Hráč Trčálek David

Trčálek David

User Pic
Jméno: Trčálek David
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1800
Elo mezinárodní: 1756
ID: 36264
FIDE ID: 359190
Rok narození: 1996
Třída rozhodčího: 2
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1741 1844 Šmíd Jan ŠK Staré Město D 1923 1920 1
2018/2019 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1738 1844 Ryšánek Jakub TJ Valašské Meziříčí A 1849 1840 ½
2018/2019 6 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1742 1844 Hrtánek Jiří ŠO TJ Sokol Francova Lhota 1977 2011 0
2018/2019 4 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1736 1851 Babula Vlastimil ŠK Staré Město C 1952 1904 ½
2018/2019 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1742 1851 Bačák Petr Slavia Kroměříž C 1887 1907 0
2018/2019 11 Sokol Ústí 1741 1844 Martinka Jakub ŠK Zlín C 1845 1833 0
2018/2019 10 Sokol Ústí 1741 1844 Procházka Ludvík ŠK DDM Slavičín 1678 1767 1
2018/2019 9 Sokol Ústí 1738 1844 Šmíd Jan ŠO TJ Sokol Vizovice 1891 1889 0
2018/2019 8 Sokol Ústí 1738 1844 Lev Pavel ŠO Sokol Bystřička 2138 2173 0
2018/2019 7 Sokol Ústí 1742 1844 Slížek Josef TJ Sokol Valašská Bystřice B 1951 1918 0
2018/2019 6 Sokol Ústí 1742 1844 Veselský František Šachy Hošťálková B 1971 1955 0
2018/2019 4 Sokol Ústí 1736 1851 Kubín Petr TJ Gumárny Zubří 1968 1996 0
2018/2019 3 Sokol Ústí 1742 1851 Jurča Marek ŠK Zbrojovka Vsetín C 1890 1945 0
2018/2019 2 Sokol Ústí 1742 1851 Filák Josef ŠO TJ Sokol Lužná 1703 1768 0
2018/2019 1 Sokol Ústí 1742 1851 Častulík Jiří SK Brumov-Bylnice 1800 1764 ½
2018/2019 9 Sokol Ústí B 1741 1844 Lamper Vlastimil ŠK Rajnochovice 1869 1901 1
2018/2019 7 Sokol Ústí B 1738 1844 Vilímek Petr ŠO TJ Karolinka 0 1676 ½
2018/2019 5 Sokol Ústí B 1742 1844 Mladý Pavel ŠK Zbrojovka Vsetín D 1616 1620 0
2018/2019 3 Sokol Ústí B 1742 1851 Komínek Martin TJ Sokol Valašská Bystřice C 1507 1663 1
2018/2019 1 Sokol Ústí B 1742 1851 Michalčák Lubomír KH Zašová 2031 2045 0
2017/2018 11 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1686 1769 Mieres Petr KH Zašová 1754 1746 0
2017/2018 10 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1686 1769 Peterka Josef ŠK Rajnochovice 1812 1811 0
2017/2018 9 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1686 1769 Hromada Petr TJ Sokol Huslenky 0 1873 ½
2017/2018 8 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1686 1769 Martiňák Cyril ŠO TJ Karolinka 0 1918 1
2017/2018 6 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1686 1769 Bobalík Petr Valašské Meziříčí C 1910 1885 0
2017/2018 5 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1686 1769 Sagánek Miroslav TJ Sokol Valašská Polanka 0 1807 1
2017/2018 3 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1686 1769 Lev Pavel TJ Sokol Valašská Polanka 2173 2194 0
2017/2018 1 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1686 1769 Vlachopulos Elefteris Sokol Ústí B 1737 1798 1
2017/2018 4 KH Zašová 1686 1769 Vaculík Lubomír ŠK Zbrojovka Vsetín D 1844 1944 1
2017/2018 11 �st� 1686 1769 Hromada Petr Lu�n� 0 1873 1
2017/2018 10 �st� 1686 1769 Veselský František Ho���lkov� B 1962 1943 0
2017/2018 9 �st� 1686 1769 Častulík Jiří Brumov-Bylnice 1800 1769 ½
2017/2018 8 �st� 1686 1769 Procházka Ludvík Slavi��n 1678 1707 0
2017/2018 7 �st� 1686 1769 Jasný Igor Vala�sk� Byst�ice B 1931 1945 ½
2017/2018 6 �st� 1686 1769 Šmíd Jan Vizovice 1880 1872 0
2017/2018 4 �st� 1686 1769 Lamper Vlastimil Rajnochovice 1888 1928 1
2017/2018 3 �st� 1686 1769 Petržela Pavel EMKaD Hole�ov 1994 1981 1
2017/2018 2 �st� 1686 1769 Kovařík Matyáš �KZ Vset�n C 1845 1889 ½
2017/2018 1 �st� 1686 1769 Velčovský Josef Zub�� 1840 1866 1
2016/2017 9 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1664 1738 Sas Roman Slavia Kroměříž C 1870 ½
2016/2017 8 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1664 1738 Stuchlý Radim ŠK Staré Město D 1936 1933 0
2016/2017 7 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1664 1738 Kolomazník Ladislav TJ Fatra-Slavia Napajedla A 1589 1699 ½
2016/2017 5 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1664 1738 Frýbort Pavel SK Boršice A 1851 1891 1
2016/2017 3 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1664 1738 Vymětal Milan ŠK Holešov A 1905 1928 0
2016/2017 2 ŠK Zbrojovka Vsetín B 1664 1738 Sedlačík Martin ŠK Staré Město C 1801 1809 0
2015/2016 11 Ústí 1664 1738 Jasný Igor Val. Bystřice B 1895 1982 ½
2015/2016 10 Ústí 1664 1738 Hromada Petr Val. Polanka 1863 ½
2015/2016 9 Ústí 1664 1738 Hurta Karel Bystřička 1762 1
2015/2016 8 Ústí 1664 1738 Bartošek Ivan ŠKZ Vsetín D 1777 1788 1
2015/2016 7 Ústí 1664 1738 Sagánek Miroslav MEZ Vsetín 1853 1
2015/2016 6 Ústí 1664 1738 Smutek Vladimír Val. Bystřice C 1648 1663 ½
2015/2016 5 Ústí 1664 1738 Lev Pavel Val. Meziříčí B 2197 2212 0
2015/2016 4 Ústí 1664 1738 Mieres Petr Huslenky 1794 1807 ½
2015/2016 3 Ústí 1664 1738 Vlachopulos Elefteris Karolinka 1801 1745 1
2015/2016 1 Ústí 1664 1738 Krejča Jakub Hošťálková C 1996 1971 0
2015/2016 10 Lužná 1664 1738 Michalčák Lubomír Zašová 2056 2061 0
2015/2016 9 Lužná 1664 1738 Lev Pavel Val. Meziříčí 2197 2212 0
2015/2016 8 Lužná 1664 1738 Malčánek Jan Val.Bystřice 2109 2097 0
2015/2016 7 Lužná 1664 1738 Veselý Miroslav Zlín C 1938 1955 0
2015/2016 6 Lužná 1664 1738 Řehák Lukáš Slavičín 1919 1957 0
2015/2016 5 Lužná 1664 1738 Holman Radek Hošťálková B 1890 1947 0
2015/2016 3 Lužná 1664 1738 Lamper Vlastimil Rajnochovice 1912 1930 0
2015/2016 2 Lužná 1664 1738 Stančík Jakub ŠKZ Vsetín C 1956 1968 0
2015/2016 1 Lužná 1664 1738 Kubín Petr Gumárny Zubří 2009 2018 1
2014/2015 10 ŠKZ Vsetín B 1774 Haboň Martin Val. Klobouky 1471 ½
2014/2015 9 ŠKZ Vsetín B 1774 Gankhuyag Munkhorgil Rajnochovice 1564 1
2014/2015 8 ŠKZ Vsetín B 1774 Papšík Miroslav Lužná 1686 ½
2014/2015 6 ŠKZ Vsetín B 1774 Válek František Brumov-Bylnice 1908 1845 0
2014/2015 5 ŠKZ Vsetín B 1774 Vraj Karel Hošťálková B 1680 1767 1
2014/2015 4 ŠKZ Vsetín B 1774 Pikna Antonín Bystřice p. Hostýnem 1551 1
2014/2015 3 ŠKZ Vsetín B 1774 Špaňhel Petr Vizovice 2205 2108 ½
2014/2015 2 ŠKZ Vsetín B 1774 Koláček Milan Zašová 1768 1
2014/2015 11 Ústí 1774 Kahánek Martin Val.Bystřice C 1903 1933 ½
2014/2015 10 Ústí 1774 Straděj Vlastimil Huslenky 2006 1992 ½
2014/2015 8 Ústí 1774 Burdík Lubomír Bystřička 2140 2160 ½
2014/2015 7 Ústí 1774 Stančík Jakub ŠKZ Vsetín C 1864 1882 0
2014/2015 5 Ústí 1774 Hromada Petr Valašská Polanka 1891 1
2014/2015 4 Ústí 1774 Sagánek Miroslav MEZ Vsetín 1882 1
2014/2015 3 Ústí 1774 Vraj Ondřej Hošťálková C 1631 1843 ½
2014/2015 2 Ústí 1774 Novák Josef Valašské Meziříčí B 1824 ½
2014/2015 1 Ústí 1774 Juříček Stanislav ŠKZ Vsetín D 2122 2130 0
2013/2014 10 Ústí 1670 Škrobák Petr Val. Bystřice 1820 1866 ½
2013/2014 9 Ústí 1670 Závodný Jaroslav ŠKZ Vsetín B 1784 1824 1
2013/2014 7 Ústí 1670 Blaha Antonín Vizovice 1759 0
2013/2014 6 Ústí 1670 Herman Vladimír Val. Meziříčí 1814 ½
2013/2014 5 Ústí 1670 Chutný Tomáš ŠK Holešov B 1798 0
2013/2014 4 Ústí 1670 Káňa Zdeněk Rajnochovice 1792 1
2013/2014 3 Ústí 1670 Sovadina Martin EMKaD Holešov 1717 1732 1
2013/2014 2 Ústí 1670 Burdík Miloslav Zašová 1763 0
2013/2014 1 Ústí 1670 Orlita Josef Lužná 1000 1
2013/2014 11 Ústí B 1670 Sagánek Miroslav MEZ Vsetín 1893 1
2013/2014 10 Ústí B 1670 Růčka Ondřej Val. Bystřice B 1865 1822 ½
2013/2014 8 Ústí B 1670 Hurta Karel Bystřička 1797 0
2013/2014 7 Ústí B 1670 Křižák Eduard Rožnov B 1723 1
2013/2014 6 Ústí B 1670 Lev Pavel Val. Meziříčí B 2170 2176 0
2013/2014 5 Ústí B 1670 Růčka Petr Val. Bystřice C 1976 1950 0
2013/2014 4 Ústí B 1670 Gabryš Lukáš ŠKZ Vsetín C 1773 1913 1
2013/2014 3 Ústí B 1670 Hromada Petr Val. Polanka 1910 0
2013/2014 2 Ústí B 1670 Mieres Petr Huslenky 1914 1914 1
2013/2014 1 Ústí B 1670 Vilém Rostislav Karolinka 1565 1643 1
2012/2013 11 Valašská Polanka 1591 Vojkůvka Libor Rožnov B 1788 ½
2012/2013 10 Valašská Polanka 1591 Vilém Rostislav ŠKZ Vsetín C 1567 1598 ½
2012/2013 8 Valašská Polanka 1591 Burdík Miloslav Bystřička 1782 ½
2012/2013 7 Valašská Polanka 1591 Švagera Jaroslav MEZ Vsetín 1605 0
2012/2013 6 Valašská Polanka 1591 Valo Rudolf Huslenky 1860 ½
2012/2013 5 Valašská Polanka 1591 Klíma Martin Karolinka 1622 1635 ½
2012/2013 4 Valašská Polanka 1591 Románek Zdeněk Valašská Bystřice B 1676 1687 ½
2012/2013 3 Valašská Polanka 1591 Papšík Miroslav Lužná 1711 ½
2012/2013 2 Valašská Polanka 1591 Hladký Jan Valašské Meziříčí B 1740 0
2012/2013 1 Valašská Polanka 1591 Červenka Emil Hošťálková B 1798 0
2012/2013 11 Ústí 1591 Káňa Tomáš Rajnochovice 1000 ½
2012/2013 10 Ústí 1591 Gabryš Lukáš ŠKZ Vsetín B 1720 0
2012/2013 8 Ústí 1591 Sewiola Petr Val. Bystřice 1723 1
2012/2013 7 Ústí 1591 Kývala Petr Vizovice 1734 0
2012/2013 6 Ústí 1591 Vítek Karel Brumov-Bylnice 1832 1761 1
2012/2013 5 Ústí 1591 Cverna Pavel Val. Meziříčí 1799 ½
2012/2013 4 Ústí 1591 Bártek Josef Zašová 1550 1
2012/2013 2 Ústí 1591 Zajíček Radek Holešov B 1812 1841 0
2012/2013 1 Ústí 1591 Zůbek Ladislav Val. Klobouky 1737 1
2011/2012 11 Zbrojovka Vsetín 1301 Opluštil David TJ Sokol Postoupky 1534 0
2011/2012 10 Zbrojovka Vsetín 1301 Koukal Ondřej Duras BVK Brno B 1502 1443 1
2011/2012 9 Zbrojovka Vsetín 1301 Klus Ben Nathanael TŽ Třinec 1000 1
2011/2012 8 Zbrojovka Vsetín 1301 Charvot David A64 Grygov 1100 1
2011/2012 7 Zbrojovka Vsetín 1301 Gruszka Aleš SK Slavia Orlová B 1588 0
2011/2012 6 Zbrojovka Vsetín 1301 Bausano Michael SK Slavia Orlová A 1714 1791 0
2011/2012 3 Zbrojovka Vsetín 1301 Gálík Jakub Sokol Hošťálková 1250 0
2011/2012 11 Valašská Polanka 1301 Smutek Vladimír Vidče 1615 ½
2011/2012 10 Valašská Polanka 1301 Hurta Zdeněk Bystřička 1580 1
2011/2012 9 Valašská Polanka 1301 Stančík Jakub ŠKZ Vsetín C 1000 1
2011/2012 8 Valašská Polanka 1301 Šefler Josef Lužná 1654 1
2011/2012 7 Valašská Polanka 1301 Růčka Josef Valašská Bystřice B 1643 0
2011/2012 5 Valašská Polanka 1301 Klíma Tomáš Rožnov B 1000 1
2011/2012 4 Valašská Polanka 1301 Sedláček Bohumil MEZ Vsetín 1547 1
2011/2012 3 Valašská Polanka 1301 Rapant Vlastimil Karolinka 1522 ½
2011/2012 2 Valašská Polanka 1301 Novák Libor Valašské Meziříčí B 1588 1538 0
2011/2012 1 Valašská Polanka 1301 Hrtáň Vladislav Ústí 1648 1
2011/2012 9 Ústí B 1301 Rýdl Vladimír Branky 1725 1
2011/2012 8 Ústí B 1301 Hurta Petr Bystřička B 1556 0
2011/2012 7 Ústí B 1301 Vraj Karel Hošťálková D 1377 0
2011/2012 6 Ústí B 1301 Adamek Jaroslav Hošťálková C 1000 0
2011/2012 5 Ústí B 1301 Matúš Rudolf Francova Lhota B 1000 1
2011/2012 4 Ústí B 1301 Horák Aleš Huslenky B 1100 1
2011/2012 3 Ústí B 1301 Mikulenka František Valašské Meziříčí C 1436 ½
2011/2012 2 Ústí B 1301 Orság Václav Karolinka B 1753 ½
2011/2012 1 Ústí B 1301 Snoza Václav Vidče B 1627 1
2010/2011 7 Sokol Ústí 1000 Paška Josef ŠO Kunovice 1250 ½
2010/2011 6 Sokol Ústí 1000 Náplavová Erika KK-ŠK Osvětimany 1100 ½
2010/2011 5 Sokol Ústí 1000 Otradovec Tomáš ŠK Staré Město C 1100 ½
2010/2011 4 Sokol Ústí 1000 Hronek Martin ŠK Zlín 1000 1
2010/2011 3 Sokol Ústí 1000 Bareš Jáchym Zbrojovka Vsetín 1582 ½
2010/2011 2 Sokol Ústí 1000 Kucián Martin TJ ŠO Zborovice 1250 1
2010/2011 1 Sokol Ústí 1000 Gajdoš Daniel Sokol Hošťálková B 1100 1
2010/2011 11 Ústí B 1000 Vičan Jan Zašová B 1402 0
2010/2011 9 Ústí B 1000 Feix Vilém Branky 1000 1
2010/2011 7 Ústí B 1000 Poruba Roman A64 Rožnov 1644 0
2010/2011 5 Ústí B 1000 Palacký Radim Huslenky B 1000 ½
2010/2011 4 Ústí B 1000 Sucháčková Petra Francova Lhota B 1527 ½
2010/2011 3 Ústí B 1000 Vrábel Petr Karolinka B 1429 0
2010/2011 1 Ústí B 1000 Bednařík Josef Hošťálková C 1451 0
2010/2011 10 Ústí 1000 Mieres Petr Huslenky 1740 0
2010/2011 8 Ústí 1000 Gajdůšek Zdeněk Zlín E 1699 0
2010/2011 6 Ústí 1000 Konvička Martin Val. Meziříčí 1000 0
2010/2011 2 Ústí 1000 Kristián Martin Zubří 1981 0
2009/2010 11 Ústí B Hajda Lukáš Zašová B 1
2009/2010 10 Ústí B Dolina Václav Francova Lhota B 1485 1
2009/2010 9 Ústí B Vrábel Petr Karolinka B 1422 0
2009/2010 7 Ústí B Mlnařík Vít Vidče B 0
2009/2010 6 Ústí B Horák Aleš Huslenky B 0
2009/2010 5 Ústí B Konvička Martin Rožnov B 0
2009/2010 4 Ústí B Feix Vilém Branky 1
2009/2010 3 Ústí B Pekař Jakub Karolinka C 0
2009/2010 2 Ústí B Zajíček Václav Bystřička B ½
2009/2010 1 Ústí B Vilém Rostislav ŠKZ Vsetín C 0
2009/2010 9 Sokol Ústí Strouhal David ŠK Zlín B 1000 1
2009/2010 8 Sokol Ústí Krejča Jakub Sokol Hošťálková 1000 0
2009/2010 7 Sokol Ústí Hrabal Matěj ŠK Staré Město D 1100 0
2009/2010 6 Sokol Ústí Kucián Martin TJ Zborovice 1250 1
2009/2010 5 Sokol Ústí Paška Josef ŠO Kunovice 1100 1
2009/2010 4 Sokol Ústí Budík Pavel Zbrojovka Vsetín 1
2009/2010 3 Sokol Ústí Knotek Pavel TJ Vlčnov 1
2009/2010 2 Sokol Ústí Horehleď Adam ŠK Staré Město C 1100 0
2009/2010 1 Sokol Ústí Vašek Ondřej ŠK-KK Osvětimany 1000 1