Hráč Zůbek Ladislav

Zůbek Ladislav

User Pic
Jméno: Zůbek Ladislav
Oddíl: Šachový klub Valašské Klobouky z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1643
Elo mezinárodní: 0
ID: 3446
FIDE ID: 0
Rok narození: 1950
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2019/2020 9 Valašské Klobouky 0 1655 Malina Zdenek Bystřička 0 1736 ½ soutěž
2019/2020 8 Valašské Klobouky 0 1655 Vaculík Lubomír Hošťálková B 1844 1896 0 soutěž
2019/2020 7 Valašské Klobouky 0 1655 Fibich Ondřej Slavičín 0 1568 ½ soutěž
2019/2020 6 Valašské Klobouky 0 1655 Křižák Eduard Valašské Meziříčí 1760 1743 ½ soutěž
2019/2020 5 Valašské Klobouky 0 1655 Papšík Miroslav Lužná 1616 1684 ½ soutěž
2019/2020 3 Valašské Klobouky 0 1655 Klímek David Zbrojovka Vsetín C 1478 1528 0 soutěž
2019/2020 2 Valašské Klobouky 0 1655 Poruba Roman Zubří 0 1604 ½ soutěž
2018/2019 9 Valašské Klobouky B 0 1673 Kolomazník Ladislav TJ Fatra – Slavia Napajedla C 1640 1706 ½ soutěž
2018/2019 8 Valašské Klobouky B 0 1673 Sedláček Roman TJ Fatra – Slavia Napajedla B 1732 1714 ½ soutěž
2018/2019 6 Valašské Klobouky B 0 1673 Procházka Miroslav Šachový oddíl SK Horní Lhota 0 1297 ½ soutěž
2018/2019 2 Valašské Klobouky B 0 1673 Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice B 1594 1589 0 soutěž
2018/2019 1 Valašské Klobouky B 0 1673 Hrabovský Vladimír SK Brumov-Bylnice B 1908 1917 0 soutěž
2017/2018 7 Valašské Klobouky A 0 1701 Hrbáček David ŠK DDM Slavičín B 0 0 0 soutěž
2017/2018 6 Valašské Klobouky A 0 1701 Janáč Jakub SK Brumov-Bylnice B 0 1224 ½ soutěž
2017/2018 5 Valašské Klobouky A 0 1701 Černý Michal ŠK Zlín-Malenovice B 1556 1590 0 soutěž
2017/2018 4 Valašské Klobouky A 0 1701 Lekeš René ŠO SK Pozlovice 0 1638 0 soutěž
2017/2018 2 Valašské Klobouky A 0 1701 Žáček Lubomír Šachový oddíl SK Horní Lhota 0 1695 ½ soutěž
2017/2018 1 Valašské Klobouky A 0 1701 Petrůj Roman Valašské Klobouky B 0 1088 1 soutěž
2015/2016 9 Valašské Klobouky A 1724 Polášek Libor Napajedla C 1621 ½ soutěž
2015/2016 7 Valašské Klobouky A 1724 Goša Jiří Horní Lhota 1351 1 soutěž
2015/2016 5 Valašské Klobouky A 1724 Petráš Daniel Slavičín C 1229 0 soutěž
2015/2016 4 Valašské Klobouky A 1724 Procházka Ludvík Slavičín B 1646 1674 0 soutěž
2015/2016 3 Valašské Klobouky A 1724 Lysák Karel Valašské Klobouky B 1000 1 soutěž
2015/2016 2 Valašské Klobouky A 1724 Zlín-Malenovice B 1 soutěž
2015/2016 1 Valašské Klobouky A 1724 Solař Lukáš Brumov-Bylnice B 1264 1 soutěž
2014/2015 11 Val. Klobouky 1716 Sušeň Jaroslav Val. Bystřice B 1810 1805 0 soutěž
2014/2015 10 Val. Klobouky 1716 Motúzová Marta ŠKZ Vsetín B 1837 1837 0 soutěž
2014/2015 9 Val. Klobouky 1716 Papšík Miroslav Lužná 1686 1 soutěž
2014/2015 8 Val. Klobouky 1716 Častulík Libor Brumov-Bylnice 1721 1708 ½ soutěž
2014/2015 7 Val. Klobouky 1716 Čapčuch Kamil Bystřice p. Hostýnem 1703 0 soutěž
2014/2015 6 Val. Klobouky 1716 Koláček Milan Zašová 1768 0 soutěž
2014/2015 5 Val. Klobouky 1716 Ambros Zdenek Val. Meziříčí 1838 1802 ½ soutěž
2014/2015 4 Val. Klobouky 1716 Stáhala Zdeněk Rajnochovice 1678 1 soutěž
2014/2015 3 Val. Klobouky 1716 Velčovský Josef Gumárny Zubří 1829 1881 1 soutěž
2014/2015 2 Val. Klobouky 1716 Vaculík Jiří Hošťálková B 1882 ½ soutěž
2014/2015 1 Val. Klobouky 1716 Nekvapil Jiří Vizovice 1555 1 soutěž
2013/2014 2 Valašské Klobouky B 1733 Hronek Martin Zlín E 1621 0 soutěž
2013/2014 11 Val. Klobouky 1733 Šimek Zdeněk Ústí 1734 ½ soutěž
2013/2014 10 Val. Klobouky 1733 Gabryš Lukáš ŠKZ Vsetín B 1773 1913 0 soutěž
2013/2014 8 Val. Klobouky 1733 Zajíček Radek ŠK Holešov B 1787 1828 ½ soutěž
2013/2014 6 Val. Klobouky 1733 Smílek Jan Lužná 1706 0 soutěž
2013/2014 5 Val. Klobouky 1733 Sušeň Jaroslav Val. Bystřice 1801 0 soutěž
2013/2014 4 Val. Klobouky 1733 Hošík Václav Brumov - Bylnice 1751 ½ soutěž
2013/2014 3 Val. Klobouky 1733 Hladký Jan Val. Meziříčí 1746 ½ soutěž
2013/2014 1 Val. Klobouky 1733 Burdík Miloslav Zašová 1763 1 soutěž
2012/2013 11 Val. Klobouky 1737 Peška Antonín Holešov B 1762 ½ soutěž
2012/2013 9 Val. Klobouky 1737 Kovařík Matyáš ŠKZ Vsetín B 1539 1735 1 soutěž
2012/2013 8 Val. Klobouky 1737 Čapka Hynek Zlín D 1604 ½ soutěž
2012/2013 4 Val. Klobouky 1737 Herman Vladimír Val. Meziříčí 1776 ½ soutěž
2012/2013 1 Val. Klobouky 1737 Trčálek David Ústí 1591 0 soutěž
2011/2012 9 Valašské Klobouky 1743 Horní Lhota 1 soutěž
2011/2012 7 Valašské Klobouky 1743 Hronek Štěpán Zlín F 1000 ½ soutěž
2011/2012 5 Valašské Klobouky 1743 Drápala Tobiáš Slavičín B 1000 1 soutěž
2011/2012 3 Valašské Klobouky 1743 Schwab Zdeněk Zlínterm B 1650 1 soutěž
2011/2012 2 Valašské Klobouky 1743 Hošík Václav Brumov-Bylnice B 1705 0 soutěž
2011/2012 1 Valašské Klobouky 1743 Jestříbek Martin Napajedla C 1560 ½ soutěž
2010/2011 7 Valašské Klobouky 1747 Kolečkář Jaromír Zlínterm B 1483 1 soutěž
2010/2011 6 Valašské Klobouky 1747 Brumov-Bylnice B 1 soutěž
2010/2011 5 Valašské Klobouky 1747 Kroutil Zdeněk Slavičín B 1613 ½ soutěž
2010/2011 4 Valašské Klobouky 1747 Tomaščín Petr Pozlovice 1357 ½ soutěž
2010/2011 3 Valašské Klobouky 1747 Masař Ladislav Horní Lhota 1278 1 soutěž
2010/2011 2 Valašské Klobouky 1747 Hronek Martin Zlín F 1000 1 soutěž