Hráč Černý Ladislav

Černý Ladislav

User Pic
Jméno: Černý Ladislav
Oddíl: TJ Valašské Meziříčí
Výkonnostní třída / Titul: 3
Elo národní: 1403
Elo mezinárodní: 0
ID: 13499
FIDE ID: 23710942
Rok narození: 1951
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 1 TJ Valašské Meziříčí B 0 1403 Šulák Jiří TJ Sokol Huslenky B 0 0 1 soutěž
2019/2020 8 Valašské Meziříčí B 0 1415 Žák Roman Huslenky B 1622 1669 0 soutěž
2019/2020 6 Valašské Meziříčí B 0 1415 Bártek Josef Zašová 0 1476 0 soutěž
2019/2020 5 Valašské Meziříčí B 0 1415 Galda Tomáš Ústí 1547 1598 ½ soutěž
2019/2020 4 Valašské Meziříčí B 0 1415 Valašská Polanka 1 soutěž
2019/2020 3 Valašské Meziříčí B 0 1415 Gankhuyag Munkhorgil Rajnochovice 1385 1487 0 soutěž
2019/2020 7 Valašské Meziříčí C 0 1415 Klíma Tomáš Valašská Bystřice D 1416 1542 ½ soutěž
2019/2020 6 Valašské Meziříčí C 0 1415 Randus Antonín Ústí B 1350 1347 0 soutěž
2019/2020 6 Valašské Meziříčí C 0 1415 Dvořáček Roman Ústí B 0 1627 0 soutěž
2019/2020 5 Valašské Meziříčí C 0 1415 Tahotný Lubomír Karolinka C 0 0 1 soutěž
2019/2020 4 Valašské Meziříčí C 0 1415 Orság Šimon Karolinka B 0 0 1 soutěž
2019/2020 2 Valašské Meziříčí C 0 1415 Bartošík Adam Zašová B 0 0 1 soutěž
2019/2020 1 Valašské Meziříčí C 0 1415 Obšivačová Jana Valašská Bystřice E 1255 1435 ½ soutěž
2018/2019 9 TJ Valašské Meziříčí B 0 1450 Malina Zdenek KH Zašová 0 1757 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Valašské Meziříčí B 0 1450 Kaminský Rudolf ŠK Rajnochovice 2029 2015 0 soutěž
2018/2019 5 TJ Valašské Meziříčí B 0 1450 Bartošek Ivan TJ Sokol Huslenky 1698 1709 0 soutěž
2018/2019 2 TJ Valašské Meziříčí B 0 1450 Matůš Marek Sokol Ústí B 0 1281 0 soutěž
2018/2019 7 TJ Valašské Meziříčí C 0 1450 Paška Robin ŠO Karolinka C 0 0 1 soutěž
2018/2019 6 TJ Valašské Meziříčí C 0 1450 Křenek Roman ŠO Karolinka B 1320 1278 0 soutěž
2018/2019 4 TJ Valašské Meziříčí C 0 1450 Bartošík Adam KH Zašová B 0 0 1 soutěž
2018/2019 3 TJ Valašské Meziříčí C 0 1450 Hrbáček Pavel TJ Sokol Huslenky B 0 1432 0 soutěž
2018/2019 2 TJ Valašské Meziříčí C 0 1450 Mattivi Jaroslav TJ Sokol Valašská Bystřice E 0 0 1 soutěž
2018/2019 1 TJ Valašské Meziříčí C 0 1450 Bartík Gustav TJ Sokol Valašská Bystřice D 1577 1550 0 soutěž
2017/2018 11 ŠO TJ Karolinka 0 1474 Šťastný Josef TJ Valašské Meziříčí B 0 1308 1 soutěž
2017/2018 10 ŠO TJ Karolinka 0 1474 Galda Tomáš ŠK Zbrojovka Vsetín D 1463 1480 0 soutěž
2017/2018 9 ŠO TJ Karolinka 0 1474 Černotík Jaroslav TJ Sokol Valašská Polanka 1315 1442 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠO TJ Karolinka 0 1474 Dorňák Jakub TJ Sokol Valašská Bystřice C 1145 1198 0 soutěž
2017/2018 7 ŠO TJ Karolinka 0 1474 Ptáček Jiří Sokol Ústí B 0 1446 0 soutěž
2017/2018 6 ŠO TJ Karolinka 0 1474 Hrbáček Pavel KH Zašová 0 1473 1 soutěž
2017/2018 5 ŠO TJ Karolinka 0 1474 Bartík Gustav ŠK Rajnochovice 1577 1530 0 soutěž
2017/2018 4 ŠO TJ Karolinka 0 1474 Štefka Bohumil TJ Sokol Huslenky 0 1557 ½ soutěž
2017/2018 2 ŠO TJ Karolinka 0 1474 Malina Zdenek MEZ Vsetín 0 1772 0 soutěž
2017/2018 1 ŠO TJ Karolinka 0 1474 Tvrdý Vojtěch ŠK Zbrojovka Vsetín D 0 0 1 soutěž
2015/2016 11 Val. Meziříčí C 1530 Budík Tomáš ŠKZ Vsetín F 1131 ½ soutěž
2015/2016 10 Val. Meziříčí C 1530 Gálík Jakub Hošťálková D 1632 1639 0 soutěž
2015/2016 9 Val. Meziříčí C 1530 Ptáček Jiří Karolinka B 1155 1 soutěž
2015/2016 8 Val. Meziříčí C 1530 Martinka Ladislav Francova Lhota B 1575 ½ soutěž
2015/2016 7 Val. Meziříčí C 1530 Hradil Václav Branky 1806 1739 0 soutěž
2015/2016 6 Val. Meziříčí C 1530 Smutek Jiří Val. Bystřice D 1430 1451 0 soutěž
2015/2016 5 Val. Meziříčí C 1530 Mladý Pavel ŠKZ Vsetín E 1391 1569 ½ soutěž
2015/2016 4 Val. Meziříčí C 1530 Chrástecký Václav Huslenky B 1496 0 soutěž
2015/2016 3 Val. Meziříčí C 1530 Trčálek Lukáš Ústí B 1618 0 soutěž
2015/2016 2 Val. Meziříčí C 1530 Lev František Val. Meziříčí D 1668 0 soutěž
2015/2016 1 Val. Meziříčí C 1530 Kovář Matěj Ústí C 1408 1445 1 soutěž
2015/2016 11 Val. Meziříčí B 1530 Mladý Pavel ŠKZ Vsetín D 1391 1569 0 soutěž
2015/2016 9 Val. Meziříčí B 1530 Smutek Jiří Val. Bystřice C 1430 1451 ½ soutěž
2015/2016 6 Val. Meziříčí B 1530 Maňák Pavel Karolinka 1448 1 soutěž
2014/2015 7 Valašské Meziříčí B 1539 Smutek Jiří Val.Bystřice C 1426 ½ soutěž
2014/2015 5 Valašské Meziříčí B 1539 Bartík Gustav Rožnov B 1000 ½ soutěž
2014/2015 3 Valašské Meziříčí B 1539 Dančáková Klára ŠKZ Vsetín C 1184 ½ soutěž
2014/2015 7 Val. Meziříčí C 1539 Múdrý Josef Huslenky B 1612 1 soutěž
2014/2015 6 Val. Meziříčí C 1539 Křenek Roman Karolinka B 1000 1 soutěž
2014/2015 4 Val. Meziříčí C 1539 Vilém Rostislav Karolinka A 1600 1735 0 soutěž
2014/2015 3 Val. Meziříčí C 1539 Smutek Jiří Val. Bystřice D 1426 ½ soutěž
2014/2015 1 Val. Meziříčí C 1539 Feix Vilém Branky 1399 ½ soutěž
2013/2014 9 Val. Meziříčí D 1496 Kalvas Jaroslav Karolinka B 1475 ½ soutěž
2013/2014 8 Val. Meziříčí D 1496 Vávra Vladimír Val. Bystřice D 1572 ½ soutěž
2013/2014 7 Val. Meziříčí D 1496 Martinka Ladislav Francova Lhota B 1574 1 soutěž
2013/2014 6 Val. Meziříčí D 1496 Budík Pavel ŠKZ Vsetín D 1533 0 soutěž
2013/2014 5 Val. Meziříčí D 1496 Matošková Monika Hošťálková D 1250 1 soutěž
2013/2014 4 Val. Meziříčí D 1496 Holman Pavel Branky 1549 1 soutěž
2013/2014 3 Val. Meziříčí D 1496 Měrka Josef Huslenky B 1564 1 soutěž
2013/2014 2 Val. Meziříčí D 1496 Adamek Jaroslav Hošťálková C 1681 1 soutěž
2013/2014 1 Val. Meziříčí D 1496 Ryšánek Jakub Val. Meziříčí C 1000 0 soutěž
2013/2014 11 Val. Meziříčí B 1496 Basel Petr Val. Bystřice C 1000 1 soutěž
2013/2014 8 Val. Meziříčí B 1496 Holec Pavel Huslenky 1299 1 soutěž
2013/2014 5 Val. Meziříčí B 1496 Růčka Josef Val. Bystřice B 1699 0 soutěž
2013/2014 4 Val. Meziříčí B 1496 Pončík Ladislav Hošťálková B 1455 ½ soutěž
2013/2014 1 Val. Meziříčí B 1496 Trávníček Zdeněk MEZ Vsetín 1601 1 soutěž
2012/2013 9 Val. Meziříčí C 1506 Kalvas Jaroslav Karolinka B 1508 ½ soutěž
2012/2013 8 Val. Meziříčí C 1506 Vraj Karel Hošťálková C 1403 ½ soutěž
2012/2013 7 Val. Meziříčí C 1506 Sucháčková Petra Francova Lhota B 1485 ½ soutěž
2012/2013 6 Val. Meziříčí C 1506 Marek Michal Branky 1395 0 soutěž
2012/2013 5 Val. Meziříčí C 1506 Hrtáň Vladislav Ústí B 1634 1 soutěž
2012/2013 4 Val. Meziříčí C 1506 Palacký Radim Huslenky B 1783 0 soutěž
2012/2013 3 Val. Meziříčí C 1506 Janouš Libor Bystřička B 1572 0 soutěž
2012/2013 11 Valašské Meziříčí B 1506 Šťastný Josef MEZ Vsetín 1250 1 soutěž
2011/2012 3 Valašské Meziříčí C 1522 Trčálek Martin Ústí B 1523 0 soutěž
2011/2012 2 Valašské Meziříčí C 1522 Pončík Ladislav Hošťálková D 1425 ½ soutěž
2011/2012 1 Valašské Meziříčí C 1522 Michálek Josef Karolinka B 1559 0 soutěž
2010/2011 9 Valašské Meziříčí B 1526 Michálek Josef Karolinka 1577 1 soutěž
2010/2011 6 Valašské Meziříčí B 1526 Capil Dalibor Valašská Bystřice B 1572 0 soutěž
2010/2011 5 Valašské Meziříčí B 1526 Cedidla Vojtěch Valašská Polanka 1000 0 soutěž
2010/2011 4 Valašské Meziříčí B 1526 Kachtík Karel Hošťálková B 1461 ½ soutěž
2010/2011 3 Valašské Meziříčí B 1526 Gabryš Lukáš ŠKZ Vsetín C 1544 1 soutěž
2010/2011 1 Valašské Meziříčí B 1526 Lev Oldřich Zašová 1653 0 soutěž
2009/2010 11 Valašské Meziříčí B 1525 Krejča Jakub Hošťálková B 1000 0 soutěž
2009/2010 10 Valašské Meziříčí B 1525 Švagera Jaroslav MEZ Vsetín 1665 1 soutěž
2009/2010 9 Valašské Meziříčí B 1525 Růžička Jiří ŠKZ Vsetín B 1752 0 soutěž
2009/2010 8 Valašské Meziříčí B 1525 Krhutek Tomáš Valašská Bystřice B 1 soutěž
2009/2010 6 Valašské Meziříčí B 1525 Múdrý Josef Karolinka 1605 0 soutěž
2009/2010 5 Valašské Meziříčí B 1525 Bártek Josef Bystřička 1549 0 soutěž
2009/2010 4 Valašské Meziříčí B 1525 Jurča Zdeněk Vidče 1663 ½ soutěž
2009/2010 3 Valašské Meziříčí B 1525 Folta Ladislav A 64 Valašský 1 soutěž
2009/2010 2 Valašské Meziříčí B 1525 Kovář Jaromír Valašská Polanka 1478 ½ soutěž
2009/2010 1 Valašské Meziříčí B 1525 Vičan Jan Zašová 1390 1 soutěž
2009/2010 4 TJ Valasske Mezirici 1525 SK Zlin E 1 soutěž
2008/2009 9 TJ Valašské Meziříčí B 1507 Šimek Zdeněk Sokol Valašská Polanka 1727 0 soutěž
2008/2009 8 TJ Valašské Meziříčí B 1507 Kubáň Pavel Chessmont Rožnov pR B 1 soutěž
2008/2009 7 TJ Valašské Meziříčí B 1507 Malina Zdenek TJ Zašová 1728 1 soutěž
2008/2009 6 TJ Valašské Meziříčí B 1507 Kovařík Matyáš ŠKZ Vsetín C 1283 1 soutěž
2008/2009 3 TJ Valašské Meziříčí B 1507 Helis Alan TJ Karolinka 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Valašské Meziříčí B 1507 Maceček Martin TJ Vidče 1514 1 soutěž
2008/2009 1 TJ Valašské Meziříčí B 1507 Krátký Pavel Sokol Huslenky 1647 ½ soutěž
2008/2009 10 TJ Valašské Meziříčí 1507 Zátopek Jaroslav ŠK Zbrojovka Vsetín B 1688 0 soutěž
2007/2008 8 TJ Valašské Meziříčí 1456 Valenta Josef TJ Sokol Podhr. Lhota 1620 1 soutěž
2007/2008 7 TJ Valašské Meziříčí 1456 Sýkora Josef TJ Spartak Val. Klobouky 1659 1 soutěž
2007/2008 5 TJ Valašské Meziříčí 1456 Daněk Ivan TJ Gumárny Zubří 1841 ½ soutěž
2007/2008 4 TJ Valašské Meziříčí 1456 Fibich Ondřej Sokol ORA SV Slavičín ½ soutěž
2007/2008 9 Valašské Meziříčí B 1456 Morávek Štěpán TJ Karolinka 1288 ½ soutěž
2007/2008 8 Valašské Meziříčí B 1456 Kovařík Matyáš Z Vsetín C 0 soutěž
2007/2008 7 Valašské Meziříčí B 1456 Vrchovský Vítězslav TJ Jasenice 1774 1 soutěž
2007/2008 6 Valašské Meziříčí B 1456 Bělíček Miroslav S. Huslenky 1431 0 soutěž
2007/2008 5 Valašské Meziříčí B 1456 Šulek Pavel A 64 Valašský 1681 0 soutěž
2007/2008 4 Valašské Meziříčí B 1456 Vaculín Josef S. Vidče 1617 1 soutěž
2007/2008 3 Valašské Meziříčí B 1456 Smílek Jan S. Lužná 1673 ½ soutěž
2007/2008 2 Valašské Meziříčí B 1456 Hyžák Jan S. Valašská Polanka 1580 1 soutěž
2007/2008 1 Valašské Meziříčí B 1456 Růčka Ondřej S. Valašská Bystřice 1651 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Valašské Meziříčí 1451 Gogela Vladislav ŠO Brumov-Bylnice 1819 0 soutěž
2006/2007 9 TJ Valašské Meziříčí B 1451 Tomek Miroslav ŠKZ Vsetín C 1 soutěž
2006/2007 7 TJ Valašské Meziříčí B 1451 Šimek Zdeněk Sokol Ústí 1722 0 soutěž
2006/2007 6 TJ Valašské Meziříčí B 1451 Klíma Martin TJ Karolinka 1632 ½ soutěž
2006/2007 5 TJ Valašské Meziříčí B 1451 Jurča Zdeněk TJ Vidče 1659 0 soutěž
2006/2007 4 TJ Valašské Meziříčí B 1451 Vičan Jan TJ Zašová 1 soutěž
2006/2007 3 TJ Valašské Meziříčí B 1451 Poruba Roman A 64 Valašský 1657 1 soutěž
2006/2007 2 TJ Valašské Meziříčí B 1451 Smilek Petr Sokol Lužná 1636 0 soutěž
2006/2007 1 TJ Valašské Meziříčí B 1451 Nešovič Slobodan TJ Jasenice 1 soutěž
2005/2006 9 Val.Meziříčí B 1396 Bělíček Miroslav Sokol Huslenky ½ soutěž
2005/2006 8 Val.Meziříčí B 1396 Kalvas Jaroslav TJ Karolinka 1535 1 soutěž
2005/2006 7 Val.Meziříčí B 1396 Hromada Jan Sokol Lužná 0 soutěž
2005/2006 6 Val.Meziříčí B 1396 Poruba Roman TJ Zašová 1665 0 soutěž
2005/2006 5 Val.Meziříčí B 1396 Merta Vojtěch S.Hošťálková 1501 ½ soutěž
2005/2006 4 Val.Meziříčí B 1396 Hromada Jakub Valašská Polanka 1691 0 soutěž
2005/2006 3 Val.Meziříčí B 1396 Zajíc Jaroslav Sokol Ústí 1720 0 soutěž
2005/2006 2 Val.Meziříčí B 1396 Filák František MEZ Vsetín 1827 0 soutěž
2005/2006 1 Val.Meziříčí B 1396 Kulišťák Milan TJ Rožnov B 1773 ½ soutěž
2005/2006 9 Val.Meziříčí C 1396 Švagera Jaroslav Sokol Huslenky B 1641 1 soutěž
2005/2006 8 Val.Meziříčí C 1396 Sucháček Roman Francova Lhota B 1 soutěž
2005/2006 7 Val.Meziříčí C 1396 Bil Vladimír A 64 Valašský 1717 0 soutěž
2005/2006 6 Val.Meziříčí C 1396 Smutek Vladimír TJ Vidče B 1671 0 soutěž
2005/2006 5 Val.Meziříčí C 1396 Růčka Ondřej Valašská Bystřice ½ soutěž
2005/2006 4 Val.Meziříčí C 1396 Mužík Petr Sokol Branky 1486 1 soutěž
2005/2006 3 Val.Meziříčí C 1396 Galetka Jaromír ŠKZ Vsetín C 1716 0 soutěž
2005/2006 1 Val.Meziříčí C 1396 Vrábel Petr TJ Karolinka B 1 soutěž