Hráč Suchý František

Suchý František

User Pic
Jméno: Suchý František
Oddíl: Šachklub města Dobrovice, z.s.
Výkonnostní třída / Titul: 2
Elo národní: 1798
Elo mezinárodní: 1784
ID: 7417
FIDE ID: 370860
Rok narození: 1965
Rok Kolo Tým F ELO N ELO Soupeř Soupeřův tým Fide2 Elo2
2021/2022 1 Šachklub města Dobrovice B 1782 1798 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1839 1811 ½ soutěž
2019/2020 9 Šachklub města Dobrovice C 1784 1784 Hanzlík Jiří Šachklub města Dobrovice D 1643 1491 1 soutěž
2019/2020 8 Šachklub města Dobrovice C 1784 1784 Švehla Václav Sokol Mladá Boleslav C 0 1715 ½ soutěž
2019/2020 7 Šachklub města Dobrovice C 1784 1784 Pechánek Kryštof ŠK Spartak Čelákovice B 1272 1462 1 soutěž
2019/2020 6 Šachklub města Dobrovice C 1784 1784 Malík Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou C 1464 1568 1 soutěž
2019/2020 5 Šachklub města Dobrovice C 1784 1780 Matuška Pavel JOLY Lysá nad Labem G 1599 1589 ½ soutěž
2019/2020 4 Šachklub města Dobrovice C 1771 1780 Vrána Karel TJ Neratovice E - Cayman Pharma 1752 1721 1 soutěž
2019/2020 3 Šachklub města Dobrovice C 1776 1780 Nigrin Jiří TJ Sokol Pečky A 1580 1598 ½ soutěž
2019/2020 2 Šachklub města Dobrovice C 1776 1780 Misař Aleš DDM Sokol Nymburk B 1795 1757 1 soutěž
2019/2020 1 Šachklub města Dobrovice C 1772 1780 Zolman Pavel Sokol Brandýs nad Labem A 0 1745 1 soutěž
2019/2020 9 Šachklub města Dobrovice B 1784 1784 Štěpán Vojtěch TJ JAWA Brodce B 1710 1686 0 soutěž
2019/2020 8 Šachklub města Dobrovice B 1784 1784 Šilhánek Jindřich ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1780 1739 1 soutěž
2019/2020 7 Šachklub města Dobrovice B 1784 1784 Kaplanová Dominika Joly Lysá nad Labem F 0 1202 1 soutěž
2019/2020 6 Šachklub města Dobrovice B 1784 1784 Chybný Zdeněk ŠK Český Brod A 1775 1781 ½ soutěž
2019/2020 5 Šachklub města Dobrovice B 1771 1780 Šafránek Jan TJ Bohemia Poděbrady A 1492 1615 1 soutěž
2019/2020 4 Šachklub města Dobrovice B 1776 1780 Malý Dušan KŠ Říčany 1925 E 1751 1767 1 soutěž
2019/2020 3 Šachklub města Dobrovice B 1776 1780 Rakušan Dan Sokol Kolín B 0 1948 0 soutěž
2019/2020 2 Šachklub města Dobrovice B 1776 1780 Kastner Jan Šachklub města Dobrovice A 1961 1948 0 soutěž
2019/2020 1 Šachklub města Dobrovice B 1772 1780 Švondr Michal Joly Lysá nad Labem E 1942 1929 ½ soutěž
2018/2019 11 Šachklub města Dobrovice C 1772 1787 Eliáš Jakub TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1922 1906 ½ soutěž
2018/2019 10 Šachklub města Dobrovice C 1771 1787 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav C 1737 1704 ½ soutěž
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice C 1771 1787 Štross František Šachklub města Dobrovice D 1458 1461 1 soutěž
2018/2019 8 Šachklub města Dobrovice C 1767 1787 Jankovský Zbyněk ŠK Spartak Čelákovice B 1599 1625 ½ soutěž
2018/2019 7 Šachklub města Dobrovice C 1767 1787 Musil Stanislav JOLY Lysá nad Labem G 1545 1516 1 soutěž
2018/2019 6 Šachklub města Dobrovice C 1766 1787 Kopecký Jiří TJ Kralupy nad Vltavou B 1880 1890 0 soutěž
2018/2019 5 Šachklub města Dobrovice C 1766 1787 Jarý Zbyněk Sokol Brandýs nad Labem A 1520 1603 ½ soutěž
2018/2019 4 Šachklub města Dobrovice C 1771 1797 Suchomel Oldřich Sokol Bakov nad Jizerou C 1557 1558 1 soutěž
2018/2019 3 Šachklub města Dobrovice C 1762 1797 Nývlt Miloslav Cayman Pharma Neratovice E 1728 1692 ½ soutěž
2018/2019 2 Šachklub města Dobrovice C 1762 1797 Chytrý Petr ŠK Kabo Benátky A 0 1847 ½ soutěž
2018/2019 11 Šachklub města Dobrovice B 1771 1787 Tanglová Dominika Joly Lysá nad Labem F 0 1398 1 soutěž
2018/2019 10 Šachklub města Dobrovice B 1771 1787 Franc Lubor Sokol Kolín B 1793 1793 ½ soutěž
2018/2019 9 Šachklub města Dobrovice B 1767 1787 Hons Petr Sparta Kutná Hora B 0 1634 1 soutěž
2018/2019 8 Šachklub města Dobrovice B 1767 1787 Janda Lukáš ŠK Spartak Čelákovice A 1535 1527 1 soutěž
2018/2019 7 Šachklub města Dobrovice B 1766 1787 Eisner Oldřich ŠK Český Brod A 1785 1769 ½ soutěž
2018/2019 5 Šachklub města Dobrovice B 1771 1797 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1784 1808 0 soutěž
2018/2019 4 Šachklub města Dobrovice B 1771 1797 Kočí Václav TJ AŠ Mladá Boleslav A 1936 1920 ½ soutěž
2018/2019 3 Šachklub města Dobrovice B 1762 1797 Kořínek Oldřich ŠS Kostelec n.Č.lesy B 1604 1605 1 soutěž
2018/2019 2 Šachklub města Dobrovice B 1762 1797 Štěpánek Stanislav TJ Bohemia Poděbrady A 1863 1857 ½ soutěž
2018/2019 1 Šachklub města Dobrovice B 1775 1797 Kurek Pavel KŠ Říčany 1925 E 1647 1566 0 soutěž
2017/2018 9 Šachklub města Dobrovice C 1779 1759 Malík Zdeněk Sokol Bakov nad Jizerou C 0 1583 1 soutěž
2017/2018 8 Šachklub města Dobrovice C 1764 1759 Kabát Josef Sokol Brandýs nad Labem A 1861 1882 ½ soutěž
2017/2018 7 Šachklub města Dobrovice C 1764 1759 Řezáč Jindřich TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1796 1769 ½ soutěž
2017/2018 6 Šachklub města Dobrovice C 1774 1759 Smolík Aleš TJ Kralupy nad Vltavou C 1570 1555 ½ soutěž
2017/2018 5 Šachklub města Dobrovice C 1774 1759 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky A 0 1853 ½ soutěž
2017/2018 4 Šachklub města Dobrovice C 1779 1759 Zámorský Ladislav Cayman Pharma Neratovice E 1828 1828 ½ soutěž
2017/2018 3 Šachklub města Dobrovice C 1779 1759 Vrána Karel Cayman Pharma Neratovice F 1830 1818 ½ soutěž
2017/2018 2 Šachklub města Dobrovice C 1779 1759 Švehla Václav Sokol Mladá Boleslav C 0 1710 ½ soutěž
2017/2018 1 Šachklub města Dobrovice C 1782 1759 Martinec Karel TJ Kralupy nad Vltavou B 1768 1764 ½ soutěž
2017/2018 11 Šachklub města Dobrovice B 1780 1759 Tesař Martin Sokol Bakov n.Jiz. B 1968 1958 0 soutěž
2017/2018 10 Šachklub města Dobrovice B 1779 1759 Březina Jindřich TJ Sokol Sendražice A 1802 1819 ½ soutěž
2017/2018 9 Šachklub města Dobrovice B 1764 1759 Kacafírek Miroslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1861 1887 ½ soutěž
2017/2018 8 Šachklub města Dobrovice B 1764 1759 Misař Aleš DDM Sokol Nymburk B 1848 1804 1 soutěž
2017/2018 7 Šachklub města Dobrovice B 1774 1759 Gabriel Patrik TJ AŠ Mladá Boleslav A 1740 1656 ½ soutěž
2017/2018 6 Šachklub města Dobrovice B 1774 1759 Rubeš Zdeněk TJ Bohemia Poděbrady A 1826 1818 0 soutěž
2017/2018 5 Šachklub města Dobrovice B 1779 1759 Šedivý Ondřej ŠK Český Brod A 1747 1808 0 soutěž
2017/2018 4 Šachklub města Dobrovice B 1779 1759 Havlena Miloš Joly Lysá nad Labem F 1765 1765 1 soutěž
2017/2018 3 Šachklub města Dobrovice B 1779 1759 Novotný Roman Sokol Kolín B 1812 1818 0 soutěž
2017/2018 2 Šachklub města Dobrovice B 1779 1759 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1773 1817 ½ soutěž
2017/2018 1 Šachklub města Dobrovice B 1782 1759 Picek Miroslav Cayman Pharma Neratovice D 1875 1878 1 soutěž
2016/2017 11 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Jukl Karel JAWA Brodce A 1752 1665 0 soutěž
2016/2017 10 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Pavlíček Jan Bohemia Poděbrady A 1817 1749 0 soutěž
2016/2017 9 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Novák Jiří Sokol Sendražice A 1970 1933 ½ soutěž
2016/2017 8 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1883 1859 ½ soutěž
2016/2017 7 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Chybný Zdeněk ŠK Český Brod A 1778 1808 ½ soutěž
2016/2017 6 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Malý Filip Klub šachistů Říčany 1925 C 1954 1962 ½ soutěž
2016/2017 5 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Novák Ivan Sokol Bakov n.Jiz. B 1840 1812 0 soutěž
2016/2017 3 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Ficek Martin Sokol Kolín B 1000 1 soutěž
2016/2017 2 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Mráz Zdeněk Sparta Kutná Hora B 1868 0 soutěž
2016/2017 1 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1815 1863 0 soutěž
2015/2016 11 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Šimek Václav ŠK Spartak Čelákovice A 1727 1674 0 soutěž
2015/2016 10 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Březina Jindřich Sokol Sendražice A 1823 1844 ½ soutěž
2015/2016 9 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Křišťan Petr Sokol Struhařov A 1245 1 soutěž
2015/2016 8 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Radics Robert ŠK Český Brod A 1787 1773 ½ soutěž
2015/2016 7 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Nový Jaroslav Sokol Bakov nad Jizerou B 1667 1 soutěž
2015/2016 6 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Franc Lubor Sokol Kolín B 1849 1843 1 soutěž
2015/2016 5 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Rubeš Zdeněk TJ Bohemia Poděbrady A 1845 1816 ½ soutěž
2015/2016 3 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Pataridis Janis ŠK Kostelec n.Č.lesy B 1874 1847 0 soutěž
2015/2016 2 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Houdek Daniel Spartak Vlašim C 1830 1845 1 soutěž
2015/2016 1 Šachklub města Dobrovice B 1840 1790 Všetečka Jiří TJ Sokol Nymburk B 1753 1758 ½ soutěž
2015/2016 6 Šachklub města Dobrovice „D“ 1840 1790 Hanzlík Jiří Šachklub města Dobrovice „F“ 1643 1553 1 soutěž
2015/2016 4 Šachklub města Dobrovice „D“ 1840 1790 Durčák Patrik JOLY Lysá nad Labem „G“ 1669 1 soutěž
2015/2016 11 ŠK města Dobrovice C 1840 1790 Partl Miloslav TJ Sokol na Mělníce B 1784 1789 ½ soutěž
2015/2016 10 ŠK města Dobrovice C 1840 1790 Jeřábek Jindřich Karbo Benátky A 2002 1952 0 soutěž
2015/2016 9 ŠK města Dobrovice C 1840 1790 Konvalinka Vladislav ŠK Kralupy B 1714 1744 ½ soutěž
2015/2016 8 ŠK města Dobrovice C 1840 1790 Kopecký Petr Spartak Čelákovice B 1909 1913 ½ soutěž
2015/2016 7 ŠK města Dobrovice C 1840 1790 Doležal Vít TJ AERO Odolena Voda A 2010 2005 0 soutěž
2015/2016 5 ŠK města Dobrovice C 1840 1790 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav C 1752 1 soutěž
2015/2016 4 ŠK města Dobrovice C 1840 1790 Kliment Jiří Cayman Pharma Neratovice E 1577 0 soutěž
2015/2016 3 ŠK města Dobrovice C 1840 1790 Nejedlý Jiří Cayman Pharma Neratovice D 1821 1835 ½ soutěž
2015/2016 2 ŠK města Dobrovice C 1840 1790 Šmejkal Josef TJ Auto Škoda Mladá Boleslav B 1815 1863 ½ soutěž
2015/2016 1 ŠK města Dobrovice C 1840 1790 Zolman Pavel Sokol Brandýs n. L. A 1698 0 soutěž
2014/2015 10 Šachklub města Dobrovice B 1803 1767 Bauer Josef Sokol Struhařov A 1000 1 soutěž
2014/2015 9 Šachklub města Dobrovice B 1803 1767 Vlasák Jiří Sokol Kolín B 1880 1872 ½ soutěž
2014/2015 6 Šachklub města Dobrovice B 1803 1767 Forman Miroslav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1892 1900 ½ soutěž
2014/2015 4 Šachklub města Dobrovice B 1803 1767 Řezáč Jindřich TJ AŠ Mladá Boleslav A 1842 1821 ½ soutěž
2014/2015 3 Šachklub města Dobrovice B 1803 1767 Němeček Pavel TJ Bohemia Poděbrady A 1797 1805 ½ soutěž
2014/2015 1 Šachklub města Dobrovice B 1803 1767 Žigmund David TJ Sokol Nymburk B 1580 0 soutěž
2014/2015 11 Šachklub města Dobrovice D 1803 1767 Suchomel Oldřich Sokol Bakov nad Jizerou C 1655 1587 1 soutěž
2014/2015 8 Šachklub města Dobrovice D 1803 1767 Odnoha David TJ Sokol na Mělníce C 1666 ½ soutěž
2014/2015 7 Šachklub města Dobrovice D 1803 1767 Nejedlý Martin Tj Neratovice F 1552 ½ soutěž
2014/2015 5 Šachklub města Dobrovice D 1803 1767 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs nad Labem  B 1866 1862 ½ soutěž
2014/2015 11 ŠK Dobrovice C 1803 1767 Ševčík Zdeněk TJ Sokol Brandýs n. L. A 1895 1901 ½ soutěž
2014/2015 10 ŠK Dobrovice C 1803 1767 Richter Martin Sokol Bakov n. J. B 2006 2023 0 soutěž
2014/2015 9 ŠK Dobrovice C 1803 1767 Gruber Miloš TJ Sokol na Mělníce B 1940 1948 0 soutěž
2014/2015 8 ŠK Dobrovice C 1803 1767 Eisner Oldřich TJ Sokol Pečky A 1840 1844 ½ soutěž
2014/2015 7 ŠK Dobrovice C 1803 1767 Šmejkal Josef Auto Škoda Ml. Boleslav B 1868 1869 ½ soutěž
2014/2015 6 ŠK Dobrovice C 1803 1767 Lažánek Jan Joly Lysá n. L. F 1973 1930 0 soutěž
2014/2015 5 ŠK Dobrovice C 1803 1767 Černý Jaroslav Karbo Benátky n. J. A 1702 ½ soutěž
2014/2015 4 ŠK Dobrovice C 1803 1767 Levinský Ladislav DDM Sokol Nymburk C 1644 1600 1 soutěž
2014/2015 2 ŠK Dobrovice C 1803 1767 Parpel Petr Cayman Pharma D 1774 1836 ½ soutěž
2014/2015 1 ŠK Dobrovice C 1803 1767 Rychtář Pavel ŠK Sokol Ml. Boleslav C 1956 1963 0 soutěž
2013/2014 11 ŠK Města Dobrovice "C" 1829 1838 Snížek Květoslav Sparta Kutná Hora "B" 1924 1925 ½ soutěž
2013/2014 10 ŠK Města Dobrovice "C" 1829 1838 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav "B" 1917 1918 0 soutěž
2013/2014 9 ŠK Města Dobrovice "C" 1829 1838 Kudrna Miroslav ŠK Města Dobrovice "D" 1549 1 soutěž
2013/2014 8 ŠK Města Dobrovice "C" 1829 1838 Štegl Petr TJ Sokol Pečky "B" 1810 1834 ½ soutěž
2013/2014 7 ŠK Města Dobrovice "C" 1829 1838 Koudelka Ivan Sokol Český Brod 2052 2058 ½ soutěž
2013/2014 4 ŠK Města Dobrovice "C" 1829 1838 Klein Milan ŠK Sokol Mladá Boleslav "C" 1897 1887 ½ soutěž
2013/2014 3 ŠK Města Dobrovice "C" 1829 1838 Poborský Josef TJ Slavoj Čáslav 1950 1987 0 soutěž
2013/2014 2 ŠK Města Dobrovice "C" 1829 1838 Zima Tomáš TJ Sokol Nymburk "B" 1780 1791 0 soutěž
2013/2014 1 Šachklub města Dobrovice E 1829 1838 Verner Jan Cayman Pharma Neratovice E 1714 ½ soutěž
2013/2014 11 Šachklub města Dobrovice B 1829 1838 Ulrich David TJ AŠ Mladá Boleslav A 1863 1846 0 soutěž
2013/2014 10 Šachklub města Dobrovice B 1829 1838 Soural Karel Sokol Struhařov A 1967 1968 0 soutěž
2013/2014 9 Šachklub města Dobrovice B 1829 1838 Suchý Ladislav ŠK Kostelec nad Č.lesy B 1813 1813 0 soutěž
2013/2014 8 Šachklub města Dobrovice B 1829 1838 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav B 1686 0 soutěž
2013/2014 6 Šachklub města Dobrovice B 1829 1838 Hejda Antonín JOLY Lysá nad Labem E 1799 0 soutěž
2013/2014 4 Šachklub města Dobrovice B 1829 1838 Kruška Vladimír Sokol Kolín B 1888 0 soutěž
2013/2014 3 Šachklub města Dobrovice B 1829 1838 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1797 1804 ½ soutěž
2013/2014 2 Šachklub města Dobrovice B 1829 1838 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice A 1794 1822 1 soutěž
2012/2013 11 ŠK města Dobrovice C 1869 1869 Šmejkal Josef AŠ Mladá Boleslav B 1902 1924 ½ soutěž
2012/2013 10 ŠK města Dobrovice C 1869 1869 Nový Jaroslav Sokol Bakov B 1731 1 soutěž
2012/2013 9 ŠK města Dobrovice C 1869 1869 Šoltysová Andrea ŠK města Dobrovice D 1571 1 soutěž
2012/2013 8 ŠK města Dobrovice C 1869 1869 Bednařík Radovan Sokol Český Brod B 1933 1966 ½ soutěž
2012/2013 7 ŠK města Dobrovice C 1869 1869 Hejda Antonín ŠK JOLY Lysá F 1772 1 soutěž
2012/2013 6 ŠK města Dobrovice C 1869 1869 Postupa Pavel ŠK JOLY Lysá E 2012 2006 0 soutěž
2012/2013 5 ŠK města Dobrovice C 1869 1869 Chytrý Petr Karbo Benátky n/Jiz. A 1842 0 soutěž
2012/2013 3 ŠK města Dobrovice C 1869 1869 Zima Tomáš Sokol Nymburk B 1780 1779 0 soutěž
2012/2013 2 ŠK města Dobrovice C 1869 1869 Klain Václav Sokol Mladá Boleslav C 1947 1899 1 soutěž
2012/2013 1 ŠK města Dobrovice C 1869 1869 Kubíček Jindřich Sokol Pečky B 1781 ½ soutěž
2012/2013 11 Šachklub města Dobrovice B 1869 1869 Michálek František Sokol Kolín C 2059 2063 1 soutěž
2012/2013 10 Šachklub města Dobrovice B 1869 1869 Malý Dušan Klub šachistů Říčany 1925 D 1733 1720 ½ soutěž
2012/2013 9 Šachklub města Dobrovice B 1869 1869 Řebíček Miroslav Sokol Sendražice A 1796 0 soutěž
2012/2013 7 Šachklub města Dobrovice B 1869 1869 Hroník Petr JAWA Brodce A 1956 1973 ½ soutěž
2012/2013 6 Šachklub města Dobrovice B 1869 1869 Nedoma Marek TJ AŠ Mladá Boleslav A 1827 ½ soutěž
2012/2013 5 Šachklub města Dobrovice B 1869 1869 Šimek Václav Sokol Český Brod A 1770 1780 0 soutěž
2012/2013 4 Šachklub města Dobrovice B 1869 1869 Valtr Tomáš JOLY Lysá n.Labem D 2030 1989 0 soutěž
2012/2013 3 Šachklub města Dobrovice B 1869 1869 Filip Vojtěch Dolní Kralovice A 1841 1887 0 soutěž
2012/2013 2 Šachklub města Dobrovice B 1869 1869 Rubeš Zdeněk Sokol Pečky A 1842 1814 0 soutěž
2011/2012 11 ŠK města Dobrovice C 1781 Stojkovic Andreja Liběhrad Libčice n/Vlt. A 1992 0 soutěž
2011/2012 10 ŠK města Dobrovice C 1781 Frolek Pavel AŠ Mladá Boleslav B 1890 0 soutěž
2011/2012 9 ŠK města Dobrovice C 1781 Švejdar Pavel Sokol Bakov n/Jiz. B 1564 1 soutěž
2011/2012 8 ŠK města Dobrovice C 1781 Nejedlý Jiří TJ Neratovice C 1781 0 soutěž
2011/2012 7 ŠK města Dobrovice C 1781 Mates Miroslav Sokol Nymburk B 1626 1 soutěž
2011/2012 6 ŠK města Dobrovice C 1781 Mrozinski Libor Spartak Čelákovice A 1351 1 soutěž
2011/2012 5 ŠK města Dobrovice C 1781 Matas Stanislav Sokol na Mělníce B 1764 1687 1 soutěž
2011/2012 4 ŠK města Dobrovice C 1781 Voborník Bořivoj ŠK JOLY Lysá n/L. E 1930 1875 ½ soutěž
2011/2012 3 ŠK města Dobrovice C 1781 Michálek Miloš Sokol Pečky B 1619 1 soutěž
2011/2012 2 ŠK města Dobrovice C 1781 Kišari Jan Sokol Brandýs n/L A 1745 1 soutěž
2011/2012 1 ŠK města Dobrovice C 1781 Sedlatý Josef Karbo Benátky n/Jiz. A 1577 1 soutěž
2011/2012 11 Šachklub Města Dobrovice B 1781 Stolz Lubor Český Lev Kolešovice A 1890 1899 1 soutěž
2011/2012 10 Šachklub Města Dobrovice B 1781 Plháček Václav Sokol Hostivice A 1863 1871 ½ soutěž
2011/2012 9 Šachklub Města Dobrovice B 1781 Šmejkal Josef TJ AŠ Mladá Boleslav A 1907 1939 1 soutěž
2011/2012 8 Šachklub Města Dobrovice B 1781 Volf Zdeněk TJ AERO Odolena Voda 1000 1 soutěž
2011/2012 7 Šachklub Města Dobrovice B 1781 Hochman Jan ŠK Kladno B 2008 1933 0 soutěž
2011/2012 6 Šachklub Města Dobrovice B 1781 Vlček Marek Caissa Úholičky B 1935 1922 0 soutěž
2011/2012 5 Šachklub Města Dobrovice B 1781 Lánský Petr ŠK Kralupy n.Vlt.B 1817 1758 1 soutěž
2011/2012 4 Šachklub Města Dobrovice B 1781 Lochman Václav Šachklub Města Dobrovice A 2036 2023 0 soutěž
2011/2012 3 Šachklub Města Dobrovice B 1781 Rigo Imrich TJ Neratovice B 1981 1991 ½ soutěž
2011/2012 2 Šachklub Města Dobrovice B 1781 Mráz Miroslav Sokol Buštěhrad A 1756 ½ soutěž
2011/2012 1 Šachklub Města Dobrovice B 1781 Nývlt Miloslav Sokol na Mělníce A 1768 1790 0 soutěž
2010/2011 9 ŠK města Dobrovice E 1751 Heřmanský Milan ŠK města Dobrovice G 1473 1 soutěž
2010/2011 8 ŠK města Dobrovice E 1751 Partl Miloslav TJ Sokol Tišice A 1812 0 soutěž
2010/2011 7 ŠK města Dobrovice E 1751 Sedlatý Martin ŠK Spartak Čelakovice A 1802 1 soutěž
2010/2011 6 ŠK města Dobrovice E 1751 Malík Zdeněk Sokol Bakov n/Jiz C 1610 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK města Dobrovice E 1751 Orel Aleš TJ Sokol na Mělníce C 1660 1 soutěž
2010/2011 4 ŠK města Dobrovice E 1751 Hanzlík Jiří ŠK města Dobrovice F 1629 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK města Dobrovice E 1751 Grüner Robert Joly Lysá n/Labem F 1621 1 soutěž
2010/2011 2 ŠK města Dobrovice E 1751 Kabát Josef TJ Sokol Brandýs n/Lab. B 1859 ½ soutěž
2010/2011 1 ŠK města Dobrovice E 1751 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky n/Jiz. B 1787 1 soutěž
2010/2011 11 ŠK města Dobrovice B 1751 Pech Hynek Sokol Kolín D 1778 ½ soutěž
2010/2011 10 ŠK města Dobrovice B 1751 Strouha Jiří TJ Sokol Nymburk B 1838 ½ soutěž
2010/2011 9 ŠK města Dobrovice B 1751 Švejdar Pavel Sokol Bakov n/Jiz. B 1561 0 soutěž
2010/2011 8 ŠK města Dobrovice B 1751 Rastočný Josef ŠK města Dobrovice D 1376 1 soutěž
2010/2011 7 ŠK města Dobrovice B 1751 Charous Zdeněk TJ Sokol Pečky B 1673 1 soutěž
2010/2011 5 ŠK města Dobrovice B 1751 Uhlíř Václav TJ Sokol Sendražice A 1837 0 soutěž
2010/2011 4 ŠK města Dobrovice B 1751 Pinc Daniel ŠK města Dobrovice C 1689 1 soutěž
2010/2011 3 ŠK města Dobrovice B 1751 Černý Jaroslav Karbo Benátky n/Jiz. A 1733 ½ soutěž
2010/2011 2 ŠK města Dobrovice B 1751 Mühl Josef ŠK Sokol Ml.Boleslav C 1697 1 soutěž
2010/2011 1 ŠK města Dobrovice B 1751 Bednařík Radovan Sokol ČeskýBrod B 1719 0 soutěž
2009/2010 11 ŠK města Dobrovice D 1751 Zörklerová Eliška TJ Autoškoda Ml.Boleslav C 1593 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK města Dobrovice D 1751 Dolník Filip TJ Sokol Brandýs n/L. B 1 soutěž
2009/2010 9 ŠK města Dobrovice D 1751 Hoch Václav TJ Sokol Tišice A 1681 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK města Dobrovice D 1751 Vrána Karel TJ Neratovice C 1658 1 soutěž
2009/2010 6 ŠK města Dobrovice D 1751 Šoltysová Andrea ŠK města Dobrovice F 1582 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK města Dobrovice D 1751 Malík Zdeněk Sokol Bakov n/Jiz. C 1639 ½ soutěž
2009/2010 4 ŠK města Dobrovice D 1751 Jindra Josef TJSokol na Mělníce C 1536 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK města Dobrovice D 1751 Jankovský Zbyněk TJ Spartak Čelakovice A 1 soutěž
2009/2010 2 ŠK města Dobrovice D 1751 Šulc František ŠK města Dobrovice E 1469 0 soutěž
2009/2010 1 ŠK města Dobrovice D 1751 Jelínek Jakub DDM Nymburk A 1 soutěž
2009/2010 11 ŠK města Dobrovice A 1751 TJ Autoškoda Mladá Boleslav B 1 soutěž
2009/2010 10 ŠK města Dobrovice A 1751 Švejdar Pavel Sokol Bakov n/Jiz B 1538 1 soutěž
2009/2010 8 ŠK města Dobrovice A 1751 Hájek Karel TJ Sokol Brandýs n/L. A 1513 1 soutěž
2009/2010 7 ŠK města Dobrovice A 1751 Šulc František ŠK města Dobrovice B 1469 1 soutěž
2009/2010 5 ŠK města Dobrovice A 1751 Baladrán Tomáš ŠK Joly Lysá n/L. F 1 soutěž
2009/2010 3 ŠK města Dobrovice A 1751 Strouha Jiří TJ Sokol Nymburk B 1838 0 soutěž
2009/2010 2 ŠK města Dobrovice A 1751 Klimo Karel ŠK města Dobrovice C 1503 1 soutěž
2009/2010 1 ŠK města Dobrovice A 1751 Viktorín Rudolf ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1525 0 soutěž
2008/2009 11 ŠK města Dobrovice A 1744 Jirounek Miroslav Sokol Mladá Boleslav C 1678 1 soutěž
2008/2009 10 ŠK města Dobrovice A 1744 Voborník Bořivoj ŠK JOLY Lysá n/L. D 1852 1 soutěž
2008/2009 9 ŠK města Dobrovice A 1744 Hejda Antonín ŠK JOLY Lysá n/L. E 1750 0 soutěž
2008/2009 8 ŠK města Dobrovice A 1744 Boček Petr TJ Sokol Brandýs n/L. A 1534 1 soutěž
2008/2009 7 ŠK města Dobrovice A 1744 Kukral Ota Auto Škoda Ml.Boleslav B 1570 1 soutěž
2008/2009 6 ŠK města Dobrovice A 1744 Žáček Zdeněk ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1279 1 soutěž
2008/2009 5 ŠK města Dobrovice A 1744 Kubíček Jindřich TJ Sokol Pečky B 1791 1 soutěž
2008/2009 4 ŠK města Dobrovice A 1744 Doležal Vladimír TJ Neratovice B 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK města Dobrovice A 1744 Paldus Jan Sokol Bakov n/J B 1512 1 soutěž
2008/2009 2 ŠK města Dobrovice A 1744 Zimmermann Ladislav ŠK města Dobrovice B 1 soutěž
2008/2009 1 ŠK města Dobrovice A 1744 Houška Bohumil TJ Sokol Nymburk B 1810 ½ soutěž
2008/2009 9 ŠK města Dobrovice C 1744 Partl Miloslav TJ Sokol Tišice A 1880 ½ soutěž
2008/2009 7 ŠK města Dobrovice C 1744 Vaníček Lukáš Sokol Bakov n/J C 1575 ½ soutěž
2008/2009 6 ŠK města Dobrovice C 1744 Lochman Václav Sokol Bakov n/J D 1794 ½ soutěž
2008/2009 5 ŠK města Dobrovice C 1744 Svítek Miroslav TJ Sokol na Mělníce C 1547 0 soutěž
2008/2009 4 ŠK města Dobrovice C 1744 Hájek Karel TJ Sokol Brandýs n/L. B 1524 1 soutěž
2008/2009 3 ŠK města Dobrovice C 1744 Bartoš František ŠK města Dobrovice E 1306 ½ soutěž
2008/2009 2 ŠK města Dobrovice C 1744 Štěrba Antonín Auto Škoda Mladá Boleslav C 1650 ½ soutěž
2008/2009 1 ŠK města Dobrovice C 1744 Redek Daniel ŠK města Dobrovice D 1439 ½ soutěž
2007/2008 11 ŠK města Dobrovice A 1759 Bednařík Radovan ŠK Kostelec n/ČL B 1749 1 soutěž
2007/2008 10 ŠK města Dobrovice A 1759 Hrubčík Martin ŠK Spartak Čelákovice A 1504 ½ soutěž
2007/2008 9 ŠK města Dobrovice A 1759 Štegl Petr Sokol Pečky A 1787 ½ soutěž
2007/2008 8 ŠK města Dobrovice A 1759 Mrva Lubomír AŠ Mladá Boleslav C 1491 1 soutěž
2007/2008 7 ŠK města Dobrovice A 1759 Diviš Jaroslav AŠ Mladá Boleslav B 1888 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK města Dobrovice A 1759 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky n/Jiz. A 1758 0 soutěž
2007/2008 5 ŠK města Dobrovice A 1759 Urban Ľuboš Sokol Bakov n/Jiz. B 1773 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK města Dobrovice A 1759 Koller Martin TJ Sokol Český Brod B 1681 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK města Dobrovice A 1759 Švehla Václav ŠK Sokol Mladá Boleslav C 1826 0 soutěž
2007/2008 2 ŠK města Dobrovice A 1759 Linhart Ondřej Sokol Brandýs n/L A 1553 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK města Dobrovice A 1759 Levinský Ladislav TJ Sokol Nymburk B 1651 1 soutěž
2007/2008 8 ŠK města Dobrovic C 1759 Břečka František Sokol na Mělníce B 1952 0 soutěž
2007/2008 7 ŠK města Dobrovic C 1759 Novák Ivan Sokol Mladá Boleslav D 1816 0 soutěž
2007/2008 6 ŠK města Dobrovic C 1759 Hanzlík Jiří ŠK města Dobrovic D 1454 1 soutěž
2007/2008 5 ŠK města Dobrovic C 1759 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky n/J B 1835 0 soutěž
2007/2008 4 ŠK města Dobrovic C 1759 Kabát Josef Sokol Brandýs n/L. B 1813 ½ soutěž
2007/2008 3 ŠK města Dobrovic C 1759 Verner Jan Neratovice C 1665 1 soutěž
2007/2008 2 ŠK města Dobrovic C 1759 Staněk František Sokol Tišice A 1706 1 soutěž
2007/2008 1 ŠK města Dobrovic C 1759 Šoltysová Andrea ŠK města Dobrovic E 1455 1 soutěž
2006/2007 11 ŠK měs.Dobrovice C 1726 Heřmanský Milan ŠK měs.Dobrovice E 1471 ½ soutěž
2006/2007 10 ŠK měs.Dobrovice C 1726 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1790 1 soutěž
2006/2007 9 ŠK měs.Dobrovice C 1726 Krejcárek Antonín Sokol Brandýs B 1696 1 soutěž
2006/2007 8 ŠK měs.Dobrovice C 1726 Formánek Jan DK Emmy Neratovice 1694 0 soutěž
2006/2007 7 ŠK měs.Dobrovice C 1726 Havlena Miloš Joly Lysá E 1556 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK měs.Dobrovice C 1726 Janatka Radek Sokol na Mělníce B 1614 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK měs.Dobrovice C 1726 Suchomel Oldřich Sokol Bakov C 1535 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK měs.Dobrovice C 1726 Mühl Josef SE Ml. Boleslav D 1800 1 soutěž
2006/2007 3 ŠK měs.Dobrovice C 1726 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky C 1830 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK měs.Dobrovice C 1726 Chmelík Ladislav ŠK měs.Dobrovice D 1579 0 soutěž
2006/2007 1 ŠK měs.Dobrovice C 1726 Kán Vojtěch AŠ Mladá BoleslavD 1616 ½ soutěž
2006/2007 11 ŠK měs.Dobrovice A 1726 Hejda Antonín Joly Lysá D 1766 1 soutěž
2006/2007 10 ŠK měs.Dobrovice A 1726 Bednařík Radovan Sokol Pečky A 1864 0 soutěž
2006/2007 9 ŠK měs.Dobrovice A 1726 Kišari Jan Sokol Brandýs nL A 1869 ½ soutěž
2006/2007 8 ŠK měs.Dobrovice A 1726 Nedoma Marek Autoškoda Ml.Bol.C 1396 1 soutěž
2006/2007 7 ŠK měs.Dobrovice A 1726 Linhart Ondřej Čelakovice A 1539 1 soutěž
2006/2007 6 ŠK měs.Dobrovice A 1726 Malík Zdeněk Sokol Bakov B 1637 1 soutěž
2006/2007 5 ŠK měs.Dobrovice A 1726 Nekvinda Aleš ŠK Karbo Benátky A 1774 1 soutěž
2006/2007 4 ŠK měs.Dobrovice A 1726 Mates Miroslav Sokol Nymburk B 1625 0 soutěž
2006/2007 3 ŠK měs.Dobrovice A 1726 Krbeček Václav Autoškoda Ml.Bol.B 1891 0 soutěž
2006/2007 2 ŠK měs.Dobrovice A 1726 Vrána Karel Sokol Tišice B 1695 1 soutěž
2006/2007 1 ŠK měs.Dobrovice A 1726 Mühl Josef SE Mladá BoleslavC 1800 1 soutěž
2005/2006 10 ŠK měs.Dobrovice C 1736 Formánek Jan HP Neratovice 1655 0 soutěž
2005/2006 8 ŠK měs.Dobrovice C 1736 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1761 ½ soutěž
2005/2006 7 ŠK měs.Dobrovice C 1736 Partl Miloslav Sokol Tišice C 1728 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK měs.Dobrovice C 1736 Řezáč Jindřich Autoškoda MB C 1637 ½ soutěž
2005/2006 5 ŠK měs.Dobrovice C 1736 Herčík Petr Sokol Emerge MB D 1639 0 soutěž
2005/2006 4 ŠK měs.Dobrovice C 1736 Seibt Josef ŠK měs.Dobrovice D 1606 1 soutěž
2005/2006 3 ŠK měs.Dobrovice C 1736 Suchomel Oldřich Sokol Bakov n/J D 1550 1 soutěž
2005/2006 2 ŠK měs.Dobrovice C 1736 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky C 1811 0 soutěž
2005/2006 1 ŠK měs.Dobrovice C 1736 Karafiát Václav ŠK měs.Dobrovice E 1480 1 soutěž
2005/2006 11 ŠK měs.Dobrovice A 1736 Seibt Josef ŠK měs.Dobrovice B 1606 ½ soutěž
2005/2006 10 ŠK měs.Dobrovice A 1736 Křenek Pavel Sokol Sendražice B 1684 ½ soutěž
2005/2006 9 ŠK měs.Dobrovice A 1736 Lažánek Jan Joly Lysá C 1879 ½ soutěž
2005/2006 8 ŠK měs.Dobrovice A 1736 Mates Miroslav Sokol Nymburk B 1625 0 soutěž
2005/2006 7 ŠK měs.Dobrovice A 1736 Štěrba Antonín Autoškoda Ml.Bol.B 1679 1 soutěž
2005/2006 6 ŠK měs.Dobrovice A 1736 Charous Zdeněk Sokol Pečky B 1681 ½ soutěž
2005/2006 3 ŠK měs.Dobrovice A 1736 Švejdar Pavel Sokol Bakov C 1520 0 soutěž
2005/2006 2 ŠK měs.Dobrovice A 1736 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky A 1761 ½ soutěž
2004/2005 11 ŠK měs.Dobrovice A 1723 Sedlatý Martin ŠK Karbo Benátky A 1770 1 soutěž
2004/2005 10 ŠK měs.Dobrovice A 1723 Staněk Václav AERO Odolená VodaA 1916 0 soutěž
2004/2005 9 ŠK měs.Dobrovice A 1723 Hrubčík Martin Čelakovice A 1438 1 soutěž
2004/2005 8 ŠK měs.Dobrovice A 1723 Partl Miloslav Sokol Tišice A 1730 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK měs.Dobrovice A 1723 Krbeček Václav Sokol Emerge MB C 1917 0 soutěž
2004/2005 5 ŠK měs.Dobrovice A 1723 Goldman Pavel Sokol Bakov B 1747 1 soutěž
2004/2005 4 ŠK měs.Dobrovice A 1723 Michálek Miloš Sokol Pečky C 1564 1 soutěž
2004/2005 3 ŠK měs.Dobrovice A 1723 Mazánek David Joly Lysá C 1854 ½ soutěž
2004/2005 2 ŠK měs.Dobrovice A 1723 Zoufalý Jiří ŠK měs.Dobrovice B 1468 1 soutěž
2004/2005 11 ŠK měs.Dobrovice C 1723 Müller Josef Sokol Bakov n/J D 1407 0 soutěž
2004/2005 10 ŠK měs.Dobrovice C 1723 Nový Jaroslav Sokol Bakov n/J C 1846 1 soutěž
2004/2005 8 ŠK měs.Dobrovice C 1723 Herčík Petr Sokol Emerge MB D 1628 ½ soutěž
2004/2005 7 ŠK měs.Dobrovice C 1723 Sedlatý Josef ŠK Karbo Benátky C 1636 1 soutěž
2004/2005 6 ŠK měs.Dobrovice C 1723 Fiedler Karel ŠK měs.Dobrovice E 1604 0 soutěž
2004/2005 5 ŠK měs.Dobrovice C 1723 Řezáč Jindřich Autoškoda MB C 1470 ½ soutěž
2004/2005 4 ŠK měs.Dobrovice C 1723 Fencl Pavel Joly Lysá n/L D 1426 ½ soutěž
2004/2005 3 ŠK měs.Dobrovice C 1723 Tlášek Jaroslav Autoškoda MB D 1 soutěž
2004/2005 2 ŠK měs.Dobrovice C 1723 Hodač Ladislav ŠK Karbo Benátky B 1465 1 soutěž
2004/2005 1 ŠK měs.Dobrovice C 1723 Karafiát Václav ŠK měs.Dobrovice D 1472 1 soutěž
2003/2004 11 ŠK měs.Dobrovice A 1738 Postupa Pavel Joly Lysá C 1826 0 soutěž
2003/2004 10 ŠK měs.Dobrovice A 1738 Jirounek Miroslav Sokol Emerge MB C 1704 1 soutěž
2003/2004 9 ŠK měs.Dobrovice A 1738 Wimmer Jaroslav Bohemia PoděbradyA 1855 1 soutěž
2003/2004 7 ŠK měs.Dobrovice A 1738 Humpolák Jiří Sokol Pečky B 1745 ½ soutěž
2003/2004 6 ŠK měs.Dobrovice A 1738 Zolman Miloš Sokol Brandýs A 1715 ½ soutěž
2003/2004 5 ŠK měs.Dobrovice A 1738 Sedlatý Martin ŠK Karbo Benátky A 1769 0 soutěž
2003/2004 4 ŠK měs.Dobrovice A 1738 Misař Aleš Sokol Nymburk B 1618 0 soutěž
2003/2004 1 ŠK měs.Dobrovice A 1738 Vrána Karel Sokol Tišice A 1671 0 soutěž
2003/2004 8 ŠK měs.Dobrovice C 1738 Voborník Bořivoj Joly Lysá n/L D 1707 0 soutěž
2003/2004 5 ŠK měs.Dobrovice C 1738 Černý Jaroslav ŠK Karbo Benátky B 1795 ½ soutěž
2003/2004 4 ŠK měs.Dobrovice C 1738 Novák Ivan Sokol Emerge MB D 1810 ½ soutěž
2003/2004 3 ŠK měs.Dobrovice C 1738 Chytrý Petr ŠK Karbo Benátky C 1875 ½ soutěž
2003/2004 1 ŠK měs.Dobrovice C 1738 Švejdar Pavel Sokol Bakov n/J C 1533 1 soutěž