Hráč Lev František

Lev František

User Pic
Jméno: Lev František
Oddíl: TJ Valašské Meziříčí
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1569
Elo mezinárodní: 0
ID: 6564
FIDE ID: 23711043
Rok narození: 1945
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 Valašské Meziříčí C 0 1569 Křenek Jakub Karolinka B 0 0 1
2019/2020 2 Valašské Meziříčí C 0 1569 Čáňová Dagmar Zašová B 0 1540 1
2019/2020 2 Valašské Meziříčí B 0 1569 Smutek Jiří Valašská Bystřice C 1580 1515 0
2019/2020 1 Valašské Meziříčí B 0 1569 Šťastný Josef MEZ Vsetín 0 1300 1
2018/2019 11 TJ Valašské Meziříčí A 0 1552 Partyš Petr ŠK Staré Město D 2035 2051 0
2018/2019 2 TJ Valašské Meziříčí A 0 1555 Kubín Tomáš Daniel Sokol Postoupky A 1408 1507 ½
2018/2019 9 TJ Valašské Meziříčí B 0 1552 Feix Jiří KH Zašová 1533 1549 0
2018/2019 8 TJ Valašské Meziříčí B 0 1552 Kopecký Matěj ŠK Zbrojovka Vsetín D 1321 1270 1
2018/2019 7 TJ Valašské Meziříčí B 0 1552 Hapka Tomáš ŠK Rajnochovice 1952 1801 ½
2018/2019 6 TJ Valašské Meziříčí B 0 1552 Štefka Bohumil TJ Sokol Valašská Polanka 0 1547 ½
2018/2019 4 TJ Valašské Meziříčí B 0 1555 Smutek Jiří TJ Sokol Valašská Bystřice C 1521 1495 0
2018/2019 3 TJ Valašské Meziříčí B 0 1555 Michálek Josef ŠO TJ Karolinka 0 1477 1
2018/2019 1 TJ Valašské Meziříčí B 0 1555 Tkadlec Josef MEZ Vsetín 0 0 ½
2018/2019 7 TJ Valašské Meziříčí C 0 1552 Ptáček Jiří ŠO Karolinka C 1322 1480 1
2018/2019 6 TJ Valašské Meziříčí C 0 1552 Vilímek Petr ŠO Karolinka B 0 1676 ½
2018/2019 4 TJ Valašské Meziříčí C 0 1555 Čáňová Dagmar KH Zašová B 0 1535 ½
2018/2019 3 TJ Valašské Meziříčí C 0 1555 Klíma Martin TJ Sokol Huslenky B 1580 1539 ½
2018/2019 2 TJ Valašské Meziříčí C 0 1555 Jurča Zdeněk TJ Sokol Valašská Bystřice E 0 1580 1
2018/2019 1 TJ Valašské Meziříčí C 0 1555 Klíma Tomáš TJ Sokol Valašská Bystřice D 1481 1534 ½
2017/2018 10 ŠO TJ Karolinka 0 1602 Gálík Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín D 1632 1671 0
2017/2018 9 ŠO TJ Karolinka 0 1602 Bártek Jaromír TJ Sokol Valašská Polanka 0 1719 0
2017/2018 8 ŠO TJ Karolinka 0 1602 Randus Antonín TJ Sokol Valašská Bystřice C 1266 1321 ½
2017/2018 6 ŠO TJ Karolinka 0 1602 Bartošek Ivan KH Zašová 1742 1745 0
2017/2018 5 ŠO TJ Karolinka 0 1602 Komínek Martin ŠK Rajnochovice 1539 1600 0
2017/2018 4 ŠO TJ Karolinka 0 1602 Liška Pavel TJ Sokol Huslenky 1583 1618 0
2017/2018 2 ŠO TJ Karolinka 0 1602 Feix Vilém MEZ Vsetín 1431 1567 0
2017/2018 1 ŠO TJ Karolinka 0 1602 Kučera Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín D 0 1052 1
2015/2016 10 Val. Meziříčí D 1668 Múdrý Jan Huslenky B 1737 1766 ½
2015/2016 9 Val. Meziříčí D 1668 Trčálek Lukáš Ústí B 1618 ½
2015/2016 8 Val. Meziříčí D 1668 Holman Radek Branky 1890 1947 0
2015/2016 7 Val. Meziříčí D 1668 Matůš Filip Ústí C 1659 1663 1
2015/2016 6 Val. Meziříčí D 1668 Zátopek Jaroslav ŠKZ Vsetín F 1578 ½
2015/2016 5 Val. Meziříčí D 1668 Surý Jaroslav Hošťálková D 1629 ½
2015/2016 4 Val. Meziříčí D 1668 Vlachopulos Elefteris Karolinka B 1801 1745 1
2015/2016 3 Val. Meziříčí D 1668 Martinka Ladislav Francova Lhota B 1575 0
2015/2016 2 Val. Meziříčí D 1668 Černý Ladislav Val. Meziříčí C 1530 1
2015/2016 1 Val. Meziříčí D 1668 Smutek Jiří Val. Bystřice D 1430 1451 1
2015/2016 11 Val. Meziříčí B 1668 Zátopek Jaroslav ŠKZ Vsetín D 1578 0
2015/2016 10 Val. Meziříčí B 1668 Trávníček Zdeněk MEZ Vsetín 1538 ½
2015/2016 7 Val. Meziříčí B 1668 Krátký Pavel Huslenky 1591 ½
2015/2016 6 Val. Meziříčí B 1668 Ptáček Jiří Karolinka 1155 0
2015/2016 1 Val. Meziříčí B 1668 Burdík Petr Bystřička 1465 1542 0
2014/2015 11 Valašské Meziříčí B 1695 Parák František MEZ Vsetín 1739 1726 0
2014/2015 10 Valašské Meziříčí B 1695 Surý Jaroslav Hošťálková C 1637 0
2014/2015 8 Valašské Meziříčí B 1695 Hradil Karel ŠKZ Vsetín D 1859 1843 0
2014/2015 7 Valašské Meziříčí B 1695 Čermák Petr Val.Bystřice C 1611 1
2014/2015 6 Valašské Meziříčí B 1695 Múdrý Jan Huslenky 1733 1738 0
2014/2015 5 Valašské Meziříčí B 1695 Klíma Vladimír Rožnov B 1906 0
2014/2015 4 Valašské Meziříčí B 1695 Herman Vladimír Bystřička 1790 0
2014/2015 3 Valašské Meziříčí B 1695 Gabryš Lukáš ŠKZ Vsetín C 1882 1950 0
2014/2015 2 Valašské Meziříčí B 1695 Dvořáček Roman Ústí 1737 1
2014/2015 1 Valašské Meziříčí B 1695 Smílek Jan Valašská Polanka 1784 0
2014/2015 7 Val. Meziříčí C 1695 Múdrý Jan Huslenky B 1733 1738 0
2014/2015 6 Val. Meziříčí C 1695 Bierská Adéla Karolinka B 1633 1659 0
2014/2015 3 Val. Meziříčí C 1695 Komínek Martin Val. Bystřice D 1552 0
2014/2015 1 Val. Meziříčí C 1695 Hradil Václav Branky 1821 1795 1
2014/2015 8 Val. Meziříčí 1695 Vraj Karel Hošťálková B 1680 1767 ½
2013/2014 6 Val. Meziříčí 1715 Vlachopulos Elefteris Ústí 1768 1800 0
2013/2014 9 Val. Meziříčí C 1715 Pončík Ladislav Hošťálková D 1455 1
2013/2014 8 Val. Meziříčí C 1715 Hradil Václav Branky 1834 1789 ½
2013/2014 7 Val. Meziříčí C 1715 Múdrý Jan Huslenky B 1732 1747 0
2013/2014 5 Val. Meziříčí C 1715 Vilém Rostislav ŠKZ Vsetín D 1565 1643 0
2013/2014 4 Val. Meziříčí C 1715 Bambušek Vladislav Karolinka B 1738 1657 1
2013/2014 2 Val. Meziříčí C 1715 Gargulák Jaroslav Francova Lhota B 1686 1
2013/2014 1 Val. Meziříčí C 1715 Prda Jan Val. Meziříčí D 1539 1
2013/2014 11 Val. Meziříčí B 1715 Jurča Zdeněk Val. Bystřice C 1622 ½
2013/2014 10 Val. Meziříčí B 1715 Kovařík Matyáš ŠKZ Vsetín C 1584 1630 0
2013/2014 9 Val. Meziříčí B 1715 Šihor Vítězslav Val. Polanka 1681 ½
2013/2014 8 Val. Meziříčí B 1715 Maňák Antonín Huslenky 1754 1840 0
2013/2014 7 Val. Meziříčí B 1715 Bambušek Vladislav Karolinka 1738 1657 0
2013/2014 6 Val. Meziříčí B 1715 Trčálek Martin Ústí B 1558 1
2013/2014 5 Val. Meziříčí B 1715 Bělunek Zdeněk Val. Bystřice B 1953 1919 0
2013/2014 4 Val. Meziříčí B 1715 Veselský František Hošťálková B 1929 1929 0
2013/2014 2 Val. Meziříčí B 1715 Poruba Roman Rožnov B 1642 1
2013/2014 1 Val. Meziříčí B 1715 Filák František MEZ Vsetín 1789 ½
2012/2013 3 Val. Meziříčí 1724 Gankhuyag Munkhorgil Rajnochovice 1000 1
2012/2013 11 Valašské Meziříčí B 1724 Múdrý Josef MEZ Vsetín 1597 ½
2012/2013 10 Valašské Meziříčí B 1724 Koňařík Alois Huslenky 1776 1
2012/2013 9 Valašské Meziříčí B 1724 Klíma Martin Karolinka 1622 1635 ½
2012/2013 8 Valašské Meziříčí B 1724 Jurča Zdeněk Valašská Bystřice B 1617 ½
2012/2013 7 Valašské Meziříčí B 1724 Smílek Jan Lužná 1726 ½
2012/2013 5 Valašské Meziříčí B 1724 Adamek Jaroslav Hošťálková B 1683 1
2012/2013 4 Valašské Meziříčí B 1724 Poruba Roman Rožnov B 1652 ½
2012/2013 3 Valašské Meziříčí B 1724 Stančík Jakub ŠKZ Vsetín C 1582 0
2012/2013 2 Valašské Meziříčí B 1724 Šihor Vítězslav Valašská Polanka 1700 0
2012/2013 1 Valašské Meziříčí B 1724 Tesař Jaromír Bystřička 1812 ½
2011/2012 11 Valašské Meziříčí B 1743 Bártek Jaromír Bystřička 1707 0
2011/2012 10 Valašské Meziříčí B 1743 Mladý Pavel ŠKZ Vsetín C 1429 1503 1
2011/2012 9 Valašské Meziříčí B 1743 Papšík Miroslav Lužná 1721 0
2011/2012 8 Valašské Meziříčí B 1743 Růčka Josef Valašská Bystřice B 1643 0
2011/2012 7 Valašské Meziříčí B 1743 Vaculík Jiří Hošťálková B 1856 ½
2011/2012 6 Valašské Meziříčí B 1743 Kulišťák Milan Rožnov B 1663 1
2011/2012 5 Valašské Meziříčí B 1743 Olšák Karel MEZ Vsetín 1814 ½
2011/2012 4 Valašské Meziříčí B 1743 Múdrý Jan Karolinka 1736 1733 ½
2011/2012 3 Valašské Meziříčí B 1743 Koňařík Alois Ústí 1775 ½
2011/2012 2 Valašské Meziříčí B 1743 Šihor Vítězslav Valašská Polanka 1651 ½
2011/2012 1 Valašské Meziříčí B 1743 Jurča Zdeněk Vidče 1620 1
2011/2012 7 Valašské Meziříčí 1743 Obšivačová Hana Valašská Bystřice 1688 0
2011/2012 6 Valašské Meziříčí 1743 Kuběja Josef Rajnochovice 1250 1
2011/2012 2 Valašské Meziříčí 1743 Vítek Karel Brumov-Bylnice 1832 1764 ½
2010/2011 7 Val. Meziříčí 1708 Peléšek Zdeněk Slavičín 1663 1
2010/2011 3 Val. Meziříčí 1708 Múdrý Josef Huslenky 1611 1
2010/2011 10 Valašské Meziříčí B 1708 Čokavec Milan Lužná 1711 0
2010/2011 9 Valašské Meziříčí B 1708 Bambušek Vladislav Karolinka 1667 1
2010/2011 8 Valašské Meziříčí B 1708 Sušeň Jaroslav Vidče 1784 ½
2010/2011 6 Valašské Meziříčí B 1708 Obšivačová Hana Valašská Bystřice B 1729 1
2010/2011 5 Valašské Meziříčí B 1708 Liška Pavel Valašská Polanka 1638 1
2010/2011 4 Valašské Meziříčí B 1708 Adamek Jaroslav Hošťálková B 1000 ½
2010/2011 3 Valašské Meziříčí B 1708 Zátopek Jaroslav ŠKZ Vsetín C 1681 ½
2010/2011 2 Valašské Meziříčí B 1708 Herman Vladimír Bystřička 1754 1
2009/2010 11 Valašské Meziříčí B 1702 Surý Jaroslav Hošťálková B 1770 1
2009/2010 10 Valašské Meziříčí B 1702 Filák František MEZ Vsetín 1808 1
2009/2010 9 Valašské Meziříčí B 1702 Bartošek Ivan ŠKZ Vsetín B 1831 0
2009/2010 8 Valašské Meziříčí B 1702 Růčka Josef Valašská Bystřice B 1709 1
2009/2010 7 Valašské Meziříčí B 1702 Smílek Jan Lužná 1714 ½
2009/2010 6 Valašské Meziříčí B 1702 Klíma Martin Karolinka 1621 1
2009/2010 5 Valašské Meziříčí B 1702 Hurta Jan Bystřička 1624 ½
2009/2010 4 Valašské Meziříčí B 1702 Sušeň Jaroslav Vidče 1764 0
2009/2010 2 Valašské Meziříčí B 1702 Šimek Zdeněk Valašská Polanka 1728 0
2009/2010 1 Valašské Meziříčí B 1702 Malina Zdenek Zašová 1721 0
2008/2009 9 TJ Valašské Meziříčí B 1715 Parák František Sokol Valašská Polanka 1733 0
2008/2009 7 TJ Valašské Meziříčí B 1715 Vičan Jaromír TJ Zašová 1905 ½
2008/2009 6 TJ Valašské Meziříčí B 1715 Závodný Jaroslav ŠKZ Vsetín C 1687 0
2008/2009 4 TJ Valašské Meziříčí B 1715 Smílek Jan Sokol Lužná 1722 ½
2008/2009 3 TJ Valašské Meziříčí B 1715 Bambušek Vladislav TJ Karolinka 1735 ½
2008/2009 2 TJ Valašské Meziříčí B 1715 Pečiva Ervín TJ Vidče 1784 1
2008/2009 1 TJ Valašské Meziříčí B 1715 Múdrý Jan Sokol Huslenky 1747 0
2008/2009 8 TJ Valašské Meziříčí 1715 Slavíček František TJ Zeveta Bojkovice 1851 0
2007/2008 11 TJ Valašské Meziříčí 1707 Gorčík Jiří TJ Sokol Vizovice 1689 ½
2007/2008 10 TJ Valašské Meziříčí 1707 Zátopek Jaroslav ŠKZ Vsetín B 1691 ½
2007/2008 9 TJ Valašské Meziříčí 1707 Mieres Petr TJ Sokol Ústí 1711 0
2007/2008 8 TJ Valašské Meziříčí 1707 Stáhala Zdeněk TJ Sokol Podhr. Lhota 1689 0
2007/2008 7 TJ Valašské Meziříčí 1707 Hlavička Roman TJ Spartak Val. Klobouky 1616 1
2007/2008 6 TJ Valašské Meziříčí 1707 Liška Pavel TJ MEZ Vsetín 1657 ½
2007/2008 5 TJ Valašské Meziříčí 1707 Krupa Jaroslav TJ Gumárny Zubří 1870 0
2007/2008 4 TJ Valašské Meziříčí 1707 Kroutil Zdeněk Sokol ORA SV Slavičín 1567 ½
2007/2008 9 Valašské Meziříčí B 1707 Michálek Josef TJ Karolinka 1555 1
2007/2008 8 Valašské Meziříčí B 1707 Tomek Miroslav Z Vsetín C 1601 1
2007/2008 7 Valašské Meziříčí B 1707 Janík Vladimír TJ Jasenice 1796 1
2007/2008 6 Valašské Meziříčí B 1707 Krátký Pavel S. Huslenky 1651 1
2007/2008 5 Valašské Meziříčí B 1707 Daněk Ivan A 64 Valašský 1841 ½
2007/2008 4 Valašské Meziříčí B 1707 Snoza Václav S. Vidče 1680 1
2007/2008 3 Valašské Meziříčí B 1707 Smílek Jan S. Lužná 1641 ½
2007/2008 2 Valašské Meziříčí B 1707 Hromada Jakub S. Valašská Polanka 1659 0
2006/2007 4 TJ Valašské Meziříčí 1706 Častulík Libor ŠO Brumov-Bylnice 1679 1
2006/2007 3 TJ Valašské Meziříčí 1706 Galetka Jaromír ŠKZ Vsetín B 1724 ½
2006/2007 7 TJ Valašské Meziříčí B 1706 Plachtovič Lubomír Sokol Ústí 1666 ½
2006/2007 6 TJ Valašské Meziříčí B 1706 Bambušek Vladislav TJ Karolinka 1715 0
2006/2007 5 TJ Valašské Meziříčí B 1706 Pečiva Ervín TJ Vidče 1797 0
2006/2007 4 TJ Valašské Meziříčí B 1706 Malina Zdenek TJ Zašová 1756 ½
2006/2007 2 TJ Valašské Meziříčí B 1706 Smílek Jan Sokol Lužná 1666 1
2005/2006 11 Val.Meziříčí B 1710 Snoza Václav TJ Vidče 1665 0
2005/2006 9 Val.Meziříčí B 1710 Múdrý Josef Sokol Huslenky 1635 0
2005/2006 8 Val.Meziříčí B 1710 Michálek Josef TJ Karolinka 1581 0
2005/2006 7 Val.Meziříčí B 1710 Hovořák Josef Sokol Lužná 1
2005/2006 6 Val.Meziříčí B 1710 Bártek Josef TJ Zašová 1613 ½
2005/2006 5 Val.Meziříčí B 1710 Kořístka Antonín S.Hošťálková 1719 1
2005/2006 4 Val.Meziříčí B 1710 Liška Pavel Valašská Polanka 1663 0
2005/2006 3 Val.Meziříčí B 1710 Plachtovič Lubomír Sokol Ústí 1676 ½
2005/2006 2 Val.Meziříčí B 1710 Šulák Radomír MEZ Vsetín 1771 1
2005/2006 1 Val.Meziříčí B 1710 Křižák Eduard TJ Rožnov B 1734 ½
2005/2006 9 Val.Meziříčí C 1710 Múdrý Jan Sokol Huslenky B 1786 1
2005/2006 8 Val.Meziříčí C 1710 Sucháček Karel Francova Lhota B 1
2005/2006 6 Val.Meziříčí C 1710 Jasný Stanislav TJ Vidče B 1853 ½
2005/2006 5 Val.Meziříčí C 1710 Růčka Josef Valašská Bystřice 1736 ½
2005/2006 4 Val.Meziříčí C 1710 Rýdl Vladimír Sokol Branky 1807 ½
2005/2006 3 Val.Meziříčí C 1710 Zátopek Jaroslav ŠKZ Vsetín C 1716 1
2005/2006 1 Val.Meziříčí C 1710 Kalvas Jaroslav TJ Karolinka B 1535 ½
2004/2005 9 TJ Val. Meziříčí 1729 Gargulák Jaroslav Sokol Franc. Lhota 1701 0