Hráč Svítil Radek

Svítil Radek

User Pic
Jméno: Svítil Radek
Oddíl: Šachový klub Rapid Pardubice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1691
Elo mezinárodní: 1698
ID: 34185
FIDE ID: 344656
Rok narození: 1988
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 Rapid Pardubice D 1699 1691 Kvapil Petr ŠK Bohemia Pardubice C 1662 1682 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK Rapid Pardubice B 1662 1635 Navrátil Ladislav TJ Štefanydes Polička B 1745 1753 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Rapid Pardubice B 1662 1635 Česenek Vladimír TJ ŠO Chrudim B 1662 1674 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Rapid Pardubice B 1665 1635 Klouček Jindřich Jiskra Heřmanův Městec 1677 1691 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Rapid Pardubice B 1637 1635 Vorel Bohuslav 2222 ŠK Polabiny E 1519 1529 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Rapid Pardubice B 1637 1635 Tyč Miroslav ŠS Železné hory 1740 1738 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Rapid Pardubice B 1633 1648 Vacek Josef ŠO Hlinsko B 1499 1472 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Rapid Pardubice B 1656 1648 Černý Zdeněk ŠK Rapid Pardubice C 1650 1637 ½ soutěž
2019/2020 3 ŠK Rapid Pardubice B 1656 1648 Stoček Pavel 2222 ŠK Polabiny F 1555 1563 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK Rapid Pardubice B 1656 1648 Janeček František Spartak Choceň 1681 1685 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Rapid Pardubice B 1654 1648 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1718 1731 ½ soutěž
2019/2020 11 ŠK Rapid Pardubice D 1662 1635 Hon Jiří Rapid G + DDM Přelouč 1751 1721 ½ soutěž
2019/2020 10 ŠK Rapid Pardubice D 1663 1635 Šilar Lubomír ŠS Železné hory C 2027 2025 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Rapid Pardubice D 1665 1635 Čermák Dušan 2222 ŠK Polabiny G 1641 1679 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Rapid Pardubice D 1665 1635 Kačor Petr TJ Sokol Krucemburk 1586 1578 0 soutěž
2019/2020 6 ŠK Rapid Pardubice D 1637 1635 Macek Ondřej ŠK Rapid Pardubice F 1913 1884 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠK Rapid Pardubice D 1637 1648 Klabeneš Petr TJ CHS Chotěboř C 1698 1641 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Rapid Pardubice D 1633 1648 Kokeš Bohuslav TJ ŠO Chrudim C 1977 1943 0 soutěž
2019/2020 3 ŠK Rapid Pardubice D 1656 1648 Vojáček Jan ŠS Železné hory B 1358 1412 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Rapid Pardubice D 1656 1648 Joukl Martin ŠK Rapid Pardubice E 1523 1531 0 soutěž
2019/2020 1 ŠK Rapid Pardubice D 1654 1648 Janoušek Petr NOPO Miřetice 1658 1657 ½ soutěž
2018/2019 11 Rapid Pardubice D 1691 1710 Kvapil Petr SK Bohemia Pardubice C 1692 1686 ½ soutěž
2018/2019 10 Rapid Pardubice D 1715 1710 Jun Rudolf TJ CHS Chotebor C 1531 1544 0 soutěž
2018/2019 9 Rapid Pardubice D 1715 1710 Mikulenka Tomáš Rapid G + DDM Prelouc 1636 1638 ½ soutěž
2018/2019 8 Rapid Pardubice D 1710 1710 Kačor Petr TJ Sokol Krucemburk 1648 1617 1 soutěž
2018/2019 7 Rapid Pardubice D 1710 1710 Joukl Jakub Rapid Pardubice F 1665 1679 ½ soutěž
2018/2019 6 Rapid Pardubice D 1706 1710 Škorpík František 2222 SK Polabiny G 1625 1665 ½ soutěž
2018/2019 5 Rapid Pardubice D 1706 1710 Jareš Ondřej Zelezne hory C 1432 1420 ½ soutěž
2018/2019 4 Rapid Pardubice D 1704 1714 Jura Jiří Zelezne hory B 1547 1562 1 soutěž
2018/2019 3 Rapid Pardubice D 1717 1714 Linhart Zbyněk TJ SO Chrudim C 1961 1943 0 soutěž
2018/2019 2 Rapid Pardubice D 1717 1714 Joukl Martin Rapid Pardubice E 1488 1492 0 soutěž
2018/2019 1 Rapid Pardubice D 1707 1714 Janoušek Petr NOPO Miretice 1703 1689 1 soutěž
2018/2019 11 Eurobit 1715 1710 Dunajčík Jiří Zelezne hory 1811 1878 ½ soutěž
2018/2019 10 Eurobit 1715 1710 Němec Bohumil TJ SO Chrudim B 1824 1820 0 soutěž
2018/2019 8 Eurobit 1710 1710 Charouz Milan TJ Stefanydes Policka C 1629 1668 ½ soutěž
2018/2019 7 Eurobit 1706 1710 Honek Jan Jiskra Hermanuv Mestec 1814 1807 1 soutěž
2018/2019 6 Eurobit 1706 1710 Brožka Karel 2222 SK Polabiny F 0 1583 ½ soutěž
2018/2019 5 Eurobit 1704 1714 Kvapil Pavel 2222 SK Polabiny E 1482 1507 ½ soutěž
2018/2019 4 Eurobit 1704 1714 Vinš Karel SK Rapid Pardubice C 1310 1358 1 soutěž
2018/2019 3 Eurobit 1717 1714 Jouza Petr Sokol Lazne Bohdanec 1675 1669 1 soutěž
2018/2019 2 Eurobit 1717 1714 Kvapil Petr SK Bohemia Pardubice B 1655 1676 ½ soutěž
2018/2019 1 Eurobit 1707 1714 Londin Milan SO Hlinsko B 1701 1711 ½ soutěž
2017/2018 11 SK Rapid Pardubice B 1766 1736 Sokol Pavel TJ SO Chrudim B 1493 1560 1 soutěž
2017/2018 10 SK Rapid Pardubice B 1748 1736 Binas Jindřich Sokol Lazne Bohdanec 1550 1613 1 soutěž
2017/2018 9 SK Rapid Pardubice B 1735 1736 Pejřimovská Viola Ruby TJ CHS Chotebor B 1426 1504 1 soutěž
2017/2018 8 SK Rapid Pardubice B 1735 1736 Kvapil Pavel 2222 SK Polabiny F 1432 1446 1 soutěž
2017/2018 7 SK Rapid Pardubice B 1750 1736 Stodola Jakub TJ Stefanydes Policka C 1758 1739 1 soutěž
2017/2018 6 SK Rapid Pardubice B 1750 1736 Klouček Jindřich Jiskra Hermanuv Mestec 1633 1679 0 soutěž
2017/2018 5 SK Rapid Pardubice B 1748 1736 Jareš Ondřej Zelezne hory 1421 1410 1 soutěž
2017/2018 4 SK Rapid Pardubice B 1748 1736 Severýn Jaromír SO Hlinsko B 1418 1465 1 soutěž
2017/2018 3 SK Rapid Pardubice B 1748 1736 Pilná Jitka 2222 SK Polabiny G 1447 1498 1 soutěž
2017/2018 2 SK Rapid Pardubice B 1748 1736 Kolomý Robert SK Rapid Pardubice C 1385 1464 1 soutěž
2017/2018 1 SK Rapid Pardubice B 1713 1711 Kotlant Tomáš SK Bohemia Pardubice B 1672 1689 1 soutěž
2017/2018 11 Rapid Pardubice F 1766 1736 Janoušek Petr NOPO Miretice 1664 1603 0 soutěž
2017/2018 10 Rapid Pardubice F 1748 1736 Němec Bohumil TJ SO Chrudim C 1830 1835 1 soutěž
2017/2018 9 Rapid Pardubice F 1748 1736 Šťulík Jiří TJ Sokol Krouna 1776 1790 ½ soutěž
2017/2018 8 Rapid Pardubice F 1735 1736 Londin Milan SO Hlinsko C 1737 1746 ½ soutěž
2017/2018 7 Rapid Pardubice F 1735 1736 Michal Milan TJ Sokol Krucemburk 1656 1673 1 soutěž
2017/2018 6 Rapid Pardubice F 1750 1736 Joukl Jakub Rapid Pardubice D 1677 1676 0 soutěž
2017/2018 4 Rapid Pardubice F 1748 1736 Nešpůrek Petr 2222 SK Polabiny H 1805 1805 ½ soutěž
2017/2018 3 Rapid Pardubice F 1748 1736 Tyč Miroslav Zelezne hory B 1716 1729 ½ soutěž
2017/2018 2 Rapid Pardubice F 1748 1736 Fiala Milan TJ CHS Chotebor C 1836 1848 1 soutěž
2017/2018 1 Rapid Pardubice F 1713 1711 Hon Jiří Rapid Pardubice E 1798 1786 ½ soutěž
2016/2017 11 SK Rapid Pardubice C 1794 1757 Komárek David TJ SO Chrudim 2159 2144 0 soutěž
2016/2017 10 SK Rapid Pardubice C 1794 1757 Třasák Ondřej SK Bohemia Pardubice 1985 1981 0 soutěž
2016/2017 9 SK Rapid Pardubice C 1794 1757 Čech Martin SK Usti nad Orlici B 1707 1669 ½ soutěž
2016/2017 8 SK Rapid Pardubice C 1794 1757 Bartošová Lucie TJ Jiskra Litomysl 1911 1917 0 soutěž
2016/2017 7 SK Rapid Pardubice C 1794 1757 Konrád František Sokol Zajecice 1828 1801 0 soutěž
2016/2017 6 SK Rapid Pardubice C 1794 1757 Honek Jan Jiskra Hermanuv Mestec 1871 1865 0 soutěž
2016/2017 5 SK Rapid Pardubice C 1794 1757 Ludvík Tomáš 2222 SK Polabiny D 1830 1825 0 soutěž
2016/2017 4 SK Rapid Pardubice C 1794 1757 Vrkota Miloš TJ CHS Chotebor 2048 2055 0 soutěž
2016/2017 3 SK Rapid Pardubice C 1794 1757 Ptáček Miloslav SK Vysoke Myto B 1746 1770 ½ soutěž
2016/2017 2 SK Rapid Pardubice C 1794 1757 Ambrožová Lucie SK Svitavy 1815 1902 ½ soutěž
2016/2017 1 SK Rapid Pardubice C 1794 1757 Charouz Milan TJ Stefanydes Policka B 1740 1738 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice D 1794 1757 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř B 1932 1901 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice D 1794 1757 Pyskatý Jiří Sokol Lázně Bohdaneč 1655 1719 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice D 1794 1757 Janda Lubomír ŠO Hlinsko 1781 1821 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice D 1794 1757 Jareš Michal Šachový spolek Železné hory 1693 1411 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice D 1794 1757 Bartoš Martin TJ ŠO Chrudim B 1731 1746 ½ soutěž
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice D 1794 1757 Honek Jan Jiskra Heřmanův Městec 1871 1865 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice D 1794 1757 Dědek Petr ŠK Rapid Pardubice E 1267 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice D 1794 1757 Simon Jakub TJ Štefanydes Polička D 1558 1569 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Rapid Pardubice D 1794 1757 Jecha Petr 2222 ŠK Polabiny E 1968 1952 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice D 1794 1757 Mazuch Jan ŠK Bohemia Pardubice B 1968 1960 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Rapid Pardubice C 1794 1757 Cach Tomáš TJ Sokol Zaječice 1571 1518 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Rapid Pardubice C 1794 1757 Štolfa Jaroslav TJ CHS Chotěboř 1745 1830 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK Rapid Pardubice C 1794 1757 Vaculík Jakub TJ Lanškroun 1759 1755 1 soutěž
2015/2016 8 ŠK Rapid Pardubice C 1794 1757 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička B 1901 1905 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Rapid Pardubice C 1794 1757 Nekvinda Tomáš TJ Jiskra Litomyšl 1697 1714 1 soutěž
2015/2016 6 ŠK Rapid Pardubice C 1794 1757 Endl Vlastimil TJ Slovan Moravská Třebová 1612 1634 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Rapid Pardubice C 1794 1757 Maděra Stanislav ŠK Svitavy 1677 1678 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Rapid Pardubice C 1794 1757 Mazura Tomáš ŠK Bohemia Pardubice 1873 1912 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK Rapid Pardubice C 1794 1757 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny D 1587 1572 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Rapid Pardubice C 1794 1757 Sabolová Gabriela ŠK Vysoké Mýto B 1881 1878 0 soutěž
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice G 1712 1734 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny G 1620 1580 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice G 1712 1734 Cach Ondřej 2222 ŠK Polabiny H 1565 1567 1 soutěž
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice G 1712 1734 Lacina Marek TJ Sokol Krucemburk 1674 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice G 1712 1734 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny I 1713 1754 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice G 1712 1734 Londin Milan ŠO DDM Hlinsko C 1783 1815 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice G 1712 1734 Šilar Lubomír Šachový spolek Železné hory 2144 2138 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice G 1712 1734 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny F 1636 1612 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice G 1712 1734 Janoušek Ladislav NOPO Miřetice 1455 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice G 1712 1734 Kalhous Miroslav ŠK Rapid Pardubice F 1613 1598 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice G 1712 1734 Linhart Zbyněk TJ ŠO Chrudim C 1969 1971 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Rapid Pardubice D 1712 1734 Vojanec Hynek ŠO Hlinsko A 1560 1675 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Rapid Pardubice D 1712 1734 Vašková Marie ŠO Hlinsko B 1242 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Rapid Pardubice D 1712 1734 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička D 1726 1775 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Rapid Pardubice D 1712 1734 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny D 1617 1573 1 soutěž
2014/2015 7 ŠK Rapid Pardubice D 1712 1734 Hon Jiří Jiskra Heřmanův Městec 1790 1796 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Rapid Pardubice D 1712 1734 Michal Milan TJ CHS Chotěboř C 1759 1790 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Rapid Pardubice D 1712 1734 Kuzmin Sergej ŠK Bohemia Pardubice B 1870 1900 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Rapid Pardubice D 1712 1734 Slabý Miloš ŠK Rapid Pardubice E 1801 1814 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Rapid Pardubice D 1712 1734 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny E 1766 1863 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Rapid Pardubice D 1712 1734 Ždímal Petr TJ ŠO Chrudim B 1773 1773 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Rapid Pardubice D 1712 1734 Jouza Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1678 1710 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Rapid Pardubice D 1665 1689 Hon Jiří Jiskra Heřmanův Městec 1801 1815 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Rapid Pardubice D 1665 1689 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny D 1695 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Rapid Pardubice D 1665 1689 Kvapil Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1696 1707 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Rapid Pardubice D 1665 1689 Janda Lubomír ŠO Hlinsko 1848 1847 0 soutěž
2013/2014 7 ŠK Rapid Pardubice D 1665 1689 Jouza Petr ŠK Rapid Pardubice E 1705 1737 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Rapid Pardubice D 1665 1689 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto C 1759 1781 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Rapid Pardubice D 1665 1689 Zvěřina Jan TJ CHS Chotěboř B 1895 1875 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Rapid Pardubice D 1665 1689 Fišnar Karel 2222 ŠK Polabiny E 1413 1399 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Rapid Pardubice D 1665 1689 Krys Jan TJ ŠO Chrudim C 1764 1762 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Rapid Pardubice D 1665 1689 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička D 1561 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Rapid Pardubice D 1665 1689 Jonáš Petr TJ Jiskra Litomyšl B 1637 1 soutěž
2013/2014 9 Rapid Pardubice G 1665 1689 Janoušek Ladislav NOPO Miřetice 1472 1 soutěž
2013/2014 8 Rapid Pardubice G 1665 1689 Šilar Lubomír TJ Energetik Chvaletice 2176 2169 0 soutěž
2013/2014 7 Rapid Pardubice G 1665 1689 Vavroušek Petr TJ Spartak Choceň 1786 1675 1 soutěž
2013/2014 6 Rapid Pardubice G 1665 1689 Bureš Martin 2222 ŠK Polabiny G 1644 1581 1 soutěž
2013/2014 5 Rapid Pardubice G 1665 1689 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1766 0 soutěž
2013/2014 4 Rapid Pardubice G 1665 1689 Zelený František TJ ŠO Chrudim D 1652 1667 1 soutěž
2013/2014 3 Rapid Pardubice G 1665 1689 Frgalová Hana 2222 ŠK Polabiny H 1619 1654 1 soutěž
2013/2014 2 Rapid Pardubice G 1665 1689 Rež Matouš 2222 ŠK Polabiny F 1695 ½ soutěž
2013/2014 1 Rapid Pardubice G 1665 1689 Bodlák Stanislav Rapid Pardubice F 1660 1673 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Rapid Kids 1661 1674 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim D 1664 1662 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Rapid Kids 1661 1674 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř C 1 soutěž
2012/2013 7 ŠK Rapid Kids 1661 1674 Kašpar Libor TJ Sokol Krucemburk 1531 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Rapid Kids 1661 1674 Janoušek Petr NOPO Miřetice 1510 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Rapid Kids 1661 1674 Sekyrka Josef Sokol Lázně Bohdaneč 1768 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK Rapid Kids 1661 1674 Gregor Jiří 2222 ŠK Polabiny H 1496 1486 ½ soutěž
2012/2013 2 ŠK Rapid Kids 1661 1674 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny G 1710 1722 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Rapid Kids 1661 1674 Bodlák Stanislav Rapid Pardubice G 1710 1647 ½ soutěž
2012/2013 11 ŠK Rapid Teenagers 1661 1674 Zámečník Jan ŠO Hlinsko 1865 1846 0 soutěž
2012/2013 10 ŠK Rapid Teenagers 1661 1674 Veselý Emanuel Rapid Pardubice D 1921 1873 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Rapid Teenagers 1661 1674 Schaffer Ondřej TJ Štefanydes Polička C 1748 1685 0 soutěž
2012/2013 8 ŠK Rapid Teenagers 1661 1674 Daněk Pavel ŠK Bohemia Pardubice B 1948 1926 0 soutěž
2012/2013 7 ŠK Rapid Teenagers 1661 1674 Honek Jan TJ ŠO Chrudim C 1813 1843 0 soutěž
2012/2013 6 ŠK Rapid Teenagers 1661 1674 Cach Zdeněk 2222 ŠK Polabiny F 1485 1593 ½ soutěž
2012/2013 5 ŠK Rapid Teenagers 1661 1674 Janeček František TJ Spartak Choceň 1763 1737 0 soutěž
2012/2013 4 ŠK Rapid Teenagers 1661 1674 Dobšinský Pavel TJ CHS Chotěboř B 1871 ½ soutěž
2012/2013 3 ŠK Rapid Teenagers 1661 1674 Marinov Peter ŠK Vysoké Mýto C 1827 1823 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK Rapid Teenagers 1661 1674 Sedlák Petr Rapid Pardubice E 1579 ½ soutěž
2012/2013 1 ŠK Rapid Teenagers 1661 1674 Kouba Petr 2222 ŠK Polabiny E 2010 1895 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK Rapid Pardubice F 1565 1601 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny G 1616 1616 ½ soutěž
2011/2012 8 ŠK Rapid Pardubice F 1565 1601 Jouza Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1684 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Rapid Pardubice F 1565 1601 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny H 1765 1766 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Rapid Pardubice F 1565 1601 Janoušek Ladislav NOPO Miřetice 1476 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Rapid Pardubice F 1565 1601 Krejčí Jan 2222 ŠK Polabiny F 1719 1719 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK Rapid Pardubice F 1565 1601 Osička Přemysl ŠO DDM Hlinsko B 1100 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Rapid Pardubice F 1565 1601 Halousek Jaroslav ŠK Rapid Pardubice G 1559 1617 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Rapid Pardubice F 1565 1601 Sokol Pavel TJ ŠO Chrudim D 1648 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Rapid Pardubice F 1565 1601 Kašpar Libor TJ Sokol Krucemburk 1525 ½ soutěž
2011/2012 11 Rapid Pardubice E 1565 1601 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim C 1619 0 soutěž
2011/2012 9 Rapid Pardubice E 1565 1601 Kvapil Pavel 2222 ŠK Polabiny E 1554 ½ soutěž
2011/2012 8 Rapid Pardubice E 1565 1601 Navrátil Václav TJ Spartak Choceň 1696 1 soutěž
2011/2012 7 Rapid Pardubice E 1565 1601 Kotlant Tomáš ŠK Bohemia Pardubice B 1750 1735 1 soutěž
2011/2012 6 Rapid Pardubice E 1565 1601 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička C 1364 1 soutěž
2011/2012 3 Rapid Pardubice E 1565 1601 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny D 1705 1729 ½ soutěž
2011/2012 1 Rapid Pardubice E 1565 1601 Eis Pavel TJ CHS Chotěboř B 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK Rapid Teenagers 1588 Pyskatý Jiří ŠK Rapid Matadors 1809 0 soutěž
2010/2011 10 ŠK Rapid Teenagers 1588 Fišer Vladislav TJ Spartak Choceň 1758 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK Rapid Teenagers 1588 Krys Jaromír TJ ŠO Chrudim "C" 1626 ½ soutěž
2010/2011 8 ŠK Rapid Teenagers 1588 Kantor Tomáš 2222 ŠK Polabiny "F" 1250 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Rapid Teenagers 1588 Šťulík Jiří ŠO DDM Hlinsko 1763 0 soutěž
2010/2011 6 ŠK Rapid Teenagers 1588 Šindelář Petr TJ Jiskra Heřmanův Městec 1843 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Rapid Teenagers 1588 Roub Bohumil 2222 ŠK Polabiny "D" 1865 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Rapid Teenagers 1588 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička "B" 1939 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Rapid Teenagers 1588 Sodomka Adam TJ Štefanydes Polička "C" 1681 0 soutěž
2010/2011 2 ŠK Rapid Teenagers 1588 Vančura Daniel 2222 ŠK Polabiny "E" 1790 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Rapid Teenagers 1588 Kučera Aleš ŠK Bohemia Pardubice "B" 1715 0 soutěž
2010/2011 11 Rapid Pardubice 1588 Martinec Jan SK + Sokol Žamberk 1832 ½ soutěž
2009/2010 10 ŠK Rapid Rangers 1529 Škroch Martin 2222 ŠK Polabiny E"" 1864 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK Rapid Rangers 1529 Pavlovec Vladimír ŠK Rapid Pardubice 1846 0 soutěž
2009/2010 8 ŠK Rapid Rangers 1529 Jirmásek Vladimír TJ Sokol Krouna 1563 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Rapid Rangers 1529 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim B"" 2140 0 soutěž
2009/2010 6 ŠK Rapid Rangers 1529 Kůs Martin TJ ŠO a DDM Chrudim C"" 1671 0 soutěž
2009/2010 4 ŠK Rapid Rangers 1529 Smejkal Jan TJ Štefanydes Polička C"" 1991 0 soutěž
2009/2010 3 ŠK Rapid Rangers 1529 Hennig Thomas ŠK Rapid Predators 1995 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK Rapid Rangers 1529 Adámek Milan ŠO DDM Hlinsko 1918 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK Rapid Rangers 1529 Burdová Ksenia ŠK Bohemia Pardubice B"" 2131 0 soutěž
2009/2010 9 ŠK Rapid Teenagers 1529 Jouza Petr Sokol Lázně Bohdaneč 1653 ½ soutěž
2009/2010 8 ŠK Rapid Teenagers 1529 Kůs Miroslav NOPO Miřetice 1380 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK Rapid Teenagers 1529 Krys Jan TJ ŠO a DDM Chrudim E"" 1669 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK Rapid Teenagers 1529 Hofman Oskar 2222 ŠK Polabiny G"" 1408 0 soutěž
2009/2010 5 ŠK Rapid Teenagers 1529 Indra Antonín ŠO DDM Hlinsko B"" 1355 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK Rapid Teenagers 1529 Němec Bohumil TJ ŠO a DDM Chrudim D"" 1789 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK Rapid Teenagers 1529 Ryzner Jiří ŠK Rapid Talents 1598 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK Rapid Teenagers 1529 Škorpík František 2222 ŠK Polabiny F"" 1642 ½ soutěž
2009/2010 1 ŠK Rapid Teenagers 1529 Kašpar Libor Sokol Krucemburk 1517 ½ soutěž
2008/2009 11 ŠK Rapid Teenagers 1555 Buchta Martin TJ Štefanydes Polička B 1335 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK Rapid Teenagers 1555 Juchelka Petr ŠK Bohemia Pardubice B 1644 0 soutěž
2008/2009 3 ŠK Rapid Teenagers 1555 Mužík Ferdinand TJ ŠO a DDM Chrudim C 1613 0 soutěž
2008/2009 2 ŠK Rapid Teenagers 1555 Stodola Jakub TJ Štefanydes Polička C 1456 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK Rapid Teenagers 1555 Pyskatý Jiří AKIS Pardubice 1811 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK Rapid Talents 1555 Režný Zdeněk ŠK Rapid Matadors 1794 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK Rapid Talents 1555 Hromek Karel NOPO Miřetice 1000 0 soutěž
2008/2009 7 ŠK Rapid Talents 1555 Marcinko Patrik ŠK Rapid Knights 1401 0 soutěž
2008/2009 5 ŠK Rapid Talents 1555 Kašpar Libor TJ Sokol Krucemburk 1517 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK Rapid Talents 1555 Krys Jaromír TJ ŠO a DDM Chrudim E 1609 0 soutěž
2008/2009 1 ŠK Rapid Talents 1555 Půlpán David TJ ŠO a DDM Chrudim D 1000 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK Rapid Pardubice G 1000 Zelený František TJ ŠO Chrudim E 1555 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK Rapid Pardubice G 1000 Ptáček Miloslav ŠK Vysoké Mýto C 1796 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK Rapid Pardubice G 1000 Svoboda Jiří TJ Sokol Lázně Bohdaneč 1697 ½ soutěž
2007/2008 6 ŠK Rapid Pardubice G 1000 Zelenka Pavel ŠK Bohemia Pardubice C 1486 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK Rapid Pardubice G 1000 Šindelář Petr ŠK Holcim Prachovice B 1850 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK Rapid Pardubice G 1000 Kašpar Libor Sokol Krucemburk 1504 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Rapid Pardubice G 1000 Ryzner Jiří ŠK Rapid Pardubice F 1518 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK Rapid Pardubice G 1000 Šťulík Jiří TJ Sokol Krouna 1785 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Rapid Pardubice G 1000 Nožička Karel 2222 ŠK Polabiny G 1358 ½ soutěž