Hráč Hloušek Milan

Hloušek Milan

User Pic
Jméno: Hloušek Milan
Oddíl: ŠK Vinohrady Brno
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1415
Elo mezinárodní: 0
ID: 29475
FIDE ID: 396966
Rok narození: 1965
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 13 ŠK Vinohrady 0 1404 Brychta Jan VSK Univerzita "C" 1457 1673 0
2018/2019 11 ŠK Vinohrady 0 1404 Zdražil Karel Duras BVK "D" 0 0 0
2018/2019 10 ŠK Vinohrady 0 1404 Stříbrný Rostislav Moravská Slávia "D" 0 1619 ½
2018/2019 9 ŠK Vinohrady 0 1404 Hafrovič Vendelín ŠK 64 Brno "B" 0 1431 ½
2018/2019 8 ŠK Vinohrady 0 1404 Kalovský Vladimír Jezdci Jundrov "D" 0 0 1
2018/2019 7 ŠK Vinohrady 0 1404 Šimčík Radek ŠK DM Klášterského "B" 0 1636 0
2018/2019 6 ŠK Vinohrady 0 1404 Karafiát Vojtěch Duras BVK "E" 0 1065 1
2018/2019 5 ŠK Vinohrady 0 1404 Lokomotiva "H" 1
2018/2019 4 ŠK Vinohrady 0 1404 Novák Jaromír Lokomotiva "G" 0 1816 ½
2018/2019 2 ŠK Vinohrady 0 1404 Onuca Petr ŠK VA Brno 0 1813 0
2018/2019 1 ŠK Vinohrady 0 1404 Korytár Štefan DM Klášterského "A" 0 0 0
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "C" 0 1448 Kovář Libor ŠK Lipůvka 0 1584 0
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "C" 0 1448 Drochytka Josef TJ Sloup 0 1694 0
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "C" 0 1448 Trmač Radek Slavia Boskovice 1751 1727 0
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "C" 0 1448 Ležák Petr Spartak Adamov "B" 1721 1653 0
2017/2018 11 ŠK Vinohrady Brno 0 1448 Coufal Karel ŠK DM Klášterského "B" 0 1402 1
2017/2018 9 ŠK Vinohrady Brno 0 1448 Machala Matěj ŠK Duras BVK Královo Pole "E" 0 1301 0
2017/2018 8 ŠK Vinohrady Brno 0 1448 Burýšek Petr ŠK 64 Brno "B" 0 1773 ½
2017/2018 6 ŠK Vinohrady Brno 0 1448 ŠK Lokomotiva Brno "G" 1
2017/2018 5 ŠK Vinohrady Brno 0 1448 ŠK DM Klášterského "A" 1
2017/2018 4 ŠK Vinohrady Brno 0 1448 Kroulík Jan ŠK VA Brno 0 1601 0
2017/2018 1 ŠK Vinohrady Brno 0 1448 Weber Tomáš VSK Universita Brno "C" 0 1583 0
2016/2017 4 ŠK Vinohrady Brno 1537 1538 Mucha Karel TJ Znojmo 1869 0
2016/2017 2 ŠK Vinohrady Brno 1537 1538 Masařík Jan VSK Universita Brno 1962 2007 0
2015/2016 5 Vinohrady B 1537 1538 Továrek Antonín Jezdci Jundrov D 1787 1756 ½
2015/2016 4 Vinohrady B 1537 1538 Brož Jan Duras BVK E 1175 1156 1
2015/2016 3 Vinohrady B 1537 1538 Kejduš Radomír Moravská Slávia E 1576 1544 ½
2015/2016 7 Vinohrady B 1537 1538 Dorazil Tomáš DM Klášterského A 1000 1
2015/2016 6 Vinohrady B 1537 1538 Doškař Miloslav Lokomotiva I 1680 1674 ½
2015/2016 5 Vinohrady B 1537 1538 Kopkan Pavel Bystrc Oilers B 1885 1847 0
2015/2016 4 Vinohrady B 1537 1538 Khadash Kamil Lokomotiva J 1000 1
2015/2016 2 Vinohrady B 1537 1538 Kejduš Radomír Moravská Slávia E 1576 1544 ½
2014/2015 7 Vinohrady C 1537 1510 Gilg Jindřich DM Klášterského A 1333 1
2014/2015 5 Vinohrady C 1537 1510 Halámka Radek Vinohrady B 1738 0
2014/2015 4 Vinohrady C 1537 1510 Blažek Pavel ŠK 64 B 1770 1763 0
2014/2015 3 Vinohrady C 1537 1510 Stříbrný Rostislav Moravská Slávia D 1655 0
2014/2015 2 Vinohrady C 1537 1510 Polák Zdeněk Lokomotiva I 1558 1
2014/2015 1 Vinohrady C 1537 1510 Brauner Radek Vojenská akademie 1756 0
2014/2015 7 Vinohrady C 1537 1510 Polák Zdeněk Lokomotiva I 1558 1
2014/2015 6 Vinohrady C 1537 1510 Vachek Jiří Lokomotiva H 1858 1725 0
2014/2015 5 Vinohrady C 1537 1510 Brauner Radek Vojenská akademie 1756 0
2014/2015 4 Vinohrady C 1537 1510 Stříbrný Rostislav Moravská Slávia D 1655 0
2014/2015 3 Vinohrady C 1537 1510 Dvouletý Tomáš DM Klášterského B 1806 1853 0
2014/2015 2 Vinohrady C 1537 1510 Strnad Ondřej Duras BVK E 1816 1842 ½
2014/2015 1 Vinohrady C 1537 1510 Spěvák Josef Univerzita Brno B 1534 1
2014/2015 10 ŠK Vinohrady Brno 1537 1510 Dvouletý Pavel ŠK Staré Město B 2121 2123 0
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "M" 1537 1537 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "F" 1250 1250 0
2013/2014 13 ŠK Vinohrady B 1537 1537 Hrůza Dominik Lokomotiva I 1642 1624 0
2013/2014 12 ŠK Vinohrady B 1537 1537 Skřivánek Michal Lokomotiva J 1443 1
2013/2014 10 ŠK Vinohrady B 1537 1537 Mazanec Karel Lokomotiva H 1713 0
2013/2014 4 ŠK Vinohrady B 1537 1537 Štolba Josef ŠK 64 Brno B 1704 0
2012/2013 8 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1537 Klapal Rudolf TJ Čechie Zastávka 1669 0
2012/2013 3 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1537 Prášek Ladislav ŠK Tetčice B 1609 1
2012/2013 2 Šachový klub Lokomotiva Brno E 1537 Molík Zdeněk TJ Znojmo B 1672 ½
2012/2013 11 ŠK Lokomotiva K 1537 Sedlák Slavomír ŠK Vinohrady B 1615 ½
2012/2013 10 ŠK Lokomotiva K 1537 Herz Luboš Vojenská akademie 1772 0
2012/2013 9 ŠK Lokomotiva K 1537 Janda Luboš ŠK Bystrc Oilers B 1950 1838 0
2012/2013 8 ŠK Lokomotiva K 1537 Tioka Zdeněk ŠK 64 C 1800 ½
2012/2013 7 ŠK Lokomotiva K 1537 Rumian Karel Moravská Slávia D 1678 0
2012/2013 6 ŠK Lokomotiva K 1537 Bílek Jiří DM Klášterského 1000 1
2012/2013 5 ŠK Lokomotiva K 1537 Fojt Leoš ŠK Duras BVK E 1781 0
2012/2013 4 ŠK Lokomotiva K 1537 Vachek Jiří ŠK Lokomotiva H 1896 1803 0
2012/2013 3 ŠK Lokomotiva K 1537 ŠK Lokomotiva J 1
2012/2013 2 ŠK Lokomotiva K 1537 Kuchařík Jan Moravská Slávia C 1843 1855 ½
2012/2013 1 ŠK Lokomotiva K 1537 ŠK Lokomotiva I 1
2011/2012 11 Lokomotiva Brno K 1507 Daněk Daniel Duras BVK Brno E 1783 1100 ½
2011/2012 10 Lokomotiva Brno K 1507 Spěvák Josef Univerzita Brno 1000 ½
2011/2012 9 Lokomotiva Brno K 1507 Brauner Radek Vojenská akademie 1784 0
2011/2012 8 Lokomotiva Brno K 1507 Blažek Pavel SK 64 Brno C 1850 0
2011/2012 7 Lokomotiva Brno K 1507 Kuchařík Jan Moravská Slávia C 1805 ½
2011/2012 6 Lokomotiva Brno K 1507 Rumian Karel Moravská Slávia D 1678 ½
2011/2012 5 Lokomotiva Brno K 1507 Janda Luboš Bystrc Oilers B 1949 1865 0
2011/2012 4 Lokomotiva Brno K 1507 Bílek Jiří DM Kláterského 1000 ½
2011/2012 3 Lokomotiva Brno K 1507 Spáčil Stanislav Lokomotiva Brno J 1732 ½
2011/2012 2 Lokomotiva Brno K 1507 Petlan Michael Lokomotiva Brno I 1623 0
2011/2012 1 Lokomotiva Brno K 1507 Mazanec Karel Lokomotiva Brno H 1751 0
2011/2012 10 Lokomotiva Brno E 1507 Kejda František TJ ČECHIE Zastávka 1487 0
2011/2012 9 Lokomotiva Brno E 1507 Sedlář Ivo TJ Slovan Ivančice 1100 1
2011/2012 8 Lokomotiva Brno E 1507 SK Duras BVK Brno Královo Pole D 1
2011/2012 7 Lokomotiva Brno E 1507 Ptáček Pavel Sokol Střelice B 1417 0
2011/2012 5 Lokomotiva Brno E 1507 Halbrštat Petr TJ Znojmo B 1353 1
2011/2012 4 Lokomotiva Brno E 1507 Krupica Aleš SK KME-DDM Kuřim C 1576 ½
2011/2012 1 Lokomotiva Brno E 1507 Zámečník Ondřej Lokomotiva Brno F 1603 1577 ½
2010/2011 10 Lokomotiva Brno M 1505 Keda Michal ŠK Duras BVK Kr. Pole F 1496 ½
2010/2011 9 Lokomotiva Brno M 1505 Čuříková Sára DM Klášterského 1000 1
2010/2011 7 Lokomotiva Brno M 1505 Směšný David Lokomotiva Brno K 1000 1
2010/2011 6 Lokomotiva Brno M 1505 Lukáč Jakub SOVA Kociánka 1000 1
2010/2011 5 Lokomotiva Brno M 1505 Mička Břetislav ŠK Duras BVK Kr. Pole F 1250 1
2010/2011 4 Lokomotiva Brno M 1505 Čuříková Sára DM Klášterského 1000 ½
2010/2011 2 Lokomotiva Brno M 1505 Lokomotiva Brno K 1
2010/2011 1 Lokomotiva Brno M 1505 Janků Michal SOVA Kociánka 1397 1
2010/2011 4 Lokomotiva Brno E 1505 Prokeš Karel SK Tetcice 1725 0
2009/2010 10 Lokomotiva N 1511 Fiala Vojtěch DM Klášterského 1380 1
2009/2010 9 Lokomotiva N 1511 Brychta Jan Univerzita 1627 0
2009/2010 8 Lokomotiva N 1511 Skula Jindřich Lokomotiva 0 1636 ½
2009/2010 7 Lokomotiva N 1511 Mazanec Karel Lokomotiva M 1696 1
2009/2010 5 Lokomotiva N 1511 Olehlová Jana DM Klášterského 1100 1
2009/2010 4 Lokomotiva N 1511 Vaculíková Renáta Univerzita 1863 0
2009/2010 3 Lokomotiva N 1511 Paulík Martin Lokomotiva 0 1571 0
2009/2010 2 Lokomotiva N 1511 Mazanec Karel Lokomotiva M 1696 0
2009/2010 11 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1511 Šmíd Tomáš SK KME-DDM KURIM "C" 1697 0
2009/2010 8 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1511 Zámečník Ondřej SK LOKOMOTIVA BRNO "G" 1617 ½
2009/2010 7 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1511 Skála Přemysl VINOHRADY BRNO 1681 ½
2009/2010 6 SK LOKOMOTIVA BRNO "H" 1511 Bezdíček Miloš SK 64 BRNO "B" 1780 0
2008/2009 10 Lokomotiva N 1495 Boček Tadeáš Duras BVK G 1581 0
2008/2009 9 Lokomotiva N 1495 Keda Michal Duras BVK F 1477 1
2008/2009 8 Lokomotiva N 1495 Flídr Jaroslav Lokomotiva M 1597 1
2008/2009 7 Lokomotiva N 1495 Vícha Jaroslav Lokomotiva O 1000 0
2008/2009 6 Lokomotiva N 1495 Kejduš Radomír Moravská Slávia E 1000 0
2008/2009 4 Lokomotiva N 1495 Nezval Ivan Duras BVK F 1764 0
2008/2009 3 Lokomotiva N 1495 Flídr Jaroslav Lokomotiva M 1597 0
2008/2009 1 Lokomotiva N 1495 Kejduš Radomír Moravská Slávia E 1000 1
2008/2009 10 SK Lokomotiva Brno "P" 1495 Waischorn Aleš SK YCNEGA Sokol Tisnov "C" 1100 1
2008/2009 9 SK Lokomotiva Brno "P" 1495 Boček Tadeáš SK Kurim KME DDM "E" 1581 0
2008/2009 8 SK Lokomotiva Brno "P" 1495 Kratochvíl Michal Sokol Zastavka 1250 0
2008/2009 7 SK Lokomotiva Brno "P" 1495 Lukáč Jakub SK Kocianka 1
2008/2009 6 SK Lokomotiva Brno "P" 1495 Gorčák Jan SK Lokomotiva Brno "Q" 1590 1
2008/2009 5 SK Lokomotiva Brno "P" 1495 Waischorn Aleš SK YCNEGA Sokol Tisnov "C" 1100 1
2008/2009 4 SK Lokomotiva Brno "P" 1495 Boček Tadeáš SK Kurim KME DDM "E" 1581 1
2008/2009 3 SK Lokomotiva Brno "P" 1495 Richterová Nataša Sokol Zastavka 1250 1
2008/2009 2 SK Lokomotiva Brno "P" 1495 Meixner Milan SK Kocianka 1484 0
2008/2009 1 SK Lokomotiva Brno "P" 1495 Gorčák Jan SK Lokomotiva Brno "Q" 1590 1
2007/2008 10 Lokomotiva Brno L 1461 Lapúník Michal Moravská Slávia E 1261 ½
2007/2008 9 Lokomotiva Brno L 1461 Jeřábek Oldřich Duras BVK Brno G 1513 1
2007/2008 8 Lokomotiva Brno L 1461 Karapetyan David Lokomotiva Brno N 1250 1
2007/2008 6 Lokomotiva Brno L 1461 Flídr Jaroslav Lokomotiva Brno M 1622 1
2007/2008 5 Lokomotiva Brno L 1461 Polanský Vlastimil Moravská Slávia E 1407 0
2007/2008 4 Lokomotiva Brno L 1461 Putna Vladimír Duras BVK Brno G 1708 ½
2007/2008 3 Lokomotiva Brno L 1461 Lokomotiva Brno N 1
2007/2008 1 Lokomotiva Brno L 1461 Fuchs Alois Lokomotiva Brno M 1574 0
2007/2008 10 SK Lokomotiva Brno O 1461 Patočka Roman TJ Slovan B - SVC Ivancice 1502 1
2007/2008 9 SK Lokomotiva Brno O 1461 Fabík Jan Sebastin Vinohrady Brno C 1250 0
2007/2008 8 SK Lokomotiva Brno O 1461 Meixner Milan SK Kocianka Brno 1508 ½
2007/2008 7 SK Lokomotiva Brno O 1461 Krupica Aleš SK Kurim KME-DDM E 1413 1
2007/2008 6 SK Lokomotiva Brno O 1461 Zámečník Ondřej SK Lokomotiva Brno P 1250 1
2007/2008 5 SK Lokomotiva Brno O 1461 TJ Slovan B - SVC Ivancice 1
2007/2008 4 SK Lokomotiva Brno O 1461 Janků Michal Vinohrady Brno C 1250 1
2007/2008 3 SK Lokomotiva Brno O 1461 Meixner Milan SK Kocianka Brno 1508 0
2007/2008 2 SK Lokomotiva Brno O 1461 Krupica Aleš SK Kurim KME-DDM E 1413 1
2007/2008 1 SK Lokomotiva Brno O 1461 Zámečník Ondřej SK Lokomotiva Brno P 1250 0
2006/2007 11 Lokomotiva K 1502 Žitný Petr Vojenská akademie 1863 0
2006/2007 10 Lokomotiva K 1502 Černý Miloš Moravská Slávia C 1730 0
2006/2007 9 Lokomotiva K 1502 Kleiber Karel Duras E 1497 ½
2006/2007 8 Lokomotiva K 1502 Černohlávek Jaroslav ŠK 64 C 1615 ½
2006/2007 5 Lokomotiva K 1502 Horáková Ivana Lokomotiva I 1442 1
2006/2007 2 Lokomotiva K 1502 Mazanec Karel Lokomotiva H 1765 0
2006/2007 1 Lokomotiva K 1502 Prokop Jiří Moravská Slávia D 1689 0
2006/2007 7 ŠK Lokomotiva "O" 1502 Petřvalský Dušan ÚSP Kociánka 1370 0
2006/2007 6 ŠK Lokomotiva "O" 1502 Keše Tibor ŠK Duras Královo Pole "H" 1504 0
2006/2007 5 ŠK Lokomotiva "O" 1502 Adler Lubomír ŠK KME-DDM Kuřim "D" 1432 0
2006/2007 4 ŠK Lokomotiva "O" 1502 Přibyl Radek ŠK Tetčice "C" 1285 1
2006/2007 3 ŠK Lokomotiva "O" 1502 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice "B" 1377 1
2006/2007 2 ŠK Lokomotiva "O" 1502 Fabík Jan Sebastin Vinohrady Brno "C" 1250 0
2006/2007 1 ŠK Lokomotiva "O" 1502 Weber Tomáš ŠK Lokomotiva P 1398 0
2005/2006 9 Lokomotiva P 1250 Herberová Helena Duras BVK Brno H 1994 ½
2005/2006 8 Lokomotiva P 1250 Maršálek Bohumil Moravská Slávia D 1717 0
2005/2006 7 Lokomotiva P 1250 Keše Tibor Duras BVK Brno I 1482 ½
2005/2006 5 Lokomotiva P 1250 Petlan Ivan Lokomotiva N 1992 0
2005/2006 4 Lokomotiva P 1250 Mazanec Karel Lokomotiva M 1724 0
2005/2006 3 Lokomotiva P 1250 Prokop Petr Lokomotiva O 1609 0
2005/2006 2 Lokomotiva P 1250 Herzán Lumír Vinohrady C 1773 ½
2005/2006 1 Lokomotiva P 1250 Fuchs Petr Univerzita B 1874 0
2005/2006 6 ŠK Lokomotiva Brno "Q" 1250 Šťastná Vladimíra TJ Vinohrady Brno "C" 1287 ½
2005/2006 5 ŠK Lokomotiva Brno "Q" 1250 Petřvalský Dušan SK Kociánka Brno 1378 1
2005/2006 4 ŠK Lokomotiva Brno "Q" 1250 Zeman Marek ŠK Duras BVK Královo Pole "J" 1250 0
2005/2006 3 ŠK Lokomotiva Brno "Q" 1250 Přibyl Radek ŠK Tetčice "C" 1100 1
2005/2006 2 ŠK Lokomotiva Brno "Q" 1250 Patočka Roman TJ Slovan Ivančice "B" 1360 0
2005/2006 1 ŠK Lokomotiva Brno "Q" 1250 Hošek Martin ŠK Lokomotiva Brno "R" 1250 1