Hráč Kureš Michael

Kureš Michael

User Pic
Jméno: Kureš Michael
Oddíl: ŠK Duras BVK
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2053
Elo mezinárodní: 2003
ID: 40825
FIDE ID: 386065
Rok narození: 2006
Třída trenéra: 4
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2020/2021 3 ŠK DURAS BVK Brno 2051 2053 Zdechovský Tobiáš ŠŠPM Lipky HK 1952 1949 0 soutěž
2020/2021 2 ŠK DURAS BVK Brno 2051 2053 Novotný Ondřej 2222 ŠK Polabiny 1951 1933 1 soutěž
2020/2021 1 ŠK DURAS BVK Brno 2051 2053 Dudek Vojtěch TJ Spartak Vlašim 1994 1997 0 soutěž
2020/2021 1 ŠK Duras BVK Královo Pole B 2051 2053 Šuráň Jakub ŠK Hodonín 1770 1872 ½ soutěž
2019/2020 9 ŠK Lokomotiva Brno C 1960 1975 Tláskal Martin TJ Slovan Ivančice 2113 2093 0 soutěž
2019/2020 8 ŠK Lokomotiva Brno C 1960 1975 Dočekal Jan ŠK GPOA Znojmo 2251 2252 1 soutěž
2019/2020 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1912 1975 Řehůřek Lukáš ŠK Bystrc Oilers 2168 2124 ½ soutěž
2019/2020 6 ŠK Lokomotiva Brno C 1912 1975 Glozar Petr ŠK Duras BVK C 1864 1859 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1920 2002 Matula Roman Optika Medek TJ Hodonice 0 1790 1 soutěž
2019/2020 4 ŠK Lokomotiva Brno C 1897 2002 Dvořák Libor TJ Znojmo B 2040 1986 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Lokomotiva Brno C 1897 2002 Kučera Vladislav ŠK Střelice 2023 1927 1 soutěž
2019/2020 2 ŠK Lokomotiva Brno C 1897 2002 Gajdoš Daniel VSK Universita Brno B 2008 2032 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK DURAS BVK Brno 1967 1975 Martirosyan David ŠK Dopravní podnik Praha - PORG 1555 1527 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK DURAS BVK Brno 1967 1975 Macháček Jan Desko Liberec 1704 1651 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK DURAS BVK Brno 1967 1975 Šmolík Jáchym KŠ Říčany 1925 2038 2026 0 soutěž
2019/2020 4 ŠK DURAS BVK Brno 1967 1975 Kašpar Lukáš Šachklub Sokol Klatovy 1865 1784 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK DURAS BVK Brno 1912 1975 Gnojek Petr Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2149 2119 0 soutěž
2019/2020 2 ŠK DURAS BVK Brno 1920 2002 Zeman Lukáš TJ Spartak Vlašim 1585 1595 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK DURAS BVK Brno 1870 2002 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny A 1922 1904 1 soutěž
2019/2020 11 ŠK Duras BVK Královo Pole B 1967 1975 Fojtách Ivan TJ Znojmo 1975 1947 1 soutěž
2019/2020 10 ŠK Duras BVK Královo Pole B 1943 1975 Mayer Josef SK Podlužan Prušánky B 2041 1989 1 soutěž
2019/2020 9 ŠK Duras BVK Královo Pole B 1960 1975 Navrátil Josef ŠK Veselí nad Moravou 2025 1989 1 soutěž
2019/2020 8 ŠK Duras BVK Královo Pole B 1960 1975 Ševčík Leoš TJ Sloup 1962 1976 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK Duras BVK Královo Pole B 1960 1975 Hrádek Matyáš ŠK Agrotec Hustopeče 1498 1517 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK Duras BVK Královo Pole B 1912 1975 Majer Jiří ŠK Kuřim B 2025 2010 1 soutěž
2019/2020 5 ŠK Duras BVK Královo Pole B 1912 2002 Štrublík Martin ŠO MKS Vyškov 1820 1837 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK Duras BVK Královo Pole B 1897 2002 Blata František Jezdci Jundrov B 0 1787 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK Duras BVK Královo Pole B 1870 2002 Jelínek Ota VSK Universita Brno 2180 2178 0 soutěž
2019/2020 7 ŠK DURAS BVK Brno 1912 1975 Fizer Marek Interchess Frýdek-Místek 1823 1800 1 soutěž
2019/2020 6 ŠK DURAS BVK Brno 1912 1975 Gnojek Petr Beskydská šachová škola Frýdek-Místek 2149 2119 0 soutěž
2019/2020 5 ŠK DURAS BVK Brno 1920 2002 Vylíčil Adam ŠK Staré Město 1764 1727 ½ soutěž
2019/2020 4 ŠK DURAS BVK Brno 1870 2002 Zeman Lukáš TJ Spartak Vlašim 1555 1595 1 soutěž
2019/2020 3 ŠK DURAS BVK Brno 1870 2002 Janouch Jáchym Štěpán ŠK AD Jičín 1819 1831 ½ soutěž
2019/2020 2 ŠK DURAS BVK Brno 1870 2002 Králová Gabriela 2222 ŠK Polabiny B 1613 1666 1 soutěž
2019/2020 1 ŠK DURAS BVK Brno 1870 2002 Jareš Michal 2222 ŠK Polabiny A 1922 1904 1 soutěž
2018/2019 11 ŠK Lokomotiva Brno A 1938 1873 Cibulka Josef ŠŠPM Lipky HK 1919 1800 0 soutěž
2018/2019 10 ŠK Lokomotiva Brno A 1938 1873 Jiroušek Jan 2222 ŠK Polabiny B 1929 1838 ½ soutěž
2018/2019 9 ŠK Lokomotiva Brno A 1938 1873 Gloser David ŠK Lípa - DDM HK 2154 2096 1 soutěž
2018/2019 8 ŠK Lokomotiva Brno A 1938 1873 Jun Rudolf TJ CHS Chotěboř 2138 1946 ½ soutěž
2018/2019 4 ŠK Lokomotiva Brno A 1878 1870 Novotný Ondřej ŠO Hlinsko 1961 1888 0 soutěž
2018/2019 3 ŠK Lokomotiva Brno A 1878 1870 Rokoš Filip ŠK Ortex A 1962 1985 1 soutěž
2018/2019 2 ŠK Lokomotiva Brno A 1878 1870 Horák Vojtěch TJ Lanškroun 1470 1484 1 soutěž
2018/2019 1 ŠK Lokomotiva Brno A 1878 1870 Šádek Vojtěch ŠK Ortex B 1529 1625 1 soutěž
2018/2019 11 Lokomotiva Brno 1917 1873 Richter Rudolf TJ Namest n/Oslavou 1423 1499 ½ soutěž
2018/2019 10 Lokomotiva Brno 1917 1873 Kastner Vojtěch Rapid Pardubice 1939 1964 1 soutěž
2018/2019 9 Lokomotiva Brno 1909 1873 Kronowetter Bořivoj Sokol Kolin 2057 2017 ½ soutěž
2018/2019 6 Lokomotiva Brno 1885 1873 Lipavský Dušan SK Vysoke Myto 1964 1962 1 soutěž
2018/2019 4 Lokomotiva Brno 1878 1870 Kubát Pavel OREL Orechov 2004 1982 ½ soutěž
2018/2019 3 Lokomotiva Brno 1904 1870 Hospodka Josef TJ CHS Chotebor 1946 1951 0 soutěž
2018/2019 2 Lokomotiva Brno 1904 1870 Štork Rostislav Caissa Pivovar Dalesice 1750 1760 ½ soutěž
2018/2019 1 Lokomotiva Brno 1878 1870 Hájek Jiří TJ SO Chrudim 2044 2042 ½ soutěž
2018/2019 7 ŠK Lokomotiva Brno C 1885 1873 Spodný Josef ŠK 64 Brno 1863 1862 ½ soutěž
2018/2019 5 ŠK Lokomotiva Brno C 1878 1870 Forman Lubomír Optika Medek TJ Hodonice 0 1785 1 soutěž
2017/2018 11 ŠK Lokomotiva Brno B 1850 1986 Moulis Mojmír Orel Ořechov 2057 2048 0 soutěž
2017/2018 10 ŠK Lokomotiva Brno B 1931 1986 Riška Lubomír SK GPOA Znojmo 2120 2145 ½ soutěž
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno B 1931 1986 Balšínek Pavel ŠK Podlužan Prušánky B 2010 2038 0 soutěž
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno B 1945 1986 Sekanina Jiří ŠK Garde Lipovec B 2046 2052 0 soutěž
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno B 1957 1986 Zavadil Michal ŠK Duras BVK Královo Pole B 1995 2008 0 soutěž
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno B 1931 1986 Masák Pavel Spartak Adamov 2061 2063 ½ soutěž
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno B 1931 1986 Přibyl René ŠK Bystrc Oilers 1991 1988 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno B 1931 1986 Bílek Petr ŠK Veselí nad Moravou 2016 2057 ½ soutěž
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno B 1946 2004 Hejný Jaroslav MKS Vyškov 2038 2047 ½ soutěž
2017/2018 11 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1850 1986 Kijonka Ondřej SK Slavia Orlová "B" 1512 1444 1 soutěž
2017/2018 10 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1850 1986 Židek Daniel BŠŠ Frýdek-Místek "B" 1745 1705 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1850 1986 Klíma Tomáš TJ Sokol Ústí 1581 1591 1 soutěž
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1850 1986 Kopecký Matěj ŠK Zbrojovka Vsetín 1292 1254 1 soutěž
2017/2018 7 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1957 1986 Růžičková Ema Agentura 64 Grygov 1320 1260 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1957 1986 Vávra Jan ŠK Staré Město "B" 1347 1367 1 soutěž
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1931 1986 Galda Tomáš Šachy Hošťálková 1463 1480 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1931 1986 Kocián Tomáš ŠK Zlín 0 1053 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1946 2004 Hladký Tadeáš ŠK Lokomotiva Brno "B" 1467 1601 1 soutěž
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1946 2004 Anděl Vít TJ Lokomotiva Krnov 1451 1495 1 soutěž
2017/2018 1 ŠK Lokomotiva Brno "A" 1946 2004 Fizerová Lucie TJ Ostrava 1482 1569 1 soutěž
2017/2018 9 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1945 1986 Kudla Vladimír ŠK Kuřim "B" 1902 1825 ½ soutěž
2017/2018 8 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1945 1986 Kučera Vladislav ŠK Střelice 2023 1911 1 soutěž
2017/2018 6 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1957 1986 Spodný Josef ŠK 64 Brno 1869 1858 ½ soutěž
2017/2018 5 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1931 1986 Menčík Pavel ŠK Duras BVK Královo Pole "D" 1877 1905 1 soutěž
2017/2018 4 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1931 1986 Petlák Josef TJ Znojmo "B" 1992 1979 1 soutěž
2017/2018 3 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1931 1986 Růžička František Jezdci Jundrov "B" 2090 2085 0 soutěž
2017/2018 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1931 1986 Sysel Jiří TJ Slovan Ivančice 1993 1983 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno E 1540 1551 Hyrš Martin ŠK Duras BVK D 1940 1907 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno E 1540 1551 Patočka Roman TJ Slovan - Žaluzie Koblížek Ivančice 1670 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno E 1540 1551 Porč Pavel ŠK Střelice A 1742 1681 ½ soutěž
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno E 1540 1551 Kubíček Jiří ŠK Bystrc Oilers 1890 1924 0 soutěž
2016/2017 9 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1540 1551 Dumek Aleš Šachy Zastávka "B" 1312 1333 1 soutěž
2016/2017 8 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1540 1551 Skalník Josef TJ Slovan-Žaluzie Koblížek Ivančice B 1658 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1540 1551 Kolačný Josef ŠK Sokol Tišnov "B" 1628 1 soutěž
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1540 1551 Wehrenberg Petr Šachy Zastávka "A" 1573 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno "J" 1540 1551 Keprt Tomáš ŠK Kuřim "E" 1569 1569 1 soutěž
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 Pop Tomáš Desko Liberec 1541 1580 ½ soutěž
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 Popovský Ondřej Sokol Buštěhrad 1380 1380 1 soutěž
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1893 1960 ½ soutěž
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 Pravda Kryštof Sokol Praha-Kobylisy 1659 1742 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 Horák Jan TJ Štefanydes Polička 1526 1457 1 soutěž
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 Vítová Anna ŠK AD Jičín 1582 1653 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 Hartingerová Martina Šachy Hošťálková 1694 1679 0 soutěž
2016/2017 7 ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 Vítová Anna ŠK AD Jičín 1582 1653 1 soutěž
2016/2017 6 ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 Cach Jakub 2222 ŠK Polabiny 1974 1993 0 soutěž
2016/2017 5 ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 Horák Jan TJ Štefanydes Polička 1526 1457 1 soutěž
2016/2017 4 ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 Stalmach Richard BŠŠ Frýdek-Místek 1665 1667 0 soutěž
2016/2017 3 ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 Neumann Filip SK Slavia Orlová 1772 1683 0 soutěž
2016/2017 2 ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 Macháček Lukáš ŠK Staré Město 1567 1605 1 soutěž
2016/2017 1 ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 Hartingerová Martina Šachy Hošťálková 1694 1679 0 soutěž
2015/2016 11 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1540 1551 Kopcová Ludmila OŠŠ TJ Ostrava 1783 1758 0 soutěž
2015/2016 10 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1540 1551 Demko Robert Interchess FM 1732 1717 ½ soutěž
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1540 1551 Vantuch Lucian Beskydská šachová škola FM B 1739 1610 0 soutěž
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1540 1551 Odstrčil Lukáš Beskydská šachová škola FM C 1572 1473 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1540 1551 Nehyba Martin Sokol Hošťálková 1805 1861 0 soutěž
2015/2016 6 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1540 1551 Kovařík Matyáš TJ Zbrojovka Vsetín 1759 1780 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1540 1551 Liška Martin ŠK Kuřim "B" 1297 1336 1 soutěž
2015/2016 3 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1540 1551 Skřivánek Michal ŠK Lokomotiva Brno "C" 1432 1443 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1540 1551 Nekarda Jan ŠK Staré Město "B" 1589 1627 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno "B" 1540 1551 Jelínek Jindřich A64 Grygov 1538 1581 1 soutěž
2015/2016 5 ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK-Královo Pole 1631 1690 1 soutěž
2015/2016 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1540 1551 Prokop Martin ŠK Kuřim "G" 1100 1435 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1540 1551 Just Pavel TJ Slovan Ivančice "B" 1461 1 soutěž
2015/2016 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1540 1551 Hlavsa Vladimír ŠK Sokol Tišnov "B" 1792 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1540 1551 Smíšek Radovan ŠK Kuřim "E" 1519 1 soutěž
2015/2016 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1540 1551 Buzáš Michal ŠK Kuřim "F" 1000 1 soutěž
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1540 1551 Zámečník Ondřej ŠK Lokomotiva Brno "K" 1602 1556 0 soutěž
2015/2016 1 ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 Zavadil Matyáš ŠK Duras BVK-Královo Pole 1631 1690 1 soutěž
2014/2015 9 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1493 1486 Ochotný Václav ŠK Veselí nad Moravou 1250 ½ soutěž
2014/2015 8 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1493 1486 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "D" 1250 1508 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1493 1486 Němec David ŠK Kuřim "B" 1506 1559 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1493 1486 Zabloudil Radek Sportovní klub Vyškov 1428 ½ soutěž
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1493 1486 Tajovský Matěj ŠK Kuřim "C" 1429 1407 1 soutěž
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1493 1486 Richterová Julie Šachy Zastávka 1561 1564 ½ soutěž
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1493 1486 Fryda Dominik ŠK Lokomotiva Brno "F" 1368 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1493 1486 Řezníček Lukáš ŠK Lokomotiva Brno "G" 1000 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "D" 1493 1486 Faja Vilém ŠK Lokomotiva Brno "E" 1386 0 soutěž
2014/2015 13 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1493 1486 Richterová Julie Šachy Zastávka "B" 1561 1564 0 soutěž
2014/2015 11 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1493 1486 Buček Miloslav ŠK Kuřim "D" 1522 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1493 1486 Pavlík Vladimír ŠK Kuřim "E" 1250 1508 1 soutěž
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1493 1486 Karber Jan Šachy Zastávka "B" 1617 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1493 1486 Čepeš Ladislav ŠK Sokol Tišnov "B" 1745 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1493 1486 Horák Karel ŠK Střelice "B" 1675 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1493 1486 Skalník Josef TJ Slovan Ivančice 1677 1 soutěž
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1493 1486 Kocí Tomáš ŠK Lokomotiva Brno "K" 1375 1414 1 soutěž
2014/2015 11 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1493 1486 Halamíček Radek Beskydská šachová škola FM B 1562 1655 1 soutěž
2014/2015 10 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1493 1486 Havelka Ondřej Interchess FM 1766 1819 0 soutěž
2014/2015 7 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1493 1486 Barák David ŠK Duras BVK Brno "B" 1527 1600 0 soutěž
2014/2015 6 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1493 1486 Richterová Julie ŠK Kuřim 1561 1564 1 soutěž
2014/2015 5 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1493 1486 Lojek Marek SK Slavia Orlová "B" 1924 1838 0 soutěž
2014/2015 4 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1493 1486 Chwistek Karel OŠŠ TJ Ostrava 1728 1695 0 soutěž
2014/2015 3 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1493 1486 Zajíček Tomáš A64 Grygov 1841 1951 0 soutěž
2014/2015 2 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1493 1486 Mrkus František ŠK Staré Město "B" 1803 1855 0 soutěž
2014/2015 1 ŠK Lokomotiva Brno "C" 1493 1486 Nehyba Martin Sokol Hošťálková 1806 1865 0 soutěž
2013/2014 3 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Nekvasil Radek SPgŠ+G Znojmo 1100 1 soutěž
2013/2014 2 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Lúč Martin ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1000 1 soutěž
2013/2014 1 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Vašek Gabriel ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 1 soutěž
2013/2014 7 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Vašek Gabriel ŠK KME - DDM Kuřim C 1250 1250 1 soutěž
2013/2014 6 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Strnad Jakub Šachy Zastávka 1000 1 soutěž
2013/2014 5 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Nekvasil Radek SPgŠ+G Znojmo 1100 1 soutěž
2013/2014 4 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Jahn Filip ŠK KME - DDM Kuřim B 1250 1 soutěž
2013/2014 3 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Lúč Martin ŠK Duras BVK - Královo Pole C 1000 1 soutěž
2013/2014 2 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Novotný Tomáš Šachový klub Lokomotiva Brno E 1000 1 soutěž
2013/2014 1 Šachový klub Lokomotiva Brno C 1250 Dvořáček Jan Matyáš Šachový klub Lokomotiva Brno D 1100 1 soutěž
2013/2014 14 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 Něnička Jakub TJ Slovan Ivančice 1549 1 soutěž
2013/2014 9 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 Adler Lubomír ŠK Kuřim "D" 1435 0 soutěž
2013/2014 8 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 Kocí Miloš ŠK Lokomotiva Brno "K" 1100 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 Just Pavel TJ Slovan Ivančice 1469 1 soutěž
2013/2014 6 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 Hotař Petr ŠK Střelice "B" 1534 0 soutěž
2013/2014 5 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 Šudák Vít ŠK Sokol Tišnov 1471 0 soutěž
2013/2014 4 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 Krupica Aleš ŠK Kuřim "E" 1769 1697 0 soutěž
2013/2014 3 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 Šic Miloš Šachy Zastávka 1611 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Lokomotiva Brno "L" 1250 Mrkos Jaroslav ŠK Kuřim "D" 1403 ½ soutěž