Hráč Otradovec Tomáš

Otradovec Tomáš

User Pic
Jméno: Otradovec Tomáš
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1510
Elo mezinárodní: 1477
ID: 32443
FIDE ID: 374610
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2016/2017 9 ŠK Staré Město F 1477 1496 Štos Radek ŠK Dolní Němčí B 1000 0
2016/2017 4 ŠK Staré Město F 1477 1496 Peška Martin KK-ŠK Osvětimany A 1316 1
2016/2017 3 ŠK Staré Město F 1477 1496 Vávra Jan ŠK Staré Město G 1383 1148 1
2016/2017 7 ŠK Staré Město H 1477 1496 Botek Jan ŠK Ostrožská Nová Ves 1642 1630 ½
2016/2017 6 ŠK Staré Město H 1477 1496 Hráček Jiří ŠO Kunovice C 1470 ½
2016/2017 5 ŠK Staré Město H 1477 1496 Peška Martin KK-ŠK Osvětimany B 1316 ½
2016/2017 3 ŠK Staré Město H 1477 1496 Tesáček Jiří TJ Orel Nivnice 1363 1
2015/2016 11 ŠK Staré Město C 1477 1496 Klíma Tomáš CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 1316 ½
2015/2016 7 ŠK Staré Město C 1477 1496 Běhunčík Josef Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 2002 2002 0
2015/2016 7 ŠK Staré Město E 1477 1496 Kadlček Pavel TJ Dolní Němčí A 1623 ½
2015/2016 6 ŠK Staré Město G 1477 1496 Pavlas Miroslav ŠK Ostrožská Nová Ves 1656 ½
2015/2016 5 ŠK Staré Město G 1477 1496 Kadlček Pavel TJ Dolní Němčí B 1623 ½
2015/2016 4 ŠK Staré Město G 1477 1496 Trubačík Zbyněk ŠK Staré Město H 1621 0
2015/2016 3 ŠK Staré Město G 1477 1496 Flekač Milan TJ Vlčnov B 1988 1913 ½
2014/2015 10 ŠK Staré Město H 1480 1483 Botek Jan ŠK Ostrožská Nová Ves A 1628 1628 0
2014/2015 9 ŠK Staré Město H 1480 1483 Štefaník Richard TJ Vlčnov B 1736 1811 ½
2014/2015 8 ŠK Staré Město H 1480 1483 Plevák Petr Sokol Velehrad 1737 1626 0
2014/2015 7 ŠK Staré Město H 1480 1483 Sýkorová Soňa TJ Vlčnov C 1411 0
2014/2015 6 ŠK Staré Město H 1480 1483 Pfeffer Dominik SK Boršice C 1717 1771 ½
2014/2015 5 ŠK Staré Město H 1480 1483 Skalka Josef TJ Polešovice 1827 1819 ½
2014/2015 4 ŠK Staré Město H 1480 1483 Moštěk František ŠK Staré Město G 1741 1744 0
2014/2015 2 ŠK Staré Město H 1480 1483 Valeš Josef TJ Bojkovice B 1601 1
2014/2015 1 ŠK Staré Město H 1480 1483 Rojar Libor ŠO Kunovice A 1962 1900 0
2013/2014 11 ŠK Staré Město "B" 1580 1599 Fialka Adam TJ Slovan Havířov 1554 1550 ½
2013/2014 9 ŠK Staré Město "B" 1580 1599 Opluštil David TJ Sokol Postoupky 1479 1692 0
2013/2014 8 ŠK Staré Město "B" 1580 1599 Zajíček Tomáš Agentura 64 Grygov 1804 1859 0
2013/2014 7 ŠK Staré Město "B" 1580 1599 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1584 1630 0
2013/2014 6 ŠK Staré Město "B" 1580 1599 Nehyba Martin TJ Sokol Hošťálková 1629 1733 0
2013/2014 5 ŠK Staré Město "B" 1580 1599 Škarpa Tomáš SK Řetězárna Česká Ves 1398 1353 0
2013/2014 4 ŠK Staré Město "B" 1580 1599 Kopcová Ludmila OŠŠ TJ Ostrava 1619 1700 0
2013/2014 3 ŠK Staré Město "B" 1580 1599 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město "A" 1803 1839 0
2013/2014 2 ŠK Staré Město "B" 1580 1599 Glozar Petr ŠK Duras BVK Brno "B" 1431 ½
2013/2014 1 ŠK Staré Město "B" 1580 1599 Tajovský Matěj ŠK KME-DDM Kuřim 1530 1530 1
2013/2014 11 ŠK Staré Město G 1580 1599 Valeš Josef TJ Bojkovice B 1616 1
2013/2014 10 ŠK Staré Město G 1580 1599 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí B 1838 ½
2013/2014 9 ŠK Staré Město G 1580 1599 Štefaník Richard TJ Vlčnov C 1625 1721 ½
2013/2014 8 ŠK Staré Město G 1580 1599 Húsek Martin ŠK Ostrožská Nová Ves 1670 1699 ½
2013/2014 7 ŠK Staré Město G 1580 1599 Šaňák František SK Boršice C 1871 1836 0
2013/2014 6 ŠK Staré Město G 1580 1599 Kunc Pavel ŠK-KK Osvětimany 1746 ½
2013/2014 5 ŠK Staré Město G 1580 1599 Plevák Petr Sokol Velehrad 1737 1644 1
2013/2014 3 ŠK Staré Město G 1580 1599 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1801 1802 0
2013/2014 2 ŠK Staré Město D 1580 1599 Tomek Josef ŠK Zlínterm Zlín A 1885 0
2013/2014 1 ŠK Staré Město D 1580 1599 Ambros Zdenek CHESSMONT Rožnov p.R. A 1881 1878 0
2013/2014 7 ŠK Staré Město F 1580 1599 Ludvík Roman TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1684 0
2013/2014 6 ŠK Staré Město F 1580 1599 Šumšal Václav TJ Dolní Němčí A 1657 0
2013/2014 4 ŠK Staré Město F 1580 1599 Šmíd Jan ŠK Staré Město E 1887 1894 0
2013/2014 3 ŠK Staré Město F 1580 1599 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov A 1756 0
2013/2014 2 ŠK Staré Město F 1580 1599 Kokrda Vladimír ŠK Zlín D 1799 0
2013/2014 1 ŠK Staré Město F 1580 1599 Pálka Bronislav Spartak Uherský Brod 1781 1806 0
2012/2013 6 ŠK Staré Město B 1577 1552 Jelínek Daniel SK Boršice 1250 1
2012/2013 5 ŠK Staré Město B 1577 1552 Panovec Kryštof ŠK Zbrojovka Vsetín B 1429 1
2012/2013 4 ŠK Staré Město B 1577 1552 Drábek Pavel ŠK Zlínterm 1250 1
2012/2013 3 ŠK Staré Město B 1577 1552 Opluštil David SVČ Šipka Kroměříž 1459 1554 ½
2012/2013 2 ŠK Staré Město B 1577 1552 Hronek Martin ŠK Zlín 1413 0
2012/2013 1 ŠK Staré Město B 1577 1552 Procházka Ludvík ŠK DDM Slavičín 1374 1
2012/2013 11 ŠK Staré Město H 1577 1552 Plášek Radim TJ Bojkovice B 1972 1859 ½
2012/2013 9 ŠK Staré Město H 1577 1552 Vychorec Miroslav TJ Vlčnov C 1568 0
2012/2013 8 ŠK Staré Město H 1577 1552 Plevák Petr Velehrad 1737 1625 ½
2012/2013 7 ŠK Staré Město H 1577 1552 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí 1883 1
2012/2013 6 ŠK Staré Město H 1577 1552 Potrusil Zdeněk ŠK Ost.Nová Ves 1722 ½
2012/2013 5 ŠK Staré Město H 1577 1552 Holík Miroslav TJ Mařatice 1695 0
2012/2013 4 ŠK Staré Město H 1577 1552 Habáník Jiří ŠK Staré Město G 1708 0
2012/2013 3 ŠK Staré Město H 1577 1552 Hurdes Josef SK Boršice D 1759 1734 ½
2012/2013 2 ŠK Staré Město H 1577 1552 Ondrůšek Jan TJ Vlčnov B 1750 0
2012/2013 1 ŠK Staré Město H 1577 1552 Růčka Pavel ŠO Kunovice 1750 1711 1
2012/2013 7 ŠK Staré Město F 1577 1552 Novák Zbyněk Spartak Uherský Brod 1527 ½
2012/2013 5 ŠK Staré Město F 1577 1552 Pfeffer Dominik SK Boršice B 1717 1761 0
2012/2013 4 ŠK Staré Město F 1577 1552 Vaňhara Jiří TJ Bojkovice A 1837 1660 1
2012/2013 11 ŠK Staré Město 1577 1552 Kopec Ladislav Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1250 0
2012/2013 10 ŠK Staré Město 1577 1552 Ochmyt Jakub SK Slavie Orlová "B" 1568 1
2012/2013 9 ŠK Staré Město 1577 1552 Březina Adam TJ Sokol Hošťálková 1365 1
2012/2013 8 ŠK Staré Město 1577 1552 Bierská Adéla Zbrojovka Vsetín 1250 0
2012/2013 5 ŠK Staré Město 1577 1552 Londin Šimon Rošáda Prostějov 1000 1
2012/2013 4 ŠK Staré Město 1577 1552 Kubala Vojtěch Agentura 64 Grygov 1100 1
2012/2013 3 ŠK Staré Město 1577 1552 Horáček Tibor ŠO Kunovice 1000 ½
2012/2013 2 ŠK Staré Město 1577 1552 Glozar Tomáš ŠK Duras BVK Brno "B" 1100 1
2011/2012 9 ŠK Staré Město C 1100 Ondrašíková Barbora Slavia Kroměříž 1000 1
2011/2012 8 ŠK Staré Město C 1100 Navrátilová Lenka TJ Sokol Postoupky B 1100 1
2011/2012 7 ŠK Staré Město C 1100 Sokol Hošťálková B 1
2011/2012 6 ŠK Staré Město C 1100 Húsek Martin ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 1
2011/2012 5 ŠK Staré Město C 1100 Drábek Pavel ŠK ZLINTERM 1250 1
2011/2012 4 ŠK Staré Město C 1100 Trčálek Lukáš Sokol Ústí 1261 ½
2011/2012 3 ŠK Staré Město C 1100 Mašíček Michal ŠO Kunovice 1263 0
2011/2012 2 ŠK Staré Město C 1100 Strouhal David ŠK Zlín 1000 1
2011/2012 1 ŠK Staré Město C 1100 Vašek Ondřej KK-ŠK Osvětimany 1000 0
2011/2012 11 ŠK Staré Město G 1100 Kadlčík Marek TJ Vlčnov C 1000 0
2011/2012 4 ŠK Staré Město G 1100 Jošek Rostislav TJ Mařatice 1559 1
2011/2012 2 ŠK Staré Město G 1100 Nekarda Tomáš ŠK Staré Město H 1000 1
2011/2012 11 ŠK Staré Město B 1100 Kubala Vojtěch A64 Grygov 1000 1
2011/2012 10 ŠK Staré Město B 1100 Bartoszová Klára TŽ Třinec 1000 1
2010/2011 7 ŠK Staré Město C 1100 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1558 ½
2010/2011 6 ŠK Staré Město C 1100 Paul Filip ŠK Zlín 1250 1
2010/2011 5 ŠK Staré Město C 1100 Trčálek David Sokol Ústí 1000 ½
2010/2011 4 ŠK Staré Město C 1100 Tomeček Petr TJ ŠO Zborovice 1000 1
2010/2011 3 ŠK Staré Město C 1100 Vraj Ondřej Sokol Hošťálková B 1100 1
2010/2011 2 ŠK Staré Město C 1100 Danyuk Pavlo ŠO Kunovice 1250 1
2010/2011 1 ŠK Staré Město C 1100 Černochová Leona KK-ŠK Osvětimany 1100 1
2010/2011 9 ŠK Staré Město G 1100 Jiříkovský Michal Spartak Hluk A 1000 0
2010/2011 8 ŠK Staré Město G 1100 Ficenc Libor TJ Vlčnov B 1547 0
2010/2011 6 ŠK Staré Město G 1100 Kegler Rudolf Sokol Velehrad 1461 1
2010/2011 2 ŠK Staré Město G 1100 Jurčík Josef TJ Mařatice 1000 0
2010/2011 5 ŠK Staré Město I 1100 Bařina Marek TJ Vlčnov C 1000 0
2010/2011 4 ŠK Staré Město I 1100 Mareček Šimon ŠK Ostrožská Nová Ves 1000 1
2010/2011 3 ŠK Staré Město I 1100 Jiříkovský Michal Spartak Hluk B 1000 0
2010/2011 2 ŠK Staré Město I 1100 Pešl Adam TJ Vlčnov C 1000 1
2009/2010 3 Staré Město H 1100 Pondělek Patrik Boršice E 1000 1
2009/2010 2 Staré Město H 1100 Štefaník František Hluk B 0
2009/2010 9 ŠK Staré Město C 1100 Prachař David TJ Zborovice 1250 0
2009/2010 8 ŠK Staré Město C 1100 Hromada Martin ŠO Kunovice 1254 0
2009/2010 7 ŠK Staré Město C 1100 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1452 0
2009/2010 6 ŠK Staré Město C 1100 Macek Libor TJ Vlčnov 1250 1
2009/2010 5 ŠK Staré Město C 1100 Bednařík Josef Sokol Hošťálková 1000 1
2009/2010 4 ŠK Staré Město C 1100 Vavrušová Andrea ŠK-KK Osvětimany 1100 1
2009/2010 3 ŠK Staré Město C 1100 Kratochvil Filip ŠK Zlín B 1100 1
2009/2010 2 ŠK Staré Město C 1100 Černotík Jaroslav Sokol Ústí 1
2009/2010 1 ŠK Staré Město C 1100 Němec Pavel ŠK Staré Město D 1372 0
2009/2010 7 Staré Město H 1100 Mlčák Jaroslav Osvětimany B ½
2008/2009 3 Staré Město J 1100 Bahulík Martin Hluk B 0
2008/2009 2 Staré Město J 1100 Podškubka Ondřej Vlčnov C 1250 0
2008/2009 6 Staré Město J 1100 Kopecký Marek Boršice E 1000 0
2008/2009 5 Staré Město J 1100 Krmíček Antonín Kunovice B 1100 1
2008/2009 4 Staré Město J 1100 Jiříkovský Michal Hluk C 1
2008/2009 3 Staré Město J 1100 Bahulík Martin Hluk B 0
2008/2009 1 Staré Město J 1100 Moštěk Jan Staré Město I 1000 0
2008/2009 6 ŠK Staré Město C 1100 Náplavová Erika KK-ŠK Osvětimany 1100 0
2008/2009 5 ŠK Staré Město C 1100 Bednařík Josef Sokol Hoštálková 1000 1
2008/2009 4 ŠK Staré Město C 1100 Hronek Štěpán ŠK Zlín B 1000 1
2007/2008 9 ŠK Staré Město C 1100 Náplavová Erika ŠK-KK Osvětimany 1100 1
2007/2008 7 ŠK Staré Město C 1100 Krmíček Antonín ŠO Kunovice 1000 1
2007/2008 6 ŠK Staré Město C 1100 Horák Roman ŠO TJ Zborovice 1100 0
2007/2008 5 ŠK Staré Město C 1100 Jelínek Daniel SK Boršice C 1100 0
2007/2008 4 ŠK Staré Město C 1100 Karlík Ondřej ŠK Zlín B 1692 0