Hráč Šrámek Ondřej

Šrámek Ondřej

User Pic
Jméno: Šrámek Ondřej
Oddíl: SK Slavia Orlová
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 2044
Elo mezinárodní: 2057
ID: 34012
FIDE ID: 358673
Rok narození: 1998
Třída rozhodčího: 3
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 8 SK Slavia Orlová C 2056 2047 Řezníček Marcel Baník Havířov B 2075 2038 ½
2018/2019 6 SK Slavia Orlová C 2038 2047 Rakús Pavel ŠK TJ Dolní Benešov A 2228 2219 ½
2018/2019 1 SK Slavia Orlová C 2035 2045 Zimniok Lubomír Tatra Kopřivnice A 2039 2054 1
2018/2019 10 SK Slavia Orlová "B" 2057 2047 Cupek Martin TŽ Třinec "B" 2052 2078 ½
2018/2019 7 SK Slavia Orlová "B" 2038 2047 Gibiec Ernest ŠK Karviná 2132 2124 1
2018/2019 1 SK Slavia Orlová "B" 2035 2045 Čech Tomáš TJ Sokol Dobrá 2156 2144 0
2018/2019 11 Šachový klub Praha 4 "A" 2057 2044 Votruba Petr SK Rapid Praha A 1838 1870 ½
2018/2019 7 Šachový klub Praha 4 "A" 2057 2044 Matějka Petr TJ Bohemians Praha G 2057 2045 ½
2018/2019 4 Šachový klub Praha 4 "A" 2057 2044 Horyna Josef Sokol Praha Vršovice E 1763 1828 0
2017/2018 11 SK Slavia Orlová B 2041 2056 Neumann Filip TJ Ostrava C 1911 1784 1
2017/2018 10 SK Slavia Orlová B 2045 2056 Mičulka Petr ŠK Slavoj Poruba C 2048 2026 ½
2017/2018 9 SK Slavia Orlová B 2045 2056 Kocur Valter ŠK TJ Dolní Benešov B 1941 1958 ½
2017/2018 8 SK Slavia Orlová B 2064 2056 Siwek Antonín ŠK Šenov A 1859 1873 ½
2017/2018 7 SK Slavia Orlová B 2064 2056 Vízner Jaroslav Baník Havířov B 1940 1951 0
2017/2018 6 SK Slavia Orlová B 2043 2056 Pšenička Pavel TJ Ostrava B 2041 2071 ½
2017/2018 5 SK Slavia Orlová B 2043 2056 Janeček Miroslav Slezan Opava B 1715 1642 1
2017/2018 4 SK Slavia Orlová B 2045 2056 Lojek Marek SK Slavia Orlová C 2075 2091 ½
2017/2018 3 SK Slavia Orlová B 2045 2056 Firla Stanislav SK Stonava 1886 1903 1
2017/2018 2 SK Slavia Orlová B 2045 2056 Hrbáček Miroslav ŠK Bruntál 1968 1953 0
2017/2018 1 SK Slavia Orlová B 2036 2047 Veřmiřovský Vlastimil Tatra Kopřivnice A 1972 1982 1
2017/2018 10 Viktorie Bohumín 2045 2056 Cudnik Andrzej Rychvaldský spolek šachový 1945 A 2013 0 ½
2017/2018 8 Viktorie Bohumín 2064 2056 Walica Roman TJ Vendryně 2035 2046 ½
2017/2018 7 Viktorie Bohumín 2043 2056 Beluská Tereza BŠŠ Frýdek-Místek 1995 1995 1
2017/2018 6 Viktorie Bohumín 2043 2056 Závěšický Petr Sokol Brušperk A 2019 2015 1
2017/2018 5 Viktorie Bohumín 2045 2056 Adamčík Robert TJ Mosty u Jablunkova 2033 0 1
2017/2018 4 Viktorie Bohumín 2045 2056 Szotek Josef ŠK Karviná B 1954 1979 ½
2017/2018 2 Viktorie Bohumín 2045 2056 Gajdušek Josef Inter Petrovice 2003 1977 ½
2017/2018 1 Viktorie Bohumín 2036 2047 Valenčík Jozef TJ Slovan Havířov B 1971 1993 ½
2016/2017 6 SK Slavia Orlová "F" 1881 1813 Broda Michal ŠK Karviná "C" 1745 1811 1
2016/2017 4 SK Slavia Orlová "F" 1881 1813 Drozniak Stanislaw SK Slavia Orlová "G" 1765 ½
2016/2017 3 SK Slavia Orlová "F" 1881 1813 Brezík Petr Rychvaldský spolek šachový 1945 "C" 1841 1854 ½
2016/2017 2 SK Slavia Orlová "F" 1881 1813 Klementowski Dawid Rychvaldský spolek šachový 1945 "B" 1
2016/2017 1 SK Slavia Orlová "F" 1881 1813 Knopp René TJ Sokol Chotěbuz 1883 1908 1
2015/2016 11 SK Slavia Orlová "D" 1881 1813 Barteček Ladislav Rychvaldský šachový oddíl "A" 1764 1810 ½
2015/2016 10 SK Slavia Orlová "D" 1881 1813 Kalmár Martin TJ Viktorie Bohumín "B" 1941 1831 1
2015/2016 9 SK Slavia Orlová "D" 1881 1813 Zámostný Jan TJ Slovan Havířov "C" 1100 1
2015/2016 8 SK Slavia Orlová "D" 1881 1813 Lang Miloš ŠK Karviná "B" 1854 1920 0
2015/2016 7 SK Slavia Orlová "D" 1881 1813 Blecha Josef Sokol Brušperk "A" 1936 1881 0
2015/2016 6 SK Slavia Orlová "D" 1881 1813 Schoupal Edvard TŽ Třinec "C" 1860 1838 1
2015/2016 5 SK Slavia Orlová "D" 1881 1813 Knopp René SK Stonava 1883 1908 ½
2015/2016 4 SK Slavia Orlová "D" 1881 1813 Čubok Zdeněk TJ Vendryně 1868 1867 ½
2015/2016 3 SK Slavia Orlová "D" 1881 1813 Hričko Martin TJ Slovan Havířov "B" 1941 1955 1
2015/2016 2 SK Slavia Orlová "D" 1881 1813 Vaníček Michal Beskydská šachová škola F-M "D" 1815 1867 ½
2015/2016 1 SK Slavia Orlová "D" 1881 1813 Parma František Inter Petrovice "A" 1866 1888 ½
2015/2016 11 Viktorie Bohumín 1881 1813 Kraus František SK Slavie Orlová "C" 2007 2019 1
2015/2016 10 Viktorie Bohumín 1881 1813 Albertovič Lukáš Slavoj Poruba "C" 1911 1934 ½
2015/2016 9 Viktorie Bohumín 1881 1813 Funiok Richard Baník Havířov "B" 1838 1836 1
2015/2016 8 Viktorie Bohumín 1881 1813 Fojtík Vlastislav Sokol Vrbno p/Pradědem 2104 2042 ½
2015/2016 7 Viktorie Bohumín 1881 1813 Šnyta Zdeněk Sokol Dobrá 2067 2025 1
2015/2016 6 Viktorie Bohumín 1881 1813 Horváth Tomáš SK Slavia Orlová "B" 2011 1971 0
2015/2016 5 Viktorie Bohumín 1881 1813 Solný Michal Slezan Opava "B" 1975 2005 0
2015/2016 4 Viktorie Bohumín 1881 1813 Veselý Martin TJ Ostrava "B" 2089 2105 0
2015/2016 3 Viktorie Bohumín 1881 1813 Migdal Milan BŠŠ Frýdek-Místek "C" 1986 2005 0
2015/2016 2 Viktorie Bohumín 1881 1813 Čížek Petr ŠK Šenov "A" 1906 1916 1
2015/2016 1 Viktorie Bohumín 1881 1813 Szotkowski Bohuslav ŠO TJ Mosty u Jablunkova 1831 1850 0
2014/2015 11 TJ Viktorie Bohumín "A" 1863 1940 Prokop Tomáš Sokol Brušperk 1853 1765 1
2014/2015 10 TJ Viktorie Bohumín "A" 1863 1940 Drbůl Pavel Baník Havířov "C" 1933 1926 ½
2014/2015 9 TJ Viktorie Bohumín "A" 1863 1940 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1814 1910 0
2014/2015 8 TJ Viktorie Bohumín "A" 1863 1940 Štěpán Patrik BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1932 1943 0
2014/2015 7 TJ Viktorie Bohumín "A" 1863 1940 Valenčík Michal TJ Slovan Havířov "B" 1755 1831 1
2014/2015 6 TJ Viktorie Bohumín "A" 1863 1940 Maroszczyk Wieslaw TŽ Třinec "C" 1965 1967 1
2014/2015 5 TJ Viktorie Bohumín "A" 1863 1940 Nowak Radek SK Stonava 1716 1805 1
2014/2015 4 TJ Viktorie Bohumín "A" 1863 1940 Kwasek Andrzej Inter Petrovice "A" 1783 1833 ½
2014/2015 3 TJ Viktorie Bohumín "A" 1863 1940 Barcuch Radek OS Rychvald "A" 1834 ½
2014/2015 2 TJ Viktorie Bohumín "A" 1863 1940 Folwarczny Marek SK Slavia Orlová "D" 1774 1766 1
2014/2015 1 TJ Viktorie Bohumín "A" 1863 1940 Canibal Jaromír ŠK Karviná "B" 1818 1808 ½
2014/2015 9 SK Slávia Orlová "E" 1863 1940 Červenka Roman TJ Slovan Havířov "C" 1802 1806 ½
2014/2015 7 SK Slávia Orlová "E" 1863 1940 Papuga Miroslav Sokol Těrlicko 1654 1
2014/2015 6 SK Slávia Orlová "E" 1863 1940 Rajský Stanislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1810 1817 1
2014/2015 5 SK Slávia Orlová "E" 1863 1940 Firla Stanislav Inter Petrovice "B" 1970 1976 0
2014/2015 4 SK Slávia Orlová "E" 1863 1940 Sikora Matouš OS Rychvald "B" 1665 1760 ½
2014/2015 3 SK Slávia Orlová "E" 1863 1940 Kubošová Hana SK Slávia Orlová "F" 1582 1692 ½
2014/2015 2 SK Slávia Orlová "E" 1863 1940 Kwasek Andrzej Sokol Chotěbuz 1783 1833 ½
2014/2015 1 SK Slávia Orlová "E" 1863 1940 Wilczková Hana TJ Baník Havířov "D" 1378 1
2014/2015 7 SK Slavia Orlová 1863 1940 Kastl Daniel CHESS Most 1814 1804 ½
2014/2015 6 SK Slavia Orlová 1863 1940 Eret Jonáš Šachklub Sokol Klatovy 2054 2074 0
2014/2015 5 SK Slavia Orlová 1863 1940 Jelínek Michal PROMAT OAZA Praha 1904 1956 0
2014/2015 4 SK Slavia Orlová 1863 1940 Pýchová Nela TJ Spartak Vlašim 1949 1960 0
2014/2015 3 SK Slavia Orlová 1863 1940 Kladňák Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 1859 1945 1
2014/2015 2 SK Slavia Orlová 1863 1940 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno A 2105 2111 0
2014/2015 1 SK Slavia Orlová 1863 1940 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 0
2014/2015 7 SK Slavia Orlová 1863 1940 Štefaník Richard ŠK Staré Město 1736 1811 0
2014/2015 6 SK Slavia Orlová 1863 1940 Kladňák Martin ŠK Duras BVK Královo Pole 1859 1945 1
2014/2015 5 SK Slavia Orlová 1863 1940 Gřesová Zuzana BŠŠ Frýdek-Místek 1814 1910 1
2014/2015 4 SK Slavia Orlová 1863 1940 Hofírek Benedikt ŠK Lokomotiva Brno A 2105 2111 0
2014/2015 3 SK Slavia Orlová 1863 1940 Hrůza Dominik ŠK Lokomotiva Brno B 1635 1665 ½
2014/2015 2 SK Slavia Orlová 1863 1940 Tulis Jan TJ Štefanydes Polička 1847 1825 ½
2014/2015 1 SK Slavia Orlová 1863 1940 Grundman Václav 2222 ŠK Polabiny 1944 1897 0
2013/2014 9 SK Slavia Orlová "E" 1765 1771 Martinák Tomáš Sokol Terlicko 1827 ½
2013/2014 8 SK Slavia Orlová "E" 1765 1771 Hruška Stanislav TJ Slovan Havírov "D" 1491 1
2013/2014 7 SK Slavia Orlová "E" 1765 1771 Kutálek Jan ŠK Karviná "C" 1712 1670 1
2013/2014 6 SK Slavia Orlová "E" 1765 1771 Budnik Mieczyslaw Sokol Chotebuz 1791 ½
2013/2014 5 SK Slavia Orlová "E" 1765 1771 Izakovič Petr TJ Slovan Havírov "C" 1690 1
2013/2014 4 SK Slavia Orlová "E" 1765 1771 Pawlowski Roman Inter Petrovice "B" 1751 1810 1
2013/2014 3 SK Slavia Orlová "E" 1765 1771 Kaminský Rudolf TJ Slovan Havírov "B" 2096 2033 ½
2013/2014 2 SK Slavia Orlová "E" 1765 1771 Rajský Stanislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1812 1812 0
2013/2014 1 SK Slavia Orlová "E" 1765 1771 Hanák Tomáš OS Rychvald "B" 1757 1781 0
2013/2014 7 SK Slavia Orlová B 1765 1771 Dolanský Lukáš ŠACHklub SIMOPT Tábor 1590 1792 1
2013/2014 6 SK Slavia Orlová B 1765 1771 Hejduk Miroslav Desko Liberec 1770 1836 ½
2013/2014 5 SK Slavia Orlová B 1765 1771 Horák Aleš TJ Sokol Údlice 1989 2043 0
2013/2014 4 SK Slavia Orlová B 1765 1771 Macková Veronika TJ Bohemians Praha 1760 1904 1
2013/2014 3 SK Slavia Orlová B 1765 1771 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 1
2013/2014 2 SK Slavia Orlová B 1765 1771 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny B 1785 1870 0
2013/2014 1 SK Slavia Orlová B 1765 1771 Rojíková Lenka ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1949 2117 0
2013/2014 7 SK Slavia Orlová B 1765 1771 Jurásek Vojtěch ŠK Lokomotiva Brno 1479 1660 1
2013/2014 6 SK Slavia Orlová B 1765 1771 Kaňáková Natálie BŠŠ Frýdek-Místek 1876 1926 0
2013/2014 5 SK Slavia Orlová B 1765 1771 Nytra Petr SK Slavia Orlová A 1756 1856 ½
2013/2014 4 SK Slavia Orlová B 1765 1771 Macháň Jan 2222 ŠK Polabiny A 2163 2165 0
2013/2014 3 SK Slavia Orlová B 1765 1771 Řezníček Dominik 2222 ŠK Polabiny B 1785 1870 0
2013/2014 2 SK Slavia Orlová B 1765 1771 Rojíková Lenka ŠK Ortex-RETA Hradec Králové 1949 2117 0
2013/2014 1 SK Slavia Orlová B 1765 1771 Zeman Radek ŠK Duras BVK Královo Pole 1902 1925 0
2013/2014 11 TJ Viktorie Bohumín "A" 1765 1771 Kapitanov Filip TŽ Třinec "C" 1100 1
2013/2014 10 TJ Viktorie Bohumín "A" 1765 1771 Hudziec Bronislav TJ Vendryně 1780 1
2013/2014 9 TJ Viktorie Bohumín "A" 1765 1771 Walica Roman SK Slavia Orlová "D" 1744 1863 0
2013/2014 8 TJ Viktorie Bohumín "A" 1765 1771 Oczko Zdeněk TJ Baník Havířov "C" 1736 1
2013/2014 7 TJ Viktorie Bohumín "A" 1765 1771 Kadlučka Jiří SK Stonava 1856 1
2013/2014 6 TJ Viktorie Bohumín "A" 1765 1771 Krajčovič Filip ŠK Karviná "B" 1700 1751 1
2013/2014 5 TJ Viktorie Bohumín "A" 1765 1771 Plesník Miroslav BŠŠ Frýdek-Místek "E" 1907 1852 ½
2013/2014 4 TJ Viktorie Bohumín "A" 1765 1771 Záruba Petr BŠŠ Frýdek-Místek "D" 1455 1
2013/2014 3 TJ Viktorie Bohumín "A" 1765 1771 Mach Milan Slavoj Český Těšín 1992 ½
2013/2014 2 TJ Viktorie Bohumín "A" 1765 1771 Kaplita Ladislav Inter Petrovice "A" 1678 1653 1
2013/2014 1 TJ Viktorie Bohumín "A" 1765 1771 Crha Břetislav OS Rychvald "A" 1799 ½
2012/2013 9 SK Slavia Orlová "E" 1696 1715 Crha Břetislav OS Rychvald "B" 1816 ½
2012/2013 7 SK Slavia Orlová "E" 1696 1715 Budnik Mieczyslaw Sokol Chotěbuz 1813 ½
2012/2013 6 SK Slavia Orlová "E" 1696 1715 Odzemec Jiří Sokol Těrlicko 1000 1
2012/2013 5 SK Slavia Orlová "E" 1696 1715 Bystroň Vladislav TJ Baník Havířov "D" 1603 1
2012/2013 4 SK Slavia Orlová "E" 1696 1715 Štefanec Josef Inter Petrovice "B" 1578 1
2012/2013 3 SK Slavia Orlová "E" 1696 1715 Kučera Jaroslav TJ Viktorie Bohumín "B" 1811 1
2012/2013 1 SK Slavia Orlová "E" 1696 1715 Wertheim Adolf TJ Slovan Havířov "C" 1731 0
2012/2013 7 SK Slavie Orlová "B" 1696 1715 Lukaštík Jaroslav TJ Sokol Hošťálková 1668 ½
2012/2013 6 SK Slavie Orlová "B" 1696 1715 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1539 1735 0
2012/2013 3 SK Slavie Orlová "B" 1696 1715 Čáp Šimon Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1619 0
2012/2013 2 SK Slavie Orlová "B" 1696 1715 Buriánek Michal Rošáda Prostějov 1646 0
2012/2013 1 SK Slavie Orlová "B" 1696 1715 Bareš Jáchym Agentura 64 Grygov 1685 1701 0
2011/2012 9 SK Slavia Orlová "E" 1479 Stonawski Igor Slavoj Český Těšín 2062 2042 ½
2011/2012 8 SK Slavia Orlová "E" 1479 Bystroň Vladislav TJ Baník Havířov "D" 1590 0
2011/2012 7 SK Slavia Orlová "E" 1479 Krajčovič Filip ŠK Karviná "C" 1715 1796 0
2011/2012 6 SK Slavia Orlová "E" 1479 Koběrský Patrik TJ Slovan Havířov "C" 1814 ½
2011/2012 5 SK Slavia Orlová "E" 1479 Hrubý Tomáš TJ Slovan Havířov "D" 1416 1
2011/2012 4 SK Slavia Orlová "E" 1479 Rajský Stanislav TJ Viktorie Bohumín "B" 1666 0
2011/2012 1 SK Slavia Orlová "E" 1479 Stoklas Roman Inter Petrovice "B" 1658 1
2010/2011 9 SK Slavia Orlová "D" 1362 Valenčíková Sandra TJ Slovan Havířov "D" 1250 ½
2010/2011 7 SK Slavia Orlová "D" 1362 Lipus Drahomír OS Rychvald "B" 1645 ½
2010/2011 6 SK Slavia Orlová "D" 1362 Ochmyt Jakub SK Slavia Orlová "E" 1250 ½
2010/2011 5 SK Slavia Orlová "D" 1362 Hudák Imrich TJ Baník Havířov "C" 1837 ½
2010/2011 3 SK Slavia Orlová "D" 1362 Křikava Václav TJ Sokol Chotěbuz 1666 ½
2010/2011 1 SK Slavia Orlová "D" 1362 Lekki Daniel TJ Viktorie Bohumín "B" 1394 ½
2009/2010 7 SK Slavia Orlová "G" 1250 Warmuž Jiří TJ Viktorie Bohumín "B" 1580 ½
2009/2010 6 SK Slavia Orlová "G" 1250 Smaza Vilém Sokol Těrlicko 1658 ½
2009/2010 5 SK Slavia Orlová "G" 1250 Izakovič Petr Baník Havířov "D" 1715 ½
2009/2010 4 SK Slavia Orlová "G" 1250 Stoklas Roman TJ Inter Petrovice "B" 1639 0
2009/2010 1 SK Slavia Orlová "G" 1250 Brzezny Petr OS Rychvald "C" 1685 0
2007/2008 7 Viktorie Bohumín B Koběrský Patrik Slovan Havířov A ½