Hráč Krutský Martin

Krutský Martin

User Pic
Jméno: Krutský Martin
Oddíl: ŠK Teplice
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2084
Elo mezinárodní: 2106
ID: 37287
FIDE ID: 361526
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Teplice 2106 2084 Kozák Miloš ŠK Slavoj Litoměřice 2110 2103 0
2019/2020 1 ŠK Teplice 2101 2084 Balín Daniel ŠK Spartak Ústí n. L. 1899 1895 1
2018/2019 11 ŠK Teplice 2109 2079 Balín Jan TJ Tatran Podbořany 2364 2355 0
2018/2019 10 ŠK Teplice 2109 2079 Hinks-Edwards Thomas R J TJ Kobylisy 2351 2368 0
2018/2019 9 ŠK Teplice 2099 2079 Babička Michal SK Děčín 2042 2049 1
2018/2019 8 ŠK Teplice 2099 2079 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice 2139 2115 ½
2018/2019 4 ŠK Teplice 2113 2088 Hons Tomáš ŠK UNION Louny 1950 1944 0
2018/2019 2 ŠK Teplice 2101 2088 Kotyk Václav ŠK Kladno 2164 2157 1
2018/2019 1 ŠK Teplice 2107 2088 Přibyl Josef ŠK Dopravní podnik Praha "B" 2250 2228 0
2017/2018 10 ŠK Teplice 2121 2089 Slovák Kilián TJ Kobylisy 2209 2118 ½
2017/2018 9 ŠK Teplice 2112 2089 Chochol Libor ŠK Spartak Ústí n. L. 2143 2146 1
2017/2018 8 ŠK Teplice 2112 2089 Václavíček Lukáš ŠK SLAVIA Liberec 2062 2048 ½
2017/2018 7 ŠK Teplice 2109 2089 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2247 2255 0
2017/2018 6 ŠK Teplice 2109 2089 Kryšpín Libor Sokol Bakov nad Jizerou 2074 2082 1
2017/2018 5 ŠK Teplice 2121 2089 Crha Ondřej Sokol Mladá Boleslav 2177 2178 ½
2017/2018 4 ŠK Teplice 2121 2089 Vrbata Zbyněk ŠK Slavoj Litoměřice 2345 2311 0
2017/2018 1 ŠK Teplice 2199 2135 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín 2184 2180 0
2016/2017 7 Sokol Buštěhrad 2044 2022 Zajíček Tomáš Šachy Hošťálková 2011 1991 ½
2016/2017 6 Sokol Buštěhrad 2044 2022 Marko Daniel ŠK Lokomotiva Brno 1833 1830 ½
2016/2017 5 Sokol Buštěhrad 2044 2022 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1869 1905 1
2016/2017 4 Sokol Buštěhrad 2044 2022 Vykouk Jan ŠK AD Jičín 2427 2322 0
2016/2017 3 Sokol Buštěhrad 2044 2022 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy 1899 2062 ½
2016/2017 2 Sokol Buštěhrad 2044 2022 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 1898 1811 1
2016/2017 1 Sokol Buštěhrad 2044 2022 Liška Jiří Desko Liberec 2016 2122 0
2016/2017 7 Sokol Buštěhrad 2044 2022 Petr Jakub TJ Bohemians Praha 1898 1811 1
2016/2017 6 Sokol Buštěhrad 2044 2022 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy 2082 2073 0
2016/2017 5 Sokol Buštěhrad 2044 2022 Slovák Kilián Sokol Praha-Kobylisy 1899 2062 ½
2016/2017 4 Sokol Buštěhrad 2044 2022 Vystrčil Martin Klub šachistů Říčany 1925 1976 2000 0
2016/2017 1 Sokol Buštěhrad 2044 2022 Liška Jiří Desko Liberec 2016 2122 0
2016/2017 11 ŠK Teplice 2044 2022 Škára Vladimír Bartoš Unichess "B" 2218 2161 0
2016/2017 10 ŠK Teplice 2044 2022 Valeš Václav SK Děčín 2180 2171 ½
2016/2017 9 ŠK Teplice 2044 2022 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín "D" 1912 1861 0
2016/2017 7 ŠK Teplice 2044 2022 Horák Aleš CHESS MOST 2064 1972 ½
2016/2017 6 ŠK Teplice 2044 2022 Flašar Jaroslav TJ Jiskra Hořice 2057 2058 ½
2016/2017 5 ŠK Teplice 2044 2022 Laštovka Jan Desko Liberec 2110 2119 ½
2016/2017 4 ŠK Teplice 2044 2022 Drábek Vojtěch Sokol Bakov nad Jizerou 2134 2107 1
2016/2017 2 ŠK Teplice 2044 2022 Trejbal Stanislav ŠK Slavoj Litoměřice 2132 2108 ½
2016/2017 1 ŠK Teplice 2044 2022 Kučera Petr ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2262 2273 0
2015/2016 11 ŠK Teplice 2044 2022 Žemlička Vít Unichess "B" 1970 1974 ½
2015/2016 10 ŠK Teplice 2044 2022 Crha Josef Sokol Mladá Boleslav 2003 2058 0
2015/2016 9 ŠK Teplice 2044 2022 Cichý Miroslav CHESS Most 2072 2079 1
2015/2016 8 ŠK Teplice 2044 2022 Novotný Jaroslav ŠK AD Jičín "B" 2188 2175 0
2015/2016 6 ŠK Teplice 2044 2022 Šulc Jaromír ŠK Slavoj Litoměřice 2028 2055 1
2015/2016 5 ŠK Teplice 2044 2022 Boreš Roman SK Děčín 2132 2113 ½
2015/2016 3 ŠK Teplice 2044 2022 Maršálek Zdeněk ŠK Zikuda Turnov "B" 2172 2207 ½
2015/2016 2 ŠK Teplice 2044 2022 Kučera Jaroslav ŠK Zikuda Turnov "C" 1982 1948 1
2015/2016 1 ŠK Teplice 2044 2022 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou 1981 2003 ½
2015/2016 9 ŠK Teplice"B" 2044 2022 Nudčenko Karel Sokol Údlice"A" 2145 2093 0
2015/2016 8 ŠK Teplice"B" 2044 2022 Klátil Karel Šachy Povrly 1984 1964 1
2015/2016 6 ŠK Teplice"B" 2044 2022 Štich Jan Chess Most"C" 1811 1892 1
2015/2016 5 ŠK Teplice"B" 2044 2022 Valenta Petr Chess Most"B" 1900 1898 1
2015/2016 11 ŠK Teplice 2044 2022 Srba Stanislav Spartak Chodov 1636 1614 1
2015/2016 10 ŠK Teplice 2044 2022 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary 1856 1807 1
2015/2016 9 ŠK Teplice 2044 2022 Kašpar Lukáš Dynamo ZČE Plzeň 1620 1647 1
2015/2016 8 ŠK Teplice 2044 2022 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad B 1500 1399 1
2015/2016 7 ŠK Teplice 2044 2022 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad A 1783 1825 0
2015/2016 6 ŠK Teplice 2044 2022 Černíček Matyáš Union Louny 1456 1553 1
2015/2016 5 ŠK Teplice 2044 2022 Pospíchal Michael Slavoj Litoměřice 1699 1747 1
2015/2016 4 ŠK Teplice 2044 2022 Pavelka Hubert Jan Spartak Ústí­ n. Labem 1999 1974 ½
2015/2016 3 ŠK Teplice 2044 2022 Bui Tien Long Sokol Domažlice 1394 1440 1
2015/2016 2 ŠK Teplice 2044 2022 Kunc Jan ŠK Praha Smí­chov 1726 1723 1
2015/2016 1 ŠK Teplice 2044 2022 Simet Martin ŠK 64 Plzeň 2017 1999 0
2014/2015 11 ŠK Teplice 1953 1989 Němec Petr ŠK Spartak Ústí nad Labem 2040 2008 ½
2014/2015 8 ŠK Teplice 1953 1989 Tejnský Břetislav TJ Lokomotiva Liberec 1942 1957 1
2014/2015 6 ŠK Teplice 1953 1989 Kšána Václav CHESS MOST "A" 2107 2104 ½
2014/2015 5 ŠK Teplice 1953 1989 Bargel Martin NERATOVICE 2101 2095 1
2014/2015 4 ŠK Teplice 1953 1989 Kánský Pavel SK Děčín 2094 2098 0
2014/2015 3 ŠK Teplice 1953 1989 Novotný Jaroslav Šachklub AD Jičín "C" 2196 2191 0
2014/2015 11 ŠK Teplice 1953 1989 Skokov Jaroslav Karlovarský šachklub Tietz 1250 1
2014/2015 10 ŠK Teplice 1953 1989 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary 1653 1761 1
2014/2015 9 ŠK Teplice 1953 1989 Simet Martin ŠK 64 Plzeň 1900 1865 1
2014/2015 8 ŠK Teplice 1953 1989 Srba Stanislav ŠK Spartak Chodov 1626 1605 1
2014/2015 7 ŠK Teplice 1953 1989 Ullmann Adam CHESS Most B 1614 1
2014/2015 6 ŠK Teplice 1953 1989 Reljič Michael Sokol Praha - Kobylisy B 1637 1
2014/2015 5 ŠK Teplice 1953 1989 Pařízek Vojtěch Sokol Praha - Kobylisy A 1699 1822 ½
2014/2015 4 ŠK Teplice 1953 1989 Pavelka Hubert Jan Spartak Ústí n.L. 1629 1662 ½
2014/2015 3 ŠK Teplice 1953 1989 Bui Tien Long TJ Sokol Domažlice 1410 1412 ½
2014/2015 2 ŠK Teplice 1953 1989 Balek Filip Sokol Buštěhrad B 1514 1508 1
2014/2015 1 ŠK Teplice 1953 1989 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice 1743 1749 1
2014/2015 11 Teplice "B" 1953 1989 Vyskočil Zdeněk ŠO TJ Klášterec n.O. "A" 1646 1
2014/2015 9 Teplice "B" 1953 1989 Tichý Lukáš TJ Tatran Podbořany "A" 1878 1863 0
2014/2015 8 Teplice "B" 1953 1989 Jarina Ladislav Union Louny "A" 1683 1
2014/2015 7 Teplice "B" 1953 1989 Kalužný Jiří Sokol Údlice "A" 1828 1836 ½
2013/2014 9 ŠK Teplice"D" 1760 1778 Beran Petr ŠK Teplice"E" 1521 1526 1
2013/2014 8 ŠK Teplice"D" 1760 1778 Babička Michal SK Děčín"D" 1752 1829 ½
2013/2014 7 ŠK Teplice"D" 1760 1778 Sp.Ústí n.L."C" 1
2013/2014 6 ŠK Teplice"D" 1760 1778 Vyhnálek Jaroslav DDM Osek -ŠK Stropnik "B" 1450 1
2013/2014 5 ŠK Teplice"D" 1760 1778 Kostišče Ján TJ Svádov/Olšinky"C" 1739 1726 1
2013/2014 4 ŠK Teplice"D" 1760 1778 Švarha Michal SK Šachy Chlumec"C" 1523 1
2013/2014 3 ŠK Teplice"D" 1760 1778 Bezpalec Vratislav SK Šachy Chlumec"B" 1846 1860 1
2013/2014 2 ŠK Teplice"D" 1760 1778 Lasík Petr Bystřanští jezdci"B" 1703 1675 1
2013/2014 1 ŠK Teplice"D" 1760 1778 Wilhelm Oldřich Sj.Litoměřice"D" 1596 1702 1
2013/2014 11 ŠK Teplice 1760 1778 Chrz Pavel ŠACHOVÝ KLUB SPARTAK ÚSTÍ N.L. 2090 2084 1
2013/2014 3 ŠK Teplice 1760 1778 Richter Martin Sokol Bakov nad Jizerou - šachový oddíl 2017 2018 1
2013/2014 2 ŠK Teplice 1760 1778 Vaněk Petr ŠK Sokol Vyšehrad "A" 2190 2188 ½
2013/2014 11 ŠK Teplice 1760 1778 Krupička Josef ŠK Praha Smíchov 1879 1901 ½
2013/2014 10 ŠK Teplice 1760 1778 Brejník Gustav ŠK Slavoj Litoměřice 1749 1700 1
2013/2014 9 ŠK Teplice 1760 1778 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary 1583 1628 1
2013/2014 8 ŠK Teplice 1760 1778 Škuthan Radek CHESS Most C 1429 1
2013/2014 6 ŠK Teplice 1760 1778 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1705 1810 ½
2013/2014 5 ŠK Teplice 1760 1778 Kapila Patrick Sokol Buštěhrad B 1675 1586 1
2013/2014 4 ŠK Teplice 1760 1778 Soukup Václav ŠK Spartak Ústí n.L. 1482 1565 1
2013/2014 3 ŠK Teplice 1760 1778 Frai Patrik ŠK Spartak Chodov 1580 1665 1
2013/2014 2 ŠK Teplice 1760 1778 Vašíček Tomáš TJ Sokol Domažlice 1517 1704 ½
2013/2014 1 ŠK Teplice 1760 1778 Bui Tien Long SŠK HeřNýř 1367 1
2012/2013 11 ŠK Teplice 1717 1773 Jelínek Michal SK OAZA Praha 1716 1830 1
2012/2013 10 ŠK Teplice 1717 1773 Pivoňka Michael ŠK Praha Smíchov 1547 1674 ½
2012/2013 9 ŠK Teplice 1717 1773 Brunová Blanka ŠK Tachov 1487 0
2012/2013 8 ŠK Teplice 1717 1773 Košičár Lukáš ŠK Kralupy 1250 1
2012/2013 7 ŠK Teplice 1717 1773 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad 1518 1518 1
2012/2013 6 ŠK Teplice 1717 1773 Fryček David Chess Most C 1561 ½
2012/2013 5 ŠK Teplice 1717 1773 Kuchař Tomáš Chess Most B 1711 1702 0
2012/2013 4 ŠK Teplice 1717 1773 Bělík Jan TJ Slavoj Litoměřice 1250 ½
2012/2013 3 ŠK Teplice 1717 1773 Stuška Jan ŠK Spartak Chodov 1322 1
2012/2013 2 ŠK Teplice 1717 1773 Trejbal Jan ŠK Líně 1333 ½
2012/2013 1 ŠK Teplice 1717 1773 Pelnář Jan TJ Sokol Domažlice 1354 1
2012/2013 5 ŠK Teplice B 1717 1773 Hons Tomáš ŠK DDM Postoloprty 1250 1
2012/2013 4 ŠK Teplice B 1717 1773 Hung Do ŠK Spartak Ústí B 1100 1
2012/2013 3 ŠK Teplice B 1717 1773 Kočí Vít CHESS Most D 1250 0
2012/2013 2 ŠK Teplice B 1717 1773 Soukup Václav ŠK Spartak Ústí A 1439 1564 1
2012/2013 1 ŠK Teplice B 1717 1773 Žatečková Karolína TJ Sokol Údlice B 1458 1507 1
2012/2013 11 ŠK Teplice "C" 1717 1773 Kubík Emil Slovan Jirkov "B" 1615 1
2012/2013 10 ŠK Teplice "C" 1717 1773 Rýgl David TJ Sokol Údlice "B" 1396 1
2012/2013 9 ŠK Teplice "C" 1717 1773 Douša Václav ŠK Union Louny "B" 1450 1
2012/2013 5 ŠK Teplice "C" 1717 1773 Slavík Ladislav TJ Tatran Podbořany "B" 1482 1
2012/2013 11 ŠK Teplice"D" 1717 1773 Diviš Jiří SK Děčín"D" 1748 1723 1
2012/2013 10 ŠK Teplice"D" 1717 1773 Svatoň Pavel Bystřanští jezdci"B" 1383 0
2012/2013 9 ŠK Teplice"D" 1717 1773 Němeček Jan ŠK Stropnik Osek při DDM"B" 1332 1
2012/2013 6 ŠK Teplice"D" 1717 1773 Valterová Veronika ŠK Spartak Ústí"C" 1339 1314 1
2012/2013 5 ŠK Teplice"D" 1717 1773 Černý Miloslav Svah Všebořice"B" 1000 1
2012/2013 2 ŠK Teplice"D" 1717 1773 Dudek Karel TJ Start Karko ÚL 1597 ½
2011/2012 11 ŠK Teplice "C" 1355 Růžička Bohuslav TJ Chlumec "B" 1518 1
2011/2012 11 ŠK Teplice 1355 Hemr Adam ŠK Tachov 1100 1
2011/2012 10 ŠK Teplice 1355 Steinbach Jan TJ Sokol Domažlice 1554 0
2011/2012 9 ŠK Teplice 1355 Šefčík Miroslav Sokol Buštěhrad 1586 0
2011/2012 6 ŠK Teplice 1355 Polanský Adam Luboš Chess Most D 1250 ½
2011/2012 5 ŠK Teplice 1355 Harašta Ivan TJ Spartak Chodov 1100 1
2011/2012 4 ŠK Teplice 1355 Sliva Michal Spartak Ústí n.Labem 1542 1
2011/2012 3 ŠK Teplice 1355 Gruber Tomáš ŠK Kralupy 1467 1
2011/2012 2 ŠK Teplice 1355 Kalista Radek ŠK Sokol Klatovy A 1463 1539 0
2011/2012 1 ŠK Teplice 1355 Vácha Marek ŠK Sokol Klatovy B 1294 1
2011/2012 6 ŠK Teplice D 1355 Zeman Josef Bystřanští jezdci B 1000 1
2010/2011 3 ŠK Viamont Teplice "E" 1100 Chládek Pavel ŠK Stropník Osek při DDm "B" 1000 0
2010/2011 11 ŠK Viamont Teplice 1100 Varga Hynek TJ Sokol Domažlice B 1000 1
2010/2011 10 ŠK Viamont Teplice 1100 Zítková Kristýna TJ Sokol Domažlice A 1305 1
2010/2011 9 ŠK Viamont Teplice 1100 Benešová Martina DDM Most A 1391 0
2010/2011 8 ŠK Viamont Teplice 1100 Kroutil Vladislav Sokol Údlice B 1000 1
2010/2011 7 ŠK Viamont Teplice 1100 Tvrdík Šimon DDM Most C 1100 1
2010/2011 6 ŠK Viamont Teplice 1100 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad 1287 ½
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice 1100 Holý Tomáš ŠK Sokol Klatovy 1250 1
2010/2011 2 ŠK Viamont Teplice 1100 Srba Stanislav Spartak Chodov 1100 1
2010/2011 5 ŠK Viamont Teplice "E" 1100 Štich Jan DDM Most "G" 1340 0