Hráč Roub Radek

Roub Radek

User Pic
Jméno: Roub Radek
Oddíl: Šachový spolek Železné hory
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1284
Elo mezinárodní: 1357
ID: 44395
FIDE ID: 399795
Rok narození: 2006
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 4 Šachový spolek Železné hory 1353 1284 Hrádek Matyáš TJ Náměšť n/Oslavou 1622 1770 0 soutěž
2020/2021 3 Šachový spolek Železné hory 1353 1284 Šedý Matěj ŠK Světlá nad Sázavou 1511 1504 0 soutěž
2020/2021 2 Šachový spolek Železné hory 1353 1284 Kučera David Gambit Jihlava 1461 1576 0 soutěž
2020/2021 1 Šachový spolek Železné hory 1353 1284 Vokoun Tomáš TJ CHS Chotěboř 1753 1715 1 soutěž
2019/2020 7 Železné hory A 1353 1246 Pokorný Jiří TJ Lanškroun B 0 1100 1 soutěž
2019/2020 6 Železné hory A 1353 1246 Fousek Petr TJ CHS Chotěboř B 0 1100 1 soutěž
2019/2020 5 Železné hory A 1335 1218 Horák Prokop 2222 ŠK Pardubice D 0 1042 1 soutěž
2019/2020 4 Železné hory A 1335 1218 Šmajzrová Dominika ŠK Ústí nad Orlicí 1449 1298 1 soutěž
2019/2020 3 Železné hory A 1273 1218 Zahradník Viktor ŠO Hlinsko 0 0 1 soutěž
2019/2020 2 Železné hory A 1273 1218 Brázda Zdeněk ŠK Tramtáryje Svitavy 0 1189 1 soutěž
2019/2020 1 Železné hory A 1273 1218 Pařízková Kristýna Železné hory B 0 1100 1 soutěž
2019/2020 8 ŠS Železné hory 1335 1246 Stodola Zdeněk TJ Štefanydes Polička B 1574 1546 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠS Železné hory C 1335 1246 Macek Jaroslav ŠK Rapid Pardubice F 1434 1481 ½ soutěž
2019/2020 5 ŠS Železné hory C 1335 1218 Tyč Karel ŠS Železné hory B 0 1004 0 soutěž
2019/2020 4 ŠS Železné hory C 1296 1218 Sedlák Petr ŠK Rapid Pardubice E 1462 1462 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠS Železné hory C 1273 1218 Laurin Jakub Rapid G + DDM Přelouč 1330 1330 1 soutěž
2018/2019 4 Železné Hory 1380 1262 Stoček Martin 2222 ŠK Polabiny C 1605 1552 ½ soutěž
2018/2019 3 Železné Hory 1380 1262 Včela Martin Chotěbořští draci C 0 1075 ½ soutěž
2018/2019 2 Železné Hory 1366 1262 Komárek Tobiáš ŠK Svitavy 0 1065 1 soutěž
2018/2019 1 Železné Hory 1366 1262 Šafář Václav TJ Štefanydes Polička B 1039 1319 1 soutěž
2018/2019 11 Zelezne hory C 1292 1282 Vinš Karel Rapid Pardubice E 1304 1360 0 soutěž
2018/2019 9 Zelezne hory C 1290 1282 Kvapil Pavel SK Bohemia Pardubice C 1486 1503 0 soutěž
2018/2019 8 Zelezne hory C 1320 1282 Pejřimovský Tadeáš Rubel TJ CHS Chotebor C 1290 1306 0 soutěž
2018/2019 6 Zelezne hory C 1370 1282 Michal Milan TJ Sokol Krucemburk 1662 1663 0 soutěž
2018/2019 5 Zelezne hory C 1370 1282 Štekl Filip Rapid Pardubice D 1263 1281 0 soutěž
2018/2019 4 Zelezne hory C 1361 1262 Vorel Bohuslav 2222 SK Polabiny G 1491 1525 ½ soutěž
2018/2019 3 Zelezne hory C 1380 1262 Fiala Jan Rapid Pardubice F 1558 1548 0 soutěž
2018/2019 2 Zelezne hory C 1380 1262 Tyč Jakub Zelezne hory B 1232 1213 ½ soutěž
2018/2019 1 Zelezne hory C 1366 1262 Němec Vladimír TJ SO Chrudim C 1668 1632 ½ soutěž
2018/2019 10 Zelezne hory 1290 1282 Houška František TJ Stefanydes Policka C 1130 1199 1 soutěž
2018/2019 8 Zelezne hory 1320 1282 Stoček Pavel 2222 SK Polabiny F 1557 1564 0 soutěž
2018/2019 7 Zelezne hory 1370 1282 Kvapil Jan 2222 SK Polabiny E 1503 0 0 soutěž
2018/2019 5 Zelezne hory 1361 1262 Pištora Lubomír Sokol Lazne Bohdanec 1400 1392 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠS Železné Hory 1366 1204 Bulva František ŠK Svitavy 1475 1410 ½ soutěž
2017/2018 6 ŠS Železné Hory 1366 1204 Kalousová Julie TJ Lanškroun B 1373 1393 0 soutěž
2017/2018 5 ŠS Železné Hory 1366 1204 Píše Michal ŠK Ústí nad Orlicí 1279 1299 1 soutěž
2017/2018 4 ŠS Železné Hory 1299 1204 Klabeneš Petr Chotěbořští draci B 1519 1510 0 soutěž
2017/2018 3 ŠS Železné Hory 1299 1204 Novotný Ondřej ŠO Hlinsko 1749 1703 0 soutěž
2017/2018 1 ŠS Železné Hory 1299 1204 Brokl Daniel TJ Štefanydes Polička B 1528 1531 0 soutěž
2017/2018 11 Zelezne hory 1315 1204 Janoušek Petr SK Rapid Pardubice C 1664 1603 1 soutěž
2017/2018 10 Zelezne hory 1299 1204 Třasáková Adéla SK Bohemia Pardubice B 1227 1462 1 soutěž
2017/2018 9 Zelezne hory 1303 1204 Králová Gabriela TJ SO Chrudim B 1344 1343 0 soutěž
2017/2018 8 Zelezne hory 1303 1204 Svoboda Jiří Sokol Lazne Bohdanec 1582 1622 ½ soutěž
2017/2018 6 Zelezne hory 1308 1204 Šlosar Jan 2222 SK Polabiny F 1210 1159 ½ soutěž
2017/2018 4 Zelezne hory 1299 1204 Urválek Michal Jiskra Hermanuv Mestec 1432 1420 1 soutěž
2017/2018 2 Zelezne hory 1299 1204 Štěrba Bohumír SO Hlinsko B 1528 1520 0 soutěž
2017/2018 1 Zelezne hory 1289 1253 Pilná Jitka 2222 SK Polabiny G 1303 1374 ½ soutěž
2017/2018 11 Zelezne hory B 1315 1204 Jun Robert TJ CHS Chotebor C 1226 1225 1 soutěž
2017/2018 4 Zelezne hory B 1299 1204 Jandl Matyáš Rapid Pardubice D 0 0 1 soutěž
2017/2018 2 Zelezne hory B 1299 1204 Nešpůrek Jakub 2222 SK Polabiny H 1217 1156 ½ soutěž
2015/2016 7 Šachový spolek Železné hory 1100 Kumpošt Pavel Panda Rychnov n. Kn. B 1070 1 soutěž
2015/2016 6 Šachový spolek Železné hory 1100 Moravec Jakub ŠK Svitavy 1110 0 soutěž
2015/2016 5 Šachový spolek Železné hory 1100 Brejša Adam TJ Lanškroun B 1439 0 soutěž
2015/2016 3 Šachový spolek Železné hory 1100 Křivský Lukáš Chotěbořští draci 1035 1 soutěž
2015/2016 2 Šachový spolek Železné hory 1100 Voborník Jiří 2222 ŠK Polabiny D 1000 1 soutěž
2015/2016 1 Šachový spolek Železné hory 1100 Liška Kryštof 2222 ŠK Polabiny C 1187 1066 0 soutěž
2015/2016 6 ŠS Železné hory B 1100 Kolomý Robert ŠK Rapid Pardubice F 1515 1509 0 soutěž
2015/2016 5 ŠS Železné hory B 1100 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny H 1286 1267 1 soutěž
2015/2016 4 ŠS Železné hory B 1100 Škorpík František 2222 ŠK Polabiny F 1507 1648 0 soutěž
2015/2016 3 ŠS Železné hory B 1100 Joukl Martin ŠK Rapid Pardubice G 1556 1534 0 soutěž
2015/2016 2 ŠS Železné hory B 1100 Kantor Tomáš 2222 ŠK Polabiny G 1363 1356 0 soutěž
2015/2016 1 ŠS Železné hory B 1100 Pilná Jitka 2222 ŠK Polabiny I 1281 1241 1 soutěž
2015/2016 9 Šachový spolek Železné hory 1100 Horáčková Isabela ŠK Bohemia Pardubice B 1077 1110 0 soutěž
2015/2016 5 ŠS Železné hory B 1100 Šebek Miroslav NOPO Miřetice 1327 1460 ½ soutěž
2015/2016 4 ŠS Železné hory B 1100 Indra Antonín ŠO Hlinsko C 1646 1667 1 soutěž