Hráč Kořínek Oldřich

Kořínek Oldřich

User Pic
Jméno: Kořínek Oldřich
Oddíl: Šachový spolek Kostelec nad Černými lesy
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1584
Elo mezinárodní: 1589
ID: 10679
FIDE ID: 366439
Rok narození: 1960
Třída rozhodčího: -
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2 Partie
2018/2019 11 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1585 1589 Šedivý Ondřej ŠK Český Brod A 1752 1820 ½
2018/2019 9 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1591 1589 Hosnedl Luboš KŠ Říčany 1925 F 0 1645 ½
2018/2019 8 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1591 1589 Voborník Bořivoj Joly Lysá nad Labem F 1743 1719 0
2018/2019 7 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1585 1589 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1805 1808 ½
2018/2019 5 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1585 1605 Kočí František TJ AŠ Mladá Boleslav A 0 1497 1
2018/2019 4 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1585 1605 Teska Jan Sparta Kutná Hora B 0 1455 0
2018/2019 3 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1604 1605 Suchý František Šachklub města Dobrovice B 1762 1797 0
2018/2019 2 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1604 1605 Janda Lukáš ŠK Spartak Čelákovice A 1495 1469 0
2018/2019 1 ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1600 1605 Němeček Lukáš TJ Bohemia Poděbrady A 1756 1770 ½
2018/2019 9 TJ Kavalier Sázava A 1585 1589 Kuba Milan Šachový klub Příbram Baník B 0 1482 ½
2018/2019 8 TJ Kavalier Sázava A 1591 1589 Síleš Jan Klub šachistů Říčany 1925 G 1241 1352 0
2018/2019 7 TJ Kavalier Sázava A 1591 1589 Svoboda Jan JAWA Brodce B 1332 1376 0
2018/2019 6 TJ Kavalier Sázava A 1585 1589 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1602 1562 ½
2018/2019 5 TJ Kavalier Sázava A 1585 1589 Křišťan Petr TJ SOKOL Struhařov A 0 1283 1
2018/2019 3 TJ Kavalier Sázava A 1604 1605 Havelka Jiří ŠK Řevnice A 1550 1487 1
2018/2019 2 TJ Kavalier Sázava A 1604 1605 Bažant Petr KŠ Stříbrná Skalice A 0 0 ½
2018/2019 1 TJ Kavalier Sázava A 1600 1605 Galandák Daniel Mníšek pod Brdy 0 1624 1
2017/2018 9 TJ Kavalier Sázava A 1596 1585 Mácha Jan Šachový klub Příbram Baník C 0 0 1
2017/2018 8 TJ Kavalier Sázava A 1598 1585 Našinec Zdeněk TJ Sokol Struhařov A 0 0 1
2017/2018 7 TJ Kavalier Sázava A 1598 1585 Sokol Neveklov 1
2017/2018 5 TJ Kavalier Sázava A 1593 1585 Sadil Pavel ŠK KDJS Sedlčany B 1602 1507 1
2017/2018 4 TJ Kavalier Sázava A 1596 1585 Dřevo Jakub Šachový klub Příbram Baník B 0 1123 1
2017/2018 3 TJ Kavalier Sázava A 1596 1585 Pácha Zdeněk KŠ Stříbrná Skalice A 0 1531 1
2017/2018 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1596 1585 Havlena Miloš Joly Lysá nad Labem F 1765 1765 ½
2017/2018 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1598 1585 Skalný Petr Šachklub města Dobrovice B 1676 1669 ½
2017/2018 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1598 1585 Franc Lubor Sokol Kolín B 1842 1813 0
2017/2018 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1593 1585 Zima Tomáš DDM Sokol Nymburk B 1766 1753 ½
2017/2018 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1593 1585 Karkuš Dušan ŠK Spartak Čelákovice A 0 1850 ½
2017/2018 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1596 1585 Špringl Matěj TJ AŠ Mladá Boleslav A 1548 1430 ½
2017/2018 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1596 1585 Kabát Josef Cayman Pharma Neratovice D 1847 1882 0
2017/2018 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1596 1585 Šafránek Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1711 1711 ½
2017/2018 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1598 1592 Bednařík Radovan ŠK Český Brod A 0 1707 ½
2016/2017 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1627 1624 Lupták Pavol Sokol Kolín B ½
2016/2017 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1627 1624 Novotný Roman Sparta Kutná Hora B 1816 1792 0
2016/2017 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1627 1624 Kočí František TJ AŠ Mladá Boleslav A 1549 1
2016/2017 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1627 1624 Rastočný Josef Šachklub města Dobrovice B 1473 0
2016/2017 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1627 1624 Rubeš Zdeněk Bohemia Poděbrady A 1845 1816 0
2016/2017 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1627 1624 Vagenknecht Josef Sokol Sendražice A 1691 0
2016/2017 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1627 1624 Feierfeil Jiří JAWA Brodce A 1785 1790 0
2016/2017 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1627 1624 Čihák Jiří ŠK Český Brod A 1293 ½
2016/2017 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1627 1624 Paldus Jan Sokol Bakov n.Jiz. B 1766 1763 ½
2015/2016 11 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1627 1624 Vlková Anežka Spartak Vlašim C 1635 1800 0
2015/2016 10 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1627 1624 Hučík Lukáš TJ Sokol Nymburk B 1736 1699 ½
2015/2016 9 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1627 1624 Mrozinski Libor ŠK Spartak Čelákovice A 1515 ½
2015/2016 8 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1627 1624 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice A 1789 1813 ½
2015/2016 7 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1627 1624 Křišťan Petr Sokol Struhařov A 1245 1
2015/2016 5 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1627 1624 Novák Ivan Sokol Bakov nad Jizerou B 1840 1812 0
2015/2016 4 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1627 1624 Franc Lubor Sokol Kolín B 1849 1843 0
2015/2016 3 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1627 1624 Novotný Petr Šachklub města Dobrovice B 1704 1744 1
2015/2016 2 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1627 1624 Divišová Lada TJ AŠ Mladá Boleslav A 1380 1
2015/2016 1 ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1627 1624 Pavlíček Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1817 1749 0
2014/2015 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1592 1607 Hučík Lukáš TJ Sokol Nymburk B 1572 ½
2014/2015 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1592 1607 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1766 1746 ½
2014/2015 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1592 1607 Křišťan Petr Sokol Struhařov A 1000 1
2014/2015 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1592 1607 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1880 1872 ½
2014/2015 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1592 1607 Teichmann Čeněk Sokol Sendražice A 1876 1849 ½
2014/2015 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1592 1607 Šoltys Roman Šachklub města Dobrovice B 1703 1678 0
2014/2015 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1592 1607 Fencl Pavel JOLY Lysá n.L. E 1966 1963 0
2014/2015 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1592 1607 Pinkas Martin TJ AŠ Mladá Boleslav A 1683 1706 0
2014/2015 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1592 1607 Pavlíček Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1751 0
2014/2015 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1592 1607 Lacina Ladislav KŠ Říčany 1925 D 1648 1
2014/2015 10 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1592 1607 Zděnek Pavel Klub šachistů Říčany 1925 B 1831 1805 1
2013/2014 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1584 1583 Vagenknecht Josef Sokol Sendražice A 1726 ½
2013/2014 10 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1584 1583 Kožený Pavel JOLY Lysá nad Labem D 2055 2051 0
2013/2014 9 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1584 1583 Kullač Pavol Šachklub města Dobrovice B 1610 1
2013/2014 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1584 1583 Křišťan Petr Sokol Struhařov A 1000 1
2013/2014 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1584 1583 Kočí František TJ AŠ Mladá Boleslav A 1586 ½
2013/2014 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1584 1583 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav B 1686 ½
2013/2014 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1584 1583 Kastner Jan JOLY Lysá nad Labem E 1865 1907 0
2013/2014 3 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1584 1583 Kubíček Jindřich Sokol Pečky A 1778 ½
2013/2014 1 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1584 1583 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1797 1804 ½
2013/2014 9 ŠK Kostelec nad Černými lesy 1584 1583 Němeček Pavel TJ Bohemia Poděbrady 1748 1816 ½
2012/2013 1 ŠK Kostelec n. Č. l. C 1594 Surňák Peter Jiskra Zruč n. Sáz. 1603 0
2012/2013 11 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1594 Čermák Jan Sokol Český Brod A 1731 1758 0
2012/2013 8 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1594 Šachklub města Dobrovice B 1
2012/2013 7 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1594 Klein Milan Sokol Mladá Boleslav B 1943 1943 0
2012/2013 6 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1594 Kaplan Tomáš Sokol Kolín C 2007 1969 0
2012/2013 5 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1594 Říhová Kamila Klub šachistů Říčany 1925 D 1703 1693 ½
2012/2013 4 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1594 Uhlíř Václav Sokol Sendražice A 1822 1839 ½
2012/2013 2 ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1594 Král Pavel JAWA Brodce A 1713 0
2011/2012 11 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1607 Sládek Oldřich JAWA Brodce A 1996 2023 0
2011/2012 9 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1607 Pilný Jiří Klub šachistů Říčany 1925 C 1759 0
2011/2012 6 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1607 Filip Lukáš Spartak Vlašim B 1613 1599 0
2011/2012 5 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1607 Kubíček Miloš Sokol Pečky A 1646 ½
2011/2012 3 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1607 Kótka Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 D 1459 ½
2011/2012 2 ŠK Kostelec nad Č.l. B 1607 Soukup Jiří SK Pyrit Příbram B 1250 1
2010/2011 2 ŠK Kostelec n/ČL C 1598 Homola Martin Sokol Český Brod C 1250 1
2010/2011 10 Kostelec nad Č.l. B 1598 Vozábal David Sokol Struhařov A 1883 ½
2010/2011 9 Kostelec nad Č.l. B 1598 Nigrin Jiří Sokol Pečky A 1669 ½
2010/2011 8 Kostelec nad Č.l. B 1598 Lajsek Tomáš Stadion Kutná Hora B 1631 ½
2010/2011 7 Kostelec nad Č.l. B 1598 Skalický Tomáš Klub šachistů Říčany 1925 D 1860 ½
2010/2011 5 Kostelec nad Č.l. B 1598 Všetečka Jiří Sokol Nymburk A 1737 ½
2010/2011 4 Kostelec nad Č.l. B 1598 Frischmann Otto JAWA Brodce B 1727 0
2010/2011 1 Kostelec nad Č.l. B 1598 Hlína Miloš Klub šachistů Říčany 1925 C 1768 0
2009/2010 2 ŠK Kostelec n/ČL C 1560 Nigrin Aleš TJ Sokol Pečky C 1586 ½
2009/2010 1 ŠK Kostelec n/ČL C 1560 Pech Hynek Sokol Kolín D 1781 1
2009/2010 10 ŠK Kostelec nad Č.l. 1560 Fojtů Jiří BIOMEDICA Říčany F 1359 1
2009/2010 7 ŠK Kostelec nad Č.l. 1560 Nguyenová Adéla TJ Sokol Benešov 1565 1
2009/2010 6 ŠK Kostelec nad Č.l. 1560 Kolanda Roman TJ Sokol Pečky A 1
2009/2010 5 ŠK Kostelec nad Č.l. 1560 Vlach Josef BIOMEDICA Říčany E 1849 ½
2009/2010 3 ŠK Kostelec nad Č.l. 1560 Brandejský Vít Sokol Český Brod B 1365 1
2009/2010 2 ŠK Kostelec nad Č.l. 1560 Kozel Petr ŠK KDJS Sedlčany A 1407 1
2008/2009 11 Kostelec nad Černými lesy B 1567 Novotný Roman Stadion Kutná Hora B 1810 0
2008/2009 10 Kostelec nad Černými lesy B 1567 Kolanda Roman Sokol Pečky A ½
2008/2009 8 Kostelec nad Černými lesy B 1567 Škoda Josef Sokol Sendražice B 1321 1
2008/2009 7 Kostelec nad Černými lesy B 1567 Breth Viktor Slavoj Čáslav 1618 0
2008/2009 6 Kostelec nad Černými lesy B 1567 Biomedica Říčany E 1
2008/2009 5 Kostelec nad Černými lesy B 1567 Jukl Karel JAWA Brodce B 1602 ½
2008/2009 4 Kostelec nad Černými lesy B 1567 Švec Stanislav Sokol Český Brod B 1410 1
2008/2009 2 Kostelec nad Černými lesy B 1567 Zrůstová Helena Sokol Kolín C 1533 0
2008/2009 1 Kostelec nad Černými lesy B 1567 Turek František Biomedica Říčany F 1482 1
2008/2009 7 ŠK Kostelec n / ČL C 1567 Pekárek Josef TJ Sokol Sendražice C 1
2008/2009 6 ŠK Kostelec n / ČL C 1567 Vinecký Jiří DDM Nymburk A 1427 ½
2008/2009 1 ŠK Kostelec n / ČL C 1567 Fojtů Jiří TJ Tourist Biomedica Říčany G 1250 0
2007/2008 11 ŠK Kostelec n/ČL B 1596 Novotný Petr ŠK města Dobrovice A 1632 0
2007/2008 10 ŠK Kostelec n/ČL B 1596 Nigrin Jiří Sokol Pečky A 1631 1
2007/2008 9 ŠK Kostelec n/ČL B 1596 Klos Jiří AŠ Mladá Boleslav B 1650 ½
2007/2008 8 ŠK Kostelec n/ČL B 1596 Paldus Jan Sokol Bakov n/Jiz. B 1470 ½
2007/2008 6 ŠK Kostelec n/ČL B 1596 Kubečka Jakub TJ Sokol Nymburk B 1252 1
2007/2008 5 ŠK Kostelec n/ČL B 1596 Jiras Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1
2007/2008 4 ŠK Kostelec n/ČL B 1596 Baloghová Darina AŠ Mladá Boleslav C 1438 ½
2007/2008 3 ŠK Kostelec n/ČL B 1596 Koranda Jaroslav ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1549 0
2007/2008 2 ŠK Kostelec n/ČL B 1596 Fokt Michele TJ Sokol Český Brod B 1401 1
2007/2008 10 Kostelec n.Č.l.C 1596 Musil Antonín Joly Lysá n.L. F 1631 1
2007/2008 8 Kostelec n.Č.l.C 1596 Kubíček Miloš Sokol Pečky C 1645 ½
2007/2008 7 Kostelec n.Č.l.C 1596 Bouzek Tomáš Sokol Český Brod C 1581 0
2007/2008 6 Kostelec n.Č.l.C 1596 Šimurda Vítězslav Biomedica Říčany G 1
2007/2008 4 Kostelec n.Č.l.C 1596 Kubečka Jakub DDM Nymburk 1252 0
2007/2008 3 Kostelec n.Č.l.C 1596 Zrůst Tomáš DDM Kolín 1492 0
2007/2008 2 Kostelec n.Č.l.C 1596 Mikule Zdeněk Slavoj Čáslav 1678 0
2006/2007 11 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1548 Zvára David TJ Spartak Vlašim B 1528 0
2006/2007 10 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1548 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1751 ½
2006/2007 9 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1548 Nosek Stanislav TJ Stadion Kutná Hora B 1969 1
2006/2007 8 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1548 Máslo Robert ŠK Medvědi Zvole A 0
2006/2007 7 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1548 Hoke Miloslav Sokol Neveklov 1330 1
2006/2007 6 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1548 Zděnek Pavel BIOMEDICA Říčany D 1326 1
2006/2007 5 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1548 Vesecký Martin TJ Sokol Pečky B 1567 1
2006/2007 3 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1548 Gabriel Jan Sokol Kolín C 1872 0
2006/2007 2 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1548 Jukl Karel JAWA Brodce B 1605 1
2006/2007 1 ŠK Kostelec n.Č.l. B 1548 Zamrazil Jan BIOMEDICA Říčany E 1987 0
2006/2007 8 Kostelec n.Č.l. C 1548 Rubeš Zdeněk Sokol Pečky E 1747 ½
2006/2007 7 Kostelec n.Č.l. C 1548 Hovorka Jakub Sokol Č. Brod B 1383 1
2006/2007 6 Kostelec n.Č.l. C 1548 Lejnar Karel Sokol Pečky D 1882 0
2006/2007 5 Kostelec n.Č.l. C 1548 Zrůstová Helena DDM Kolín 1563 1
2006/2007 4 Kostelec n.Č.l. C 1548 Hudec Ondřej Sokol Pečky C 1679 0
2006/2007 3 Kostelec n.Č.l. C 1548 Koudelka Ivan Sokol Č. Brod C 1994 0
2005/2006 11 Kostelec n.Č.l. B 1530 Voříšek Jan Sokol Benešov B 1
2005/2006 10 Kostelec n.Č.l. B 1530 Štegl Petr Sokol Pečky A 1816 ½
2005/2006 9 Kostelec n.Č.l. B 1530 Zvarič Pavel Sokol Postupice 1403 1
2005/2006 8 Kostelec n.Č.l. B 1530 Křížek František Biomedica Říčany D 1440 0
2005/2006 7 Kostelec n.Č.l. B 1530 Jukl Karel Jawa Brodce B 1615 ½
2005/2006 6 Kostelec n.Č.l. B 1530 Škvor Jiří Sokol Neveklov 1470 1
2005/2006 5 Kostelec n.Č.l. B 1530 Borůvka Radim Sokol Struhařov 1682 0
2005/2006 4 Kostelec n.Č.l. B 1530 Hašek Tomáš Spartak Vlašim B 1743 0
2005/2006 3 Kostelec n.Č.l. B 1530 Havlíček Pavel Biomedica Říčany E 1579 0
2005/2006 2 Kostelec n.Č.l. B 1530 Cihlář Oldřich ŠK KDJS Sedlčany 1585 0
2005/2006 1 Kostelec n.Č.l. B 1530 Máčik Jan Sokol Český Brod A 1810 ½
2005/2006 11 Kostelec n.Č.l. C 1530 Voborník Bořivoj Joly Lysá D 1763 0
2005/2006 10 Kostelec n.Č.l. C 1530 Hanuš Karel Sokol Nymburk C 1612 0
2005/2006 9 Kostelec n.Č.l. C 1530 Fokt Michele Sokol Český Brod B 1363 ½
2005/2006 8 Kostelec n.Č.l. C 1530 Hrubeš Miroslav Sokol Pečky E 1513 ½
2005/2006 6 Kostelec n.Č.l. C 1530 Dobiáš Jaroslav Sokol Pečky C 1724 ½
2005/2006 5 Kostelec n.Č.l. C 1530 Fencl Pavel Joly Lysá E 1679 1
2005/2006 4 Kostelec n.Č.l. C 1530 Fiala Jan Sokol Český Brod C 1400 1
2005/2006 3 Kostelec n.Č.l. C 1530 Semerák Jiří Sokol Sendražice C 1502 0
2005/2006 2 Kostelec n.Č.l. C 1530 Švadlenka Miloslav Slavoj Čáslav 1712 1
2005/2006 1 Kostelec n.Č.l. C 1530 Vagenknecht Josef Sokol Pečky D 1802 1
2004/2005 10 Kostelec n.Č.l. C 1511 Král Vojtěch Slavoj Čáslav A 1475 0
2004/2005 9 Kostelec n.Č.l. C 1511 Baláček Tadeáš DDM Kolín 1653 ½
2004/2005 7 Kostelec n.Č.l. C 1511 Dušek Vladimír TJ S.Sendražice C 1632 1
2004/2005 6 Kostelec n.Č.l. C 1511 Fokt Michele Sokol Č. Brod B 1334 1
2004/2005 5 Kostelec n.Č.l. C 1511 Švadlenka Miloslav Slavoj Čáslav A 1719 ½
2004/2005 4 Kostelec n.Č.l. C 1511 Baláček Tadeáš DDM Kolín 1653 0
2004/2005 3 Kostelec n.Č.l. C 1511 Kubíček Jindřich Sokol Pečky D 1804 0
2004/2005 2 Kostelec n.Č.l. C 1511 Dušek Vojtěch TJ S.Sendražice C 1352 1
2004/2005 1 Kostelec n.Č.l. C 1511 Švec Stanislav Sokol Č. Brod B 1411 ½
2004/2005 10 Kostelec n.Č.l.B 1511 Jílek Vladimír Stad.Kutná Hora B 1706 ½
2004/2005 9 Kostelec n.Č.l.B 1511 Hanuš Karel Sokol Nymburk B 1616 0
2004/2005 8 Kostelec n.Č.l.B 1511 Skála Radim Sokol Struhařov 0
2004/2005 7 Kostelec n.Č.l.B 1511 Hlavica Břetislav Sokol Sendražice B 1656 0
2004/2005 6 Kostelec n.Č.l.B 1511 Pešta Tomáš Kavalier Sázava A 1
2004/2005 5 Kostelec n.Č.l.B 1511 Havlíček Pavel BIOMEDICA Říčany E 1611 0
2004/2005 4 Kostelec n.Č.l.B 1511 Vejvoda Jindřich Sokol Kolín D 1577 1
2004/2005 3 Kostelec n.Č.l.B 1511 Pech Jaroslav BOHEMIA PoděbradyB 1786 ½
2004/2005 2 Kostelec n.Č.l.B 1511 Křížek František BIOMEDICA Říčany C 1462 1
2003/2004 8 Kostelec n.Č.l.C" 1494 Hrubeš Miroslav Sokol Pečky D" 1
2003/2004 5 Kostelec n.Č.l.C" 1494 Vanc Vladimír Slavoj Čáslav 1378 ½
2003/2004 4 Kostelec n.Č.l.C" 1494 Hlavica Břetislav TJ Sendražice B" 1661 ½
2003/2004 1 Kostelec n.Č.l.C" 1494 Fokt Michele Sokol Č. Brod B" 1317 1
2003/2004 11 Kostelec n.Č.l. B 1494 Šimurda Jan Biomedica Říčany C 1600 1
2003/2004 10 Kostelec n.Č.l. B 1494 Cvak Rudolf Kavalier Sázava 1
2003/2004 9 Kostelec n.Č.l. B 1494 Šlenkrt Tomáš JAWA Brodce B 1
2003/2004 8 Kostelec n.Č.l. B 1494 Slanina Michal Sokol Kolín G 1468 1
2003/2004 7 Kostelec n.Č.l. B 1494 Filip Jaroslav Sokol Benešov C 1
2003/2004 6 Kostelec n.Č.l. B 1494 Már Tomáš Biomedica Říčany D 1648 0
2003/2004 2 Kostelec n.Č.l. B 1494 Vykouk Ondřej Spartak Vlašim C 1569 0