Hráč Zgarba Radek

Zgarba Radek

User Pic
Jméno: Zgarba Radek
Oddíl: Tělovýchovná jednota Sokol Ústí z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 1
Elo národní: 1934
Elo mezinárodní: 1904
ID: 39119
FIDE ID: 392863
Rok narození: 2000
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 10 Sokol Ústí 1904 1953 Sviták Josef ŠK DDM Slavičín 1865 1855 0
2018/2019 9 Sokol Ústí 1904 1953 Špaňhel Petr ŠO TJ Sokol Vizovice 2205 2053 0
2018/2019 7 Sokol Ústí 1904 1953 Jasný Igor TJ Sokol Valašská Bystřice B 1925 1905 0
2018/2019 5 Sokol Ústí 1904 1953 Kudera Zbyněk ŠO SK Pozlovice 0 1913 ½
2018/2019 2 Sokol Ústí 1904 1953 Doležal Karel ŠO TJ Sokol Lužná 1966 1984 1
2018/2019 1 Sokol Ústí 1904 1953 Běhunčík Josef SK Brumov-Bylnice 2026 2000 ½
2018/2019 6 Sokol Ústí B 1904 1953 Hájek Čestmír MEZ Vsetín 1949 1953 1
2018/2019 4 Sokol Ústí B 1904 1953 Špaňhel Petr TJ Sokol Valašská Polanka 2205 2053 0
2018/2019 3 Sokol Ústí B 1904 1953 Smutek Vladimír TJ Sokol Valašská Bystřice C 1674 1652 1
2017/2018 11 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1936 1929 Valo Rudolf KH Zašová 0 1828 ½
2017/2018 10 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1936 1929 Smutek Vladimír ŠK Rajnochovice 1676 1649 0
2017/2018 9 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1936 1929 Čokavec Milan TJ Sokol Huslenky 0 1785 1
2017/2018 7 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1936 1929 Bělunek Zdeněk MEZ Vsetín 1901 1955 1
2017/2018 5 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1936 1929 Šulák Radomír TJ Sokol Valašská Polanka 0 1686 1
2017/2018 3 TJ Sokol Valašská Bystřice C 1936 1929 Burdík Miloslav TJ Sokol Valašská Polanka 0 1754 1
2017/2018 11 �st� 1936 1929 Doležal Karel Lu�n� 1974 1974 ½
2017/2018 10 �st� 1936 1929 Vraj Ondřej Ho���lkov� B 1855 1948 1
2017/2018 9 �st� 1936 1929 Běhunčík Josef Brumov-Bylnice 2030 2003 ½
2017/2018 8 �st� 1936 1929 Sviták Josef Slavi��n 1865 1890 1
2017/2018 6 �st� 1936 1929 Špaňhel Petr Vizovice 2205 2071 0
2017/2018 5 �st� 1936 1929 Novák Josef Vala�sk� Mezi���� 1909 1934 0
2017/2018 4 �st� 1936 1929 Staněk Stanislav Rajnochovice 1886 1888 1
2017/2018 3 �st� 1936 1929 Macůrek Miloslav EMKaD Hole�ov 1850 1881 1
2017/2018 2 �st� 1936 1929 Gabryš Lukáš �KZ Vset�n C 1918 1944 1
2017/2018 1 �st� 1936 1929 Kubín Petr Zub�� 2007 2013 ½
2016/2017 1 Šachy Hošťálková 1728 1695 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 0
2016/2017 1 Šachy Hošťálková 1728 1695 Vavřínková Eliška ŠK Lokomotiva Brno 1739 1732 0
2015/2016 11 Ústí 1728 1695 Růčka Petr Val. Bystřice B 1915 1887 0
2015/2016 10 Ústí 1728 1695 Šihor Vítězslav Val. Polanka 1695 1
2015/2016 9 Ústí 1728 1695 Malina Zdenek Bystřička 1776 1
2015/2016 8 Ústí 1728 1695 Zátopek Jaroslav ŠKZ Vsetín D 1578 1
2015/2016 7 Ústí 1728 1695 Ondruch Josef MEZ Vsetín 1649 1
2015/2016 6 Ústí 1728 1695 Poruba Roman Val. Bystřice C 1624 1
2015/2016 5 Ústí 1728 1695 Gut Rudolf Val. Meziříčí B 1667 1
2015/2016 4 Ústí 1728 1695 Měrka Josef Huslenky 1511 1
2015/2016 3 Ústí 1728 1695 Bambušek Vladislav Karolinka 1680 1647 1
2015/2016 1 Ústí 1728 1695 Surý Jaroslav Hošťálková C 1629 0
2015/2016 8 Ústí B 1728 1695 Matůš Filip Ústí C 1659 1663 1
2015/2016 7 Ústí B 1728 1695 Zátopek Jaroslav ŠKZ Vsetín F 1578 1
2015/2016 6 Ústí B 1728 1695 Adamek Jaroslav Hošťálková D 1616 1
2015/2016 3 Ústí B 1728 1695 Staněk Jiří Val. Meziříčí C 1678 1
2015/2016 2 Ústí B 1728 1695 Smutek Jiří Val. Bystřice D 1430 1451 1
2015/2016 1 Ústí B 1728 1695 Mladý Pavel ŠKZ Vsetín E 1391 1569 1
2015/2016 9 Sokol Ústí 1728 1695 Zelnitius Albert ŠK Staré Město D 1487 1400 1
2015/2016 8 Sokol Ústí 1728 1695 Drábek Pavel ŠK Zlín-Malenovice A 1505 1537 0
2015/2016 7 Sokol Ústí 1728 1695 Mrkus František ŠK Staré Město C 1842 1850 0
2015/2016 6 Sokol Ústí 1728 1695 Plšek Petr ŠK Zlín-Malenovice B 1240 1
2015/2016 5 Sokol Ústí 1728 1695 Trávníček Kryštof Mikuláš ŠO Kunovice 1294 1
2015/2016 4 Sokol Ústí 1728 1695 Jiříček Vojtěch Zbrojovka Vsetín B 1700 1752 1
2015/2016 3 Sokol Ústí 1728 1695 Hronek Martin ŠK Zlín 1706 1731 0
2015/2016 2 Sokol Ústí 1728 1695 Zavadil Filip Sokol Postoupky 1478 1603 1
2015/2016 1 Sokol Ústí 1728 1695 Petráš Daniel ŠK DDM Slavičín 1229 1
2014/2015 9 Sokol Ústí 1728 1734 Suchánek Kryštof ŠK Zlín 1484 1
2014/2015 8 Sokol Ústí 1728 1734 Kovařík David ŠO Kunovice 1587 1587 1
2014/2015 7 Sokol Ústí 1728 1734 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín A 1885 1949 0
2014/2015 6 Sokol Ústí 1728 1734 Pondělek Patrik SK Boršice 1329 1
2014/2015 5 Sokol Ústí 1728 1734 Drábek Pavel ŠK Zlínterm 1466 1576 0
2014/2015 4 Sokol Ústí 1728 1734 Jiříček Vojtěch ŠK Zbrojovka Vsetín B 1570 1410 0
2014/2015 3 Sokol Ústí 1728 1734 Mrkus František ŠK Staré Město C 1803 1855 0
2014/2015 2 Sokol Ústí 1728 1734 Vašek Ondřej KK-ŠK Osvětimany 1373 1
2014/2015 1 Sokol Ústí 1728 1734 Plášek Jonáš ŠK DDM Slavičín 1242 1
2014/2015 11 Ústí 1728 1734 Vávra Vladimír Val.Bystřice C 1552 1
2014/2015 10 Ústí 1728 1734 Bambušek Vladislav Huslenky 1685 1625 0
2014/2015 9 Ústí 1728 1734 Prorok Karel Rožnov B 1596 0
2014/2015 8 Ústí 1728 1734 Prda Jan Bystřička 1585 1
2014/2015 7 Ústí 1728 1734 Galetka Jaromír ŠKZ Vsetín C 1672 1
2014/2015 5 Ústí 1728 1734 Liška Pavel Valašská Polanka 1630 1
2014/2015 4 Ústí 1728 1734 Šťastný Josef MEZ Vsetín 1274 1
2014/2015 2 Ústí 1728 1734 Volek Otakar Valašské Meziříčí B 1772 ½
2014/2015 1 Ústí 1728 1734 Zátopek Jaroslav ŠKZ Vsetín D 1603 1
2014/2015 7 Ústí B 1728 1734 Vilém Rostislav Karolinka A 1600 1735 0
2014/2015 6 Ústí B 1728 1734 Holman Pavel Branky 1538 ½
2014/2015 5 Ústí B 1728 1734 Múdrý Jan Huslenky B 1733 1738 1
2014/2015 4 Ústí B 1728 1734 Bambušek Vladislav Karolinka B 1685 1625 ½
2014/2015 3 Ústí B 1728 1734 Surovec Vladimír Francova Lhota B 1662 1717 0
2014/2015 2 Ústí B 1728 1734 Staněk Jiří Val. Meziříčí C 1687 1
2014/2015 1 Ústí B 1728 1734 Smutek Jiří Val. Bystřice D 1426 1
2013/2014 9 TJ Sokol Ústí 1250 Březina Adam Sokol Hošťálková B 1376 1
2013/2014 8 TJ Sokol Ústí 1250 Opluštil Pavel Sokol Postoupky B 1382 ½
2013/2014 7 TJ Sokol Ústí 1250 Náplavová Erika ŠK-KK Osvětimany 1241 1
2013/2014 6 TJ Sokol Ústí 1250 Suchánek Kryštof Slavia Kroměříž 1515 ½
2013/2014 5 TJ Sokol Ústí 1250 Mašíček Michal ŠO Kunovice 1250 1
2013/2014 4 TJ Sokol Ústí 1250 Procházka Ludvík ŠK DDM Slavičín 1513 ½
2013/2014 3 TJ Sokol Ústí 1250 Pondělek Patrik SK Boršice 1231 1
2013/2014 2 TJ Sokol Ústí 1250 Kovařík Matyáš ŠK Zbrojovka Vsetín B 1584 1630 1
2013/2014 1 TJ Sokol Ústí 1250 Drábek Pavel ŠK Zlínterm Zlín 1327 0
2013/2014 10 Ústí 1250 Růčka Ondřej Val. Bystřice 1865 1822 0
2013/2014 9 Ústí 1250 Růžička Jiří ŠKZ Vsetín B 1650 0
2013/2014 11 Ústí B 1250 Sedláček Bohumil MEZ Vsetín 1552 1
2013/2014 10 Ústí B 1250 Švec Martin Val. Bystřice B 1532 1
2013/2014 9 Ústí B 1250 Adamek Jaroslav Hošťálková B 1681 1
2013/2014 8 Ústí B 1250 Bártek Josef Bystřička 1547 0
2013/2014 7 Ústí B 1250 Bill Josef Rožnov B 1000 1
2013/2014 6 Ústí B 1250 Vojvodík Jiří Val. Meziříčí B 1754 ½
2013/2014 5 Ústí B 1250 Komínek Martin Val. Bystřice C 1000 1
2013/2014 4 Ústí B 1250 Klímek David ŠKZ Vsetín C 1635 1
2013/2014 3 Ústí B 1250 Štefka Bohumil Val. Polanka 1649 0
2013/2014 2 Ústí B 1250 Chrástecký Radomír Huslenky 1717 1
2013/2014 1 Ústí B 1250 Michálek Josef Karolinka 1563 1
2012/2013 8 Sokol Ústí 1100 Polišenský Jan SVČ Šipka Kroměříž 1419 1401 0
2012/2013 7 Sokol Ústí 1100 Hronek Štěpán ŠK Zlín 1250 0
2012/2013 6 Sokol Ústí 1100 Drápala Tobiáš ŠK DDM Slavičín 1000 1
2012/2013 5 Sokol Ústí 1100 Vaculík Samuel ŠK Zlínterm 1250 1
2012/2013 4 Sokol Ústí 1100 Mareček Šimon ŠK Ostrožská Nová Ves 1100 1
2012/2013 3 Sokol Ústí 1100 Vrtal Martin KK-ŠK Osvětimany 1100 0
2012/2013 2 Sokol Ústí 1100 Brzicová Adéla SK Boršice 1000 ½
2012/2013 1 Sokol Ústí 1100 Dančáková Klára ŠK Zbrojovka Vsetín B 1250 1
2012/2013 8 Ústí B 1100 Hrbáček Pavel Huslenky B 1310 1
2012/2013 7 Ústí B 1100 Černotík David Bystřička B 1000 1
2012/2013 6 Ústí B 1100 Krhutek Tomáš Val. Bystřice C 1356 1
2012/2013 4 Ústí B 1100 Maňák Pavel Karolinka B 1000 1
2012/2013 3 Ústí B 1100 Vraj Ondřej Hošťálková C 1537 0
2012/2013 2 Ústí B 1100 Novosad Jaroslav Francova Lhota B 1000 1
2012/2013 1 Ústí B 1100 Feix Jiří Branky 1000 1
2011/2012 8 Ústí B 1000 Tomšej Tomáš Bystřička B 1000 0