Hráč Gut Rudolf

Gut Rudolf

User Pic
Jméno: Gut Rudolf
Oddíl: TJ Valašské Meziříčí
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1629
Elo mezinárodní: 0
ID: 8706
FIDE ID: 23710985
Rok narození: 1953
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 Valašské Meziříčí B 0 1629 Hromada Jakub Valašská Polanka 0 1600 0
2019/2020 3 Valašské Meziříčí B 0 1629 Hapka Tomáš Rajnochovice 1952 1808 0
2019/2020 1 Valašské Meziříčí B 0 1629 Hájek Čestmír MEZ Vsetín 1949 1933 ½
2019/2020 2 Valašské Meziříčí 0 1629 Janáč Jakub Brumov 0 1304 ½
2018/2019 10 TJ Valašské Meziříčí A 0 1650 Richvalský Patrik ŠK Zlín-Malenovice A 1658 1722 0
2018/2019 9 TJ Valašské Meziříčí B 0 1650 Koláček Milan KH Zašová 0 1722 0
2018/2019 8 TJ Valašské Meziříčí B 0 1650 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín D 1787 1776 ½
2018/2019 6 TJ Valašské Meziříčí B 0 1650 Bařinka Miroslav TJ Sokol Valašská Polanka 1619 1637 0
2018/2019 5 TJ Valašské Meziříčí B 0 1650 Koňařík Alois TJ Sokol Huslenky 0 1767 ½
2018/2019 4 TJ Valašské Meziříčí B 0 1650 Smutek Vladimír TJ Sokol Valašská Bystřice C 1674 1652 ½
2018/2019 3 TJ Valašské Meziříčí B 0 1650 Vrábel Petr ŠO TJ Karolinka 1715 1688 0
2018/2019 2 TJ Valašské Meziříčí B 0 1650 Dvořáček Roman Sokol Ústí B 0 1639 ½
2018/2019 1 TJ Valašské Meziříčí B 0 1650 Hurta Karel MEZ Vsetín 1771 1771 ½
2017/2018 11 ŠO TJ Karolinka 0 1681 Tkadlec Josef TJ Valašské Meziříčí B 0 0 ½
2017/2018 10 ŠO TJ Karolinka 0 1681 Pončík Ladislav ŠK Zbrojovka Vsetín D 0 1554 0
2017/2018 9 ŠO TJ Karolinka 0 1681 Hurta Karel TJ Sokol Valašská Polanka 0 1752 ½
2017/2018 8 ŠO TJ Karolinka 0 1681 Hrtáň Vladislav TJ Sokol Valašská Bystřice C 1464 1625 ½
2017/2018 7 ŠO TJ Karolinka 0 1681 Orság Václav Sokol Ústí B 0 1657 ½
2017/2018 6 ŠO TJ Karolinka 0 1681 Koňařík Alois KH Zašová 0 1745 0
2017/2018 5 ŠO TJ Karolinka 0 1681 Capil Dalibor ŠK Rajnochovice 1602 1608 ½
2017/2018 4 ŠO TJ Karolinka 0 1681 Bařinka Miroslav TJ Sokol Huslenky 1619 1664 0
2017/2018 2 ŠO TJ Karolinka 0 1681 Vičan Jaromír MEZ Vsetín 0 1822 0
2017/2018 1 ŠO TJ Karolinka 0 1681 Staněk Jiří ŠK Zbrojovka Vsetín D 0 1662 ½
2015/2016 11 Val. Meziříčí B 1667 Závodný Jaroslav ŠKZ Vsetín D 1764 1765 ½
2015/2016 10 Val. Meziříčí B 1667 Ondruch Josef MEZ Vsetín 1649 ½
2015/2016 9 Val. Meziříčí B 1667 Smutek Vladimír Val. Bystřice C 1648 1663 ½
2015/2016 7 Val. Meziříčí B 1667 Múdrý Jan Huslenky 1737 1766 0
2015/2016 6 Val. Meziříčí B 1667 Michálek Josef Karolinka 1534 1
2015/2016 5 Val. Meziříčí B 1667 Zgarba Radek Ústí 1728 1695 0
2015/2016 4 Val. Meziříčí B 1667 Červenka Emil Hošťálková C 1722 0
2015/2016 3 Val. Meziříčí B 1667 Sewiola Petr Val. Bystřice B 1749 1686 ½
2015/2016 2 Val. Meziříčí B 1667 Papšík Miroslav Val. Polanka 1657 ½
2014/2015 11 Valašské Meziříčí B 1676 Múdrý Josef MEZ Vsetín 1612 ½
2014/2015 10 Valašské Meziříčí B 1676 Halmazňa Jiří Hošťálková C 1540 1
2014/2015 8 Valašské Meziříčí B 1676 Bartošek Ivan ŠKZ Vsetín D 1832 1813 0
2014/2015 7 Valašské Meziříčí B 1676 Jurča Zdeněk Val.Bystřice C 1616 1
2014/2015 6 Valašské Meziříčí B 1676 Bambušek Vladislav Huslenky 1685 1625 0
2014/2015 5 Valašské Meziříčí B 1676 Vojkůvka Libor Rožnov B 1768 0
2014/2015 4 Valašské Meziříčí B 1676 Bártek Jaromír Bystřička 1698 ½
2014/2015 3 Valašské Meziříčí B 1676 Kovařík Matyáš ŠKZ Vsetín C 1885 1949 0
2014/2015 2 Valašské Meziříčí B 1676 Vlachopulos Elefteris Ústí 1792 1787 ½
2014/2015 1 Valašské Meziříčí B 1676 Hromada Jakub Valašská Polanka 1672 ½
2013/2014 6 Val. Meziříčí 1688 Krejča Jakub Ústí 1812 1771 ½
2013/2014 11 Val. Meziříčí B 1688 Smutek Jiří Val. Bystřice C 1443 1
2013/2014 10 Val. Meziříčí B 1688 Galetka Jaromír ŠKZ Vsetín C 1722 1
2013/2014 9 Val. Meziříčí B 1688 Liška Pavel Val. Polanka 1616 ½
2013/2014 8 Val. Meziříčí B 1688 Múdrý Jan Huslenky 1732 1747 0
2013/2014 7 Val. Meziříčí B 1688 Kovář Ladislav Karolinka 1732 ½
2013/2014 6 Val. Meziříčí B 1688 Trčálek Lukáš Ústí B 1398 0
2013/2014 5 Val. Meziříčí B 1688 Jasný Stanislav Val. Bystřice B 1793 1857 0
2013/2014 4 Val. Meziříčí B 1688 Vaculík Jiří Hošťálková B 1867 0
2013/2014 3 Val. Meziříčí B 1688 Herman Vladimír Bystřička 1814 ½
2013/2014 1 Val. Meziříčí B 1688 Parák František MEZ Vsetín 1760 1766 ½
2012/2013 10 Valašské Meziříčí B 1681 Palacký Radim Huslenky 1783 ½
2012/2013 9 Valašské Meziříčí B 1681 Vrábel Petr Karolinka 1419 1
2012/2013 8 Valašské Meziříčí B 1681 Capil Dalibor Valašská Bystřice B 1466 1579 1
2012/2013 7 Valašské Meziříčí B 1681 Hromada Jan Lužná 1753 ½
2012/2013 5 Valašské Meziříčí B 1681 Halmazňa Jiří Hošťálková B 1505 ½
2012/2013 4 Valašské Meziříčí B 1681 Karafiát Josef Rožnov B 1692 ½
2012/2013 3 Valašské Meziříčí B 1681 Klímek David ŠKZ Vsetín C 1636 ½
2012/2013 2 Valašské Meziříčí B 1681 Liška Pavel Valašská Polanka 1606 ½
2012/2013 1 Valašské Meziříčí B 1681 Herman Vladimír Bystřička 1776 ½
2011/2012 11 Valašské Meziříčí B 1672 Hurta Jan Bystřička 1649 ½
2011/2012 10 Valašské Meziříčí B 1672 Vilém Rostislav ŠKZ Vsetín C 1584 ½
2011/2012 9 Valašské Meziříčí B 1672 Hromada Jan Lužná 1770 ½
2011/2012 8 Valašské Meziříčí B 1672 Capil Dalibor Valašská Bystřice B 1461 1566 ½
2011/2012 7 Valašské Meziříčí B 1672 Červenka Emil Hošťálková B 1810 0
2011/2012 6 Valašské Meziříčí B 1672 Karafiát Josef Rožnov B 1685 1
2011/2012 5 Valašské Meziříčí B 1672 Múdrý Josef MEZ Vsetín 1610 1
2011/2012 4 Valašské Meziříčí B 1672 Rumánek Antonín Karolinka 1692 ½
2011/2012 3 Valašské Meziříčí B 1672 Šimek Zdeněk Ústí 1787 0
2011/2012 2 Valašské Meziříčí B 1672 Hromada Jakub Valašská Polanka 1656 1
2010/2011 10 Valašské Meziříčí B 1669 Papšík Miroslav Lužná 1712 0
2010/2011 9 Valašské Meziříčí B 1669 Kovář Ladislav Karolinka 1750 0
2010/2011 8 Valašské Meziříčí B 1669 Pečiva Ervín Vidče 1776 ½
2010/2011 6 Valašské Meziříčí B 1669 Růčka Josef Valašská Bystřice B 1703 1
2010/2011 5 Valašské Meziříčí B 1669 Kovář Jaromír Valašská Polanka 1494 1
2010/2011 4 Valašské Meziříčí B 1669 Bednařík Josef Hošťálková B 1451 ½
2010/2011 3 Valašské Meziříčí B 1669 Klímek David ŠKZ Vsetín C 1640 1
2010/2011 2 Valašské Meziříčí B 1669 Bártek Jaromír Bystřička 1724 ½
2010/2011 1 Valašské Meziříčí B 1669 Sadílek Jaromír Zašová 1870 0
2009/2010 10 Valašské Meziříčí B 1681 Sagánek Miroslav MEZ Vsetín 1876 0
2009/2010 9 Valašské Meziříčí B 1681 Hradil Karel ŠKZ Vsetín B 1912 ½
2009/2010 8 Valašské Meziříčí B 1681 Foukal Jiří Valašská Bystřice B 1775 0
2009/2010 7 Valašské Meziříčí B 1681 Maňák Antonín Lužná 1914 0
2009/2010 6 Valašské Meziříčí B 1681 Múdrý Jan Karolinka 1757 0
2009/2010 5 Valašské Meziříčí B 1681 Bártek Jaromír Bystřička 1742 ½
2009/2010 4 Valašské Meziříčí B 1681 Jasný Igor Vidče 1990 0
2009/2010 3 Valašské Meziříčí B 1681 Karafiát Josef A 64 Valašský 1695 ½
2009/2010 2 Valašské Meziříčí B 1681 Hromada Petr Valašská Polanka 1930 0
2009/2010 1 Valašské Meziříčí B 1681 Sadílek Jaromír Zašová 1874 ½
2008/2009 9 TJ Valašské Meziříčí B 1690 Štefka Bohumil Sokol Valašská Polanka 1713 ½
2008/2009 8 TJ Valašské Meziříčí B 1690 Prorok Karel Chessmont Rožnov pR B 1627 ½
2008/2009 7 TJ Valašské Meziříčí B 1690 Čáň Václav TJ Zašová 1896 0
2008/2009 6 TJ Valašské Meziříčí B 1690 Tomek Miroslav ŠKZ Vsetín C 1618 0
2008/2009 4 TJ Valašské Meziříčí B 1690 Gargulák Jaroslav Sokol Lužná 1725 ½
2008/2009 3 TJ Valašské Meziříčí B 1690 Klíma Martin TJ Karolinka 1635 ½
2008/2009 2 TJ Valašské Meziříčí B 1690 Vávra Vladimír TJ Vidče 1615 1
2008/2009 1 TJ Valašské Meziříčí B 1690 Krejčí Petr Sokol Huslenky 1727 ½
2008/2009 5 TJ Valašské Meziříčí 1690 Hrtáň Vladislav TJ Sokol Ústí 1580 ½
2007/2008 10 TJ Valašské Meziříčí 1668 Klímek David ŠKZ Vsetín B 1590 ½
2007/2008 9 TJ Valašské Meziříčí 1668 Šimek Zdeněk TJ Sokol Ústí 1751 1
2007/2008 3 TJ Valašské Meziříčí 1668 Burdík Miloslav ŠO Sokol Bystřička 1830 ½
2007/2008 1 TJ Valašské Meziříčí 1668 Surovec Vladimír TJ Sokol Francova Lhota 1690 1
2007/2008 9 Valašské Meziříčí B 1668 Bambušek Vladislav TJ Karolinka 1763 ½
2007/2008 8 Valašské Meziříčí B 1668 Klímek David Z Vsetín C 1590 ½
2007/2008 7 Valašské Meziříčí B 1668 Rýdl František TJ Jasenice 1789 ½
2007/2008 6 Valašské Meziříčí B 1668 Múdrý Jan S. Huslenky 1731 0
2007/2008 5 Valašské Meziříčí B 1668 Karafiát Josef A 64 Valašský 1684 1
2007/2008 4 Valašské Meziříčí B 1668 Pečiva Ervín S. Vidče 1790 0
2007/2008 2 Valašské Meziříčí B 1668 Liška Pavel S. Valašská Polanka 1657 1
2007/2008 1 Valašské Meziříčí B 1668 Hurta Karel S. Valašská Bystřice 1844 0
2006/2007 10 TJ Valašské Meziříčí 1672 Karlík Ondřej Sokol Hošťálková 1366 0
2006/2007 8 TJ Valašské Meziříčí 1672 Sýkora Tomáš Spartak Valašské Klobouky 1
2006/2007 5 TJ Valašské Meziříčí 1672 Zettelmann Václav TJ MEZ Vsetín 1630 ½
2006/2007 9 TJ Valašské Meziříčí B 1672 Klímek David ŠKZ Vsetín C 1556 0
2006/2007 8 TJ Valašské Meziříčí B 1672 Krátký Pavel Sokol Huslenky 1641 0
2006/2007 7 TJ Valašské Meziříčí B 1672 Dvořáček Roman Sokol Ústí 1745 ½
2006/2007 6 TJ Valašské Meziříčí B 1672 Michálek Josef TJ Karolinka 1593 1
2006/2007 5 TJ Valašské Meziříčí B 1672 Vaculín Josef TJ Vidče 1639 1
2006/2007 3 TJ Valašské Meziříčí B 1672 Rýdl Vladimír A 64 Valašský 1804 1
2006/2007 2 TJ Valašské Meziříčí B 1672 Hromada Jakub Sokol Lužná 1689 1
2006/2007 1 TJ Valašské Meziříčí B 1672 Janík Vladimír TJ Jasenice 1818 0
2005/2006 11 Val.Meziříčí B 1674 Vaculín Josef TJ Vidče 1670 ½
2005/2006 10 Val.Meziříčí B 1674 Nesovic Slobodan TJ Jasenice 1
2005/2006 9 Val.Meziříčí B 1674 Mieres Petr Sokol Huslenky 1
2005/2006 8 Val.Meziříčí B 1674 Bambušek Vladislav TJ Karolinka 1695 0
2005/2006 6 Val.Meziříčí B 1674 Lev Oldřich TJ Zašová 1758 1
2005/2006 5 Val.Meziříčí B 1674 Vaculík Jiří S.Hošťálková 1921 0
2005/2006 4 Val.Meziříčí B 1674 Štefka Bohumil Valašská Polanka 1740 ½
2005/2006 3 Val.Meziříčí B 1674 Parák František Sokol Ústí 1867 0
2005/2006 1 Val.Meziříčí B 1674 Ambros Zdenek TJ Rožnov B 1816 0
2005/2006 11 TJ Val. Meziříčí 1674 Kroutil Zdeněk ORA SV Slavičín 1567 1
2004/2005 11 TJ Val. Meziříčí 1685 Hurta Karel TJ Sokol Bystřička 1853 ½