Hráč Opluštil Pavel

Opluštil Pavel

User Pic
Jméno: Opluštil Pavel
Oddíl: Sokol Postoupky
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1542
Elo mezinárodní: 1388
ID: 36557
FIDE ID: 365866
Rok narození: 2004
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 Sokol Postoupky A 1514 1481 Pfeffer Dominik SK Boršice A 1752 1825 1
2018/2019 5 Sokol Postoupky A 1491 1481 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1841 1864 ½
2018/2019 4 Sokol Postoupky A 1483 1394 Krča Milan ŠK Staré Město D 1970 1965 0
2018/2019 3 Sokol Postoupky A 1369 1394 Richvalský Patrik ŠK Zlín-Malenovice A 1598 1731 0
2018/2019 3 Sokol Postoupky 1491 1394 Procházka Rostislav ŠK Staré Město C 0 1100 1
2018/2019 1 Sokol Postoupky 1491 1394 Samohýl Adam ŠK Zlín-Malenovice B 1243 1317 ½
2018/2019 10 Sokol Postoupky B 1546 1481 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1764 1772 1
2018/2019 5 Sokol Postoupky B 1483 1394 Šaňák František SK Boršice B 1824 1800 0
2018/2019 2 Sokol Postoupky B 1369 1394 Rada Zdeněk Slavia Kroměříž D 0 1904 0
2017/2018 9 TJ Sokol Postoupky 1328 1374 Foltýnek Stanislav ŠK Staré Město C 1281 1326 ½
2017/2018 8 TJ Sokol Postoupky 1328 1374 Drápala Tobiáš ŠK DDM Slavičín 0 1207 1
2017/2018 7 TJ Sokol Postoupky 1328 1374 Richvalský Patrik ŠK Zlín-Malenovice A 1616 1547 0
2017/2018 6 TJ Sokol Postoupky 1328 1374 Jurča Radek ŠK Zbrojovka Vsetín C 0 0 1
2017/2018 5 TJ Sokol Postoupky 1328 1374 Čapek Robin ŠK Staré Město D 0 1087 1
2017/2018 4 TJ Sokol Postoupky 1328 1374 Řezníček Patrik ŠK Zbrojovka Vsetín B 1386 1370 0
2017/2018 3 TJ Sokol Postoupky 1328 1374 Havlík František ŠK Zlín-Malenovice B 0 0 1
2017/2018 2 TJ Sokol Postoupky 1328 1374 Křenek Roman ŠO TJ Karolinka 1320 1313 0
2017/2018 1 TJ Sokol Postoupky 1328 1374 Kovář Matěj ŠO Kunovice 1484 1468 ½
2017/2018 2 ŠK Staré Město "B" 1327 1381 Vraj Karel Šachy Hošťálková 1879 1912 0
2017/2018 1 ŠK Staré Město "B" 1327 1381 Suchánek Hanuš ŠK Zlín 1445 1608 0
2017/2018 10 Sokol Postoupky B 1328 1374 Hronek Štěpán ŠK Zlín C 1540 1543 0
2017/2018 6 Sokol Postoupky B 1328 1374 Butula Miroslav Slavia Kroměříž D 1926 1839 0
2017/2018 3 Sokol Postoupky C 1328 1374 Dvorník Pavel TJ Lutopecny/Měrůtky 0 1749 1
2017/2018 2 Sokol Postoupky C 1328 1374 Štencel Karel ŠO Zborovice B 0 1750 0
2016/2017 11 Sokol Postoupky C 1431 1387 Bílek Miroslav SK Rusava 1527 0
2016/2017 5 Sokol Postoupky C 1431 1387 Trávníček Jaroslav ŠK Milovice Hrad 1801 1709 ½
2016/2017 3 Sokol Postoupky C 1431 1387 Hůlka Alois Sokol Litenčice 1692 ½
2016/2017 2 Sokol Postoupky C 1431 1387 Závodský Jiří ŠK Rapos Sulimov 1702 1792 ½
2016/2017 6 Sokol Postoupky 1431 1387 Vaňková Marie ŠO Kunovice 1162 1162 1
2016/2017 5 Sokol Postoupky 1431 1387 Spáčilová Klára ŠK Staré Město D 1000 1
2016/2017 4 Sokol Postoupky 1431 1387 Matůš Jakub Sokol Ústí 1079 1
2016/2017 3 Sokol Postoupky 1431 1387 Lapčík Roman ŠK Staré Město C 1268 1327 0
2016/2017 2 Sokol Postoupky 1431 1387 Vaculík Samuel ŠK Zlín-Malenovice 1118 1297 1
2016/2017 1 Sokol Postoupky 1431 1387 Drápala Tobiáš DDM Slavičín 1238 0
2016/2017 6 Sokol Postoupky B 1431 1387 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice A 1675 1720 ½
2016/2017 4 Sokol Postoupky B 1431 1387 Sedlačík Martin ŠK Staré Město E 1801 1809 0
2016/2017 9 Sokol Postoupky A 1431 1387 Martiňák Cyril TJ Valašské Meziříčí A 0
2016/2017 6 Sokol Postoupky A 1431 1387 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město D 1828 1787 0
2015/2016 1 ŠK RAPOS SULIMOV 1431 1387 Zajíček Petr ŠK PRUSINOVICE 1128 1
2015/2016 3 Sokol Postoupky C 1431 1387 Kruták Martin T. J. Sokol Morkovice 1423 ½
2015/2016 2 Sokol Postoupky C 1431 1387 Novák Miroslav ŠK Holešov C 1552 0
2015/2016 1 Sokol Postoupky C 1431 1387 Štrom Vítězslav TJ Bystřice pod Hostýnem B 1419 0
2015/2016 9 Sokol Postoupky 1431 1387 Husa Štěpán Zbrojovka Vsetín B 1090 ½
2015/2016 8 Sokol Postoupky 1431 1387 Hronek Štěpán ŠK Zlín 1398 1401 ½
2015/2016 7 Sokol Postoupky 1431 1387 Feiferlík Jakub ŠK Zlín-Malenovice B 1279 1
2015/2016 6 Sokol Postoupky 1431 1387 Hofschneider Tomáš ŠK DDM Slavičín 1123 1
2015/2016 5 Sokol Postoupky 1431 1387 Potyková Adéla ŠK Staré Město D 1000 1
2015/2016 4 Sokol Postoupky 1431 1387 Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice A 1320 1329 1
2015/2016 11 Sokol Postoupky B 1431 1387 Hronek Štěpán ŠK Zlín B 1398 1401 1
2015/2016 9 Sokol Postoupky B 1431 1387 ŠK Staré Město D 1
2015/2016 6 Sokol Postoupky B 1431 1387 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 0
2015/2016 3 Sokol Postoupky B 1431 1387 Macháček Lukáš ŠK Staré Město C 1567 1605 0
2015/2016 7 Sokol Postoupky C 1431 1387 Vaňhara Antonín TJ Bystřice pod Hostýnem B 1406 ½
2015/2016 6 Sokol Postoupky C 1431 1387 Kruták Martin T. J. Sokol Morkovice 1423 1
2015/2016 5 Sokol Postoupky C 1431 1387 Hromada Jiří ŠK Holešov C 1658 0
2015/2016 4 Sokol Postoupky C 1431 1387 Mařák Jakub SK EMKaD Holešov - B 1185 1176 1
2015/2016 1 Sokol Postoupky C 1431 1387 Vaňharová Lucie Sokol Postoupky D 1410 1260 1
2014/2015 11 Sokol Postoupky 1310 Gálík Jakub Sokol Hošťálková 1560 1577 1
2014/2015 10 Sokol Postoupky 1310 Macháček Lukáš ŠK Staré Město "B" 1307 1481 0
2014/2015 9 Sokol Postoupky 1310 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno "C" 1386 0
2014/2015 8 Sokol Postoupky 1310 Hrabal Matěj A64 Grygov 1391 1498 0
2014/2015 7 Sokol Postoupky 1310 Adamczyk Martin OŠŠ TJ Ostrava 1467 1422 0
2014/2015 6 Sokol Postoupky 1310 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "B" 1569 1585 0
2014/2015 5 Sokol Postoupky 1310 Očko Dominik Interchess FM 1519 1561 0
2014/2015 4 Sokol Postoupky 1310 Vantuch Lucian Beskydská šachová škola FM B 1533 1614 0
2014/2015 3 Sokol Postoupky 1310 Šikl Jakub Slavia Kroměříž 1224 ½
2014/2015 2 Sokol Postoupky 1310 Tajovský Matěj ŠK Kuřim 1429 1407 0
2014/2015 1 Sokol Postoupky 1310 Lúč Martin ŠK Duras BVK Brno "B" 1000 1
2014/2015 9 Junior Postoupky 1310 Růdl Karel ŠK Loukov 1000 1
2014/2015 8 Junior Postoupky 1310 Drápal Lumír TJ Bystřice p/H B 1659 0
2014/2015 6 Junior Postoupky 1310 Svobodník Milan ŠK Milovice HRAD 1674 0
2014/2015 5 Junior Postoupky 1310 Kolomár Daniel SK Spartak Hulín 1561 ½
2014/2015 2 Junior Postoupky 1310 Tran Duc Thien TJ Sokol Morkovice B 1000 1
2014/2015 1 Junior Postoupky 1310 Dvořák Eduard ŠK Holešov C 1570 0
2014/2015 11 Sokol Postoupky B 1310 Suchánek Kryštof ŠK Zlín C 1484 0
2014/2015 4 Sokol Postoupky B 1310 Křižák Eduard CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1700 0
2014/2015 1 SOKOL POSTOUPKY C 1310 Tománek Oldřich ŠK PRUSINOVICE 1440 0
2013/2014 9 Sokol Postoupky B 1382 Pondělek Patrik SK Boršice 1231 0
2013/2014 8 Sokol Postoupky B 1382 Zgarba Radek TJ Sokol Ústí 1250 ½
2013/2014 7 Sokol Postoupky B 1382 Drábek Pavel ŠK Zlínterm Zlín 1327 0
2013/2014 3 Sokol Postoupky B 1382 Polišenský Jan Slavia Kroměříž 1460 1384 0
2013/2014 2 Sokol Postoupky B 1382 Kovařík David ŠO Kunovice 1298 0
2013/2014 1 Sokol Postoupky B 1382 Plášek Jonáš ŠK DDM Slavičín 1428 0
2013/2014 11 TJ Sokol Postoupky 1382 Galda Tomáš TJ Sokol Hošťálková 1100 1
2013/2014 7 TJ Sokol Postoupky 1382 Kříž Tomáš ŠK KME-DDM Kuřim 1250 1250 0
2013/2014 6 TJ Sokol Postoupky 1382 Lúč Martin ŠK Duras BVK Brno "B" 1000 1
2013/2014 5 TJ Sokol Postoupky 1382 Havlíček Jiří TJ Slovan Havířov 1000 1
2013/2014 4 TJ Sokol Postoupky 1382 Židek Daniel BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1493 1505 1
2013/2014 10 SOKOL POSTOUPKY C 1382 Bednařík Vratislav SOKOL KVASICE 1481 1
2013/2014 8 SOKOL POSTOUPKY C 1382 Roček Vladimír TJ BYSTŘICE pod HOST. 1724 0
2013/2014 4 SOKOL POSTOUPKY C 1382 Březovják Štěpán ŠK SULIMOV 1588 0
2013/2014 11 Sokol Postoupky B 1382 Suchánek Kryštof ŠK Zlín C 1515 0
2013/2014 9 Sokol Bezměrov 1382 Bílek Miroslav SK Rusava 1477 ½
2013/2014 8 Sokol Bezměrov 1382 Tománek Oldřich ŠK Prusinovice B 1478 1
2013/2014 7 Sokol Bezměrov 1382 Piskač Ondřej ŠK Milovice 1701 ½
2013/2014 6 Sokol Bezměrov 1382 Voltner Čeněk SK EMKaD Holešov B 1391 ½
2013/2014 5 Sokol Bezměrov 1382 Jura Drahomír TJ Sokol Morkovice B 1399 0
2013/2014 4 Sokol Bezměrov 1382 Večeřa Dominik Junior Postoupky 1294 1
2013/2014 3 Sokol Bezměrov 1382 Vaňhara Antonín TJ Bystřice p/H B 1388 1
2013/2014 2 Sokol Bezměrov 1382 Matyáš Stanislav ŠK Loukov 1449 0
2013/2014 1 Sokol Bezměrov 1382 Pavelka František SK Spartak Hulín 1378 ½
2012/2013 3 TJ Sokol Postoupky D 1250 Holeš David TJ Sokol Morkovice B 1000 1
2012/2013 2 TJ Sokol Postoupky D 1250 Škrabal Jan ŠK Milovice 1000 1
2012/2013 1 TJ Sokol Postoupky D 1250 ŠK Loukov 1
2012/2013 9 SVČ Šipka Kroměříž 1250 Drápala Tobiáš ŠK DDM Slavičín 1000 1
2012/2013 8 SVČ Šipka Kroměříž 1250 Ptáček Jiří Sokol Ústí 1000 1
2012/2013 5 SVČ Šipka Kroměříž 1250 Brzicová Adéla SK Boršice 1000 1
2012/2013 4 SVČ Šipka Kroměříž 1250 Husa Štěpán ŠK Zbrojovka Vsetín B 1000 1
2012/2013 3 SVČ Šipka Kroměříž 1250 Macháček Lukáš ŠK Staré Město B 1250 0
2012/2013 2 SVČ Šipka Kroměříž 1250 Vaculík Samuel ŠK Zlínterm 1250 0
2012/2013 1 SVČ Šipka Kroměříž 1250 Strouhal Marek ŠK Zlín 1100 1
2012/2013 9 Junior Postoupky 1250 Ovečka Miroslav Sokol Litenčice 1626 0
2012/2013 8 Junior Postoupky 1250 Šebestík Roman ŠO TJ Zborovice B 1496 0
2012/2013 7 Junior Postoupky 1250 Kovařík Roman TJ Prusinovice 1000 0
2012/2013 6 Junior Postoupky 1250 Krčmář Václav TJ Lutopecny/Měrůtky 1685 0
2012/2013 4 Junior Postoupky 1250 Studený Karel T.J. Sokol Morkovice 1370 0
2012/2013 3 Junior Postoupky 1250 Hlobil Ivan ŠK Holešov C 1000 0
2012/2013 6 TJ Sokol Postoupky D 1250 Holeš David TJ Sokol Morkovice B 1000 1
2012/2013 4 TJ Sokol Postoupky D 1250 Kučerka Miroslav ŠK Loukov 1566 0
2012/2013 3 TJ Sokol Postoupky D 1250 Talafant Daniel Slavia Kroměříž E 1100 1
2012/2013 1 TJ Sokol Postoupky D 1250 SK Spartak Hulín 1
2012/2013 7 TJ Sokol Postoupky 1250 Skalský Alexandr ŠK Staré Město 1250 0
2012/2013 3 TJ Sokol Postoupky 1250 TŽ Třinec 1
2011/2012 9 TJ Sokol Postoupky B 1250 Sokol Hošťálková B 1
2011/2012 8 TJ Sokol Postoupky B 1250 Stoklásek Ondřej ŠK Staré Město C 1100 0
2011/2012 7 TJ Sokol Postoupky B 1250 Slováková Barbora ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 1
2011/2012 6 TJ Sokol Postoupky B 1250 Jančík Radim ŠK ZLINTERM 1100 ½
2011/2012 5 TJ Sokol Postoupky B 1250 Hnátek Jakub Sokol Ústí 1000 1
2011/2012 4 TJ Sokol Postoupky B 1250 Fridrich Tomáš ŠO Kunovice 1250 0
2011/2012 3 TJ Sokol Postoupky D 1250 Tomeček Marián TJ Sokol Holešov B 1350 0
2011/2012 2 TJ Sokol Postoupky D 1250 Jura Drahomír TJ Sokol Morkovice B 1407 0
2011/2012 6 TJ Sokol Postoupky D 1250 Studený Karel TJ Sokol Morkovice B 1371 0
2011/2012 3 TJ Sokol Postoupky D 1250 Machovský Ivo ŠK Holešov C 1439 0
2011/2012 8 JUNIOR POSTOUPKY 1250 Talafant Daniel SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1000 0
2010/2011 7 TJ Sokol Postoupky "A" 1100 Šperková Kristýna SK DDM Vyškov 1318 0
2010/2011 6 TJ Sokol Postoupky "A" 1100 Martinek Erik Sokol Bedřichov 1100 0
2010/2011 4 TJ Sokol Postoupky D 1100 Foukal Jiří TJ Sokol Holešov B 1000 1