Hráč Kolomazník Ladislav

Kolomazník Ladislav

User Pic
Jméno: Kolomazník Ladislav
Oddíl: Fatra Slavia Napajedla
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1678
Elo mezinárodní: 1640
ID: 3648
FIDE ID: 303585
Rok narození: 1952
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1640 1678 Hruška Karel ŠK Dolní Němčí A 1926 1820 1
2018/2019 11 TJ Fatra – Slavia Napajedla C 1640 1706 Procházka Miroslav Šachový oddíl SK Horní Lhota 0 1297 1
2018/2019 10 TJ Fatra – Slavia Napajedla C 1640 1706 Orsák Radim Valašské Klobouky A 0 1877 0
2018/2019 9 TJ Fatra – Slavia Napajedla C 1640 1706 Zůbek Ladislav Valašské Klobouky B 0 1673 ½
2018/2019 7 TJ Fatra – Slavia Napajedla C 1640 1706 Hobza Radek ŠK Zlín-Malenovice B 1324 1466 ½
2018/2019 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1640 1706 Navrátil Marek Slavia Kroměříž D 1835 1827 0
2018/2019 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1640 1706 Hruška Karel ŠK Dolní Němčí A 1926 1816 ½
2018/2019 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1640 1706 Vylíčil Adam Sokol Postoupky B 1520 1664 ½
2018/2019 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1640 1706 Prachař Přemysl TJ Bojkovice A 0 1651 ½
2018/2019 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1640 1706 Myška Dušan ŠK Holešov B 0 1725 0
2018/2019 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1640 1706 Štefek Jan SK EMKaD Holešov A 1598 1664 ½
2017/2018 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1646 1715 Vančura Jakub Sokol Postoupky B 1728 1748 0
2017/2018 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1634 1715 Prchla Jaromír TJ Bojkovice 0 1850 1
2017/2018 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1662 1715 Zapletal Oldřich ŠK Zlín-Malenovice A 1965 1964 0
2017/2018 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1662 1715 Náplava Petr SK Boršice B 1863 1864 0
2017/2018 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1662 1715 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1883 1899 0
2017/2018 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1662 1715 Zpěváková Kateřina ŠK Dolní Němčí A 1910 1868 ½
2017/2018 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1634 1715 Dubovecký Josef ŠK Zlín C 1705 1768 0
2017/2018 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1634 1715 Bartoš Karel TJ Vlčnov B 0 1623 1
2017/2018 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1634 1715 Navrátil Marek Slavia Kroměříž D 1851 1859 ½
2017/2018 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1634 1715 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2056 2023 ½
2017/2018 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1634 1708 Rojar Libor ŠO Kunovice B 1962 1876 0
2017/2018 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1646 1715 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 1929 1940 0
2017/2018 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1634 1715 Prachař Mojmír ŠK Holešov A 1876 1899 ½
2017/2018 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1662 1715 Macháček Lukáš ŠK Staré Město C 1515 1568 0
2017/2018 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1634 1715 Vančura Jakub Sokol Postoupky A 1685 1748 1
2017/2018 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1634 1715 Rachůnek Milan ŠK Staré Město D 1931 1958 0
2017/2018 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1634 1715 Slížek Josef TJ Sokol Valašská Bystřice A 1931 1924 0
2017/2018 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1634 1708 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice A 1673 1692 1
2016/2017 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Trubačík Josef ŠK Staré Město E 1871 ½
2016/2017 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Vlk Jiří TJ Spartak Uherský Brod 1420 ½
2016/2017 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Knotek Josef ŠO Kunovice A 1969 1979 0
2016/2017 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice 1837 1645 1
2016/2017 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Urban Jaroslav ŠK Zlín-Malenovice A 1722 ½
2016/2017 6 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Světinský Antonín ŠK Dolní Němčí A 1870 0
2016/2017 5 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Butula Miroslav Slavia Kroměříž D 1957 1865 0
2016/2017 4 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1834 0
2016/2017 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1801 1794 ½
2016/2017 2 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Bártek Jan Sokol Postoupky B 1883 ½
2016/2017 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Frýbort Pavel SK Boršice B 1851 1891 0
2016/2017 11 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 Suchánek Kryštof ŠK Zlín B 1672 1681 ½
2016/2017 10 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 Slavia Kroměříž C 1
2016/2017 9 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 Štefaník Richard ŠK Staré Město D 1816 1894 ½
2016/2017 8 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 Tyleček Drahomír ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1906 1910 ½
2016/2017 7 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 Trčálek David ŠK Zbrojovka Vsetín B 1664 1738 ½
2016/2017 3 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 Burda Josef ŠK Staré Město C 1838 1849 ½
2016/2017 1 TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 Herman Vladimír TJ Valašské Meziříčí A 1775 ½
2015/2016 11 Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1801 1794 ½
2015/2016 10 Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město F 1658 0
2015/2016 9 Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Trubačík Zbyněk ŠK Staré Město E 1621 1
2015/2016 7 Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Žáček Lubomír Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1685 ½
2015/2016 5 Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí A 1759 ½
2015/2016 4 Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Plášek Radim TJ Bojkovice 1959 1755 1
2015/2016 3 Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Štencel Karel Slavia Kroměříž D 1836 0
2015/2016 2 Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice A 1675 1720 1
2015/2016 1 Fatra-Slavia Napajedla B 1589 1699 Šaňák František SK Boršice B 1882 1835 ½
2015/2016 11 Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 Knotek Josef ŠK Staré Město D 1969 1979 0
2015/2016 10 Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 Štefek Jan Sokol Postoupky B 1573 1614 ½
2015/2016 8 Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 0
2015/2016 7 Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 Klíma Vladimír CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1716 1870 1
2015/2016 5 Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 Sedlačík Martin ŠK Staré Město C 1801 1809 0
2015/2016 3 Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 Doležal Karel Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2002 1994 0
2015/2016 1 Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 Blümel Michal Slavia Kroměříž C 1875 1920 0
2014/2015 10 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1746 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice A 1855 0
2014/2015 9 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1746 Urubčík Miroslav Spartak Uherský Brod 1815 1818 0
2014/2015 8 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1746 Kunčík Petr TJ Dolní Němčí A 1696 ½
2014/2015 6 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1746 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1823 1779 0
2014/2015 5 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1746 Valešová Šárka Šachový oddíl TJ Sokol Pozlovice 1860 1826 ½
2014/2015 4 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1746 Bernatík Lubomír SK Boršice B 1805 0
2014/2015 3 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1746 Peška Antonín SK EMKaD Holešov A 1714 1
2014/2015 2 TJ FS Napajedla B - MR.COFFEE 1746 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1801 1799 0
2014/2015 10 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1746 Dvouletý Tomáš Sokol Postoupky B 1806 1853 1
2014/2015 8 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1746 Schwab Zdeněk ŠK Zlínterm Zlín A 1616 ½
2014/2015 6 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1746 Lessy Tomáš ŠK Staré Město D 1677 1646 0
2014/2015 5 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1746 Veselský František Sokol Hošťálková A 1919 1922 0
2014/2015 4 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1746 Sušeň Jaroslav TJ Sokol Valašská Bystřice A 1810 1805 ½
2014/2015 3 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1746 Strojil Jiří ŠK Zlín C 1797 1
2014/2015 1 TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1746 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 1973 1982 0
2013/2014 11 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1744 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1781 1806 0
2013/2014 10 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1744 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1799 1
2013/2014 9 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1744 Sedlačík Martin ŠK Staré Město F 1668 1793 1
2013/2014 8 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1744 Mikulík Josef TJ Bojkovice A 1902 ½
2013/2014 7 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1744 Kašík Jiří Slavia Kroměříž D 2005 2029 0
2013/2014 6 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1744 Konečný Otto TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1513 1486 1
2013/2014 5 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1744 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí A 1838 0
2013/2014 4 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1744 Šebela Ladislav SK Boršice B 1822 1832 ½
2013/2014 3 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1744 Studený Radovan ŠK Staré Město E 2100 2105 0
2013/2014 2 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1744 Podškubka Ondřej TJ Vlčnov A 1643 ½
2013/2014 1 TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1744 Strojil Jiří ŠK Zlín D 1806 0
2013/2014 11 ŠK Zlínterm Zlín A 1744 Daněk Ivan TJ Gumárny Zubří 1897 1897 ½
2012/2013 9 TJ FS NAPAJEDLA 1760 Nikodém Gustav Moravská Slavia Brno 2019 2006 0
2012/2013 1 TJ FS NAPAJEDLA 1760 Boček Tadeáš TJ Spartak Adamov 1812 1795 ½
2012/2013 9 Napajedla B 1760 Plášek Jonáš Slavičín B 1100 1
2012/2013 7 Napajedla B 1760 Surý Roman Lukov 1000 1
2012/2013 6 Napajedla B 1760 Sudický Robert Brumov-Bylnice B 1589 1
2012/2013 5 Napajedla B 1760 Spáčil Zbyněk Zlínterm B 1250 1
2012/2013 4 Napajedla B 1760 Hronek Štěpán Zlín E 1250 1
2012/2013 3 Napajedla B 1760 Němec Jakub Napajedla C 1320 ½
2012/2013 2 Napajedla B 1760 Tkáč Adam Pozlovice 1527 0
2012/2013 1 Napajedla B 1760 Markivský Leoš Horní Lhota 1000 0
2011/2012 11 TJ FS Napajedla A 1744 Večeřa Petr TJ Sokol Postoupky A 1957 1952 0
2011/2012 8 TJ FS Napajedla A 1744 Dvořák Eduard ŠK Holešov A 1558 1
2011/2012 1 TJ FS Napajedla A 1744 Ambros Zdenek CHESSMONT Rožnov p. R. A 1888 1897 0
2011/2012 11 TJ FS Napajedla B 1744 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1808 1
2011/2012 10 TJ FS Napajedla B 1744 Trubačík Josef ŠK Staré Město F 1853 ½
2011/2012 9 TJ FS Napajedla B 1744 Míša Stanislav TJ Polešovice 1961 0
2011/2012 8 TJ FS Napajedla B 1744 Malůš Petr TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1777 ½
2011/2012 6 TJ FS Napajedla B 1744 Daněk Libor TJ Sokol Postoupky B 2084 2034 0
2011/2012 5 TJ FS Napajedla B 1744 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1781 1819 ½
2011/2012 4 TJ FS Napajedla B 1744 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1841 1
2011/2012 3 TJ FS Napajedla B 1744 Vránová Zdeňka Slavia Kroměříž C 2023 1953 0
2011/2012 2 TJ FS Napajedla B 1744 Kadlček Pavel TJ Dolní Němčí 1592 1
2011/2012 1 TJ FS Napajedla B 1744 Javor Jan TJ Vlčnov B 1845 1719 ½
2010/2011 7 Napajedla B 1726 Častulík Jiří Brumov-Bylnice B 1811 ½
2010/2011 6 Napajedla B 1726 Lekeš René Pozlovice 1698 1
2010/2011 2 Napajedla B 1726 Žáček Jaroslav Horní Lhota 1432 1
2010/2011 1 Napajedla B 1726 Orsák Radim Valašské Klobouky 1909 0
2010/2011 11 TJ FS Napajedla A 1726 Chutný Tomáš ŠK Holešov B 1813 ½
2010/2011 4 TJ FS Napajedla A 1726 Prachař Mojmír Slavia Kroměříž B 1875 0
2010/2011 3 TJ FS Napajedla A 1726 Pfeffer Erik SK Boršice B 1936 ½
2009/2010 7 SO Slavia-Fatra 1713 Svák Josef TJ Gumarny Zubri 1772 1
2008/2009 11 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1703 Dobeš Vojtěch ŠK Staré Město F 1848 0
2008/2009 8 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1703 Krajsa Ivan Spartak Uherský Brod 2008 0
2008/2009 7 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1703 Šaňák František SK Boršice C 1950 0
2008/2009 6 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1703 Daněk Libor TJ Sokol Postoupky B 2027 0
2008/2009 5 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1703 Firych Miroslav ŠO TJ Zborovice A 2023 0
2008/2009 4 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1703 Škrášek Miloslav TJ Mařatice 1787 0
2008/2009 1 TJ Fatra Slavia Napajedla B 1703 Machalík Marek TJ Sokol Postoupky C 1879 0
2008/2009 8 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1703 Foukal František ŠK Zlín D 1905 1
2008/2009 7 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1703 Krčmář Milan ŠO Brumov-Bylnice 1990 0
2008/2009 6 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1703 Burda Josef ŠK Staré Město D 1992 ½
2008/2009 5 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1703 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1903 1
2008/2009 4 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1703 Náplava Pavel SK Boršice A 1968 0
2008/2009 3 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1703 Hurta Karel ŠO Sokol Bystřička 1851 0
2008/2009 2 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1703 Vránová Zdeňka Slavie Kroměříž B 2032 1
2008/2009 1 ŠO Fatra–Slávia Napajedla 1703 Lukaštík David ŠK Staré Město E 1891 0
2007/2008 11 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1704 Vymětal Milan MKS Holešov B 1945 0
2007/2008 10 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1704 Solanský Václav CHESSMONT Rožnov p.R. 1898 0
2007/2008 9 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1704 Petřík Petr Slavia Kroměříž B 1985 0
2007/2008 7 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1704 Kocián Miroslav ŠK Zlín C 2067 ½
2007/2008 6 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1704 Knotek Josef ŠK Staré Město D 2062 0
2007/2008 4 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1704 Skalka Josef SK Boršice B 1864 0
2007/2008 2 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1704 Kašný Miroslav ŠK Zlín D 1833 0
2007/2008 1 ŠO Fatra-Slavia Napajedla 1704 Hlíva Tomáš ŠK Staré Město E 1954 ½
2007/2008 11 Fatra-Slavia Napajedla B 1704 Gabriel Adam SK Boršice C 1797 0
2007/2008 10 Fatra-Slavia Napajedla B 1704 Bačák Martin TJ Sokol Postoupky B 1914 0
2007/2008 8 Fatra-Slavia Napajedla B 1704 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1901 0
2007/2008 6 Fatra-Slavia Napajedla B 1704 Foukal František ŠK Zlín E 1928 1
2007/2008 5 Fatra-Slavia Napajedla B 1704 Šiška Alois ŠK Rapos Sulimov 1693 0
2007/2008 4 Fatra-Slavia Napajedla B 1704 Vacula Pavel Spartak Uherský Brod 2036 0
2007/2008 2 Fatra-Slavia Napajedla B 1704 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1798 1
2007/2008 1 Fatra-Slavia Napajedla B 1704 Dvorník Pavel DK Kroměříž 1710 1
2006/2007 10 Fatra-Slavia Napajedla 1690 Stuchlý Radim ŠK Staré Město C 2015 0
2006/2007 9 Fatra-Slavia Napajedla 1690 Škovran Jaroslav ŠK Zlin D 1978 1
2006/2007 8 Fatra-Slavia Napajedla 1690 Oharek Josef TJ Vlčnov 1777 1
2006/2007 7 Fatra-Slavia Napajedla 1690 Solanský Václav TJ Rožnov pod Radh. 1894 ½
2006/2007 6 Fatra-Slavia Napajedla 1690 Staňa Marek ŠK Staré Město D 1791 0
2006/2007 4 Fatra-Slavia Napajedla 1690 Piskač Ondřej MKS Holešov B 1806 ½
2006/2007 3 Fatra-Slavia Napajedla 1690 Velčovský Josef TJ Sokol Hutisko-Solanec 1874 ½
2006/2007 1 Fatra-Slavia Napajedla 1690 Kašpárek Vít TJ Loko Uh. Ostroh 1451 ½
2005/2006 10 TJ Napajedla 1759 Marek Jiří ŠK Staré Město E 1781 0
2005/2006 9 TJ Napajedla 1759 Hlíva Tomáš ŠK Staré Město D 1975 0
2005/2006 6 TJ Napajedla 1759 Závodský Jiří Slavia Kroměříž C 1804 ½
2005/2006 5 TJ Napajedla 1759 Partyš Petr ŠK Staré Město C 2023 0
2005/2006 4 TJ Napajedla 1759 Matějka František ŠO TJ Zborovice 1600 ½
2005/2006 3 TJ Napajedla 1759 Pfeffer Erik TJ Polešovice 1701 ½