Hráč Sušeň Jaroslav

Sušeň Jaroslav

User Pic
Jméno: Sušeň Jaroslav
Oddíl: TJ Sokol Valašská Bystřice
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1836
Elo mezinárodní: 1802
ID: 9043
FIDE ID: 392510
Rok narození: 1968
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 7 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1807 1850 Janál Vladimír ŠK Zlín-Malenovice A 1983 2000 0
2018/2019 5 TJ Sokol Valašská Bystřice B 1807 1850 Hora Miroslav ŠO TJ Sokol Vizovice 0 1753 0
2017/2018 9 ŠK Rajnochovice 1807 1841 Vilímek Petr Sokol Ústí B 0 1695 1
2017/2018 3 ŠK Rajnochovice 1807 1841 Ryšánek Jakub ŠK Zbrojovka Vsetín D 1800 1804 ½
2017/2018 2 Sokol Ústí B 1807 1841 Filák František TJ Valašské Meziříčí B 0 1759 1
2017/2018 8 Vala�sk� Byst�ice B 1795 1841 Krajcar Pavel Rajnochovice 0 1746 1
2017/2018 7 Vala�sk� Byst�ice B 1795 1841 Dvořáček Roman �st� 0 1665 1
2017/2018 2 Vala�sk� Byst�ice B 1807 1841 Horňák Michal Brumov-Bylnice 0 1562 1
2017/2018 8 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1795 1841 Hradil Karel ŠK Zbrojovka Vsetín B 1812 1788 1
2017/2018 7 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1795 1841 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice A 1850 1822 ½
2015/2016 7 Val. Bystřice B 1787 1803 Herman Vladimír Bystřička 1775 ½
2015/2016 6 Val. Bystřice B 1787 1803 Bartošek Ivan ŠKZ Vsetín D 1777 1788 1
2015/2016 10 Val.Bystřice 1787 1803 Hradil Karel ŠKZ Vsetín C 1847 1838 ½
2015/2016 9 Val.Bystřice 1787 1803 Krupa Jaroslav Gumárny Zubří 1866 1837 ½
2015/2016 8 Val.Bystřice 1787 1803 Hromada Jan Lužná 1745 1
2015/2016 7 Val.Bystřice 1787 1803 Sadílek Jaromír Zašová 1768 1
2015/2016 6 Val.Bystřice 1787 1803 Herman Vladimír Val. Meziříčí 1775 ½
2015/2016 5 Val.Bystřice 1787 1803 Vala Jiří Vizovice 1779 ½
2015/2016 4 Val.Bystřice 1787 1803 Dubovecký Josef Zlín C 1658 1728 ½
2015/2016 3 Val.Bystřice 1787 1803 Kroutil Zdeněk Slavičín 1622 1
2015/2016 2 Val.Bystřice 1787 1803 Vraj Ondřej Hošťálková B 1697 1777 0
2015/2016 1 Val.Bystřice 1787 1803 Válek František Brumov-Bylnice 1914 1878 ½
2014/2015 11 Val. Bystřice B 1810 1805 Zůbek Ladislav Val. Klobouky 1716 1
2014/2015 10 Val. Bystřice B 1810 1805 Smílek Jan Lužná 1784 ½
2014/2015 9 Val. Bystřice B 1810 1805 Hrabovský Vladimír Brumov-Bylnice 1976 1995 0
2014/2015 8 Val. Bystřice B 1810 1805 Pecl Jaroslav Bystřice p. Hostýnem 1804 ½
2014/2015 5 Val. Bystřice B 1810 1805 Hapka Tomáš Rajnochovice 1952 1839 ½
2014/2015 2 Val. Bystřice B 1810 1805 Blaha Antonín Vizovice 1797 ½
2014/2015 11 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1810 1805 Volčík Stanislav SK Boršice A 1764 1787 ½
2014/2015 10 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1810 1805 Holub Stanislav ŠK Zlínterm Zlín A 1897 1979 0
2014/2015 9 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1810 1805 Břoušek Jiří CHESSMONT Rožnov pod Radhoštěm A 2027 2000 ½
2014/2015 8 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1810 1805 Mrkus František ŠK Staré Město D 1803 1855 ½
2014/2015 6 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1810 1805 Válek František Šachový oddíl TJ Francova Lhota 1908 1845 ½
2014/2015 5 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1810 1805 Foukal František ŠK Zlín C 1998 1918 0
2014/2015 4 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1810 1805 Kolomazník Ladislav TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1746 ½
2014/2015 3 TJ Sokol Valašská Bystřice A 1810 1805 Kašík Jiří Slavia Kroměříž C 1973 1982 0
2013/2014 11 Val. Bystřice B 1801 Bambušek Vladislav Karolinka 1738 1657 1
2013/2014 10 Val. Bystřice B 1801 Dvořáček Roman Ústí B 1761 1
2013/2014 9 Val. Bystřice B 1801 Parák František MEZ Vsetín 1760 1766 ½
2013/2014 8 Val. Bystřice B 1801 Veselský František Hošťálková B 1929 1929 0
2013/2014 7 Val. Bystřice B 1801 Bártek Jaromír Bystřička 1680 ½
2013/2014 6 Val. Bystřice B 1801 Karafiát Josef Rožnov B 1668 1
2013/2014 5 Val. Bystřice B 1801 Prda Jan Val. Meziříčí B 1539 0
2013/2014 2 Val. Bystřice B 1801 Šihor Vítězslav Val. Polanka 1681 1
2013/2014 11 Val. Bystřice 1801 Smílek Jan Lužná 1706 ½
2013/2014 8 Val. Bystřice 1801 Novák Libor Val. Meziříčí 1588 1554 ½
2013/2014 7 Val. Bystřice 1801 Valenta Josef Rajnochovice 1602 1626 1
2013/2014 6 Val. Bystřice 1801 Bártek Josef Zašová 1547 0
2013/2014 5 Val. Bystřice 1801 Zůbek Ladislav Val. Klobouky 1733 1
2013/2014 4 Val. Bystřice 1801 Vilém Rostislav ŠKZ Vsetín B 1565 1643 1
2013/2014 3 Val. Bystřice 1801 Kývala Petr Vizovice 1719 1
2013/2014 1 Val. Bystřice 1801 Botek Ludvík EMKaD Holešov 1589 1
2012/2013 8 Valašská Bystřice B 1809 Novák Josef Valašské Meziříčí B 1822 ½
2012/2013 6 Valašská Bystřice B 1809 Vojkůvka Libor Rožnov B 1788 0
2012/2013 2 Valašská Bystřice B 1809 Filák František MEZ Vsetín 1777 0
2012/2013 9 Val. Bystřice 1809 Pikna Antonín Bystřice p.H. 1501 1
2012/2013 8 Val. Bystřice 1809 Šimek Zdeněk Ústí 1782 1
2012/2013 7 Val. Bystřice 1809 Fojtů Vojtěch Val. Klobouky 1782 ½
2012/2013 5 Val. Bystřice 1809 Žižka Petr ŠKZ Vsetín B 1731 ½
2012/2013 4 Val. Bystřice 1809 Strojil Jiří Zlín D 1793 ½
2012/2013 3 Val. Bystřice 1809 Žáček Svatoslav Holešov B 1677 ½
2012/2013 1 Val. Bystřice 1809 Častulík Libor Brumov-Bylnice 1721 1712 1
2011/2012 11 Vidče 1787 Liška Pavel Valašská Polanka 1635 1
2011/2012 10 Vidče 1787 Parák František Ústí 1758 1799 ½
2011/2012 9 Vidče 1787 Herman Vladimír Bystřička 1770 ½
2011/2012 8 Vidče 1787 Zátopek Jaroslav ŠKZ Vsetín C 1663 1
2011/2012 5 Vidče 1787 Vaculík Lubomír Hošťálková B 1975 ½
2011/2012 4 Vidče 1787 Vojkůvka Libor Rožnov B 1834 ½
2011/2012 3 Vidče 1787 Filák František MEZ Vsetín 1812 1
2011/2012 2 Vidče 1787 Kovář Ladislav Karolinka 1766 1
2011/2012 1 Vidče 1787 Novák Josef Valašské Meziříčí B 1843 0
2010/2011 11 Vidče 1784 Šefler Josef Lužná 1673 1
2010/2011 10 Vidče 1784 Kovář Ladislav Karolinka 1750 ½
2010/2011 8 Vidče 1784 Lev František Valašské Meziříčí B 1708 ½
2010/2011 7 Vidče 1784 Růčka Ondřej Valašská Bystřice B 1649 ½
2010/2011 6 Vidče 1784 Šimek Zdeněk Valašská Polanka 1776 ½
2010/2011 4 Vidče 1784 Kovařík Matyáš ŠKZ Vsetín C 1558 1
2010/2011 3 Vidče 1784 Bártek Jaromír Bystřička 1724 1
2010/2011 2 Vidče 1784 Sadílek Jaromír Zašová 1870 0
2010/2011 1 Vidče 1784 Kocourek Karel MEZ Vsetín 1791 ½
2009/2010 11 Vidče 1764 Malina Zdenek Zašová 1721 ½
2009/2010 10 Vidče 1764 Kořístka Antonín Hošťálková B 1648 1
2009/2010 9 Vidče 1764 Šulák Radomír MEZ Vsetín 1707 ½
2009/2010 8 Vidče 1764 Hradil Karel ŠKZ Vsetín B 1912 ½
2009/2010 7 Vidče 1764 Obšivačová Hana Valašská Bystřice B 1703 1
2009/2010 6 Vidče 1764 Čokavec Milan Lužná 1715 ½
2009/2010 5 Vidče 1764 Kovář Ladislav Karolinka 1734 ½
2009/2010 4 Vidče 1764 Lev František Valašské Meziříčí B 1702 1
2009/2010 3 Vidče 1764 Herman Vladimír Bystřička 1770 1
2009/2010 2 Vidče 1764 Karafiát Josef A 64 Valašský 1695 ½
2009/2010 1 Vidče 1764 Šimek Zdeněk Valašská Polanka 1728 1
2009/2010 10 TJ Sokol V. Bystrice 1764 Herman Vladimír TJ Valasske Mezirici 1770 ½
2009/2010 8 TJ Sokol V. Bystrice 1764 Veselský František TJ Sokol Hostalkova 1980 0
2009/2010 4 TJ Sokol V. Bystrice 1764 Filák Josef SO Brumov-Bylnice 1838 0
2008/2009 9 TJ Vidče 1743 Kovář Ladislav TJ Karolinka 1771 ½
2008/2009 7 TJ Vidče 1743 Koňařík Alois Sokol Huslenky 1783 ½
2008/2009 6 TJ Vidče 1743 Dvořáček Roman Sokol Valašská Polanka 1758 1
2008/2009 5 TJ Vidče 1743 Bambušek Ivan Chessmont Rožnov pR B 1761 ½
2008/2009 4 TJ Vidče 1743 Vičan Jaromír TJ Zašová 1905 ½
2008/2009 3 TJ Vidče 1743 Zátopek Jaroslav ŠKZ Vsetín C 1688 1
2008/2009 2 TJ Vidče 1743 Kahánek Martin TJ Valašské Meziříčí B 1862 1
2008/2009 1 TJ Vidče 1743 Čokavec Milan Sokol Lužná 1692 0
2007/2008 9 S. Vidče 1763 Koňařík Alois S. Huslenky 1766 0
2007/2008 8 S. Vidče 1763 Horák Martin A 64 Valašský 1745 ½
2007/2008 7 S. Vidče 1763 Hurta Karel S. Valašská Bystřice 1844 0
2007/2008 6 S. Vidče 1763 Smílek Jan S. Lužná 1641 0
2007/2008 5 S. Vidče 1763 Parák František S. Valašská Polanka 1824 1
2007/2008 4 S. Vidče 1763 Novák Josef Valašské Meziříčí B 1866 0
2007/2008 3 S. Vidče 1763 Mužík Josef TJ Karolinka 1873 ½
2007/2008 2 S. Vidče 1763 Karlík Ondřej Z Vsetín C 1692 0
2007/2008 1 S. Vidče 1763 Herman Vladimír TJ Jasenice 1728 1
2006/2007 9 TJ Vidče 1774 Mužík Josef TJ Karolinka 1878 ½
2006/2007 8 TJ Vidče 1774 Čokavec Milan Sokol Lužná 1705 1
2006/2007 7 TJ Vidče 1774 Zátopek František TJ Zašová 1934 0
2006/2007 6 TJ Vidče 1774 Karafiát Josef A 64 Valašský 1683 0
2006/2007 5 TJ Vidče 1774 Volek Otakar TJ Valašské Meziříčí B 1788 0
2006/2007 4 TJ Vidče 1774 Jančálek Zdeněk TJ Jasenice 1711 1
2006/2007 3 TJ Vidče 1774 Klímek David ŠKZ Vsetín C 1556 0
2006/2007 2 TJ Vidče 1774 Múdrý Jan Sokol Huslenky 1742 1
2005/2006 11 TJ Vidče 1766 Kramer Břetislav Val.Meziříčí B 1675 1
2005/2006 10 TJ Vidče 1766 Filák František MEZ Vsetín 1827 1
2005/2006 9 TJ Vidče 1766 Křižák Eduard TJ Rožnov B 1734 1
2005/2006 7 TJ Vidče 1766 Jančálek Zdeněk TJ Jasenice 1700 1
2005/2006 4 TJ Vidče 1766 Hovořák Josef Sokol Lužná 1
2005/2006 3 TJ Vidče 1766 Koláček Milan TJ Zašová 1820 0
2005/2006 2 TJ Vidče 1766 Červenka Emil S.Hošťálková 1894 0
2005/2006 1 TJ Vidče 1766 Čokavec Milan Valašská Polanka 1719 0