Hráč Scheichenost Michal

Scheichenost Michal

User Pic
Jméno: Scheichenost Michal
Oddíl: Sokol Postoupky
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1595
Elo mezinárodní: 1590
ID: 32095
FIDE ID: 350613
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 10 Sokol Postoupky B 1590 1609 Navrátil Patrik ŠK Zlín C 0 1284 ½
2017/2018 8 Sokol Postoupky B 1590 1609 Pavelčík Jaroslav TJ Vlčnov B 0 1504 ½
2017/2018 4 Sokol Postoupky B 1590 1609 Kučera Pavel ŠK Staré Město E 0 0 0
2016/2017 8 Sokol Postoupky B 1590 1606 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1572 1
2016/2017 2 Sokol Postoupky B 1590 1606 Gottwald Pavel TJ Fatra-Slavia Napajedla B 1487 ½
2015/2016 2 Sokol Postoupky C 1590 1606 Macůrek Miloslav ŠK Holešov C 1595 0
2015/2016 1 Sokol Postoupky C 1590 1606 Liška Ondřej TJ Bystřice pod Hostýnem B 1570 ½
2015/2016 10 Sokol Postoupky B 1590 1606 Vidlář Pavel Fatra-Slavia Napajedla A 1989 1990 0
2015/2016 7 Sokol Postoupky C 1590 1606 Petr Zdeněk TJ Bystřice pod Hostýnem B 1685 ½
2015/2016 5 Sokol Postoupky C 1590 1606 Ševela Vladimír ŠK Holešov C 1789 1747 ½
2015/2016 4 Sokol Postoupky C 1590 1606 Tomeček Marián SK EMKaD Holešov - B 1333 1434 1
2015/2016 2 Sokol Postoupky C 1590 1606 Růdl Karel ŠK Loukov 1271 ½
2015/2016 1 Sokol Postoupky C 1590 1606 Večeřa Pavel Sokol Postoupky D 1464 1470 1
2014/2015 9 Junior Postoupky 1601 1607 Dvořák Miroslav ŠK Loukov 1490 ½
2014/2015 7 Junior Postoupky 1601 1607 Janík Miroslav SK EMKaD Holešov B 1646 0
2014/2015 6 Junior Postoupky 1601 1607 Daněk Libor ŠK Milovice HRAD 2084 2035 0
2014/2015 3 Junior Postoupky 1601 1607 Nedbal Josef ŠK Prusinovice B 1506 1
2014/2015 1 Junior Postoupky 1601 1607 Krajcar Pavel ŠK Holešov C 1707 0
2014/2015 11 Sokol Postoupky B 1601 1607 Kokrda Vladimír ŠK Zlín C 1814 0
2014/2015 10 Sokol Postoupky B 1601 1607 Blahynka Svatopluk TJ FS Napajedla A - MR.COFFEE 1594 0
2014/2015 6 Sokol Postoupky B 1601 1607 Skalka Josef SK Boršice A 1827 1819 0
2014/2015 9 SOKOL POSTOUPKY C 1601 1607 Vaculík Petr SK RUSAVA 1839 1839 0
2014/2015 8 SOKOL POSTOUPKY C 1601 1607 Žalčík Vincenc SOKOL LITENČICE 1758 ½
2014/2015 5 SOKOL POSTOUPKY C 1601 1607 Daněk Libor ŠK RAPOS SULIMOV 2084 2035 0
2014/2015 4 SOKOL POSTOUPKY C 1601 1607 Šašek Jaroslav SOKOL PRAVČICE 1700 1835 1
2014/2015 3 SOKOL POSTOUPKY C 1601 1607 Prachař Mojmír ŠO TJ ZBOROVICE B 1855 0
2014/2015 2 SOKOL POSTOUPKY C 1601 1607 Petržela Pavel ŠK HOLEŠOV B 2000 2021 ½
2014/2015 1 SOKOL POSTOUPKY C 1601 1607 Vichlenda Milan ŠK PRUSINOVICE 1738 ½
2013/2014 11 TJ Sokol Postoupky 1616 1622 Nehyba Martin TJ Sokol Hošťálková 1629 1733 0
2013/2014 10 TJ Sokol Postoupky 1616 1622 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1584 1630 ½
2013/2014 8 TJ Sokol Postoupky 1616 1622 Stuchlý Ondřej ŠK Staré Město "A" 1803 1839 0
2013/2014 7 TJ Sokol Postoupky 1616 1622 Tajovský Matěj ŠK KME-DDM Kuřim 1530 1530 ½
2013/2014 6 TJ Sokol Postoupky 1616 1622 Masáková Petra ŠK Duras BVK Brno "B" 1553 1567 ½
2013/2014 5 TJ Sokol Postoupky 1616 1622 Fialka Adam TJ Slovan Havířov 1554 1550 0
2013/2014 4 TJ Sokol Postoupky 1616 1622 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1557 1626 ½
2013/2014 3 TJ Sokol Postoupky 1616 1622 Štefanišin Jan OŠŠ TJ Ostrava 1661 1590 1
2013/2014 2 TJ Sokol Postoupky 1616 1622 Škarpa Tomáš SK Řetězárna Česká Ves 1398 1353 0
2013/2014 1 TJ Sokol Postoupky 1616 1622 Zajíček Tomáš Agentura 64 Grygov 1804 1859 ½
2013/2014 9 SOKOL POSTOUPKY C 1616 1622 Vichlenda Milan ŠK PRUSINOVICE 1717 0
2013/2014 7 SOKOL POSTOUPKY C 1616 1622 Šantora Jiří SLAVIA KROMĚŘÍŽ E 1833 1853 0
2013/2014 6 SOKOL POSTOUPKY C 1616 1622 Dvorník Pavel TJ LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1736 1
2013/2014 5 SOKOL POSTOUPKY C 1616 1622 Trávníček Jaroslav SOKOL MORKOVICE 1844 1806 ½
2013/2014 3 SOKOL POSTOUPKY C 1616 1622 Šašek Jaroslav SOKOL PRAVČICE 1824 1834 0
2013/2014 2 SOKOL POSTOUPKY C 1616 1622 Prachař Mojmír ŠO TJ ZBOROVICE B 1898 ½
2013/2014 1 SOKOL POSTOUPKY C 1616 1622 Krajcar Zdeněk ŠK HOLEŠOV C 1619 1
2013/2014 11 Sokol Postoupky B 1616 1622 Strojil Jiří ŠK Zlín C 1806 ½
2013/2014 10 Sokol Postoupky B 1616 1622 Blaha Bohuslav ŠK Staré Město D 1909 1842 ½
2013/2014 8 Sokol Postoupky B 1616 1622 Navrátil Marek Slavia Kroměříž C 1843 1900 0
2013/2014 8 Junior Postoupky 1616 1622 Čapčuch Kamil TJ Bystřice p/H B 1711 0
2013/2014 6 Junior Postoupky 1616 1622 Peňáz Dalibor SK Spartak Hulín 1618 1
2013/2014 5 Junior Postoupky 1616 1622 Ševčák Miroslav SK Rusava 1668 0
2013/2014 3 Junior Postoupky 1616 1622 Žák Alois ŠK Milovice 1662 0
2013/2014 2 Junior Postoupky 1616 1622 Pánik Tomáš SK EMKaD Holešov B 1826 0
2013/2014 1 Junior Postoupky 1616 1622 Sedlák Miroslav TJ Sokol Morkovice B 1100 1
2012/2013 11 Junior Postoupky 1602 1757 Cholasta Josef TJ Sokol Pravčice 1570 1
2012/2013 10 Junior Postoupky 1602 1757 Rozsypálek Milan ŠK RAPOS Sulimov 1623 ½
2012/2013 9 Junior Postoupky 1602 1757 Štefek Jan Sokol Litenčice 1598 1654 1
2012/2013 8 Junior Postoupky 1602 1757 Prachař Mojmír ŠO TJ Zborovice B 1907 0
2012/2013 6 Junior Postoupky 1602 1757 Plachý Josef TJ Lutopecny/Měrůtky 1723 1680 ½
2012/2013 5 Junior Postoupky 1602 1757 Peška Antonín SK EMKaD Holešov A 1762 0
2012/2013 4 Junior Postoupky 1602 1757 Štolfa Petr T.J. Sokol Morkovice 1653 ½
2012/2013 3 Junior Postoupky 1602 1757 Krajcar Zdeněk ŠK Holešov C 1615 1
2012/2013 2 Junior Postoupky 1602 1757 Pospíšil Emil Sokol Kvasice 1628 ½
2012/2013 1 Junior Postoupky 1602 1757 Liška Ondřej TJ Bystřice pod Hostýnem B 1337 0
2012/2013 6 TJ Sokol Postoupky B 1602 1757 Šebela Ladislav SK Boršice C 1822 1818 ½
2012/2013 5 TJ Sokol Postoupky B 1602 1757 Prachař David ŠO TJ Zborovice A 1583 0
2012/2013 2 TJ Sokol Postoupky B 1602 1757 Nekarda Jan ŠK Staré Město F 1448 1479 1
2012/2013 1 TJ Sokol Postoupky B 1602 1757 Mazouch Roman KK-ŠK Osvětimany 1587 0
2012/2013 11 TJ Sokol Postoupky 1602 1757 Liška Martin KME-DDM Kuřim 1323 ½
2012/2013 10 TJ Sokol Postoupky 1602 1757 Glozar Petr ŠK Duras BVK Brno "B" 1476 1
2012/2013 9 TJ Sokol Postoupky 1602 1757 Hartingerová Martina Agentura 64 Grygov 1477 1468 1
2012/2013 8 TJ Sokol Postoupky 1602 1757 Kment Michal Rošáda Prostějov 1545 ½
2012/2013 7 TJ Sokol Postoupky 1602 1757 Mrkus František ŠK Staré Město 1701 1816 0
2012/2013 6 TJ Sokol Postoupky 1602 1757 Krmíček Antonín ŠO Kunovice 1250 1
2012/2013 5 TJ Sokol Postoupky 1602 1757 Horváth Tomáš SK Slavie Orlová "B" 1477 1543 1
2012/2013 4 TJ Sokol Postoupky 1602 1757 Kopcová Ludmila Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1529 1507 1
2012/2013 3 TJ Sokol Postoupky 1602 1757 Zatloukal Miroslav TŽ Třinec 1294 1
2012/2013 2 TJ Sokol Postoupky 1602 1757 Stančík Jakub Zbrojovka Vsetín 1582 0
2012/2013 1 TJ Sokol Postoupky 1602 1757 Gálík Jakub TJ Sokol Hošťálková 1578 1617 ½
2011/2012 3 TJ Sokol Postoupky B 1532 1574 Strouhal David ŠK Zlín 1000 1
2011/2012 2 TJ Sokol Postoupky B 1532 1574 Vašek Ondřej KK-ŠK Osvětimany 1000 1
2011/2012 1 TJ Sokol Postoupky B 1532 1574 Šikl Jakub Slavia Kroměříž 1000 1
2011/2012 3 TJ Sokol Postoupky D 1532 1574 Tomeček Marián TJ Sokol Holešov B 1367 1
2011/2012 1 TJ Sokol Postoupky D 1532 1574 Mojžíšek Jiří ŠK Milovice 1558 ½
2011/2012 11 TJ Sokol Postoupky 1532 1574 Bierská Adéla Zbrojovka Vsetín 1100 1
2011/2012 10 TJ Sokol Postoupky 1532 1574 Vraj Ondřej Sokol Hošťálková 1100 1
2011/2012 9 TJ Sokol Postoupky 1532 1574 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová A 1461 1348 1
2011/2012 8 TJ Sokol Postoupky 1532 1574 Očko Dominik SK Slavia Orlová B 1000 1
2011/2012 7 TJ Sokol Postoupky 1532 1574 Otruba Zdeněk SK Boršice B 1000 1
2011/2012 6 TJ Sokol Postoupky 1532 1574 Hrabal Matěj ŠK Staré Město B 1356 1
2011/2012 5 TJ Sokol Postoupky 1532 1574 Makalouš Dan ŠK Lokomotiva Brno B 1100 1
2011/2012 4 TJ Sokol Postoupky 1532 1574 Kocí Tereza ŠK Lokomotiva Brno C 1100 1
2011/2012 3 TJ Sokol Postoupky 1532 1574 Glozar Tomáš Duras BVK Brno B 1100 1
2011/2012 2 TJ Sokol Postoupky 1532 1574 Polláková Kateřina A64 Grygov 1000 1
2011/2012 1 TJ Sokol Postoupky 1532 1574 Bartoszová Klára TŽ Třinec 1000 1
2011/2012 6 TJ Sokol Postoupky D 1532 1574 Kruták Martin TJ Sokol Morkovice B 1567 1
2011/2012 5 TJ Sokol Postoupky D 1532 1574 Kubík Radomír SK Spartak Hulín 1573 0
2011/2012 4 TJ Sokol Postoupky D 1532 1574 Hubík Petr TJ Sokol Pravčice 1554 0
2011/2012 2 TJ Sokol Postoupky D 1532 1574 Voltner Čeněk TJ Sokol Holešov B 1000 ½
2011/2012 1 TJ Sokol Postoupky D 1532 1574 Růdl Karel SK Rusava 1000 1
2011/2012 11 JUNIOR POSTOUPKY 1532 1574 Vachala Josef ŠK RAPOS SULIMOV 1549 1
2011/2012 10 JUNIOR POSTOUPKY 1532 1574 Barot Richard ŠK PRUSINOVICE 1000 0
2011/2012 9 JUNIOR POSTOUPKY 1532 1574 Štrom Vítězslav TJ BYSTŘICE P.H. B 1436 1
2011/2012 8 JUNIOR POSTOUPKY 1532 1574 Kostka Michal SLAVIA KROMĚŘÍŽ D 1618 ½
2011/2012 7 JUNIOR POSTOUPKY 1532 1574 Kunc Miroslav SOKOL HOLEŠOV A 1490 1
2011/2012 6 JUNIOR POSTOUPKY 1532 1574 Dopita Petr SOKOL LITENČICE 1496 1
2011/2012 4 JUNIOR POSTOUPKY 1532 1574 Krčmář Václav LUTOPECNY/MĚRŮTKY 1699 1
2011/2012 3 JUNIOR POSTOUPKY 1532 1574 Bednařík Vratislav TJ SOKOL KVASICE 1490 ½
2011/2012 2 JUNIOR POSTOUPKY 1532 1574 Šebestík Roman ŠO TJ ZBOROVICE B 1474 0
2011/2012 1 JUNIOR POSTOUPKY 1532 1574 Kruták Martin T.J. SOKOL MORKOVICE A 1567 0
2010/2011 3 TJ Sokol Postoupky D 1421 Podmol Jaroslav SK Spartak Hulín 1000 1
2010/2011 2 TJ Sokol Postoupky D 1421 Sedláček Oldřich TJ Sokol Holešov B 1449 ½
2010/2011 1 TJ Sokol Postoupky D 1421 Meluzín Jaromír ŠK Milovice 1271 0
2010/2011 4 TJ ŠO Zborovice 1421 Sedlačík Martin ŠK Staré Město C 1433 1
2010/2011 3 TJ ŠO Zborovice 1421 Juřena Matyáš ŠK Zlín 1413 ½
2010/2011 2 TJ ŠO Zborovice 1421 Lukaštík Jaroslav Sokol Ústí 1489 0
2010/2011 1 TJ ŠO Zborovice 1421 Bareš Jáchym Zbrojovka Vsetín 1582 0
2010/2011 4 Junior Postoupky 1421 Prachař David ŠO TJ Zborovice B 1425 0
2010/2011 11 TJ Sokol Postoupky "B" 1421 Zeman Radek ŠK Duras BVK Brno "A" 1704 0
2010/2011 10 TJ Sokol Postoupky "B" 1421 Daněk Daniel ŠK Duras BVK Brno "B" 1370 ½
2010/2011 9 TJ Sokol Postoupky "B" 1421 Sedláček Leoš ŠK Lokomotiva Brno "B" 1100 1
2010/2011 8 TJ Sokol Postoupky "B" 1421 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno "C" 1100 1
2010/2011 7 TJ Sokol Postoupky "B" 1421 Martinek Erik Sokol Bedřichov 1100 1
2010/2011 6 TJ Sokol Postoupky "B" 1421 Šperková Kristýna SK DDM Vyškov 1318 1
2010/2011 5 TJ Sokol Postoupky "B" 1421 Horváth Tomáš SK Slavie Orlová "B" 1415 1
2010/2011 4 TJ Sokol Postoupky "B" 1421 Krejča Jakub TJ Sokol Hošťálková 1521 0
2010/2011 3 TJ Sokol Postoupky "B" 1421 Indra Josef TJ Sokol Postoupky "A" 1365 ½
2010/2011 2 TJ Sokol Postoupky "B" 1421 Pondělek Patrik SK Boršice "B" 1000 1
2010/2011 1 TJ Sokol Postoupky "B" 1421 Němec Pavel ŠK Staré Město "B" 1355 ½
2010/2011 7 TJ Sokol Postoupky D 1421 Hubík Petr TJ Sokol Pravčice 1592 ½
2010/2011 6 TJ Sokol Postoupky D 1421 Kučerka Miroslav ŠK Loukov 1570 ½
2010/2011 5 TJ Sokol Postoupky D 1421 Kubík Radomír SK Spartak Hulín 1567 0
2010/2011 3 TJ Sokol Postoupky D 1421 Slavičínský Miroslav ŠK Milovice 1000 1
2010/2011 2 TJ Sokol Postoupky D 1421 Šico Petr SK Rusava 1525 0
2010/2011 1 TJ Sokol Postoupky D 1421 Úlehla Filip TJ Sokol Morkovice B 1000 0
2009/2010 9 TJ Sokol Postoupky C 1250 Navrátil Marek TJ Sokol Litencice 1452 0
2009/2010 11 Sokol Postoupky "B" 1250 Štefaník Richard SK Stare Mesto "B" 1577 0
2009/2010 10 Sokol Postoupky "B" 1250 Hronek Martin SK Zlin 1250 0
2009/2010 9 Sokol Postoupky "B" 1250 Fryda Dominik SK Lokomotiva Brno "B" 1000 1
2009/2010 8 Sokol Postoupky "B" 1250 Bartošová Veronika SK Lokomotiva Brno "C" 1323 0
2009/2010 5 Sokol Postoupky "B" 1250 Oulehla Jakub Rosada Prostejov 1416 0
2009/2010 4 Sokol Postoupky "B" 1250 Koukal Ondřej SK Duras BVK Brno "B" 1100 1
2009/2010 3 Sokol Postoupky "B" 1250 Indra Josef Sokol Postoupky "A" 1360 0
2009/2010 2 Sokol Postoupky "B" 1250 Jelínek Daniel SK Borsice "B" 1250 1
2009/2010 1 Sokol Postoupky "B" 1250 Skřivánek Přemysl SK Veseli nad Moravou 1250 1
2009/2010 11 Junior Postoupky 1250 Mlčák Bohumil SK Prusinovice 1534 0
2009/2010 8 Junior Postoupky 1250 Mikulčák Jaroslav SK Rusava 1598 ½
2009/2010 6 Junior Postoupky 1250 Piskač Ondřej SK Milovice 1777 0
2009/2010 5 Junior Postoupky 1250 Turza Jaroslav Spartak Hulín 1535 0
2009/2010 2 Junior Postoupky 1250 Studený Karel TJ Sokol Morkovice B 1376 0
2009/2010 6 TJ Zborovice 1250 Černotík Jaroslav Sokol Ústí 1
2009/2010 5 TJ Zborovice 1250 Vybíral Petr ŠK Staré Město D 1380 0
2009/2010 4 TJ Zborovice 1250 Bednařík Josef Sokol Hošťálková 1000 0
2009/2010 3 TJ Zborovice 1250 Skrášek Adam ŠO Kunovice 1100 1
2009/2010 2 TJ Zborovice 1250 Vilém Rostislav Zbrojovka Vsetín ½
2009/2010 1 TJ Zborovice 1250 Pešl Adam TJ Vlčnov 1100 0
2008/2009 9 Sokol Postoupky B 1100 Horehleď Adam ŠK Staré Město D 1000 1
2008/2009 8 Sokol Postoupky B 1100 Kachtík Karel Sokol Hoštálková 1000 1
2008/2009 7 Sokol Postoupky B 1100 Moštěk Petr TJ Vlčnov 1100 0
2008/2009 6 Sokol Postoupky B 1100 ŠK Zlín B 1
2008/2009 5 Sokol Postoupky B 1100 Strouhal David ŠK Zlín C 1000 1
2008/2009 4 Sokol Postoupky B 1100 Bedřich Marek ŠO Kunovice 1100 1
2008/2009 8 TJ Sokol Postoupky C 1100 Indrák Jiří ŠO TJ Zborovice A 1381 0
2007/2008 9 ŠO TJ Zborovice 1000 Hrabal Matěj ŠK Staré Město E 1100 1
2007/2008 8 ŠO TJ Zborovice 1000 Jež Samuel ŠK Staré Město D 1000 1
2007/2008 6 ŠO TJ Zborovice 1000 Němec Pavel ŠK Staré Město C 1000 0
2007/2008 5 ŠO TJ Zborovice 1000 Juřena Matyáš ŠK Zlín B 1250 0
2007/2008 4 ŠO TJ Zborovice 1000 Kvapilík Josef Slavia Kroměříž 1250 0