Hráč Vítová Anna

Vítová Anna

User Pic
Jméno: Vítová Anna
Oddíl: ŠK AD Jičín
Výkonnostní třída / Titul:
Elo národní: 1745
Elo mezinárodní: 1734
ID: 35225
FIDE ID: 365556
Rok narození: 2001
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Barva Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2017/2018 7 Č ŠK AD Jičín 1836 1664 Rolinek Dominik ŠA VŠTE České Budějovice 1996 1956 0
2017/2018 6 B ŠK AD Jičín 1836 1664 Novotný Martin Klub Šachistů Říčany 1925 1839 1830 0
2017/2018 5 Č ŠK AD Jičín 1836 1664 Lhotská Anna PROMAT OAZA Praha 1650 1566 0
2017/2018 4 B ŠK AD Jičín 1836 1664 Brunová Blanka ŠK Karlovy Vary 1942 1904 0
2017/2018 3 Č ŠK AD Jičín 1733 1664 Němec Jakub ŠK Kuřim 1777 1773 ½
2017/2018 2 Č ŠK AD Jičín 1816 1664 Hronek Martin ŠK Staré Město 1868 1857 ½
2017/2018 1 Č ŠK AD Jičín 1822 1672 Kopcová Ludmila SK Slavia Orlová 1878 1961 0
2017/2018 10 Č Sokol Hradec Králové A 1816 1664 Nývlt Otto PŠ TJ Náchod C 1950 1956 1
2017/2018 9 B Sokol Hradec Králové A 1782 1664 Přibyl Michal DDM Třebechovice p. O. B 1724 1757 1
2017/2018 5 B Sokol Hradec Králové A 1816 1664 Bém David TJ Jiskra Jaroměř B 1899 1908 0
2017/2018 2 Č Sokol Hradec Králové A 1816 1664 Jaeger Luděk TJ Slavia Hradec Králové D 2006 1993 0
2017/2018 11 B ŠK AD Jičín B 1836 1664 Picek Ivan Slavia Hradec Králové C 1797 1801 1
2017/2018 10 Č ŠK AD Jičín B 1816 1664 Prouza Tomáš TJ Jiskra Jaroměř 1925 1949 0
2017/2018 9 B ŠK AD Jičín B 1816 1664 Rojíková Lenka ŠK Lípa B 1951 1928 ½
2017/2018 8 Č ŠK AD Jičín B 1782 1664 Sedláček Jan DDM Třebechovice p.O. 1873 1867 1
2017/2018 7 B ŠK AD Jičín B 1782 1664 Vágner Patrik TJ Náchod B 1713 1713 ½
2017/2018 6 Č ŠK AD Jičín B 1733 1664 Sucharda David TJ Jiskra Hořice 2031 2034 0
2017/2018 5 B ŠK AD Jičín B 1733 1664 Rigo Vít Spartak Vrchlabí 1801 1764 1
2017/2018 4 Č ŠK AD Jičín B 1816 1664 Roško Luboš TJ Dvůr Králové n.L. 2285 2321 0
2017/2018 3 B ŠK AD Jičín B 1816 1664 Dudek Wojciech TJ Hronov 1836 0 0
2017/2018 1 Č ŠK AD Jičín B 1822 1672 Kykal Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1975 1971 0
2017/2018 7 Č ŠK AD Jičín 1733 1664 Němec Jakub ŠK Kuřim 1777 1773 ½
2017/2018 6 B ŠK AD Jičín 1733 1664 Voříšek Jakub Spartak Vlašim 1922 1932 0
2017/2018 5 B ŠK AD Jičín 1816 1664 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 2115 2097 0
2017/2018 4 Č ŠK AD Jičín 1822 1672 Hronek Martin ŠK Staré Město 1895 1912 ½
2017/2018 3 B ŠK AD Jičín 1822 1672 Hrbek Štěpán Interchess Frýdek-Místek 1904 1965 1
2017/2018 2 Č ŠK AD Jičín 1822 1672 Kopcová Ludmila SK Slavia Orlová 1878 1961 0
2017/2018 1 B ŠK AD Jičín 1822 1672 Mavrev David BŠŠ Frýdek-Místek 1834 1853 0
2017/2018 11 B ŠK AD Jičín 1836 1664 Janda Jiří TJ Kobylisy 2149 2184 0
2017/2018 8 Č ŠK AD Jičín 1782 1664 Černý Martin ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2152 2144 0
2017/2018 7 B ŠK AD Jičín 1733 1664 Blažek Jiří Sokol Bakov nad Jizerou 1847 1812 ½
2017/2018 6 Č ŠK AD Jičín 1733 1664 Lochman Václav Sokol Mladá Boleslav 1984 1984 1
2017/2018 3 B ŠK AD Jičín 1816 1664 Šilhan Petr TJ Neratovice "C" 2032 2036 0
2017/2018 1 Č ŠK AD Jičín 1822 1672 Bartoš Václav ŠK Teplice 2010 2016 0
2016/2017 8 Č Sokol Hradec Králové 1582 1653 Skybová Kateřina TJ Slavia Hradec Králové D 1619 1571 0
2016/2017 4 Č Sokol Hradec Králové 1582 1653 Bém David TJ Dvůr Králové nad Labem B, z.s. 1908 1929 0
2016/2017 3 B Sokol Hradec Králové 1582 1653 Vávra Vojtěch TJ Lázně Bělohrad B-Choteč, z.s. 1788 1822 0
2016/2017 2 Č Sokol Hradec Králové 1582 1653 Špinka Petr Šachový klub Lomnice nad Popelkou, z.s. 1907 1924 1
2016/2017 1 B Sokol Hradec Králové 1582 1653 Vaněk Tomáš TJ Jiskra Nový Bydžov 1935 1848 0
2016/2017 7 B ŠK AD Jičín 1582 1653 Staněk Ondřej TJ Bohemians Praha 1893 1960 0
2016/2017 6 Č ŠK AD Jičín 1582 1653 Skýpala Ondřej Sokol Praha-Kobylisy 1602 1638 ½
2016/2017 5 B ŠK AD Jičín 1582 1653 Pop Tomáš Desko Liberec 1541 1580 1
2016/2017 4 Č ŠK AD Jičín 1582 1653 Popovský Ondřej Sokol Buštěhrad 1380 1380 1
2016/2017 3 B ŠK AD Jičín 1582 1653 Vraj Karel Šachy Hošťálková 1755 1849 1
2016/2017 2 Č ŠK AD Jičín 1582 1653 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 0
2016/2017 1 B ŠK AD Jičín 1582 1653 Černý David TJ Štefanydes Polička 1889 1959 0
2016/2017 7 Č ŠK AD Jičín 1582 1653 Kureš Michael ŠK Lokomotiva Brno 1540 1551 0
2016/2017 6 B ŠK AD Jičín 1582 1653 Černý David TJ Štefanydes Polička 1889 1959 0
2016/2017 5 B ŠK AD Jičín 1582 1653 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny 1830 1825 0
2016/2017 4 Č ŠK AD Jičín 1582 1653 Kovařík Matyáš ŠK Staré Město 1759 1780 0
2016/2017 3 B ŠK AD Jičín 1582 1653 Vraj Karel Šachy Hošťálková 1755 1849 1
2016/2017 2 Č ŠK AD Jičín 1582 1653 Fialka Adam SK Slavia Orlová 1744 1799 0
2016/2017 1 B ŠK AD Jičín 1582 1653 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek 1774 1857 1
2016/2017 11 B ŠK AD Jičín "D" 1582 1653 Maršálek Zdeněk ŠK ZIKUDA Turnov "B" 2172 2207 0
2016/2017 9 B ŠK AD Jičín "D" 1582 1653 Král David ŠK Teplice 1965 1942 0
2016/2017 5 Č ŠK AD Jičín "D" 1582 1653 Rusnák Jan TJ Jiskra Hořice 1980 1972 0
2015/2016 11 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1582 1653 Uverič Djordje TJ Dvůr Králové nad Labem A 1789 1783 1
2015/2016 10 B TJ Sokol Hradec Králové A 1582 1653 Zahradník Tomáš Region Panda B 1658 1712 1
2015/2016 9 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1582 1653 Buchar Petr ŠK AD Jičín D 1967 1991 0
2015/2016 8 B TJ Sokol Hradec Králové A 1582 1653 Kos Pavel TJ Jiskra Hořice A 1801 1873 0
2015/2016 7 B TJ Sokol Hradec Králové A 1582 1653 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod A 1928 1936 0
2015/2016 2 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1582 1653 Marek Petr DDM Třebechovice pod Orebem 1951 1971 0
2015/2016 7 Č Sokol Hradec Králové 1582 1653 Zdechovský Tobiáš DDM Třebechovice p/O 1727 1727 1
2015/2016 6 B Sokol Hradec Králové 1582 1653 Černý David TJ Hronov 1889 1959 1
2015/2016 4 Č Sokol Hradec Králové 1582 1653 Pražák Viktor ŠK Lípa B 1238 1435 1
2015/2016 3 B Sokol Hradec Králové 1582 1653 Fojt Petr ŠK AD Jičín B 1409 1582 1
2015/2016 2 Č Sokol Hradec Králové 1582 1653 Rokoš Filip ŠK ORTEX Hradec Králové B 1680 1508 0
2015/2016 1 B Sokol Hradec Králové 1582 1653 Šolc Filip ŠŠPM Lipky HK 1887 1933 0
2015/2016 11 Č TJ Sokol Hradec Králové B 1582 1653 Novotný Jan NIKI TJ Náchod B 1928 1936 0
2015/2016 8 B TJ Sokol Hradec Králové B 1582 1653 Kubec Jiří TJ Jiskra Česká Skalice 1782 1791 1
2015/2016 7 Č TJ Sokol Hradec Králové B 1582 1653 Jungwirth Stanislav Sokol Jukov Červený Kostelec 1709 1698 1
2015/2016 5 Č TJ Sokol Hradec Králové B 1582 1653 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1741 1707 ½
2015/2016 4 B TJ Sokol Hradec Králové B 1582 1653 Čermák Miroslav ŠK Dobruška 1841 1842 0
2015/2016 3 B TJ Sokol Hradec Králové B 1582 1653 Palla Rostislav Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1769 1786 1
2015/2016 2 Č TJ Sokol Hradec Králové B 1582 1653 Matouš Lubomír DDM Kostelec nad Orlicí A 1824 1801 0
2015/2016 1 B TJ Sokol Hradec Králové B 1582 1653 Procházka Jan TJ Hronov A 1875 1859 ½
2015/2016 10 Č ŠK Ortex Hradec Králové 1582 1653 Kořínek Vojtěch ŠK Lípa - DDM Hradec Králové 1532 1479 1
2015/2016 9 B ŠK Ortex Hradec Králové 1582 1653 Novotný Martin DDM Symfonie Poděbrady 1512 1562 1
2015/2016 8 Č ŠK Ortex Hradec Králové 1582 1653 Doubek Jakub Novoborská šachová akademie 1487 1533 ½
2015/2016 7 B ŠK Ortex Hradec Králové 1582 1653 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1658 1601 0
2015/2016 6 Č ŠK Ortex Hradec Králové 1582 1653 Píše Jiří ŠK Ústí n. O. 1414 1538 0
2015/2016 5 B ŠK Ortex Hradec Králové 1582 1653 Kupsa Matěj ŠKM Lanškroun 1693 1690 0
2015/2016 4 B ŠK Ortex Hradec Králové 1582 1653 Zeman Daniel TJ Štefanydes Polička B 1549 1596 1
2015/2016 3 Č ŠK Ortex Hradec Králové 1582 1653 Novotný Ondřej ŠK Hlinsko 1440 1414 0
2015/2016 1 Č ŠK Ortex Hradec Králové 1582 1653 Horák Jan Panda Rychnov n. Kn. 1526 1457 1
2014/2015 11 B ŠK Lípa 1686 1699 Žejdlík Patrik 2222 ŠK Polabiny B 1620 1666 0
2014/2015 10 Č ŠK Lípa 1686 1699 Holásek Vít ŠK Ústí n. O. 1504 1550 1
2014/2015 9 Č ŠK Lípa 1686 1699 Bílek Marek 2222 ŠK Polabiny C 1427 1427 1
2014/2015 8 B ŠK Lípa 1686 1699 Pavlíček Lukáš TJ Štefanydes Polička B 1553 1521 1
2014/2015 7 Č ŠK Lípa 1686 1699 Kabelka Ondřej ŠK AD Jičín 1959 1925 0
2014/2015 6 B ŠK Lípa 1686 1699 Ježek Jakub ŠKM Lanškroun 1670 1656 0
2014/2015 5 Č ŠK Lípa 1686 1699 Hartinger Antonín TJ ŠK Libina 1727 1
2014/2015 4 Č ŠK Lípa 1686 1699 Kronowetter Bořivoj DDM Symfonie Poděbrady 1278 0
2014/2015 3 Č ŠK Lípa 1686 1699 Černý David Panda Rychnov n. Kn. 1730 1700 ½
2014/2015 2 B ŠK Lípa 1686 1699 Vít Ondřej ŠK ORTEX-RETA Hr. Králové B 1426 1426 1
2014/2015 1 B ŠK Lípa 1686 1699 Kozbert Tomáš TJ Bohemians Praha B 1585 1606 0
2014/2015 11 B TJ Sokol Hradec Králové 1686 1699 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa B 1788 1768 1
2014/2015 10 Č TJ Sokol Hradec Králové 1686 1699 Martinovský Miroslav TJ Jiskra Jaroměř B 1850 1841 0
2014/2015 9 Č TJ Sokol Hradec Králové 1686 1699 Matěka Kristian Slovan Broumov 1000 0
2014/2015 8 B TJ Sokol Hradec Králové 1686 1699 Černý David TJ Hronov 1730 1700 0
2014/2015 7 Č TJ Sokol Hradec Králové 1686 1699 Pinkava Josef Sněžka TJ Náchod 1880 1878 0
2014/2015 5 Č TJ Sokol Hradec Králové 1686 1699 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice 1732 1758 ½
2014/2015 4 B TJ Sokol Hradec Králové 1686 1699 Kracík Martin DDM Třebechovice p. O. 1857 1832 1
2014/2015 3 Č TJ Sokol Hradec Králové 1686 1699 Vancl Ladislav TJ Spartak Plchot Sklípek Vrchlabí 1748 1
2014/2015 2 B TJ Sokol Hradec Králové 1686 1699 Kykal Zbyněk TJ Dvůr Králové n. L. 1797 1815 0
2014/2015 1 Č TJ Sokol Hradec Králové 1686 1699 Buchar Petr ŠK AD Jičín D 2003 2004 0
2014/2015 5 Č Sokol Hradec Králové 1686 1699 Lajbl Jan ŠK AD Jičín B 1270 0
2014/2015 4 B Sokol Hradec Králové 1686 1699 Bednář Jan DDM Třebechovice p/O 1099 1
2014/2015 3 B Sokol Hradec Králové 1686 1699 Wagner Vojtěch ŠK Ortex Hradec Kr. C 1992 1927 0
2014/2015 2 Č Sokol Hradec Králové 1686 1699 Černý David TJ Hronov 1730 1700 0
2014/2015 1 B Sokol Hradec Králové 1686 1699 Malák Petr ŠK Lípa B 1302 1183 1
2014/2015 11 Č Sokol Hradec Králové B 1686 1699 Pultar Petr NIKI TJ Náchod B 1824 1841 1
2014/2015 10 B Sokol Hradec Králové B 1686 1699 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1720 1720 ½
2014/2015 9 Č Sokol Hradec Králové B 1686 1699 Mádr Tomáš Jiskra Česká Skalice 1875 1927 0
2014/2015 8 B Sokol Hradec Králové B 1686 1699 Kudr Roman TJ Jiskra Jaroměř C 1956 1922 0
2014/2015 7 Č Sokol Hradec Králové B 1686 1699 Dvořák Zdeněk DDM Třebechovice pod Orebem B 1625 1632 1
2014/2015 5 Č Sokol Hradec Králové B 1686 1699 Burdilák Milan PŠ TJ Náchod C 1723 1708 ½
2014/2015 4 B Sokol Hradec Králové B 1686 1699 Szücs Matyáš ŠK Lípa C 2068 2028 0
2014/2015 3 B Sokol Hradec Králové B 1686 1699 Mata Michal Sokol Jukov Červený Kostelec 1656 ½
2014/2015 2 Č Sokol Hradec Králové B 1686 1699 Jindrásek Mojmír DDM Kostelec nad Orlicí 1859 1841 0
2014/2015 1 B Sokol Hradec Králové B 1686 1699 Krejcar Pavel Spartak Rychnov nad Kněžnou A 1856 1849 1
2013/2014 11 Č Sokol Hradec Králové B 1550 1573 Bukvic Jiří TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1729 1677 1
2013/2014 10 B Sokol Hradec Králové B 1550 1573 Vaníček Lukáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1624 1
2013/2014 7 Č Sokol Hradec Králové B 1550 1573 Kosař Matěj ŠK Lípa C 1693 1750 ½
2013/2014 5 Č Sokol Hradec Králové B 1550 1573 Mikule Zdeněk TJ Lomnice nad Popelkou 1711 1706 1
2013/2014 4 B Sokol Hradec Králové B 1550 1573 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1616 1654 ½
2013/2014 9 Č TJ Sokol Hradec Králové D 1550 1573 Skybová Kateřina ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové C 1452 1437 ½
2013/2014 8 B TJ Sokol Hradec Králové D 1550 1573 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1678 1666 0
2013/2014 6 Č TJ Sokol Hradec Králové D 1550 1573 Jedličková Petra ŠK Lípa D 1546 1600 1
2013/2014 4 Č TJ Sokol Hradec Králové D 1550 1573 Hlava Luboš Sokol Dubenec 1514 1
2013/2014 3 B TJ Sokol Hradec Králové D 1550 1573 Krása Marek TJ Sokol Hradec Králové C 1715 1742 1
2013/2014 2 Č TJ Sokol Hradec Králové D 1550 1573 Mareš Ilja ŠK Lípa E 1798 1795 0
2013/2014 1 B TJ Sokol Hradec Králové D 1550 1573 Pražák Patrik ŠK Lípa F 1000 1
2013/2014 11 B ŠK Lípa 1550 1573 Zeman Tomáš SK OAZA Praha B 1389 1
2013/2014 10 Č ŠK Lípa 1550 1573 Holásek Vojtěch ŠK Ústí n.O. 1599 1436 1
2013/2014 9 Č ŠK Lípa 1550 1573 Jun Rudolf 2222 ŠK Polabiny C 1250 1
2013/2014 8 B ŠK Lípa 1550 1573 Píro Michael Panda Rychnov n.Kn. 1270 0
2013/2014 7 Č ŠK Lípa 1550 1573 Sajdl Jan ŠK AD Jičín 1551 ½
2013/2014 6 B ŠK Lípa 1550 1573 Doleček Matěj ŠKM TJ Lanškroun 1406 0
2013/2014 5 Č ŠK Lípa 1550 1573 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička 1773 1649 1
2013/2014 4 Č ŠK Lípa 1550 1573 Kostelecký Daniel Sokol Praha Kobylisy 1591 1690 1
2013/2014 3 Č ŠK Lípa 1550 1573 Podzimek Adam Desko Liberec B 1416 1409 1
2013/2014 2 B ŠK Lípa 1550 1573 Fak Daniel 1. Novoborský ŠK 1250 1
2013/2014 1 B ŠK Lípa 1550 1573 Korsa Jiří Bohemians Praha B 1742 0
2013/2014 9 B TJ Sokol Hradec Králové A 1550 1573 Drašnar Lukáš TJ Sokol Vrchoviny 1100 1
2013/2014 6 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1550 1573 Buločkin Martin DDM Kostelec nad Orlicí A 1372 1403 0
2013/2014 3 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1550 1573 Žitná Aneta ŠK DDM Třebechovice pod Orebem 1521 1429 ½
2013/2014 1 Č TJ Sokol Hradec Králové A 1550 1573 Dvořák Milan ŠK Dobruška 1677 1
2012/2013 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1485 1472 Gloser David ŠK Lípa B 1250 0
2012/2013 2 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1485 1472 Kabelka Ondřej Šachklub AD Jičín A 1513 1675 0
2012/2013 1 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1485 1472 Killar Dominik Lokomotiva Trutnov A 1517 0
2012/2013 11 B Sokol Hradec Králové 1485 1472 Rozumek Pavel TJ Lomnice nad Popelkou 1633 ½
2012/2013 10 Č Sokol Hradec Králové 1485 1472 Vávra Vojtěch TJ Lázně Bělohrad 1364 0
2012/2013 9 B Sokol Hradec Králové 1485 1472 Tsapanidis Vasilis ŠK Lípa D 1748 1733 0
2012/2013 8 Č Sokol Hradec Králové 1485 1472 Šafařík Kamil TJ Jiskra Hořice v Podkrkonoší B 1573 1538 0
2012/2013 7 Č Sokol Hradec Králové 1485 1472 Langr Jiří ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1723 1752 ½
2012/2013 6 B Sokol Hradec Králové 1485 1472 Blažek Martin TJ Spartak Vrchlabí B 1688 0
2012/2013 5 Č Sokol Hradec Králové 1485 1472 Vaněk Tomáš Jiskra RMSK Nový Bydžov 1802 0
2012/2013 4 B Sokol Hradec Králové 1485 1472 Zahálka Jan TJ Dvůr Králové nad Labem B 1778 1560 1
2012/2013 3 Č Sokol Hradec Králové 1485 1472 Toman Radek TJ Lokomotiva Trutnov 1688 1
2012/2013 1 Č Sokol Hradec Králové 1485 1472 Turčín Jan ŠK AD Jičín D 1897 0
2012/2013 9 B TJ Sokol Hradec Králové C 1485 1472 Zelený František TJ Sokol Hradec Králové B 1486 0
2012/2013 8 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1485 1472 Blažek Michal ŠK ORTEX-RETA B Hradec Králové 1429 1
2012/2013 7 B TJ Sokol Hradec Králové C 1485 1472 Pražák Viktor ŠK Lípa F 1100 1
2012/2013 6 Č TJ Sokol Hradec Králové C 1485 1472 Šmíd Pavel ŠK ORTEX-RETA C Hradec Králové 1100 1
2012/2013 2 B TJ Sokol Hradec Králové C 1485 1472 Dunda Pavel ŠK Lípa E 1415 ½
2012/2013 11 B ŠK Lípa 1485 1472 Ludvík Tomáš 2222 ŠK Polabiny C 1466 1466 1
2012/2013 10 Č ŠK Lípa 1485 1472 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny D 1250 1
2012/2013 8 B ŠK Lípa 1485 1472 Doubek Jakub Novoborská šachová akademie 1250 ½
2012/2013 7 Č ŠK Lípa 1485 1472 Švanda Ondřej TJ Štefanydes Polička B 1380 0
2012/2013 6 Č ŠK Lípa 1485 1472 Nosek Jan ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1706 1690 ½
2012/2013 5 Č ŠK Lípa 1485 1472 Pop Tomáš Desko Liberec B 1439 1388 0
2012/2013 4 B ŠK Lípa 1485 1472 Jireš Michal Panda Rychnov n. Kn. 1441 1
2012/2013 3 Č ŠK Lípa 1485 1472 Lieskovský Juraj TJ Bohemians Praha C 1100 1
2012/2013 2 B ŠK Lípa 1485 1472 Voříšek Jakub TJ Bohemians Praha B 1601 1573 1
2012/2013 1 B ŠK Lípa 1485 1472 Kolomý Adam ŠKM Lanškroun 1440 ½
2011/2012 6 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1473 Kykal Vojtěch PŠŠ Lázně Bělohrad 1787 1787 0
2011/2012 5 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1473 Kosař Matěj Aluproces Sokol Červený Kostelec 1698 1749 1
2011/2012 4 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1473 Nosek Jan Lokomotiva Trutnov A 1416 ½
2011/2012 3 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1473 Szücs Matyáš ŠK Lípa A 1813 1904 0
2011/2012 2 Č ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1473 Píro Michael Panda Rychnov nad Kněžnou B 1283 0
2011/2012 1 B ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové B 1473 Kabelka Ondřej Šachklub AD Jičín A 1420 1634 0
2011/2012 3 B TJ Sokol Hradec Králové 1473 Vágner Patrik TJ Hronov 1739 1689 0
2011/2012 2 Č TJ Sokol Hradec Králové 1473 Szydelko Kazimierz Slovan Broumov 1829 0
2011/2012 1 B TJ Sokol Hradec Králové 1473 Novotný Jan Sněžka TJ Náchod 1929 1934 0
2010/2011 8 B Sokol Hradec Králové B 1250 Dvořák Zdeněk DDM Trebechovice pod Orebem C 1480 0
2010/2011 4 B Sokol Hradec Králové B 1250 Vávra Jiří TJ Slavia Hradec Králové E 1690 0
2010/2011 11 B Sokol Hradec Králové 1250 Nešpůrek Jan 2222 ŠK Polabiny C 1329 0
2010/2011 10 Č Sokol Hradec Králové 1250 Sokol Praha-Kobylisy B 1
2010/2011 9 B Sokol Hradec Králové 1250 Pařízek Vojtěch Sokol Praha-Kobylisy A 1534 1
2010/2011 8 Č Sokol Hradec Králové 1250 Pochobradský Libor 2222 ŠK Polabiny B 1428 0
2010/2011 7 B Sokol Hradec Králové 1250 Kablukov Vadim ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1250 0
2010/2011 6 Č Sokol Hradec Králové 1250 Kolomý Adam ŠKM TJ a DDM Lanškroun 1250 0
2010/2011 5 B Sokol Hradec Králové 1250 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1250 0
2010/2011 4 B Sokol Hradec Králové 1250 Boura Matěj Jiskra RMSK Nový Bydžov 1250 0
2010/2011 3 Č Sokol Hradec Králové 1250 Pařízek Martin Desko Liberec B 1000 0
2010/2011 2 B Sokol Hradec Králové 1250 Štágl Matěj 1. Novoborský ŠK 1250 0
2010/2011 1 Č Sokol Hradec Králové 1250 Horák Adam Desko Liberec C 1384 ½
2009/2010 7 B Sokol Hradec Králové B 1250 Kánský Jiří Jiskra RMSK Nový Bydžov B 1000 1
2009/2010 6 B Sokol Hradec Králové B 1250 Komárková Tereza Šachklub AD Jičín 1
2009/2010 5 Č Sokol Hradec Králové B 1250 Košner Richard Sokol JOSI Červený Kostelec 1000 0
2009/2010 4 B Sokol Hradec Králové B 1250 Braun Jan TJ Loko Trutnov ½
2009/2010 3 Č Sokol Hradec Králové B 1250 Chvátil Šimon ŠK ORTEX-RETA Hradec Králové 1000 0
2009/2010 2 Č Sokol Hradec Králové B 1250 Hejzlar Jan ŠK DDM Třebechovice 0
2009/2010 1 B Sokol Hradec Králové B 1250 Dostál Vojtěch ŠŠ Panda Rychnov C 1100 0
2009/2010 7 B Sokol Hradec Králové 1250 Jiskra Jaroměř 1