Hráč Otruba Marek

Otruba Marek

User Pic
Jméno: Otruba Marek
Oddíl: Klub šachistů Říčany 1925
Výkonnostní třída / Titul: KM
Elo národní: 2003
Elo mezinárodní: 2051
ID: 34872
FIDE ID: 382418
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2051 2003 Straka Jaroslav Klub šachistů Říčany 1925 C 2003 2013 1
2019/2020 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2043 2003 Dudek Vojtěch JAWA Brodce A 1982 1990 1
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 2044 2003 Janáček Jaroslav ŠS Kostelec nad Černými lesy A 1993 1996 0
2019/2020 4 Klub šachistů Říčany 1925 2043 2003 Roška Branislav TJ Neratovice B ½
2019/2020 3 Klub šachistů Říčany 1925 2043 2003 Kronowetter Bořivoj Sokol Kolín 2007 1978 0
2019/2020 1 Klub šachistů Říčany 1925 2044 2003 Záhorbenský Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou 2080 2084 1
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 2103 1992 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim 2094 2096 0
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 2103 1992 Babula Vlastimil ŠK Staré Město 2074 1960 1
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 2103 1992 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek A 1991 2072 ½
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 2103 1992 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2222 2082 ½
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 1983 1992 Přibyl Viktor ŠK PORG Praha 2020 2030 0
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 1934 1985 Stinka Jakub Šachklub Sokol Klatovy 2119 2094 0
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 2006 1985 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1916 1930 0
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 D 2041 1992 Bargel Martin Cayman Pharma Neratovice C 2100 2093 1
2018/2019 9 Klub šachistů Říčany 1925 D 2041 1992 Kožený Pavel JOLY Lysá nad Labem E 2023 2028 0
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 D 1983 1992 Petráž Martin Šachklub města Dobrovice A 2010 2016 1
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 D 1983 1992 Přibylová Sofie Český lev Kolešovice A 1987 1989 1
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 D 1934 1985 Vacek Radomír Sokol Bakov nad Jizerou B 2044 2005 0
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 D 2026 1985 Horák Martin Spartak Vlašim B 2235 2206 ½
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 D 2006 1985 Tichý Josef Sokol Mladá Boleslav B 2013 2028 ½
2018/2019 11 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2041 1992 Turner Radek Šachový klub Líně 2024 2014 ½
2018/2019 10 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2041 1992 Janda Pavel Sokol Tábor 2112 2120 1
2018/2019 8 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2015 1992 Havlík Jindřich ŠK Sokol Klatovy 2122 2115 1
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 1983 1992 Miskolczi Vítězslav Unichess Underground 1989 2003 0
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 1934 1985 Hřídel Marek ŠACHklub NN Písek 1994 1957 1
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 1934 1985 Novotná Tereza KŠ Říčany 1925 „B“ 1854 1913 1
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2026 1985 Stluka František Šachový klub Příbram-Baník 2124 2102 ½
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2026 1985 Lacina Filip ŠK Sokol Vyšehrad „B“ 1946 1957 ½
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 „A“ 2006 1985 Voříšek Jakub TJ Spartak Vlašim 2056 2088 ½
2018/2019 7 Klub šachistů Říčany 1925 1983 1992 Stinka Jakub Šachklub Sokol Klatovy 2168 2200 0
2018/2019 6 Klub šachistů Říčany 1925 1983 1992 Přibyl Viktor ŠK PORG Praha 2020 2030 0
2018/2019 5 Klub šachistů Říčany 1925 1934 1985 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 2016 1990 1
2018/2019 4 Klub šachistů Říčany 1925 2006 1985 Hurtík Matěj 1.Novoborský ŠK 1896 1884 1
2018/2019 3 Klub šachistů Říčany 1925 2006 1985 Finěk Václav Desko Liberec 1822 1858 1
2018/2019 2 Klub šachistů Říčany 1925 2006 1985 Skýpala Ondřej TJ Kobylisy 1702 1780 1
2018/2019 1 Klub šachistů Říčany 1925 2006 1985 Lajbl Jan ŠK AD Jičín 1916 1930 0
2017/2018 7 Klub Šachistů Říčany 1925 1972 1951 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 2145 2112 ½
2017/2018 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1972 1951 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1714 1735 1
2017/2018 5 Klub Šachistů Říčany 1925 1972 1951 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim 1822 1864 0
2017/2018 4 Klub Šachistů Říčany 1925 1972 1951 Mrkus František ŠK Staré Město 2040 2024 0
2017/2018 3 Klub Šachistů Říčany 1925 1961 1951 Špička Jan ŠK Karlovy Vary 1972 1919 0
2017/2018 2 Klub Šachistů Říčany 1925 2003 1951 Lhotská Anna PROMAT OAZA Praha 1647 1566 1
2017/2018 1 Klub Šachistů Říčany 1925 1953 1934 Novák Martin ŠA VŠTE České Budějovice 1948 1914 ½
2017/2018 11 Klub šachistů Říčany 1925 B 1972 1951 Zvára David Spartak Vlašim B 2134 2150 ½
2017/2018 10 Klub šachistů Říčany 1925 B 2003 1951 Plášek Zdeněk Kostelec nad Černými lesy A 2004 1995 1
2017/2018 8 Klub šachistů Říčany 1925 B 1966 1951 Gruber Miloš ŠK Kralupy A 1964 1959 1
2017/2018 7 Klub šachistů Říčany 1925 B 1966 1951 Přibylová Sofie Český lev Kolešovice A 1968 1977 0
2017/2018 6 Klub šachistů Říčany 1925 B 1961 1951 Valtr Tomáš JOLY Lysá nad Labem E 1925 1928 ½
2017/2018 4 Klub šachistů Říčany 1925 B 2003 1951 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice A 2098 2176 0
2017/2018 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 2003 1951 Stluka František Příbram Baník A 2103 2084 ½
2017/2018 1 Klub šachistů Říčany 1925 B 1953 1934 Přibyl Jaroslav Caissa Roztoky A 1912 1907 ½
2017/2018 7 Klub Šachistů Říčany 1925 1961 1951 Viták Jiří Desko Liberec 1934 1951 ½
2017/2018 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1961 1951 Lhotská Anna PROMAT OAZA Praha 1616 1566 1
2017/2018 5 Klub Šachistů Říčany 1925 2003 1951 Novák Martin ŠA VŠTE České Budějovice 1971 1941 ½
2017/2018 4 Klub Šachistů Říčany 1925 1953 1934 Špička Jan ŠK Karlovy Vary 2015 1994 0
2017/2018 3 Klub Šachistů Říčany 1925 1953 1934 Pařízek Vojtěch TJ Kobylisy 2129 2136 0
2017/2018 2 Klub Šachistů Říčany 1925 1953 1934 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy 2210 2231 0
2017/2018 1 Klub Šachistů Říčany 1925 1953 1934 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1910 1918 0
2017/2018 11 Klub sachistu Ricany 1925 1972 1951 Rolinková Lucie Sachova akademie VSTE Ceske Budejovice 1530 1518 1
2017/2018 10 Klub sachistu Ricany 1925 2003 1951 Hron Robert Gambit Jihlava 2060 2072 ½
2017/2018 9 Klub sachistu Ricany 1925 1966 1951 Muroň Miroslav TJ Dukla Praha 2156 2173 1
2017/2018 8 Klub sachistu Ricany 1925 1966 1951 Kratochvíl Jakub TJ Pankrac B 2090 2088 ½
2017/2018 6 Klub sachistu Ricany 1925 1961 1951 Žilavý Jan Sokol Tabor 2042 2031 0
2017/2018 5 Klub sachistu Ricany 1925 2003 1951 Postupa Pavel Eurovia Praha 1937 1959 1
2017/2018 4 Klub sachistu Ricany 1925 2003 1951 Kaplan Tomáš Sokol Kolin 1981 1960 ½
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek 1956 1933 1
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 Šrámek Vojtěch SK Slavia Orlová 1848 1895 ½
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 Kovařík Matyáš ŠK Staré Město 1759 1780 1
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 Půlpán Matěj 2222 ŠK Polabiny 1938 1923 ½
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 1887 1933 0
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 Hurdzan Tomáš Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 0
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 Němcová Karin PROMAT OAZA Praha 1879 1831 1
2016/2017 7 Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 Viták Jiří Desko Liberec 1888 1847 ½
2016/2017 6 Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 Němcová Karin PROMAT OAZA Praha 1879 1831 1
2016/2017 5 Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 Šolc Filip TJ Spartak Vlašim 1887 1933 0
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 Tajovská Martina Sokol Buštěhrad 1783 1825 ½
2016/2017 3 Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 Molkanov Oleg Sokol Praha-Kobylisy 1742 1796 1
2016/2017 2 Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 Hurdzan Tomáš Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 0
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 1659 1763 Aubrecht Petr TJ Bohemians Praha 1917 1890 1
2016/2017 11 Klub šachistů Říčany 1925 C 1659 1763 Rigo Imrich Sokol Bakov n.Jiz. B 1980 1999 0
2016/2017 8 Klub šachistů Říčany 1925 C 1659 1763 Kopecký Tomáš Sparta Kutná Hora B 1851 1881 1
2016/2017 4 Klub šachistů Říčany 1925 C 1659 1763 Novák Jiří Sokol Sendražice A 1970 1933 1
2016/2017 1 Klub šachistů Říčany 1925 C 1659 1763 Fialka Miroslav JAWA Brodce A 2053 2071 1
2015/2016 5 Klub šachistů Říčany 1925 B 1659 1763 Otruba Pavel Caissa Úholičky 1970 1935 0
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 B 1659 1763 Čížek Ondřej Šachový klub Příbram Baník 1821 1844 1
2015/2016 7 Klub Šachistů Říčany 1925 1659 1763 Mládek Richard TJ Spartak Vlašim 2100 1978 1
2015/2016 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1659 1763 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1917 1912 0
2015/2016 5 Klub Šachistů Říčany 1925 1659 1763 Sýkora Marek Desko Liberec 1827 1834 0
2015/2016 4 Klub Šachistů Říčany 1925 1659 1763 Kadlec Daniel Chess Most 1788 1803 0
2015/2016 3 Klub Šachistů Říčany 1925 1659 1763 Novotný David Sokol Praha-Kobylisy 1710 1713 0
2015/2016 2 Klub Šachistů Říčany 1925 1659 1763 Hurdzan Tomáš Šachklub Sokol Klatovy 2112 2036 0
2015/2016 1 Klub Šachistů Říčany 1925 1659 1763 Jelínek Michal PROMAT OAZA Praha 2158 2156 1
2015/2016 7 Klub šachistů Říčany 1925 E 1659 1763 Škvor Jiří Sokol Neveklov A 1565 1
2015/2016 6 Klub šachistů Říčany 1925 E 1659 1763 Zadina Tomáš ŠK Jince A 1825 0
2015/2016 4 Klub šachistů Říčany 1925 E 1659 1763 Vilímová Julie Stříbrná Skalice 1725 1791 1
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1659 1763 Hroník Petr JAWA Brodce B 1904 1924 0
2015/2016 3 Klub šachistů Říčany 1925 E 1659 1763 Holub Milan JAWA Brodce B 1991 1943 1
2015/2016 2 Klub šachistů Říčany 1925 E 1659 1763 Čížek Ondřej ŠK Příbram - Baník B 1821 1844 0
2015/2016 1 Klub šachistů Říčany 1925 E 1659 1763 Havelka Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1857 1849 0
2015/2016 7 Klub Šachistů Říčany 1925 1659 1763 Fialka Adam SK Slavia Orlová B 1744 1799 0
2015/2016 6 Klub Šachistů Říčany 1925 1659 1763 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny B 1691 1652 1
2015/2016 5 Klub Šachistů Říčany 1925 1659 1763 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK-Královo Pole 1561 1634 1
2015/2016 4 Klub Šachistů Říčany 1925 1659 1763 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1681 1747 ½
2015/2016 3 Klub Šachistů Říčany 1925 1659 1763 Sýkora Marek Desko Liberec 1827 1834 0
2015/2016 2 Klub Šachistů Říčany 1925 1659 1763 Kadlec Daniel Chess Most 1788 1803 0
2015/2016 1 Klub Šachistů Říčany 1925 1659 1763 Novotný David Sokol Praha-Kobylisy 1710 1713 0
2014/2015 10 Klub šachistů Říčany 1925 J 1573 1652 Novotný Jiří Sokol Struhařov B 1000 1
2014/2015 1 Klub šachistů Říčany 1925 J 1573 1652 Heger Zdeněk Stříbrná Skalice B 1341 1
2014/2015 2 Klub šachistů Říčany 1925 F 1573 1652 Výborný Václav SK Slavoj Čáslav A 1550 1
2014/2015 11 KŠ Říčany 1925 A 1573 1652 Vincenc Tomáš Jiskra Humpolec 1083 1
2014/2015 10 KŠ Říčany 1925 A 1573 1652 Halama Jakub ŠK Světlá nad Sázavou 1311 1
2014/2015 9 KŠ Říčany 1925 A 1573 1652 Doležalová Lada Šachklub Tábor A 1601 1640 0
2014/2015 8 KŠ Říčany 1925 A 1573 1652 Růžičková Aneta Šachklub Tábor B 1110 1
2014/2015 7 KŠ Říčany 1925 A 1573 1652 Lhotská Anna SK OAZA Praha B 1332 1375 1
2014/2015 6 KŠ Říčany 1925 A 1573 1652 Vojta Jakub TJ Spartak Vlašim B 1500 ½
2014/2015 5 KŠ Říčany 1925 A 1573 1652 Janeček Tadeáš Hraničář Horní Stropnice 1159 1
2014/2015 4 KŠ Říčany 1925 A 1573 1652 Vosáhlo Ondřej Gambit Jihlava 1000 1
2014/2015 3 KŠ Říčany 1925 A 1573 1652 Otrubová Kristýna KŠ Říčany 1925 B 1362 1314 1
2014/2015 2 KŠ Říčany 1925 A 1573 1652 Sklenka Jan ŠK Řevnice 1471 ½
2013/2014 11 Klub šachistů Říčany 1925 G 1568 Žigmund David DDM Sokol Nymburk C 1534 ½
2013/2014 7 Klub šachistů Říčany 1925 G 1568 Patočka David Sokol Český Brod C 1100 1
2013/2014 1 Klub šachistů Říčany 1925 G 1568 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky C 1250 1
2013/2014 11 KŠ Říčany 1925 A 1568 Míka Jiří QCC České Budějovice B 1411 ½
2013/2014 10 KŠ Říčany 1925 A 1568 Havelka Jonáš QCC České Budějovice A 1677 1
2013/2014 9 KŠ Říčany 1925 A 1568 Doležalová Lada ŠACHklub Tábor B 1610 1441 ½
2013/2014 8 KŠ Říčany 1925 A 1568 Zedník Matěj ŠACHklub Tábor C 1250 1
2013/2014 7 KŠ Říčany 1925 A 1568 Klubal Jiří Protect.cz Humpolec 1544 1
2013/2014 6 KŠ Říčany 1925 A 1568 Volaninová Šárka ŠK Světlá nad Sázavou 1270 1
2013/2014 5 KŠ Říčany 1925 A 1568 Ždych Daniel Spartak Vlašim B 1250 1
2013/2014 4 KŠ Říčany 1925 A 1568 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1443 ½
2013/2014 3 KŠ Říčany 1925 A 1568 Přichystal Šimon KŠ Říčany 1925 C 1250 ½
2013/2014 2 KŠ Říčany 1925 A 1568 Remeš Šimon KŠ Říčany 1925 B 1409 ½
2013/2014 1 KŠ Říčany 1925 A 1568 Havelka Jiří ŠK Řevnice 1488 1510 1
2012/2013 11 KŠ Říčany 1925 B 1379 Široký Richard Šachklub Tábor A 1644 1587 ½
2012/2013 10 KŠ Říčany 1925 B 1379 Švanda Petr Šachklub Tábor B 1250 ½
2012/2013 9 KŠ Říčany 1925 B 1379 Bauer Vojtěch QCC České Budějovice B 1317 1
2012/2013 8 KŠ Říčany 1925 B 1379 Sýkora Tomáš QCC České Budějovice A 1319 0
2012/2013 7 KŠ Říčany 1925 B 1379 Dvořáček Jan Matyáš ŠK Lokomotiva Brno B 1000 1
2012/2013 6 KŠ Říčany 1925 B 1379 Vavřínková Anna ŠK Lokomotiva Brno C 1250 1
2012/2013 5 KŠ Říčany 1925 B 1379 Klubal Jiří Protect.cz Humpolec 1250 1
2012/2013 4 KŠ Říčany 1925 B 1379 Vojta Jakub Spartak Vlašim B 1250 1
2012/2013 2 KŠ Říčany 1925 B 1379 Králová Josefina ŠK Řevnice 1357 1
2012/2013 1 KŠ Říčany 1925 B 1379 Chvalník Jan SK Pyrit Příbram 1100 1