Hráč Tyban Vladislav

Tyban Vladislav

User Pic
Jméno: Tyban Vladislav
Oddíl: ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1625
Elo mezinárodní: 1701
ID: 7030
FIDE ID: 366366
Rok narození: 1940
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2019/2020 4 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. B 1701 1625 Benda Martin TJ Kralupy D 0 1744 0
2019/2020 1 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. B 1701 1625 Rezek Jaroslav ŠO TP NOVA Kladno "B" 0 1690 ½
2019/2020 1 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. "A" 1701 1625 Seiner František TJ Kralupy "C" 1556 1490 1
2018/2019 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1722 1649 Štěpán Vojtěch JAWA Brodce A 1705 1616 0
2018/2019 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1739 1653 Třešňák Lukáš ŠK Zdice A 1794 1829 0
2018/2019 9 ŠK Liběhrad B 1701 1649 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad B 1471 1464 0
2018/2019 8 ŠK Liběhrad B 1701 1649 Beneš Matěj ŠK Velvary 1422 1531 0
2018/2019 7 ŠK Liběhrad B 1701 1649 Stanislav Josef TJ Hostivice B 0 1285 1
2018/2019 6 ŠK Liběhrad B 1722 1649 Macas Vladimír ŠO TP NOVA Kladno A 1968 1721 1
2018/2019 5 ŠK Liběhrad B 1722 1649 Buk Pavel Sokol Buštěhrad A 1718 1688 0
2018/2019 4 ŠK Liběhrad B 1739 1653 Nedvěd Pavel ŠK Kladno B 0 1723 ½
2018/2019 3 ŠK Liběhrad B 1739 1653 Kantořík Pavel Český lev Kolešovice C 0 1572 ½
2018/2019 2 ŠK Liběhrad B 1739 1653 Slezák Jaroslav ŠK Zlonice 1365 1574 ½
2018/2019 1 ŠK Liběhrad B 1739 1653 Korbel Jiří TJ Kralupy nad Vltavou C 1343 1394 1
2017/2018 9 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1739 1653 Šefčík Jiří Sokol Buštěhrad B 1471 1491 1
2017/2018 8 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1739 1653 Pšenička Tomáš ŠK Zlonice A 0 1601 1
2017/2018 7 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1739 1653 Abraham Karel ŠK Kladno B 1676 1666 1
2017/2018 5 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1739 1653 Kantořík Pavel Český Lev Kolešovice C 0 1585 ½
2017/2018 3 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1739 1653 Margaritov Margarit ŠK Velvary A 0 1614 ½
2017/2018 2 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1739 1653 Keřlík Jan TJ Hostivice B 0 1488 1
2017/2018 1 ŠK Liběhrad Libčice n. Vlt. B 1739 1649 Homola Karel ŠK Rakovník A 0 1615 ½
2017/2018 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1739 1653 Barták Josef ŠK Řevnice A 0 1200 0
2017/2018 5 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1739 1653 Vlček Marek Caissa Roztoky B 1977 1991 0
2017/2018 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt. A 1739 1649 Šimák Ivo ŠK KDJS Sedlčany A 1490 1506 1
2016/2017 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1764 1704 Urban Tomáš Český Lev Kolešovice A 1763 1784 ½
2016/2017 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1764 1704 Hlaváček Ondřej ŠK KDJS Sedlčany A 1650 1616 0
2016/2017 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1764 1704 Nejedlý Jiří TJ Neratovice C 1821 1835 0
2015/2016 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1764 1704 Kulička Jan Caissa Úholičky C 1417 0
2015/2016 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1764 1704 Lev Pavel ŠK Rakovník A 1544 1
2015/2016 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1764 1704 Keřlík Jan TJ Hostivice B 1470 0
2015/2016 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1764 1704 Žáček Petr ŠO TP NOVA Kladno A 1600 1518 ½
2015/2016 11 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1764 1704 Kliment Jiří Cayman Pharma Neratovice G 1577 1
2015/2016 10 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1764 1704 Dočekal Vladimír ŠK Rakovník B 1930 1876 0
2015/2016 9 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1764 1704 Barčák Jaroslav TJ Kralupy nad Vltavou D 1601 ½
2015/2016 8 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1764 1704 Stehlík Jakub ŠK Velvary B 1322 1
2015/2016 7 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1764 1704 Červenka Antonín ŠO STOCHOV 1677 0
2015/2016 4 ŠK Liběhrad Libčice n/Vlt. "B" 1764 1704 Hejda Václav TJ Český Lev Kolešovice C 1756 1706 0
2014/2015 11 ŠK Liběhrad Libčice A 1780 1693 Buk Pavel Sokol Buštěhrad B 1732 1713 0
2014/2015 10 ŠK Liběhrad Libčice A 1780 1693 Gýra Jiří TJ AERO Odolena Voda A 1777 1780 ½
2014/2015 9 ŠK Liběhrad Libčice A 1780 1693 Hrubec Miloš Caissa Úholičky C 1540 1
2014/2015 8 ŠK Liběhrad Libčice A 1780 1693 Tóth Václav ŠO TP NOVA Kladno A 1799 1718 1
2014/2015 7 ŠK Liběhrad Libčice A 1780 1693 Valtera Jiří ŠK Kralupy B 1959 1855 1
2014/2015 6 ŠK Liběhrad Libčice A 1780 1693 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno B 1776 1743 0
2014/2015 5 ŠK Liběhrad Libčice A 1780 1693 Rédl Václav ŠK Rakovník C 1532 ½
2014/2015 3 ŠK Liběhrad Libčice A 1780 1693 Slezák Jaroslav ŠK Zlonice A 1649 1
2014/2015 2 ŠK Liběhrad Libčice A 1780 1693 Červenka Antonín ŠK Velvary A 1721 1
2014/2015 1 ŠK Liběhrad Libčice A 1780 1693 Veselý Libor ŠK Kralupy C 1306 1444 0
2013/2014 11 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1728 1669 Aron Oto Caissa Úholičky C 1775 1781 0
2013/2014 10 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1728 1669 Seiner František TJ Kralupy nad Vltavou C 1745 1627 ½
2013/2014 9 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1728 1669 Pšenička Oldřich TJ AERO Odolena Voda A 1908 1930 0
2013/2014 8 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1728 1669 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem A 1899 1842 0
2013/2014 7 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1728 1669 Verner Jan Cayman Pharma D 1714 ½
2013/2014 6 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1728 1669 Nekvinda Aleš Šachklub KARBO Benátky nad Jizerou A 1703 ½
2013/2014 5 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1728 1669 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá nad Labem F 2017 2012 ½
2013/2014 4 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1728 1669 Popelka Pavel TJ Kralupy nad Vltavou B 1922 1940 0
2013/2014 3 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1728 1669 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1821 ½
2013/2014 2 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou B 1728 1669 Gruber Miloš TcJ Sokol na Mělníce B 1932 1910 0
2013/2014 10 ŠK Liběhrad Libčice A 1728 1669 Lalouček Miroslav Spartak Vlašim B 1814 1806 ½
2013/2014 8 ŠK Liběhrad Libčice A 1728 1669 Bukovský Petr Sokol Hostivice A 1765 0
2013/2014 7 ŠK Liběhrad Libčice A 1728 1669 Abraham Karel ŠK Merkur Kladno A 1820 1761 ½
2013/2014 6 ŠK Liběhrad Libčice A 1728 1669 Zamrazil Jan Klub šachistů Říčany 1925 C 1917 1873 1
2013/2014 5 ŠK Liběhrad Libčice A 1728 1669 Starýchfojtů Josef ŠK Řevnice A 1632 1781 ½
2013/2014 4 ŠK Liběhrad Libčice A 1728 1669 Turický David ŠK Zdice A 1778 1784 ½
2013/2014 2 ŠK Liběhrad Libčice A 1728 1669 Buriánek Petr Caissa Úholičky B 1890 1866 1
2013/2014 1 ŠK Liběhrad Libčice A 1728 1669 Hejda Václav Český Lev Kolešovice A 1787 1756 ½
2012/2013 11 ŠK Liběhrad Libčice A 1673 Kretschmer Jaroslav Caissa Úholičky B 1716 ½
2012/2013 10 ŠK Liběhrad Libčice A 1673 Kočí Stanislav Český Lev Kolešovice A 1567 ½
2012/2013 9 ŠK Liběhrad Libčice A 1673 TJ AERO Odolena Voda A 1
2012/2013 8 ŠK Liběhrad Libčice A 1673 Stolz Lubor ŠK Zdice A 1890 1903 0
2012/2013 7 ŠK Liběhrad Libčice A 1673 Škubal Ondřej Sokol Buštěhrad A 1725 ½
2012/2013 6 ŠK Liběhrad Libčice A 1673 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1762 1786 0
2012/2013 5 ŠK Liběhrad Libčice A 1673 Voráčková Jarmila Klub šachistů Říčany 1925 C 1934 1903 0
2012/2013 4 ŠK Liběhrad Libčice A 1673 Habran Ivo ŠK Merkur Kladno A 1820 0
2012/2013 3 ŠK Liběhrad Libčice A 1673 Partl Miloslav TJ Neratovice B 1867 1799 ½
2012/2013 2 ŠK Liběhrad Libčice A 1673 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1808 1822 1
2012/2013 1 ŠK Liběhrad Libčice A 1673 Paukert Jindřich ŠK Řevnice A 1858 1803 0
2011/2012 11 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1670 Rastočný Josef ŠK města Dobrovice C 1379 1
2011/2012 10 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1670 Verner Jan TJ Neratovice C 1650 1
2011/2012 9 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1670 Hanuš Karel Sokol Nymburk B 1569 ½
2011/2012 8 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1670 Mrozinski Libor Spartak Čelákovice A 1351 1
2011/2012 7 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1670 Gruber Tomáš Sokol na Mělníce B 1467 1
2011/2012 6 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1670 Voborník Bořivoj ŠK JOLY Lysá n/L. E 1930 1875 0
2011/2012 5 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1670 Železný Daniel Sokol Pečky B 1416 ½
2011/2012 4 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1670 Kišari Jan Sokol Brandýs n/L A 1745 0
2011/2012 3 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1670 Nekvinda Aleš Karbo Benátky n/Jiz. A 1722 0
2011/2012 2 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1670 Paldus Jan Sokol Bakov n/Jiz. B 1540 1
2011/2012 1 Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1670 Klos Jiří AŠ Mladá Boleslav B 1669 1
2010/2011 11 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1691 Křížek Jaroslav ŠK Kladno B 1665 0
2010/2011 10 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1691 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav B 1941 1
2010/2011 9 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1691 Skýpala Ondřej AERO Odolena Voda A 1000 1
2010/2011 8 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1691 Šmíd Ondřej Český lev Kolešovice A 1805 0
2010/2011 7 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1691 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1784 0
2010/2011 6 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1691 Vondrášek Ondřej Caissa Úholičky B 1898 1
2010/2011 4 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1691 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1834 0
2010/2011 3 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1691 Skopec Luboš Šachklub města Dobrovice A 1916 0
2010/2011 2 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1691 Nejedlý Jiří TJ Neratovice B 1805 ½
2010/2011 1 ŠK Liběhrad Libčice n.Vlt.A 1691 Seiner František ŠK Kralupy B 1801 0
2009/2010 11 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1686 Čížkovský Ota Šachový klub Zlonice ½
2009/2010 8 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1686 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad 1725 0
2009/2010 7 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1686 Černoušková Alena Caissa Úholičky C 1682 ½
2009/2010 6 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1686 Gruber Tomáš ŠK Kralupy nad Vltavou C 1430 1
2009/2010 5 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1686 Vrána Karel TJ Neratovice B 1658 ½
2009/2010 4 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1686 Macas Vladimír ŠO TP NOVA Kladno 1779 0
2009/2010 3 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1686 Neuman Petr Slovan Velvary 1
2009/2010 2 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1686 Trejbal Jindřich SK DDM Slaný 1976 ½
2009/2010 1 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1686 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1912 1
2008/2009 11 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1668 Macho Miloslav SK DDM Slaný "A" 1
2008/2009 10 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1668 Čech Zlatko TJ Aero Odolena Voda 1633 1
2008/2009 7 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1668 Vlček Rudolf Caissa Úholičky "B" 1680 1
2008/2009 6 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1668 Macas Vladimír NOVA Kladno "A" 1796 1
2008/2009 4 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1668 Zámorský Ladislav TJ Sokol na Mělníce "B" 1475 0
2008/2009 3 ŠK Liběhrad Libčice nad Vltavou 1668 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad "A" 1551 1
2007/2008 8 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1682 Drahota Aleš ŠK Joly Lysá n/Labem "E" 1717 0
2007/2008 6 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1682 Buk Pavel Sokol Buštěhrad 1639 ½
2007/2008 4 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1682 Střelba Ivo TJ Aero Odolena Voda 1788 0
2007/2008 2 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1682 Pšenička Tomáš SK DDM Slaný 1650 ½
2007/2008 1 ŠK Liběhrad Libčice n/Vltavou 1682 Vavřena Lubomír ŠK Hotel Merkur Kladno 0
2006/2007 11 Sokol Libčice n/Vl 1689 Bulva Stanislav ŠK Kralupy n/Vlt B 1920 0
2006/2007 10 Sokol Libčice n/Vl 1689 Kabát Jiří ŠO Stochov 1828 0
2006/2007 7 Sokol Libčice n/Vl 1689 Klobušiak Miroslav ŠK Dobrovice B 1554 ½
2006/2007 6 Sokol Libčice n/Vl 1689 Šavrda Jan ŠK Kralupy n/Vlt C 1675 1
2006/2007 5 Sokol Libčice n/Vl 1689 Plháček Václav TJ Sokol Hostivice 1880 1
2006/2007 4 Sokol Libčice n/Vl 1689 Nejedlý Jiří TJ Neratovice B 1492 0
2006/2007 2 Sokol Libčice n/Vl 1689 Pracht Martin DDM Mělník 1685 0
2006/2007 1 Sokol Libčice n/Vl 1689 Pšenička Oldřich AERO Odolena Voda 1878 ½
2005/2006 11 Libčice n/Vltavou 1661 Červinka Pavel DIAREA Neratovice 1821 0
2005/2006 9 Libčice n/Vltavou 1661 Šperlich Antonín Kralupy n/Vlt C 1716 1
2005/2006 8 Libčice n/Vltavou 1661 Mikulík Tomáš DDM Mělník 1633 1
2005/2006 6 Libčice n/Vltavou 1661 Žák Jiří Slovan Velvary 1516 1
2005/2006 5 Libčice n/Vltavou 1661 Linhart Ondřej Spartak Čelákovice 1467 1
2005/2006 4 Libčice n/Vltavou 1661 Kabát Josef Brandýs n/Labem 1853 ½
2005/2006 3 Libčice n/Vltavou 1661 Kučera Vladimír Sokol Tišice 2106 0
2005/2006 2 Libčice n/Vltavou 1661 Halla Jiří Caissa Úholičky B 1810 ½
2005/2006 1 Libčice n/Vltavou 1661 Velík Jan Aero Odolena Voda 1972 ½
2004/2005 11 Sokol Libčice 1659 Kabát Jiří ŠO Stochov 1807 0
2004/2005 9 Sokol Libčice 1659 Růžička Václav ŠK Kladno D 1545 1
2004/2005 8 Sokol Libčice 1659 Vítek Jan SK DDM Slaný 1744 1
2004/2005 7 Sokol Libčice 1659 Brož Martin NOVA Kladno A 1606 0
2004/2005 5 Sokol Libčice 1659 Martinec Karel Easy E Kralupy B 1875 ½
2004/2005 4 Sokol Libčice 1659 Šlégr Josef Č. Lev Kolešovice 1691 ½
2004/2005 3 Sokol Libčice 1659 Nedvěd Pavel ŠK Kladno C 1794 0
2004/2005 2 Sokol Libčice 1659 Havlík Josef Caissa Úholičky B 1777 ½
2004/2005 1 Sokol Libčice 1659 Mleziva Miloslav Sokol Buštěhrad A 1542 ½
2003/2004 11 Libčice n/Vltavou 1667 Veselý Jiří Neratovice C" 1
2003/2004 8 Libčice n/Vltavou 1667 Srba Martin AERO Odolena Voda 1336 0
2003/2004 2 Libčice n/Vltavou 1667 Vondruška Milan Slovan Velvary 1667 0