Hráč Buriánek Michal

Buriánek Michal

User Pic
Jméno: Buriánek Michal
Oddíl: SK ROŠÁDA Prostějov
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1614
Elo mezinárodní: 1754
ID: 38769
FIDE ID: 368059
Rok narození: 1999
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2015/2016 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1754 1637 Hauser Jan T.J. Sokol Přemyslovice B 1838 0
2015/2016 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1754 1637 Gregůrková Nikola A64 Př.F UP Olomouc 1112 1
2015/2016 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1754 1637 Zatloukal Miroslav T.J. Sokol Konice 1684 0
2015/2016 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1754 1637 Novák Bořivoj T.J. Sokol Skalička B 1777 1693 0
2014/2015 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1754 1650 Ilko Ondřej ŠK Vinary 1000 1
2014/2015 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1754 1650 Virgler Karel SK Prostějov B 1844 1809 0
2014/2015 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1754 1650 Drtil Lubomír T. J. Sokol Tovačov 1690 1
2014/2015 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1754 1650 Sapík Miloslav ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1776 ½
2014/2015 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1754 1650 Hauser Jan T. J. Sokol Přemyslovice B 1842 0
2014/2015 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1754 1650 Kučera Bohuslav T. J. Sokol Konice 1724 0
2014/2015 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1754 1650 Molnár Jiří AŠK DA Olomouc B 1930 1939 0
2014/2015 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1754 1650 Štec František Spartak Přerov 1923 1878 0
2013/2014 7 SK ROŠÁDA Prostějov E 1754 1738 Londin Milan SK Prostějov D 1680 1
2013/2014 6 SK ROŠÁDA Prostějov E 1754 1738 Kubina Felix SK Prostějov C 1653 1
2013/2014 5 SK ROŠÁDA Prostějov E 1754 1738 Prokš Oldřich Sk Junior Prostějov B 1631 ½
2013/2014 4 SK ROŠÁDA Prostějov E 1754 1738 Londin Šimon SK Prostějov E 1552 1552 0
2013/2014 3 SK ROŠÁDA Prostějov E 1754 1738 Kocmel Rostislav SK ROŠÁDA Prostějov D 1738 1728 0
2013/2014 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1754 1738 Jiříček Jaroslav T.J. Sokol Hranice 1000 ½
2013/2014 7 SK ROŠÁDA Prostějov B 1754 1738 Dragón Pavel T.J. Sokol Skalička B 1752 0
2013/2014 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1754 1738 Kučera Bohuslav T.J. Sokol Konice 1711 0
2013/2014 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1754 1738 Ošťádal Josef T.J. Sokol Přemyslovice B 1789 1861 ½
2013/2014 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1754 1738 Vaculík Cyril T.J. Sokol Tovačov 1646 0
2013/2014 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1754 1738 Sapík Miloslav ŠK SIGMIA Sen. Olomouc B 1768 ½
2013/2014 2 ROŠÁDA Prostějov 1754 1738 Procházka Stanislav ŠK Šternberk 1827 0
2012/2013 9 SK ROŠÁDA Prostějov 1646 Koryčánek Jaromír LOKO Zábřeh 1853 1
2012/2013 7 SK ROŠÁDA Prostějov 1646 Klimeš Jiří T.J. Sokol Šumperk B 1909 1903 1
2012/2013 4 SK ROŠÁDA Prostějov 1646 Prucek Ladislav TJ Sokol Přemyslovice 1868 1842 ½
2012/2013 2 SK ROŠÁDA Prostějov 1646 Klézl František TJ Sokol Lázně Velké Losiny B 1651 ½
2012/2013 1 SK ROŠÁDA Prostějov 1646 Vozák Jaromír TJ Sokol Skalička 1834 1849 0
2012/2013 11 SK ROŠÁDA Prostějov B 1646 Lukša Zdeněk SK Přerov 1968 1919 0
2012/2013 8 SK ROŠÁDA Prostějov B 1646 Drtil Lubomír TJ Sokol Tovačov 1703 1
2012/2013 6 SK ROŠÁDA Prostějov B 1646 Zapletal Stanislav TJ Sokol Hranice 1659 0
2012/2013 5 SK ROŠÁDA Prostějov B 1646 Král Vojtěch SK Prostějov B 1831 ½
2012/2013 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1646 Pinkava Jaroslav TJ Sokol Konice 1781 0
2012/2013 3 SK ROŠÁDA Prostějov B 1646 Rickardt Roman GARDE Calcio Olomouc B 1907 0
2012/2013 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1646 Ošťádal Josef TJ Sokol Přemyslovice B 1832 0
2012/2013 1 SK ROŠÁDA Prostějov B 1646 Kopčil Ondřej AŠK DA Olomouc 1790 1746 1
2012/2013 11 Rošáda Prostějov 1646 Kovařík Matyáš Zbrojovka Vsetín 1539 1735 ½
2012/2013 10 Rošáda Prostějov 1646 Lukaštík Jaroslav TJ Sokol Hošťálková 1668 0
2012/2013 9 Rošáda Prostějov 1646 Mrajca Miroslav TŽ Třinec 1000 ½
2012/2013 8 Rošáda Prostějov 1646 Rakušan Miroslav TJ Sokol Postoupky 1802 1904 0
2012/2013 7 Rošáda Prostějov 1646 Svoboda Filip KME-DDM Kuřim 1332 ½
2012/2013 6 Rošáda Prostějov 1646 Koukal Ondřej ŠK Duras BVK Brno "B" 1495 1490 0
2012/2013 3 Rošáda Prostějov 1646 Bareš Jáchym Agentura 64 Grygov 1685 1701 0
2012/2013 2 Rošáda Prostějov 1646 Šrámek Ondřej SK Slavie Orlová "B" 1696 1715 1
2012/2013 1 Rošáda Prostějov 1646 Čáp Šimon Ostravská šachová škola TJ Ostrava 1619 1
2011/2012 9 SK ROŠÁDA Prostějov E 1000 Trimmel Bohuslav Sportovní klub Prostějov C 1755 0
2011/2012 7 SK ROŠÁDA Prostějov E 1000 Böhm Vilém TJ Sokol Přemyslovice C 1819 1727 0
2011/2012 6 SK ROŠÁDA Prostějov E 1000 Kouřil Jakub SK Junior Prostějov B 1000 0
2011/2012 5 SK ROŠÁDA Prostějov E 1000 Procházka Ludvík Sportovní klub Prostějov D 1000 0
2011/2012 3 SK ROŠÁDA Prostějov E 1000 Vantuch Miroslav SK ROŠÁDA Prostějov D 1716 ½
2011/2012 2 SK ROŠÁDA Prostějov E 1000 Svoboda Jaromír SK ROŠÁDA Prostějov C 1000 1
2011/2012 1 SK ROŠÁDA Prostějov E 1000 Langer Michal TJ Sokol Konice B 1000 1
2011/2012 10 SK ROŠÁDA Prostějov B 1000 Böhm Vilém TJ Sokol Přemyslovice B 1819 1727 1
2011/2012 9 SK ROŠÁDA Prostějov B 1000 Kotrys Tomáš A64 PřF UP Olomouc 1695 1650 1
2011/2012 4 SK ROŠÁDA Prostějov B 1000 Paroulek Pavel Sokol Skalička B 1555 0
2011/2012 2 SK ROŠÁDA Prostějov B 1000 Stýblo Pavel Sigmia Senior klub Olomouc B 1578 ½