Hráč Beránek Ondřej

Beránek Ondřej

User Pic
Jméno: Beránek Ondřej
Oddíl: Šachový klub Světlá nad Sázavou
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1839
Elo mezinárodní: 1831
ID: 18540
FIDE ID: 301876
Rok narození: 1990
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 2 ŠK Světlá nad Sázavou A 1831 1839 Mouryc Tomáš Gambit Jihlava A 1963 1962 ½
2019/2020 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1831 1839 Kulhánek Jaromír TJ Žďár nad Sázavou B 0 1672 1
2018/2019 2 TJ CHS Chotebor 1860 1858 Novotný Ondřej TJ SO Chrudim 1941 1888 1
2018/2019 2 ŠK Světlá nad Sázavou A 1860 1858 Kříž Vojtěch ŠK TJ Jiskra Humpolec A 1662 1654 1
2018/2019 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1848 1858 Ježek Zdeněk ŠK TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1922 1897 1
2017/2018 3 ŠK Světlá nad Sázavou A 1832 1849 Procházka Petr Gambit Jihlava B 1877 1877 ½
2017/2018 2 ŠK Světlá nad Sázavou A 1832 1849 Košut Tomáš ŠK Caissa Třebíč B 1852 1797 0
2017/2018 1 ŠK Světlá nad Sázavou A 1843 1858 Obůrka Vladislav TJ Žďár nad Sázavou B 1808 1783 ½
2016/2017 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1889 1875 Homolková Ivana ŠK Světlá nad Sázavou A 1605 1615 ½
2016/2017 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1889 1875 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou 2014 2028 ½
2016/2017 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1889 1875 Med Ladislav TJ Spartak Pelhřimov A 1797 1792 1
2015/2016 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1889 1875 Med Ladislav TJ Spartak Pelhřimov A 1797 1792 ½
2015/2016 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1889 1875 Bajer Jiří Silko Gambit Jihlava B 1863 1877 ½
2015/2016 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1889 1875 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou 2014 2028 0
2015/2016 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1889 1875 Janák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1851 1853 0
2015/2016 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1889 1875 Brož Pavel ŠK Světlá nad Sázavou B 1867 1825 ½
2015/2016 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1889 1875 Kubíček Filip TJ Jiskra Humpolec A 1830 1815 0
2015/2016 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1889 1875 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou A 1959 1960 0
2015/2016 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1889 1875 Celý Jaroslav TJ Žďár nad Sázavou B 1990 2019 0
2015/2016 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1889 1875 Slavík Pavel TJ Spartak Pelhřimov B 1548 1636 1
2015/2016 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1889 1875 Mouryc Tomáš Silko Gambit Jihlava C 1950 1924 0
2015/2016 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1889 1875 Obůrka Vladislav TJ Žďár nad Sázavou C 1900 1902 1
2015/2016 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1889 1875 Pavlíček Robert TJ Jiskra Humpolec B 1978 1972 1
2014/2015 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1870 1878 Slavík Pavel TJ Spartak Pelhřimov A 1656 1
2014/2015 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1870 1878 Fiala Zdeněk ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1982 1968 ½
2014/2015 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1870 1878 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou B 1946 1950 0
2014/2015 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1870 1878 Janák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1820 1839 ½
2014/2015 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1870 1878 Bajer Jiří Silko Gambit Jihlava B 1862 1883 1
2014/2015 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1870 1878 Sedlák Jiří TJ Jiskra Humpolec A 1749 1709 ½
2014/2015 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1870 1878 Mezlík Stanislav ŠK Caissa Třebíč B 1887 1896 ½
2014/2015 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1870 1878 Mičulka Petr TJ Náměšť nad Oslavou 2050 2054 ½
2013/2014 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1902 1904 Nešpůrek Petr 2222 ŠK Polabiny C 1832 1838 ½
2013/2014 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1902 1904 Hastík Svatopluk TJ Sokol Lázně Velké Losiny 2037 2041 0
2013/2014 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1902 1904 Stodola Marek TJ Štefanydes Polička 1963 1996 1
2013/2014 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1902 1904 Steiner Pavel TJ Slavia Hradec Králové B 1870 1868 0
2013/2014 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1902 1904 Horníček Pavel Region Panda Rychnov n. K. 1777 1850 0
2013/2014 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1902 1904 Trojan Luboš 2222 ŠK Polabiny B 2018 2008 0
2013/2014 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1902 1904 Kameník David ŠK Ústí nad Orlicí 1876 1872 ½
2013/2014 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1902 1904 Kosek Marek ŠK Vysoké Mýto 2007 2020 0
2013/2014 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1902 1904 Kastner Oldřich AKIS Pardubice 2076 2055 0
2013/2014 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 1902 1904 Szücs Matyáš ŠK ZVU Engineering Lípa A 1983 2036 0
2013/2014 9 Jiskra Havlíčkův Brod B 1902 1904 Sedlák Jiří Jiskra Humpolec A 1753 1735 1
2013/2014 8 Jiskra Havlíčkův Brod B 1902 1904 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou A 2133 2144 0
2013/2014 7 Jiskra Havlíčkův Brod B 1902 1904 Polanský Jiří Gambit Jihlava B 1790 1825 1
2013/2014 6 Jiskra Havlíčkův Brod B 1902 1904 Vojtěch Ladislav ŠK Caissa Třebíč B 2043 2046 1
2013/2014 5 Jiskra Havlíčkův Brod B 1902 1904 Mrazík Tomáš Spartak Velké Meziříčí A 1940 1939 ½
2013/2014 4 Jiskra Havlíčkův Brod B 1902 1904 Janáček Jaroslav ŠK SB Světlá nad Sázavou A 2031 2032 1
2013/2014 3 Jiskra Havlíčkův Brod B 1902 1904 Tyle Vladimír Spartak Pelhřimov A 1947 1940 1
2013/2014 2 Jiskra Havlíčkův Brod B 1902 1904 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1931 1967 0
2012/2013 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1867 1860 Štork Rostislav ŠK Caissa RHEA Třebíč C 1832 1784 1
2012/2013 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1867 1860 Svoboda Ivo TJ Žďár nad Sázavou A 2005 2020 ½
2012/2013 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1867 1860 Krčil Aleš TJ Spartak Pelhřimov A 1717 1766 1
2012/2013 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1867 1860 Štukheil Martin ŠK SB Světlá nad Sázavou A 1890 1881 ½
2012/2013 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1867 1860 Denk Petr TJ Žďár nad Sázavou B 1802 1764 ½
2012/2013 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1867 1860 Ciešlak Leszek ŠK Caissa RHEA Třebíč B 1999 2000 0
2012/2013 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1867 1860 Vondra Aleš SFiala Gambit Jihlava B 1745 1752 1
2012/2013 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1867 1860 Mičulka David TJ Náměšť nad Oslavou 1903 1913 ½
2012/2013 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1867 1860 Janák Josef Spartak Velké Meziříčí A 1797 1827 1
2011/2012 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1853 1864 Košut Tomáš ŠK Caissa SPEDQUICK Třebíč 'E' 1607 0
2011/2012 11 Jiskra Havlíčkův Brod A 1853 1864 Mouryc Tomáš SFIALA Gambit Jihlava A 1989 1977 ½
2011/2012 10 Jiskra Havlíčkův Brod A 1853 1864 Feldvábl Vilém TJ Náměšť nad Oslavou 1835 1815 ½
2011/2012 9 Jiskra Havlíčkův Brod A 1853 1864 Čtveráček Milan Spartak Velké Meziříčí A 1713 1717 ½
2011/2012 8 Jiskra Havlíčkův Brod A 1853 1864 Brož Pavel ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1904 1863 ½
2011/2012 7 Jiskra Havlíčkův Brod A 1853 1864 Pavliš Jaromír TJ Žďár nad Sázavou A 2033 2020 1
2011/2012 6 Jiskra Havlíčkův Brod A 1853 1864 Mezlík Stanislav ŠK Caissa TRIATEX Třebíč C 1893 1907 ½
2011/2012 5 Jiskra Havlíčkův Brod A 1853 1864 Vondra Aleš SFIALA Gambit Jihlava B 1774 1774 1
2011/2012 4 Jiskra Havlíčkův Brod A 1853 1864 Tyle Vladimír Spartak Pelhřimov A 1939 1915 1
2011/2012 2 Jiskra Havlíčkův Brod A 1853 1864 Krčil Aleš Jiskra Humpolec A 1737 1743 1
2011/2012 1 Jiskra Havlíčkův Brod A 1853 1864 Benda Vladimír ŠK Caissa SWN Moravia Třebíč D 1669 ½
2010/2011 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1879 Mareček Jaroslav SŠK Cejle 'A' 1704 ½
2010/2011 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1879 Kořínková Eva ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1716 1
2010/2011 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1879 Machala Miroslav Jiskra Humpolec 'B' 1736 1
2010/2011 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1879 Med Ladislav TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1843 ½
2010/2011 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1879 Kaser Jiří TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1769 ½
2010/2011 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1879 SŠK Cejle 'A' 1
2010/2011 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1879 Kastnerová Zuzana ŠK Sklo Bohemia Světlá n./Sáz. 'B' 1775 1
2010/2011 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1879 Mikšů Vojtěch Jiskra Humpolec 'B' 1768 1
2010/2011 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1879 Hruška Ondřej TJ Spartak Pelhřimov 'B' 1910 ½
2010/2011 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1879 Ježek Zdeněk TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1564 1
2010/2011 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 Horák Jaroslav SFIALA Gambit Jihlava B 1577 1
2010/2011 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 Mezlík Stanislav ŠK Caissa Třebíč C 1892 0
2010/2011 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 Siebenbürger Vlastimil TJ Žďár nad Sázavou A 2114 0
2010/2011 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 Kořínková Eva ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. A 1716 1
2010/2011 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 Kazda Rajmund Sokol Bedřichov B 1636 ½
2010/2011 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 Feldvábl Vilém TJ Náměšť nad Oslavou 1894 0
2010/2011 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 Bílek Miroslav SFIALA Gambit Jihlava A 1682 ½
2010/2011 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 Studnička Josef Jiskra Humpolec A 1550 1
2010/2011 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov A 1864 1
2010/2011 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1879 Čtveráček Milan Spartak Velké Meziříčí A 1741 1
2009/2010 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1868 Mikšů Vojtěch TJ Jiskra Humpolec 'B' 1730 ½
2009/2010 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1868 Vacek Aleš TJ Spartak Pelhřimov 'C' 1555 1
2009/2010 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1868 Mareš Vlastimil ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1714 1
2009/2010 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1868 Pithart František TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1713 ½
2009/2010 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1868 Lysý Radek Sportovní šachový klub Cejle 'A' 1
2009/2010 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1868 Mikšů Vojtěch TJ Jiskra Humpolec 'B' 1730 1
2009/2010 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1868 Valek Miloš TJ Spartak Pelhřimov 'C' 1408 1
2009/2010 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1868 Pexa Jiří ŠK Sklo Bohemia Světlá n. Sáz. 'B' 1590 1
2009/2010 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'B' 1868 Linhart Jaroslav TJ Jiskra Havlíčkův Brod 'C' 1533 1
2009/2010 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1868 Kořínková Eva ŠK SB Světlá nad Sáz. A 1739 ½
2009/2010 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1868 Bína Josef ŠK Gordic Jihlava B 2150 0
2008/2009 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1821 Vondra Aleš Gambit Jihlava A 1462 1
2008/2009 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1821 Straka Miloslav TJ Žďár nad Sázavou B 1809 ½
2008/2009 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1821 Paulenda Štefan TJ Náměšť nad Oslavou A 1649 1
2008/2009 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1821 Tvrdý Tomáš ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1432 1
2008/2009 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1821 Mareček Jaroslav Sport. šachový klub Cejle A 1661 0
2008/2009 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1821 Koubek Radim Spartak Pelhřimov B 1818 1
2008/2009 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1821 Straka Miloslav TJ Žďár nad Sázavou C 1809 ½
2008/2009 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1821 Jána Martin TJ Jiskra Humpolec B 1760 1
2008/2009 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1821 Benák Jaroslav ŠK SB Světlá nad Sázavou B 1909 ½
2008/2009 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1821 Mareček Jaroslav Sport. šachový klub Cejle A 1661 ½
2008/2009 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1821 Koubek Radim Spartak Pelhřimov B 1818 1
2008/2009 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1821 Straka Miloslav TJ Žďár nad Sázavou C 1809 0
2008/2009 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1821 Jána Martin TJ Jiskra Humpolec B 1760 1
2007/2008 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1564 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov B 1859 1
2007/2008 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1564 Čermák Michael TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1812 1
2007/2008 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1564 Hrad Robert Gordic Jihlava C 1864 0
2007/2008 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1564 Rosecký Tomáš ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1941 1
2007/2008 6 TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1564 Straka Miloslav TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou C 1809 ½
2007/2008 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1564 Hruška Josef TJ Spartak Pelhřimov B 1859 0
2007/2008 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1564 Brodina Karel TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1961 0
2007/2008 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1564 Hrad Robert Gordic Jihlava C 1864 1
2007/2008 2 TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1564 Procházka Jaroslav ŠK Sklo Bohemia Světlá n.Sáz. B 1751 1
2007/2008 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod C 1564 Straka Miloslav TJ ŽĎAS Žďár nad Sázavou C 1809 0
2006/2007 6 Jiskra Havlíčkův Brod C 1362 Huňáček Jaroslav Caissa Třebíč C 1793 0
2006/2007 4 Jiskra Havlíčkův Brod C 1362 Kuchta Petr Spartak Velká Bíteš B ½
2006/2007 3 Jiskra Havlíčkův Brod C 1362 Vondra Aleš SFIALA Gambit Jihlava C 1
2006/2007 7 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1362 Med Ladislav TJ Spartak Pelhřimov A 1776 1
2006/2007 1 TJ Jiskra Havlíčkův Brod A 1362 Paul Jan Spartak Velké Meziříčí A 1698 1
2006/2007 6 Jiskra Havlickuv Brod C 1362 Fišar Josef ZDAS Zdar nad Sazavou D 1578 1
2006/2007 5 Jiskra Havlickuv Brod C 1362 Galdetskyj Oleksandr SSK Cejle B 1
2006/2007 3 Jiskra Havlickuv Brod C 1362 Vondra Aleš Gambit Jihlava C 1
2006/2007 2 Jiskra Havlickuv Brod C 1362 Mikšů Vojtěch Jiskra Humpolec B 1
2005/2006 11 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1292 Zvára David TRW autoelektronika Vlašim 1456 0
2005/2006 10 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1292 Říhová Kamila TJ Tourist BIOMEDICA Říčany 1538 1
2005/2006 9 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1292 Smutná Eva ŠK Sokol Vyšehrad Praha A 1280 ½
2005/2006 8 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1292 Otta Jiří ŠK Sokol Vyšehrad Praha B 1250 1
2005/2006 5 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1292 Tampír Petr TJ Spartak Pelhřimov 1100 1
2005/2006 4 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1292 Hess Pavel Slavoj České Budějovice A 1545 ½
2005/2006 3 TJ Jiskra Havlíčkův Brod B 1292 Herda Tomáš Slavoj České Budějovice B 1250 ½
2004/2005 7 Jiskra Havl.Brod B Sabaka Jan Sokol Hradec Kral. ½
2004/2005 6 Jiskra Havl.Brod B Horníček Petr Panda Aqua Rychnov 1257 1
2004/2005 5 Jiskra Havl.Brod B Culek Karel TJ DDM Chrudim 1493 0
2004/2005 2 Jiskra Havl.Brod B Zívr Martin Jiskra Horice 0
2004/2005 1 Jiskra Havl.Brod B Prokopová Jiřina Jis. RMKS N.Bydzov 1