 1942 Zapletal Jiří GARDE Calcio Olomouc B 2136 2121 ½
2012/2013 8 SK Prostějov B 1994 1942 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice B 1868 1842 ½
2012/2013 7 SK Prostějov B 1994 1942 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 2022 1993 0
2012/2013 6 SK Prostějov B 1994 1942 Jemelka Jan SK Přerov 2020 2008 ½
2012/2013 5 SK Prostějov B 1994 1942 Gorba Tomáš SK ROŠÁDA Prostějov B 1775 1765 ½
2012/2013 4 SK Prostějov B 1994 1942 Mikulka Jan ŠK Sigmia Senior klub Olomouc B 1865 ½
2012/2013 2 SK Prostějov B 1994 1942 Vozák Jaromír TJ Sokol Skalička B 1834 1849 ½
2012/2013 1 SK Prostějov B 1994 1942 Vykopal Jan TJ Sokol Hranice 1742 ½
2011/2012 11 SK Prostějov B 2003 1930 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 2022 1984 0
2011/2012 10 SK Prostějov B 2003 1930 Doubravová Olga TJ Sokol Hranice 1580 ½
2011/2012 9 SK Prostějov B 2003 1930 Pinkava Jaroslav TJ Sokol Konice 1787 ½
2011/2012 8 SK Prostějov B 2003 1930 Ďatel Oldřich TJ Sokol Tovačov 1250 ½
2011/2012 7 SK Prostějov B 2003 1930 Dosoudil Pavel SK Přerov 1707 1671 1
2011/2012 6 SK Prostějov B 2003 1930 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice B 1891 1878 1
2011/2012 5 SK Prostějov B 2003 1930 Vozák Jaromír Sokol Skalička B 1822 1906 1
2011/2012 4 SK Prostějov B 2003 1930 Zedník Josef A64 PřF UP Olomouc 2046 2088 ½
2011/2012 3 SK Prostějov B 2003 1930 Jodl Daniel SK ROŠÁDA Prostějov B 1822 ½
2011/2012 2 SK Prostějov B 2003 1930 Roháč Miloslav GARDE Calcio Olomouc B 1756 1
2011/2012 1 SK Prostějov B 2003 1930 Hrabal Jiří Sigmia Senior klub Olomouc B 1724 ½
2011/2012 11 SK Prostějov 2003 1930 Axman Oldřich TJ ŠK DUE POP Uničov 1961 1962 ½
2011/2012 10 SK Prostějov 2003 1930 Kramář Vladimír Sigmia Olomouc 1866 1
2011/2012 9 SK Prostějov 2003 1930 Pospíšil Ignác TJ Spartak Přerov 1925 ½
2011/2012 8 SK Prostějov 2003 1930 Tsiligkaridis Kyriakos TJ Sokol Skalička 2139 2107 1
2011/2012 7 SK Prostějov 2003 1930 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk B 1898 ½
2011/2012 6 SK Prostějov 2003 1930 Oliverius Roman ŠK Loštice 1720 ½
2011/2012 5 SK Prostějov 2003 1930 Vaculka Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1797 1870 1
2011/2012 4 SK Prostějov 2003 1930 Gnida Patrik TJ Sokol Lázně Velké Losiny 1887 2029 ½
2011/2012 3 SK Prostějov 2003 1930 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2056 2073 ½
2010/2011 11 SK Prostějov B 1937 Maláč Pavel Sigmia Olomouc A 1991 ½
2010/2011 10 SK Prostějov B 1937 Snášel Michal SK ROŠÁDA Prostějov B 1705 1
2010/2011 8 SK Prostějov B 1937 Pinkava Jaroslav TJ Sokol Konice 1795 0
2010/2011 7 SK Prostějov B 1937 Mikulík Josef SIgmia Olomouc B 1924 0
2010/2011 5 SK Prostějov B 1937 Musil Vítězslav TJ Sokol Skalička B 1979 ½
2010/2011 4 SK Prostějov B 1937 Trávníček Petr GARDE Calcio Olomouc B 2081 0
2010/2011 3 SK Prostějov B 1937 Čechál Martin SK Přerov 2008 0
2010/2011 2 SK Prostějov B 1937 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice B 1934 0
2010/2011 1 SK Prostějov B 1937 Čala Jiří TJ Sokol Tovačov 1000 ½
2010/2011 11 Garde Calcio Olomouc 1937 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov 1895 ½
2010/2011 10 Garde Calcio Olomouc 1937 Kubíček Martin LOKO Zábřeh 1497 1
2010/2011 8 Garde Calcio Olomouc 1937 Unzeitig Libor AŠK DA Olomouc 1802 ½
2010/2011 7 Garde Calcio Olomouc 1937 A64 PřF UP Olomouc 1
2010/2011 6 Garde Calcio Olomouc 1937 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice 1933 ½
2010/2011 4 Garde Calcio Olomouc 1937 Hradský Aleš SK ROŠÁDA Prostějov 1795 1
2010/2011 3 Garde Calcio Olomouc 1937 Haderka Karel Tatran Litovel C 1879 1
2010/2011 2 Garde Calcio Olomouc 1937 Fišer Miloš ŠK Šternberk 1785 1
2010/2011 1 Garde Calcio Olomouc 1937 Vozák Jaromír TJ Sokol Skalička 1920 ½
2009/2010 11 SK Prostějov B 1929 Přenosil Jiří AŠK Olomouc B 2116 ½
2009/2010 10 SK Prostějov B 1929 Hrabal Michal A64 DDM Olomouc 1908 0
2009/2010 9 SK Prostějov B 1929 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov B 1996 ½
2009/2010 7 SK Prostějov B 1929 Nečesaný Zdeněk Spartak Přerov B 1894 ½
2009/2010 6 SK Prostějov B 1929 Hajnyš Antonín TJ Sokol Konice 1870 1
2009/2010 5 SK Prostějov B 1929 Čechál Martin SK Přerov 2001 ½
2009/2010 4 SK Prostějov B 1929 Bednář Martin TJ Sokol Skalička B 1763 ½
2009/2010 3 SK Prostějov B 1929 Nekovář Evžen ŠK Sigmia senior klub Olomouc B 1962 1
2009/2010 2 SK Prostějov B 1929 Zapletal Jiří TJ Sokol Přemyslovice B 1769 ½
2009/2010 1 SK Prostějov B 1929 Novák Bořivoj TJ Sokol Hranice 1796 ½
2009/2010 11 GARDE Calcio Olomouc 1929 Mlčák Viktor AŠK DA Olomouc 2085 0
2009/2010 10 GARDE Calcio Olomouc 1929 Šuba Miroslav ŠK Šternberk 1762 ½
2009/2010 9 GARDE Calcio Olomouc 1929 Štec František Spartak Přerov 1929 ½
2009/2010 8 GARDE Calcio Olomouc 1929 Kopecký Roman T.J. Sokol Šumperk B 1900 ½
2009/2010 7 GARDE Calcio Olomouc 1929 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1886 ½
2009/2010 6 GARDE Calcio Olomouc 1929 Hájek Milan DDM&TJ Mohelnice 1817 ½
2009/2010 5 GARDE Calcio Olomouc 1929 Vaculka Pavel SK ROŠÁDA Prostějov 1847 ½
2009/2010 4 GARDE Calcio Olomouc 1929 Štverák Milan TJ Sokol Skalička 2080 ½
2009/2010 3 GARDE Calcio Olomouc 1929 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2019 ½
2009/2010 2 GARDE Calcio Olomouc 1929 Švéda Jiří TJ UNEX ŠK Uničov 1961 1
2009/2010 1 GARDE Calcio Olomouc 1929 Reichl Roman LOKO Zábřeh 1855 1
2008/2009 10 Sportovní klub Prostějov B 1993 Goroš Jan Garde Calcio Olomouc B 1827 ½
2008/2009 9 Sportovní klub Prostějov B 1993 Filouš Jiří Spartak Přerov B 1725 1
2008/2009 8 Sportovní klub Prostějov B 1993 Mikulka Jan Sigmia Senior klub Olomouc B 1786 ½
2008/2009 7 Sportovní klub Prostějov B 1993 Vykopal Jan TJ Sokol Hranice 1739 ½
2008/2009 6 Sportovní klub Prostějov B 1993 Čechál Martin Sportovní klub Přerov 1993 ½
2008/2009 5 Sportovní klub Prostějov B 1993 Musil Vítězslav TJ Sokol Skalička A 2039 0
2008/2009 4 Sportovní klub Prostějov B 1993 Kolašín Jan A64 DDM Olomouc 1942 ½
2008/2009 3 Sportovní klub Prostějov B 1993 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice B 1902 ½
2008/2009 2 Sportovní klub Prostějov B 1993 Vaculka Pavel SK ROŠÁDA Prostějov B 1830 1
2008/2009 1 Sportovní klub Prostějov B 1993 Kučera Bohuslav TJ Sokol Konice 1765 1
2008/2009 11 Sigmia Olomouc 1993 Přikryl Tomáš Spartak Přerov 2058 ½
2008/2009 10 Sigmia Olomouc 1993 Dvořák Vladimír SK ROŠÁDA Prostějov 2024 0
2008/2009 9 Sigmia Olomouc 1993 Bém Josef T.J. Sokol Šumperk B 1891 ½
2008/2009 8 Sigmia Olomouc 1993 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2131 ½
2008/2009 7 Sigmia Olomouc 1993 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2085 ½
2008/2009 6 Sigmia Olomouc 1993 Vicenec Roman TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2046 ½
2008/2009 5 Sigmia Olomouc 1993 Šobáň Jaroslav GARDE Calcio Olomouc 2151 1
2008/2009 3 Sigmia Olomouc 1993 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc B 2085 0
2008/2009 2 Sigmia Olomouc 1993 Urbášek Oleg DDM&TJ Mohelnice 2079 ½
2008/2009 1 Sigmia Olomouc 1993 Kolašín Jan TJ UNEX ŠK Uničov 1942 ½
2007/2008 11 SK Prostějov B 2031 Spurný Antonín TJ Sokol Přemyslovice 1869 ½
2007/2008 10 SK Prostějov B 2031 Rickardt Roman Garde Calcio Olomouc 1923 ½
2007/2008 8 SK Prostějov B 2031 Glöckner Jaromír DDM&TJ Mohelnice 1909 1
2007/2008 7 SK Prostějov B 2031 Slavík Miroslav ŠK Sokol Šumperk B 1792 ½
2007/2008 6 SK Prostějov B 2031 Zbořil Jaroslav LOKO Zábřeh A ½
2007/2008 5 SK Prostějov B 2031 Šlechta Ladislav Spartak Přerov 1900 ½
2007/2008 4 SK Prostějov B 2031 Kočí Ladislav TJ UNEX ŠK Uničov 1967 1
2007/2008 3 SK Prostějov B 2031 Zatloukal Lukáš SK ROŠÁDA Prostějov 1600 1
2007/2008 2 SK Prostějov B 2031 Stratil Petr ŠK Sokol Šumperk A 2122 ½
2007/2008 1 SK Prostějov B 2031 Milfort Václav LOKO Zábřeh B 1678 ½
2007/2008 8 SK Prostějov 2031 Hošková Jana ŠK Lokomotiva Brno C 2001 ½
2007/2008 7 SK Prostějov 2031 Kubíček Robert ŠK Lokomotiva Brno B 2141 0
2007/2008 6 SK Prostějov 2031 Hodovský Jiří ŠK Zlín B 2093 ½
2007/2008 5 SK Prostějov 2031 Ciprys David TJ Tatran Poštorná 2078 0
2007/2008 4 SK Prostějov 2031 Sháněl Jaroslav ŠK Staré Město C 2171 0
2007/2008 3 SK Prostějov 2031 Přenosil Jiří AŠK DA Olomouc 2066 0
2007/2008 2 SK Prostějov 2031 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2067 0
2006/2007 11 SK Prostějov 2054 Šaňák František SK Boršice 1959 ½
2006/2007 10 SK Prostějov 2054 Balážec Ludovít ŠK SK Zlín C 2014 0
2006/2007 9 SK Prostějov 2054 Mencner Tomáš A64 Grygov B 1929 ½
2006/2007 8 SK Prostějov 2054 Švéda Jiří Tatran Litovel B 1949 1
2006/2007 6 SK Prostějov 2054 Zicháček Libor MKS Holešov 2034 ½
2006/2007 4 SK Prostějov 2054 Filipík Jaroslav LOKO Zábřeh 2042 ½
2006/2007 3 SK Prostějov 2054 Fuchs Luděk ŠK DURAS BVK Brno B 2019 1
2006/2007 1 SK Prostějov 2054 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1970 0
2006/2007 11 SK Prostějov B 2054 Goroš Jan Garde Calcio Olomouc 1871 ½
2006/2007 10 SK Prostějov B 2054 Petr Jiří Spartak Přerov 1864 ½
2006/2007 9 SK Prostějov B 2054 Vicenec Roman ŠK Sokol Šumperk 2022 ½
2006/2007 8 SK Prostějov B 2054 Jemelka Jan SK Přerov 1974 ½
2006/2007 6 SK Prostějov B 2054 Glöckner Jaromír DDM&TJ Mohelnice 1902 ½
2006/2007 4 SK Prostějov B 2054 Popelka Josef TJ Sokol Přemyslovice 2078 0
2005/2006 11 SK Prostějov 2019 Opravil Karel LOKO Zábřeh 2153 ½
2005/2006 10 SK Prostějov 2019 Kocián Miroslav ŠK Zlín B 1964 1
2005/2006 9 SK Prostějov 2019 Štverák Milan ŠKZ Vsetín 2077 ½
2005/2006 8 SK Prostějov 2019 Butula Miroslav Slavia Kroměříž B 2010 ½
2005/2006 7 SK Prostějov 2019 Rafaja Marek MKS Holešov 1968 0
2005/2006 5 SK Prostějov 2019 Horsák Jan TJ Loko Uherský Ostroh 2095 ½
2005/2006 4 SK Prostějov 2019 Šafář Eduard TJ Sokol Bzenec 1773 1
2005/2006 3 SK Prostějov 2019 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 1996 1
2005/2006 2 SK Prostějov 2019 Hrabal Michal A64 MIPAP Grygov B 1786 1
2005/2006 1 SK Prostějov 2019 Skalka Josef SK Boršice 1892 ½
2005/2006 11 SK Prostějov B 2019 Neoral Antonín AŠK DA Olomouc 2088 ½
2005/2006 10 SK Prostějov B 2019 Nejezchleba Josef LOKO Zábřeh B 2012 ½
2005/2006 9 SK Prostějov B 2019 Kočí Ladislav TJ UNEX ŠK Uničov 1984 ½
2005/2006 8 SK Prostějov B 2019 Pavlík Petr ŠK Šternberk 2020 ½
2005/2006 7 SK Prostějov B 2019 Sochor Stanislav A64 Grygov C 2139 0
2005/2006 4 SK Prostějov B 2019 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2019 1
2005/2006 3 SK Prostějov B 2019 Stratil Petr ŠK Šumperk 2170 ½
2005/2006 2 SK Prostějov B 2019 Štec František SK Přerov 1974 ½
2005/2006 1 SK Prostějov B 2019 Urbášek Oleg DDM+TJ Mohelnice 2051 1
2004/2005 11 SK Prostějov 1948 Konečný Martin AŠK DA Olomouc 1920 ½
2004/2005 10 SK Prostějov 1948 Trávníček Vladimír TJ Sokol Přemyslovice A 1961 ½
2004/2005 9 SK Prostějov 1948 Prokš Oldřich TJ Sokol Přemyslovice B 1688 1
2004/2005 8 SK Prostějov 1948 Bartoň Ondřej ŠK Šumperk 1980 ½
2004/2005 7 SK Prostějov 1948 Kučera František SK Přerov 1825 1
2004/2005 6 SK Prostějov 1948 Bureš Vladimír TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2002 ½
2004/2005 5 SK Prostějov 1948 Rickardt Roman A64 Valoz Grygov C 1894 1
2004/2005 4 SK Prostějov 1948 Vašek Rostislav Sigmia Olomouc 1788 1
2004/2005 3 SK Prostějov 1948 Zajíček Zdeněk DDM&TJ Mohelnice 1598 1
2004/2005 2 SK Prostějov 1948 Míka Tomáš Tatran Litovel C 1516 1
2004/2005 1 SK Prostějov 1948 Matějček Jiří LOKO Zábřeh B 1537 1
2003/2004 11 SK Prostějov B 2160 Smékal Zdeněk Sigmia Olomouc 1805 ½
2003/2004 9 SK Prostějov B 2160 Pospíšil Ignác SK Přerov 1964 ½
2003/2004 8 SK Prostějov B 2160 Rickardt Roman A64 Grygov C 1850 ½
2003/2004 6 SK Prostějov B 2160 Švéda Lubomír Sokol Přemyslovice 1927 ½
2003/2004 5 SK Prostějov B 2160 Dothan David Tatran Litovel C 1630 ½
2003/2004 4 SK Prostějov B 2160 Brída Tomáš ŠK Jeseník 1
2003/2004 3 SK Prostějov B 2160 Vágner Marek Spartak Přerov 1715 1
2003/2004 2 SK Prostějov B 2160 Ochman Tomáš AŠK DA Olomouc 1622 1
2003/2004 9 SK Prostějov 2160 Bartoň Jan ŠK Šumperk 1921 0
2003/2004 8 SK Prostějov 2160 Slovák Pavel ŠK Zlín B 2051 1
2003/2004 6 SK Prostějov 2160 Růžička Milan Loko Zábřeh 2060 ½
2003/2004 4 SK Prostějov 2160 Hora Vratislav SK Boršice 2056 1
2003/2004 3 SK Prostějov 2160 Šobáň Jaroslav A64 Grygov B 2141 ½
2003/2004 1 SK Prostějov 2160 Krejčí Jan Tatran Litovel B 2190 ½