Hráč Kramer Břetislav

Kramer Břetislav

User Pic
Jméno: Kramer Břetislav
Oddíl: TJ Valašské Meziříčí
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1587
Elo mezinárodní: 0
ID: 8715
FIDE ID: 23711027
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 TJ Valašské Meziříčí A 0 1603 Nekarda Jan ŠK Staré Město D 1707 1746 0
2018/2019 9 TJ Valašské Meziříčí A 0 1603 Machala Matěj ŠK Zlín B 1604 1606 0
2018/2019 8 TJ Valašské Meziříčí A 0 1603 Martinák Vlastimil ŠK Zbrojovka Vsetín B 1660 1720 ½
2018/2019 7 TJ Valašské Meziříčí A 0 1603 Filák Josef ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1719 1784 0
2018/2019 4 TJ Valašské Meziříčí A 0 1608 Pfeffer Dominik SK Boršice A 1747 1818 0
2018/2019 2 TJ Valašské Meziříčí B 0 1608 Grycman Ondřej Sokol Ústí B 1286 1470 1
2018/2019 7 TJ Valašské Meziříčí C 0 1603 Bambušek Vladislav ŠO Karolinka C 1584 1615 ½
2018/2019 4 TJ Valašské Meziříčí C 0 1608 Bělunek Zdeněk KH Zašová B 1901 1933 ½
2018/2019 3 TJ Valašské Meziříčí C 0 1608 Múdrý Jan TJ Sokol Huslenky B 1662 1655 0
2018/2019 2 TJ Valašské Meziříčí C 0 1608 Capil Dalibor TJ Sokol Valašská Bystřice E 1619 1618 ½
2018/2019 1 TJ Valašské Meziříčí C 0 1608 Komínek Martin TJ Sokol Valašská Bystřice D 1507 1663 0
2017/2018 10 ŠO TJ Karolinka 0 1612 Ondroušek Michal ŠK Zbrojovka Vsetín D 1293 1425 1
2017/2018 9 ŠO TJ Karolinka 0 1612 Kotrla Matyáš TJ Sokol Valašská Polanka 0 0 1
2017/2018 8 ŠO TJ Karolinka 0 1612 Kopecký Matěj TJ Sokol Valašská Bystřice C 1292 1254 ½
2017/2018 6 ŠO TJ Karolinka 0 1612 Maňák Antonín KH Zašová 1754 1762 0
2017/2018 4 ŠO TJ Karolinka 0 1612 Kovář Jaromír TJ Sokol Huslenky 0 1396 ½
2017/2018 2 ŠO TJ Karolinka 0 1612 Feix Jiří MEZ Vsetín 1533 1575 ½
2017/2018 1 ŠO TJ Karolinka 0 1612 Mládek Jiří ŠK Zbrojovka Vsetín D 1565 1564 1
2016/2017 6 TJ Valašské Meziříčí A 1653 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1801 1794 0
2016/2017 5 TJ Valašské Meziříčí A 1653 Běhunčík Josef ŠO TJ Sokol Francova Lhota 2002 2002 0
2015/2016 11 Val. Meziříčí C 1653 Dančáková Klára ŠKZ Vsetín F 1438 1444 ½
2015/2016 10 Val. Meziříčí C 1653 Surý Jaroslav Hošťálková D 1629 ½
2015/2016 9 Val. Meziříčí C 1653 Bambušek Vladislav Karolinka B 1680 1647 ½
2015/2016 8 Val. Meziříčí C 1653 Surovec Vladimír Francova Lhota B 1646 1705 ½
2015/2016 7 Val. Meziříčí C 1653 Feix Vilém Branky 1399 0
2015/2016 6 Val. Meziříčí C 1653 Smutek Vladimír Val. Bystřice D 1648 1663 ½
2015/2016 5 Val. Meziříčí C 1653 Bierská Adéla ŠKZ Vsetín E 1588 1653 0
2014/2015 11 Valašské Meziříčí B 1677 Filák František MEZ Vsetín 1761 0
2014/2015 10 Valašské Meziříčí B 1677 Vraj Karel Hošťálková C 1680 1767 0
2014/2015 8 Valašské Meziříčí B 1677 Juříček Stanislav ŠKZ Vsetín D 2122 2130 0
2014/2015 6 Valašské Meziříčí B 1677 Valo Rudolf Huslenky 1829 1
2014/2015 5 Valašské Meziříčí B 1677 Křižák Eduard Rožnov B 1700 0
2014/2015 4 Valašské Meziříčí B 1677 Burdík Miloslav Bystřička 1787 0
2014/2015 3 Valašské Meziříčí B 1677 Stančík Jakub ŠKZ Vsetín C 1864 1882 0
2014/2015 2 Valašské Meziříčí B 1677 Lukaštík Jaroslav Ústí 1906 0
2014/2015 1 Valašské Meziříčí B 1677 Čokavec Milan Valašská Polanka 1803 0
2014/2015 10 Val. Meziříčí 1677 Valenta Josef Rajnochovice 1586 1595 ½
2014/2015 9 Val. Meziříčí 1677 Křenek Jaroslav Gumárny Zubří 1000 ½
2013/2014 9 Val. Meziříčí C 1659 Husička Jakub Hošťálková D 1115 1
2013/2014 8 Val. Meziříčí C 1659 Holman Pavel Branky 1549 ½
2013/2014 7 Val. Meziříčí C 1659 Klíma Martin Huslenky B 1640 1646 0
2013/2014 6 Val. Meziříčí C 1659 Surý Jaroslav Hošťálková C 1695 1
2013/2014 4 Val. Meziříčí C 1659 Vrábel Petr Karolinka B 1426 1
2013/2014 3 Val. Meziříčí C 1659 Komínek Martin Val. Bystřice D 1000 1
2013/2014 2 Val. Meziříčí C 1659 Martinka Ladislav Francova Lhota B 1574 ½
2013/2014 11 Val. Meziříčí B 1659 Smutek Vladimír Val. Bystřice C 1608 ½
2013/2014 10 Val. Meziříčí B 1659 Zátopek Jaroslav ŠKZ Vsetín C 1645 1
2013/2014 9 Val. Meziříčí B 1659 Štefka Bohumil Val. Polanka 1649 ½
2013/2014 8 Val. Meziříčí B 1659 Valo Rudolf Huslenky 1855 1
2013/2014 7 Val. Meziříčí B 1659 Klíma Martin Karolinka 1640 1646 0
2013/2014 5 Val. Meziříčí B 1659 Růčka Ondřej Val. Bystřice B 1865 1822 ½
2013/2014 4 Val. Meziříčí B 1659 Krejča Jakub Hošťálková B 1812 1771 ½
2013/2014 3 Val. Meziříčí B 1659 Bártek Jaromír Bystřička 1680 ½
2013/2014 2 Val. Meziříčí B 1659 Karafiát Josef Rožnov B 1668 ½
2013/2014 1 Val. Meziříčí B 1659 Ondruch Josef MEZ Vsetín 1709 ½
2012/2013 9 Val. Meziříčí C 1639 Bambušek Vladislav Karolinka B 1709 1671 ½
2012/2013 7 Val. Meziříčí C 1639 Surovec Vladimír Francova Lhota B 1632 1691 ½
2012/2013 6 Val. Meziříčí C 1639 Holman Pavel Branky 1537 0
2012/2013 5 Val. Meziříčí C 1639 Plachtovič Lubomír Ústí B 1668 ½
2012/2013 3 Val. Meziříčí C 1639 Hurta Zdeněk Bystřička B 1583 ½
2012/2013 2 Val. Meziříčí C 1639 Románek Zdeněk Val. Bystřice C 1676 1687 1
2012/2013 11 Valašské Meziříčí B 1639 Švagera Jaroslav MEZ Vsetín 1605 ½
2012/2013 10 Valašské Meziříčí B 1639 Krátký Pavel Huslenky 1610 1
2012/2013 9 Valašské Meziříčí B 1639 Maňák Pavel Karolinka 1000 1
2012/2013 8 Valašské Meziříčí B 1639 Vávra Vladimír Valašská Bystřice B 1569 ½
2012/2013 7 Valašské Meziříčí B 1639 Šefler Josef Lužná 1637 1
2012/2013 5 Valašské Meziříčí B 1639 Pončík Ladislav Hošťálková B 1427 ½
2012/2013 4 Valašské Meziříčí B 1639 Prorok Karel Rožnov B 1639 ½
2012/2013 3 Valašské Meziříčí B 1639 Mladý Pavel ŠKZ Vsetín C 1443 1598 1
2012/2013 2 Valašské Meziříčí B 1639 Štefka Bohumil Valašská Polanka 1667 ½
2012/2013 1 Valašské Meziříčí B 1639 Bártek Jaromír Bystřička 1711 ½
2011/2012 11 Valašské Meziříčí B 1676 Bártek Josef Bystřička 1573 0
2011/2012 10 Valašské Meziříčí B 1676 Budík Pavel ŠKZ Vsetín C 1443 0
2011/2012 9 Valašské Meziříčí B 1676 Hovořák Josef Lužná 1609 ½
2011/2012 8 Valašské Meziříčí B 1676 Krhutek Tomáš Valašská Bystřice B 1332 1
2011/2012 7 Valašské Meziříčí B 1676 Bednařík Josef Hošťálková B 1673 ½
2011/2012 6 Valašské Meziříčí B 1676 Prorok Karel Rožnov B 1624 1
2011/2012 5 Valašské Meziříčí B 1676 Švagera Jaroslav MEZ Vsetín 1594 0
2011/2012 4 Valašské Meziříčí B 1676 Vrábel Petr Karolinka 1423 ½
2011/2012 3 Valašské Meziříčí B 1676 Hrtáň Vladislav Ústí 1648 ½
2011/2012 2 Valašské Meziříčí B 1676 Trlica Karel Valašská Polanka 1583 0
2011/2012 1 Valašské Meziříčí B 1676 Smutek Vladimír Vidče 1615 1
2011/2012 9 Valašské Meziříčí C 1676 Krejča Jakub Hošťálková C 1829 1673 ½
2011/2012 8 Valašské Meziříčí C 1676 Smutek Vladimír Vidče B 1615 ½
2011/2012 7 Valašské Meziříčí C 1676 Surovec Vladimír Francova Lhota B 1662 ½
2011/2012 6 Valašské Meziříčí C 1676 Bambuch Alois Branky 1408 1
2011/2012 5 Valašské Meziříčí C 1676 Klíma Martin Huslenky B 1655 1626 0
2011/2012 4 Valašské Meziříčí C 1676 Hurta Zdeněk Bystřička B 1580 ½
2011/2012 3 Valašské Meziříčí C 1676 Hrtáň Vladislav Ústí B 1648 1
2011/2012 1 Valašské Meziříčí C 1676 Rumánek Antonín Karolinka B 1692 ½
2010/2011 1 Val. Meziříčí 1664 Gajdůšek Zdeněk Zlín E 1699 ½
2010/2011 11 Valašské Meziříčí B 1664 Mieres Petr MEZ Vsetín 1740 ½
2010/2011 10 Valašské Meziříčí B 1664 Hromada Jan Lužná 1751 1
2010/2011 9 Valašské Meziříčí B 1664 Múdrý Jan Karolinka 1771 1
2010/2011 8 Valašské Meziříčí B 1664 Maceček Martin Vidče 1565 ½
2010/2011 5 Valašské Meziříčí B 1664 Štefka Bohumil Valašská Polanka 1668 ½
2010/2011 3 Valašské Meziříčí B 1664 Kovařík Matyáš ŠKZ Vsetín C 1558 0
2010/2011 2 Valašské Meziříčí B 1664 Hurta Jan Bystřička 1626 0
2010/2011 1 Valašské Meziříčí B 1664 Koláček Milan Zašová 1827 1
2009/2010 2 Valašské Meziříčí B 1667 Dvořáček Roman Valašská Polanka 1724 ½
2009/2010 1 Valašské Meziříčí B 1667 Koláček Milan Zašová 1817 0
2008/2009 8 TJ Valašské Meziříčí B 1659 Pisárik Lukáš Chessmont Rožnov pR B 1
2008/2009 7 TJ Valašské Meziříčí B 1659 Lev Oldřich TJ Zašová 1732 1
2008/2009 6 TJ Valašské Meziříčí B 1659 Vilém Rostislav ŠKZ Vsetín C 1
2008/2009 4 TJ Valašské Meziříčí B 1659 Kovář Jaromír Sokol Lužná 1483 ½
2008/2009 3 TJ Valašské Meziříčí B 1659 Šustek Eduard TJ Karolinka 1594 0
2008/2009 9 TJ Valašské Meziříčí 1659 Sokol ORA SV Slavičín 1
2008/2009 8 TJ Valašské Meziříčí 1659 Vaňhara Jiří TJ Zeveta Bojkovice 1773 1
2008/2009 7 TJ Valašské Meziříčí 1659 Gargulák Jaroslav TJ Sokol Francova Lhota 1725 ½
2007/2008 9 TJ Valašské Meziříčí 1647 Hrtáň Vladislav TJ Sokol Ústí 1594 1
2007/2008 8 TJ Valašské Meziříčí 1647 Hradil Václav TJ Sokol Podhr. Lhota 1802 ½
2007/2008 7 TJ Valašské Meziříčí 1647 Matocha Josef TJ Spartak Val. Klobouky 1474 ½
2007/2008 6 TJ Valašské Meziříčí 1647 Švagera Jaroslav TJ MEZ Vsetín 1618 1
2007/2008 5 TJ Valašské Meziříčí 1647 Krupa Josef TJ Gumárny Zubří 1800 0
2007/2008 9 Valašské Meziříčí B 1647 Šustek Eduard TJ Karolinka 1625 1
2007/2008 8 Valašské Meziříčí B 1647 Jurča Marek Z Vsetín C 1603 ½
2007/2008 7 Valašské Meziříčí B 1647 Hegar Antonín TJ Jasenice 1693 ½
2007/2008 5 Valašské Meziříčí B 1647 Rýdl Vladimír A 64 Valašský 1790 ½
2007/2008 3 Valašské Meziříčí B 1647 Smilek Petr S. Lužná 1681 0
2007/2008 2 Valašské Meziříčí B 1647 Štefka Bohumil S. Valašská Polanka 1710 ½
2006/2007 11 TJ Valašské Meziříčí 1659 Hapka Tomáš Sokol Podhradní Lhota 1678 ½
2006/2007 9 TJ Valašské Meziříčí 1659 Trochta Jan Sokol Francova Lhota 1722 ½
2006/2007 9 TJ Valašské Meziříčí B 1659 Burdík David ŠKZ Vsetín C 1550 0
2006/2007 8 TJ Valašské Meziříčí B 1659 Kubíček Vladimír Sokol Huslenky 1726 ½
2006/2007 7 TJ Valašské Meziříčí B 1659 Hrtáň Vladislav Sokol Ústí 1578 0
2006/2007 3 TJ Valašské Meziříčí B 1659 Šulek Pavel A 64 Valašský 1701 ½
2006/2007 1 TJ Valašské Meziříčí B 1659 Vojvodík Jiří TJ Jasenice 1784 ½
2005/2006 11 Val.Meziříčí B 1675 Sušeň Jaroslav TJ Vidče 1766 0
2005/2006 10 Val.Meziříčí B 1675 Vojvodík Jiří TJ Jasenice 0
2005/2006 8 Val.Meziříčí B 1675 Kovář Ladislav TJ Karolinka 1762 0
2005/2006 7 Val.Meziříčí B 1675 Smílek Jan Sokol Lužná 1531 ½
2005/2006 6 Val.Meziříčí B 1675 Koláček Milan TJ Zašová 1820 ½
2005/2006 2 Val.Meziříčí B 1675 Machalec Pavel MEZ Vsetín 1824 0
2005/2006 11 TJ Val. Meziříčí 1675 Janček Milan ORA SV Slavičín 1547 0
2004/2005 6 TJ Val. Meziříčí 1689 Novák Jakub ŠK Trinom Zlín D 1869 0
2004/2005 2 TJ Val. Meziříčí 1689 Valo Rudolf Sokol Hut.-Solanec 1962 0
2004/2005 1 TJ Val. Meziříčí 1689 Poruba Roman TJ Gumárny Zubří 1656 0