Hráč Štefaník Richard

Štefaník Richard

User Pic
Jméno: Štefaník Richard
Oddíl: ŠK Staré Město
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1842
Elo mezinárodní: 1876
ID: 30797
FIDE ID: 338508
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 2 ŠK Staré Město E 1876 1842 Sovadina Martin SK EMKaD Holešov, z.s - A 1758 1710 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Staré Město D 1880 1849 Filák Josef ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1728 1778 ½ soutěž
2019/2020 8 ŠK Staré Město E 1876 1849 Krajcar Pavel ŠK Holešov B 1788 1758 ½ soutěž
2019/2020 7 ŠK Staré Město E 1880 1849 Volčík Stanislav SK Boršice B 1754 1712 ½ soutěž
2018/2019 8 ŠK Staré Město C 1892 1864 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1833 1864 0 soutěž
2018/2019 1 ŠK Staré Město C 1897 1867 Stojan František ŠK Zlín B 1720 1716 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Staré Město E 1892 1864 Flekač Milan TJ Vlčnov B 1959 1901 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Staré Město E 1892 1867 Vaňhara Petr TJ Bojkovice A 1722 1677 ½ soutěž
2018/2019 3 ŠK Staré Město E 1892 1867 Petr Zdeněk ŠK Holešov B 0 1723 ½ soutěž
2018/2019 2 ŠK Staré Město E 1892 1867 Pfeffer Dominik SK Boršice B 1750 1818 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Staré Město C 1895 1867 Smilek Petr ŠK Zbrojovka Vsetín B 1962 1990 ½ soutěž
2017/2018 7 ŠK Staré Město C 1903 1867 Veselý Miroslav ŠK Zlín B 1974 1950 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Staré Město C 1902 1867 Hrtánek Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1944 1989 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Staré Město C 1895 1867 Slížek Josef TJ Sokol Valašská Bystřice A 1931 1924 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Staré Město C 1895 1867 Stánec Stanislav ŠO Kunovice A 2007 2057 ½ soutěž
2016/2017 9 ŠK Staré Město E 1816 1894 Zapletal Oldřich ŠK Zlín-Malenovice A 1953 1967 ½ soutěž
2016/2017 8 ŠK Staré Město E 1816 1894 Světinský Antonín ŠK Dolní Němčí A 1870 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město E 1816 1894 Dvořák Petr Sokol Postoupky B 1701 1749 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Staré Město E 1816 1894 Frýbort Pavel SK Boršice B 1851 1891 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město E 1816 1894 Knotek Josef ŠO Kunovice A 1969 1979 0 soutěž
2016/2017 1 ŠK Staré Město E 1816 1894 Urubčík Miroslav TJ Spartak Uherský Brod 1815 1837 1 soutěž
2016/2017 9 ŠK Staré Město D 1816 1894 Kolomazník Ladislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 ½ soutěž
2016/2017 7 ŠK Staré Město D 1816 1894 Šaňák František SK Boršice A 1882 1835 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Staré Město D 1816 1894 Rachůnek Milan ŠK Staré Město C 1935 1955 ½ soutěž
2016/2017 3 ŠK Staré Město D 1816 1894 Hasík Karel TJ Vlčnov A 1750 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Staré Město D 1816 1894 Martiňák Cyril TJ Valašské Meziříčí A ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město D 1816 1894 Jestříbek Martin Fatra-Slavia Napajedla A 1519 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Staré Město D 1816 1894 Firych Miroslav Slavia Kroměříž C 2025 2079 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Staré Město D 1816 1894 Drábek Pavel ŠK Zlín-Malenovice, z.s. A 1505 1537 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Staré Město D 1816 1894 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1759 1780 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Staré Město D 1816 1894 Šaňák František SK Boršice A 1882 1835 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Staré Město D 1816 1894 Studený Radovan ŠK Staré Město C 2080 2083 ½ soutěž
2015/2016 3 ŠK Staré Město D 1816 1894 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1905 1928 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město D 1816 1894 Filák Josef Šachový oddíl TJ Francova Lhota A 1825 1839 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město D 1816 1894 Foukal František ŠK Zlín B 1953 1910 ½ soutěž
2015/2016 11 ŠK Staré Město E 1816 1894 Slanicay Gabriel ŠO Kunovice A 1675 1720 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK Staré Město E 1816 1894 Macura Emil TJ Vlčnov A 2004 1935 0 soutěž
2015/2016 7 ŠK Staré Město E 1816 1894 Šumšal Václav TJ Dolní Němčí A 1845 1848 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK Staré Město E 1816 1894 Krejčí Petr ŠO TJ Zborovice A 1834 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Staré Město E 1816 1894 Vaňhara Petr TJ Bojkovice 1776 1736 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Staré Město 1736 1811 Vít Jakub ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1646 1674 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Staré Město 1736 1811 Pivoňka Michael Sokol Buštěhrad 1690 1771 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město 1736 1811 Viták Jiří Desko Liberec 1655 1777 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město 1736 1811 Korsa Jiří TJ Bohemians Praha 1695 1783 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město 1736 1811 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město 1736 1811 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1765 1798 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město 1736 1811 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1654 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Staré Město 1736 1811 Šrámek Ondřej SK Slavia Orlová 1863 1940 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Staré Město 1736 1811 Kuchař Matěj BŠŠ Frýdek-Místek 1878 1967 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město 1736 1811 Kladňák Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 1859 1945 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Staré Město 1736 1811 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny 1995 1985 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město 1736 1811 Nešpor Jakub TJ Štefanydes Polička 1765 1798 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město 1736 1811 Mičulka David ŠK Lokomotiva Brno A 2056 2042 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Staré Město 1736 1811 Žitný Michal ŠK Lokomotiva Brno B 1547 1654 ½ soutěž
2014/2015 10 TJ Vlčnov B 1736 1811 Šťuka Josef TJ Dolní Němčí B 1711 ½ soutěž
2014/2015 9 TJ Vlčnov B 1736 1811 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město H 1480 1483 ½ soutěž
2014/2015 8 TJ Vlčnov B 1736 1811 Húsek Martin ŠK Ostrožská Nová Ves A 1883 1944 ½ soutěž
2014/2015 5 TJ Vlčnov B 1736 1811 Volčík Stanislav SK Boršice C 1779 1778 ½ soutěž
2014/2015 2 TJ Vlčnov B 1736 1811 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1775 1 soutěž
2014/2015 1 TJ Vlčnov B 1736 1811 Mikulčík Josef TJ Bojkovice B 1847 1883 ½ soutěž
2014/2015 9 ŠK Staré Město F 1736 1811 Valeš Josef TJ Bojkovice A 1601 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Staré Město F 1736 1811 Štefaník Petr TJ Vlčnov A 1623 1651 1 soutěž
2014/2015 3 ŠK Staré Město F 1736 1811 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1898 1916 ½ soutěž
2014/2015 2 ŠK Staré Město F 1736 1811 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1584 ½ soutěž
2013/2014 11 ŠK Staré Město "A" 1625 1721 Laurincová Kristýna BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1568 1675 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Staré Město "A" 1625 1721 Nytra Jan TJ Slovan Havířov 1288 ½ soutěž
2013/2014 9 ŠK Staré Město "A" 1625 1721 Jelínek Jindřich Agentura 64 Grygov 1645 1645 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Staré Město "A" 1625 1721 Opluštil David TJ Sokol Postoupky 1479 1692 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Staré Město "A" 1625 1721 Vraj Karel TJ Sokol Hošťálková 1582 1582 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Staré Město "A" 1625 1721 Budík Pavel Zbrojovka Vsetín 1533 1 soutěž
2013/2014 5 ŠK Staré Město "A" 1625 1721 Kopcová Ludmila OŠŠ TJ Ostrava 1619 1700 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Staré Město "A" 1625 1721 Škarpa Tomáš SK Řetězárna Česká Ves 1398 1353 1 soutěž
2013/2014 3 ŠK Staré Město "A" 1625 1721 Nekarda Jan ŠK Staré Město "B" 1485 1582 1 soutěž
2013/2014 2 ŠK Staré Město "A" 1625 1721 Němec David ŠK KME-DDM Kuřim 1522 1522 1 soutěž
2013/2014 1 ŠK Staré Město "A" 1625 1721 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK Brno "B" 1448 1452 1 soutěž
2013/2014 11 TJ Vlčnov C 1625 1721 Hrobař Vlastimil TJ Polešovice 1939 1937 ½ soutěž
2013/2014 9 TJ Vlčnov C 1625 1721 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město G 1580 1599 ½ soutěž
2013/2014 8 TJ Vlčnov C 1625 1721 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí B 1899 ½ soutěž
2013/2014 7 TJ Vlčnov C 1625 1721 Studnička Pavel ŠK Ostrožská Nová Ves 1582 1 soutěž
2013/2014 5 TJ Vlčnov C 1625 1721 Macků Lubomír ŠK-KK Osvětimany 1570 ½ soutěž
2013/2014 4 TJ Vlčnov C 1625 1721 Plevák Petr Sokol Velehrad 1737 1644 ½ soutěž
2013/2014 3 TJ Vlčnov C 1625 1721 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1763 0 soutěž
2013/2014 1 TJ Vlčnov C 1625 1721 Martinák Josef ŠO Kunovice A 1757 1 soutěž
2013/2014 11 ŠK Staré Město F 1625 1721 Štencel Karel ŠO TJ Zborovice A 1799 ½ soutěž
2013/2014 6 ŠK Staré Město F 1625 1721 Kunčík Petr TJ Dolní Němčí A 1666 ½ soutěž
2013/2014 2 ŠK Staré Město F 1625 1721 Dubovecký Josef ŠK Zlín D 1824 ½ soutěž
2012/2013 11 TJ Vlčnov C 1576 1653 Martinák Josef ŠO Kunovice 1765 ½ soutěž
2012/2013 10 TJ Vlčnov C 1576 1653 Mikulčík Josef TJ Bojkovice B 1847 1860 0 soutěž
2012/2013 9 TJ Vlčnov C 1576 1653 Moštěk František ŠK Staré Město H 1710 1732 ½ soutěž
2012/2013 7 TJ Vlčnov C 1576 1653 Kegler Libor Velehrad 1726 ½ soutěž
2012/2013 6 TJ Vlčnov C 1576 1653 Podešva Antonín TJ Dolní Němčí 1883 ½ soutěž
2012/2013 5 TJ Vlčnov C 1576 1653 Potrusil Zdeněk ŠK Ost.Nová Ves 1722 ½ soutěž
2012/2013 4 TJ Vlčnov C 1576 1653 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1757 ½ soutěž
2012/2013 3 TJ Vlčnov C 1576 1653 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město G 1645 0 soutěž
2012/2013 2 TJ Vlčnov C 1576 1653 Volčík Stanislav SK Boršice D 1796 1797 ½ soutěž
2012/2013 1 TJ Vlčnov C 1576 1653 Javor Jan TJ Vlčnov B 1824 1739 ½ soutěž
2012/2013 8 ŠK Staré Město F 1576 1653 Churá Petra KK-ŠK Osvětimany 1534 1456 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK Staré Město 1576 1653 Kopcová Ludmila Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1529 1507 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK Staré Město 1576 1653 Pilch David SK Slavie Orlová "B" 1602 1574 ½ soutěž
2012/2013 9 ŠK Staré Město 1576 1653 Gálík Jakub TJ Sokol Hošťálková 1578 1617 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK Staré Město 1576 1653 Stančík Jakub Zbrojovka Vsetín 1582 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK Staré Město 1576 1653 Opluštil David TJ Sokol Postoupky 1459 1554 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK Staré Město 1576 1653 Bartoszová Klára TŽ Třinec 1000 1 soutěž
2012/2013 5 ŠK Staré Město 1576 1653 Vysloužil Tomáš Rošáda Prostějov 1350 1 soutěž
2012/2013 4 ŠK Staré Město 1576 1653 Hartingerová Martina Agentura 64 Grygov 1477 1468 1 soutěž
2012/2013 2 ŠK Staré Město 1576 1653 Glozar Petr ŠK Duras BVK Brno "B" 1476 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK Staré Město 1576 1653 Liška Martin KME-DDM Kuřim 1323 1 soutěž
2011/2012 10 Spartak Hluk 1535 1573 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov C 1501 0 soutěž
2011/2012 8 Spartak Hluk 1535 1573 Pfeffer Dominik SK Boršice D 1735 1736 1 soutěž
2011/2012 7 Spartak Hluk 1535 1573 Míša Stanislav KK-ŠK Osvětimany 1961 0 soutěž
2011/2012 6 Spartak Hluk 1535 1573 Mikuláštík Jiří ŠK Staré Město G 1631 ½ soutěž
2011/2012 4 Spartak Hluk 1535 1573 Kadlec Pavel ŠO Kunovice 1885 1881 ½ soutěž
2011/2012 3 Spartak Hluk 1535 1573 Petrášek Zdeněk TJ Mařatice 1739 0 soutěž
2011/2012 2 Spartak Hluk 1535 1573 Plášek Radim TJ Bojkovice B 1957 1849 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK Staré Město F 1535 1573 Čermák Jaroslav Spartak Uherský Brod 1679 1634 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK Staré Město F 1535 1573 Náplava Milan TJ FS Napajedla B 1614 ½ soutěž
2011/2012 9 ŠK Staré Město F 1535 1573 Jánek Jiří Slavia Kroměříž C 1906 1838 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Staré Město F 1535 1573 Moštěk Jan TJ Vlčnov B 1788 1682 ½ soutěž
2011/2012 6 ŠK Staré Město F 1535 1573 Foltýn Karel ŠO TJ Zborovice A 1664 ½ soutěž
2011/2012 5 ŠK Staré Město F 1535 1573 Prchla Jaromír TJ Bojkovice A 1841 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Staré Město F 1535 1573 Bernatík Lubomír TJ Polešovice 1854 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Staré Město F 1535 1573 Chabiča Pavel TJ Lokomotiva Uherský Ostroh 1733 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Staré Město F 1535 1573 Ryšavý Jan TJ Sokol Postoupky B 1929 1824 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK Staré Město 1535 1573 ŠK Kladno 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK Staré Město 1535 1573 Novák Jan Desko Liberec 1516 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Staré Město 1535 1573 Hanzlík Tomáš Chess Most 1462 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Staré Město 1535 1573 Boček Lukáš KŠ Říčany 1925 1645 1601 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Staré Město 1535 1573 Skalka Michal SK Boršice 1464 0 soutěž
2011/2012 2 ŠK Staré Město 1535 1573 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička 1733 ½ soutěž
2011/2012 1 ŠK Staré Město 1535 1573 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1713 1703 ½ soutěž
2011/2012 7 ŠK Staré Město 1535 1573 Kozel Jiří BŠŠ Frýdek-Místek 1943 2005 0 soutěž
2011/2012 6 ŠK Staré Město 1535 1573 Valenčíková Sandra TJ Slovan Havířov 1341 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK Staré Město 1535 1573 Skalka Michal SK Boršice 1464 0 soutěž
2011/2012 4 ŠK Staré Město 1535 1573 Pospíšil Petr TJ Štefanydes Polička 1733 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK Staré Město 1535 1573 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1713 1703 ½ soutěž
2011/2012 2 ŠK Staré Město 1535 1573 Dvořák Adam ŠK Lokomotiva Brno 1920 1912 0 soutěž
2011/2012 1 ŠK Staré Město 1535 1573 Walek Petr TJ Náměšť nad Oslavou 1745 1868 0 soutěž
2010/2011 11 ŠK Staré Město F 1606 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1425 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Staré Město F 1606 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov A 1728 0 soutěž
2010/2011 5 ŠK Staré Město F 1606 Světinský Antonín TJ Dolní Němčí 1617 0 soutěž
2010/2011 1 ŠK Staré Město F 1606 Ludvíček Josef SK Boršice C 1855 0 soutěž
2010/2011 11 ŠK Staré Město "B" 1606 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno "B" 1313 1 soutěž
2010/2011 10 ŠK Staré Město "B" 1606 Bartošová Veronika ŠK Lokomotiva Brno "C" 1299 1 soutěž
2010/2011 9 ŠK Staré Město "B" 1606 Chadim Štěpán Sokol Bedřichov 1250 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Staré Město "B" 1606 Reich Štěpán SK DDM Vyškov 1250 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK Staré Město "B" 1606 Gruszka Aleš SK Slavie Orlová "B" 1379 ½ soutěž
2010/2011 6 ŠK Staré Město "B" 1606 Krejča Jakub TJ Sokol Hošťálková 1521 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK Staré Město "B" 1606 Zeman Radek ŠK Duras BVK Brno "A" 1704 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK Staré Město "B" 1606 Dumková Daniela ŠK Duras BVK Brno "B" 1250 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK Staré Město "B" 1606 Skalka Michal SK Boršice "B" 1306 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Staré Město "B" 1606 Richter Michael TJ Sokol Postoupky "A" 1572 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Staré Město "B" 1606 Zavadil Filip TJ Sokol Postoupky "B" 1250 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK Staré Město G 1606 Vychorec Miroslav Spartak Hluk A 1549 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK Staré Město G 1606 Oharek Vlastimil TJ Vlčnov B 1728 ½ soutěž
2010/2011 7 ŠK Staré Město G 1606 Růčka Pavel ŠO Kunovice B 1750 ½ soutěž
2010/2011 5 ŠK Staré Město G 1606 Tomášů Robin SK Boršice D 1691 ½ soutěž
2010/2011 4 ŠK Staré Město G 1606 Prachař Přemysl TJ Bojkovice B 1605 0 soutěž
2010/2011 3 ŠK Staré Město G 1606 Moštěk Jan ŠK Staré Město H 1536 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK Staré Město G 1606 Pícha Zdeněk TJ Mařatice 1667 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK Staré Město G 1606 Churá Petra KK-ŠK Osvětimany 1506 ½ soutěž
2009/2010 3 Hluk B 1577 Mrva Štěpán Osvětimany B 1417 ½ soutěž
2009/2010 1 Hluk B 1577 Luňák Květoslav Boršice E 1395 ½ soutěž
2009/2010 9 Hluk A 1577 Náplava Jakub Osvětimany 1725 0 soutěž
2009/2010 8 Hluk A 1577 Stodůlka Miroslav Boršice D 1634 ½ soutěž
2009/2010 7 Hluk A 1577 Psotka Tomáš Velehrad 1519 ½ soutěž
2009/2010 6 Hluk A 1577 Macek Libor Vlčnov C 1250 1 soutěž
2009/2010 5 Hluk A 1577 Valeš Josef Bojkovice B 1571 1 soutěž
2009/2010 4 Hluk A 1577 Ondrůšek Jan Vlčnov B 1752 0 soutěž
2009/2010 1 Hluk A 1577 Kadlček Pavel Dolní Němčí 1552 ½ soutěž
2009/2010 6 Hluk B 1577 Hala Jaroslav Hluk C 1632 ½ soutěž
2009/2010 5 Hluk B 1577 Stojnov Vladimír Osvětimany B 1459 1 soutěž
2009/2010 3 Hluk B 1577 Studnička Pavel Ostrožská Nová Ves 1 soutěž
2009/2010 9 TJ Vlčnov 1577 Hromada Martin ŠO Kunovice 1254 ½ soutěž
2009/2010 8 TJ Vlčnov 1577 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1452 ½ soutěž
2009/2010 7 TJ Vlčnov 1577 Karlík Ondřej Sokol Hošťálková 1901 0 soutěž
2009/2010 3 TJ Vlčnov 1577 Lukaštík Jaroslav Sokol Ústí 1100 1 soutěž
2009/2010 2 TJ Vlčnov 1577 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město D 1542 ½ soutěž
2009/2010 1 TJ Vlčnov 1577 Prachař David TJ Zborovice 1250 ½ soutěž
2009/2010 11 SK Stare Mesto "B" 1577 Scheichenost Michal Sokol Postoupky "B" 1250 1 soutěž
2009/2010 10 SK Stare Mesto "B" 1577 Indra Josef Sokol Postoupky "A" 1360 1 soutěž
2009/2010 9 SK Stare Mesto "B" 1577 Jakubíček Petr SK Veseli nad Moravou 1000 1 soutěž
2009/2010 8 SK Stare Mesto "B" 1577 Pondělek Patrik SK Borsice "B" 1000 1 soutěž
2009/2010 7 SK Stare Mesto "B" 1577 Koukal Ondřej SK Duras BVK Brno "B" 1100 1 soutěž
2009/2010 6 SK Stare Mesto "B" 1577 Zajíček Tomáš Rosada Prostejov 1414 1 soutěž
2009/2010 5 SK Stare Mesto "B" 1577 SK Lokomotiva Brno "C" 1 soutěž
2009/2010 4 SK Stare Mesto "B" 1577 Krajíček Filip SK Lokomotiva Brno "B" 1100 1 soutěž
2009/2010 3 SK Stare Mesto "B" 1577 Phamová Xuan Vi SK Zlin 1100 1 soutěž
2009/2010 2 SK Stare Mesto "B" 1577 Feher Vojtěch Slavia Orlova "B" 1000 1 soutěž
2009/2010 1 SK Stare Mesto "B" 1577 Kostka Vít TZ Trinec 1573 1 soutěž
2008/2009 7 Hluk B 1508 Moštěk Jan Vlčnov C ½ soutěž
2008/2009 6 Hluk B 1508 Horsák Antonín Staré Město I 1902 0 soutěž
2008/2009 5 Hluk B 1508 Mrva Štěpán Osvětimany B 1429 ½ soutěž
2008/2009 3 Hluk B 1508 Mrkus František Staré Město J 1374 0 soutěž
2008/2009 2 Hluk B 1508 Hala Jaroslav Hluk C 1665 1 soutěž
2008/2009 1 Hluk B 1508 Hromada Martin Kunovice B 1250 1 soutěž
2008/2009 9 Hluk A 1508 Psotka Tomáš Velehrad 1537 ½ soutěž
2008/2009 8 Hluk A 1508 Skupina Josef Boršice D 1477 1 soutěž
2008/2009 7 Hluk A 1508 Růčka Pavel Kunovice A 1552 0 soutěž
2008/2009 6 Hluk A 1508 Novák Zbyněk Bojkovice B 1548 1 soutěž
2008/2009 5 Hluk A 1508 Javor Jan Vlčnov B 1821 0 soutěž
2008/2009 4 Hluk A 1508 Stojnov Vladimír Osvětimany A 1498 1 soutěž
2008/2009 1 Hluk A 1508 Kadlček Petr Dolní Němčí 1642 0 soutěž
2008/2009 11 SK Stare Mesto "B" 1508 Szotkowski Jakub TZ Trinec 1848 0 soutěž
2008/2009 10 SK Stare Mesto "B" 1508 Palášek Jan TJ Sokol Postoupky 1647 1 soutěž
2008/2009 9 SK Stare Mesto "B" 1508 Karpov Daniel TJ Tatran Postorna 1100 1 soutěž
2008/2009 8 SK Stare Mesto "B" 1508 Gorba Matěj SK Rošáda Prostějov 1550 1 soutěž
2008/2009 7 SK Stare Mesto "B" 1508 Janska Petr SK Borsice "B" 1268 1 soutěž
2008/2009 6 SK Stare Mesto "B" 1508 Valenčík Michal ŠK TJ MSA Dolni Benesov 1725 ½ soutěž
2008/2009 5 SK Stare Mesto "B" 1508 Chlapek Ondřej SO TJ VOKD Poruba 1281 1 soutěž
2008/2009 4 SK Stare Mesto "B" 1508 Staňa Marek SK Stare Mesto "A" 1782 0 soutěž
2008/2009 3 SK Stare Mesto "B" 1508 Borufka Roman TJ ŠK Veseli nad Moravou 1473 1 soutěž
2008/2009 2 SK Stare Mesto "B" 1508 Dvořák Adam SK Lokomotiva Brno "B" 1611 1 soutěž
2008/2009 1 SK Stare Mesto "B" 1508 Suchomel Jiří SK Lokomotiva Brno "C" 1423 ½ soutěž
2008/2009 6 TJ Vlčnov 1508 Paul Filip ŠK Zlín C 1250 1 soutěž
2008/2009 5 TJ Vlčnov 1508 Prachař David TJ ŠO Zborovice 1250 ½ soutěž
2008/2009 4 TJ Vlčnov 1508 Náplava Lukáš KK-ŠK Osvětimany 1250 ½ soutěž
2008/2009 3 TJ Vlčnov 1508 Karlík Ondřej Sokol Hoštálková 1905 0 soutěž
2008/2009 2 TJ Vlčnov 1508 Phamová Xuan Mai ŠK Zlín B 1794 0 soutěž
2008/2009 1 TJ Vlčnov 1508 Hromada Martin ŠO Kunovice 1250 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK SŠŠ Staré Město A 1250 Tilgner Marcel TJ Bonex Teplice 1256 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK Staré Město C 1250 Churá Petra ŠK-KK Osvětimany 1250 ½ soutěž
2007/2008 7 ŠK Staré Město C 1250 Skrášek Adam ŠO Kunovice 1100 1 soutěž
2007/2008 6 ŠK Staré Město C 1250 Kucián Martin ŠO TJ Zborovice 1250 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK Staré Město C 1250 Slabá Lenka SK Boršice C 1100 1 soutěž
2007/2008 4 ŠK Staré Město C 1250 Šudoma Marek ŠK Zlín B 1827 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK Staré Město C 1250 Hrabal Matěj ŠK Staré Město E 1100 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK Staré Město C 1250 Kroupa Zdeněk Slavia Kroměříž 1455 0 soutěž
2007/2008 1 ŠK Staré Město C 1250 Vybíral Petr ŠK Staré Město D 1100 0 soutěž
2007/2008 3 Staré Město H 1250 Zpěváková Kateřina Staré Město J 1100 1 soutěž
2007/2008 2 Staré Město H 1250 Růsek Jaroslav Hluk B 1448 1 soutěž
2007/2008 1 Staré Město H 1250 Ondrůšek Radek Osvětimany B 1266 1 soutěž
2007/2008 7 Hluk A 1250 Tomášů Radek Boršice D 1738 0 soutěž
2007/2008 6 Hluk A 1250 Soukeník František Dolní Němčí 1575 1 soutěž
2007/2008 5 Hluk A 1250 Holík Miroslav Mařatice 1667 ½ soutěž
2007/2008 4 Hluk A 1250 Pavlica Tomáš Velehrad 1562 ½ soutěž
2007/2008 3 Hluk A 1250 Vaňhara Jiří Bojkovice B 1849 0 soutěž
2007/2008 2 Hluk A 1250 Růčka Pavel Kunovice A 1530 ½ soutěž
2007/2008 1 Hluk A 1250 Mlčák Jaroslav Osvětimany A ½ soutěž
2007/2008 6 Staré Město H 1250 Bahulík Adam Hluk B 0 soutěž
2007/2008 5 Staré Město H 1250 Zpěváková Kateřina Staré Město J 1100 1 soutěž
2007/2008 3 Staré Město H 1250 Lessy Tomáš Staré Město I 1100 1 soutěž
2007/2008 2 Staré Město H 1250 Mrva Štěpán Osvětimany B 1418 ½ soutěž
2007/2008 1 Staré Město H 1250 Hromada Martin Kunovice B 1100 1 soutěž
2006/2007 3 Staré Město H 1280 Andrýsek Marek Hluk B 1 soutěž
2006/2007 1 Staré Město H 1280 Pavelčík Jaroslav Vlčnov C 1565 ½ soutěž
2006/2007 3 Hluk A 1280 Churá Petra Osvětimany A 1251 1 soutěž
2006/2007 1 Hluk A 1280 Zifčák Josef Mařatice A 1514 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK Staré Město H 1280 Plevák Petr ŠK Staré Město G 1386 0 soutěž
2006/2007 6 ŠK Staré Město H 1280 Plachý Stanislav TJ Mařatice B 1433 0 soutěž
2006/2007 5 ŠK Staré Město H 1280 Žižka Miroslav TJ Vlčnov C 1304 0 soutěž
2006/2007 4 ŠK Staré Město H 1280 Luňák Květoslav SK Boršice E 1413 ½ soutěž
2006/2007 3 ŠK Staré Město H 1280 Jiříkovský Michal TJ Spartak Hluk B 1 soutěž
2006/2007 2 ŠK Staré Město H 1280 Ondrůšek Radek KK-ŠK Osvětimany B 1286 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK Staré Město H 1280 Psotka Tomáš Sokol Velehrad 0 soutěž
2006/2007 7 Hluk A 1280 Pfeffer Dominik Boršice C 1515 0 soutěž
2006/2007 2 Hluk A 1280 Zifčák Josef Mařatice A 1514 0 soutěž
2006/2007 1 Hluk A 1280 Šašinka Viktor Bojkovice B 0 soutěž
2005/2006 9 SŠŠ Staré Město D 1000 Šubík Štěpán ŠK Zlín B 1000 0 soutěž
2005/2006 8 SŠŠ Staré Město D 1000 Indra Josef Sokol Postoupky B 1100 1 soutěž
2005/2006 7 SŠŠ Staré Město D 1000 FATRA NAPAJEDLA 1 soutěž
2005/2006 6 SŠŠ Staré Město D 1000 Sokol Postoupky C 1 soutěž
2005/2006 5 SŠŠ Staré Město D 1000 Kuciánová Martina TJ Zborovice 1100 1 soutěž
2005/2006 4 SŠŠ Staré Město D 1000 ŠK Zlín C 1 soutěž
2005/2006 7 Hluk B 1000 Osvětimany B 1 soutěž
2005/2006 6 Hluk B 1000 Javor Jan Vlčnov C 0 soutěž
2005/2006 5 Hluk B 1000 Hlavačka Daniel Staré Město G 1000 0 soutěž
2005/2006 4 Hluk B 1000 Maděra Pavel Velehrad 0 soutěž
2005/2006 3 Hluk B 1000 Marek Tomáš Bojkovice B 1445 0 soutěž
2005/2006 1 Hluk B 1000 Holomčík Libor Boršice D 1100 1 soutěž